Veidekkelekene 2019

Arrangert av: Lillehamemr IF, Moelven IL, Fik Orion og Lten FIK

20.06.2019 - 23.06.2019


Veidekkelekene22.06.2019
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
  187 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 10,10
  205 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 10,71
  300 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 9,80
  314 Ole Monrad Hole Midsund IL 10,08
  559 Jonas Belbo Lagestad Steinkjer Friidrettsklubb 9,58
  627 Trym Smedsrud Tingvoll Friidrettskl. 9,92
  686 Iver Løvgaard Faksvåg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,55
Heat: 2 Vind: -0.2
  263 August Meyer Mikalsen Lillehammer IF 10,41
  270 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 9,12
  285 Silas van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 10,14
  290 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 9,00
  413 Kristian Aarflot Årdal Ørsta IL 11,13
  535 Evan John August Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 12,26
  633 Silas August Skar Bulling Tingvoll IL 10,73
  655 Hugo Antonius Johannes Nelissen Trysilgutten IL 10,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  187 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 1,00
 
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
xxx
  205 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 1,00
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
  263 August Meyer Mikalsen Lillehammer IF 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  270 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 1,25
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
o
1,28
xxx
  686 Iver Løvgaard Faksvåg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xo
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  187 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 3,09
 
3,092,462,692,83  
  205 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,84
 
2,812,842,642,84  
  263 August Meyer Mikalsen Lillehammer IF 3,19
 
3,003,192,462,95  
  270 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 4,08
 
4,01x4,083,79  
  290 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 3,72
 
3,663,633,543,72  
  300 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 3,77
 
3,193,433,193,77  
  413 Kristian Aarflot Årdal Ørsta IL 3,20
 
2,993,043,023,20  
  559 Jonas Belbo Lagestad Steinkjer Friidrettsklubb 3,59
 
3,433,563,553,59  
  633 Silas August Skar Bulling Tingvoll IL 3,06
 
2,832,883,062,95  
  655 Hugo Antonius Johannes Nelissen Trysilgutten IL 3,07
 
3,042,913,07x  
  686 Iver Løvgaard Faksvåg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,68
 
3,233,532,773,68  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 505 Siver Olavsbråten Ebbestad Sandvin, IL 9,25
2 411 Jonatan Hovden Ryste Ørsta IL 9,71
3 589 Ola Vatn Osnes Straumsnes IL 10,03
4 252 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 10,22
5 513 Morten Alexander Granli Sarpsborg IL 10,23
6 161 Daniel Rundsveen Gausdal Friidrettsklubb 10,93
Heat: 2 Vind: +0.3
1 126 Elias Persen Fredrikstad IF 9,05
2 421 Espen Grannes Pedersen Overhalla IL 9,77
3 253 Mats Klungland Lambertseter IF 10,08
4 543 Johan Engelien Andresen Søndre Land IL, Friidrett 10,23
5 190 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 10,33
  220 Axel Wold Møller IL Koll DNS
Heat: 3 Vind: +0.3
1 504 Christoffer Vråle Rønning Sandvin, IL 9,56
2 532 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,89
3 356 Sondre Pålsrud Aune Moss IL 10,17
4 251 Alexander Jernberg Lambertseter IF 10,38
5 340 Gabriel Bakke Hjelde Moss IL 11,18
  533 Birk Huva Stenseth Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m, A-Finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 126 Elias Persen Fredrikstad IF 9,07
2 505 Siver Olavsbråten Ebbestad Sandvin, IL 9,35
3 411 Jonatan Hovden Ryste Ørsta IL 9,36
4 504 Christoffer Vråle Rønning Sandvin, IL 9,52
5 421 Espen Grannes Pedersen Overhalla IL 9,72
6 532 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,92
7 253 Mats Klungland Lambertseter IF 10,13
8 589 Ola Vatn Osnes Straumsnes IL 10,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m, B-Finale Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 356 Sondre Pålsrud Aune Moss IL 9,94
2 251 Alexander Jernberg Lambertseter IF 10,21
3 252 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 10,22
4 543 Johan Engelien Andresen Søndre Land IL, Friidrett 10,66
5 340 Gabriel Bakke Hjelde Moss IL 11,03
  161 Daniel Rundsveen Gausdal Friidrettsklubb DNS
  190 Embret Brynhildsvoll Hamar IL DNS
  513 Morten Alexander Granli Sarpsborg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 126 Elias Persen Fredrikstad IF 1,25
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxx
2 504 Christoffer Vråle Rønning Sandvin, IL 1,25
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
3 513 Morten Alexander Granli Sarpsborg IL 1,20
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
4 532 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,15
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
5 251 Alexander Jernberg Lambertseter IF 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
6 252 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
xo
1,10
xo
1,15
xxx
7 253 Mats Klungland Lambertseter IF 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
8 190 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 126 Elias Persen Fredrikstad IF 4,31
 
3,943,94x4,213,704,31
2 505 Siver Olavsbråten Ebbestad Sandvin, IL 4,27
 
3,803,543,923,933,994,27
3 513 Morten Alexander Granli Sarpsborg IL 3,99
 
3,453,573,743,793,993,92
4 411 Jonatan Hovden Ryste Ørsta IL 3,91
 
2,583,653,773,913,893,82
5 271 Florian van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 3,67
 
3,54x3,443,353,353,67
6 421 Espen Grannes Pedersen Overhalla IL 3,66
 
3,663,453,623,423,513,52
7 532 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 3,60
 
3,143,203,30x3,553,60
8 252 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 3,43
 
3,003,113,433,073,413,41
9 356 Sondre Pålsrud Aune Moss IL 3,28
 
3,183,283,01   
10 190 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 3,24
 
3,243,183,12   
11 253 Mats Klungland Lambertseter IF 3,24
 
3,072,853,24   
12 589 Ola Vatn Osnes Straumsnes IL 3,17
 
3,17x3,15   
13 340 Gabriel Bakke Hjelde Moss IL 3,02
 
2,863,02x   
14 251 Alexander Jernberg Lambertseter IF 2,95
 
x2,772,95   
15 543 Johan Engelien Andresen Søndre Land IL, Friidrett 2,91
 
2,912,582,86   
16 161 Daniel Rundsveen Gausdal Friidrettsklubb 2,55
 
2,552,341,81   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 415 Oskar Mjelva Straume Ørsta IL 8,91
2 709 Iver Volden Vollan I.K. 8,94
3 321 Henrik Strøm Moelven IL 9,61
4 653 Floris Jacobus Willem Nelissen Trysilgutten IL 9,78
5 206 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,92
6 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 9,93
7 254 Vinjar Tveito Lambertseter IF 10,27
Heat: 2 Vind: +1.2
1 345 Marcus Devantés Gardner Stålby Moss IL 8,30
2 172 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 8,90
3 597 Magnus Berg Fiske Strindheim il 8,93
4 169 Simen Homlegard Gausdal Friidrettsklubb 9,13
5 546 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 9,62
6 388 Martin Frøslid Sandaker Nordre Land IL 10,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m, A-Finale Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 345 Marcus Devantés Gardner Stålby Moss IL 8,25
2 415 Oskar Mjelva Straume Ørsta IL 8,70
3 709 Iver Volden Vollan I.K. 8,88
4 172 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 9,02
5 597 Magnus Berg Fiske Strindheim il 9,13
6 169 Simen Homlegard Gausdal Friidrettsklubb 9,27
7 321 Henrik Strøm Moelven IL 9,95
  546 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m, B-Finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 653 Floris Jacobus Willem Nelissen Trysilgutten IL 9,68
2 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 9,90
  206 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb DNS
  254 Vinjar Tveito Lambertseter IF DNS
  388 Martin Frøslid Sandaker Nordre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 348 Melvin Tollefsen Moss IL 1,43
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,43
xo
1,45
xxx
2 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
3 415 Oskar Mjelva Straume Ørsta IL 1,25
 
1,10
xo
1,15
o
1,20
o
1,25
xxo
1,30
xxx
4 206 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 1,10
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 345 Marcus Devantés Gardner Stålby Moss IL 4,75
 
+1,00,0+2,3   
4,374,474,474,404,754,60
2 597 Magnus Berg Fiske Strindheim il 4,43
 
+3,4+0,8+1,7   
4,434,264,224,13xx
3 169 Simen Homlegard Gausdal Friidrettsklubb 4,40
 
+2,6+1,8+2,1   
4,394,134,404,194,264,24
4 709 Iver Volden Vollan I.K. 4,35
 
+0,1+1,4+3,3   
4,324,244,084,174,284,35
5 415 Oskar Mjelva Straume Ørsta IL 4,07
 
+1,0+1,2+0,2   
4,072,943,904,024,003,91
6 546 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 3,87
 
  +1,9   
xx3,683,473,873,54
7 206 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 3,87
 
+0,7+0,2    
3,523,87x-  
8 388 Martin Frøslid Sandaker Nordre Land IL 3,60
 
+2,5+0,7+1,9   
3,603,363,17xxx
9 172 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 3,59
 
  +1,3   
xx3,59   
10 653 Floris Jacobus Willem Nelissen Trysilgutten IL 3,50
 
+1,4+3,3+1,8   
3,503,383,17   
11 254 Vinjar Tveito Lambertseter IF 3,43
 
+1,1+2,8+2,7   
3,343,333,43   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.7
1 547 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 8,34
2 24 Abel Sæterbø Raaen Bæverfjord IL 8,80
3 691 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 8,96
4 154 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 9,08
5 565 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 9,29
6 613 Erling Berset Surnadal IL 9,50
7 158 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 9,53
Heat: 2 Vind: -1.8
1 490 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 8,73
2 193 Magnus Nergård Antonsen Hamar IL 8,88
3 614 Johan Ranes Måsøval Surnadal IL 9,02
4 56 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik Byåsen IL 9,13
5 342 Johannes Minge Nygaard Moss IL 9,27
6 142 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 9,34
7 143 Marius Persen Fredrikstad IF 9,61
Heat: 3 Vind: -0.8
1 637 Elliot Mack Løvdal Tjalve, IK 8,74
2 180 Vegard Oppedal Rinde Gneist,IL 8,79
3 132 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 9,11
4 542 Iver Hauger Fremstad Søndre Land IL, Friidrett 9,38
5 141 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 9,39
6 151 Vetle Aleksander Gulaker Fredrikstad IF 9,64
7 564 Iver Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 9,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m, A-Finale Vind: +0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 547 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 8,25
2 490 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 8,44
3 637 Elliot Mack Løvdal Tjalve, IK 8,48
4 180 Vegard Oppedal Rinde Gneist,IL 8,53
5 24 Abel Sæterbø Raaen Bæverfjord IL 8,73
6 691 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 8,80
7 614 Johan Ranes Måsøval Surnadal IL 8,84
  193 Magnus Nergård Antonsen Hamar IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m, B-Finale Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 154 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 8,92
2 56 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik Byåsen IL 8,99
3 565 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 9,06
4 142 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 9,06
5 342 Johannes Minge Nygaard Moss IL 9,06
6 141 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 9,26
7 542 Iver Hauger Fremstad Søndre Land IL, Friidrett 9,36
  132 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 691 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 1,48
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,48
xo
1,51
xxx
2 145 Robin Agard Fredrikstad IF 1,45
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxo
1,45
o
1,48
xxx
3 193 Magnus Nergård Antonsen Hamar IL 1,40
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
4 132 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 1,40
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
5 565 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
6 158 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 1,35
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xxx
7 141 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
8 342 Johannes Minge Nygaard Moss IL 1,30
 
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
8 614 Johan Ranes Måsøval Surnadal IL 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
10 56 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik Byåsen IL 1,30
 
1,15
o
1,20
xo
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
11 151 Vetle Aleksander Gulaker Fredrikstad IF 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
12 67 Marius Anderson Dimna IL 1,25
 
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxo
1,30
xxx
13 420 Didrik Bråten Overhalla IL 1,25
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxo
1,30
xxx
14 143 Marius Persen Fredrikstad IF 1,15
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
  613 Erling Berset Surnadal IL NM
 
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 698 Even Hem Bolle Vestby IL 12,64
 
11,8412,64x11,7511,46x
2 547 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 12,59
 
11,7012,5912,4212,2012,0312,47
3 565 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 11,53
 
11,5311,5210,8111,0411,14x
4 193 Magnus Nergård Antonsen Hamar IL 10,66
 
10,669,96xx8,37-
5 180 Vegard Oppedal Rinde Gneist,IL 9,95
 
9,749,95xx9,628,78
6 145 Robin Agard Fredrikstad IF 9,57
 
9,509,579,289,278,719,03
7 614 Johan Ranes Måsøval Surnadal IL 9,45
 
9,179,459,228,819,118,78
8 342 Johannes Minge Nygaard Moss IL 9,10
 
6,359,106,516,886,807,31
9 602 Sverre Ranes Olstad Strindheim il 8,29
 
8,23x8,29   
10 564 Iver Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 6,78
 
6,066,266,78   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.4
1 400 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 7,77
2 398 Tor Jakob Lien Norodd, IL 8,19
3 590 Per Antonio Kvisvik Straumsnes IL 8,27
4 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 8,43
5 436 Emil Vestre Ranheim IL 8,47
6 606 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 8,50
7 226 Lars Wold Møller IL Koll 8,97
8 233 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 9,31
Heat: 2 Vind: +1.2
1 396 Axel Mathias Frei Norodd, IL 7,80
2 457 Oliver Charles Walvåg Ranheim IL 7,86
3 338 Eirik-André Kristiansen Moss IL 7,97
4 52 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,10
5 217 Andreas Wiesener Haga IL Koll 8,39
6 358 Tormod Pålsrud Aune Moss IL 8,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m, A-Finale Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 400 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 7,68
2 457 Oliver Charles Walvåg Ranheim IL 7,84
3 396 Axel Mathias Frei Norodd, IL 7,84
4 338 Eirik-André Kristiansen Moss IL 8,00
5 398 Tor Jakob Lien Norodd, IL 8,07
6 52 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,15
7 590 Per Antonio Kvisvik Straumsnes IL 8,22
8 217 Andreas Wiesener Haga IL Koll 8,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m, B-Finale Vind: +0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 436 Emil Vestre Ranheim IL 8,32
2 226 Lars Wold Møller IL Koll 8,75
3 233 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 9,25
  358 Tormod Pålsrud Aune Moss IL DNS
  474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL DNS
  606 Casper Granheim Åkvik Sturla IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,66
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
o
1,63
o
1,66
xxo
1,68
xxx
2 606 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 1,60
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,63
xxx
3 494 Christopher Solheim Sandane Turn og Idrettslag 1,60
 
1,55
o
1,60
xo
1,63
-
1,66
xxx
4 52 Trygve Ilseng BUL, IL i 1,45
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
5 217 Andreas Wiesener Haga IL Koll 1,40
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 545 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,85
 
9,789,859,539,619,419,53
2 217 Andreas Wiesener Haga IL Koll 7,68
 
7,237,436,927,627,397,68
3 61 Oliver Børmark Sæther Byåsen IL 7,30
 
6,826,406,99x7,30x
4 338 Eirik-André Kristiansen Moss IL 6,85
 
6,036,746,795,856,856,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 15,24
2 334 Mathias Sjåholm Molde Olymp - Friidrett  16,75
3 102 Matz Roan Hendriks FIK Orion 18,84
4 346 Matheo Bakke Delgado Moss IL 22,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 409 Filip Hoggen Ørsta IL 58,35
2 315 Oliver Hole Midsund IL 59,78
3 188 Johannes Gujord Halsa IL 1,02,35
4 358 Tormod Pålsrud Aune Moss IL 1,03,85
5 259 Teodor Munkhaugen Eggan Leinstrand IL 1,10,02
6 119 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 1,10,15
Heat: 2
1 181 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 52,01
2 27 Martin Haugen Skårild Børsa IL 54,39
3 563 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 55,54
4 30 Torjus Ingdal Børsa IL 57,04
5 313 Moritz Miltz Midsund IL 57,43
6 48 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 57,68
7 59 Magnus Klüver Ulseth Byåsen IL 58,40
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 52,01
2 27 Martin Haugen Skårild Børsa IL 54,39
3 563 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 55,54
4 30 Torjus Ingdal Børsa IL 57,04
5 313 Moritz Miltz Midsund IL 57,43
6 48 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 57,68
7 409 Filip Hoggen Ørsta IL 58,35
8 59 Magnus Klüver Ulseth Byåsen IL 58,40
9 315 Oliver Hole Midsund IL 59,78
10 188 Johannes Gujord Halsa IL 1,02,35
11 358 Tormod Pålsrud Aune Moss IL 1,03,85
12 259 Teodor Munkhaugen Eggan Leinstrand IL 1,10,02
13 119 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 1,10,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 371 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 47,13
 
xx45,35x44,8747,13
2 311 Tinus Hustad Måndalen IL 35,23
 
27,0133,97x32,7235,2333,49
3 688 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,16
 
x26,90xxx32,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 584 Henrik Kvisvik Straumsnes IL 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
2 150 Vemund Flornes Heen Fredrikstad IF 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xxx
3 128 Felix Sørbøe Jensen Fredrikstad IF 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 54,10
 
43,5347,9048,6147,62-54,10
2 311 Tinus Hustad Måndalen IL 43,15
 
36,9538,7239,4238,3043,15x
3 608 Sander Oppen Sturla IF 33,55
 
31,7326,1933,5528,9527,9128,12
4 364 Martin Abrahamsen Namsen Friidrettsforening 30,82
 
30,8228,1728,4227,0324,7425,79
5 576 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 19,81
 
19,0618,0918,3219,81xx
6 188 Johannes Gujord Halsa IL 19,40
 
xxxx19,40x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 394 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 14,48
2 81 Mathias Myrmel Herdlevær Fana IL 16,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 177 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 53,56
2 240 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 54,54
3 316 Andreas Grimerud Moelven IL 54,73
4 694 Fredrik Stiansson Pedersen Vågstranda IL 55,17
  711 Olav Tande Solberg Vollan I.K. DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 570 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 36,03
 
33,6734,3033,2035,7436,0332,45
2 308 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  32,32
 
31,0229,9532,3230,4930,16x
  479 Håvard Syrstad Romerike Friidrett nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 558 Gustav Belbo Lagestad Steinkjer Friidrettsklubb 1,70
 
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xxx
2 81 Mathias Myrmel Herdlevær Fana IL 1,50
 
1,50
o
1,55
xxx
3 607 Daniel Oppen Sturla IF 1,45
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 607 Daniel Oppen Sturla IF 29,87
 
x28,6029,8726,95x28,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 427 Sebastian Kristensen Selnes Overhalla IL 52,83
2 312 Amund Solberg Stølen Midsund IL 53,74
3 571 Peder Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 55,57
4 287 Vinjar Aurstad Berland Lillehammer IF 57,64
5 62 Sander Frøseth Fenes Byåsen IL 59,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 530 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 5,90
 
+0,5-0,8-0,7+0,0+0,5+3,2
5,775,715,55x5,795,90
2 312 Amund Solberg Stølen Midsund IL 5,87
 
-0,1+0,7+0,0+0,6+0,0+0,0
xx5,74xx5,87
3 136 Joachim Teleb Fredrikstad IF 5,53
 
-0,6-0,1-0,7-0,7+0,8-1,4
5,335,404,605,10x5,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 100 Marcus Henriksen FIK Orion 61,14
 
-47,0947,3152,4357,5961,14
2 247 Daniel Thrana Kristiansands IF 57,45
 
57,4554,38-52,1054,6055,12
3 634 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 56,44
 
49,8049,08-51,8856,44-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 196 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL 14,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Esten Hansen-Møllerud Hauen FIK Ren-Eng 8,53,59
2 273 Ibrahim Buras Lillehammer IF 9,02,05
  268 Elias Tesfamichael Negassi Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 496 Martin Jensen Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 54,37
2 19 Ludvig Elias Engen Askim IF 54,81
3 152 Viktor Andresen Fredrikstad IF 55,50
4 125 Eirik Øivindssønn Fredriksen Fredrikstad IF 55,63
Heat: 2
1 601 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 50,52
2 211 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 50,73
3 674 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,08
4 610 Harald Lund Johansen Sunndal Friidrett 51,62
5 301 Amund Solberg Løten Friidrett  54,96
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 601 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 50,52
2 211 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 50,73
3 674 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,08
4 610 Harald Lund Johansen Sunndal Friidrett 51,62
5 496 Martin Jensen Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 54,37
6 19 Ludvig Elias Engen Askim IF 54,81
7 301 Amund Solberg Løten Friidrett  54,96
8 152 Viktor Andresen Fredrikstad IF 55,50
9 125 Eirik Øivindssønn Fredriksen Fredrikstad IF 55,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 407 Elias Hovden Nilsen Ørsta IL 56,24
 
52,8956,2453,0853,9852,7554,52
2 489 Ruben Martinsen Romerike Friidrett 52,71
 
xx50,7150,3952,71x
3 544 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 38,54
 
37,5836,52xx38,54x
4 17 Alexander Nyberget Askim IF 21,68
 
xxx21,68xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
  207 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 10,85
  354 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 9,96
  386 Julie Røstad Nordre Land IL 10,62
  640 Eugenia Mack Løvdal Tjalve, IK 10,80
Heat: 2 Vind: +0.6
  2 Selma Wattø Aasgaard Ålesund FIK 10,80
  29 Thea Haugen Skårild Børsa IL 10,04
  90 Astrid Hedvig Viola Låte FIK Orion 10,51
  390 Synne M. Bjelland Kinn Nordre Land IL 10,23
  430 Ane Nergaard Ranheim IL 9,66
  647 Martine Rooth Tjalve, IK 10,15
Heat: 3 Vind: +0.1
  243 Kristine Nergaard Kongsvinger IL Friidrett 11,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  29 Thea Haugen Skårild Børsa IL 1,05
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  90 Astrid Hedvig Viola Låte FIK Orion 1,05
 
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
o
1,10
xxx
  207 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 1,05
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
o
1,10
xxx
  243 Kristine Nergaard Kongsvinger IL Friidrett 0,85
 
0,70
xo
0,75
o
0,80
xo
0,85
o
0,90
xxx
  386 Julie Røstad Nordre Land IL 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  430 Ane Nergaard Ranheim IL 1,05
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxo
1,10
xxx
  647 Martine Rooth Tjalve, IK 1,14
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,12
xo
1,14
o
1,16
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 185 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,06
2 585 Ingrid Kvisvik Straumsnes IL 9,47
3 592 Tea Aasen Straumsnes IL 9,53
4 116 Pernille Hessvik Holme Florø Tog IF 9,66
5 428 Signe Asp Fossland Overhalla IL 9,97
6 443 Helle Kjøl-Johansen Ranheim IL 9,99
7 183 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 10,04
8 64 Vida Giæver Sæterhaug Byåsen IL 10,29
Heat: 2 Vind: +0.7
1 168 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,39
2 412 Julie Hovden Ryste Ørsta IL 9,60
3 623 Eline Stølen Tingvoll Friidrettskl. 9,66
4 281 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF 9,69
5 593 Thanida Promwang Straumsnes IL 9,79
6 57 Hanna Børmark Sæther Byåsen IL 9,93
7 279 Linnea Strandheim Lillehammer IF 10,07
8 596 Helle Holand Kolstø Strindheim il 10,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m, A-Finale Vind: -1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,18
2 168 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,27
3 412 Julie Hovden Ryste Ørsta IL 9,52
4 592 Tea Aasen Straumsnes IL 9,52
5 281 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF 9,59
6 623 Eline Stølen Tingvoll Friidrettskl. 9,64
7 585 Ingrid Kvisvik Straumsnes IL 9,79
8 116 Pernille Hessvik Holme Florø Tog IF 9,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m, B-Finale Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 593 Thanida Promwang Straumsnes IL 9,83
2 279 Linnea Strandheim Lillehammer IF 9,96
3 183 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 10,00
4 443 Helle Kjøl-Johansen Ranheim IL 10,06
5 428 Signe Asp Fossland Overhalla IL 10,07
6 596 Helle Holand Kolstø Strindheim il 10,32
  57 Hanna Børmark Sæther Byåsen IL DNS
  64 Vida Giæver Sæterhaug Byåsen IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 596 Helle Holand Kolstø Strindheim il 1,30
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxo
1,30
o
1,33
xxx
2 185 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
3 183 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
4 116 Pernille Hessvik Holme Florø Tog IF 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
4 663 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,15
 
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
6 428 Signe Asp Fossland Overhalla IL 1,05
 
0,95
xo
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
7 443 Helle Kjøl-Johansen Ranheim IL 1,00
 
0,85
o
0,90
xxo
0,95
o
1,00
xo
1,05
xxx
8 64 Vida Giæver Sæterhaug Byåsen IL 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 440 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 8,63
2 508 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,47
3 41 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 9,56
4 14 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,61
5 708 Eira Bjørndalsæter Norheim Vollan I.K. 9,65
6 223 Ida Charlotte Blegen IL Koll 10,02
  352 Norah Riahi Arnesen Moss IL DNS
Heat: 2 Vind: -0.2
1 15 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,99
2 495 Mathea Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 9,35
3 486 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,51
4 91 Betzy Marie Berg Rasen FIK Orion 9,70
5 176 Hedda Njå Gjøvik Friidrettsklubb 10,00
6 96 Ingrid Alva Helga Låte FIK Orion 10,39
7 582 Eiril Tveekrem Straumsnes IL 11,06
Heat: 3 Vind: -0.5
1 693 Kristine Næss Utleira IL - Friidrett 9,00
2 222 Ella Sande IL Koll 9,50
3 174 Arja Martine Hellebust Gjøvik Friidrettsklubb 9,55
4 12 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,68
5 189 Sunniva Gujord Halsa IL 10,54
6 230 Petra Helene Bell IL Koll 10,98
7 343 Julianne Minge Nygaard Moss IL 11,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m, A-Finale Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 440 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 8,57
2 693 Kristine Næss Utleira IL - Friidrett 8,79
3 15 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,96
4 222 Ella Sande IL Koll 9,31
5 495 Mathea Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 9,40
6 486 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,45
7 508 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,53
8 174 Arja Martine Hellebust Gjøvik Friidrettsklubb 9,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m, B-Finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 41 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 9,29
2 14 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,42
3 12 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,59
4 708 Eira Bjørndalsæter Norheim Vollan I.K. 9,71
5 91 Betzy Marie Berg Rasen FIK Orion 9,84
6 176 Hedda Njå Gjøvik Friidrettsklubb 10,03
7 96 Ingrid Alva Helga Låte FIK Orion 10,22
  223 Ida Charlotte Blegen IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xx-
2 495 Mathea Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
2 508 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
4 486 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 1,35
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
5 440 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 1,30
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
6 91 Betzy Marie Berg Rasen FIK Orion 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xo
1,30
xxx
7 693 Kristine Næss Utleira IL - Friidrett 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
8 343 Julianne Minge Nygaard Moss IL 1,20
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
9 96 Ingrid Alva Helga Låte FIK Orion 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
10 176 Hedda Njå Gjøvik Friidrettsklubb 1,05
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
10 352 Norah Riahi Arnesen Moss IL 1,05
 
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
12 230 Petra Helene Bell IL Koll 1,00
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 408 Elise Aarflot Ørsta IL 8,54
2 214 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 8,73
3 134 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 8,92
4 122 Aurora Ellefsen Fredrikstad IF 9,02
5 276 June Valentina Hauan Lillehammer IF 9,22
6 241 Gabrielle Haug Kongsvinger IL Friidrett 9,29
7 333 Tonje Olsen Leirhol Moelven IL 9,41
Heat: 2 Vind: -2.2
1 124 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 8,66
2 736 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer IF 8,73
3 615 Nina Næss Bolme Surnadal IL 8,77
4 131 Hermine Ellefsen Fredrikstad IF 8,98
5 657 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 8,99
6 269 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 9,29
7 3 Solveig Helen Wattø Aasgaard Ålesund FIK 9,34
8 410 Jenny Hermine Bjørneset Ørsta IL 10,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m, A-Finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 408 Elise Aarflot Ørsta IL 8,41
2 124 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 8,62
3 736 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer IF 8,63
4 134 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 8,66
5 615 Nina Næss Bolme Surnadal IL 8,66
6 214 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 8,67
7 657 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 8,86
8 131 Hermine Ellefsen Fredrikstad IF 8,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m, B-Finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Aurora Ellefsen Fredrikstad IF 8,92
2 269 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 9,17
3 3 Solveig Helen Wattø Aasgaard Ålesund FIK 9,18
4 276 June Valentina Hauan Lillehammer IF 9,34
5 333 Tonje Olsen Leirhol Moelven IL 9,39
  241 Gabrielle Haug Kongsvinger IL Friidrett DNS
  410 Jenny Hermine Bjørneset Ørsta IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 657 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 28,92
 
22,6722,7624,2623,4128,9223,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 213 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 8,31
2 219 Anna Sande IL Koll 8,63
3 555 Tora Vårum Dahle Stadsbygd IL - Friidrett 8,79
4 249 Mie Hageskal Kyrksæterøra IL 9,21
5 414 Maria Mjelva Straume Ørsta IL 9,29
6 221 Ebba Jakobine Bell IL Koll 9,48
7 480 Helene Sofie Elvik Romerike Friidrett 9,59
Heat: 2 Vind: -0.6
1 493 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,44
2 351 Mina Rui-Gjetrang Moss IL 8,61
3 153 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 8,66
4 63 Stine Gilje Hageler Byåsen IL 8,91
5 579 Amalie Vatn Osnes Straumsnes IL 9,10
6 598 Margrethe Hamland Gystad Strindheim il 9,38
7 594 Vilja Tveekrem Straumsnes IL 10,22
Heat: 3 Vind: -1.9
1 630 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 8,45
2 661 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,67
3 325 Live Bakken Amundsen Moelven IL 8,73
4 28 Synne Eline Skånø Willmann Børsa IL 8,93
5 135 Jamila Isman Fredrikstad IF 8,97
6 138 Karine Magnussen Fredrikstad IF 9,29
7 341 Hedda Storejorde Folland Moss IL 9,60
Heat: 4 Vind: -0.1
1 310 Stine Storaa Målselv Idrettslag 8,49
2 365 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 8,68
3 245 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 8,96
4 581 Eileen Hals Straumsnes IL 8,98
5 656 Michelle Ning Boocock Trysilgutten IL 9,06
6 658 Siri Ngozi M"Cormack Trysilgutten IL 9,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, A-Finale Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 493 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,35
2 213 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 8,41
3 630 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 8,42
4 310 Stine Storaa Målselv Idrettslag 8,47
5 351 Mina Rui-Gjetrang Moss IL 8,63
6 661 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,65
7 153 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 8,73
8 219 Anna Sande IL Koll 8,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, B-Finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 365 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 8,66
2 325 Live Bakken Amundsen Moelven IL 8,68
3 555 Tora Vårum Dahle Stadsbygd IL - Friidrett 8,78
4 63 Stine Gilje Hageler Byåsen IL 8,87
5 28 Synne Eline Skånø Willmann Børsa IL 8,92
6 581 Eileen Hals Straumsnes IL 9,01
  135 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
  245 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 417 Thea Nilsen Ørsta IL 33,40
 
27,4030,9033,4031,0126,3325,40
2 581 Eileen Hals Straumsnes IL 26,68
 
18,6417,9019,5025,3624,5426,68
3 658 Siri Ngozi M"Cormack Trysilgutten IL 23,78
 
20,0123,7820,3117,5114,6923,13
4 656 Michelle Ning Boocock Trysilgutten IL 22,09
 
20,0422,0920,9418,59x17,38
5 135 Jamila Isman Fredrikstad IF 20,41
 
17,1420,4116,3219,9518,8410,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 437 Emma Opheim Ranheim IL 1,04,09
2 599 Nora Berg Fiske Strindheim il 1,04,46
3 704 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 1,04,52
4 146 Sanne Luneng Antonsen Fredrikstad IF 1,07,94
5 113 Lovise Bloch Helmers Florø Tog IF 1,11,42
Heat: 2
1 199 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 59,29
2 435 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 59,47
3 127 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,00,78
4 202 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,02,31
5 454 Nora Aune Ranheim IL 1,02,96
6 121 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,05,99
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 199 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 59,29
2 435 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 59,47
3 127 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,00,78
4 202 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,02,31
5 454 Nora Aune Ranheim IL 1,02,96
6 437 Emma Opheim Ranheim IL 1,04,09
7 599 Nora Berg Fiske Strindheim il 1,04,46
8 704 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 1,04,52
9 121 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,05,99
10 146 Sanne Luneng Antonsen Fredrikstad IF 1,07,94
11 113 Lovise Bloch Helmers Florø Tog IF 1,11,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 482 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 1,53
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,53
o
1,56
xxx
2 487 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,53
xxx
3 488 Oda Schatvet Romerike Friidrett 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xo
1,53
xxx
4 572 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 1,45
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxx
5 677 Sophia Borgen Tyrving IL 1,40
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
6 678 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 1,40
 
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xxx
7 357 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
7 586 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 133 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 5,46
 
+0,0-1,4+0,0+0,9+2,0-2,3
x5,465,415,455,155,15
2 487 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 5,04
 
-2,9-0,4-0,8-0,1+1,3-1,0
4,865,044,764,894,87x
3 95 Hermine Hansen FIK Orion 4,84
 
+0,0-1,6+0,0+0,0+0,3+0,3
x4,694,66xx4,84
4 393 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 4,73
 
+0,0-0,5-3,2-2,6+0,1-0,4
4,734,50x4,534,684,69
5 677 Sophia Borgen Tyrving IL 4,59
 
-0,3-3,6-1,9-2,4+0,0+0,0
xx4,404,33x4,59
6 25 Milla Thorshaug Bodø FIK 4,54
 
-2,0-0,5-3,2-2,1+1,0+0,0
4,104,273,654,54xx
7 146 Sanne Luneng Antonsen Fredrikstad IF 4,49
 
-1,3-0,7-0,8-0,5-0,9-1,2
4,223,944,37x4,49x
8 624 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 4,33
 
-0,3-3,3-0,2+0,0+0,0-0,7
4,334,11x3,95x3,97
9 586 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 4,19
 
-2,5-2,3-1,5   
3,933,964,19   
10 678 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 4,17
 
+0,0-2,1+0,0   
x3,814,17   
11 599 Nora Berg Fiske Strindheim il 4,15
 
-2,0-2,8-2,3   
4,064,034,15   
12 622 Anja Wilker Tingvoll Friidrettskl. 4,11
 
-0,1+0,0-1,8   
4,11x3,71   
13 444 Ida Bye Ranheim IL 4,08
 
-1,3-1,1+1,6   
x4,083,98   
14 591 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 4,01
 
-3,5-2,4-3,5   
x3,924,01   
15 710 Malin Jansson Rånes Vollan I.K. 3,94
 
-1,9-1,0-0,6   
3,603,94x   
16 350 Mina Kristiansen Moss IL 3,87
 
-0,7-2,0-2,3   
3,613,723,87   
17 631 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 3,56
 
+0,0---  
3,56---  
18 113 Lovise Bloch Helmers Florø Tog IF 3,52
 
+0,0-1,4+0,0   
3,46x3,52   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 203 Ingrid Kilvær Nilssen Herøy IL 1,04,60
2 573 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,05,95
3 527 Vibeke Ovidie Gussiås Skåla IL 1,06,69
4 690 Mia Jenny Nygaard Østreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,08,35
5 18 Lea Westlie Askim IF 1,08,87
6 336 Alise Ruud Sundby Moss IL 1,12,35
7 355 Othilie Harsvik Moss IL 1,12,99
  184 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb DNS
Heat: 2
1 194 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,10
2 429 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 57,39
3 198 Eilén Brenne Herkules Friidrett 57,79
4 501 Nora Haugen Sandnes IL 58,53
5 224 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 1,00,17
6 689 Kari Ingelin Sjöström Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,00,32
7 654 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 1,00,91
8 218 Anna Mathilde Blegen IL Koll 1,03,58
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 194 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,10
2 429 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 57,39
3 198 Eilén Brenne Herkules Friidrett 57,79
4 501 Nora Haugen Sandnes IL 58,53
5 224 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 1,00,17
6 689 Kari Ingelin Sjöström Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,00,32
7 654 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 1,00,91
8 218 Anna Mathilde Blegen IL Koll 1,03,58
9 203 Ingrid Kilvær Nilssen Herøy IL 1,04,60
10 573 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,05,95
11 527 Vibeke Ovidie Gussiås Skåla IL 1,06,69
12 690 Mia Jenny Nygaard Østreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,08,35
13 18 Lea Westlie Askim IF 1,08,87
14 336 Alise Ruud Sundby Moss IL 1,12,35
15 355 Othilie Harsvik Moss IL 1,12,99
  184 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 1,69
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,66
xo
1,69
xo
1,72
xxx
2 20 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,55
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
3 628 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
4 573 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,25
 
1,25
o
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 626 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 5,51
 
+0,5-0,9-0,2-+1,0-2,8
x5,515,20-5,465,14
2 561 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 5,02
 
-2,4-0,1+0,6-2,8+0,0-1,5
x5,02x4,214,834,70
3 184 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 4,89
 
+0,0-0,6+0,0-1,7+0,9+0,0
4,81x4,894,34xx
4 654 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 4,85
 
-3,0-0,6-1,0-4,4+0,0-1,7
4,494,564,584,57x4,85
5 632 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 4,55
 
-0,1-2,6-1,7-4,1+0,0-2,2
x4,48x4,484,254,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) Vind: -0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 232 Vilde Marstein IL Koll 14,15
2 45 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 14,56
3 643 Kajsa Rooth Tjalve, IK 14,57
4 118 Amanda Bakker Knutsen Fredrikstad IF 16,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 445 Ina Hole Trøan Ranheim IL 1,05,34
2 659 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 1,06,54
3 237 Tonje Sundal Jølster IL 1,08,56
4 182 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 1,11,58
Heat: 2
1 636 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 55,62
2 668 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,42
3 305 Karen Plukkerud Løten Friidrett  1,01,50
4 115 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 1,03,03
  51 Solveig Bustgård Gran BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 636 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 55,62
2 668 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,42
3 305 Karen Plukkerud Løten Friidrett  1,01,50
4 115 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 1,03,03
5 445 Ina Hole Trøan Ranheim IL 1,05,34
6 659 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 1,06,54
7 237 Tonje Sundal Jølster IL 1,08,56
8 182 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 1,11,58
  51 Solveig Bustgård Gran BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 730 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 48,30
 
x46,2947,3745,9246,8048,30
2 447 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 27,33
 
25,7925,08x27,3327,02x
3 460 Synne Brenne Bondevik Ranheim IL 22,82
 
22,4622,8217,54x19,76x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 80 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 5,59
 
+0,0+0,0+0,0+0,0-1,7+0,3
5,275,275,255,375,215,59
2 367 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 4,99
 
+0,0-0,6+0,0+0,1-2,1+1,6
4,824,99xx4,98x
3 347 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 4,64
 
+0,0-1,2-0,3+1,3-0,2+1,1
4,56xx4,344,604,64
4 359 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 4,62
 
+2,2-2,7-3,2+0,0-0,8+0,1
4,624,424,394,55x4,55
5 182 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 4,50
 
+0,0-1,2-1,1-1,5+0,5+0,5
4,354,144,184,02x4,50
6 510 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 4,44
 
+0,0+0,7-0,8-0,2-0,7+1,9
4,144,41x4,444,44x
7 115 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 4,36
 
+0,0-1,3-0,8-1,5+2,0-1,0
x4,334,364,23xx
8 583 Hege Einset Straumsnes IL 3,94
 
-2,0-1,2-0,8+0,0-1,1-4,3
x3,873,84x3,943,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 669 Maria Aaberg Tyrving IL 14,57
2 498 Emilie Sandberg Sandnes IL 14,67
3 434 Elise Marlén Slette Eltervaag Ranheim IL 18,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 712 Rakel Bakke Vollan I.K. 1,00,94
2 484 Lotte Selvåg Nordås Romerike Friidrett 1,04,07
3 303 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  1,04,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 519 Julie Noraberg Nilsen Seljord Idrettslag 38,76
 
34,6837,2238,7638,5438,2538,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 519 Julie Noraberg Nilsen Seljord Idrettslag 11,60
 
11,3911,1611,2111,6011,32x
2 434 Elise Marlén Slette Eltervaag Ranheim IL 9,04
 
8,728,619,048,598,768,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 395 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 13,77
2 497 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 13,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 44 Delphine Catherine Poirot BUL, IL i 10,23,15
2 724 Jennifer Andersson Dalaportens OL 11,06,13
3 21 Franziska Skogsholm Åslia Skilag 11,17,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 525 Marit Liebe Harneshaug Selsbakk IF 1,06,40
2 46 Elizabeth Pettersen Turk BUL, IL i 1,07,59
Heat: 2
1 344 Linn Oppegaard Moss IL 56,48
2 526 Sara Havang Selsbakk IF 56,95
3 330 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 57,06
4 522 Hanna Eid Selsbakk IF 58,84
5 506 Solveig Hernandez Vråle Sandvin, IL 58,94
6 260 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 59,19
7 452 Marte Nyborg Ranheim IL 1,03,00
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Linn Oppegaard Moss IL 56,48
2 526 Sara Havang Selsbakk IF 56,95
3 330 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 57,06
4 522 Hanna Eid Selsbakk IF 58,84
5 506 Solveig Hernandez Vråle Sandvin, IL 58,94
6 260 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 59,19
7 452 Marte Nyborg Ranheim IL 1,03,00
8 525 Marit Liebe Harneshaug Selsbakk IF 1,06,40
9 46 Elizabeth Pettersen Turk BUL, IL i 1,07,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 620 Lin Chia-Ying TPE 15,72
 
15,3215,72x15,56xx
2 46 Elizabeth Pettersen Turk BUL, IL i 9,19
 
8,448,748,649,199,02x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 110 m hekk (106,7 9,14m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 707 Henrik Holmberg Vik IL 15,28
2 178 Sondre Oppedal Rinde Gneist,IL 16,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 284 Petter Hagen Johansen Lillehammer IF 8,50,07
2 37 Alan George Cherry BUL, IL i 8,58,72
3 455 Ola Martin Torgrimssønn Gåsvær Ranheim IL 9,01,86
4 463 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 9,52,85
5 248 Lars Ole Hageskal Kyrksæterøra IL 9,57,45
6 262 Arek Zielinkiewicz Lillehammer IF 10,04,99
7 692 Henrik Næss Utleira IL - Friidrett 10,47,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 208 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 51,24
2 320 Håvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,86
3 459 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 52,76
4 554 Martin Føll Stadsbygd IL - Friidrett 53,26
5 520 Anders Nyhus Røsbjørgen Selsbakk IF 55,26
Heat: 2
1 423 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 48,11
2 642 Joachim Sandberg Tjalve, IK 48,71
3 216 Torbjørn Lysne IL Gular 49,96
4 439 Espen Tveit Ranheim IL 50,11
5 374 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 50,18
6 55 Erik Folkow BUL-Tromsø, Friidrett 52,66
  26 Kjetil Brenno Gagnås Børsa IL DNF
  210 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 423 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 48,11
2 642 Joachim Sandberg Tjalve, IK 48,71
3 216 Torbjørn Lysne IL Gular 49,96
4 439 Espen Tveit Ranheim IL 50,11
5 374 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 50,18
6 208 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 51,24
7 320 Håvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,86
8 55 Erik Folkow BUL-Tromsø, Friidrett 52,66
9 459 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 52,76
10 554 Martin Føll Stadsbygd IL - Friidrett 53,26
11 520 Anders Nyhus Røsbjørgen Selsbakk IF 55,26
  26 Kjetil Brenno Gagnås Børsa IL DNF
  210 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 707 Henrik Holmberg Vik IL 12,67
 
12,22x11,5712,1912,67x
2 403 Kurt Andreas Berteussen-Sandberg Oppstad IL 12,37
 
12,3712,17x12,2112,06x
3 550 Anders Nedregård Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 6,40
 
6,086,17x5,746,406,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 737 Gardar Fridriksson Norna-Salhus IL 60,97
 
59,78xx60,97xx
2 707 Henrik Holmberg Vik IL 49,63
 
49,6348,4144,67xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS