Veidekkelekene 2019

Arrangert av: Lillehamemr IF, Moelven IL, Fik Orion og Lřten FIK

20.06.2019 - 23.06.2019


Veidekkelekene20.06.2019
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  187 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 17,64
 
16,7512,6315,6317,64  
  205 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 23,31
 
21,2720,9123,3120,26  
  270 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 37,29
 
34,0734,6134,7937,29  
  627 Trym Smedsrud Tingvoll Friidrettskl. 28,02
 
28,0223,1026,6223,94  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 290 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 28,98
2 126 Elias Persen Fredrikstad IF 29,35
3 505 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 30,50
4 300 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 31,64
5 187 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 33,00
6 421 Espen Grannes Pedersen Overhalla IL 33,61
7 205 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 36,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 483 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 19,83
 
19,8314,3016,5517,1615,2318,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 345 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 26,70
2 709 Iver Volden Vollan I.K. 29,92
3 206 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 30,21
4 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 30,56
5 236 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 32,26
  172 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 348 Melvin Tollefsen Moss IL 32,13
 
24,6331,6132,1329,4830,7528,09
2 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 29,57
 
29,57xxxxx
3 517 Nathaniel AndrĂŠ Figueroa-Chavez Selbu IL 27,75
 
27,4824,1827,7517,9525,8025,48
4 236 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 21,21
 
19,9621,1021,21x17,9319,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Isak Nundal Jotun IL 5,01,06
2 726 Jesper Kvaale Hitra Friidrettsklubb 5,28,77
3 67 Marius Anderson Dimna IL 5,48,06
  85 Aksel Molde Bartnes FIK Orion DNS
  422 Even Elias Grannes Pedersen Overhalla IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 154 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 29,36
2 155 William Sire Fredrikstad IF 31,24
3 145 Robin Agard Fredrikstad IF 31,53
4 85 Aksel Molde Bartnes FIK Orion 32,47
Heat: 2 Vind: +1.0
1 490 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 27,66
2 691 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 28,78
3 142 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 29,44
4 132 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 29,73
5 143 Marius Persen Fredrikstad IF 31,60
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 490 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 27,66
2 691 Aksel Wormdahl Utleira IL - Friidrett 28,78
3 154 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 29,36
4 142 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 29,44
5 132 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 29,73
6 155 William Sire Fredrikstad IF 31,24
7 145 Robin Agard Fredrikstad IF 31,53
8 143 Marius Persen Fredrikstad IF 31,60
9 85 Aksel Molde Bartnes FIK Orion 32,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 379 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 4,24,27
2 660 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 4,25,52
3 473 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,26,76
4 130 Herman Årebrot Fredrikstad IF 4,28,42
5 233 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 4,43,29
6 258 Magnus GrĂŚsli Leinstrand IL 4,51,76
7 358 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 4,56,80
8 606 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 4,59,34
9 256 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 5,02,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 396 Axel Mathias Frei Norodd, IL 25,30
2 606 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 25,78
3 338 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 25,87
4 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 26,15
5 162 Heine Steinar Sandvold Gausdal Friidrettsklubb 26,33
6 436 Emil Vestre Ranheim IL 26,50
7 398 Tor Jakob Lien Norodd, IL 26,84
8 233 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 28,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 175 Even Aaberg Fougner Gjøvik Friidrettsklubb 4,30,69
2 692 Henrik NĂŚss Utleira IL - Friidrett 4,38,21
3 238 August Sveen Jotun IL 4,39,39
4 576 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 6,14,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 257 Endre Engtrø Husby Leinstrand IL 4,33,04
2 715 Jørgen SĂŚther Leinstrand IL 4,45,60
3 711 Olav Tande Solberg Vollan I.K. 5,02,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Kaya Van Hulst Sahin Breimsbygda IL 4,41,69
2 144 Numan Khogyanai Fredrikstad IF 4,45,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 732 Ibrahim Buras Lillehammer IF 4,06,28
2 268 Elias Tesfamichael Negassi Lillehammer IF 4,17,85
3 125 Eirik Øivindssønn Fredriksen Fredrikstad IF 4,38,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  207 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 4,80
 
4,613,984,024,804,074,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 30,42
2 168 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 31,07
3 183 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 32,36
4 281 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF 32,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 7,26
 
6,606,777,077,267,11x
2 183 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 7,10
 
5,306,217,106,495,965,95
3 428 Signe Asp Fossland Overhalla IL 5,15
 
5,154,774,894,924,554,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 440 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 27,67
2 15 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,53
3 693 Kristine NĂŚss Utleira IL - Friidrett 29,05
4 708 Eira BjørndalsĂŚter Norheim Vollan I.K. 31,69
5 171 Tia Elisabeth Sandvold Gausdal Friidrettsklubb 31,98
6 352 Norah Riahi Arnesen Moss IL 34,13
7 384 Edda Moen Jøranli Nordre Land IL 37,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,46
 
     ,
11,14xx10,3910,1111,46
2 352 Norah Riahi Arnesen Moss IL 5,56
 
4,925,125,565,295,115,36
3 384 Edda Moen Jøranli Nordre Land IL 5,41
 
5,125,235,414,965,36x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 283 Oda BrĂĽten Richenberg Lillehammer IF 4,59,30
2 512 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 4,59,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 276 June Valentina Hauan Lillehammer IF 30,16
2 274 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 30,48
  269 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 509 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 5,05,83
2 28 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 5,09,06
3 249 Mie Hageskal KyrksĂŚterøra IL 5,09,34
4 221 Ebba Jakobine Bell IL Koll 5,25,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 630 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 28,01
2 28 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 28,32
3 140 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 28,71
4 105 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 28,77
5 138 Karine Magnussen Fredrikstad IF 30,74
6 317 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 45,59
  135 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.3
1 661 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,04
2 493 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,21
3 310 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 27,46
4 704 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,76
5 153 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 28,32
6 365 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 28,73
  213 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 661 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,04
2 493 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,21
3 310 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 27,46
4 704 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,76
5 630 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 28,01
6 153 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 28,32
7 28 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 28,32
8 140 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 28,71
9 365 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 28,73
10 105 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 28,77
11 138 Karine Magnussen Fredrikstad IF 30,74
12 317 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 45,59
  213 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd DNS
  135 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 697 Solveig Willumsen Grønn Verdal Friidrettsklubb 4,42,06
2 733 Anisa Buras Lillehammer IF 4,47,27
3 470 Jessica Silber Raufoss Friidrett 4,54,81
4 275 Iris Tollan Brandhaug Lillehammer IF 4,59,43
5 160 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 5,13,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 478 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 45,46
 
45,46xxx42,9443,92
2 148 Synne Pedersen Fredrikstad IF 37,56
 
34,09xx36,4635,6737,56
3 307 Thea Engen Olsen Løten Friidrett 28,08
 
x24,2127,4827,1028,0826,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 471 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,35,39
2 561 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 4,53,52
3 376 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 5,03,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 713 Mariell HetlesĂŚter Morken Voss IL 48,83
 
48,83x45,93xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 36 Sarah-Christine KouamĂŠ Mikkelsen Brevik Idrettslag 54,46
 
54,23xxx48,3654,46
2 447 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 42,62
 
42,62x38,66x39,4838,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 260 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 4,33,26
2 461 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,44,51
3 638 Emilie Fossumstuen Grøterud Tjalve, IK 4,48,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 306 Karoline Weea Johansen Løten Friidrett  43,42
 
36,9243,42x41,41xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 626 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 11,66
 
  +2,3+1,1 +1,0
xx11,6611,49x11,44
2 557 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 11,59
 
+0,0 +1,2+1,5+0,1+0,3
11,13x11,4811,1311,0911,59
3 671 Marthe Sofie Haugli Røe Tyrving IL 10,50
 
   +1,1+0,0 
xxx10,5010,46x
4 23 Marte Mina Gravdal BĂŚkkelagets SK 9,90
 
 +0,0  +0,2+0,0
x9,69xx9,909,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 595 Haben Brhane Gebrehiwet Strindheim il 4,01,10
2 26 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 4,01,11
3 695 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 4,01,83
4 284 Petter Hagen Johansen Lillehammer IF 4,08,25
5 646 Martin Lager Tjalve, IK 4,13,44
6 462 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 4,14,32
7 16 Adrian Westlie Askim IF 4,16,00
8 507 Emil Kullerud Sarpsborg IL 4,17,24
9 463 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 4,25,39
10 248 Lars Ole Hageskal KyrksĂŚterøra IL 4,36,80
  603 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 530 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 13,05
 
+0,0+0,0+0,1+0,0+0,0+0,0
12,4412,6712,6012,8212,9013,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS