Veidekkelekene 2018

Arrangert av: Lillehammer IF, Moelven IL og FIK Orion

21.06.2018 - 24.06.2018


Veidekkelekene 201824.06.2018
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  66 Jakob Øyum-Jakobsen Børsa IL 2,14,82
  222 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,21,31
  273 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 2,17,68
  275 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 2,18,74
  291 Edvard Krakk Nybakken Lillehammer IF 2,12,73
  318 Philip Simensen Toft Lillehammer IF 2,18,89
  394 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,21,11
  292 Eirik Krakk Nybakken Lillehammer IF DNS
Heat: 2
  234 Angelo Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 2,12,31
  244 Axel Wold Møller IL Koll 1,57,72
  262 Sindre Skei Mjømen Inderøy IL 2,02,33
  274 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 2,07,75
  280 Magnus Haugen Leinstrand IL 2,13,17
  338 William Bowitz Lørenskog Friidrettslag 2,08,38
  419 Mortimer FĂŠliot Nesøya IL 2,04,35
  708 Andreas Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 1,55,53
  710 Fredrik Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 1,47,98
2 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 1,49,78
3 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,51,76
4 712 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 1,52,13
5 503 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 1,58,71
6 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 1,59,78
7 315 Nataniel Bjugan Haanshus Lillehammer IF 2,00,40
8 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 2,02,16
9 287 Bernhard Sommerseth Lillehammer IF 2,04,15
10 735 Oskar Mjelva Straume Ă˜rsta IL 2,08,36
11 125 Ulrik Gaarder Strand FIK Orion 2,11,88
12 58 Skjalg NĂĽrud ByĂĽsen IL 2,15,23
13 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,17,13
14 276 Vinjar Tveito Lambertseter IF 2,19,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 546 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,49,60
2 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 1,51,93
3 105 Aksel Molde Bartnes FIK Orion 1,52,72
4 370 Mikael Nomerstad Moelven IL 1,53,25
5 371 Sebastian Elias Hanssen Moelven IL 2,00,50
6 149 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 2,05,09
7 81 Marius Anderson Dimna IL 2,08,53
8 373 Skjalg Kongssund Moelven IL 2,13,70
9 162 William Sire Fredrikstad IF 2,16,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 704 Even Hem Bolle Vestby IL 9,70
 
9,228,819,708,338,97x
2 578 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 9,63
 
xx8,758,939,639,50
3 546 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 6,91
 
6,296,556,606,446,716,91
4 257 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 6,80
 
6,806,716,55x6,41x
5 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 6,35
 
x6,205,546,096,356,19
6 161 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 6,31
 
5,785,845,845,916,316,01
7 151 Marius Persen Fredrikstad IF 6,06
 
5,925,516,065,525,335,64
8 382 Johannes Minge Nygaard Moss IL 5,90
 
5,395,625,155,165,525,90
9 159 Vetle Gulaker Fredrikstad IF 5,59
 
5,405,385,59   
10 162 William Sire Fredrikstad IF 5,49
 
5,244,755,49   
11 577 Iver Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 5,31
 
5,185,314,93   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.7
1 444 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 12,52
2 605 Oliver Charles WalvĂĽg Strindheim il 13,18
3 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 13,90
4 206 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 13,93
5 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 14,72
6 251 Lars Wold Møller IL Koll 14,76
7 69 Lukas BrandsĂŚter Børsa IL 15,07
Heat: 2 Vind: +0.1
1 464 Emil Vestre Ranheim IL 13,25
2 610 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 13,49
3 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 13,67
4 241 Andreas Wiesener Haga IL Koll 14,36
5 65 Elias LinnĂŠ Kragh Jansson Børsa IL 14,71
6 400 Julian Andres Nielsen Guldvik Namsen Friidrettsforening 14,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m, A-finale Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 444 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 12,36
2 605 Oliver Charles WalvĂĽg Strindheim il 13,01
3 464 Emil Vestre Ranheim IL 13,11
4 610 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 13,49
5 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 13,57
6 206 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 13,96
7 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 14,15
  241 Andreas Wiesener Haga IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 1,39,13
2 142 Herman Årebrot Fredrikstad IF 1,39,94
3 241 Andreas Wiesener Haga IL Koll 1,44,98
4 251 Lars Wold Møller IL Koll 1,45,46
5 396 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 1,46,36
6 277 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 1,46,73
7 713 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 1,48,13
8 65 Elias LinnĂŠ Kragh Jansson Børsa IL 1,48,84
9 279 Magnus GrĂŚsli Leinstrand IL 1,49,05
10 565 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 1,53,15
11 707 Aleksander Ellingsen Gotaas Vidar, Sportsklubben 1,54,80
12 206 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 1,57,30
13 113 Henrik Stensby FIK Orion 2,03,95
14 356 Gabriel Nomerstad Moelven IL 2,12,12
  71 Nicholas Jørgensen Sandrød Børsa IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 704 Even Hem Bolle Vestby IL 27,71
 
xx22,0127,71x18,63
2 565 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 18,16
 
x14,29xx18,16x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 444 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 5,19
 
0,00,0+0,5-1,1-1,0+0,4
4,665,005,115,194,965,09
2 464 Emil Vestre Ranheim IL 4,71
 
0,00,00,00,0-0,20,0
4,624,204,194,644,624,71
3 206 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 4,66
 
+0,10,00,00,0-0,80,0
4,664,544,634,454,634,09
4 605 Oliver Charles WalvĂĽg Strindheim il 4,55
 
+0,70,00,00,0-0,2-0,1
4,554,394,524,454,474,35
5 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 4,47
 
0,00,00,0-2,4-0,6-0,7
4,304,084,414,004,294,47
6 396 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 4,46
 
 0,0+0,80,0 -1,2
x4,304,384,17x4,46
7 534 Christopher Solheim Sandane Turn og Idrettslag 4,29
 
0,0+0,50,0   
4,254,294,18-  
8 502 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 4,29
 
+0,50,00,00,0  
4,294,093,583,64xx
9 400 Julian Andres Nielsen Guldvik Namsen Friidrettsforening 4,22
 
0,0+1,00,0   
4,224,224,17   
10 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 4,17
 
0,0+0,2+1,3   
4,173,813,86   
11 241 Andreas Wiesener Haga IL Koll 4,09
 
0,0 0,0   
4,09x3,88   
12 69 Lukas BrandsĂŚter Børsa IL 4,03
 
+1,00,00,0   
3,964,033,78   
13 251 Lars Wold Møller IL Koll 3,99
 
0,00,0+0,2   
3,993,843,99   
14 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 3,67
 
0,00,00,0   
2,443,672,68   
15 356 Gabriel Nomerstad Moelven IL 3,29
 
-1,1-1,40,0   
3,023,293,27   
16 113 Henrik Stensby FIK Orion 3,18
 
+0,80,00,0   
33,183,14   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,83
2 88 Gudmund Andrè Garvik Fagernes IL 12,39
3 117 Kristian Pettersen FIK Orion 12,47
4 135 Caleb Shuman Fredrikstad IF 12,50
5 428 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,72
6 210 Svend Rauff Hamar IL 12,92
7 731 Filip Hoggen Ă˜rsta IL 13,65
8 281 Martin Haugen Leinstrand IL 14,66
Heat: 2 Vind: +0.2
1 176 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,98
2 70 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 12,31
3 54 Magnus KlĂźver Ulseth ByĂĽsen IL 12,33
4 385 Magnus Mo Didriksen Moss IL 12,78
5 516 Benjamin Owusu Romerike Friidrett 13,42
6 200 Johannes Gujord Halsa IL 13,68
7 129 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 15,34
  429 Erik Røstad Nordre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m, A-finale Vind: +0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,79
2 176 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 12,14
3 70 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 12,38
4 117 Kristian Pettersen FIK Orion 12,51
5 88 Gudmund Andrè Garvik Fagernes IL 12,58
6 54 Magnus KlĂźver Ulseth ByĂĽsen IL 12,60
7 428 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,67
8 135 Caleb Shuman Fredrikstad IF 12,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 2,17,55
2 692 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,18,91
3 215 Birk Sigfred Pettersvold-Foss Herkules Friidrett 2,19,71
4 731 Filip Hoggen Ă˜rsta IL 2,40,59
5 590 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 2,44,11
  401 Martin Abrahamsen Namsen Friidrettsforening DNS
  429 Erik Røstad Nordre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 46,68
 
45,8045,0245,3946,6846,48x
2 409 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 37,33
 
37,33xxxx34,58
3 697 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,77
 
23,6728,77x23,4125,4627,26
4 134 Benjamin Hadlen-Amundsen Fredrikstad IF 26,59
 
xx24,4721,8619,8726,59
5 158 Vemund Flornes Heen Fredrikstad IF 23,13
 
x18,0621,0018,5622,0323,13
6 612 Sander Oppen Sturla IF 22,58
 
22,5519,65x22,58x19,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 5,48
 
+0,8+0,5+0,5  -0,4
5,205,455,29--5,48
2 429 Erik Røstad Nordre Land IL 4,78
 
+0,3-0,4+0,3+0,6+0,5-0,4
4,784,614,544,694,354,55
3 428 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 4,76
 
+0,0+0,6-0,4+1,7-0,3 
4,544,484,464,364,76x
4 134 Benjamin Hadlen-Amundsen Fredrikstad IF 4,64
 
+0,9+0,5-0,4+0,0+1,0+0,7
4,374,644,564,524,584,46
5 135 Caleb Shuman Fredrikstad IF 4,61
 
-0,6+0,2+0,8+0,9+0,7-0,1
4,434,404,304,564,374,61
6 731 Filip Hoggen Ă˜rsta IL 4,52
 
+0,0-0,6+0,9+0,0+1,2-0,1
4,264,304,424,524,374,27
7 158 Vemund Flornes Heen Fredrikstad IF 4,50
 
+0,0-1,2+0,4+1,0+0,9-0,3
4,504,194,134,274,174,14
8 200 Johannes Gujord Halsa IL 4,49
 
-0,3 +0,9 +1,1-0,7
4,24x4,49x4,294,44
9 155 Sigvart Johan Avdal Fredrikstad IF 4,41
 
+0,0+0,3 +0,0+1,3+0,0
3,994,41x4,364,414,30
10 385 Magnus Mo Didriksen Moss IL 4,35
 
-0,2+0,1-0,5   
4,293,254,35   
11 550 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 4,33
 
 -1,3+0,6   
x4,314,33   
12 612 Sander Oppen Sturla IF 4,27
 
 -1,0+0,1   
x3,624,27   
13 590 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 3,73
 
-0,7-0,4+0,2   
3,733,383,69   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 47,64
 
44,4943,6447,64-  
2 409 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 39,01
 
x33,9633,9033,58-39,01
3 11 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 31,27
 
31,2728,51xxxx
4 612 Sander Oppen Sturla IF 29,08
 
x26,4125,4129,0826,23x
5 550 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 28,63
 
28,6327,6925,4924,9827,4225,66
6 401 Martin Abrahamsen Namsen Friidrettsforening 28,32
 
x25,8228,32x25,7027,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 529 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,96
2 166 Thord Flatebø Iversen FRI IL 12,22
3 449 Magnus Reigstad Osterøy IL 12,25
4 517 Brede Pettersen Romerike Friidrett 12,80
5 335 Ole Martin Elle Uppsata Lørenskog Friidrettslag 13,12
Heat: 2 Vind: +1.4
1 263 Knut Werge-Olsen Jotun IL 11,69
2 164 Lars Magnus Birketveit FRI IL 12,18
3 2 Kristian Magnus Bekken Ask Friidrett 12,41
4 226 Thomas SĂŚten Hyen IL 12,74
5 403 Vetle Ryan Hestvik Namsen Friidrettsforening 13,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m, A-finale Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 263 Knut Werge-Olsen Jotun IL 11,62
2 166 Thord Flatebø Iversen FRI IL 12,00
3 164 Lars Magnus Birketveit FRI IL 12,04
4 449 Magnus Reigstad Osterøy IL 12,09
5 2 Kristian Magnus Bekken Ask Friidrett 12,22
6 529 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 12,62
7 517 Brede Pettersen Romerike Friidrett 12,80
  226 Thomas SĂŚten Hyen IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 183 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 2,05,42
2 504 Esten Hansen-Møllerud Hauen Ren-Eng 2,07,49
3 50 August Lunde ByĂĽsen IL 2,07,50
4 278 Endre Engtrø Husby Leinstrand IL 2,13,73
5 352 Andreas Grimerud Moelven IL 2,18,33
6 209 Nikolai Gylthe Berget Hamar IL 2,20,46
7 293 Elias Hegerholm Lillehammer IF 2,20,48
8 611 Daniel Oppen Sturla IF 2,25,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 456 Sander Bjørbekk Skarland Overhalla IL 15,39
 
14,2815,39xx14,7214,83
2 584 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 14,09
 
13,87x13,9214,0914,0313,88
3 348 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  13,58
 
13,1612,89x12,6613,5813,43
4 442 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 13,14
 
13,14x12,60x12,5812,74
5 29 Mathias Dale Breimsbygda IL 12,45
 
xx12,4511,9312,10x
6 403 Vetle Ryan Hestvik Namsen Friidrettsforening 11,36
 
10,1511,3611,21x9,5410,36
7 517 Brede Pettersen Romerike Friidrett 9,62
 
x9,459,629,449,269,39
8 26 Helge Wirstad Dynna Brandbu IF 8,99
 
8,998,91x8,82x8,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 449 Magnus Reigstad Osterøy IL 5,87
 
+0,0 +0,0  +0,0
5,78x5,75xx5,87
2 529 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 4,50
 
+0,0     
4,50xx-  
3 611 Daniel Oppen Sturla IF 4,38
 
-0,3+0,6 -0,7+0,0+0,0
4,174,38x4,354,044,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 749 Jonas Andre Ose Dimna IL 11,08
2 448 Frank Odin Mahoro Niyokindi Osterøy IL 11,68
3 267 Aleksander Haug Kongsvinger IL Friidrett 11,96
4 568 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 12,15
5 156 Sondre Nygaard Grini Fredrikstad IF 12,39
6 192 Maximillian Vangen Dalen Groruddalen Friidrettsklubb 12,65
Heat: 2 Vind: +1.0
1 136 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,13
2 624 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,57
3 120 Marcus Henriksen FIK Orion 12,06
4 556 Mats Rognhaug Hagen Sarpsborg IL 12,33
5 140 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 12,36
6 493 Didrik Braaten Raufoss Friidrett 13,47
Heat: 3 Vind: +1.8
1 687 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,36
2 454 Jørgen Homstad Overhalla IL 11,39
3 121 Martin Pettersen FIK Orion 11,74
4 57 Sander Frøseth Fenes ByĂĽsen IL 12,34
5 585 Peder Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 12,41
6 124 Sindre ØstgĂĽrd FIK Orion 12,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m, A-finale Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 749 Jonas Andre Ose Dimna IL 10,94
2 136 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,20
3 624 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,37
4 687 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,40
5 454 Jørgen Homstad Overhalla IL 11,49
6 448 Frank Odin Mahoro Niyokindi Osterøy IL 11,70
7 267 Aleksander Haug Kongsvinger IL Friidrett 11,94
  121 Martin Pettersen FIK Orion DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 152 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 2,01,03
2 411 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 2,03,24
3 28 Kaya Van Hulst Sahin Breimsbygda IL 2,08,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 624 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 13,30
 
12,3813,28x12,6313,3012,38
2 644 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 10,60
 
10,3410,3110,4810,1310,4910,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 568 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 5,48
 
  -0,6 -0,9 
xx5,44x5,48x
2 350 Amund Solberg Stølen Midsund IL 5,45
 
-0,6-0,3+0,0 +0,0 
5,205,405,45x5,29x
3 153 Ola Danielsen Fredrikstad IF 4,99
 
-1,2+0,0 +0,0-0,1-0,9
4,614,99x4,744,914,71
4 644 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 4,90
 
  -1,6 +0,0-0,3
xx4,90x4,644,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 753 Ben Jefrey Benert Florø Turn & IF 11,20
2 45 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,42
3 42 Philip Jason Omollo BUL, IL i 11,43
4 615 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 11,60
5 126 William Møystad Heiertz FIK Orion 11,74
6 754 Magnus Lande Angelshaug Florø Turn & IF 11,74
7 18 Ludvig Elias Engen Askim IF 11,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 219 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 2,02,47
2 491 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 2,03,16
3 295 Elyas Tesfamichael Lillehammer IF 2,04,09
4 570 Torleiv Berget Hedegart Snøgg Friidrett 2,19,27
5 299 Hallgeir HøgĂĽsen Lillehammer IF 2,19,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 271 Oliver Engen Krødsherad IL Friidrett 44,01
 
44,0142,1840,00x39,42x
2 651 Markus Rooth Tjalve, IK 42,89
 
34,2836,9240,0240,1439,3242,89
3 633 Arne Gjørsvik Tingvoll Friidrettskl. 36,59
 
xx33,0736,59xx
4 299 Hallgeir HøgĂĽsen Lillehammer IF 33,45
 
29,7825,9126,8830,7433,4531,89
5 730 Elias Hovden Nilsen Ă˜rsta IL 31,69
 
29,1327,6431,6930,76x31,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 271 Oliver Engen Krødsherad IL Friidrett 14,79
 
x14,3914,48xx14,79
2 651 Markus Rooth Tjalve, IK 14,59
 
14,3914,5114,59xx14,42
3 740 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 8,15
 
6,887,937,778,158,008,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 336 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 10,98
2 147 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,24
3 655 Vegard Dragsund Nilsen Tjalve, IK 11,43
4 459 Trygve TotsĂĽs Weglo Overhalla IL 11,43
5 377 Atcha Prommetta Moss IL 11,61
Heat: 2 Vind: +1.6
1 635 Isak Aleksander Skar Bulling Tingvoll Friidrettskl. 11,09
2 212 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,11
3 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,39
4 384 Magnus Andersen Knarvik Moss IL 11,48
5 575 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 11,61
6 25 Gudbrand Wirstad Dynna Brandbu IF 12,26
Heat: 3 Vind: +1.2
1 112 Even WestgĂĽrd Skogsrud FIK Orion 11,23
2 93 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,34
3 485 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 11,41
4 455 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 11,55
5 232 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 11,55
6 30 Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL 11,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m, A-finale Vind: +0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 336 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 11,04
2 212 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,07
3 635 Isak Aleksander Skar Bulling Tingvoll Friidrettskl. 11,11
4 112 Even WestgĂĽrd Skogsrud FIK Orion 11,22
5 147 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,28
6 93 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,29
7 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,32
8 485 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 11,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 571 Martin Føll Stadsbygd IL - Friidrett 2,02,91
2 725 Noah Abraha Vollan I.K. 2,04,16
3 505 Sverre Grønvold Ren-Eng 2,04,26
4 339 Amund Solberg Løten Friidrett  2,10,00
5 410 Fredrik Rose Nesodden IF 2,24,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 549 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 27,47
 
23,3824,1926,4727,47xx
2 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 22,53
 
19,6319,87x22,53x18,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 104 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 1,90
 
1,85
o
1,90
xxo
1,95
xxx
2 14 Alexander Nyberget Askim IF 1,85
 
1,80
o
1,85
xxo
1,90
xxx
3 672 Erik Lønskog Tyrving IL 1,85
 
1,75
o
1,80
xo
1,85
xxo
1,90
xxx
4 620 Christoffer Tvinnereim Søndre Land IL, Friidrett 1,80
 
1,75
xxo
1,80
o
1,85
xxx
5 453 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 1,75
 
1,70
xo
1,75
o
1,80
xxx
6 549 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 1,70
 
1,65
o
1,70
o
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Donavan Miloss FIK Orion 13,52
 
xx13,4613,5213,3812,31
2 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,13
 
10,4810,7810,5411,1310,4710,58
3 549 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 10,52
 
10,33x10,52---
4 14 Alexander Nyberget Askim IF 9,76
 
9,769,70----
5 25 Gudbrand Wirstad Dynna Brandbu IF 8,99
 
8,218,228,99x8,548,50
6 447 Aasmund Sanderud Nordgaard Oppstad IL 7,29
 
7,227,297,18xx6,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  73 Vilma Ven Hansen Børsa IL 2,23,67
  224 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 2,34,08
  431 Julie Røstad Nordre Land IL 2,25,14
  630 Isabella Grace Peiyi Haver Sørild FIK 2,22,39
  178 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNS
  313 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  73 Vilma Ven Hansen Børsa IL 3,20
 
+2,0+0,6+0,9+1,3  
3,202,953,083,00  
  178 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 3,34
 
+1,7+0,9+0,5+1,3  
2,813,293,283,34  
  224 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb nm
 
----  
  283 Alva Lindholm Lillehammer IF 2,91
 
+0,0+1,0+1,7+2,4  
2,912,692,602,65  
  313 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF 3,23
 
+0,0+1,8+0,0+1,4  
2,882,683,113,23  
  431 Julie Røstad Nordre Land IL 3,07
 
+1,7+1,4+1,4+0,3  
2,932,932,963,07  
  535 Tiril Maria Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 2,98
 
+0,6-0,3+0,8+2,4  
2,982,902,972,98  
  595 Ingrid Kvisvik Straumsnes IL 3,62
 
+0,5+1,1+1,5+0,8  
3,623,423,603,56  
  653 Martine Rooth Tjalve, IK 3,33
 
+1,3+1,8+1,0+0,8  
3,103,133,003,33  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 486 Sigrid Helene Grimstad Ranheim IL 1,56,53
2 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 2,00,11
3 260 Ingeborg Skei Mjømen Inderøy IL 2,01,22
4 8 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 2,03,21
5 525 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 2,03,45
6 246 Ella Sande IL Koll 2,07,33
7 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 2,09,84
8 374 Solveig Bakke Moelven IL 2,24,91
  7 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 486 Sigrid Helene Grimstad Ranheim IL 4,27
 
+0,0-0,1-1,4+0,0+0,0+0,2
4,054,053,903,984,194,27
2 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 4,02
 
-0,5-0,9+0,0-0,9+0,0-0,1
3,713,463,893,934,023,93
3 525 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 3,95
 
+0,0+0,0-0,4+0,0+0,0+0,0
3,633,703,953,923,843,71
4 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 3,84
 
+0,0-2,3-0,2-0,4-0,3-1,3
3,793,703,673,703,783,84
5 286 Anna Mathea Granheim Lillehammer IF 3,70
 
-1,0+0,0-0,9+0,0 +0,0
3,643,703,333,59x3,52
6 260 Ingeborg Skei Mjømen Inderøy IL 3,42
 
+0,0+0,7-0,5+0,0+0,0-0,1
3,143,423,083,013,253,27
7 246 Ella Sande IL Koll 3,38
 
-0,7-0,1+0,0+0,0+0,0+0,0
3,113,063,273,273,343,38
8 8 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 3,15
 
 +0,0    
x3,15----
9 7 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 3,13
 
+0,0+0,0-0,5   
3,123,131,93   
10 233 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 3,09
 
-0,8+0,0-0,8   
3,092,952,98   
11 374 Solveig Bakke Moelven IL 3,09
 
-1,4-0,4+0,0   
3,092,842,95   
12 310 Marie Berger Lillehammer IF 3,03
 
+0,0+0,0+0,0   
2,762,903,03   
13 201 Sunniva Johansen Gujord Halsa IL 3,01
 
-0,7-1,6-0,8   
2,942,963,01   
14 593 Eiril Tveekrem Straumsnes IL 2,81
 
-1,5+0,0-1,1   
2,812,392,54   
15 256 Petra Helene Bell IL Koll 2,71
 
+0,0-0,1    
2,602,71x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 530 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,48,28
2 360 Inger Grini Moelven IL 1,55,16
3 357 Helene Bakke Moelven IL 1,57,33
4 416 Eline Folvik Nesøya IL 2,03,59
5 433 Merete Berntsen Nordre Land IL 2,04,44
6 326 Sofie Margrethe Robstad Lundehøgda IL 2,05,34
7 300 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 2,06,37
8 82 Ramona Anderson Dimna IL 2,17,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 238 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 4,08
 
-0,3+0,0+0,0+0,0+0,0+0,0
3,813,853,933,624,083,92
2 433 Merete Berntsen Nordre Land IL 4,07
 
+0,7+0,0+0,0+0,0+0,0-1,4
4,073,803,773,463,843,92
3 416 Eline Folvik Nesøya IL 4,06
 
-0,8+0,0-0,5+0,0-0,7-0,2
3,954,033,973,814,034,06
4 618 Nina Bolme Surnadal IL 3,95
 
-0,6+0,0+0,0-0,7-1,2+0,0
3,913,913,873,753,833,95
5 83 Sandra Gustavsen Dimna IL 3,94
 
0,0-0,1-0,4+0,0-2,2-0,8
3,813,833,833,943,683,72
6 369 Melina Sofie Hanssen Moelven IL 3,89
 
-0,9+0,0-1,0+0,5+0,0-0,4
3,713,893,623,693,753,67
7 357 Helene Bakke Moelven IL 3,86
 
-1,6+0,0+0,0+0,0-1,8 
3,863,583,363,733,63x
8 360 Inger Grini Moelven IL 3,62
 
+0,0+0,3+0,0+0,0+0,0-1,0
3,623,623,543,513,273,51
9 326 Sofie Margrethe Robstad Lundehøgda IL 3,57
 
+0,0-0,8+0,0   
3,573,543,38   
10 300 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 3,24
 
-0,2+0,0-1,1   
2,823,243,05   
11 733 Mari Øyehaug Ă˜rsta IL 2,92
 
+0,0+0,0+0,0   
2,852,892,92   
12 82 Ramona Anderson Dimna IL 2,88
 
 -1,0-1,1   
x2,782,88   
13 530 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,69
 
  +0,0   
xx1,69   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 13,05
2 243 Anna Sande IL Koll 13,93
3 237 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 13,99
4 364 Live Bakken Amundsen Moelven IL 14,22
5 228 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 14,43
6 591 Amalie Vatn Osnes Straumsnes IL 15,00
7 37 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 15,61
Heat: 2 Vind: +0.9
1 415 Aislin FĂŠliot Nesøya IL 13,85
2 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 14,00
3 72 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 14,61
4 592 Eileen Hals Straumsnes IL 14,85
5 427 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 15,43
6 600 Ronja Olin Kanestrøm-Bergsbakk Straumsnes IL 16,29
Heat: 3 Vind: +1.0
1 673 Filippa Bertelsen Fadnes Tyrving IL 13,62
2 391 Mina Rui Gjetrang Moss IL 13,66
3 715 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 14,46
4 737 Thea Nilsen Ă˜rsta IL 15,09
5 144 Jamila Isman Fredrikstad IF 15,30
6 734 Maria Mjelva Straume Ă˜rsta IL 15,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m, A-finale Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 12,89
2 673 Filippa Bertelsen Fadnes Tyrving IL 13,57
3 391 Mina Rui Gjetrang Moss IL 13,58
4 415 Aislin FĂŠliot Nesøya IL 13,80
5 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 13,89
6 243 Anna Sande IL Koll 13,95
7 237 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 14,02
8 364 Live Bakken Amundsen Moelven IL 14,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 718 Stella Stavrum Vidar, Sportsklubben 1,45,09
2 138 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 1,46,71
3 243 Anna Sande IL Koll 1,46,75
4 148 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 1,47,00
5 415 Aislin FĂŠliot Nesøya IL 1,48,75
6 245 Ebba Jakobine Bell IL Koll 1,52,56
7 427 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 1,55,55
8 592 Eileen Hals Straumsnes IL 1,56,26
9 734 Maria Mjelva Straume Ă˜rsta IL 1,56,84
10 72 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 1,57,09
11 37 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 1,59,97
12 144 Jamila Isman Fredrikstad IF 2,02,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 5 Maria Juliane Bekken Ask Friidrett 1,43
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,43
xo
1,46
xxx
2 76 Andrea Skaar Berg Dimna IL 1,40
 
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xxo
1,43
xxx
3 72 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 1,35
 
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
4 391 Mina Rui Gjetrang Moss IL 1,30
 
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 5,00
 
+0,3+1,0+1,7 +1,1+1,5
4,884,864,91x4,915,00
2 76 Andrea Skaar Berg Dimna IL 4,87
 
-0,3+0,0-0,1+0,7+0,6+1,7
4,434,134,374,584,754,87
3 402 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 4,54
 
-0,3+1,5-0,6+1,3  
4,444,494,494,54xx
4 243 Anna Sande IL Koll 4,50
 
+1,5+1,0  +0,2+1,0
4,374,46xx4,504,49
5 364 Live Bakken Amundsen Moelven IL 4,50
 
+1,2+1,6+0,6+1,5+1,8+1,1
4,354,504,274,414,434,32
6 673 Filippa Bertelsen Fadnes Tyrving IL 4,45
 
+1,7+1,6-0,2 +0,1+0,7
4,454,344,38x4,344,44
7 415 Aislin FĂŠliot Nesøya IL 4,28
 
+0,7     
4,28xxxxx
8 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 4,26
 
+0,4+1,3-0,8+1,0 +0,5
4,264,074,184,22x4,22
9 228 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 4,00
 
+0,7+0,3+0,7   
4,003,913,91   
10 592 Eileen Hals Straumsnes IL 3,98
 
 +1,8+1,3   
x3,723,98   
11 600 Ronja Olin Kanestrøm-Bergsbakk Straumsnes IL 3,98
 
+1,6     
3,98xx   
12 237 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 3,96
 
+0,6+0,9-0,6   
3,853,413,96   
13 5 Maria Juliane Bekken Ask Friidrett 3,94
 
-0,3+1,9+0,4   
3,923,943,86   
14 72 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 3,94
 
 -0,4+0,4   
x3,943,91   
15 715 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 3,86
 
+1,2+0,9+2,4   
3,553,673,86   
16 245 Ebba Jakobine Bell IL Koll 3,83
 
 +0,1+2,0   
x3,833,80   
17 737 Thea Nilsen Ă˜rsta IL 3,64
 
+0,5-0,2+1,5   
3,543,642,89   
18 602 Vilja Tveekrem Straumsnes IL 3,55
 
-0,6+0,6+1,0   
3,553,433,40   
19 734 Maria Mjelva Straume Ă˜rsta IL 3,51
 
+0,2+0,0+0,9   
3,453,503,51   
20 406 Bertine Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 3,38
 
+1,4+0,7+1,0   
3,363,382,79   
  591 Amalie Vatn Osnes Straumsnes IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 417 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 13,17
2 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 13,25
3 494 Hannah Cole Raufoss Friidrett 13,34
4 115 Hermine Hansen FIK Orion 14,30
5 471 Ida Bye Ranheim IL 14,33
6 340 Eira Eveline Solberg Løten Friidrett  14,40
7 634 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 14,45
8 282 Mia Haugen Leinstrand IL 17,45
Heat: 2 Vind: +1.1
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 12,91
2 526 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,60
3 498 Marie VesterĂĽs Raufoss Friidrett 13,90
4 390 Mina Kristiansen Moss IL 14,27
5 640 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 14,84
6 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 14,92
7 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 15,84
Heat: 3 Vind: +1.5
1 435 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 13,11
2 483 Nora Aune Ranheim IL 13,24
3 465 Emma Opheim Ranheim IL 13,81
3 723 Malin Jansson RĂĽnes Vollan I.K. 13,81
5 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 13,93
6 107 Aurora Gaarder Strand FIK Orion 14,56
7 141 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 15,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m, A-finale Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 12,95
2 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 13,02
3 483 Nora Aune Ranheim IL 13,34
4 417 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 13,41
5 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 13,47
6 494 Hannah Cole Raufoss Friidrett 13,53
7 723 Malin Jansson RĂĽnes Vollan I.K. 13,93
8 526 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 16,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 424 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,17,44
2 554 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,21,47
3 497 Jessica Birgit Silber Raufoss Friidrett 2,21,72
4 169 Ane Skjetne Frol IL 2,22,01
5 132 Astrid Reknes Fredrikstad IF 2,24,37
6 399 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 2,27,54
7 261 Maren Skei Mjømen Inderøy IL 2,35,25
8 32 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,41,11
9 478 Maja Sandøy Kjeldseth Ranheim IL 2,41,21
10 596 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 2,44,52
  601 Sara Baas-Berg Straumsnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 526 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 1,50
 
1,30
o
1,35
xo
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,53
xxx
2 586 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
o
1,53
xxx
3 521 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxx
4 417 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxo
1,50
xxx
5 395 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 1,40
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
6 107 Aurora Gaarder Strand FIK Orion 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
7 596 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
8 380 Elida Kubberød Bøhler Moss IL 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
9 141 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 1,20
 
1,15
xo
1,20
xxo
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 5,14
 
+1,1 +0,6  +0,3
4,82x5,14xx4,95
2 526 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 4,77
 
 -0,1+0,9+1,2+0,3+0,8
x4,294,774,674,524,48
3 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 4,64
 
+0,1+0,2 -0,2+1,3+1,8
4,594,12x4,244,644,26
4 417 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 4,56
 
+0,9+0,1+1,3-0,3+0,8+1,3
4,444,564,514,254,524,56
5 435 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 4,47
 
+0,0+0,1+0,4+0,2+1,2+1,2
4,152,874,474,384,444,44
6 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 4,42
 
-0,1+0,0+1,4 +0,5 
4,334,334,42x3,93x
7 115 Hermine Hansen FIK Orion 4,38
 
+0,5+0,0+0,3+1,1+0,30,9
4,264,344,174,174,384,11
8 634 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 4,28
 
+0,8+0,4+0,1+0,8+0,0+0,5
4,284,134,134,144,234,20
9 723 Malin Jansson RĂĽnes Vollan I.K. 4,11
 
+0,3+0,4+2,2   
3,884,104,11   
10 390 Mina Kristiansen Moss IL 4,11
 
+1,0+1,0    
3,594,11x   
11 107 Aurora Gaarder Strand FIK Orion 4,10
 
 +1,8+0,3   
x4,104,08   
12 596 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 4,10
 
+1,2 +0,4   
4,10x3,98   
13 638 Anja Wilker Tingvoll IL 4,08
 
+1,9 -0,2   
4,08x3,59   
14 498 Marie VesterĂĽs Raufoss Friidrett 3,94
 
+0,9+1,3+1,3   
3,673,943,91   
15 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 3,90
 
-0,1-0,1+1,3   
3,553,733,90   
16 601 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 3,85
 
+1,5-0,5-0,3   
3,763,813,85   
17 395 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 3,81
 
+1,2+1,5+0,4   
3,813,573,64   
18 637 Ane Løkke Hagen Tingvoll IL 3,65
 
+0,5 +1,1   
3,33x3,65   
19 640 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 3,64
 
+1,1+1,3+0,7   
3,443,643,63   
20 174 Emma Sofie Brumoen Gausdal Friidrettsklubb 3,53
 
+1,2+1,7+0,3   
2,673,443,53   
21 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 3,33
 
+0,0+0,4+0,8   
3,273,253,33   
22 157 Synne Pedersen Fredrikstad IF 3,32
 
+1,7+1,4+0,0   
3,113,083,32   
23 597 Mari Einset Straumsnes IL 3,29
 
+0,1 +0,3   
3,29x3,25   
  494 Hannah Cole Raufoss Friidrett nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 418 Miranda Lauvstad Nesøya IL 12,76
2 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 13,40
3 643 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 13,40
4 407 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 13,71
5 766 Emma Celina Pytte Sagli Nittedal IL 13,95
6 693 Ingelin Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,00
7 468 Hedda Forfot Balhald Ranheim IL 14,15
8 196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb 14,62
Heat: 2 Vind: +0.1
1 367 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,84
2 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 13,02
3 563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL 13,39
4 85 Edel Halle Fagernes IL 13,85
5 440 Christine Mølgaard MĂĽløy Norodd, IL 13,98
6 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 13,99
7 724 Margit Fagerhaug Gustavsen Vollan I.K. 14,51
  194 Natalie Dalman Groruddalen Friidrettsklubb DNS
Heat: 3 Vind: -0.5
1 642 Lisa Wilker Tingvoll IL 12,88
2 531 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 13,11
3 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 13,45
4 405 Amalie Christin Eliassen Nesbyen IL Friidrett 13,71
5 334 Nora Røkkum-Olsen Lørenskog Friidrettslag 13,71
6 558 Hana Therese Romaguera Selbu IL 13,75
7 475 Julie Vik-Mo Ranheim IL 14,19
8 479 Mari Krangnes Aune Ranheim IL 15,93
Heat: 4 Vind: +0.1
1 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 12,83
2 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 13,09
3 426 Tracie Duodu Nittedal IL 13,38
4 249 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 13,62
5 755 Britney Benert Florø Turn & IF 13,70
6 20 Michelle Marie Nyberget Askim IF 14,01
7 332 Maiken Kallhovd Lørenskog Friidrettslag 14,50
8 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 14,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, A-finale Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 418 Miranda Lauvstad Nesøya IL 12,52
2 367 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,55
3 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 12,58
4 642 Lisa Wilker Tingvoll IL 12,76
5 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 12,87
6 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,92
7 426 Tracie Duodu Nittedal IL 13,29
  531 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, B-finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 13,11
2 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 13,26
3 643 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 13,38
4 755 Britney Benert Florø Turn & IF 13,41
5 407 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 13,57
  249 Johanna Ågesen Tofte IL Koll DNS
  405 Amalie Christin Eliassen Nesbyen IL Friidrett DNS
  563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 2,16,64
2 208 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,20,70
3 22 Emilie Lysaker Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 2,21,26
4 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 2,25,13
5 15 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 2,27,78
6 414 Victoria Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 2,28,81
7 716 Regine Ellingsen Gotaas Vidar, Sportsklubben 2,35,61
8 720 Ida Heggvold Vollan I.K. 2,36,06
9 16 Lea Westlie Askim IF 2,36,76
10 221 Anja Ervik Hitra Friidrettsklubb 2,39,30
11 133 Aurora Johansen Fredrikstad IF 2,42,77
12 376 Alise Ruud Sundby Moss IL 2,47,59
  196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 74 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 9,22
 
8,619,229,169,009,138,42
2 79 Henrikke Antonsen Dimna IL 8,78
 
7,59x8,78x6,798,10
3 398 Frida Elise Havik Namsen Friidrettsforening 8,55
 
x7,728,55xx8,08
4 643 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 8,45
 
8,458,057,298,22xx
5 376 Alise Ruud Sundby Moss IL 7,48
 
6,346,786,626,946,867,48
6 466 Emma Sofie Grimstad Ranheim IL 7,41
 
6,286,237,416,786,667,34
7 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 7,14
 
x6,426,566,33x7,14
8 479 Mari Krangnes Aune Ranheim IL 5,95
 
5,665,535,785,925,635,95
  78 Elin Skavnes VĂĽge Dimna IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 724 Margit Fagerhaug Gustavsen Vollan I.K. 33,49
 
31,4233,4930,9027,2731,21 
2 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 31,85
 
26,5730,1526,8131,5331,8529,17
3 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 26,79
 
25,3023,63x26,7926,6322,81
4 79 Henrikke Antonsen Dimna IL 24,52
 
22,1224,11x24,52xx
5 74 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 22,64
 
x22,6421,2218,8220,10x
6 78 Elin Skavnes VĂĽge Dimna IL 22,04
 
x22,04xxxx
7 398 Frida Elise Havik Namsen Friidrettsforening 20,36
 
18,9620,3619,4618,9520,2920,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
1 95 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 12,69
2 145 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,97
3 646 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,99
4 551 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,50
5 92 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 13,59
6 329 Celine Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 14,62
7 480 Marlene Vikan Eriksson Ranheim IL 14,77
Heat: 2 Vind: -0.1
1 404 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 12,60
2 3 Leah Marie Indrebø Ask Friidrett 12,83
3 97 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 12,93
4 190 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 13,24
5 51 Aurora Ude ByĂĽsen IL 14,69
6 330 Frida Rafi Lørenskog Friidrettslag 14,78
  609 Malin Gran Stryn IL DNS
Heat: 3 Vind: +0.0
1 119 Maiken Andreassen FIK Orion 12,75
2 308 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,98
3 477 Liv Karoline Grimstad Ranheim IL 13,27
4 408 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,35
5 732 Hanna Hoggen GjĂŚrset Ă˜rsta IL 13,56
6 351 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 14,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, A-finale Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 404 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 12,29
2 95 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 12,35
3 646 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,61
4 97 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 12,65
5 119 Maiken Andreassen FIK Orion 12,67
6 3 Leah Marie Indrebø Ask Friidrett 12,68
7 145 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,71
8 308 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 2,18,46
2 349 Therese Torvund Mandal og Halse IL-Friidrett 2,22,03
3 537 Ingrid Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,23,00
4 728 Amalie Tomasgard Ă˜rsta IL 2,26,67
5 762 Sigrid Jøranli Sundgaard Lillehammer IF 2,26,86
6 4 Maren Høviskeland Ask Friidrett 2,35,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 11,05
 
11,059,66x10,1410,4210,64
2 266 Tonje Sundal Jølster IL 9,88
 
x8,039,869,649,329,88
3 477 Liv Karoline Grimstad Ranheim IL 9,22
 
xx6,929,228,668,63
4 476 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 8,48
 
7,398,488,418,117,17x
5 480 Marlene Vikan Eriksson Ranheim IL 7,90
 
7,487,567,787,907,837,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 397 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 44,78
 
41,26x44,78x40,3240,73
2 266 Tonje Sundal Jølster IL 33,67
 
27,77x26,6031,2533,67x
3 706 Mina Hem Bolle Vestby IL 31,18
 
x31,1829,43x28,27x
4 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 28,20
 
23,2126,9327,8928,20- 
5 537 Ingrid Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 28,15
 
xx24,1426,0528,15-
6 351 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 27,66
 
22,1526,5327,6617,9121,3022,83
7 476 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 21,09
 
21,0918,57x19,7820,00x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Cathrine Trøen Lillehammer IF 12,51
2 553 Lone Malmberg Sarpsborg IL 13,06
3 742 Ester Holt Sturla IF 13,15
4 89 Kari Øye Fagernes IL 13,26
5 473 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL 13,36
6 443 Sofie Jing Leren Reknes Norodd, IL 14,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 765 Birthe Franck-Petersen Ă…lesund Friidrettsklubb 14,19
 
13,84xxx14,1614,19
2 641 Lina Bjerke Meisingset Tingvoll IL 10,37
 
10,379,48x9,609,07x
3 509 Mathilde Eidnes Bakken Rindal IL 10,12
 
10,129,399,849,1010,10x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 745 Ida Seterlien Kongsvinger IL Friidrett 41,11
 
39,8540,1140,09x41,1139,74
2 509 Mathilde Eidnes Bakken Rindal IL 27,64
 
xx26,17xx27,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 328 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 13,02
2 312 Mathilde Brenden Skjellerud Lillehammer IF 13,26
3 470 Helle Abelseth PĂźtz Ranheim IL 13,41
4 495 Hedda Nilsen Raufoss Friidrett 13,80
  541 Emilie Sandberg Sandnes IL DNS
Heat: 2 Vind: +1.1
1 91 Maria Lill Garvik Fagernes IL 12,91
2 671 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL 13,06
3 722 Kristine Gorseth Vollan I.K. 13,11
4 49 Victoria Cecilie Fagerthun BUL-Tromsø, Friidrett 13,26
5 566 Irun Berget Hedegart Snøgg Friidrett 13,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m, A-finale Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 91 Maria Lill Garvik Fagernes IL 12,88
2 328 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 12,99
3 671 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL 13,06
4 722 Kristine Gorseth Vollan I.K. 13,12
5 312 Mathilde Brenden Skjellerud Lillehammer IF 13,38
6 470 Helle Abelseth PĂźtz Ranheim IL 13,45
  49 Victoria Cecilie Fagerthun BUL-Tromsø, Friidrett DNS
  495 Hedda Nilsen Raufoss Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 254 Marie Fiedler Amlien IL Koll 2,26,17
2 393 Sirianne Carlsen Rymoen Moss IL 2,27,30
3 341 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,29,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 1,71
 
1,60
o
1,65
-
1.68
xo
1,71
o
1,74
-
1,76
xxx
2 522 Lotte NordĂĽs Romerike Friidrett 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 729 Andrine Hjellen Haugland Ă˜rsta IL 45,15
 
39,8139,6045,1535,2339,6937,44
2 284 Andrea Leerbeck Lillehammer IF 39,85
 
39,8539,5334,4438,7736,2234,99
3 522 Lotte NordĂĽs Romerike Friidrett 35,87
 
x30,9933,8333,63x35,87
4 524 Malin Thoresen Romerike Friidrett 31,39
 
30,6731,3931,12x29,73x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 659 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 12,02
2 648 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,18
3 437 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,24
4 61 Ingvild HjortnĂŚs Larsen BĂŚkkelagets SK 13,03
5 560 Jorunn Bjørkli Bakløkk Selsbakk IF 13,09
6 647 Ingrid Aalberg Tjalve, IK 13,94
Heat: 2 Vind: +1.1
1 561 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,02
2 231 Nathalie Ommundsen Johnsen Idrettslaget Skjalg 12,03
3 661 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 12,20
4 383 Linn Oppegaard Moss IL 12,50
5 572 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 12,85
6 623 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 13,33
Heat: 3 Vind: +0.5
1 544 Vilde Humstad Aasmo Sandnes IL 12,11
2 543 Ida Bakke Hansen Sandnes IL 12,11
3 750 Cecilia HĂĽkegĂĽrd Selsbakk IF 12,50
4 75 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,55
5 47 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,11
6 469 Helene Heskestad Ranheim IL 13,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, A-finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 659 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 11,97
2 543 Ida Bakke Hansen Sandnes IL 11,98
3 544 Vilde Humstad Aasmo Sandnes IL 12,03
4 561 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,05
5 437 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,14
6 648 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,15
7 231 Nathalie Ommundsen Johnsen Idrettslaget Skjalg 12,17
8 661 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 12,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, B-finale Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 383 Linn Oppegaard Moss IL 12,28
2 75 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,41
3 750 Cecilia HĂĽkegĂĽrd Selsbakk IF 12,48
4 572 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 12,75
5 469 Helene Heskestad Ranheim IL 12,99
6 47 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,05
7 61 Ingvild HjortnĂŚs Larsen BĂŚkkelagets SK 13,05
  560 Jorunn Bjørkli Bakløkk Selsbakk IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 331 Kristin Svendby Otervik Lørenskog Friidrettslag 2,10,61
2 654 Selma Løchen Engdahl Tjalve, IK 2,13,08
3 259 Petronella Tordsdatter Halle IL Runar 2,14,03
4 258 Andrea Modin EngesĂŚth IL Runar 2,14,22
5 481 Marte Nyborg Ranheim IL 2,16,38
6 489 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,16,83
7 604 Marianne Løken Strindheim il 2,17,21
8 285 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 2,18,78
9 608 Vibeke Jensen Strindheim il 2,23,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Karen Høystad Lillehammer IF 1,76
 
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
o
1,74
o
1,76
o
1,78
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 582 Maria Børstad Jensen Stjørdal Friidrettsklubb 49,58
 
xx43,2846,1344,3949,58
2 581 Mali Ingeborg Vollan Marstad Stjørdal Friidrettsklubb 49,27
 
46,7646,1946,6449,27x48,77
3 670 Ane Dahlen Tyrving IL 48,41
 
46,88x46,8346,2448,4146,35
4 579 Julie Heiervang Johnsen Stjørdal Friidrettsklubb 43,81
 
43,1943,7941,1243,0538,5743,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 658 Even Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 10,75
2 304 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 10,76
3 171 Jostein Joshua Fossøy Førde IL, friidrett 11,02
4 127 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 11,06
5 62 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,16
6 752 Lasse Solheim Angelshaug Florø Turn & IF 11,32
7 542 Hans Christian Alexander Walker Sandnes IL 11,68
  657 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett DQ:
Heat: 2 Vind: +0.4
1 198 Even Meinseth Gular IL 10,66
2 763 Nickolai Jallow Tjalve, IK 10,76
3 677 Jonas Halonen Tyrving IL 10,76
4 462 Brede Solberg Stølen Ranheim IL 11,34
5 227 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg 11,66
6 31 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 12,13
Heat: 3 Vind: +0.2
1 230 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 10,77
2 218 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 10,78
3 1 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 11,01
4 6 Vegard Fluge Ask Friidrett 11,11
5 650 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,31
6 269 Johan Glenderød Tovari Kongsvinger IL Friidrett 12,44
7 44 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 12,83
Heat: 4 Vind: +0.5
1 684 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,73
2 96 Filip Bøe Fana IL 10,78
3 686 Sebastian Guillen Perez Tyrving IL 10,93
4 678 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 10,99
5 680 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 11,14
6 165 Sondre Faugstad Amundsen FRI IL 11,15
7 474 Jonas Andre Grønnhaug Ranheim IL 11,30
8 333 Mathias Nordnes Lørenskog Friidrettslag 12,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, A-finale Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 10,73
2 304 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 10,74
3 96 Filip Bøe Fana IL 10,77
4 218 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 10,78
5 684 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,80
6 763 Nickolai Jallow Tjalve, IK 10,88
  198 Even Meinseth Gular IL DNS
  658 Even Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett DNS
  677 Jonas Halonen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, B-finale Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 10,87
2 686 Sebastian Guillen Perez Tyrving IL 10,88
3 1 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,95
4 171 Jostein Joshua Fossøy Førde IL, friidrett 10,99
5 6 Vegard Fluge Ask Friidrett 11,02
6 680 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 11,12
7 165 Sondre Faugstad Amundsen FRI IL 11,21
  678 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 68 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 1,53,81
2 727 Ă…nung Viken Vollan I.K. 1,54,34
3 452 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 1,56,33
4 557 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,57,00
5 606 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 1,57,17
6 645 Abdullahi Hassan Ali Tjalve, IK 1,57,93
7 225 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,58,37
8 487 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 1,58,84
9 719 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben 2,00,00
10 490 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 2,02,38
11 163 Andreas VĂĽgen FRI IL 2,06,20
  652 Martin Berntzen Engevik Tjalve, IK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 746 Jon Olav Bjørhusdal Sandnes IL 35,19
 
31,5432,2034,0435,1932,9534,39
2 764 Espen Jharen Asker Sk. Friidrett 34,72
 
34,7234,4032,5934,3632,43x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 362 Jon Simen Hilstad Mangset Moelven IL 1,95
 
1,85
xo
1,90
o
1,95
xo
2,02
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS