Veidekkelekene 2018

Arrangert av: Lillehammer IF, Moelven IL og FIK Orion

21.06.2018 - 24.06.2018


Veidekkelekene 201823.06.2018
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.2
  56 Oskar Lunde ByĂĽsen IL 10,89
  66 Jakob Øyum-Jakobsen Børsa IL 10,68
  202 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 10,79
  275 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 10,73
  338 William Bowitz Lørenskog Friidrettslag 10,68
Heat: 2 Vind: -4.2
  80 HĂĽkon Kleven Dimna IL 10,60
  222 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 11,47
  262 Sindre Skei Mjømen Inderøy IL 10,71
  297 Florian van Buggenhout Lillehammer IF 10,54
  302 Joakim Blix Åmundstad Lillehammer IF 10,94
  318 Philip Simensen Toft Lillehammer IF 10,56
Heat: 3 Vind: -3.2
  137 Elias Persen Fredrikstad IF 9,81
  234 Angelo Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 10,95
  244 Axel Wold Møller IL Koll 10,41
  419 Mortimer FĂŠliot Nesøya IL 9,92
  545 Joakim Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 11,31
  619 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 10,38
Heat: 4 Vind: -1.1
  273 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 11,20
  274 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 10,04
  280 Magnus Haugen Leinstrand IL 11,27
  394 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 10,31
  599 Ola Vatn Osnes Straumsnes IL 10,99
  708 Andreas Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 9,71
  710 Fredrik Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 10,30
Heat: 5 Vind: -2.2
  322 Silas van Buggenhout Lillehammer IF 10,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  273 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 1,00
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xo
0,95
o
1,00
xxo
1,05
xxx
  274 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 1,00
 
1,00
xo
1,05
xxx
  275 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 0,85
 
0,80
o
0,85
xo
0,90
xxx
  297 Florian van Buggenhout Lillehammer IF NM
 
0,95
x-
  302 Joakim Blix Åmundstad Lillehammer IF 0,95
 
0,95
o
1,00
xxx
  322 Silas van Buggenhout Lillehammer IF 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
xxx
  419 Mortimer FĂŠliot Nesøya IL 0,95
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  545 Joakim Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xo
0,95
xxo
1,00
xxx
  619 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  56 Oskar Lunde ByĂĽsen IL 3,07
 
-0,2-1,8-2,1-2,2  
3,072,652,672,72  
  66 Jakob Øyum-Jakobsen Børsa IL 3,10
 
-2,09-0,2-1,7+0,0  
2,972,883,083,10  
  80 HĂĽkon Kleven Dimna IL 3,04
 
-1,3-1,5-1,9-1,4  
3,013,032,903,04  
  137 Elias Persen Fredrikstad IF 3,71
 
-1,4-2,0-2,2-0,7  
3,563,443,593,71  
  202 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 2,83
 
-1,6-2,2-1,7-1,5  
2,832,332,352,00  
  222 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 2,68
 
-1,8-1,7-2,8-1,9  
2,532,462,482,68  
  234 Angelo Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 2,85
 
-2,3-3,1-1,5-1,4  
2,782,462,712,85  
  244 Axel Wold Møller IL Koll 3,22
 
-0,1-3,1-2,4-1,7  
3,222,893,032,90  
  262 Sindre Skei Mjømen Inderøy IL 3,13
 
-1,3-1,2-1,4-1,6  
2,923,132,993,02  
  273 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 2,84
 
-2,2-1,1-1,9-1,0  
2,722,712,602,84  
  274 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 3,43
 
-2,4-1,7-3,0-1,7  
3,373,433,393,36  
  275 Mats Hafnor Kjellstadli Lambertseter IF 2,91
 
-0,5-2,8+0,0-0,9  
2,902,722,912,85  
  297 Florian van Buggenhout Lillehammer IF 3,11
 
-0,3-0,3-3,1-0,5  
3,112,962,882,77  
  302 Joakim Blix Åmundstad Lillehammer IF 3,16
 
-1,0-2,4-0,1-0,8  
3,002,823,073,16  
  318 Philip Simensen Toft Lillehammer IF 3,13
 
-0,4-1,6-3,6-1,5  
3,132,882,822,82  
  322 Silas van Buggenhout Lillehammer IF 2,98
 
-1,8-1,3-1,7-2,0  
2,982,932,682,83  
  394 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,99
 
-2,0-1,8-2,7-3,0  
2,802,992,922,85  
  419 Mortimer FĂŠliot Nesøya IL 3,62
 
-2,3-0,70,0-1,4  
3,543,033,443,62  
  545 Joakim Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 2,93
 
-3,1-1,6-3,5-1,6  
2,792,412,932,89  
  599 Ola Vatn Osnes Straumsnes IL 2,98
 
-1,2-1,0-0,9-1,3  
2,982,572,492,93  
  619 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 3,01
 
-0,4-1,6-3,2-1,1  
2,862,812,893,01  
  708 Andreas Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 3,37
 
-2,3-2,0-1,8-2,1  
3,373,062,872,92  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.9
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 8,68
2 712 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 9,16
3 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 9,26
4 389 Melvin Tollefsen Moss IL 9,64
5 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,71
6 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 10,77
7 276 Vinjar Tveito Lambertseter IF 11,21
Heat: 2 Vind: +2.5
1 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,70
2 735 Oskar Mjelva Straume Ă˜rsta IL 9,29
3 181 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 9,41
4 702 Trygve Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,82
5 287 Bernhard Sommerseth Lillehammer IF 9,88
6 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 9,96
7 662 Floris Jacobus Willem Nelissen Trysilgutten IL 10,11
  358 Henrik Strøm Moelven IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m, A-finale Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 8,65
2 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,78
3 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 9,01
4 712 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 9,06
5 735 Oskar Mjelva Straume Ă˜rsta IL 9,13
6 181 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 9,39
7 389 Melvin Tollefsen Moss IL 9,72
8 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
2 389 Melvin Tollefsen Moss IL 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xo
1,30
xxo
1,35
xxx
3 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
4 735 Oskar Mjelva Straume Ă˜rsta IL 1,20
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
5 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 1,20
 
1,00
o
1,05
xxo
1,10
o
1,15
xo
1,20
xo
1,25
xxx
6 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 1,15
 
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
6 503 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 1,15
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
8 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxo
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 4,85
 
-3,3-3,8-1,7-1,9+0,0-2,1
4,444,324,624,614,854,75
2 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 4,40
 
-4,0-3,3-2,4-4,7-1,0-1,2
4,023,904,404,104,364,29
3 503 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 3,79
 
-3,1-2,0-0,2-3,5-0,9-1,3
3,603,583,703,413,793,45
4 735 Oskar Mjelva Straume Ă˜rsta IL 3,76
 
-4,3-3,2-0,2-3,8+0,0-3,0
3,643,703,653,762,943,58
5 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 3,67
 
-2,4-0,2 -3,2 -0,1
3,613,54x3,67x3,66
6 389 Melvin Tollefsen Moss IL 3,58
 
-1,4-3,2-3,0-0,1+0,0-2,4
3,553,383,433,583,503,35
7 702 Trygve Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,37
 
 -2,5-1,6-0,8-1,6-0,7
x3,153,373,163,223,10
8 358 Henrik Strøm Moelven IL 3,22
 
-4,4-4,5-2,8 -3,4-1,6
2,382,903,22x3,182,83
9 662 Floris Jacobus Willem Nelissen Trysilgutten IL 3,15
 
-3,4+0,0-1,4   
3,153,083,04   
10 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 3,04
 
-4,8-2,4-1,7   
2,712,903,04   
11 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 2,77
 
-3,2     
2,77--   
12 276 Vinjar Tveito Lambertseter IF 2,57
 
-5,0-0,7-0,7   
2,402,552,57   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.3
1 528 Sander Rustad Johansen Romerike Friidrett 8,96
2 161 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 9,41
3 578 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 9,46
4 382 Johannes Minge Nygaard Moss IL 9,73
5 170 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 9,84
6 527 Olav Hognestad Romerike Friidrett 10,01
7 625 Iver Hauger Fremstad Søndre Land IL, Friidrett 10,53
Heat: 2 Vind: -3.4
1 629 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 8,83
2 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 9,55
3 52 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik ByĂĽsen IL 9,78
4 162 William Sire Fredrikstad IF 10,02
5 149 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 10,04
6 546 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 10,16
7 577 Iver Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 10,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m, A-finale Vind: +2.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 528 Sander Rustad Johansen Romerike Friidrett 8,56
2 629 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 8,60
3 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 9,09
4 161 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 9,15
5 578 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 9,32
6 170 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 9,54
7 52 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik ByĂĽsen IL 9,58
8 382 Johannes Minge Nygaard Moss IL 9,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 382 Johannes Minge Nygaard Moss IL 1,27
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,27
xo
1,30
xxx
2 546 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
3 629 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 1,20
 
1,10
xo
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
4 52 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik ByĂĽsen IL 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
5 81 Marius Anderson Dimna IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
6 161 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 1,20
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
7 170 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 1,20
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
xo
1,20
xxo
1,25
xxx
8 450 Didrik BrĂĽten Overhalla IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxo
1,25
xxx
9 162 William Sire Fredrikstad IF 1,15
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
10 151 Marius Persen Fredrikstad IF 1,15
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxo
1,20
xxx
11 159 Vetle Gulaker Fredrikstad IF 1,10
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 528 Sander Rustad Johansen Romerike Friidrett 4,29
 
 -1,6-1,4 0,6 
x4,154,23x4,29x
2 52 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik ByĂĽsen IL 3,97
 
  -0,4-0,7  
xx3,963,97xx
3 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 3,76
 
-2,2 -1,2 -1,6 
3,74x3,76x3,76x
4 170 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 3,72
 
-1,8-1,7-1,7-2,2-0,3-0,6
3,723,633,663,613,653,60
5 450 Didrik BrĂĽten Overhalla IL 3,58
 
-2,0 -0,2-3,2  
3,34x3,583,42xx
6 382 Johannes Minge Nygaard Moss IL 3,41
 
-1,3-2,4-1,2-3,7 -0,7
3,233,413,233,33x2,85
7 81 Marius Anderson Dimna IL 3,39
 
-1,3-2,8-1,3-1,3-0,6-2,3
3,333,213,243,393,393,33
8 149 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 3,38
 
-2,1-0,7-0,3-1,8+0,0-0,8
3,383,023,323,383,242,87
9 370 Mikael Nomerstad Moelven IL 3,32
 
-2,1-0,8-0,9   
3,043,233,32   
10 527 Olav Hognestad Romerike Friidrett 3,30
 
-3,4-0,4-1,8   
3,303,233,30   
11 577 Iver Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 3,18
 
-0,9-1,4-0,2   
3,182,932,92   
12 151 Marius Persen Fredrikstad IF 2,96
 
-0,6-1,8    
2,962,77x   
13 159 Vetle Gulaker Fredrikstad IF 2,91
 
-2,7 1,1   
2,91x2,89   
  546 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.4
1 464 Emil Vestre Ranheim IL 8,43
2 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 8,76
3 65 Elias LinnĂŠ Kragh Jansson Børsa IL 9,29
4 69 Lukas BrandsĂŚter Børsa IL 9,38
5 71 Nicholas Jørgensen Sandrød Børsa IL 9,73
  667 HĂĽkon Yri Aaberg Tvedestrand Turn og Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -1.0
1 605 Oliver Charles WalvĂĽg Strindheim il 8,36
2 502 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 8,95
3 241 Andreas Wiesener Haga IL Koll 8,98
4 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,22
5 400 Julian Andres Nielsen Guldvik Namsen Friidrettsforening 9,26
6 628 Sander JohnsbrĂĽten Søndre Land IL, Friidrett 9,75
Heat: 3 Vind: -1.5
1 610 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 8,67
2 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 8,67
3 396 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 8,95
4 251 Lars Wold Møller IL Koll 9,24
5 565 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 10,04
  713 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben DNS
Heat: 4 Vind: -1,5
1 444 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 8,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m, A-finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 444 Ruben Alexander Eide Gjerde Olden IL 7,96
2 605 Oliver Charles WalvĂĽg Strindheim il 8,16
3 464 Emil Vestre Ranheim IL 8,35
4 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 8,50
5 610 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 8,65
6 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 8,70
7 396 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 8,87
8 502 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 9,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 534 Christopher Solheim Sandane Turn og Idrettslag 1,51
 
1,40
o
1,45
o
1,48
xxo
1,51
o
1,54
xxx
2 502 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
o
1,48
xxx
3 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
  628 Sander JohnsbrĂĽten Søndre Land IL, Friidrett NM
 
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,35
 
8,54x9,018,919,089,35
2 396 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 7,83
 
x7,587,827,837,677,67
3 241 Andreas Wiesener Haga IL Koll 7,25
 
6,517,256,586,68x6,59
4 565 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 6,64
 
6,405,815,50x6,636,64
5 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 6,40
 
xx6,185,616,406,03
6 251 Lars Wold Møller IL Koll 6,13
 
5,496,135,905,655,725,79
7 628 Sander JohnsbrĂĽten Søndre Land IL, Friidrett 5,24
 
4,894,674,104,594,065,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.9
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,76
2 54 Magnus KlĂźver Ulseth ByĂĽsen IL 8,01
3 428 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 8,13
4 158 Vemund Flornes Heen Fredrikstad IF 8,64
5 401 Martin Abrahamsen Namsen Friidrettsforening 8,65
6 612 Sander Oppen Sturla IF 9,32
  697 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -1.5
1 176 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 7,70
2 135 Caleb Shuman Fredrikstad IF 7,98
3 385 Magnus Mo Didriksen Moss IL 8,15
4 429 Erik Røstad Nordre Land IL 8,27
5 200 Johannes Gujord Halsa IL 8,59
6 731 Filip Hoggen Ă˜rsta IL 8,87
7 129 Anders Holmskau-Karlsen Fredrikstad IF 9,65
Heat: 3 Vind: -1.7
1 392 Oliver Tollefsen Moss IL 7,88
2 70 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 7,95
3 210 Svend Rauff Hamar IL 8,29
4 516 Benjamin Owusu Romerike Friidrett 8,34
5 134 Benjamin Hadlen-Amundsen Fredrikstad IF 8,83
6 281 Martin Haugen Leinstrand IL 9,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m, A-finale Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 176 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 7,50
2 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,55
3 392 Oliver Tollefsen Moss IL 7,74
4 70 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 7,79
5 135 Caleb Shuman Fredrikstad IF 7,88
6 54 Magnus KlĂźver Ulseth ByĂĽsen IL 7,91
7 428 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 8,02
8 385 Magnus Mo Didriksen Moss IL 8,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 429 Erik Røstad Nordre Land IL 1,60
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,62
xxx
2 594 Henrik Kvisvik Straumsnes IL 1,50
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
3 158 Vemund Flornes Heen Fredrikstad IF 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
4 550 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
o
1,45
xxx
5 155 Sigvart Johan Avdal Fredrikstad IF 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
6 200 Johannes Gujord Halsa IL 1,30
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
  188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb NM
 
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 12,72
 
11,5011,7511,9311,7012,0512,72
2 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,70
 
x11,4811,3511,7011,7011,70
3 429 Erik Røstad Nordre Land IL 9,33
 
8,338,648,789,089,149,33
4 697 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,65
 
8,558,658,628,558,228,52
5 155 Sigvart Johan Avdal Fredrikstad IF 8,60
 
7,037,367,528,607,45-
6 134 Benjamin Hadlen-Amundsen Fredrikstad IF 7,87
 
7,127,007,437,107,877,12
7 385 Magnus Mo Didriksen Moss IL 7,35
 
7,187,357,137,086,62-
8 612 Sander Oppen Sturla IF 6,50
 
6,486,205,716,166,506,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 612 Sander Oppen Sturla IF 2,90
 
2,70
o
2,80
o
2,90
o
3,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) Vind: +3.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 63 Mats-William Marrot BĂŚkkelagets SK 13,99
2 240 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 14,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 51,52
2 183 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 54,86
3 263 Knut Werge-Olsen Jotun IL 55,70
4 226 Thomas SĂŚten Hyen IL 57,97
5 278 Endre Engtrø Husby Leinstrand IL 59,36
6 352 Andreas Grimerud Moelven IL 59,89
  296 Even Skotte SkĂĽr Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 456 Sander Bjørbekk Skarland Overhalla IL 50,46
 
x50,46xxx43,89
2 29 Mathias Dale Breimsbygda IL 46,37
 
xxx37,49x46,37
3 584 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 37,75
 
34,3837,7536,2535,6237,3737,35
4 442 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 37,52
 
x36,6934,66xx37,52
5 348 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  36,76
 
32,1032,03x35,8736,6036,76
6 240 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 35,40
 
32,0731,9235,4032,4534,2133,40
7 26 Helge Wirstad Dynna Brandbu IF 28,28
 
28,1328,28xxx24,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 240 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 1,83
 
1,55
o
1,60
-
1,65
o
1,70
o
1,75
o
1,80
xo
1,83
xo
1,86
xxx
2 250 Jørgen Bergh IL Koll 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxo
1,65
xxx
3 403 Vetle Ryan Hestvik Namsen Friidrettsforening 1,55
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
4 529 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 1,55
 
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxo
1,55
xxo
1,60
xxx
5 26 Helge Wirstad Dynna Brandbu IF 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
6 611 Daniel Oppen Sturla IF 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 456 Sander Bjørbekk Skarland Overhalla IL 45,00
 
41,9543,65xx42,9445,00
2 442 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 40,29
 
x37,02xx37,3640,29
3 29 Mathias Dale Breimsbygda IL 31,61
 
27,2025,7231,6127,6826,10x
4 348 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  30,43
 
25,3930,4327,3727,5226,2027,74
5 611 Daniel Oppen Sturla IF 29,72
 
x29,7223,7022,7624,1726,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 100 Mathias Myrmel HerdlevĂŚr Fana IL NM
 
3,00
xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 632 Sondre Yri Aaberg Sørild FIK 15,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 152 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 52,00
2 350 Amund Solberg Stølen Midsund IL 54,41
3 585 Peder Bjørnevik Stjørdal Friidrettsklubb 55,73
4 28 Kaya Van Hulst Sahin Breimsbygda IL 57,67
5 614 Erling Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 57,86
6 57 Sander Frøseth Fenes ByĂĽsen IL 1,02,12
  192 Maximillian Vangen Dalen Groruddalen Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 644 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 38,83
 
29,5334,4334,9537,4038,83x
2 156 Sondre Nygaard Grini Fredrikstad IF 26,52
 
22,3924,4726,12x26,52x
3 568 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 23,23
 
20,04x17,3823,0323,23x
4 192 Maximillian Vangen Dalen Groruddalen Friidrettsklubb 21,21
 
x20,7621,21---
5 139 Fredrik Persen Fredrikstad IF 18,73
 
18,7318,08xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 580 Mads Weiseth Stjørdal Friidrettsklubb 1,70
 
1,60
o
1,65
xo
1,70
xo
1,75
xxx
2 153 Ola Danielsen Fredrikstad IF 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
3 350 Amund Solberg Stølen Midsund IL 1,60
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xo
1,65
xxx
4 139 Fredrik Persen Fredrikstad IF 1,55
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,50
xxo
1,55
xxo
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 120 Marcus Henriksen FIK Orion 52,42
 
x46,8443,8148,9552,42x
2 644 Sondre Løkke Hagen Tingvoll IL 50,60
 
45,4150,6042,5347,3547,46x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 651 Markus Rooth Tjalve, IK 14,39
2 213 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL 14,92
3 271 Oliver Engen Krødsherad IL Friidrett 16,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 491 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 55,04
2 316 Olav HøgĂĽsen Lillehammer IF 55,45
3 538 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 56,73
4 570 Torleiv Berget Hedegart Snøgg Friidrett 58,90
  160 Viktor Andresen Fredrikstad IF DNS
Heat: 2
1 615 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 50,87
2 109 Christian Delphin FIK Orion 52,24
3 575 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 52,73
4 13 Adrian Westlie Askim IF 56,69
  378 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 615 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 50,87
2 109 Christian Delphin FIK Orion 52,24
3 575 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 52,73
4 491 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 55,04
5 316 Olav HøgĂĽsen Lillehammer IF 55,45
6 13 Adrian Westlie Askim IF 56,69
7 538 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 56,73
8 570 Torleiv Berget Hedegart Snøgg Friidrett 58,90
  160 Viktor Andresen Fredrikstad IF DNS
  378 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 213 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL 6,00
 
  +2,5+2,8  
xx6,005,80-x
2 18 Ludvig Elias Engen Askim IF 5,83
 
+0,1+1,1+2,3 +1,7+1,7
5,375,335,57x5,745,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 651 Markus Rooth Tjalve, IK 56,35
 
52,0653,15x51,0454,3056,35
2 730 Elias Hovden Nilsen Ă˜rsta IL 48,78
 
xx48,3948,7846,90x
3 271 Oliver Engen Krødsherad IL Friidrett 39,68
 
30,72xxx39,68x
4 299 Hallgeir HøgĂĽsen Lillehammer IF 34,67
 
31,98x34,6733,3226,37x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 499 Mathias Tverrbekkmo Raufoss Friidrett 17,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
2 295 Elyas Tesfamichael Lillehammer IF 9,53,41
  536 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 422 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 50,53
2 232 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 51,32
3 679 Jørgen Mejland Hansen Tyrving IL 51,39
4 571 Martin Føll Stadsbygd IL - Friidrett 51,80
5 455 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 52,78
6 725 Noah Abraha Vollan I.K. 54,16
7 187 Adrian Solvang Lothe Gloppen Friidrettslag 56,95
8 25 Gudbrand Wirstad Dynna Brandbu IF 57,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 549 Fredrik Gudheim Haraldstad Sarpsborg IL 43,71
 
xx42,1143,7142,8540,64
2 607 Tobias Heskestad Strindheim il 36,77
 
x36,77xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 377 Atcha Prommetta Moss IL 3,70
 
3,50
o
3,60
o
3,70
xo
3,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +3.4
  180 Theoline Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 10,82
  203 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 10,86
  224 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 11,93
  283 Alva Lindholm Lillehammer IF 10,74
  431 Julie Røstad Nordre Land IL 10,68
  653 Martine Rooth Tjalve, IK 10,46
Heat: 2 Vind: +3.4
  73 Vilma Ven Hansen Børsa IL 10,20
  178 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,46
  307 Linnea Strandheim Lillehammer IF 10,12
  313 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF 9,92
  595 Ingrid Kvisvik Straumsnes IL 9,57
  630 Isabella Grace Peiyi Haver Sørild FIK 11,14
  306 Linea Haug Karlsen Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  203 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xo
0,95
xo
1.00
xxx
  224 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 0,90
 
0,80
xo
0,85
o
0,90
xo
0,95
xxx
  431 Julie Røstad Nordre Land IL 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
xxo
1,08
xxx
  630 Isabella Grace Peiyi Haver Sørild FIK 0,85
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xxx
  653 Martine Rooth Tjalve, IK 1,00
 
0,80
o
,085
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 486 Sigrid Helene Grimstad Ranheim IL 9,04
2 286 Anna Mathea Granheim Lillehammer IF 9,60
3 246 Ella Sande IL Koll 9,63
4 525 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,70
5 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,72
6 233 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 10,15
7 374 Solveig Bakke Moelven IL 10,46
8 256 Petra Helene Bell IL Koll 11,61
Heat: 2 Vind: +1.4
1 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 9,50
2 8 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,60
3 260 Ingeborg Skei Mjømen Inderøy IL 10,17
4 7 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 10,29
5 248 Ida Charlotte Blegen IL Koll 10,36
6 201 Sunniva Johansen Gujord Halsa IL 10,60
7 593 Eiril Tveekrem Straumsnes IL 11,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m, A-finale Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 486 Sigrid Helene Grimstad Ranheim IL 8,97
2 8 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,51
3 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 9,51
4 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,62
5 525 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,63
6 286 Anna Mathea Granheim Lillehammer IF 9,64
7 246 Ella Sande IL Koll 9,65
8 233 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 10,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxo
1,28
xxx
2 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 1,20
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
3 525 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxo
1,25
xxx
4 256 Petra Helene Bell IL Koll 1,00
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xx-
5 8 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 1,00
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.5
1 759 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 8,92
2 618 Nina Bolme Surnadal IL 9,23
3 83 Sandra Gustavsen Dimna IL 9,39
4 416 Eline Folvik Nesøya IL 9,50
5 300 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 9,68
Heat: 2 Vind: +4.0
1 238 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 8,52
2 743 Erle Bokalrud Raufoss Friidrett 8,83
3 369 Melina Sofie Hanssen Moelven IL 8,88
4 143 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 9,32
5 357 Helene Bakke Moelven IL 9,34
6 733 Mari Øyehaug Ă˜rsta IL 11,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m, A-finale Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 238 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 8,85
2 759 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 8,90
3 369 Melina Sofie Hanssen Moelven IL 9,02
4 618 Nina Bolme Surnadal IL 9,22
5 83 Sandra Gustavsen Dimna IL 9,39
6 357 Helene Bakke Moelven IL 9,44
7 143 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 9,58
  743 Erle Bokalrud Raufoss Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 530 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,35
o
1,30
o
1,35
xxo
1,38
xx-
2 416 Eline Folvik Nesøya IL 1,30
 
1,19
xo
1,15
xo
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
3 618 Nina Bolme Surnadal IL 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
4 300 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 1,20
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.9
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 8,19
2 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 8,57
3 237 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 8,62
4 737 Thea Nilsen Ă˜rsta IL 9,36
5 591 Amalie Vatn Osnes Straumsnes IL 9,39
6 245 Ebba Jakobine Bell IL Koll 9,60
  173 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb DNS
Heat: 2 Vind: +2.9
1 76 Andrea Skaar Berg Dimna IL 8,37
2 402 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 8,45
3 364 Live Bakken Amundsen Moelven IL 8,80
4 228 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 8,86
5 72 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 9,08
6 734 Maria Mjelva Straume Ă˜rsta IL 9,49
7 144 Jamila Isman Fredrikstad IF 9,73
8 600 Ronja Olin Kanestrøm-Bergsbakk Straumsnes IL 10,10
Heat: 3 Vind: +1.9
1 415 Aislin FĂŠliot Nesøya IL 8,54
2 391 Mina Rui Gjetrang Moss IL 8,59
3 243 Anna Sande IL Koll 8,77
4 715 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,94
5 592 Eileen Hals Straumsnes IL 9,07
6 148 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 9,10
7 665 Siri Ngozi Mcormack Trysilgutten IL 9,35
8 602 Vilja Tveekrem Straumsnes IL 10,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m, A-finale Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 8,15
2 76 Andrea Skaar Berg Dimna IL 8,25
3 402 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 8,49
4 391 Mina Rui Gjetrang Moss IL 8,56
5 415 Aislin FĂŠliot Nesøya IL 8,60
6 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 8,60
7 237 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 8,62
8 243 Anna Sande IL Koll 8,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 325 Maja Fuglestrand Baade Loen IL 34,74
 
x34,7429,3234,4831,9533,03
2 737 Thea Nilsen Ă˜rsta IL 22,36
 
21,1019,2122,3620,5622,2221,55
3 518 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 21,60
 
18,6820,0521,30x21,6018.83
4 592 Eileen Hals Straumsnes IL 19,56
 
16,6916,6016,01x17,7119,56
5 602 Vilja Tveekrem Straumsnes IL 14,48
 
11,5313,9913,6013,8214,48x
6 666 Siri Ngozi M"Cormack Trysilgutten IL 13,36
 
9,799,8613,36x11,6210,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2.3
1 435 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 8,43
2 586 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 8,90
3 723 Malin Jansson RĂĽnes Vollan I.K. 8,92
4 390 Mina Kristiansen Moss IL 9,10
5 640 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 9,37
6 174 Emma Sofie Brumoen Gausdal Friidrettsklubb 9,60
7 282 Mia Haugen Leinstrand IL 10,62
Heat: 2 Vind: -2.1
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 8,35
2 526 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 8,61
3 498 Marie VesterĂĽs Raufoss Friidrett 8,83
4 115 Hermine Hansen FIK Orion 9,16
5 399 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 9,23
6 157 Synne Pedersen Fredrikstad IF 10,05
7 380 Elida Kubberød Bøhler Moss IL 10,29
Heat: 3 Vind: -1.6
1 494 Hannah Cole Raufoss Friidrett 8,43
2 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 8,83
3 634 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 8,99
4 261 Maren Skei Mjømen Inderøy IL 9,21
5 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 9,39
6 478 Maja Sandøy Kjeldseth Ranheim IL 9,65
7 532 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 10,54
Heat: 4 Vind: -0.1
1 417 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 8,35
2 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 8,42
3 465 Emma Opheim Ranheim IL 8,96
4 471 Ida Bye Ranheim IL 9,06
5 596 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 9,45
6 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 10,10
Heat: 5 Vind: -1.6
1 483 Nora Aune Ranheim IL 8,54
2 169 Ane Skjetne Frol IL 8,56
3 521 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 9,01
4 395 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 9,34
5 601 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 9,72
6 597 Mari Einset Straumsnes IL 10,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, A-finale Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 8,09
2 435 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 8,21
3 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 8,29
4 483 Nora Aune Ranheim IL 8,32
5 417 Kaja Carlsen-Brown Nesøya IL 8,37
6 169 Ane Skjetne Frol IL 8,42
7 494 Hannah Cole Raufoss Friidrett 8,43
8 526 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 8,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, B-finale Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 8,55
2 586 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 8,60
3 498 Marie VesterĂĽs Raufoss Friidrett 8,75
4 723 Malin Jansson RĂĽnes Vollan I.K. 8,76
5 471 Ida Bye Ranheim IL 8,91
6 465 Emma Opheim Ranheim IL 8,92
7 634 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 9,00
  521 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 29,74
 
29,0328,7729,7427,2725,6224,83
2 637 Ane Løkke Hagen Tingvoll IL 26,60
 
26,6024,6125,8624,69x22,40
3 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 23,70
 
21,8020,9923,7016,4017,7020,01
4 596 Lisa Baas-Berg Straumsnes IL 23,53
 
x20,7723,5319,97x23,25
5 532 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 21,73
 
17,8420,5321,2721,7319,4719,16
6 539 Nora Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 21,35
 
18,9321,3518,5215,5614,6420,38
7 261 Maren Skei Mjømen Inderøy IL 20,40
 
20,40xx20,0120,4020,02
8 597 Mari Einset Straumsnes IL 18,55
 
18,55x15,7715,6616,9417,65
9 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 16,01
 
10,9616,0115,77   
10 141 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 15,14
 
11,8015,1411,64   
11 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 9,93
 
x8,619,93   
  157 Synne Pedersen Fredrikstad IF nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 16 Lea Westlie Askim IF 1,05,13
2 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,06,66
3 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 1,07,49
4 196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb 1,07,92
5 15 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 1,09,18
6 194 Natalie Dalman Groruddalen Friidrettsklubb 1,10,20
7 376 Alise Ruud Sundby Moss IL 1,10,77
Heat: 2
1 663 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 1,00,96
2 563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL 1,03,57
3 132 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,03,82
4 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 1,04,09
5 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 1,04,11
6 133 Aurora Johansen Fredrikstad IF 1,08,07
Heat: 3
1 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 58,72
2 208 Mille Eide Nyhus Hamar IL 1,00,01
3 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 1,01,70
4 242 Anna Mathilde Blegen IL Koll 1,02,09
5 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 1,04,91
6 239 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 1,06,83
7 636 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 1,15,34
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 58,72
2 208 Mille Eide Nyhus Hamar IL 1,00,01
3 663 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 1,00,96
4 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 1,01,70
5 242 Anna Mathilde Blegen IL Koll 1,02,09
6 563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL 1,03,57
7 132 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,03,82
8 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 1,04,09
9 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 1,04,11
10 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 1,04,91
11 16 Lea Westlie Askim IF 1,05,13
12 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,06,66
13 239 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 1,06,83
14 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 1,07,49
15 196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb 1,07,92
16 133 Aurora Johansen Fredrikstad IF 1,08,07
17 15 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 1,09,18
18 194 Natalie Dalman Groruddalen Friidrettsklubb 1,10,20
19 376 Alise Ruud Sundby Moss IL 1,10,77
20 636 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 1,15,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 381 Frøya Eriksen Moss IL 1,65
 
1,46
o
1,51
o
1,56
o
1,61
xxo
1,65
xo
1,68
xxx
2 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 1,56
 
1,46
o
1,51
o
1,56
o
1,61
xxx
3 20 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,56
 
1,46
o
1,51
o
1,56
o
1,61
xxx
4 430 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 1,56
 
1,41
o
1,46
o
1,51
xxo
1,56
xxo
1,61
xxx
5 668 Alva Barthel Sveen Tyrving IL 1,46
 
1,31
o
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,51
xxx
6 664 Kari Hagevik Bakke Trysilgutten IL 1,46
 
1,31
o
1,36
o
1,41
o
1,46
xo
1,51
xxx
7 398 Frida Elise Havik Namsen Friidrettsforening 1,41
 
1,31
o
1,36
o
1,41
xo
1,46
xxx
8 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 1,41
 
1,31
o
1,36
o
1,41
xxo
1,46
xxx
8 636 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 1,41
 
1,26
o
1,31
o
1,36
o
1,41
xxo
1,46
xxx
10 64 Rebekka Roheim BĂŚkkelagets SK 1,36
 
1,31
o
1,36
xo
1,41
xxx
11 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 1,31
 
1,26
o
1,31
o
1,36
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 5,84
 
+2,4 +1,2   
5,74x5,84x--
2 208 Mille Eide Nyhus Hamar IL 5,19
 
 +1,9+2,8   
x5,065,19xxx
3 642 Lisa Wilker Tingvoll IL 5,06
 
+2,2+1,1 +4,2  
5,064,97x4,40xx
4 721 Kristin MĂŚhle Vollan I.K. 5,00
 
 +2,1+0,8+1,6+2,9+1,6
x4,793,004,805,004,83
5 418 Miranda Lauvstad Nesøya IL 4,87
 
+3,3+2,0+0,9+2,5+3,4+3,3
4,604,694,874,794,744,57
6 663 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 4,80
 
+3,1+1,5+2,3   
4,804,194,32x--
7 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 4,76
 
+2,1+0,9+2,0+1,5+2,1+2,8
4,614,704,494,564,764,51
8 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 4,73
 
+3,1+2,6+2,6+1,1+1,0 
4,734,664,694,704,62x
9 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 4,65
 
+3,0 +1,6   
4,43x4,65   
10 643 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 4,58
 
+2,8+2,3+2,9   
4,464,214,58   
11 432 Malin RundbrĂĽten Ludvigsen Nordre Land IL 4,56
 
+1,5+1,7+4,8   
4,294,364,56   
12 20 Michelle Marie Nyberget Askim IF 4,45
 
+1,7+0,6+3,5   
4,314,184,45   
13 64 Rebekka Roheim BĂŚkkelagets SK 4,42
 
+2,5 +2,2   
4,31x4,42   
14 405 Amalie Christin Eliassen Nesbyen IL Friidrett 4,36
 
+2,3 +1,9   
4,20x4,36   
15 531 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 4,36
 
 +5,7    
-4,36-   
16 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 4,32
 
+2,0+2,1+3,7   
4,134,324,26   
17 726 Vilja Emilie SolĂĽs Løvold Vollan I.K. 4,25
 
+1,6 +2,3   
4,25x4,08   
18 668 Alva Barthel Sveen Tyrving IL 4,18
 
+2,1+1,2+2,2   
4,164,184,18   
19 196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb 4,14
 
 +2,3+2,2   
x4,143,95   
20 133 Aurora Johansen Fredrikstad IF 4,01
 
+1,6     
4,01xx   
21 664 Kari Hagevik Bakke Trysilgutten IL 3,87
 
+3,8+2,5+0,8   
3,763,873,71   
22 407 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 3,64
 
 +1,3+3,3   
x2,863,64   
23 475 Julie Vik-Mo Ranheim IL 3,61
 
+2,6+1,9+1,4   
3,313,363,61   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 3,10
 
2,70
o
2,80
xo
2,90
o
3,00
xo
3,10
o
3,20
xxx
2 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 2,90
 
2,50
xo
2,60
o
2,70
xo
2,80
o
2,90
o
3,00
xxx
3 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 2,40
 
2,30
o
2,40
o
3.50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 703 Erle Musum Lyng Verdal Friidrettsklubb 57,15
2 130 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 58,79
3 537 Ingrid Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,01,68
4 728 Amalie Tomasgard Ă˜rsta IL 1,06,20
5 190 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 1,10,79
6 351 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 1,11,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 266 Tonje Sundal Jølster IL 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xo
1,58
xxx
2 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 97 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 5,51
 
  +1,8 +1,5 
xx5,51x5,26x
2 404 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 5,41
 
+1,2+1,5 +0,7 +0,8
5,255,24x5,25x5,41
3 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 5,31
 
+2,1+3,9+1,0 +0,3+0,7
5,035,015,17x5,245,31
4 77 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,21
 
+0,9+2,9+1,3+2,0+2,4+1,1
4,805,033,654,823,875,21
5 95 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 5,17
 
+2,5+1,4+2,3+0,7 +0,2
5,145,105,015,17x4,72
6 122 Mia Evensen FIK Orion 5,08
 
 +0,7  +3,5+0,7
x4,76xx5,084,99
7 477 Liv Karoline Grimstad Ranheim IL 5,02
 
+2,9+1,5+2,7+1,5 +1,3
4,974,705,024,48x4,86
8 86 Erika Hoffmann Fagernes IL 4,95
 
+1,1 +1,3+2,8 +1,9
4,53x4,944,81x4,95
9 551 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 4,39
 
+2,3 +1,1   
4,39x3,80   
10 190 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 4,37
 
+2,3+1,8+1,1   
4,094,204,37   
11 51 Aurora Ude ByĂĽsen IL 4,24
 
+2,1+1,7+1,3   
4,243,844,05   
  351 Lill-Joelle Miltz Midsund IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 437 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 13,62
2 682 Maria Aaberg Tyrving IL 13,96
3 552 Juni Evensen Sarpsborg IL 14,56
4 701 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 217 Kristine Flaatten Herkules Friidrett 1,01,25
2 89 Kari Øye Fagernes IL 1,04,83
3 739 Ă…se Øyehaug Ă˜rsta IL 1,08,31
  191 Malin Merete Holmes Skyrud Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 641 Lina Bjerke Meisingset Tingvoll IL 25,91
 
25,9122,07x24,4124,66x
2 509 Mathilde Eidnes Bakken Rindal IL 24,68
 
23,1823,0322,05xx24,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 98 Jennifer Charoenchon Mjøs Fana IL 4,85
 
+3,1  +1,7+1,4 
4,82xx4,854,76x
2 463 Elise MarlĂŠn Slette Eltervaag Ranheim IL 4,82
 
+1,7+2,6+1,7   
4,524,764,82xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +2.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 541 Emilie Sandberg Sandnes IL 14,58
2 671 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL 15,31
3 495 Hedda Nilsen Raufoss Friidrett 15,50
4 522 Lotte NordĂĽs Romerike Friidrett 16,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 709 Emilie Mo Vidar, Sportsklubben 10,04,51
2 221 Anja Ervik Hitra Friidrettsklubb 11,16,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 522 Lotte NordĂĽs Romerike Friidrett 1,03,55
2 341 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  1,05,22
3 254 Marie Fiedler Amlien IL Koll 1,06,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 451 Emma Galguften Overhalla IL 32,16
 
30,7830,7731,67xx32,16
2 345 Mari Li Smedstad Løten Friidrett  29,17
 
29,1726,73x28,50x27,14
3 150 Maja Nødtveidt Andersen Fredrikstad IF 20,75
 
19,2819,8320,75xx17,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 522 Lotte NordĂĽs Romerike Friidrett 10,79
 
9,8610,4410,79---
2 451 Emma Galguften Overhalla IL 10,12
 
x10,029,8410,129,849,91
3 345 Mari Li Smedstad Løten Friidrett  9,46
 
8,838,779,078,649,239,46
4 312 Mathilde Brenden Skjellerud Lillehammer IF 8,62
 
8,627,777,978,128,118,27
5 524 Malin Thoresen Romerike Friidrett 8,37
 
xx7,958,378,08x
6 150 Maja Nødtveidt Andersen Fredrikstad IF 8,31
 
8,018,318,168,187,898,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 421 Hannah Berntzen Engevik Nittedal IL 10,20,80
2 608 Vibeke Jensen Strindheim il 10,30,03
3 512 Liv Nordengen Ringerike Friidrettsklubb 10,30,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 252 Line Maltun Helland Tjalve, IK 57,34
2 75 Alice Ulla Berg Dimna IL 57,70
3 649 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 57,86
4 436 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 57,99
5 560 Jorunn Bjørkli Bakløkk Selsbakk IF 58,52
6 761 Emilie Hov Andreassen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,00,12
7 604 Marianne Løken Strindheim il 1,00,86
8 481 Marte Nyborg Ranheim IL 1,01,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 102 Solveig Fredriksen Fana IL 46,11
 
46,11x43,44x43,4242,89
2 343 Karoline Weea Johansen Løten Friidrett  33,27
 
x29,06x30,09x33,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 102 Solveig Fredriksen Fana IL 11,96
 
11,3811,93x11,5011,96x
2 581 Mali Ingeborg Vollan Marstad Stjørdal Friidrettsklubb 11,42
 
10,2810,6810,8811,4210,9911,25
3 463 Elise MarlĂŠn Slette Eltervaag Ranheim IL 8,23
 
x8,138,117,787,618,23
4 446 Synne Hennie Berteussen Oppstad IL 7,50
 
7,407,187,037,507,457,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 727 Ă…nung Viken Vollan I.K. 8,46,90
2 557 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 8,48,45
3 645 Abdullahi Hassan Ali Tjalve, IK 8,48,75
4 484 Ola Martin Torgrimssønn GĂĽsvĂŚr Ranheim IL 8,52,84
5 197 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular IL 8,54,54
6 298 Gishe Abdi Wako Lillehammer IF 8,54,85
7 27 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 9,04,97
8 760 NjĂĽl Viken Vollan I.K. 9,19,12
9 163 Andreas VĂĽgen FRI IL 9,26,40
10 167 Jørgen Moen Friidrettsklubben Ren-Eng 9,43,94
11 186 Svein Egil Linnerud Gjøvik Friidrettsklubb 10,18,28
  573 Henrik Nordtug Steinkjer Friidrettsklubb DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 365 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,99
2 757 Birmeji Wayu BUL, IL i 52,10
3 569 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 54,96
  461 Ask Viljar Skar Bulling Ranheim IL DNS
Heat: 2
1 218 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 48,95
2 681 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 50,16
3 48 Erik Folkow BUL-Tromsø, Friidrett 50,59
4 111 Emmanuel Odai Quarcoo FIK Orion 50,88
5 68 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 51,33
6 227 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg 51,86
7 225 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 51,93
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 218 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 48,95
2 681 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 50,16
3 48 Erik Folkow BUL-Tromsø, Friidrett 50,59
4 111 Emmanuel Odai Quarcoo FIK Orion 50,88
5 68 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 51,33
6 227 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg 51,86
7 225 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 51,93
8 365 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,99
9 757 Birmeji Wayu BUL, IL i 52,10
10 569 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 54,96
  461 Ask Viljar Skar Bulling Ranheim IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 23 Marcin Gasiorowski Begnadalen IL 15,86
 
15,0215,5015,0015,86x15,65
2 445 Kurt Andreas Sandberg Lund Oppstad IL 12,61
 
12,4611,74x12,6112,2012,51
3 564 Anders Peter Laukvik Snøgg Friidrett 9,44
 
8,639,448,668,748,907,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Donavan Miloss FIK Orion 55,37
 
50,7350,2354,1155,3752,8952,29
2 108 Birger Søyland FIK Orion 50,18
 
45,4850,1849,21xx47,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS