Veidekkelekene 2018

Arrangert av: Lillehammer IF, Moelven IL og FIK Orion

21.06.2018 - 24.06.2018


Veidekkelekene 201822.06.2018
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  137 Elias Persen Fredrikstad IF 6,52
 
6,156,526,326,20  
  262 Sindre Skei Mjømen Inderøy IL 5,86
 
5,835,865,725,58  
  619 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 6,80
 
6,156,786,806,58  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 10,17
2 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 10,86
3 712 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 11,03
4 389 Melvin Tollefsen Moss IL 12,40
5 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 13,81
6 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 14,67
  662 Floris Jacobus Willem Nelissen Trysilgutten IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 9,32
 
9,249,119,328,97x9,03
2 503 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 8,40
 
7,858,297,518,40x8,24
3 389 Melvin Tollefsen Moss IL 8,11
 
7,308,117,627,666,997,47
4 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 8,04
 
7,397,527,448,046,857,68
5 386 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 6,91
 
6,086,546,886,916,686,74
6 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 6,09
 
5,605,915,425,475,266,09
7 181 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 5,86
 
5,865,785,495,865,475,38
8 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 5,74
 
5,634,32x5,495,745,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 52 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik ByĂĽsen IL 10,89
2 170 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 11,77
3 162 William Sire Fredrikstad IF 12,32
4 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 12,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +3.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 9,96
2 464 Emil Vestre Ranheim IL 10,13
3 253 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 10,56
4 502 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 10,70
5 69 Lukas BrandsĂŚter Børsa IL 11,68
6 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 12,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 533 Bendik Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 32,65
 
32,6531,55xxx26,05
2 71 Nicholas Jørgensen Sandrød Børsa IL 23,44
 
19,3021,6322,2619,4823,4421,28
3 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 21,26
 
---21,2614,0920,56
4 69 Lukas BrandsĂŚter Børsa IL 18,87
 
xx15,2216,8718,8717,75
5 379 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 18,61
 
xxxx18,2918,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: +4.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 12,52
2 550 Halvor Thorsen Sarpsborg IL 15,39
  392 Oliver Tollefsen Moss IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.6
1 496 HĂĽvar Bendik Solbakken Befring Raufoss Friidrett 25,33
2 226 Thomas SĂŚten Hyen IL 26,07
3 517 Brede Pettersen Romerike Friidrett 26,55
4 403 Vetle Ryan Hestvik Namsen Friidrettsforening 27,43
5 296 Even Skotte SkĂĽr Lillehammer IF 29,55
Heat: 2 Vind: +2.2
1 690 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,84
2 263 Knut Werge-Olsen Jotun IL 24,17
3 449 Magnus Reigstad Osterøy IL 24,24
4 529 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 24,34
5 166 Thord Flatebø Iversen FRI IL 24,58
6 183 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 24,66
7 164 Lars Magnus Birketveit FRI IL 25,09
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 690 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,84
2 263 Knut Werge-Olsen Jotun IL 24,17
3 449 Magnus Reigstad Osterøy IL 24,24
4 529 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 24,34
5 166 Thord Flatebø Iversen FRI IL 24,58
6 183 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 24,66
7 164 Lars Magnus Birketveit FRI IL 25,09
8 496 HĂĽvar Bendik Solbakken Befring Raufoss Friidrett 25,33
9 226 Thomas SĂŚten Hyen IL 26,07
10 517 Brede Pettersen Romerike Friidrett 26,55
11 403 Vetle Ryan Hestvik Namsen Friidrettsforening 27,43
12 296 Even Skotte SkĂĽr Lillehammer IF 29,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +4.4
1 140 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 24,57
2 350 Amund Solberg Stølen Midsund IL 25,05
3 556 Mats Rognhaug Hagen Sarpsborg IL 25,21
4 124 Sindre ØstgĂĽrd FIK Orion 25,32
5 156 Sondre Nygaard Grini Fredrikstad IF 25,32
6 57 Sander Frøseth Fenes ByĂĽsen IL 25,75
7 192 Maximillian Vangen Dalen Groruddalen Friidrettsklubb 25,78
Heat: 2 Vind: +5.3
1 749 Jonas Andre Ose Dimna IL 22,43
2 136 Didrik Grøm Fredrikstad IF 22,68
3 454 Jørgen Homstad Overhalla IL 23,28
4 448 Frank Odin Mahoro Niyokindi Osterøy IL 23,58
5 267 Aleksander Haug Kongsvinger IL Friidrett 23,96
6 106 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,27
7 120 Marcus Henriksen FIK Orion 24,71
  624 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 749 Jonas Andre Ose Dimna IL 22,43
2 136 Didrik Grøm Fredrikstad IF 22,68
3 454 Jørgen Homstad Overhalla IL 23,28
4 448 Frank Odin Mahoro Niyokindi Osterøy IL 23,58
5 267 Aleksander Haug Kongsvinger IL Friidrett 23,96
6 106 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,27
7 140 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 24,57
8 120 Marcus Henriksen FIK Orion 24,71
9 350 Amund Solberg Stølen Midsund IL 25,05
10 556 Mats Rognhaug Hagen Sarpsborg IL 25,21
11 124 Sindre ØstgĂĽrd FIK Orion 25,32
12 156 Sondre Nygaard Grini Fredrikstad IF 25,32
13 57 Sander Frøseth Fenes ByĂĽsen IL 25,75
14 192 Maximillian Vangen Dalen Groruddalen Friidrettsklubb 25,78
  624 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 213 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL 24,22
2 18 Ludvig Elias Engen Askim IF 24,23
3 13 Adrian Westlie Askim IF 25,16
4 378 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL 25,19
5 160 Viktor Andresen Fredrikstad IF 26,19
6 622 Even Rudsengen Søndre Land IL, Friidrett 26,23
Heat: 2 Vind: +2.1
1 753 Ben Jefrey Benert Florø Turn & IF 22,55
2 42 Philip Jason Omollo BUL, IL i 22,95
3 615 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 23,16
4 45 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 23,36
5 575 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 23,47
6 109 Christian Delphin FIK Orion 23,59
7 562 Alexander Engh Ski IL Friidrett 23,79
8 754 Magnus Lande Angelshaug Florø Turn & IF 23,83
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 753 Ben Jefrey Benert Florø Turn & IF 22,55
2 42 Philip Jason Omollo BUL, IL i 22,95
3 615 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 23,16
4 45 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 23,36
5 575 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 23,47
6 109 Christian Delphin FIK Orion 23,59
7 562 Alexander Engh Ski IL Friidrett 23,79
8 754 Magnus Lande Angelshaug Florø Turn & IF 23,83
9 213 Sondre Mjølkarlid Hattfjelldal IL 24,22
10 18 Ludvig Elias Engen Askim IF 24,23
11 13 Adrian Westlie Askim IF 25,16
12 378 Eirik Øivindssønn Fredriksen Moss IL 25,19
13 160 Viktor Andresen Fredrikstad IF 26,19
14 622 Even Rudsengen Søndre Land IL, Friidrett 26,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 651 Markus Rooth Tjalve, IK 1,80
 
1,70
o
1,75
xxo
1,80
o
1,82
xxx
2 271 Oliver Engen Krødsherad IL Friidrett 1,65
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxx
3 299 Hallgeir HøgĂĽsen Lillehammer IF 1,65
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xxo
1,70
xxx
4 622 Even Rudsengen Søndre Land IL, Friidrett 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +4.3
1 455 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 23,05
2 485 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 23,20
3 679 Jørgen Mejland Hansen Tyrving IL 23,31
4 459 Trygve TotsĂĽs Weglo Overhalla IL 23,71
5 30 Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL 23,99
6 179 Sindre Steinbakke Kallestad Gausdal Friidrettsklubb 24,20
7 177 Sverre Reiten Gausdal Friidrettsklubb 26,90
Heat: 2 Vind: +1.9
1 336 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 22,37
2 147 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,69
3 112 Even WestgĂĽrd Skogsrud FIK Orion 22,85
4 212 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 22,98
5 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 23,18
6 232 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 23,39
7 384 Magnus Andersen Knarvik Moss IL 23,53
8 626 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 24,80
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 336 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 22,37
2 147 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,69
3 112 Even WestgĂĽrd Skogsrud FIK Orion 22,85
4 212 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 22,98
5 455 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 23,05
6 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 23,18
7 485 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 23,20
8 679 Jørgen Mejland Hansen Tyrving IL 23,31
9 232 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 23,39
10 384 Magnus Andersen Knarvik Moss IL 23,53
11 459 Trygve TotsĂĽs Weglo Overhalla IL 23,71
12 30 Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL 23,99
13 179 Sindre Steinbakke Kallestad Gausdal Friidrettsklubb 24,20
14 626 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 24,80
15 177 Sverre Reiten Gausdal Friidrettsklubb 26,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 6,47
 
+2,9+3,1+3,6 +3,4+4,4
4,726,126,47x6,046,36
2 741 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 6,35
 
  +3,1 +5,0 
xx6,35x6,20x
3 607 Tobias Heskestad Strindheim il 6,06
 
+3,6+2,7+3,6+3,7 +4,0
6,035,975,855,56x6,06
4 377 Atcha Prommetta Moss IL 5,96
 
+3,9 +3,7+2,6+3,1+3,4
5,75x5,785,465,715,96
5 655 Vegard Dragsund Nilsen Tjalve, IK 5,93
 
 +2,8+3,4+5,3+2,1+4,0
x5,385,895,755,655,93
6 626 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 5,90
 
 +4,3+2,6 +4,7 
x5,735,78x5,90x
7 485 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 5,79
 
+3,3+5,4+1,8   
5,795,765,19xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr 4 kast) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  73 Vilma Ven Hansen Børsa IL 26,33
 
18,8123,2122,2126,33  
  178 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 27,63
 
22,05x18,1527,63  
  180 Theoline Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 16,25
 
15,8911,2412,4616,25  
  224 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,41
 
9,417,335,186,29  
  535 Tiril Maria Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 26,26
 
26,2625,0524,4822,46  
  653 Martine Rooth Tjalve, IK 23,86
 
21,7823,8619,4222,59  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +4.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,03
2 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 11,47
3 525 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 11,55
4 248 Ida Charlotte Blegen IL Koll 12,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 21,43
 
16,2513,1121,4313,6515,8917,07
2 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 20,36
 
20,3618,4219,5918,2115,4417,22
3 8 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 12,86
 
9,808,9210,6710,458,3912,86
4 7 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 12,27
 
9,8411,6112,2712,249,0811,83
5 738 Tiril Tomasgard Ă˜rsta IL 11,51
 
10,258,498,658,1811,518,71
6 256 Petra Helene Bell IL Koll 10,39
 
     +
7,5510,228,669,0410,398,29
7 248 Ida Charlotte Blegen IL Koll 9,37
 
8,939,377,028,237,189,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 618 Nina Bolme Surnadal IL 11,99
2 238 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 12,24
3 143 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 12,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 205 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 20,49
 
18,9418,6217,5618,0120,4918,65
2 530 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 17,13
 
16,4315,2217,1316,4814,9713,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 76 Andrea Skaar Berg Dimna IL 9,93
2 270 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 10,20
3 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 10,84
4 138 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 11,29
5 148 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 12,24
  144 Jamila Isman Fredrikstad IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 518 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 27,96
 
23,8524,6124,4523,3822,8127,96
2 592 Eileen Hals Straumsnes IL 23,54
 
19,6019,4423,5419,13xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Eileen Hals Straumsnes IL 11,99
 
10,7111,7510,9811,5711,9911,04
2 518 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 10,08
 
9,418,709,459,7510,089,51
3 402 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 8,93
 
8,638,708,388,938,368,75
4 406 Bertine Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 8,76
 
8,507,758,147,458,298,76
5 245 Ebba Jakobine Bell IL Koll 8,08
 
8,087,537,4547,507,366,30
6 600 Ronja Olin Kanestrøm-Bergsbakk Straumsnes IL 7,08
 
5,545,966,657,086,987,01
7 602 Vilja Tveekrem Straumsnes IL 6,15
 
5,545,895,706,155,985,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 2,50
 
2,30
o
2,40
o
2,50
xxo
2,60
xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +3.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 483 Nora Aune Ranheim IL 10,50
2 465 Emma Opheim Ranheim IL 10,82
3 399 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 10,94
4 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 12,06
5 395 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 12,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 157 Synne Pedersen Fredrikstad IF 30,28
 
27,75x29,1625,1730,1430,28
2 598 Mia Therese Hals Straumsnes IL 27,16
 
24,4426,9225,4025,1127,1624,69
3 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 21,56
 
21,5620,04xxxx
4 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 14,43
 
11,4414,3611,65x14,4313,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 638 Anja Wilker Tingvoll IL 9,14
 
8,169,109,14xx7,14
2 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 9,00
 
7,567,938,349,008,518,37
3 261 Maren Skei Mjømen Inderøy IL 8,64
 
8,628,548,148,648,518,07
4 598 Mia Therese Hals Straumsnes IL 8,57
 
6,897,788,578,31x8,08
5 174 Emma Sofie Brumoen Gausdal Friidrettsklubb 8,55
 
7,888,027,217,407,838,55
6 157 Synne Pedersen Fredrikstad IF 8,11
 
7,088,117,947,487,317,83
7 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 7,82
 
6,93x7,66xx7,82
8 519 Josefine Westerby Romerike Friidrett 7,73
 
7,427,286,806,557,097,73
9 601 Sara Baas-Berg Straumsnes IL 7,19
 
7,147,027,19   
10 380 Elida Kubberød Bøhler Moss IL 6,95
 
6,586,956,53   
11 539 Nora Bergene Aabrekk Sandefjord Turn & Idrettsforening 6,88
 
6,886,826,81   
12 637 Ane Løkke Hagen Tingvoll IL 6,65
 
5,666,566,65   
13 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 6,24
 
5,785,636,24   
14 532 Sunniva Hognestad Romerike Friidrett 6,04
 
5,596,006,04   
15 141 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 6,01
 
x5,266,01   
16 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 5,30
 
4,404,865,30   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Maija Liina Serafiina Boren Moelven IL 2,90
 
2,00
o
2,10
xo
2,20
o
2,30
o
2,40
o
2,50
xxo
2,60
o
2,70
xo
2,80
xxo
2,90
xo
3,01
xxx
2 395 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 1,90
 
1,60
o
1,70
o
1,80
o
1,90
xo
2,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.7
1 432 Malin RundbrĂĽten Ludvigsen Nordre Land IL 29,17
2 440 Christine Mølgaard MĂĽløy Norodd, IL 29,53
3 133 Aurora Johansen Fredrikstad IF 30,19
4 430 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 30,26
5 79 Henrikke Antonsen Dimna IL 31,79
6 221 Anja Ervik Hitra Friidrettsklubb 32,70
Heat: 2 Vind: +6.0
1 636 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 28,75
2 332 Maiken Kallhovd Lørenskog Friidrettslag 29,01
3 196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb 29,39
4 468 Hedda Forfot Balhald Ranheim IL 29,49
5 726 Vilja Emilie SolĂĽs Løvold Vollan I.K. 29,99
6 194 Natalie Dalman Groruddalen Friidrettsklubb 30,38
7 376 Alise Ruud Sundby Moss IL 30,49
Heat: 3 Vind: +6.1
1 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 27,98
2 558 Hana Therese Romaguera Selbu IL 28,10
3 242 Anna Mathilde Blegen IL Koll 28,25
4 475 Julie Vik-Mo Ranheim IL 28,64
5 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 28,93
6 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 29,04
Heat: 4 Vind: +3.0
1 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 27,13
2 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 27,25
3 426 Tracie Duodu Nittedal IL 27,37
4 563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL 27,57
5 407 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 27,72
6 239 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 27,97
7 643 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 28,07
Heat: 5 Vind: +2.3
1 367 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 25,46
2 418 Miranda Lauvstad Nesøya IL 25,70
3 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 25,78
4 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,99
5 642 Lisa Wilker Tingvoll IL 26,10
6 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 27,46
  531 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 367 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 25,46
2 418 Miranda Lauvstad Nesøya IL 25,70
3 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 25,78
4 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,99
5 642 Lisa Wilker Tingvoll IL 26,10
6 388 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 27,13
7 193 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 27,25
8 426 Tracie Duodu Nittedal IL 27,37
9 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 27,46
10 563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL 27,57
11 407 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 27,72
12 239 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 27,97
13 587 Sigrid Lovise Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 27,98
14 643 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 28,07
15 558 Hana Therese Romaguera Selbu IL 28,10
16 242 Anna Mathilde Blegen IL Koll 28,25
17 475 Julie Vik-Mo Ranheim IL 28,64
18 636 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 28,75
19 523 Madeleine Svendsen Romerike Friidrett 28,93
20 332 Maiken Kallhovd Lørenskog Friidrettslag 29,01
21 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 29,04
22 432 Malin RundbrĂĽten Ludvigsen Nordre Land IL 29,17
23 196 Vanessa Agnete YttergĂĽrd Groruddalen Friidrettsklubb 29,39
24 468 Hedda Forfot Balhald Ranheim IL 29,49
25 440 Christine Mølgaard MĂĽløy Norodd, IL 29,53
26 726 Vilja Emilie SolĂĽs Løvold Vollan I.K. 29,99
27 133 Aurora Johansen Fredrikstad IF 30,19
28 430 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 30,26
29 194 Natalie Dalman Groruddalen Friidrettsklubb 30,38
30 376 Alise Ruud Sundby Moss IL 30,49
31 79 Henrikke Antonsen Dimna IL 31,79
32 221 Anja Ervik Hitra Friidrettsklubb 32,70
  531 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +3.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 482 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 11,99
2 55 Nora Bakke ByĂĽsen IL 12,20
3 755 Britney Benert Florø Turn & IF 12,59
4 460 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,61
5 381 Frøya Eriksen Moss IL 12,92
6 563 Vibeke GussiĂĽs SkĂĽla IL 13,14
7 242 Anna Mathilde Blegen IL Koll 13,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 78 Elin Skavnes VĂĽge Dimna IL 26,60
 
24,2126,60x21,08x24,51
2 74 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 24,29
 
16,6823,5517,5524,2920,3916,80
3 636 Alva Tomine Skar Bulling Tingvoll IL 21,17
 
xx18,2819,9921,1718,89
4 468 Hedda Forfot Balhald Ranheim IL 18,01
 
16,14x16,2716,4518,0116,63
5 479 Mari Krangnes Aune Ranheim IL 17,82
 
x15,3716,03xx17,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +5.1
1 351 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 28,77
2 51 Aurora Ude ByĂĽsen IL 29,66
3 17 Linn Sofie FagerĂĽs Askim IF 29,90
4 330 Frida Rafi Lørenskog Friidrettslag 29,96
5 329 Celine Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 30,80
Heat: 2 Vind: +1.0
1 130 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 27,48
2 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 27,95
3 551 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 28,40
4 190 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 28,42
5 732 Hanna Hoggen GjĂŚrset Ă˜rsta IL 28,59
Heat: 3 Vind: +2.1
1 95 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 25,58
2 404 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 26,14
3 646 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 26,26
4 372 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 26,68
5 77 Anna Garnes Kleven Dimna IL 26,72
6 308 Malin Furuhaug Lillehammer IF 27,00
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 95 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 25,58
2 404 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 26,14
3 646 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 26,26
4 372 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 26,68
5 77 Anna Garnes Kleven Dimna IL 26,72
6 308 Malin Furuhaug Lillehammer IF 27,00
7 130 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 27,48
8 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 27,95
9 551 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 28,40
10 190 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 28,42
11 732 Hanna Hoggen GjĂŚrset Ă˜rsta IL 28,59
12 351 Lill-Joelle Miltz Midsund IL 28,77
13 51 Aurora Ude ByĂĽsen IL 29,66
14 17 Linn Sofie FagerĂĽs Askim IF 29,90
15 330 Frida Rafi Lørenskog Friidrettslag 29,96
16 329 Celine Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 30,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +4.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 11,88
2 51 Aurora Ude ByĂĽsen IL 15,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 476 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 25,81
 
23,7121,8823,8725,8125,3222,83
2 480 Marlene Vikan Eriksson Ranheim IL 18,74
 
xx18,7416,1516,8715,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 480 Marlene Vikan Eriksson Ranheim IL 2,30
 
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
o
2,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m Vind: +2.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Cathrine Trøen Lillehammer IF 25,87
2 736 Sigrid Vartdal Ă˜rsta IL 26,79
3 742 Ester Holt Sturla IF 26,90
4 89 Kari Øye Fagernes IL 27,21
5 473 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL 27,67
6 463 Elise MarlĂŠn Slette Eltervaag Ranheim IL 28,40
7 443 Sofie Jing Leren Reknes Norodd, IL 31,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 463 Elise MarlĂŠn Slette Eltervaag Ranheim IL 1,45
 
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200 m Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 25,34
2 328 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 26,98
3 49 Victoria Cecilie Fagerthun BUL-Tromsø, Friidrett 27,47
4 470 Helle Abelseth PĂźtz Ranheim IL 28,00
5 566 Irun Berget Hedegart Snøgg Friidrett 28,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 60 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 5,62
 
  +2,4   
xx5,62xxx
2 589 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,01
 
  +2,6  +4,6
xx4,94xx5,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 583 Maud Dybvad Evjemo Stjørdal Friidrettsklubb 2,50
 
2,30
o
2,40
xxo
2,50
o
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.7
1 252 Line Maltun Helland IL Koll 26,05
2 560 Jorunn Bjørkli Bakløkk Selsbakk IF 26,13
3 469 Helene Heskestad Ranheim IL 26,17
4 717 Sigrid Leseth Føyen Vidar, Sportsklubben 26,78
5 61 Ingvild HjortnĂŚs Larsen BĂŚkkelagets SK 27,26
6 623 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 28,65
Heat: 2 Vind: +2.4
1 540 Astrid Mangen Cederkvist Sandnes IL 24,15
2 661 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 24,70
3 648 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 24,83
4 543 Ida Bakke Hansen Sandnes IL 24,85
5 561 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 24,98
6 659 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 25,46
7 383 Linn Oppegaard Moss IL 25,48
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 540 Astrid Mangen Cederkvist Sandnes IL 24,15
2 661 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 24,70
3 648 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 24,83
4 543 Ida Bakke Hansen Sandnes IL 24,85
5 561 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 24,98
6 659 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 25,46
7 383 Linn Oppegaard Moss IL 25,48
8 252 Line Maltun Helland IL Koll 26,05
9 560 Jorunn Bjørkli Bakløkk Selsbakk IF 26,13
10 469 Helene Heskestad Ranheim IL 26,17
11 717 Sigrid Leseth Føyen Vidar, Sportsklubben 26,78
12 61 Ingvild HjortnĂŚs Larsen BĂŚkkelagets SK 27,26
13 623 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 28,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 572 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 5,32
 
 +3,2+2,6+2,3+4,2+5,3
x5,325,105,225,265,09
2 343 Karoline Weea Johansen Løten Friidrett  5,21
 
+3,6+3,5+2,5   
5,025,215,0xx 
3 623 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 4,50
 
+5,5+3,6  +4,9+,2,8
4,213,98x3,134,184,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,5
1 68 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 23,65
2 365 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 23,76
3 225 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 23,99
4 333 Mathias Nordnes Lørenskog Friidrettslag 24,27
5 31 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 24,49
6 490 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 24,50
7 269 Johan Glenderød Tovari Kongsvinger IL Friidrett 26,44
  458 Stein Gunnar Johnsen Overhalla IL DNS
Heat: 2 Vind: +7.0
1 757 Birmeji Wayu BUL, IL i 22,26
2 474 Jonas Andre Grønnhaug Ranheim IL 22,38
3 461 Ask Viljar Skar Bulling Ranheim IL 22,65
4 650 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 22,90
5 227 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg 22,90
6 542 Hans Christian Alexander Walker Sandnes IL 23,40
Heat: 3 Vind: +0.2
1 657 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 22,42
2 6 Vegard Fluge Ask Friidrett 22,59
3 324 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 22,61
4 1 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22,72
5 684 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 22,74
6 681 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 22,98
7 752 Lasse Solheim Angelshaug Florø Turn & IF 23,20
Heat: 4 Vind: +3.7
1 218 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 21,46
2 658 Even Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 21,63
3 678 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 21,65
4 230 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 21,67
5 44 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 21,85
6 677 Jonas Halonen Tyrving IL 22,01
7 127 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 22,06
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 218 Simen Dyrkoll Sigurdsen Herkules Friidrett 21,46
2 658 Even Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 21,63
3 678 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 21,65
4 230 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 21,67
5 44 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 21,85
6 677 Jonas Halonen Tyrving IL 22,01
7 127 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 22,06
8 757 Birmeji Wayu BUL, IL i 22,26
9 474 Jonas Andre Grønnhaug Ranheim IL 22,38
10 657 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 22,42
11 6 Vegard Fluge Ask Friidrett 22,59
12 324 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 22,61
13 461 Ask Viljar Skar Bulling Ranheim IL 22,65
14 1 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22,72
15 684 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 22,74
16 650 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 22,90
17 227 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Idrettslaget Skjalg 22,90
18 681 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 22,98
19 752 Lasse Solheim Angelshaug Florø Turn & IF 23,20
20 542 Hans Christian Alexander Walker Sandnes IL 23,40
21 68 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 23,65
22 365 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 23,76
23 225 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 23,99
24 333 Mathias Nordnes Lørenskog Friidrettslag 24,27
25 31 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 24,49
26 490 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 24,50
27 269 Johan Glenderød Tovari Kongsvinger IL Friidrett 26,44
  458 Stein Gunnar Johnsen Overhalla IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 650 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 6,74
 
+1,8+3,1+3,3+4,4+4,2 
6,606,686,686,726,74x
2 462 Brede Solberg Stølen Ranheim IL 6,55
 
  +4,3+3.6  
xx6,556,45x-
3 458 Stein Gunnar Johnsen Overhalla IL 4,68
 
   +5,3  
xxx4,68xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS