Veidekkelekene 2018

Arrangert av: Lillehammer IF, Moelven IL og FIK Orion

21.06.2018 - 24.06.2018


Veidekkelekene 201821.06.2018
 
G-10 Liten Ball (80gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  56 Oskar Lunde ByĂĽsen IL 21,74
 
18,73x21,7420,61  
  137 Elias Persen Fredrikstad IF 24,11
 
20,4823,9919,9624,11  
  222 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 21,79
 
18,9221,7918,1821,28  
  234 Angelo Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 25,38
 
25,3820,2422,30x  
  297 Florian van Buggenhout Lillehammer IF 25,76
 
23,8621,45x25,76  
  302 Joakim Blix Åmundstad Lillehammer IF 32,68
 
24,34x27,3932,68  
  318 Philip Simensen Toft Lillehammer IF 38,04
 
37,8038,0433,4536,64  
  322 Silas van Buggenhout Lillehammer IF 32,39
 
30,3032,3928,1828,52  
  619 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 45,37
 
45,3742,5838,0538,66  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 27,95
2 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 30,28
3 712 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 31,19
4 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 32,73
5 181 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 32,84
6 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 32,89
7 287 Bernhard Sommerseth Lillehammer IF 33,25
8 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 36,60
Heat: 2 Vind: +1,7
1 320 Sebastian Skar Nylund Lillehammer IF 36,61
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 27,95
2 567 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 30,28
3 712 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 31,19
4 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 32,73
5 181 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 32,84
6 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 32,89
7 287 Bernhard Sommerseth Lillehammer IF 33,25
8 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 36,60
9 320 Sebastian Skar Nylund Lillehammer IF 36,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 264 Ard Ragnar Sundal Jølster IL 22,64
 
17,8522,6420,3920,5521,8520,84
2 747 Anders Ludahl Lagethon Ă˜yer/Tretten IF Friidrett 20,97
 
18,6816,1713,9915,8119,0820,97
3 181 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal Friidrettsklubb 20,01
 
11,6514,8316,1614,5417,1320,01
4 223 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 13,86
 
13,5811,1511,6013,8611,8410,86
5 220 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 12,85
 
8,527,777,288,7310,7812,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m Vind: +3.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 21 Ă…smund Olaves Rud Lunde Askim IF 30,51
2 371 Sebastian Elias Hanssen Moelven IL 31,51
3 162 William Sire Fredrikstad IF 32,45
4 149 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 33,31
5 161 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 33,84
6 151 Marius Persen Fredrikstad IF 36,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 704 Even Hem Bolle Vestby IL 29,13
 
28,3028,2628,1029,1326,0326,44
2 450 Didrik BrĂĽten Overhalla IL 23,95
 
20,9623,9521,3221,4523,3621,39
3 149 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 18,22
 
14,3214,5615,53x18,2217,47
4 162 William Sire Fredrikstad IF 17,46
 
13,9312,9612,6015,2317,4615,36
5 151 Marius Persen Fredrikstad IF 13,75
 
8,4613,7310,709,4713,75-
6 159 Vetle Gulaker Fredrikstad IF 13,47
 
13,4711,2711,9212,3212,85-
7 161 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 12,34
 
9,639,809,0012,3410,07-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 425 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 4,29,25
2 142 Herman Årebrot Fredrikstad IF 4,40,43
3 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 4,57,33
4 277 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 5,01,53
5 279 Magnus GrĂŚsli Leinstrand IL 5,08,43
6 370 Mikael Nomerstad Moelven IL 5,12,52
7 356 Gabriel Nomerstad Moelven IL 5,40,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 464 Emil Vestre Ranheim IL 27,08
2 67 Kalmar Ven Hansen Børsa IL 27,48
3 627 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 29,56
4 65 Elias LinnĂŠ Kragh Jansson Børsa IL 30,19
5 400 Julian Andres Nielsen Guldvik Namsen Friidrettsforening 30,79
6 71 Nicholas Jørgensen Sandrød Børsa IL 30,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 268 Eivind Duelien Vaaje Kongsvinger IL Friidrett 4,28,45
2 555 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 4,39,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,61
2 70 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 25,06
3 135 Caleb Shuman Fredrikstad IF 25,79
4 428 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 27,00
5 158 Vemund Flornes Heen Fredrikstad IF 28,36
6 590 Tor Inge Ringen Stjørdal Friidrettsklubb 30,56
  176 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Sondre Martinsen Nesodden IF 4,16,86
2 504 Esten Hansen-Møllerud Hauen Ren-Eng 4,21,85
3 50 August Lunde ByĂĽsen IL 4,24,62
4 53 Henrik KvennĂĽs ByĂĽsen IL 4,24,97
5 714 Johannes GalĂĽen Vidar, Sportsklubben 4,28,69
6 669 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 4,34,88
7 278 Endre Engtrø Husby Leinstrand IL 4,36,77
8 352 Andreas Grimerud Moelven IL 4,49,36
9 420 Erlend GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 4,49,86
10 536 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 4,50,49
11 314 Mikkel Thomassen Lillehammer IF 4,50,81
12 209 Nikolai Gylthe Berget Hamar IL 5,05,25
13 118 Magnus Husom FIK Orion 5,08,80
  84 Magnus Skeide Bakke Eid IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 491 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 4,33,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Sindre Sundhaugen Gjøvik Friidrettsklubb 4,40,18
2 187 Adrian Solvang Lothe Gloppen Friidrettslag 4,43,08
3 410 Fredrik Rose Nesodden IF 5,25,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  224 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 3,66
 
3,253,062,963,373,663,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 31,39
2 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 33,85
3 233 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 35,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,98
 
8,098,358,98x8,568,63
2 548 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 7,56
 
6,787,566,626,867,287,07
3 233 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 4,41
 
4,264,414,193,993,764,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 369 Melina Sofie Hanssen Moelven IL 30,40
2 143 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 31,18
3 618 Nina Bolme Surnadal IL 31,56
4 83 Sandra Gustavsen Dimna IL 31,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 238 Gullisara Panyarat Dyrnes IL Brodd 8,24
 
7,857,308,017,747,748,24
2 83 Sandra Gustavsen Dimna IL 7,86
 
7,646,755,947,867,797,73
3 205 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 7,56
 
7,507,037,307,497,167,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 245 Ebba Jakobine Bell IL Koll 5,29,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 138 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 30,49
2 144 Jamila Isman Fredrikstad IF 30,55
3 173 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 30,89
4 148 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 30,90
5 427 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 32,56
Heat: 2 Vind: +1.7
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 27,56
2 402 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 28,28
3 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 29,27
4 364 Live Bakken Amundsen Moelven IL 29,82
5 228 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 29,92
6 715 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 30,25
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 688 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 27,56
2 402 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 28,28
3 639 Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL 29,27
4 364 Live Bakken Amundsen Moelven IL 29,82
5 228 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 29,92
6 715 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 30,25
7 138 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 30,49
8 144 Jamila Isman Fredrikstad IF 30,55
9 173 Dorthea Aanstad Gausdal Friidrettsklubb 30,89
10 148 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 30,90
11 427 Josefine Spjeld Nordre Eidsvoll IL 32,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 175 Nora StorĂĽs Sommer Gausdal Friidrettsklubb 5,30,93
2 172 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 5,43,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 132 Astrid Reknes Fredrikstad IF 29,90
2 634 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 30,20
3 115 Hermine Hansen FIK Orion 30,40
4 478 Maja Sandøy Kjeldseth Ranheim IL 31,20
5 640 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 31,80
6 141 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 32,17
7 157 Synne Pedersen Fredrikstad IF 33,76
8 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 33,80
Heat: 2 Vind: +1.1
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 27,08
2 483 Nora Aune Ranheim IL 27,49
3 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 28,24
4 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 28,52
5 465 Emma Opheim Ranheim IL 28,88
6 586 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 29,09
7 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 30,33
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 195 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 27,08
2 483 Nora Aune Ranheim IL 27,49
3 204 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 28,24
4 24 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 28,52
5 465 Emma Opheim Ranheim IL 28,88
6 586 Pernille Aaslid Osen Stjørdal Friidrettsklubb 29,09
7 132 Astrid Reknes Fredrikstad IF 29,90
8 634 Hanna Mindnes Bergem Tingvoll Friidrettskl. 30,20
9 154 Sanne Antonsen Fredrikstad IF 30,33
10 115 Hermine Hansen FIK Orion 30,40
11 478 Maja Sandøy Kjeldseth Ranheim IL 31,20
12 640 Karen Louise Ling Beverfjord Tingvoll IL 31,80
13 141 Harrieth Toft Nordrum Fredrikstad IF 32,17
14 157 Synne Pedersen Fredrikstad IF 33,76
15 146 Kamilla Engaas Fredrikstad IF 33,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 508 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 4,51,27
2 414 Victoria Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 4,56,92
3 751 Emilie Flo Stavik Markane IL 4,57,49
4 208 Mille Eide Nyhus Hamar IL 4,57,83
5 663 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 4,58,48
6 412 Maja Ellefsrud Nesodden IF 5,06,78
7 720 Ida Heggvold Vollan I.K. 5,20,68
8 15 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 5,22,84
9 221 Anja Ervik Hitra Friidrettsklubb 5,24,91
10 699 Mia Jenny Nygaard Østreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,26,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 265 Gyrid Øygard Jølster IL 5,17,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 506 Sigrid Ytterhus Haugset Rennebu IL 5,00,09
2 393 Sirianne Carlsen Rymoen Moss IL 5,20,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Mari Andreassen Rud Askim IF 4,49,84
2 489 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,56,27
3 285 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 4,59,95
4 512 Liv Nordengen Ringerike Friidrettsklubb 5,05,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 438 Oda Utsi Onstad Norna-Salhus IL 13,23
 
+1,9+1,8    
12,9413,23xxx-
2 247 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 12,14
 
+2,2+2,5+1,3+2,7+1,5+1,4
12,1411,6611,9411,6611,8711,84
3 36 Julie Margrete Gaustad BUL, IL i 11,93
 
+2,0+2,1+1,6 +2,4 
11,6111,8211,85x11,93x
4 434 Guri SellevĂĽg Aarø Norna-Salhus IL 11,89
 
 +2,7+2,3+1,3+1,9 
x11,8911,6511,8211,89x
5 572 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 11,14
 
 +3,1 +2,8 +1,6
x11,01x11,14x11,01
6 98 Jennifer Charoenchon Mjøs Fana IL 10,29
 
 +2,1+1,2 +1,5+1,9
x9,2210,29x9,4310,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 727 Ă…nung Viken Vollan I.K. 4,02,40
2 68 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 4,03,74
3 123 Petter Myhr FIK Orion 4,04,49
4 168 Odd Gundersen Sagbakken Friidrettsklubben Ren-Eng 4,04,60
5 507 Helge Langen Rindal IL 4,09,81
6 652 Martin Berntzen Engevik Tjalve, IK 4,10,28
7 487 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 4,12,99
8 27 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 4,15,92
9 46 Tobias Grønstad BUL, IL i 4,16,19
10 576 Simen Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 4,17,29
11 167 Jørgen Moen Friidrettsklubben Ren-Eng 4,17,30
12 323 Simen NĂŚss Berge Lillehammer IF 4,18,41
13 490 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 4,19,74
14 484 Ola Martin Torgrimssønn GĂĽsvĂŚr Ranheim IL 4,20,24
15 387 Mathias Sträng Moss IL 4,23,21
16 758 Roderick Duodu BUL, IL i 4,38,43
17 186 Svein Egil Linnerud Gjøvik Friidrettsklubb 4,52,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 650 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 14,23
 
+1,7+2,6+2,7 +2,1+2,0
13,7813,5313,88x13,5614,23
2 103 Sondre Ytrearne Fana IL 13,93
 
 +1,7  +5,0+2,9
x13,75xx13,6413,93
3 453 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 13,49
 
 +1,9 +2,0+2,5+3,8
x13,13x13,4913,0313,40
4 101 Per Bucher Johannessen Fana IL 13,23
 
   +2,7  
xxx13,23xx
  99 Lars Jørgen Haugland Fana IL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS