Logo

Ungdomslekene 2019

Arrangert av: FIK Orion/Hamar IL

31.08.2019 - 01.09.2019


Lerøylekene 201931.08.2019
 
G-13 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 80 HĂĽkon Fleischer Buskerud Friidrettskrets 5,31,25
2 23 Felix Maximillian Svensen Skare Akershus Friidrettskrets 5,37,85
3 273 Lucas Stauning Løwen Ă˜stfold Friidrettskrets 5,52,65
4 278 Ole Henry Bjørnstad Bjor Ă˜stfold Friidrettskrets 5,57,39
5 255 Sindre Snekkestad-Bjønness Vestfold Friidrettskrets 6,00,30
6 227 Ulrik Abrahamsen Rønning Telemark Friidrettskrets 6,06,86
7 268 Ian Beck van Dortmont Ă˜stfold Friidrettskrets 6,16,75
8 229 Andreas Tveite Vestfold Friidrettskrets 6,30,10
9 175 Frederick Emil Høyerholt Oslo Friidrettskrets 6,30,20
10 129 Skjalg Kongssund Hedmark Friidrettskrets 7,12,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.3
1 255 Sindre Snekkestad-Bjønness Vestfold Friidrettskrets 28,65
2 156 Petter Finstuen Voldheim Oppland Friidrettskrets 28,77
3 73 William Thomas Fearnley Akershus Friidrettskrets 29,84
4 85 Kristoffer Molenaar Buskerud Friidrettskrets 29,86
5 266 Henrik Kristiansen Haugslien Ă˜stfold Friidrettskrets 30,30
6 289 Iver Hauger Fremstad Oppland Friidrettskrets 32,61
7 105 Aksel Molde Bartnes Hedmark Friidrettskrets 32,70
  241 Johannes Hillestad Andersen Vestfold Friidrettskrets DNS
Heat: 2 Vind: -1.7
1 174 Elliot Mack Løvdal Oslo Friidrettskrets 27,56
2 181 Jørgen BustgĂĽrd Gran Oslo Friidrettskrets 28,46
3 280 Sean Martin Bjønnes Ă˜stfold Friidrettskrets 28,86
4 74 William Østbø Johansen Akershus Friidrettskrets 29,09
5 227 Ulrik Abrahamsen Rønning Telemark Friidrettskrets 29,52
6 102 Vemund Prem Heltzer Sørstad Buskerud Friidrettskrets 30,88
7 236 Emil Creutzer Langslet Vestfold Friidrettskrets 31,24
Heat: 3 Vind: -0.6
1 15 Christian Nicholas Wright Akershus Friidrettskrets 25,75
2 176 Gabriel Berndtsson Sanders Oslo Friidrettskrets 26,01
3 164 Tshishimbi Nissi Kongolo Oppland Friidrettskrets 27,19
4 95 Sander Skarre Lindseth Buskerud Friidrettskrets 28,06
5 51 Sander Rustad-Johansen Akershus Friidrettskrets 28,12
6 116 Jonas Lidahl Lillejordet Hedmark Friidrettskrets 28,28
7 268 Ian Beck van Dortmont Ă˜stfold Friidrettskrets 29,40
8 39 Lukas Pujol Hollund Akershus Friidrettskrets 30,76
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 15 Christian Nicholas Wright Akershus Friidrettskrets 25,75
2 176 Gabriel Berndtsson Sanders Oslo Friidrettskrets 26,01
3 164 Tshishimbi Nissi Kongolo Oppland Friidrettskrets 27,19
4 174 Elliot Mack Løvdal Oslo Friidrettskrets 27,56
5 95 Sander Skarre Lindseth Buskerud Friidrettskrets 28,06
6 51 Sander Rustad-Johansen Akershus Friidrettskrets 28,12
7 116 Jonas Lidahl Lillejordet Hedmark Friidrettskrets 28,28
8 181 Jørgen BustgĂĽrd Gran Oslo Friidrettskrets 28,46
9 255 Sindre Snekkestad-Bjønness Vestfold Friidrettskrets 28,65
10 156 Petter Finstuen Voldheim Oppland Friidrettskrets 28,77
11 280 Sean Martin Bjønnes Ă˜stfold Friidrettskrets 28,86
12 74 William Østbø Johansen Akershus Friidrettskrets 29,09
13 268 Ian Beck van Dortmont Ă˜stfold Friidrettskrets 29,40
14 227 Ulrik Abrahamsen Rønning Telemark Friidrettskrets 29,52
15 73 William Thomas Fearnley Akershus Friidrettskrets 29,84
16 85 Kristoffer Molenaar Buskerud Friidrettskrets 29,86
17 266 Henrik Kristiansen Haugslien Ă˜stfold Friidrettskrets 30,30
18 39 Lukas Pujol Hollund Akershus Friidrettskrets 30,76
19 102 Vemund Prem Heltzer Sørstad Buskerud Friidrettskrets 30,88
20 236 Emil Creutzer Langslet Vestfold Friidrettskrets 31,24
21 289 Iver Hauger Fremstad Oppland Friidrettskrets 32,61
22 105 Aksel Molde Bartnes Hedmark Friidrettskrets 32,70
  241 Johannes Hillestad Andersen Vestfold Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: -1.1
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 219 Odin Gundersen Palmgren Telemark Friidrettskrets 10,15
2 91 Martin Beitnes Kreken Buskerud Friidrettskrets 10,28
3 51 Sander Rustad-Johansen Akershus Friidrettskrets 10,30
4 256 Tarjei Aunan Vestfold Friidrettskrets 10,67
5 120 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hedmark Friidrettskrets 10,93
6 265 Henrik Holm Ă˜stfold Friidrettskrets 12,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 255 Sindre Snekkestad-Bjønness Vestfold Friidrettskrets 1,38,22
2 9 Benjamin Røssum Jensen Akershus Friidrettskrets 1,39,65
3 294 Torjus Brusveen-Jensen Oslo Friidrettskrets 1,44,43
4 282 Tobias Repstad Andersen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,46,78
5 175 Frederick Emil Høyerholt Oslo Friidrettskrets 1,48,51
6 74 William Østbø Johansen Akershus Friidrettskrets 1,49,37
7 278 Ole Henry Bjørnstad Bjor Ă˜stfold Friidrettskrets 1,49,93
8 105 Aksel Molde Bartnes Hedmark Friidrettskrets 1,51,10
9 129 Skjalg Kongssund Hedmark Friidrettskrets 1,55,05
10 209 Jens Kristian Samuelsen Telemark Friidrettskrets 1,56,05
Heat: 2
1 117 Karl Alvar Myhlback Hedmark Friidrettskrets 1,33,94
2 116 Jonas Lidahl Lillejordet Hedmark Friidrettskrets 1,36,65
3 38 Kristian BrĂĽthen Børve Akershus Friidrettskrets 1,38,98
4 80 HĂĽkon Fleischer Buskerud Friidrettskrets 1,40,64
5 98 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Buskerud Friidrettskrets 1,42,21
6 174 Elliot Mack Løvdal Oslo Friidrettskrets 1,43,42
7 30 Henrik Christopher Besseberg Akershus Friidrettskrets 1,45,25
8 229 Andreas Tveite Vestfold Friidrettskrets 1,45,75
9 241 Johannes Hillestad Andersen Vestfold Friidrettskrets 1,46,17
10 236 Emil Creutzer Langslet Vestfold Friidrettskrets 1,46,32
11 273 Lucas Stauning Løwen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,46,63
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 117 Karl Alvar Myhlback Hedmark Friidrettskrets 1,33,94
2 116 Jonas Lidahl Lillejordet Hedmark Friidrettskrets 1,36,65
3 255 Sindre Snekkestad-Bjønness Vestfold Friidrettskrets 1,38,22
4 38 Kristian BrĂĽthen Børve Akershus Friidrettskrets 1,38,98
5 9 Benjamin Røssum Jensen Akershus Friidrettskrets 1,39,65
6 80 HĂĽkon Fleischer Buskerud Friidrettskrets 1,40,64
7 98 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Buskerud Friidrettskrets 1,42,21
8 174 Elliot Mack Løvdal Oslo Friidrettskrets 1,43,42
9 294 Torjus Brusveen-Jensen Oslo Friidrettskrets 1,44,43
10 30 Henrik Christopher Besseberg Akershus Friidrettskrets 1,45,25
11 229 Andreas Tveite Vestfold Friidrettskrets 1,45,75
12 241 Johannes Hillestad Andersen Vestfold Friidrettskrets 1,46,17
13 236 Emil Creutzer Langslet Vestfold Friidrettskrets 1,46,32
14 273 Lucas Stauning Løwen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,46,63
15 282 Tobias Repstad Andersen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,46,78
16 175 Frederick Emil Høyerholt Oslo Friidrettskrets 1,48,51
17 74 William Østbø Johansen Akershus Friidrettskrets 1,49,37
18 278 Ole Henry Bjørnstad Bjor Ă˜stfold Friidrettskrets 1,49,93
19 105 Aksel Molde Bartnes Hedmark Friidrettskrets 1,51,10
20 129 Skjalg Kongssund Hedmark Friidrettskrets 1,55,05
21 209 Jens Kristian Samuelsen Telemark Friidrettskrets 1,56,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 22 Even Hem Bolle Akershus Friidrettskrets 43,62
 
43,6242,2243,4341,87x41,03
2 98 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Buskerud Friidrettskrets 31,54
 
x28,2325,0730,3131,5422,66
3 23 Felix Maximillian Svensen Skare Akershus Friidrettskrets 29,60
 
25,4624,5229,60x27,8428,28
4 192 Sakarias Eirik Fjell Walhovd Oslo Friidrettskrets 28,42
 
26,4528,42x26,20xx
5 226 Torolf Grimstad Telemark Friidrettskrets 25,88
 
25,8819,2325,6924,2025,2122,04
6 275 Marcus Rølleid Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 22,35
 
x21,5422,35---
7 11 Bruno Førre Nardocci Akershus Friidrettskrets 21,83
 
21,49xx21,8319,4821,76
8 279 Robin Agard Ă˜stfold Friidrettskrets 21,83
 
x21,8321,3020,75x-
9 237 Even Ryslett Kaasa Vestfold Friidrettskrets 18,42
 
18,4214,29x   
10 238 Fredrik Solheim Hytten Vestfold Friidrettskrets 17,42
 
17,4216,63x   
11 265 Henrik Holm Ă˜stfold Friidrettskrets 12,62
 
12,62-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 22 Even Hem Bolle Akershus Friidrettskrets 13,01
 
12,9712,39x12,1813,01x
2 164 Tshishimbi Nissi Kongolo Oppland Friidrettskrets 12,23
 
11,3012,2311,8811,3611,8411,76
3 120 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hedmark Friidrettskrets 10,72
 
10,1410,6910,61-9,7910,72
4 192 Sakarias Eirik Fjell Walhovd Oslo Friidrettskrets 10,24
 
9,609,699,569,399,6910,24
5 279 Robin Agard Ă˜stfold Friidrettskrets 9,71
 
-9,719,249,429,149,31
6 91 Martin Beitnes Kreken Buskerud Friidrettskrets 9,68
 
9,689,189,518,819,16-
7 226 Torolf Grimstad Telemark Friidrettskrets 9,05
 
8,868,448,958,789,058,76
8 256 Tarjei Aunan Vestfold Friidrettskrets 8,23
 
8,236,848,027,527,097,08
9 237 Even Ryslett Kaasa Vestfold Friidrettskrets 7,92
 
7,907,927,79   
10 251 Phillip Morgan Vincent Vestfold Friidrettskrets 7,61
 
7,39x7,61   
11 265 Henrik Holm Ă˜stfold Friidrettskrets 7,32
 
7,327,15-   
12 238 Fredrik Solheim Hytten Vestfold Friidrettskrets 6,70
 
-6,706,62   
13 289 Iver Hauger Fremstad Oppland Friidrettskrets 6,06
 
x6,065,32   
14 159 Simen Rom Haugerud Oppland Friidrettskrets 6,04
 
x6,046,01   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 219 Odin Gundersen Palmgren Telemark Friidrettskrets 4,89
 
-0,4-1,1+0,0-3,2-1,1-0,2
4,564,614,644,514,894,73
2 120 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hedmark Friidrettskrets 4,77
 
 -0,3 -1,3-0,2-0,7
x4,57x4,394,774,58
3 7 Axel Andreas Mjør Akershus Friidrettskrets 4,71
 
-0,7-2,3+0,0-0,9-1,6-1,1
4,714,494,604,604,574,45
4 181 Jørgen BustgĂĽrd Gran Oslo Friidrettskrets 4,68
 
-1,6-0,7-0,8 -0,9 
4,334,614,68x4,46x
5 73 William Thomas Fearnley Akershus Friidrettskrets 4,65
 
-0,4-0,9+0,0-2,4-0,9-1,4
4,544,454,654,644,494,65
6 256 Tarjei Aunan Vestfold Friidrettskrets 4,52
 
-1,3 -0,6+0,0  
4,43x4,274,52xx
7 275 Marcus Rølleid Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 4,39
 
-1,1+0,0+0,0-0,1+0,0 
4,364,394,364,004,36x
8 280 Sean Martin Bjønnes Ă˜stfold Friidrettskrets 4,37
 
-0,1-0,5+0,0 -1,1-1,4
4,354,244,37x4,194,20
9 98 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Buskerud Friidrettskrets 4,37
 
 -1,3+0,0   
x4,374,30   
10 266 Henrik Kristiansen Haugslien Ă˜stfold Friidrettskrets 4,36
 
-1,1-0,8-0,6   
4,364,284,01   
11 227 Ulrik Abrahamsen Rønning Telemark Friidrettskrets 4,28
 
-1,3 -0,4   
4,28x3,95   
12 58 Sindre Haslestad Axelsen Akershus Friidrettskrets 4,10
 
-1,4-1,2-0,5   
4,074,103,77   
13 85 Kristoffer Molenaar Buskerud Friidrettskrets 3,99
 
-0,7-1,5+0,0   
3,993,943,86   
14 251 Phillip Morgan Vincent Vestfold Friidrettskrets 3,96
 
-1,5-0,2    
3,843,96x   
15 229 Andreas Tveite Vestfold Friidrettskrets 3,88
 
-2,4-1,3-0,9   
3,623,003,88   
16 102 Vemund Prem Heltzer Sørstad Buskerud Friidrettskrets 3,81
 
+0,0-1,2+0,0   
3,813,653,70   
17 65 Tobias Nordtveit Knudsen Akershus Friidrettskrets 3,72
 
-0,9+0,0+0,0   
3,723,473,71   
18 39 Lukas Pujol Hollund Akershus Friidrettskrets 3,52
 
-1,7-0,1+0,0   
2,983,523,15   
19 105 Aksel Molde Bartnes Hedmark Friidrettskrets 3,09
 
 -1,5    
-3,09-   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 91 Martin Beitnes Kreken Buskerud Friidrettskrets 2,62
 
2,12
o
2,22
o
2,32
o
2,42
o
2,52
o
2,57
o
2,62
xo
2,67
xxx
2 65 Tobias Nordtveit Knudsen Akershus Friidrettskrets 2,12
 
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
o
2,07
xo
2,12
o
2,17
xxx
3 275 Marcus Rølleid Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 2,07
 
1,62
o
1,72
o
1,82
xo
1,92
o
1,97
o
2,02
o
2,07
xxo
2,12
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 76 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 5,37,77
2 243 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 5,43,75
3 202 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 5,51,63
4 272 Jesper Sandvik Bjerk Ă˜stfold Friidrettskrets 6,08,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 252 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 24,43
2 86 Leo Uejesoseka Wittsack Buskerud Friidrettskrets 25,57
3 157 Ryan Haanschoten Oppland Friidrettskrets 29,09
4 112 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 29,64
5 153 Nikolai Stavik Moshagen Oppland Friidrettskrets 30,49
6 142 Jacob Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 34,01
Heat: 2 Vind: -0.5
1 75 Alexander Tadeusz Tomala Buskerud Friidrettskrets 25,84
2 195 Simen Fritsvold Oslo Friidrettskrets 26,62
3 140 Heine Steinar Sandvold Oppland Friidrettskrets 26,85
4 168 Andreas Wiesener Haga Oslo Friidrettskrets 28,25
5 191 Nikolai Solum Oslo Friidrettskrets 29,10
6 185 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 29,85
  115 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -1.4
1 190 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen Oslo Friidrettskrets 25,02
2 37 Kristian Brede Drabløs Akershus Friidrettskrets 25,40
3 54 Sigmund Le Fjeld Akershus Friidrettskrets 26,32
4 295 Nagaraa Yoom Eebbissa Buskerud Friidrettskrets 26,64
5 76 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 26,67
6 261 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 27,08
7 199 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 27,24
8 44 Michael Reklev Akershus Friidrettskrets 28,17
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 252 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 24,43
2 190 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen Oslo Friidrettskrets 25,02
3 37 Kristian Brede Drabløs Akershus Friidrettskrets 25,40
4 86 Leo Uejesoseka Wittsack Buskerud Friidrettskrets 25,57
5 75 Alexander Tadeusz Tomala Buskerud Friidrettskrets 25,84
6 54 Sigmund Le Fjeld Akershus Friidrettskrets 26,32
7 195 Simen Fritsvold Oslo Friidrettskrets 26,62
8 295 Nagaraa Yoom Eebbissa Buskerud Friidrettskrets 26,64
9 76 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 26,67
10 140 Heine Steinar Sandvold Oppland Friidrettskrets 26,85
11 261 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 27,08
12 199 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 27,24
13 44 Michael Reklev Akershus Friidrettskrets 28,17
14 168 Andreas Wiesener Haga Oslo Friidrettskrets 28,25
15 157 Ryan Haanschoten Oppland Friidrettskrets 29,09
16 191 Nikolai Solum Oslo Friidrettskrets 29,10
17 112 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 29,64
18 185 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 29,85
19 153 Nikolai Stavik Moshagen Oppland Friidrettskrets 30,49
20 142 Jacob Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 34,01
  115 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 115 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets 1,38,21
2 240 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 1,42,20
3 204 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 1,43,00
4 108 Henrik Stensby Hedmark Friidrettskrets 1,43,89
5 284 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 1,44,35
6 254 Simen Modin EngesĂŚth Vestfold Friidrettskrets 1,44,41
7 202 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 1,47,97
8 155 Ole Fossen Rosenberg Oppland Friidrettskrets 1,55,71
9 142 Jacob Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 2,02,65
10 143 Jonas Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 2,03,29
Heat: 2
1 26 Halvard Grape Fladby Akershus Friidrettskrets 1,32,19
2 56 Simen GløgĂĽrd Stensrud Akershus Friidrettskrets 1,33,11
3 104 Yoom Eebbissa Nagaraa Buskerud Friidrettskrets 1,33,81
4 151 Mathias Hoelsveen Oppland Friidrettskrets 1,34,21
5 76 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 1,34,55
6 179 Jens Kristian Aas Oslo Friidrettskrets 1,36,45
7 191 Nikolai Solum Oslo Friidrettskrets 1,37,11
8 1 Adrian Stene Olsen Akershus Friidrettskrets 1,38,43
9 189 Mikkel Bakken Oslo Friidrettskrets 1,38,52
10 64 Tobias Finstad Mandt Akershus Friidrettskrets 1,39,63
11 112 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 1,40,51
12 185 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 1,40,82
13 49 Odin Fjøsne-Hexeberg Akershus Friidrettskrets 1,40,90
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 26 Halvard Grape Fladby Akershus Friidrettskrets 1,32,19
2 56 Simen GløgĂĽrd Stensrud Akershus Friidrettskrets 1,33,11
3 104 Yoom Eebbissa Nagaraa Buskerud Friidrettskrets 1,33,81
4 151 Mathias Hoelsveen Oppland Friidrettskrets 1,34,21
5 76 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 1,34,55
6 179 Jens Kristian Aas Oslo Friidrettskrets 1,36,45
7 191 Nikolai Solum Oslo Friidrettskrets 1,37,11
8 115 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets 1,38,21
9 1 Adrian Stene Olsen Akershus Friidrettskrets 1,38,43
10 189 Mikkel Bakken Oslo Friidrettskrets 1,38,52
11 64 Tobias Finstad Mandt Akershus Friidrettskrets 1,39,63
12 112 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 1,40,51
13 185 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 1,40,82
14 49 Odin Fjøsne-Hexeberg Akershus Friidrettskrets 1,40,90
15 240 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 1,42,20
16 204 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 1,43,00
17 108 Henrik Stensby Hedmark Friidrettskrets 1,43,89
18 284 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 1,44,35
19 254 Simen Modin EngesĂŚth Vestfold Friidrettskrets 1,44,41
20 202 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 1,47,97
21 155 Ole Fossen Rosenberg Oppland Friidrettskrets 1,55,71
22 142 Jacob Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 2,02,65
23 143 Jonas Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 2,03,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 16 Elias Aaslid Akershus Friidrettskrets 13,40 q
2 96 Simen Johan Teigstad Buskerud Friidrettskrets 13,42 q
3 112 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 14,48 q
4 250 Peter Alexander Steinnes Vestfold Friidrettskrets 16,35
5 261 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 16,58
6 202 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 17,29
Heat: 2 Vind: +0.2
1 252 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 12,47 q
2 199 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 12,60 q
3 44 Michael Reklev Akershus Friidrettskrets 13,10 q
4 243 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 13,44 q
5 108 Henrik Stensby Hedmark Friidrettskrets 15,14 q
6 187 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Oslo Friidrettskrets 15,19
  57 Simon Brunnberg Nielsen Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk, finale Vind: +0.4
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 252 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 12,28
2 44 Michael Reklev Akershus Friidrettskrets 12,40
3 199 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 12,74
4 243 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 13,41
5 96 Simen Johan Teigstad Buskerud Friidrettskrets 13,51
6 16 Elias Aaslid Akershus Friidrettskrets 13,61
7 112 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 14,31
8 108 Henrik Stensby Hedmark Friidrettskrets 15,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 35 Jonathan Hertwig-Ødegaard Akershus Friidrettskrets 41,20
 
41,20x38,3736,9436,54x
2 42 Marius Johansen Akershus Friidrettskrets 33,05
 
28,0831,2732,5433,0530,4728,22
3 75 Alexander Tadeusz Tomala Buskerud Friidrettskrets 25,66
 
25,6615,91x23,8921,30-
4 66 Tobias Rian Akershus Friidrettskrets 23,57
 
22,2819,64x20,8421,5623,57
5 243 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 20,85
 
19,3316,9120,85x20,3518,66
6 204 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 17,33
 
16,28x17,3316,88x15,82
7 284 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 17,21
 
11,7417,2116,82x17,1913,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 35 Jonathan Hertwig-Ødegaard Akershus Friidrettskrets 11,37
 
9,79x10,95xx11,37
2 153 Nikolai Stavik Moshagen Oppland Friidrettskrets 10,05
 
10,039,699,979,469,4110,05
3 101 Valentin Jensen Buskerud Friidrettskrets 10,05
 
10,059,97x9,699,38x
4 190 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen Oslo Friidrettskrets 9,88
 
xx9,589,569,889,84
5 42 Marius Johansen Akershus Friidrettskrets 7,91
 
7,917,52x7,887,156,92
6 195 Simen Fritsvold Oslo Friidrettskrets 7,91
 
6,957,056,597,747,917,24
7 261 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 7,37
 
6,796,556,526,937,047,37
8 204 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 6,90
 
6,186,606,505,436,156,90
9 158 Sander Min Joon JohnsbrĂĽten Oppland Friidrettskrets 5,90
 
5,115,705,90   
10 254 Simen Modin EngesĂŚth Vestfold Friidrettskrets 4,62
 
4,62xx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 252 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 6,16
 
+0,0 +0,0  -0,4
5,78x6,09--6,16
2 115 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets 5,04
 
+0,0-0,3 +0,0  
4,525,04x4,92--
3 86 Leo Uejesoseka Wittsack Buskerud Friidrettskrets 4,96
 
  +0,0 +0,0 
xx4,96x4,64x
4 240 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 4,85
 
-0,5-0,1+0,0   
4,854,754,62---
5 101 Valentin Jensen Buskerud Friidrettskrets 4,77
 
+0,0-0,1+0,0-0,1 -0,2
4,774,584,624,60x4,25
6 168 Andreas Wiesener Haga Oslo Friidrettskrets 4,72
 
+0,0-0,1+0,0-0,1 -0,3
4,724,374,644,68x4,68
7 140 Heine Steinar Sandvold Oppland Friidrettskrets 4,71
 
+0,0-0,4+0,0+0,0+0,0-1,7
4,624,144,203,804,464,71
8 272 Jesper Sandvik Bjerk Ă˜stfold Friidrettskrets 4,71
 
 +0,0+0,0 +0,0 
x4,714,54x4,61x
9 53 Sebastian Aspelund Nilsen Akershus Friidrettskrets 4,52
 
 -1,2-1,3   
x4,524,48   
10 96 Simen Johan Teigstad Buskerud Friidrettskrets 4,45
 
+0,0+0,0-0,1   
4,374,454,18   
11 202 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 4,27
 
+0,0+0,0+0,0   
4,074,274,25   
12 254 Simen Modin EngesĂŚth Vestfold Friidrettskrets 4,21
 
+0,0 +0,0   
4,10x4,21   
13 250 Peter Alexander Steinnes Vestfold Friidrettskrets 4,13
 
-0,5+0,0    
4,134,02-   
14 157 Ryan Haanschoten Oppland Friidrettskrets 3,86
 
+0,0+0,0-0,5   
3,833,863,12   
15 143 Jonas Gulbrandsen-Rognstad Oppland Friidrettskrets 3,61
 
+0,0-0,1    
3,613,42x   
16 158 Sander Min Joon JohnsbrĂĽten Oppland Friidrettskrets 2,77
 
+0,0-0,9-0,1   
2,771,762,31   
  54 Sigmund Le Fjeld Akershus Friidrettskrets nm
 
xxx   
  57 Simon Brunnberg Nielsen Akershus Friidrettskrets nm
 
---   
  177 Halyn Yalley Oslo Friidrettskrets nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 66 Tobias Rian Akershus Friidrettskrets 3,12
 
2,72
o
2,82
o
2,92
o
3,02
o
3,12
xxo
3,22
xxx
2 96 Simen Johan Teigstad Buskerud Friidrettskrets 2,92
 
2,62
xo
2,72
o
2,82
xo
2,92
xo
3,02
xxx
3 187 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Oslo Friidrettskrets 2,92
 
2,62
xo
2,72
o
2,82
o
2,92
xxo
3,02
xxx
4 16 Elias Aaslid Akershus Friidrettskrets 2,82
 
2,62
xo
2,72
xo
2,82
xxo
2,92
xxx
5 228 Adrian Patryk Malinowski Vestfold Friidrettskrets 2,12
 
1,42
xxo
1,52
xo
1,62
o
1,72
xxo
1,82
xxo
1,92
o
2,02
xo
2,12
o
2,22
xxx
6 272 Jesper Sandvik Bjerk Ă˜stfold Friidrettskrets 2,02
 
1,42
o
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
o
2,12
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 4 Amalie Hammersmark Nitteberg Akershus Friidrettskrets 5,08,29
2 274 Malin Søtorp Solberg Ă˜stfold Friidrettskrets 6,07,23
3 206 Helle Bøyesen Vala Telemark Friidrettskrets 6,12,64
4 232 Camilla Vataker Liverød Vestfold Friidrettskrets 6,16,56
5 286 Vilde Fredriksen Ă˜stfold Friidrettskrets 6,24,63
6 100 Tuva Meinke Kylland Buskerud Friidrettskrets 6,29,54
7 94 Norah Sand-Hanssen Buskerud Friidrettskrets 6,30,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 92 Martyna Dpciuch Buskerud Friidrettskrets 28,93
2 111 Ingrid Flisen Hedmark Friidrettskrets 28,95
3 171 Constance Maria Usler Oslo Friidrettskrets 29,59
4 126 Pernille Hatten Engerbakk Hedmark Friidrettskrets 30,64
5 141 Inger Marie Antonsen Oppland Friidrettskrets 31,62
6 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 32,06
7 123 Matilde Tørudbakken Slettan Hedmark Friidrettskrets 34,92
Heat: 2 Vind: -0.2
1 258 Aurora Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,45
2 118 Kristine Hagen Hedmark Friidrettskrets 29,71
3 245 Maria Paulsen Liverød Vestfold Friidrettskrets 29,83
4 230 Anna Torve Lyse Vestfold Friidrettskrets 30,08
5 106 Ellinor SønsterudbrĂĽten Kleppe Hedmark Friidrettskrets 30,50
6 137 Elise Haug Karlsen Oppland Friidrettskrets 30,69
7 145 June Valentina Hauan Oppland Friidrettskrets 30,71
  206 Helle Bøyesen Vala Telemark Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: +0.1
1 260 Dina Rosenvinge Aasen Ă˜stfold Friidrettskrets 28,57
2 270 Ingrid Westberg Ă˜stfold Friidrettskrets 28,85
3 247 Marija Miksyte Vestfold Friidrettskrets 29,67
4 267 Hermine Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,71
5 216 Mari Brynhildsen HansĂŠn Telemark Friidrettskrets 29,74
6 27 Hanna Daniel de Younge Akershus Friidrettskrets 29,94
7 100 Tuva Meinke Kylland Buskerud Friidrettskrets 29,99
8 81 Ina Norheim Høverstad Buskerud Friidrettskrets 30,74
Heat: 4 Vind: -0.6
1 291 Sofia Chayanis Aamilliom Akershus Friidrettskrets 27,13
2 170 Camilla Galarde Arma Hellum Oslo Friidrettskrets 27,81
3 149 Mari Schøyen Stiansen Oppland Friidrettskrets 28,61
4 218 Nora Eikeng Telemark Friidrettskrets 28,62
5 224 Thea Steiro Belsvik Telemark Friidrettskrets 29,57
6 25 Frida Høivik Drage Akershus Friidrettskrets 29,60
7 62 Sunniva Indahl Akershus Friidrettskrets 29,65
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 291 Sofia Chayanis Aamilliom Akershus Friidrettskrets 27,13
2 170 Camilla Galarde Arma Hellum Oslo Friidrettskrets 27,81
3 260 Dina Rosenvinge Aasen Ă˜stfold Friidrettskrets 28,57
4 149 Mari Schøyen Stiansen Oppland Friidrettskrets 28,61
5 218 Nora Eikeng Telemark Friidrettskrets 28,62
6 270 Ingrid Westberg Ă˜stfold Friidrettskrets 28,85
7 92 Martyna Dpciuch Buskerud Friidrettskrets 28,93
8 111 Ingrid Flisen Hedmark Friidrettskrets 28,95
9 258 Aurora Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,45
10 224 Thea Steiro Belsvik Telemark Friidrettskrets 29,57
11 171 Constance Maria Usler Oslo Friidrettskrets 29,59
12 25 Frida Høivik Drage Akershus Friidrettskrets 29,60
13 62 Sunniva Indahl Akershus Friidrettskrets 29,65
14 247 Marija Miksyte Vestfold Friidrettskrets 29,67
15 118 Kristine Hagen Hedmark Friidrettskrets 29,71
16 267 Hermine Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,71
17 216 Mari Brynhildsen HansĂŠn Telemark Friidrettskrets 29,74
18 245 Maria Paulsen Liverød Vestfold Friidrettskrets 29,83
19 27 Hanna Daniel de Younge Akershus Friidrettskrets 29,94
20 100 Tuva Meinke Kylland Buskerud Friidrettskrets 29,99
21 230 Anna Torve Lyse Vestfold Friidrettskrets 30,08
22 106 Ellinor SønsterudbrĂĽten Kleppe Hedmark Friidrettskrets 30,50
23 126 Pernille Hatten Engerbakk Hedmark Friidrettskrets 30,64
24 137 Elise Haug Karlsen Oppland Friidrettskrets 30,69
25 145 June Valentina Hauan Oppland Friidrettskrets 30,71
26 81 Ina Norheim Høverstad Buskerud Friidrettskrets 30,74
27 141 Inger Marie Antonsen Oppland Friidrettskrets 31,62
28 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 32,06
29 123 Matilde Tørudbakken Slettan Hedmark Friidrettskrets 34,92
  206 Helle Bøyesen Vala Telemark Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
1 46 Mirian Gjertsen Barkbu Akershus Friidrettskrets 10,09 q
2 270 Ingrid Westberg Ă˜stfold Friidrettskrets 11,24 q
3 253 Selma Alison Boesen Skisaker Vestfold Friidrettskrets 11,68 q
4 277 Nanna Kathrine Reymert Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 11,92 q
5 100 Tuva Meinke Kylland Buskerud Friidrettskrets 12,04
6 208 Ida Dyrland Gundersen Telemark Friidrettskrets 12,43
Heat: 2 Vind: +0.0
1 13 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Akershus Friidrettskrets 9,79 q
2 18 Eline Folvik Akershus Friidrettskrets 10,68 q
3 79 Hannah Louise Strøm Buskerud Friidrettskrets 11,38 q
4 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 11,88 q
5 249 Oda Natalie Rørstad Jensen Vestfold Friidrettskrets 12,00
6 222 Sunniva WestgĂĽrd Telemark Friidrettskrets 12,00
7 246 Marie Juell Gevelt Vestfold Friidrettskrets 12,21
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 13 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Akershus Friidrettskrets 9,79
2 46 Mirian Gjertsen Barkbu Akershus Friidrettskrets 10,09
3 18 Eline Folvik Akershus Friidrettskrets 10,68
4 270 Ingrid Westberg Ă˜stfold Friidrettskrets 11,24
5 79 Hannah Louise Strøm Buskerud Friidrettskrets 11,38
6 253 Selma Alison Boesen Skisaker Vestfold Friidrettskrets 11,68
7 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 11,88
8 277 Nanna Kathrine Reymert Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 11,92
9 249 Oda Natalie Rørstad Jensen Vestfold Friidrettskrets 12,00
10 222 Sunniva WestgĂĽrd Telemark Friidrettskrets 12,00
11 100 Tuva Meinke Kylland Buskerud Friidrettskrets 12,04
12 246 Marie Juell Gevelt Vestfold Friidrettskrets 12,21
13 208 Ida Dyrland Gundersen Telemark Friidrettskrets 12,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk, finale (76,2 7,5m) Vind: -1.3
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 13 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Akershus Friidrettskrets 9,62
2 46 Mirian Gjertsen Barkbu Akershus Friidrettskrets 10,43
3 253 Selma Alison Boesen Skisaker Vestfold Friidrettskrets 10,58
4 18 Eline Folvik Akershus Friidrettskrets 10,71
5 79 Hannah Louise Strøm Buskerud Friidrettskrets 11,02
6 270 Ingrid Westberg Ă˜stfold Friidrettskrets 11,22
7 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 12,31
8 277 Nanna Kathrine Reymert Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 12,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 267 Hermine Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,46,58
2 193 Selma Caroline Wahl Oslo Friidrettskrets 1,47,57
3 232 Camilla Vataker Liverød Vestfold Friidrettskrets 1,49,33
4 47 Nora Heuer Thorstensen Akershus Friidrettskrets 1,50,09
5 286 Vilde Fredriksen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,50,69
6 206 Helle Bøyesen Vala Telemark Friidrettskrets 1,53,89
7 40 Malin Høntorp Akershus Friidrettskrets 1,54,48
8 107 Emma Bjørnstad Hedmark Friidrettskrets 1,54,66
9 110 Inger Grini Hedmark Friidrettskrets 1,57,98
10 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 2,00,89
11 123 Matilde Tørudbakken Slettan Hedmark Friidrettskrets 2,13,67
Heat: 2
1 291 Sofia Chayanis Aamilliom Akershus Friidrettskrets 1,42,14
2 274 Malin Søtorp Solberg Ă˜stfold Friidrettskrets 1,43,75
3 45 Mille Haneberg Akershus Friidrettskrets 1,43,89
4 154 Oda BrĂĽten Richenberg Oppland Friidrettskrets 1,44,11
5 178 Ingrid Solheim Oslo Friidrettskrets 1,44,27
6 94 Norah Sand-Hanssen Buskerud Friidrettskrets 1,44,54
7 253 Selma Alison Boesen Skisaker Vestfold Friidrettskrets 1,45,26
8 109 Ingeborg Rosager Hedmark Friidrettskrets 1,46,26
9 171 Constance Maria Usler Oslo Friidrettskrets 1,47,78
10 258 Aurora Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,52,28
11 118 Kristine Hagen Hedmark Friidrettskrets 1,53,91
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 291 Sofia Chayanis Aamilliom Akershus Friidrettskrets 1,42,14
2 274 Malin Søtorp Solberg Ă˜stfold Friidrettskrets 1,43,75
3 45 Mille Haneberg Akershus Friidrettskrets 1,43,89
4 154 Oda BrĂĽten Richenberg Oppland Friidrettskrets 1,44,11
5 178 Ingrid Solheim Oslo Friidrettskrets 1,44,27
6 94 Norah Sand-Hanssen Buskerud Friidrettskrets 1,44,54
7 253 Selma Alison Boesen Skisaker Vestfold Friidrettskrets 1,45,26
8 109 Ingeborg Rosager Hedmark Friidrettskrets 1,46,26
9 267 Hermine Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,46,58
10 193 Selma Caroline Wahl Oslo Friidrettskrets 1,47,57
11 171 Constance Maria Usler Oslo Friidrettskrets 1,47,78
12 232 Camilla Vataker Liverød Vestfold Friidrettskrets 1,49,33
13 47 Nora Heuer Thorstensen Akershus Friidrettskrets 1,50,09
14 286 Vilde Fredriksen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,50,69
15 258 Aurora Ellefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,52,28
16 206 Helle Bøyesen Vala Telemark Friidrettskrets 1,53,89
17 118 Kristine Hagen Hedmark Friidrettskrets 1,53,91
18 40 Malin Høntorp Akershus Friidrettskrets 1,54,48
19 107 Emma Bjørnstad Hedmark Friidrettskrets 1,54,66
20 110 Inger Grini Hedmark Friidrettskrets 1,57,98
21 127 Sanna Berg Hedmark Friidrettskrets 2,00,89
22 123 Matilde Tørudbakken Slettan Hedmark Friidrettskrets 2,13,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 107 Emma Bjørnstad Hedmark Friidrettskrets 26,06
 
26,06xx23,1123,81x
2 31 Ida Petersen Amble Akershus Friidrettskrets 24,75
 
24,5524,4324,7524,0522,0223,00
3 170 Camilla Galarde Arma Hellum Oslo Friidrettskrets 23,87
 
x9,9820,9523,8721,2119,25
4 281 Synnøve Gilstedt Hundven Ă˜stfold Friidrettskrets 23,59
 
20,76x22,7521,0323,5921,72
5 61 Stella Elina Skiri Akershus Friidrettskrets 20,89
 
18,8617,5620,19x20,8919,42
6 114 Johanne Gylthe Berget Hedmark Friidrettskrets 20,57
 
x20,3620,5717,7919,8920,41
7 210 Julie Lie Karlberg Telemark Friidrettskrets 19,02
 
16,8319,0218,1917,9318,45x
8 87 Linnea Groseth Buskerud Friidrettskrets 18,79
 
18,7917,5614,25x18,2218,05
9 235 Eiril Hermansen Fagerli Vestfold Friidrettskrets 13,47
 
13,4711,2813,37   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 121 Mali Halldorsson Hedmark Friidrettskrets 13,07
 
12,8813,0712,5712,45xx
2 111 Ingrid Flisen Hedmark Friidrettskrets 10,82
 
10,5910,7110,3210,2610,5810,82
3 87 Linnea Groseth Buskerud Friidrettskrets 10,23
 
9,1610,049,199,859,7910,23
4 224 Thea Steiro Belsvik Telemark Friidrettskrets 10,08
 
10,089,449,59---
5 281 Synnøve Gilstedt Hundven Ă˜stfold Friidrettskrets 9,85
 
8,729,019,749,729,539,85
6 61 Stella Elina Skiri Akershus Friidrettskrets 9,72
 
8,399,729,059,199,179,56
7 107 Emma Bjørnstad Hedmark Friidrettskrets 9,27
 
9,19-9,278,319,019,15
8 152 Merete Berntsen Oppland Friidrettskrets 9,24
 
9,249,068,177,928,848,75
9 126 Pernille Hatten Engerbakk Hedmark Friidrettskrets 9,01
 
8,369,018,81   
10 31 Ida Petersen Amble Akershus Friidrettskrets 8,94
 
x8,948,80   
11 230 Anna Torve Lyse Vestfold Friidrettskrets 8,64
 
8,648,598,64   
12 4 Amalie Hammersmark Nitteberg Akershus Friidrettskrets 8,45
 
8,218,457,66   
13 245 Maria Paulsen Liverød Vestfold Friidrettskrets 8,38
 
8,388,188,20   
14 214 Maiken Milay Delos Santos Telemark Friidrettskrets 8,32
 
8,327,698,14   
15 210 Julie Lie Karlberg Telemark Friidrettskrets 8,28
 
8,078,287,75   
16 215 Malin Scott Delos Santos Telemark Friidrettskrets 8,03
 
8,036,897,32   
17 246 Marie Juell Gevelt Vestfold Friidrettskrets 7,86
 
7,867,17x   
18 114 Johanne Gylthe Berget Hedmark Friidrettskrets 7,56
 
7,377,567,42   
19 133 Ă…shild Mellum SmĂĽriseth Hedmark Friidrettskrets 7,11
 
7,097,117,10   
20 144 Julie Nyborg Oppland Friidrettskrets 7,00
 
7,006,966,99   
21 249 Oda Natalie Rørstad Jensen Vestfold Friidrettskrets 6,84
 
6,596,846,52   
22 110 Inger Grini Hedmark Friidrettskrets 6,65
 
6,45-6,65   
  180 Jhordan-Konadu Mensah Oslo Friidrettskrets nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 13 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Akershus Friidrettskrets 4,91
 
+1,1-0,4-0,3-2,2-0,1-0,7
4,694,914,684,794,804,90
2 62 Sunniva Indahl Akershus Friidrettskrets 4,86
 
+0,0-1,4+1,3-0,3-0,9+0,0
4,714,694,864,724,694,63
3 180 Jhordan-Konadu Mensah Oslo Friidrettskrets 4,54
 
  +0,1-1,4  
xx4,494,54xx
4 193 Selma Caroline Wahl Oslo Friidrettskrets 4,40
 
+0,0+0,2 +0,0 +0,8
4,234,40x4,20x4,21
5 281 Synnøve Gilstedt Hundven Ă˜stfold Friidrettskrets 4,37
 
-0,3-0,8+0,2+0,0  
4,234,374,094,30xx
6 126 Pernille Hatten Engerbakk Hedmark Friidrettskrets 4,28
 
+0,0+0,3-3,1-1,6 -1,3
4,054,234,284,16x4,26
7 111 Ingrid Flisen Hedmark Friidrettskrets 4,26
 
+1,1 -1,0-1,2 +0,5
4,26x4,034,20x4,02
8 224 Thea Steiro Belsvik Telemark Friidrettskrets 4,23
 
-1,8-0,2-2,1   
4,233,854,18---
9 152 Merete Berntsen Oppland Friidrettskrets 4,20
 
+0,0-1,1-1,2   
3,844,204,01   
10 249 Oda Natalie Rørstad Jensen Vestfold Friidrettskrets 4,17
 
+0,1-1,0-0,5   
4,173,973,96   
11 46 Mirian Gjertsen Barkbu Akershus Friidrettskrets 4,15
 
+1,4-1,0+0,4   
4,153,353,97   
12 25 Frida Høivik Drage Akershus Friidrettskrets 4,11
 
-1,6-0,5+0,8   
4,113,883,94   
13 247 Marija Miksyte Vestfold Friidrettskrets 4,10
 
-0,9-1,1-0,1   
4,014,103,43   
14 230 Anna Torve Lyse Vestfold Friidrettskrets 4,09
 
+0,0-0,2+0,6   
4,093,983,86   
15 277 Nanna Kathrine Reymert Jensen Ă˜stfold Friidrettskrets 4,05
 
+1,1-0,8+0,4   
4,024,053,86   
16 216 Mari Brynhildsen HansĂŠn Telemark Friidrettskrets 4,05
 
+0,0+0,8-0,3   
4,003,814,05   
17 84 Kaija Emilie RypĂĽs Holck Buskerud Friidrettskrets 3,97
 
+0,9-1,2+0,0   
3,973,913,76   
18 118 Kristine Hagen Hedmark Friidrettskrets 3,97
 
-0,5-0,5+0,4   
3,853,883,97   
19 232 Camilla Vataker Liverød Vestfold Friidrettskrets 3,96
 
+0,1+1,1-1,3   
3,963,843,92   
20 92 Martyna Dpciuch Buskerud Friidrettskrets 3,93
 
-3,5 -0,2   
3,93x3,90   
21 245 Maria Paulsen Liverød Vestfold Friidrettskrets 3,90
 
-1,7+0,5+0,4   
3,303,903,74   
22 81 Ina Norheim Høverstad Buskerud Friidrettskrets 3,88
 
 +1,2    
x3,88x   
23 144 Julie Nyborg Oppland Friidrettskrets 3,85
 
+0,3-0,8    
3,853,68-   
24 206 Helle Bøyesen Vala Telemark Friidrettskrets 3,83
 
-0,6 +0,0   
3,69x3,83   
25 235 Eiril Hermansen Fagerli Vestfold Friidrettskrets 3,81
 
-0,2+0,1-1,2   
3,812,723,33   
26 79 Hannah Louise Strøm Buskerud Friidrettskrets 3,72
 
 +0,7-0,1   
x3,723,48   
27 200 Alicia de Los Santos Tambac Telemark Friidrettskrets 3,67
 
-0,4+0,2+0,1   
3,653,673,51   
28 114 Johanne Gylthe Berget Hedmark Friidrettskrets 3,66
 
+0,0-1,4-2,3   
3,603,603,66   
29 208 Ida Dyrland Gundersen Telemark Friidrettskrets 3,64
 
+0,0-0,6    
2,793,64x   
30 222 Sunniva WestgĂĽrd Telemark Friidrettskrets 3,59
 
+0,0-2,4-0,9   
3,333,593,47   
31 214 Maiken Milay Delos Santos Telemark Friidrettskrets 3,40
 
 -1,3+0,1   
x3,193,40   
32 47 Nora Heuer Thorstensen Akershus Friidrettskrets 3,28
 
-0,7+1,5    
3,282,72-   
33 123 Matilde Tørudbakken Slettan Hedmark Friidrettskrets 3,19
 
+0,0+0,6+0,0   
2,483,192,81   
  27 Hanna Daniel de Younge Akershus Friidrettskrets nm
 
x--   
  121 Mali Halldorsson Hedmark Friidrettskrets nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 218 Nora Eikeng Telemark Friidrettskrets 3,02
 
2,42
xo
2,72
o
2,82
o
2,92
o
3,02
xo
3,07
xxx
2 84 Kaija Emilie RypĂĽs Holck Buskerud Friidrettskrets 1,97
 
1,32
o
1,42
o
1,52
o
1,62
xo
1,72
o
1,82
o
1,92
xxo
1,97
o
2,02
xxx
3 270 Ingrid Westberg Ă˜stfold Friidrettskrets 1,32
 
1,32
o
1,42
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 122 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 5,43,51
2 239 Hanna Hjertaas Vestfold Friidrettskrets 5,51,34
3 263 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets 6,06,99
4 276 Mina Rui-Gjetrang Ă˜stfold Friidrettskrets 6,56,21
5 201 Bahati Kahindo Telemark Friidrettskrets 8,32,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 69 Tuva Salvesen Marcussen Akershus Friidrettskrets 29,77
2 93 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 30,16
3 212 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets 30,50
4 148 Maren Sirirud Barlund Oppland Friidrettskrets 30,90
5 201 Bahati Kahindo Telemark Friidrettskrets 31,75
6 128 Siri Mcormack Hedmark Friidrettskrets 31,84
7 287 Marianne McClimans Bjerke Oslo Friidrettskrets 31,88
Heat: 2 Vind: -1.3
1 135 Astrid Constanse Bjelland Kinn Oppland Friidrettskrets 29,12
2 119 Live Bakken Amundsen Hedmark Friidrettskrets 29,69
3 36 Julie Andrine Stang Akershus Friidrettskrets 29,92
4 130 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 30,03
5 207 Ida Bekkely Telemark Friidrettskrets 30,43
6 3 Alma Iben Graver Kolseth Akershus Friidrettskrets 30,58
7 205 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 30,65
  63 Thea Eek-Floten Akershus Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -1.1
1 276 Mina Rui-Gjetrang Ă˜stfold Friidrettskrets 28,36
2 97 Tiril NĂŚss Iversen Buskerud Friidrettskrets 28,52
3 188 Mia Prøsch Johnsen Oslo Friidrettskrets 28,63
4 52 Sara Bergh Ankarstrand Akershus Friidrettskrets 28,75
5 248 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 29,21
6 285 Viktoria Magnussen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,38
7 169 Anna Sande Oslo Friidrettskrets 29,59
8 71 Vilja Flygt Kolberg Akershus Friidrettskrets 31,14
Heat: 4 Vind: -1.2
1 234 Claudia Maria Hastie Foss Vestfold Friidrettskrets 26,81
2 225 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 27,56
3 48 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 27,59
4 20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets 27,76
5 12 Camilla Dahl Kristiansen Akershus Friidrettskrets 28,24
6 2 Aislin FĂŠliot Akershus Friidrettskrets 28,52
7 72 Vilja West Evensen Akershus Friidrettskrets 28,52
8 82 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 30,01
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 234 Claudia Maria Hastie Foss Vestfold Friidrettskrets 26,81
2 225 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 27,56
3 48 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 27,59
4 20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets 27,76
5 12 Camilla Dahl Kristiansen Akershus Friidrettskrets 28,24
6 276 Mina Rui-Gjetrang Ă˜stfold Friidrettskrets 28,36
7 2 Aislin FĂŠliot Akershus Friidrettskrets 28,52
8 97 Tiril NĂŚss Iversen Buskerud Friidrettskrets 28,52
9 72 Vilja West Evensen Akershus Friidrettskrets 28,52
10 188 Mia Prøsch Johnsen Oslo Friidrettskrets 28,63
11 52 Sara Bergh Ankarstrand Akershus Friidrettskrets 28,75
12 135 Astrid Constanse Bjelland Kinn Oppland Friidrettskrets 29,12
13 248 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 29,21
14 285 Viktoria Magnussen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,38
15 169 Anna Sande Oslo Friidrettskrets 29,59
16 119 Live Bakken Amundsen Hedmark Friidrettskrets 29,69
17 69 Tuva Salvesen Marcussen Akershus Friidrettskrets 29,77
18 36 Julie Andrine Stang Akershus Friidrettskrets 29,92
19 82 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 30,01
20 130 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 30,03
21 93 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 30,16
22 207 Ida Bekkely Telemark Friidrettskrets 30,43
23 212 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets 30,50
24 3 Alma Iben Graver Kolseth Akershus Friidrettskrets 30,58
25 205 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 30,65
26 148 Maren Sirirud Barlund Oppland Friidrettskrets 30,90
27 71 Vilja Flygt Kolberg Akershus Friidrettskrets 31,14
28 201 Bahati Kahindo Telemark Friidrettskrets 31,75
29 128 Siri Mcormack Hedmark Friidrettskrets 31,84
30 287 Marianne McClimans Bjerke Oslo Friidrettskrets 31,88
  63 Thea Eek-Floten Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 285 Viktoria Magnussen Ă˜stfold Friidrettskrets 9,84 q
2 242 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 10,22 q
3 183 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets 10,54 q
4 138 Eva Skre-Moen Oppland Friidrettskrets 10,60 q
5 69 Tuva Salvesen Marcussen Akershus Friidrettskrets 10,81
6 67 Torhild Indahl Akershus Friidrettskrets 11,09
7 163 Thea Nikoline Gjørvad Oppland Friidrettskrets 12,66
Heat: 2 Vind: +0.6
1 213 Louise Skovgaard Fjalestad Telemark Friidrettskrets 9,78 q
2 125 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 9,96 q
3 186 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 10,18 q
4 63 Thea Eek-Floten Akershus Friidrettskrets 10,63 q
5 93 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 10,64
6 197 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson Oslo Friidrettskrets 10,75
7 231 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 11,12
8 244 Maria Fluge Petterson Vestfold Friidrettskrets 11,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk, finale (76,2 7,5m) Vind: -1.1
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 213 Louise Skovgaard Fjalestad Telemark Friidrettskrets 9,70
2 285 Viktoria Magnussen Ă˜stfold Friidrettskrets 9,87
3 125 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 9,96
4 242 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 10,26
5 186 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 10,29
6 138 Eva Skre-Moen Oppland Friidrettskrets 10,50
7 63 Thea Eek-Floten Akershus Friidrettskrets 10,61
  183 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 259 Cathrine Johanne Fosser Ă˜stfold Friidrettskrets 1,48,37
2 239 Hanna Hjertaas Vestfold Friidrettskrets 1,49,70
3 182 Karen Nakamoto Byberg Oslo Friidrettskrets 1,51,65
4 59 Sofie KjĂŚr Jørgensen Akershus Friidrettskrets 1,51,95
5 205 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 1,52,25
6 122 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 1,52,92
7 207 Ida Bekkely Telemark Friidrettskrets 1,53,33
8 223 Synne Elise Bruseth Knudsen Telemark Friidrettskrets 1,53,90
9 220 Shideh Sadeghi Telemark Friidrettskrets 1,59,21
Heat: 2
1 24 Filippa Bertelsen Fadnes Akershus Friidrettskrets 1,39,65
2 161 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 1,40,65
3 197 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson Oslo Friidrettskrets 1,40,85
4 263 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,41,84
5 196 Stella Lucia Bettum Stavrum Oslo Friidrettskrets 1,43,53
6 52 Sara Bergh Ankarstrand Akershus Friidrettskrets 1,46,72
7 135 Astrid Constanse Bjelland Kinn Oppland Friidrettskrets 1,50,09
8 231 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 1,50,77
9 257 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 1,51,60
10 29 Henriette Bakken Akershus Friidrettskrets 2,01,44
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 24 Filippa Bertelsen Fadnes Akershus Friidrettskrets 1,39,65
2 161 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 1,40,65
3 197 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson Oslo Friidrettskrets 1,40,85
4 263 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,41,84
5 196 Stella Lucia Bettum Stavrum Oslo Friidrettskrets 1,43,53
6 52 Sara Bergh Ankarstrand Akershus Friidrettskrets 1,46,72
7 259 Cathrine Johanne Fosser Ă˜stfold Friidrettskrets 1,48,37
8 239 Hanna Hjertaas Vestfold Friidrettskrets 1,49,70
9 135 Astrid Constanse Bjelland Kinn Oppland Friidrettskrets 1,50,09
10 231 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 1,50,77
11 257 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 1,51,60
12 182 Karen Nakamoto Byberg Oslo Friidrettskrets 1,51,65
13 59 Sofie KjĂŚr Jørgensen Akershus Friidrettskrets 1,51,95
14 205 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 1,52,25
15 122 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 1,52,92
16 207 Ida Bekkely Telemark Friidrettskrets 1,53,33
17 223 Synne Elise Bruseth Knudsen Telemark Friidrettskrets 1,53,90
18 220 Shideh Sadeghi Telemark Friidrettskrets 1,59,21
19 29 Henriette Bakken Akershus Friidrettskrets 2,01,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 19 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Akershus Friidrettskrets 36,49
 
33,5736,4933,9135,3835,4834,58
2 90 Marte Skorta Buskerud Friidrettskrets 32,60
 
30,34x31,6625,4431,6332,60
3 88 Linnea-Kristine Austad Nilsen Buskerud Friidrettskrets 25,25
 
18,4521,5825,25xx23,67
4 17 Elina Ingrid Kjølberg Akershus Friidrettskrets 24,36
 
24,36x22,9923,95x23,25
5 221 Sunniva Valvik Telemark Friidrettskrets 22,94
 
16,5321,5522,9421,72xx
6 211 Katinka Bjørkli Telemark Friidrettskrets 21,12
 
17,8919,8921,1218,1117,8820,85
7 60 Sofie LappegĂĽrd Akershus Friidrettskrets 21,07
 
x20,9321,07xx20,67
8 248 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 20,96
 
xx20,7920,96x19,44
9 259 Cathrine Johanne Fosser Ă˜stfold Friidrettskrets 19,08
 
18,9719,089,27   
10 172 Ebba Jakobine Bell Oslo Friidrettskrets 16,30
 
x16,30x   
11 14 Celine Hammer Akershus Friidrettskrets 16,05
 
x16,0513,45   
12 264 Helle Marie Kvalheim Ă˜stfold Friidrettskrets 14,76
 
xx14,76   
13 257 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 13,67
 
x13,67x   
  21 Erle Sauar Norli Akershus Friidrettskrets nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 19 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Akershus Friidrettskrets 11,80
 
x11,5711,80xx11,61
2 283 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 9,24
 
7,667,649,248,788,589,04
3 97 Tiril NĂŚss Iversen Buskerud Friidrettskrets 9,10
 
8,839,108,59x8,758,01
4 60 Sofie LappegĂĽrd Akershus Friidrettskrets 9,08
 
8,978,67x9,088,868,77
5 211 Katinka Bjørkli Telemark Friidrettskrets 8,78
 
8,178,438,338,168,788,64
6 172 Ebba Jakobine Bell Oslo Friidrettskrets 8,65
 
x8,228,578,568,658,20
7 71 Vilja Flygt Kolberg Akershus Friidrettskrets 8,61
 
8,438,438,557,848,368,61
8 285 Viktoria Magnussen Ă˜stfold Friidrettskrets 8,40
 
-8,408,20x7,698,39
9 90 Marte Skorta Buskerud Friidrettskrets 8,15
 
8,157,897,52   
10 138 Eva Skre-Moen Oppland Friidrettskrets 7,91
 
7,887,167,91   
11 88 Linnea-Kristine Austad Nilsen Buskerud Friidrettskrets 7,88
 
7,887,827,74   
12 248 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 7,83
 
7,837,547,82   
13 139 Hedvig Engen Enerstvedt Oppland Friidrettskrets 7,45
 
6,467,456,60   
14 203 Charlotte Wiersdalen BrĂĽthen Telemark Friidrettskrets 7,40
 
5,517,405,90   
15 221 Sunniva Valvik Telemark Friidrettskrets 7,29
 
7,296,686,84   
16 146 Lise Mari Røvik Engelund Oppland Friidrettskrets 7,08
 
x6,417,08   
17 21 Erle Sauar Norli Akershus Friidrettskrets 7,05
 
7,057,035,13   
18 244 Maria Fluge Petterson Vestfold Friidrettskrets 6,94
 
-6,946,28   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 225 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 5,00
 
-1,8  -0,2 -1,5
4,66xx4,77x5,00
2 283 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 4,93
 
-1,0+0,1-0,7-0,9+0,1-1,4
4,404,644,754,554,844,93
3 48 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 4,91
 
+0,0-0,4+0,0-1,1-0,1-0,5
4,684,513,774,304,494,91
4 130 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 4,75
 
-1,7+0,0-1,4+0,0+0,0-1,2
4,434,474,584,724,744,75
5 169 Anna Sande Oslo Friidrettskrets 4,70
 
+0,3-2,1 -1,5-0,7-1,8
4,594,59x4,484,704,51
6 161 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 4,58
 
+0,0-1,1-3,3-1,1-0,2-1,3
4,474,584,144,224,284,54
7 82 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 4,46
 
+0,0-2,0 +0,0+0,0 
4,464,33x4,334,32x
8 20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets 4,42
 
+0,0+0,0-2,2-1,3+0,0 
4,294,204,424,284,07-
9 72 Vilja West Evensen Akershus Friidrettskrets 4,28
 
+0,4-0,1-1,9   
4,134,284,15   
10 242 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 4,27
 
+0,2+0,5+0,1   
4,114,144,27   
11 205 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 4,21
 
-0,8-0,4+0,0   
3,994,164,21   
12 231 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 4,19
 
+0,0-0,2+0,6   
3,874,194,06   
13 186 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 4,14
 
+0,6-0,8+0,0   
3,954,144,06   
14 97 Tiril NĂŚss Iversen Buskerud Friidrettskrets 4,13
 
-1,1-1,9    
4,133,973,98   
15 183 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets 4,09
 
-0,5 +0,0   
4,09x4,05   
16 264 Helle Marie Kvalheim Ă˜stfold Friidrettskrets 4,08
 
  +0,0   
xx4,08   
17 212 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets 4,06
 
-0,4-0,4-0,4   
4,063,933,80   
18 124 Michelle Ning Boocock Hedmark Friidrettskrets 4,02
 
+0,0+0,0+0,2   
3,773,934,02   
19 221 Sunniva Valvik Telemark Friidrettskrets 3,95
 
+0,0-0,9-1,0   
3,883,953,65   
20 262 Engla Elisabeth Sandelin Ă˜stfold Friidrettskrets 3,80
 
-0,3+1,7-1,4   
3,593,803,73   
21 28 Hanna Oulie Akershus Friidrettskrets 3,75
 
+0,0+0,4-0,7   
3,743,753,57   
22 259 Cathrine Johanne Fosser Ă˜stfold Friidrettskrets 3,72
 
-0,8-1,0+0,8   
3,703,523,72   
23 3 Alma Iben Graver Kolseth Akershus Friidrettskrets 3,65
 
-0,9+0,5-2,1   
3,653,163,07   
24 184 Kristin Emilie Holck StorĂĽs Oslo Friidrettskrets 3,61
 
-0,7+0,0    
3,613,60-   
25 182 Karen Nakamoto Byberg Oslo Friidrettskrets 3,57
 
 -2,2+0,0   
x3,283,57   
26 203 Charlotte Wiersdalen BrĂĽthen Telemark Friidrettskrets 3,44
 
-1,3 +0,0   
3,27x3,44   
27 220 Shideh Sadeghi Telemark Friidrettskrets 3,35
 
+0,0-1,8-0,1   
3,213,333,35   
28 146 Lise Mari Røvik Engelund Oppland Friidrettskrets 3,19
 
+0,0-3,0+0,0   
3,163,153,19   
  125 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 125 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 3,10
 
2,77
o
2,92
o
3,02
o
3,10
xo
3,20
xx-
2 88 Linnea-Kristine Austad Nilsen Buskerud Friidrettskrets 2,47
 
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
o
2,12
xo
2,17
o
2,22
o
2,27
o
2,32
xxo
2,37
o
2,42
xo
2,47
o
2,52
xxx
3 264 Helle Marie Kvalheim Ă˜stfold Friidrettskrets 2,12
 
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
o
2,12
o
2,22
xxx
4 122 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 1,92
 
1,42
o
1,52
o
1,62
o
1,72
xo
1,82
xxo
1,92
xo
2,02
xxx
5 242 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 1,92
 
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
xxo
2,02
xxx
6 184 Kristin Emilie Holck StorĂĽs Oslo Friidrettskrets 1,82
 
1,42
o
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
xo
1,92
xxx
7 67 Torhild Indahl Akershus Friidrettskrets 1,72
 
1,42
o
1,52
o
1,62
xo
1,72
xo
1,92
xxx
  212 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets NM
 
2,22
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS