Logo

Ungdomslekene 2019

Arrangert av: FIK Orion/Hamar IL

31.08.2019 - 01.09.2019


Lerøylekene 2019
 
J-14 60 m 
Plass: Startnr: Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 234 Claudia Maria Hastie Foss Vestfold Friidrettskrets 8,04 Q
2 12 Camilla Dahl Kristiansen Akershus Friidrettskrets 8,66
3 52 Sara Bergh Ankarstrand Akershus Friidrettskrets 8,76
4 119 Live Bakken Amundsen Hedmark Friidrettskrets 8,85
5 3 Alma Iben Graver Kolseth Akershus Friidrettskrets 9,06
6 124 Michelle Ning Boocock Hedmark Friidrettskrets 9,12
7 259 Cathrine Johanne Fosser Ă˜stfold Friidrettskrets 9,15
8 67 Torhild Indahl Akershus Friidrettskrets 9,39
Heat: 2 Vind: +0.0
1 225 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 8,38 Q
2 242 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 8,62
3 283 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 8,78
4 188 Mia Prøsch Johnsen Oslo Friidrettskrets 8,91
5 130 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 8,97
6 201 Bahati Kahindo Telemark Friidrettskrets 9,39
7 28 Hanna Oulie Akershus Friidrettskrets 9,44
  248 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -0.6
1 212 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets 8,78
2 36 Julie Andrine Stang Akershus Friidrettskrets 8,79
3 186 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 8,93
4 184 Kristin Emilie Holck StorĂĽs Oslo Friidrettskrets 9,04
5 82 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 9,20
6 148 Maren Sirirud Barlund Oppland Friidrettskrets 9,36
7 287 Marianne McClimans Bjerke Oslo Friidrettskrets 9,37
8 71 Vilja Flygt Kolberg Akershus Friidrettskrets 9,49
Heat: 4 Vind: -0.5
1 72 Vilja West Evensen Akershus Friidrettskrets 8,56 Q
2 213 Louise Skovgaard Fjalestad Telemark Friidrettskrets 8,60 Q
3 138 Eva Skre-Moen Oppland Friidrettskrets 8,87
4 285 Viktoria Magnussen Ă˜stfold Friidrettskrets 8,88
5 125 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 8,91
6 276 Mina Rui-Gjetrang Ă˜stfold Friidrettskrets 8,93
7 182 Karen Nakamoto Byberg Oslo Friidrettskrets 9,53
8 128 Siri Mcormack Hedmark Friidrettskrets 9,78
Heat: 5 Vind: +0.0
1 20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets 8,42 Q
2 2 Aislin FĂŠliot Akershus Friidrettskrets 8,47 Q
3 48 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 8,51 Q
4 97 Tiril NĂŚss Iversen Buskerud Friidrettskrets 8,57 Q
5 135 Astrid Constanse Bjelland Kinn Oppland Friidrettskrets 8,78
6 63 Thea Eek-Floten Akershus Friidrettskrets 9,08
7 183 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets 9,23
8 146 Lise Mari Røvik Engelund Oppland Friidrettskrets 9,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS