Logo

Ungdomslekene 2018

Arrangert av: FIK Orion/Hamar IL

08.09.2018 - 09.09.2018


Lerøylekene08.09.2018
 
G-13 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 293 Lion Wijman Frenay Ă˜stfold Friidrettskrets 6,53,20
2 86 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 7,03,35
3 253 Theodor Henriksen Schou Telemark Friidrettskrets 7,16,03
  25 Halvard Grape Fladby Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 192 Halyn Yalley Oslo Friidrettskrets 29,89
2 305 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 30,11
3 227 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 30,96
4 256 Adrian Patryk Malinowski Vestfold Friidrettskrets 31,80
5 282 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 32,82
6 311 Erling Amlie Oppland Friidrettskrets 33,17
Heat: 2 Vind: -0.7
1 220 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 28,04
2 70 Sondre Kristian Eckhoff Akershus Friidrettskrets 28,38
3 121 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets 29,30
4 222 Vetle Skagmo Oslo Friidrettskrets 30,05
5 164 Nikolai Stavik Moshagen Oppland Friidrettskrets 30,45
6 202 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 30,91
  166 Oliver Horten Oppland Friidrettskrets DNS
  174 Truls Horten Oppland Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -1.3
1 207 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen Oslo Friidrettskrets 25,64
2 273 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 26,07
3 62 Sigmund Le Fjeld Akershus Friidrettskrets 26,47
4 106 Valentin Jensen Buskerud Friidrettskrets 26,59
5 42 Kristian Drabløs Akershus Friidrettskrets 27,07
6 81 Alexander Tomala Buskerud Friidrettskrets 27,19
7 216 Simen Fritsvold Oslo Friidrettskrets 28,53
8 109 Yoom Eebbissa Nagaraa Buskerud Friidrettskrets 28,82
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 207 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen Oslo Friidrettskrets 25,64
2 273 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 26,07
3 62 Sigmund Le Fjeld Akershus Friidrettskrets 26,47
4 106 Valentin Jensen Buskerud Friidrettskrets 26,59
5 42 Kristian Drabløs Akershus Friidrettskrets 27,07
6 81 Alexander Tomala Buskerud Friidrettskrets 27,19
7 220 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 28,04
8 70 Sondre Kristian Eckhoff Akershus Friidrettskrets 28,38
9 216 Simen Fritsvold Oslo Friidrettskrets 28,53
10 109 Yoom Eebbissa Nagaraa Buskerud Friidrettskrets 28,82
11 121 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets 29,30
12 192 Halyn Yalley Oslo Friidrettskrets 29,89
13 222 Vetle Skagmo Oslo Friidrettskrets 30,05
14 305 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 30,11
15 164 Nikolai Stavik Moshagen Oppland Friidrettskrets 30,45
16 202 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 30,91
17 227 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 30,96
18 256 Adrian Patryk Malinowski Vestfold Friidrettskrets 31,80
19 282 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 32,82
20 311 Erling Amlie Oppland Friidrettskrets 33,17
  174 Truls Horten Oppland Friidrettskrets DNS
  166 Oliver Horten Oppland Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.7
1 107 Viljar Kjølstad Wikjord Buskerud Friidrettskrets 10,05 q
2 220 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 10,06 q
3 96 Kristian PĂĽlssønn Slotsvik Buskerud Friidrettskrets 10,37 q
4 119 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 11,72
5 131 Sindre Nergaard Hedmark Friidrettskrets 12,35
6 116 Henrik Stensby Hedmark Friidrettskrets 12,46
Heat: 2 Vind: -1.7
1 150 Henrik Haugen Vestrum Oppland Friidrettskrets 10,53 q
2 17 Elias Aaslid Akershus Friidrettskrets 10,78 q
3 204 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Oslo Friidrettskrets 10,97 q
4 61 Sebastian Aspelund Nilsen Akershus Friidrettskrets 11,04
5 290 Jesper Sandvik Bjerk Ă˜stfold Friidrettskrets 12,56
6 227 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 12,60
Heat: 3 Vind: -0.3
1 35 Jonathan Hertwig-Ødegaard Akershus Friidrettskrets 9,64 q
2 226 William Schjerve Moe Oslo Friidrettskrets 10,71 q
3 74 Tobias Rian Akershus Friidrettskrets 11,20
4 267 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 11,28
5 272 Peter Alexander Steinnes Vestfold Friidrettskrets 13,09
  65 Simon Brunnberg Nielsen Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk, finale Vind: -1.2
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 107 Viljar Kjølstad Wikjord Buskerud Friidrettskrets 9,72
2 35 Jonathan Hertwig-Ødegaard Akershus Friidrettskrets 9,81
3 220 Trygve Ilseng Oslo Friidrettskrets 10,16
4 150 Henrik Haugen Vestrum Oppland Friidrettskrets 10,41
5 96 Kristian PĂĽlssønn Slotsvik Buskerud Friidrettskrets 10,55
6 226 William Schjerve Moe Oslo Friidrettskrets 10,67
7 17 Elias Aaslid Akershus Friidrettskrets 10,71
8 204 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Oslo Friidrettskrets 10,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 265 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 1,44,09
2 179 Andreas Wiesener Haga Oslo Friidrettskrets 1,44,85
3 202 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 1,45,19
4 119 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 1,49,86
5 311 Erling Amlie Oppland Friidrettskrets 1,51,99
6 249 Sebastian Ottesen Yli Telemark Friidrettskrets 1,54,72
7 231 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 2,03,11
8 122 Julian Paula Hedmark Friidrettskrets 2,07,05
Heat: 2
1 64 Simen GløgĂĽrd Stensrud Akershus Friidrettskrets 1,33,26
2 25 Halvard Grape Fladby Akershus Friidrettskrets 1,33,38
3 6 Andreas Fjeld Halvorsen Akershus Friidrettskrets 1,35,24
4 163 Mathias Hoelsveen Oppland Friidrettskrets 1,36,86
5 286 Herman Årebrot Ă˜stfold Friidrettskrets 1,37,08
6 225 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Oslo Friidrettskrets 1,39,75
7 109 Yoom Eebbissa Nagaraa Buskerud Friidrettskrets 1,40,55
8 208 Nikolai Solum Oslo Friidrettskrets 1,40,77
9 199 Jens Kristian Aas Oslo Friidrettskrets 1,43,71
10 205 Mikkel Bakken Oslo Friidrettskrets 1,44,15
11 174 Truls Horten Oppland Friidrettskrets 1,44,38
12 166 Oliver Horten Oppland Friidrettskrets 1,46,04
13 211 Robin Jenssen-SĂŚther Oslo Friidrettskrets 1,46,99
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 64 Simen GløgĂĽrd Stensrud Akershus Friidrettskrets 1,33,26
2 25 Halvard Grape Fladby Akershus Friidrettskrets 1,33,38
3 6 Andreas Fjeld Halvorsen Akershus Friidrettskrets 1,35,24
4 163 Mathias Hoelsveen Oppland Friidrettskrets 1,36,86
5 286 Herman Årebrot Ă˜stfold Friidrettskrets 1,37,08
6 225 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Oslo Friidrettskrets 1,39,75
7 109 Yoom Eebbissa Nagaraa Buskerud Friidrettskrets 1,40,55
8 208 Nikolai Solum Oslo Friidrettskrets 1,40,77
9 199 Jens Kristian Aas Oslo Friidrettskrets 1,43,71
10 265 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 1,44,09
11 205 Mikkel Bakken Oslo Friidrettskrets 1,44,15
12 174 Truls Horten Oppland Friidrettskrets 1,44,38
13 179 Andreas Wiesener Haga Oslo Friidrettskrets 1,44,85
14 202 Lars Wold Møller Oslo Friidrettskrets 1,45,19
15 166 Oliver Horten Oppland Friidrettskrets 1,46,04
16 211 Robin Jenssen-SĂŚther Oslo Friidrettskrets 1,46,99
17 119 Ivar Plukkerud Hedmark Friidrettskrets 1,49,86
18 311 Erling Amlie Oppland Friidrettskrets 1,51,99
19 249 Sebastian Ottesen Yli Telemark Friidrettskrets 1,54,72
20 231 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 2,03,11
21 122 Julian Paula Hedmark Friidrettskrets 2,07,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 81 Alexander Tomala Buskerud Friidrettskrets 27,79
 
21,7827,2127,79xxx
2 48 Marius Johansen Akershus Friidrettskrets 25,74
 
x22,14x25,7421,0023,65
3 277 Aksel Olav Eriksen Ă˜stfold Friidrettskrets 23,12
 
16,0617,3818,9119,1023,1218,69
4 225 Wilhelm Hjelpdahl Deinboll Oslo Friidrettskrets 22,61
 
xx20,3422,5222,61x
5 231 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 20,83
 
19,35xxxx20,83
6 253 Theodor Henriksen Schou Telemark Friidrettskrets 16,82
 
14,0115,01x13,4616,3916,82
7 267 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 14,00
 
14,0013,97x   
8 168 Sander JohnsbrĂĽten Oppland Friidrettskrets 9,02
 
7,987,289,02   
  35 Jonathan Hertwig-Ødegaard Akershus Friidrettskrets nm
 
xxx   
  190 Eric Christopher Becklund Oslo Friidrettskrets nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 190 Eric Christopher Becklund Oslo Friidrettskrets 10,76
 
x10,3410,6810,65x10,76
2 164 Nikolai Stavik Moshagen Oppland Friidrettskrets 9,62
 
9,629,269,349,169,329,57
3 106 Valentin Jensen Buskerud Friidrettskrets 9,53
 
8,889,079,329,539,15-
4 48 Marius Johansen Akershus Friidrettskrets 9,13
 
8,077,899,138,598,448,34
5 107 Viljar Kjølstad Wikjord Buskerud Friidrettskrets 9,05
 
9,057,877,747,018,298,13
6 21 Even Eidsten Akershus Friidrettskrets 9,04
 
8,918,749,048,768,708,88
7 305 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 8,47
 
8,477,517,797,607,31x
8 179 Andreas Wiesener Haga Oslo Friidrettskrets 7,93
 
x7,936,177,00x7,52
9 216 Simen Fritsvold Oslo Friidrettskrets 7,61
 
6,827,137,61   
10 265 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 7,47
 
7,107,077,47   
11 290 Jesper Sandvik Bjerk Ă˜stfold Friidrettskrets 7,29
 
6,606,327,29   
12 277 Aksel Olav Eriksen Ă˜stfold Friidrettskrets 7,09
 
7,096,967,07   
13 253 Theodor Henriksen Schou Telemark Friidrettskrets 6,02
 
6,025,605,93   
14 231 Christian Bredesen Telemark Friidrettskrets 5,95
 
5,205,765,95   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 273 Sebastian Berntsen Vestfold Friidrettskrets 5,55
 
-1,3-1,0 -0,4 -0,7
5,555,38 5,29x5,51
2 62 Sigmund Le Fjeld Akershus Friidrettskrets 5,30
 
-0,8-0,4  -1,6-1,2
5,293,86 x5,225,30
3 211 Robin Jenssen-SĂŚther Oslo Friidrettskrets 4,74
 
-0,9-0,8    
4,744,58    
4 150 Henrik Haugen Vestrum Oppland Friidrettskrets 4,69
 
-0,9-0,9-0,9   
4,683,724,69   
5 207 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen Oslo Friidrettskrets 4,69
 
-1,4-0,4    
4,694,57    
6 121 Johannes Jemer Mjelde Hedmark Friidrettskrets 4,53
 
-1,7-1,1-1,0   
4,364,494,53   
7 265 Jakob Aker-Svendsen Vestfold Friidrettskrets 4,50
 
-0,2-0,7    
4,504,50    
8 61 Sebastian Aspelund Nilsen Akershus Friidrettskrets 4,42
 
-1,1-0,1-0,8   
4,424,094,16   
9 305 Tormod PĂĽlsrud Aune Ă˜stfold Friidrettskrets 4,35
 
-0,9-0,1-1,3   
4,234,344,35   
10 277 Aksel Olav Eriksen Ă˜stfold Friidrettskrets 4,35
 
-0,3-0,5-1,3   
4,264,354,17   
11 222 Vetle Skagmo Oslo Friidrettskrets 4,26
 
-1,3-0,9    
4,174,26    
12 96 Kristian PĂĽlssønn Slotsvik Buskerud Friidrettskrets 4,19
 
-1,7-1,0-0,7   
4,084,194,00   
13 282 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 4,14
 
-0,60,0-1,0   
4,003,164,14   
14 267 Kristoffer Kjelling Vestfold Friidrettskrets 3,97
 
-1,6-0,7    
3,893,97    
15 256 Adrian Patryk Malinowski Vestfold Friidrettskrets 3,93
 
-0,2 -0,6   
3,93x3,54   
16 86 Casper Granheim Åkvik Buskerud Friidrettskrets 3,89
 
  -0,4   
xx3,89   
17 107 Viljar Kjølstad Wikjord Buskerud Friidrettskrets 3,87
 
-0,5+0,2    
3,293,87x   
18 249 Sebastian Ottesen Yli Telemark Friidrettskrets 3,83
 
+0,3-1    
3,833,65    
19 227 Bendik NygĂĽrd Torvund Telemark Friidrettskrets 3,81
 
-0,6-0,5-1,2   
3,813,523,42   
20 272 Peter Alexander Steinnes Vestfold Friidrettskrets 3,55
 
 -0,4    
x3,55x   
21 116 Henrik Stensby Hedmark Friidrettskrets 3,43
 
-0,8-0,4-0,9   
3,433,393,13   
22 168 Sander JohnsbrĂĽten Oppland Friidrettskrets 3,42
 
-1,40    
3,422,57x   
23 87 Christian StĂŚrkebye Gudbrandsen Buskerud Friidrettskrets 3,36
 
-1,2-0,6    
3,363,08    
24 122 Julian Paula Hedmark Friidrettskrets 3,27
 
-0,2-1,3-0,5   
3,232,783,27   
25 192 Halyn Yalley Oslo Friidrettskrets 1,85
 
 -0,7    
x1,85    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 74 Tobias Rian Akershus Friidrettskrets 2,62
 
2,42
xo
2,52
o
2,62
o
2,72
xxx
2 17 Elias Aaslid Akershus Friidrettskrets 2,52
 
2,12
xo
2,22
o
2,32
o
2,42
xo
2,52
o
2,62
xxx
3 204 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Oslo Friidrettskrets 2,42
 
2,22
o
2,32
o
2,42
o
2,52
xxx
4 96 Kristian PĂĽlssønn Slotsvik Buskerud Friidrettskrets 2,22
 
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
xo
2,02
xo
2,12
xo
2,22
xxo
2,32
xxx
5 131 Sindre Nergaard Hedmark Friidrettskrets 1,72
 
1,62
o
1,72
o
1,82
xxx
6 293 Lion Wijman Frenay Ă˜stfold Friidrettskrets 1,72
 
1,62
xxo
1,72
o
1,82
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 26 Hampus Ludvig Åstrand Akershus Friidrettskrets 5,45,47
2 291 Julian Elias Simensen Ă˜stfold Friidrettskrets 6,38,68
  104 Sander Oppen Buskerud Friidrettskrets DNS
  281 Benjamin Olsen Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 136 Svend Rauff Hedmark Friidrettskrets 27,24
2 169 Shameel Tennegedara Oppland Friidrettskrets 27,60
3 145 Even Aaberg Fougner Oppland Friidrettskrets 28,36
4 114 Eivind Duelien Vaaje Hedmark Friidrettskrets 29,39
  228 Birk Sigfred Pettersvold-Foss Telemark Friidrettskrets DNS
Heat: 2 Vind: -1.2
1 124 Kristian Pettersen Hedmark Friidrettskrets 25,62
2 248 Per-Teodor Sørdalen Telemark Friidrettskrets 26,22
3 221 Tyrese Amolords Carew Oslo Friidrettskrets 27,46
4 88 Erland Kristoffersen Buskerud Friidrettskrets 27,84
5 10 August Østbø Johansen Akershus Friidrettskrets 28,07
6 12 Benjamin Owusu Akershus Friidrettskrets 28,33
  46 Lukas Casey Øiseth Akershus Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -0.4
1 300 Oliver Tollefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 24,69
2 167 Osazee Parkson Oppland Friidrettskrets 24,92
3 68 Sondre Audahl Vik Akershus Friidrettskrets 25,21
4 146 Gudmund Andrè Garvik Oppland Friidrettskrets 26,18
5 257 Aksel Maute Torjesen Vestfold Friidrettskrets 26,65
6 26 Hampus Ludvig Åstrand Akershus Friidrettskrets 26,66
7 209 Nivethan Rajan Oslo Friidrettskrets 26,69
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 300 Oliver Tollefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 24,69
2 167 Osazee Parkson Oppland Friidrettskrets 24,92
3 68 Sondre Audahl Vik Akershus Friidrettskrets 25,21
4 124 Kristian Pettersen Hedmark Friidrettskrets 25,62
5 146 Gudmund Andrè Garvik Oppland Friidrettskrets 26,18
6 248 Per-Teodor Sørdalen Telemark Friidrettskrets 26,22
7 257 Aksel Maute Torjesen Vestfold Friidrettskrets 26,65
8 26 Hampus Ludvig Åstrand Akershus Friidrettskrets 26,66
9 209 Nivethan Rajan Oslo Friidrettskrets 26,69
10 136 Svend Rauff Hedmark Friidrettskrets 27,24
11 221 Tyrese Amolords Carew Oslo Friidrettskrets 27,46
12 169 Shameel Tennegedara Oppland Friidrettskrets 27,60
13 88 Erland Kristoffersen Buskerud Friidrettskrets 27,84
14 10 August Østbø Johansen Akershus Friidrettskrets 28,07
15 12 Benjamin Owusu Akershus Friidrettskrets 28,33
16 145 Even Aaberg Fougner Oppland Friidrettskrets 28,36
17 114 Eivind Duelien Vaaje Hedmark Friidrettskrets 29,39
  228 Birk Sigfred Pettersvold-Foss Telemark Friidrettskrets DNS
  46 Lukas Casey Øiseth Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 237 Hermon Angesom Araya Telemark Friidrettskrets 1,38,11
2 145 Even Aaberg Fougner Oppland Friidrettskrets 1,39,57
3 82 Andreas Ullern Tonning Buskerud Friidrettskrets 1,45,11
4 95 Kasper Molenaar Buskerud Friidrettskrets 1,45,95
5 102 Oliver Kjos Buskerud Friidrettskrets 1,47,57
6 89 Erlend Dukefos Skretteberg Buskerud Friidrettskrets 1,48,39
7 151 HĂĽkon Laurits Haga Flesvig Oppland Friidrettskrets 2,00,39
Heat: 2
1 281 Benjamin Olsen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,36,18
2 32 Henrik Schultze Toverød Akershus Friidrettskrets 1,37,39
3 296 Marcus Dahl-Rismyhr Ă˜stfold Friidrettskrets 1,37,39
4 5 Anders Skeie Haugene Akershus Friidrettskrets 1,37,73
5 114 Eivind Duelien Vaaje Hedmark Friidrettskrets 1,38,29
6 178 Anass Safiani Oslo Friidrettskrets 1,39,28
7 47 Marcus Svarva Akershus Friidrettskrets 1,39,74
8 228 Birk Sigfred Pettersvold-Foss Telemark Friidrettskrets 1,43,60
  175 Aksel Moen-Kristiansen Oslo Friidrettskrets DNS
  210 Petter Andreas Schrøder Brennhovd Oslo Friidrettskrets DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 281 Benjamin Olsen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,36,18
2 32 Henrik Schultze Toverød Akershus Friidrettskrets 1,37,39
3 296 Marcus Dahl-Rismyhr Ă˜stfold Friidrettskrets 1,37,39
4 5 Anders Skeie Haugene Akershus Friidrettskrets 1,37,73
5 237 Hermon Angesom Araya Telemark Friidrettskrets 1,38,11
6 114 Eivind Duelien Vaaje Hedmark Friidrettskrets 1,38,29
7 178 Anass Safiani Oslo Friidrettskrets 1,39,28
8 145 Even Aaberg Fougner Oppland Friidrettskrets 1,39,57
9 47 Marcus Svarva Akershus Friidrettskrets 1,39,74
10 228 Birk Sigfred Pettersvold-Foss Telemark Friidrettskrets 1,43,60
11 82 Andreas Ullern Tonning Buskerud Friidrettskrets 1,45,11
12 95 Kasper Molenaar Buskerud Friidrettskrets 1,45,95
13 102 Oliver Kjos Buskerud Friidrettskrets 1,47,57
14 89 Erlend Dukefos Skretteberg Buskerud Friidrettskrets 1,48,39
15 151 HĂĽkon Laurits Haga Flesvig Oppland Friidrettskrets 2,00,39
  210 Petter Andreas Schrøder Brennhovd Oslo Friidrettskrets DNS
  175 Aksel Moen-Kristiansen Oslo Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: -0.8
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 108 William Aleksander Kollberg Buskerud Friidrettskrets 12,10
2 257 Aksel Maute Torjesen Vestfold Friidrettskrets 12,68
3 300 Oliver Tollefsen Ă˜stfold Friidrettskrets 14,00
4 95 Kasper Molenaar Buskerud Friidrettskrets 14,07
5 291 Julian Elias Simensen Ă˜stfold Friidrettskrets 15,21
6 175 Aksel Moen-Kristiansen Oslo Friidrettskrets 19,72
  46 Lukas Casey Øiseth Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 69 Sondre Jahren Akershus Friidrettskrets 50,84
 
50,84xx49,5349,13x
2 16 Eirik Halfdansen-Aspen Akershus Friidrettskrets 40,31
 
x40,31xx40,25x
3 276 Ă˜ystein Solheim Hytten Vestfold Friidrettskrets 39,27
 
xx31,62xx39,27
4 39 Jørgen Stuve Dahl Akershus Friidrettskrets 30,41
 
29,3130,41x28,96x28,90
5 223 Vetle Smitt-Ingebretsen Oslo Friidrettskrets 29,09
 
x25,6229,0028,0129,09x
6 287 HĂĽkon Wiig Ă˜stfold Friidrettskrets 28,70
 
x28,44xx21,0028,70
7 93 Igor Skoczylas Buskerud Friidrettskrets 28,66
 
28,6626,0724,5225,91x24,64
8 111 Bendik Sandvold-ErtsĂĽs Hedmark Friidrettskrets 26,21
 
21,9526,2124,8522,9921,3518,06
9 238 Jesper Lie Karlberg Telemark Friidrettskrets 23,22
 
xx23,22   
10 92 Ignacy Jacob Dabrowsky Buskerud Friidrettskrets 14,34
 
14,34xx   
11 156 Kasper Sevaldhullet Haug Oppland Friidrettskrets 13,83
 
x13,2413,83   
  104 Sander Oppen Buskerud Friidrettskrets nm
 
xxx   
  136 Svend Rauff Hedmark Friidrettskrets nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 276 Ă˜ystein Solheim Hytten Vestfold Friidrettskrets 12,90
 
12,6512,5512,90x12,48x
2 69 Sondre Jahren Akershus Friidrettskrets 12,58
 
11,85x12,4212,5812,41x
3 16 Eirik Halfdansen-Aspen Akershus Friidrettskrets 11,22
 
10,088,95x10,6311,0711,22
4 303 Tommi Aslaksrud Pasanen Ă˜stfold Friidrettskrets 10,55
 
10,5510,42xx10,3910,18
5 111 Bendik Sandvold-ErtsĂĽs Hedmark Friidrettskrets 9,64
 
8,989,279,579,219,629,64
6 89 Erlend Dukefos Skretteberg Buskerud Friidrettskrets 9,56
 
9,569,358,888,678,819,07
7 93 Igor Skoczylas Buskerud Friidrettskrets 8,95
 
8,858,428,608,95xx
8 102 Oliver Kjos Buskerud Friidrettskrets 8,20
 
8,207,457,537,87x7,80
9 221 Tyrese Amolords Carew Oslo Friidrettskrets 7,89
 
7,89xx   
10 92 Ignacy Jacob Dabrowsky Buskerud Friidrettskrets 7,66
 
7,667,326,89   
11 238 Jesper Lie Karlberg Telemark Friidrettskrets 7,47
 
7,476,927,26   
12 223 Vetle Smitt-Ingebretsen Oslo Friidrettskrets 6,94
 
6,606,946,51   
13 157 Lars Holten Riste Oppland Friidrettskrets 6,45
 
6,456,106,24   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 108 William Aleksander Kollberg Buskerud Friidrettskrets 5,50
 
-0,8+0,0-1,6   
5,145,505,29x  
2 257 Aksel Maute Torjesen Vestfold Friidrettskrets 5,32
 
+0,0-0,2-0,3-0,50,0-1,4
5,324,945,245,065,174,87
3 303 Tommi Aslaksrud Pasanen Ă˜stfold Friidrettskrets 5,28
 
 -1,5    
x5,28xx xx
4 167 Osazee Parkson Oppland Friidrettskrets 5,00
 
-1,4-1,0-2,1-1,7-2,6 
4,604,834,815,004,54x
5 124 Kristian Pettersen Hedmark Friidrettskrets 4,97
 
-1,5-1,0-0,2-0,8-1,6+0,0
4,814,974,864,624,344,45
6 68 Sondre Audahl Vik Akershus Friidrettskrets 4,94
 
-0,9-0,8    
4,944,72    
7 209 Nivethan Rajan Oslo Friidrettskrets 4,85
 
+0,0-1,2-1,6-1,0-1,4+0,0
4,694,634,504,464,514,85
8 248 Per-Teodor Sørdalen Telemark Friidrettskrets 4,74
 
+0,0+0,0 -1,0-1,7+0,0
4,744,43x4,434,414,19
9 88 Erland Kristoffersen Buskerud Friidrettskrets 4,62
 
-0,7+0,0-1,7   
4,354,474,62   
10 291 Julian Elias Simensen Ă˜stfold Friidrettskrets 4,51
 
 -1,5-1,6   
x4,514,45   
11 169 Shameel Tennegedara Oppland Friidrettskrets 4,38
 
 -0,5-0,5   
x3,624,38   
12 146 Gudmund Andrè Garvik Oppland Friidrettskrets 4,25
 
+0,0+0,0    
4,244,25x   
13 47 Marcus Svarva Akershus Friidrettskrets 4,24
 
-1,4-0,5    
4,244,23    
14 156 Kasper Sevaldhullet Haug Oppland Friidrettskrets 3,95
 
 -0,8    
x3,95x   
15 157 Lars Holten Riste Oppland Friidrettskrets 3,40
 
+0,0-0,7-1,5   
3,403,203,09   
16 151 HĂĽkon Laurits Haga Flesvig Oppland Friidrettskrets 3,10
 
 +0,0    
x3,10x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 104 Sander Oppen Buskerud Friidrettskrets 2,92
 
2,72
o
2,92
xo
3,02
xxx
2 287 HĂĽkon Wiig Ă˜stfold Friidrettskrets 2,32
 
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
o
2,12
o
2,22
xo
2,32
o
2,42
xxx
3 9 Ask Morgan Stenersen Sveen Akershus Friidrettskrets 1,82
 
1,62
o
1,82
o
1,92
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 316 Tora Grieg-Cappelen Oslo Friidrettskrets 6,13,77
2 261 Hanna Hjertaas Vestfold Friidrettskrets 6,24,02
3 292 Leah Nygaard Strand Ă˜stfold Friidrettskrets 6,44,68
4 90 Fanny Louise Jellum Skjønberg Buskerud Friidrettskrets 6,47,70
5 230 Charlotte Wiersdalen BrĂĽthen Telemark Friidrettskrets 7,02,42
6 79 Vilja West Evensen Akershus Friidrettskrets 7,29,25
7 72 Sunniva Elise SĂŚterdalen Akershus Friidrettskrets 7,30,13
  284 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 137 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 30,30
2 247 Natalia Edyta Kusmirek Telemark Friidrettskrets 31,42
3 132 Siri Ngozi M"Cormack Hedmark Friidrettskrets 32,09
4 312 Eline Amlie Oppland Friidrettskrets 32,10
5 152 Ingrid Johanne Solheim Oppland Friidrettskrets 32,92
6 235 Frida Camilla Bjørnstad Telemark Friidrettskrets 33,98
7 318 Maren Henriksen Hedmark Friidrettskrets 34,98
Heat: 2 Vind: -1.3
1 94 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 30,20
2 142 Astrid Constanse Kinn Oppland Friidrettskrets 30,25
3 310 Synne Dragerengen Oppland Friidrettskrets 30,27
4 99 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 30,35
5 162 Marit Ingeborg Garvik Oppland Friidrettskrets 30,68
6 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 31,01
7 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Hedmark Friidrettskrets 31,08
Heat: 3 Vind: -1.0
1 56 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 28,72
2 215 Signe Støwer-Rohdin Oslo Friidrettskrets 29,50
3 206 Milla Grosberghaugen Andreassen Oslo Friidrettskrets 29,72
4 304 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 29,95
5 172 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 30,45
6 278 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 30,62
  20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets DNS
  200 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets DNS
Heat: 4 Vind: -2.6
1 260 Claudia Maria Hastie Foss Vestfold Friidrettskrets 26,97
2 262 Helene KjĂŚr Vestfold Friidrettskrets 27,58
3 243 Louise Skovgaard Fjalestad Telemark Friidrettskrets 27,66
4 299 Mina Rui Gjetrang Ă˜stfold Friidrettskrets 28,46
5 254 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 28,68
6 23 Filippa Bertelsen Fadnes Akershus Friidrettskrets 28,75
7 3 Aislin FĂŠliot Akershus Friidrettskrets 29,33
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 260 Claudia Maria Hastie Foss Vestfold Friidrettskrets 26,97
2 262 Helene KjĂŚr Vestfold Friidrettskrets 27,58
3 243 Louise Skovgaard Fjalestad Telemark Friidrettskrets 27,66
4 299 Mina Rui Gjetrang Ă˜stfold Friidrettskrets 28,46
5 254 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 28,68
6 56 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 28,72
7 23 Filippa Bertelsen Fadnes Akershus Friidrettskrets 28,75
8 3 Aislin FĂŠliot Akershus Friidrettskrets 29,33
9 215 Signe Støwer-Rohdin Oslo Friidrettskrets 29,50
10 206 Milla Grosberghaugen Andreassen Oslo Friidrettskrets 29,72
11 304 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 29,95
12 94 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 30,20
13 142 Astrid Constanse Kinn Oppland Friidrettskrets 30,25
14 310 Synne Dragerengen Oppland Friidrettskrets 30,27
15 137 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 30,30
16 99 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 30,35
17 172 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 30,45
18 278 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 30,62
19 162 Marit Ingeborg Garvik Oppland Friidrettskrets 30,68
20 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 31,01
21 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Hedmark Friidrettskrets 31,08
22 247 Natalia Edyta Kusmirek Telemark Friidrettskrets 31,42
23 132 Siri Ngozi M"Cormack Hedmark Friidrettskrets 32,09
24 312 Eline Amlie Oppland Friidrettskrets 32,10
25 152 Ingrid Johanne Solheim Oppland Friidrettskrets 32,92
26 235 Frida Camilla Bjørnstad Telemark Friidrettskrets 33,98
27 318 Maren Henriksen Hedmark Friidrettskrets 34,98
  200 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets DNS
  20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 76 Tuva Salvesen Marcussen Akershus Friidrettskrets 10,71 q
2 99 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 10,85 q
3 243 Louise Skovgaard Fjalestad Telemark Friidrettskrets 11,42
4 259 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 11,47
5 268 Maria Fluge Petterson Vestfold Friidrettskrets 13,19
  158 Lise Mari Røvik Engelund Oppland Friidrettskrets DNS
Heat: 2 Vind: +0.1
1 130 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 10,33 q
2 200 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets 10,40 q
3 203 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 10,68 q
4 285 Helle Kvalheim Ă˜stfold Friidrettskrets 11,58
5 171 Sunniva Bakkene Myhre Oppland Friidrettskrets 12,42
  284 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -0.5
1 126 Live Bakken Amundsen Hedmark Friidrettskrets 10,42 q
2 319 Sofie Rooth Oslo Friidrettskrets 10,75 q
3 162 Marit Ingeborg Garvik Oppland Friidrettskrets 10,77 q
4 59 Sara Benedikte Guttormsen Akershus Friidrettskrets 10,95
5 289 Jamila Isman Ă˜stfold Friidrettskrets 10,99
6 262 Helene KjĂŚr Vestfold Friidrettskrets 11,60
7 313 Anna Bryhnhildsvoll Hedmark Friidrettskrets 12,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk, finale Vind: -0.7
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 200 Kisha Ugland Oslo Friidrettskrets 10,23
2 126 Live Bakken Amundsen Hedmark Friidrettskrets 10,49
3 130 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 10,57
4 76 Tuva Salvesen Marcussen Akershus Friidrettskrets 10,64
5 162 Marit Ingeborg Garvik Oppland Friidrettskrets 10,74
6 319 Sofie Rooth Oslo Friidrettskrets 10,79
7 99 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 10,82
8 203 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 10,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Hedmark Friidrettskrets 1,50,18
2 142 Astrid Constanse Kinn Oppland Friidrettskrets 1,50,26
3 312 Eline Amlie Oppland Friidrettskrets 1,50,77
4 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 1,52,68
5 128 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 1,55,73
6 310 Synne Dragerengen Oppland Friidrettskrets 1,58,67
7 90 Fanny Louise Jellum Skjønberg Buskerud Friidrettskrets 1,59,83
8 318 Maren Henriksen Hedmark Friidrettskrets 2,10,88
9 252 Synne Elise Bruseth Knudsen Telemark Friidrettskrets 2,11,19
10 235 Frida Camilla Bjørnstad Telemark Friidrettskrets 2,15,91
  317 Gabriela Baran Hedmark Friidrettskrets DNF
Heat: 2
1 23 Filippa Bertelsen Fadnes Akershus Friidrettskrets 1,41,87
2 172 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 1,42,01
3 315 Stella Stavrum Oslo Friidrettskrets 1,42,34
4 264 Isabel Eie Vestfold Friidrettskrets 1,43,24
5 154 Iris Tollan Brandhaug Oppland Friidrettskrets 1,48,16
6 181 Anna Sande Oslo Friidrettskrets 1,49,40
7 230 Charlotte Wiersdalen BrĂĽthen Telemark Friidrettskrets 1,49,72
8 278 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 1,50,19
9 30 Henriette Bakken Akershus Friidrettskrets 1,50,83
10 292 Leah Nygaard Strand Ă˜stfold Friidrettskrets 1,51,57
11 259 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 2,01,21
12 261 Hanna Hjertaas Vestfold Friidrettskrets 2,04,07
  284 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 23 Filippa Bertelsen Fadnes Akershus Friidrettskrets 1,41,87
2 172 Sunniva Fjeld Oppland Friidrettskrets 1,42,01
3 315 Stella Stavrum Oslo Friidrettskrets 1,42,34
4 264 Isabel Eie Vestfold Friidrettskrets 1,43,24
5 154 Iris Tollan Brandhaug Oppland Friidrettskrets 1,48,16
6 181 Anna Sande Oslo Friidrettskrets 1,49,40
7 230 Charlotte Wiersdalen BrĂĽthen Telemark Friidrettskrets 1,49,72
8 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Hedmark Friidrettskrets 1,50,18
9 278 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 1,50,19
10 142 Astrid Constanse Kinn Oppland Friidrettskrets 1,50,26
11 312 Eline Amlie Oppland Friidrettskrets 1,50,77
12 30 Henriette Bakken Akershus Friidrettskrets 1,50,83
13 292 Leah Nygaard Strand Ă˜stfold Friidrettskrets 1,51,57
14 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Telemark Friidrettskrets 1,52,68
15 128 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 1,55,73
16 310 Synne Dragerengen Oppland Friidrettskrets 1,58,67
17 90 Fanny Louise Jellum Skjønberg Buskerud Friidrettskrets 1,59,83
18 259 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 2,01,21
19 261 Hanna Hjertaas Vestfold Friidrettskrets 2,04,07
20 318 Maren Henriksen Hedmark Friidrettskrets 2,10,88
21 252 Synne Elise Bruseth Knudsen Telemark Friidrettskrets 2,11,19
22 235 Frida Camilla Bjørnstad Telemark Friidrettskrets 2,15,91
  317 Gabriela Baran Hedmark Friidrettskrets DNF
  284 Esther Olivia Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 19 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Akershus Friidrettskrets 37,04
 
34,3628,80x37,0428,9434,51
2 72 Sunniva Elise SĂŚterdalen Akershus Friidrettskrets 35,71
 
x35,71xxx27,50
3 98 Marte Skorta Buskerud Friidrettskrets 27,38
 
21,12xx22,05x27,38
4 67 Sofie LappegĂĽrd Akershus Friidrettskrets 24,35
 
22,1520,1323,2924,3522,4722,67
5 138 Thea Engen Olsen Hedmark Friidrettskrets 22,66
 
17,8718,02xx22,66x
6 78 Vilja Flygt Kolberg Akershus Friidrettskrets 19,44
 
17,12x19,4417,1217,1914,52
7 269 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 18,94
 
18,5018,94x14,97xx
8 97 Linnea-Kristine Austad Nilsen Buskerud Friidrettskrets 18,36
 
18,3615,74xx12,10x
9 187 Ebba Jakobine Bell Oslo Friidrettskrets 16,46
 
16,46xx   
10 85 Bertine Halland Simensen Buskerud Friidrettskrets 16,15
 
13,9314,8916,15   
11 259 Anne-Grete Løwe Stillerud Vestfold Friidrettskrets 15,48
 
15,3913,5815,48   
12 278 Ane Jaavall SkĂĽr Ă˜stfold Friidrettskrets 14,89
 
13,69x14,89   
13 149 Hedvig Engen Enerstvedt Oppland Friidrettskrets 14,69
 
14,6413,7514,69   
14 214 Selma Skar Magnussen Oslo Friidrettskrets 13,98
 
x9,3013,98   
15 283 Engla Elisabeth Sandelin Ă˜stfold Friidrettskrets 10,58
 
10,589,029,66   
  251 Sunniva Valvik Telemark Friidrettskrets nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 19 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Akershus Friidrettskrets 12,35
 
x11,4212,3211,2512,3512,25
2 304 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 10,04
 
9,3610,049,359,548,98 
3 85 Bertine Halland Simensen Buskerud Friidrettskrets 9,98
 
9,359,489,059,669,989,34
4 78 Vilja Flygt Kolberg Akershus Friidrettskrets 9,91
 
8,949,159,188,639,879,91
5 67 Sofie LappegĂĽrd Akershus Friidrettskrets 9,70
 
xx9,529,689,539,70
6 319 Sofie Rooth Oslo Friidrettskrets 9,32
 
8,778,259,248,679,189,32
7 187 Ebba Jakobine Bell Oslo Friidrettskrets 8,78
 
8,788,177,028,488,208,53
8 268 Maria Fluge Petterson Vestfold Friidrettskrets 8,47
 
8,247,768,47x8,408,06
9 98 Marte Skorta Buskerud Friidrettskrets 8,41
 
8,417,998,25   
10 206 Milla Grosberghaugen Andreassen Oslo Friidrettskrets 8,39
 
8,398,068,14   
11 240 Katinka Bjørkli Telemark Friidrettskrets 8,37
 
8,098,378,29   
12 269 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 8,24
 
8,228,068,24   
13 115 Hedda Narmo Hedmark Friidrettskrets 8,22
 
8,088,038,22   
14 283 Engla Elisabeth Sandelin Ă˜stfold Friidrettskrets 8,01
 
8,017,487,47   
15 149 Hedvig Engen Enerstvedt Oppland Friidrettskrets 7,94
 
xx7,94   
16 251 Sunniva Valvik Telemark Friidrettskrets 7,91
 
7,097,807,91   
17 289 Jamila Isman Ă˜stfold Friidrettskrets 7,87
 
7,877,507,59   
18 138 Thea Engen Olsen Hedmark Friidrettskrets 7,78
 
5,977,467,78   
19 129 Michelle Ning Boocock Hedmark Friidrettskrets 6,82
 
6,826,345,40   
20 132 Siri Ngozi M"Cormack Hedmark Friidrettskrets 6,55
 
6,145,906,55   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 260 Claudia Maria Hastie Foss Vestfold Friidrettskrets 5,00
 
-0,5-0,2 +1,4+1,6 
4,954,88 4,745,00 
2 304 Tora Rønneberg Weng Ă˜stfold Friidrettskrets 4,97
 
-0,5-0,9-0,4+1,2 +1,3
4,694,934,754,73x4,97
3 56 Nora Kvervavik Bakkom Akershus Friidrettskrets 4,76
 
-0,4-0,7-0,3+1,2+1,0 
4,154,494,524,764,70x
4 203 Linn Rynning Borander Oslo Friidrettskrets 4,72
 
+0,20,0 +1,0 +0,8
4,514,34x4,22x4,72
5 254 Tora Bøgeberg Lilleaas Telemark Friidrettskrets 4,72
 
-0,6-0,7  +1,7+2,2
4,723,85 x3,734,13
6 20 Emma Lindiwe Reshane Akershus Friidrettskrets 4,68
 
-0,9 -0,1 +1,2+0,6
4,68x4,52 4,414,28
7 94 Johanna Vedal Sjøl Buskerud Friidrettskrets 4,67
 
-0,2-0,5-0,9+1,5+0,6+0,7
4,594,444,674,624,674,63
8 181 Anna Sande Oslo Friidrettskrets 4,48
 
-1,0-0,2+0,4 +0,7+0,6
4,444,484,24x4,384,41
9 137 Thale Wenger Svenningsen Hedmark Friidrettskrets 4,45
 
-0,5+0,2    
4,454,44x   
10 99 Mina Weberg Gravdahl Buskerud Friidrettskrets 4,42
 
-0,5-0,4-0,2   
4,423,403,96   
11 3 Aislin FĂŠliot Akershus Friidrettskrets 4,38
 
-0,3+0,7-1,2   
4,374,384,24   
12 126 Live Bakken Amundsen Hedmark Friidrettskrets 4,25
 
  -0,5   
xx4,25   
13 289 Jamila Isman Ă˜stfold Friidrettskrets 4,20
 
-0,5+0,1-0,8   
4,174,204,17   
14 183 Camilla Haugan Oslo Friidrettskrets 4,20
 
-0,2+0,3-0,9   
4,064,204,15   
15 177 Amanda Victoria Sørland Oslo Friidrettskrets 4,15
 
-0,3-0,3-1,5   
4,154,124,02   
16 79 Vilja West Evensen Akershus Friidrettskrets 4,13
 
-1,5-1,3+0,2   
4,104,124,13   
17 266 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 4,11
 
-0,9-0,5-0,7   
4,003,954,11   
18 313 Anna Bryhnhildsvoll Hedmark Friidrettskrets 3,94
 
-0,1-0,4-0,1   
3,783,943,92   
19 171 Sunniva Bakkene Myhre Oppland Friidrettskrets 3,91
 
-0,9-0,7-0,4   
3,863,703,91   
20 283 Engla Elisabeth Sandelin Ă˜stfold Friidrettskrets 3,83
 
-1,2-0,4-0,4   
3,723,723,83   
21 317 Gabriela Baran Hedmark Friidrettskrets 3,83
 
 0,0    
x3,83x   
22 242 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets 3,80
 
-0,2-0,6-0,4   
3,763,802,29   
23 129 Michelle Ning Boocock Hedmark Friidrettskrets 3,79
 
-0,7-0,6-0,6   
3,793,603,64   
24 201 Kristin Emilie Holck StorĂĽs Oslo Friidrettskrets 3,78
 
-0,2-0,2    
3,783,62x   
25 158 Lise Mari Røvik Engelund Oppland Friidrettskrets 3,76
 
-0,9-0,2-0,5   
3,763,393,42   
26 152 Ingrid Johanne Solheim Oppland Friidrettskrets 3,63
 
-0,7-0,3-0,2   
3,633,113,63   
27 247 Natalia Edyta Kusmirek Telemark Friidrettskrets 3,50
 
-0,3-0,9    
3,503,38    
28 90 Fanny Louise Jellum Skjønberg Buskerud Friidrettskrets 3,46
 
-0,7-0,5-1,0   
3,463,283,32   
29 115 Hedda Narmo Hedmark Friidrettskrets 3,45
 
-0,2+0,7    
3,373,45x   
30 269 Mathea Wego Karlsen Vestfold Friidrettskrets 3,40
 
-0,90,0-0,2   
3,303,293,40   
31 85 Bertine Halland Simensen Buskerud Friidrettskrets 3,23
 
-1,4-0,8-1,1   
3,073,113,23   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 130 Pernille Eun Haug Hedmark Friidrettskrets 2,92
 
2,52
o
2,62
o
2,82
o
2,92
xxo
3,00
x-
2 59 Sara Benedikte Guttormsen Akershus Friidrettskrets 2,32
 
2,17
xo
2,32
o
2,47
xxx
3 242 Live Halvorsdatter Røyneland Telemark Friidrettskrets 2,17
 
2,12
xo
2,17
xo
2,22
xxx
4 285 Helle Kvalheim Ă˜stfold Friidrettskrets 2,02
 
1,62
o
1,82
o
1,92
o
2,02
o
2,12
xxx
5 128 Mari Ovidia Ranestad Hedmark Friidrettskrets 1,72
 
1,32
o
1,42
o
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
xxx
6 266 Julie Bjørge Madsen Vestfold Friidrettskrets 1,72
 
1,42
xxo
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
xxx
7 201 Kristin Emilie Holck StorĂĽs Oslo Friidrettskrets 1,42
 
1,32
o
1,42
o
1,52
xxx
  97 Linnea-Kristine Austad Nilsen Buskerud Friidrettskrets NM
 
1,32
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 194 Helena Jensen Sales Oslo Friidrettskrets 5,27,79
2 182 Aurora Wilkens Jernberg Oslo Friidrettskrets 5,39,45
3 301 Sunniva Oline Klokseth Ă˜stfold Friidrettskrets 6,00,80
4 91 Henriette Collett-Østensen Buskerud Friidrettskrets 6,37,86
5 279 Astrid Reknes Ă˜stfold Friidrettskrets 6,37,94
6 71 Sophia Borgen Akershus Friidrettskrets 7,13,26
7 258 Andrea Steen Vestfold Friidrettskrets 7,15,64
8 239 Johanne Lindstad Nilsen Telemark Friidrettskrets 7,25,65
9 7 Annika Grenan Akershus Friidrettskrets 7,30,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 112 Bjørg Pas Hedmark Friidrettskrets 29,60
2 148 Hedda Magnussen Oppland Friidrettskrets 30,42
3 275 Thea Elisabeth Bergheim Vestfold Friidrettskrets 30,89
4 160 Mari Grung Thallaug Oppland Friidrettskrets 31,28
5 80 Agnete Gurrik Buskerud Friidrettskrets 32,14
6 258 Andrea Steen Vestfold Friidrettskrets 33,49
  193 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing Oslo Friidrettskrets DNS
Heat: 2 Vind: -0.5
1 176 Amalie Lerøen Kallevik Oslo Friidrettskrets 28,54
2 153 Ingrid Skattebo Oppland Friidrettskrets 28,98
3 295 Maiken Homlung Prøitz Ă˜stfold Friidrettskrets 29,21
4 117 Hermine Hansen Hedmark Friidrettskrets 29,46
5 161 Marie VesterĂĽs Oppland Friidrettskrets 30,13
6 297 Maren TrondsĂŚter Salvesen Ă˜stfold Friidrettskrets 30,59
  279 Astrid Reknes Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
Heat: 3 Vind: -2.3
1 44 Linnea Louise Klingberg Akershus Friidrettskrets 27,63
2 147 Hannah Cobola Cole Oppland Friidrettskrets 28,01
3 255 Ylva Synnevaag Stamland Telemark Friidrettskrets 28,33
4 54 Mille Baastad Berg Akershus Friidrettskrets 28,86
5 196 Ingrid Hamsund Oslo Friidrettskrets 29,85
6 219 Theebika Kulendran Oslo Friidrettskrets 31,10
  13 Cecilia Erika LemstrĂśm Akershus Friidrettskrets DNS
  195 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa Oslo Friidrettskrets DNS
Heat: 4 Vind: -0.3
1 288 Ida Andrea Breigan Ă˜stfold Friidrettskrets 26,13
2 241 Lisa Maylen Stensøy Telemark Friidrettskrets 26,97
3 212 Sarah Chidera Ejisi Oslo Friidrettskrets 27,33
4 51 Martine Bjugan Aam Akershus Friidrettskrets 28,96
5 224 Wiktoria Sochal Oslo Friidrettskrets 29,44
  57 Oda Linnea Ng Akershus Friidrettskrets DNS
  198 Isabella Alida Indrebø Oslo Friidrettskrets DNS
  213 Saveetha Satkunananthan Oslo Friidrettskrets DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 288 Ida Andrea Breigan Ă˜stfold Friidrettskrets 26,13
2 241 Lisa Maylen Stensøy Telemark Friidrettskrets 26,97
3 212 Sarah Chidera Ejisi Oslo Friidrettskrets 27,33
4 44 Linnea Louise Klingberg Akershus Friidrettskrets 27,63
5 147 Hannah Cobola Cole Oppland Friidrettskrets 28,01
6 255 Ylva Synnevaag Stamland Telemark Friidrettskrets 28,33
7 176 Amalie Lerøen Kallevik Oslo Friidrettskrets 28,54
8 54 Mille Baastad Berg Akershus Friidrettskrets 28,86
9 51 Martine Bjugan Aam Akershus Friidrettskrets 28,96
10 153 Ingrid Skattebo Oppland Friidrettskrets 28,98
11 295 Maiken Homlung Prøitz Ă˜stfold Friidrettskrets 29,21
12 224 Wiktoria Sochal Oslo Friidrettskrets 29,44
13 117 Hermine Hansen Hedmark Friidrettskrets 29,46
14 112 Bjørg Pas Hedmark Friidrettskrets 29,60
15 196 Ingrid Hamsund Oslo Friidrettskrets 29,85
16 161 Marie VesterĂĽs Oppland Friidrettskrets 30,13
17 148 Hedda Magnussen Oppland Friidrettskrets 30,42
18 297 Maren TrondsĂŚter Salvesen Ă˜stfold Friidrettskrets 30,59
19 275 Thea Elisabeth Bergheim Vestfold Friidrettskrets 30,89
20 219 Theebika Kulendran Oslo Friidrettskrets 31,10
21 160 Mari Grung Thallaug Oppland Friidrettskrets 31,28
22 80 Agnete Gurrik Buskerud Friidrettskrets 32,14
23 258 Andrea Steen Vestfold Friidrettskrets 33,49
  198 Isabella Alida Indrebø Oslo Friidrettskrets DNS
  13 Cecilia Erika LemstrĂśm Akershus Friidrettskrets DNS
  57 Oda Linnea Ng Akershus Friidrettskrets DNS
  193 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing Oslo Friidrettskrets DNS
  213 Saveetha Satkunananthan Oslo Friidrettskrets DNS
  195 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa Oslo Friidrettskrets DNS
  279 Astrid Reknes Ă˜stfold Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
1 29 Hedvig KallĂĽk Akershus Friidrettskrets 9,46 q
2 198 Isabella Alida Indrebø Oslo Friidrettskrets 9,92 q
3 58 Oda Schatvet Akershus Friidrettskrets 10,03 q
4 189 Emily TallerĂĽs Oslo Friidrettskrets 10,45 q
5 239 Johanne Lindstad Nilsen Telemark Friidrettskrets 12,00
6 173 Synne Børresen Bollingmo Oppland Friidrettskrets 12,22
7 80 Agnete Gurrik Buskerud Friidrettskrets 12,50
Heat: 2 Vind: -1.6
1 288 Ida Andrea Breigan Ă˜stfold Friidrettskrets 9,94 q
2 51 Martine Bjugan Aam Akershus Friidrettskrets 10,29 q
3 84 Anouk de Haas Buskerud Friidrettskrets 10,44 q
4 71 Sophia Borgen Akershus Friidrettskrets 10,79 q
5 275 Thea Elisabeth Bergheim Vestfold Friidrettskrets 11,29
6 112 Bjørg Pas Hedmark Friidrettskrets 11,42
7 165 Nora StorĂĽs Sommer Oppland Friidrettskrets 12,61
8 301 Sunniva Oline Klokseth Ă˜stfold Friidrettskrets 13,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk, finale Vind: -0.5
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 29 Hedvig KallĂĽk Akershus Friidrettskrets 9,34
2 288 Ida Andrea Breigan Ă˜stfold Friidrettskrets 9,38
3 58 Oda Schatvet Akershus Friidrettskrets 9,99
4 198 Isabella Alida Indrebø Oslo Friidrettskrets 10,00
5 51 Martine Bjugan Aam Akershus Friidrettskrets 10,01
6 71 Sophia Borgen Akershus Friidrettskrets 10,67
7 84 Anouk de Haas Buskerud Friidrettskrets 10,72
  189 Emily TallerĂĽs Oslo Friidrettskrets DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
Heat: 1
1 182 Aurora Wilkens Jernberg Oslo Friidrettskrets 1,48,60
2 148 Hedda Magnussen Oppland Friidrettskrets 1,49,01
3 195 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa Oslo Friidrettskrets 1,51,01
4 217 Sofie Donna Aasland Lae Oslo Friidrettskrets 1,52,81
5 165 Nora StorĂĽs Sommer Oppland Friidrettskrets 1,55,06
6 185 Cathrine Grønbech Oslo Friidrettskrets 1,55,30
7 84 Anouk de Haas Buskerud Friidrettskrets 1,56,44
8 110 Astrid Hagen Hedmark Friidrettskrets 1,57,00
Heat: 2
1 7 Annika Grenan Akershus Friidrettskrets 1,44,54
2 11 Aurora Mjøen Grøndalen Akershus Friidrettskrets 1,44,66
3 224 Wiktoria Sochal Oslo Friidrettskrets 1,46,27
4 54 Mille Baastad Berg Akershus Friidrettskrets 1,48,16
5 28 Hedda Helgheim Akershus Friidrettskrets 1,48,65
6 44 Linnea Louise Klingberg Akershus Friidrettskrets 1,49,96
7 140 Andrine Slettum Ruud Oppland Friidrettskrets 1,52,40
8 173 Synne Børresen Bollingmo Oppland Friidrettskrets 1,52,46
9 280 Astrid Stigen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,57,35
  127 Maija Liina Serafiina Boren Hedmark Friidrettskrets DNS
Heat: 3
1 49 Marthe Johanne Hjelmeset Akershus Friidrettskrets 1,38,79
2 155 Jessica Birgit Silber Oppland Friidrettskrets 1,39,34
3 295 Maiken Homlung Prøitz Ă˜stfold Friidrettskrets 1,39,67
4 38 Julie Hammer Akershus Friidrettskrets 1,41,39
5 241 Lisa Maylen Stensøy Telemark Friidrettskrets 1,41,42
6 141 Anisa Buras Oppland Friidrettskrets 1,42,05
7 180 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg Oslo Friidrettskrets 1,42,18
8 255 Ylva Synnevaag Stamland Telemark Friidrettskrets 1,43,61
9 279 Astrid Reknes Ă˜stfold Friidrettskrets 1,44,02
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Krets: Resultat:
1 49 Marthe Johanne Hjelmeset Akershus Friidrettskrets 1,38,79
2 155 Jessica Birgit Silber Oppland Friidrettskrets 1,39,34
3 295 Maiken Homlung Prøitz Ă˜stfold Friidrettskrets 1,39,67
4 38 Julie Hammer Akershus Friidrettskrets 1,41,39
5 241 Lisa Maylen Stensøy Telemark Friidrettskrets 1,41,42
6 141 Anisa Buras Oppland Friidrettskrets 1,42,05
7 180 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg Oslo Friidrettskrets 1,42,18
8 255 Ylva Synnevaag Stamland Telemark Friidrettskrets 1,43,61
9 279 Astrid Reknes Ă˜stfold Friidrettskrets 1,44,02
10 7 Annika Grenan Akershus Friidrettskrets 1,44,54
11 11 Aurora Mjøen Grøndalen Akershus Friidrettskrets 1,44,66
12 224 Wiktoria Sochal Oslo Friidrettskrets 1,46,27
13 54 Mille Baastad Berg Akershus Friidrettskrets 1,48,16
14 182 Aurora Wilkens Jernberg Oslo Friidrettskrets 1,48,60
15 28 Hedda Helgheim Akershus Friidrettskrets 1,48,65
16 148 Hedda Magnussen Oppland Friidrettskrets 1,49,01
17 44 Linnea Louise Klingberg Akershus Friidrettskrets 1,49,96
18 195 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa Oslo Friidrettskrets 1,51,01
19 140 Andrine Slettum Ruud Oppland Friidrettskrets 1,52,40
20 173 Synne Børresen Bollingmo Oppland Friidrettskrets 1,52,46
21 217 Sofie Donna Aasland Lae Oslo Friidrettskrets 1,52,81
22 165 Nora StorĂĽs Sommer Oppland Friidrettskrets 1,55,06
23 185 Cathrine Grønbech Oslo Friidrettskrets 1,55,30
24 84 Anouk de Haas Buskerud Friidrettskrets 1,56,44
25 110 Astrid Hagen Hedmark Friidrettskrets 1,57,00
26 280 Astrid Stigen Ă˜stfold Friidrettskrets 1,57,35
  127 Maija Liina Serafiina Boren Hedmark Friidrettskrets DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 27 Hanna Emilie Hjeltnes Akershus Friidrettskrets 40,07
 
38,7240,0737,7439,02x37,89
2 302 Synne Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets 29,79
 
x23,4327,5929,79x26,29
3 246 Mia Ribe Brun Telemark Friidrettskrets 28,12
 
20,43x28,1226,4325,0127,77
4 83 An-Magritt Hagen Rønning Buskerud Friidrettskrets 24,00
 
20,70xx24,0022,8021,79
5 236 Hedda Sofie Samuelsen Telemark Friidrettskrets 20,54
 
x16,96x17,2220,54x
6 37 Julia Eveline Refvik Akershus Friidrettskrets 20,50
 
18,2619,62x20,5018,59x
7 232 Christina Scott Delos Santos Telemark Friidrettskrets 18,24
 
16,5216,9817,1816,9617,1418,24
8 143 Emma Sevaldhullet Haug Oppland Friidrettskrets 16,56
 
16,5616,5114,08x16,16x
9 4 Amelia Underland Akershus Friidrettskrets 15,98
 
14,8115,9814,84   
10 188 Eirin Aae Skotheim Oslo Friidrettskrets 15,72
 
15,4315,7213,59   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 27 Hanna Emilie Hjeltnes Akershus Friidrettskrets 12,56
 
11,9412,5612,4712,4812,2812,51
2 213 Saveetha Satkunananthan Oslo Friidrettskrets 8,49
 
8,297,897,938,048,497,44
3 52 Melisa Nezic Akershus Friidrettskrets 8,34
 
8,078,018,097,76x8,34
4 244 Malene Storøygard Telemark Friidrettskrets 8,19
 
7,877,867,957,858,197,84
5 302 Synne Pedersen Ă˜stfold Friidrettskrets 8,17
 
x8,10x8,177,967,73
6 83 An-Magritt Hagen Rønning Buskerud Friidrettskrets 7,81
 
6,467,45x6,977,817,54
7 91 Henriette Collett-Østensen Buskerud Friidrettskrets 7,77
 
7,757,227,777,706,977,50
8 232 Christina Scott Delos Santos Telemark Friidrettskrets 7,41
 
6,767,376,967,107,417,38
9 118 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hedmark Friidrettskrets 7,36
 
7,337,367,01   
10 246 Mia Ribe Brun Telemark Friidrettskrets 7,34
 
7,347,167,04   
11 219 Theebika Kulendran Oslo Friidrettskrets 7,30
 
7,106,967,30   
12 110 Astrid Hagen Hedmark Friidrettskrets 7,26
 
7,047,266,88   
13 217 Sofie Donna Aasland Lae Oslo Friidrettskrets 7,00
 
6,837,006,28   
14 160 Mari Grung Thallaug Oppland Friidrettskrets 6,98
 
x6,986,71   
15 258 Andrea Steen Vestfold Friidrettskrets 6,75
 
6,755,896,59   
16 236 Hedda Sofie Samuelsen Telemark Friidrettskrets 6,75
 
6,756,286,52   
17 194 Helena Jensen Sales Oslo Friidrettskrets 6,50
 
6,506,326,45   
18 143 Emma Sevaldhullet Haug Oppland Friidrettskrets 5,91
 
5,195,615,91   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 288 Ida Andrea Breigan Ă˜stfold Friidrettskrets 5,14
 
+0,0+0,0 -1,4  
5,045,14 4,72  
2 193 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing Oslo Friidrettskrets 4,82
 
-0,2+0,0+0,0-1,0-0,1+0,0
3,894,644,744,424,164,82
3 29 Hedvig KallĂĽk Akershus Friidrettskrets 4,80
 
+0,0+0,0-1,6 -1,2-1,3
4,664,634,48x4,644,80
4 213 Saveetha Satkunananthan Oslo Friidrettskrets 4,65
 
  -1,0   
xx4,65xxx
5 57 Oda Linnea Ng Akershus Friidrettskrets 4,56
 
 +0,0-1,0 +0,0+0,0
x4,544,45x4,564,50
6 58 Oda Schatvet Akershus Friidrettskrets 4,47
 
+0,0-1,0 -1,3+0,0-1,5
4,334,27x4,254,474,26
7 147 Hannah Cobola Cole Oppland Friidrettskrets 4,43
 
+0,0-0,9-1,0   
4,434,083,88   
8 188 Eirin Aae Skotheim Oslo Friidrettskrets 4,42
 
+0,0 -1,7-1,1-0,7+0,0
4,32x4,284,354,424,37
9 212 Sarah Chidera Ejisi Oslo Friidrettskrets 4,14
 
  -0,7   
xx4,14   
10 196 Ingrid Hamsund Oslo Friidrettskrets 4,12
 
 +0,0    
x4,12x   
11 219 Theebika Kulendran Oslo Friidrettskrets 4,10
 
+0,0-1,0-1,9   
4,034,034,10   
12 245 Mathilde Floor Størvold Telemark Friidrettskrets 4,09
 
+0,0-1,1-1,6   
3,873,404,09   
13 117 Hermine Hansen Hedmark Friidrettskrets 4,03
 
  -1,9   
xx4,03   
14 153 Ingrid Skattebo Oppland Friidrettskrets 4,02
 
-1,1-1,3-1,9   
3,994,023,79   
15 161 Marie VesterĂĽs Oppland Friidrettskrets 4,01
 
+0,0 -1,8   
4,01x3,42   
16 298 Mina Kristiansen Ă˜stfold Friidrettskrets 3,81
 
-0,7-0,9-1,2   
3,523,813,41   
17 113 Eira Eveline Solberg Hedmark Friidrettskrets 3,78
 
  -0,1   
xx3,78   
17 275 Thea Elisabeth Bergheim Vestfold Friidrettskrets 3,78
 
-0,1     
3,78xx   
19 186 Celia Schmidt-Cisternas Oslo Friidrettskrets 3,68
 
-0,8 -0,1   
3,68x3,59   
20 91 Henriette Collett-Østensen Buskerud Friidrettskrets 3,65
 
 +0,0+0,3   
x3,623,65   
21 239 Johanne Lindstad Nilsen Telemark Friidrettskrets 3,64
 
-1,5+0,0-1,5   
3,563,643,32   
22 244 Malene Storøygard Telemark Friidrettskrets 3,63
 
  +0,0   
xx3,63   
23 155 Jessica Birgit Silber Oppland Friidrettskrets 3,55
 
+0,0-0,5-0,7   
3,473,383,55   
24 80 Agnete Gurrik Buskerud Friidrettskrets 3,41
 
 +0,0-1,9   
x3,093,41   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Krets: Resultat:
1 127 Maija Liina Serafiina Boren Hedmark Friidrettskrets 2,90
 
2,50
xo
2,60
xo
2,70
o
2,80
o
2,90
xxo
3,00
xxx
2 14 Celine Aschehoug Hesthagen Akershus Friidrettskrets 2,07
 
1,62
xo
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
xo
2,07
o
2,12
xxx
3 301 Sunniva Oline Klokseth Ă˜stfold Friidrettskrets 2,02
 
1,62
xo
1,72
xo
1,82
o
1,92
xo
2,02
xo
2,07
xxx
4 118 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hedmark Friidrettskrets 1,92
 
1,42
o
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
o
1,92
o
2,02
xxx
5 4 Amelia Underland Akershus Friidrettskrets 1,92
 
1,62
o
1,72
o
1,82
xo
1,92
o
2,02
xxx
6 83 An-Magritt Hagen Rønning Buskerud Friidrettskrets 1,92
 
1,42
o
1,52
o
1,62
o
1,72
o
1,82
xxo
1,92
o
2,02
xxx
7 309 Hannah Dobbing Oslo Friidrettskrets 1,72
 
1,32
xo
1,42
o
1,52
xo
1,62
xo
1,72
o
1,82
xxx
  186 Celia Schmidt-Cisternas Oslo Friidrettskrets NM
 
1,32
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS