Logo

Ungdomslekene 2018

Arrangert av: FIK Orion/Hamar IL

08.09.2018 - 09.09.2018


Lerøylekene
 
J-14 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 112 Bjørg Pas FIK Orion 29,60
2 148 Hedda Magnussen Raufoss Friidrett 30,42
3 275 Thea Elisabeth Bergheim Tønsberg Friidrettsklubb 30,89
4 160 Mari Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 31,28
5 80 Agnete Gurrik Sandvin, IL 32,14
6 258 Andrea Steen Larvik Turn & IF 33,49
  193 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing Bækkelagets SK DNS
Heat: 2 Vind: -0.5
1 176 Amalie Lerøen Kallevik Bækkelagets SK 28,54
2 153 Ingrid Skattebo Fagernes IL 28,98
3 295 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 29,21
4 117 Hermine Hansen FIK Orion 29,46
5 161 Marie VesterĂĄs Raufoss Friidrett 30,13
6 297 Maren Trondsæter Salvesen Moss IL 30,59
  279 Astrid Reknes Fredrikstad IF DNS
Heat: 3 Vind: -2.3
1 44 Linnea Louise Klingberg Tyrving IL 27,63
2 147 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 28,01
3 255 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 28,33
4 54 Mille Baastad Berg Tyrving IL 28,86
5 196 Ingrid Hamsund IL Koll 29,85
6 219 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 31,10
  13 Cecilia Erika Lemström Asker Sk. Friidrett DNS
  195 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i DNS
Heat: 4 Vind: -0.3
1 288 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 26,13
2 241 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 26,97
3 212 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 27,33
4 51 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 28,96
5 224 Wiktoria Sochal BUL, IL i 29,44
  57 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett DNS
  198 Isabella Alida Indrebø IL Koll DNS
  213 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 26,13
2 241 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 26,97
3 212 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 27,33
4 44 Linnea Louise Klingberg Tyrving IL 27,63
5 147 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 28,01
6 255 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 28,33
7 176 Amalie Lerøen Kallevik Bækkelagets SK 28,54
8 54 Mille Baastad Berg Tyrving IL 28,86
9 51 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 28,96
10 153 Ingrid Skattebo Fagernes IL 28,98
11 295 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 29,21
12 224 Wiktoria Sochal BUL, IL i 29,44
13 117 Hermine Hansen FIK Orion 29,46
14 112 Bjørg Pas FIK Orion 29,60
15 196 Ingrid Hamsund IL Koll 29,85
16 161 Marie VesterĂĄs Raufoss Friidrett 30,13
17 148 Hedda Magnussen Raufoss Friidrett 30,42
18 297 Maren Trondsæter Salvesen Moss IL 30,59
19 275 Thea Elisabeth Bergheim Tønsberg Friidrettsklubb 30,89
20 219 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 31,10
21 160 Mari Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 31,28
22 80 Agnete Gurrik Sandvin, IL 32,14
23 258 Andrea Steen Larvik Turn & IF 33,49
  198 Isabella Alida Indrebø IL Koll DNS
  13 Cecilia Erika Lemström Asker Sk. Friidrett DNS
  57 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett DNS
  193 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing Bækkelagets SK DNS
  213 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb DNS
  195 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i DNS
  279 Astrid Reknes Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS