Logo

Ungdomslekene 2018

Arrangert av: FIK Orion/Hamar IL

08.09.2018 - 09.09.2018


Lerøylekene
 
J-13 600 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,50,18
2 142 Astrid Constanse Kinn Nordre Land IL 1,50,26
3 312 Eline Amlie Raufoss Friidrett 1,50,77
4 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Snøgg Friidrett 1,52,68
5 128 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL 1,55,73
6 310 Synne Dragerengen Raufoss Friidrett 1,58,67
7 90 Fanny Louise Jellum Skjønberg Sturla IF 1,59,83
8 318 Maren Henriksen Hamar IL 2,10,88
9 252 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 2,11,19
10 235 Frida Camilla Bjørnstad Urædd Friidrett 2,15,91
  317 Gabriela Baran Veldre friidrett DNF
Heat: 2
1 23 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Sk. Friidrett 1,41,87
2 172 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,42,01
3 315 Stella Stavrum Vidar, Sportsklubben 1,42,34
4 264 Isabel Eie Tønsberg Friidrettsklubb 1,43,24
5 154 Iris Tollan Brandhaug Lillehammer IF 1,48,16
6 181 Anna Sande IL Koll 1,49,40
7 230 Charlotte Wiersdalen Bråthen Eidanger Idrettslag 1,49,72
8 278 Ane Jaavall Skår Ørje IL 1,50,19
9 30 Henriette Bakken Drøbak-Frogn IL 1,50,83
10 292 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 1,51,57
11 259 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,01,21
12 261 Hanna Hjertaas Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,04,07
  284 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 23 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Sk. Friidrett 1,41,87
2 172 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,42,01
3 315 Stella Stavrum Vidar, Sportsklubben 1,42,34
4 264 Isabel Eie Tønsberg Friidrettsklubb 1,43,24
5 154 Iris Tollan Brandhaug Lillehammer IF 1,48,16
6 181 Anna Sande IL Koll 1,49,40
7 230 Charlotte Wiersdalen Bråthen Eidanger Idrettslag 1,49,72
8 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,50,18
9 278 Ane Jaavall Skår Ørje IL 1,50,19
10 142 Astrid Constanse Kinn Nordre Land IL 1,50,26
11 312 Eline Amlie Raufoss Friidrett 1,50,77
12 30 Henriette Bakken Drøbak-Frogn IL 1,50,83
13 292 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 1,51,57
14 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Snøgg Friidrett 1,52,68
15 128 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL 1,55,73
16 310 Synne Dragerengen Raufoss Friidrett 1,58,67
17 90 Fanny Louise Jellum Skjønberg Sturla IF 1,59,83
18 259 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,01,21
19 261 Hanna Hjertaas Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,04,07
20 318 Maren Henriksen Hamar IL 2,10,88
21 252 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 2,11,19
22 235 Frida Camilla Bjørnstad Urædd Friidrett 2,15,91
  317 Gabriela Baran Veldre friidrett DNF
  284 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS