Logo

Ungdomslekene 2018

Arrangert av: FIK Orion/Hamar IL

08.09.2018 - 09.09.2018


Ler√łylekene
 
J-13 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 137 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 30,30
2 247 Natalia Edyta Kusmirek Herkules Friidrett 31,42
3 132 Siri Ngozi M"Cormack Trysilgutten IL 32,09
4 312 Eline Amlie Raufoss Friidrett 32,10
5 152 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 32,92
6 235 Frida Camilla Bj√łrnstad Ur√¶dd Friidrett 33,98
7 318 Maren Henriksen Hamar IL 34,98
Heat: 2 Vind: -1.3
1 94 Johanna Vedal Sj√łl Sandvin, IL 30,20
2 142 Astrid Constanse Kinn Nordre Land IL 30,25
3 310 Synne Dragerengen Raufoss Friidrett 30,27
4 99 Mina Weberg Gravdahl Sandvin, IL 30,35
5 162 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 30,68
6 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Sn√łgg Friidrett 31,01
7 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 31,08
Heat: 3 Vind: -1.0
1 56 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 28,72
2 215 Signe St√łwer-Rohdin Lambertseter IF 29,50
3 206 Milla Grosberghaugen Andreassen B√¶kkelagets SK 29,72
4 304 Tora R√łnneberg Weng Eidsberg IL 29,95
5 172 Sunniva Fjeld Fagernes IL 30,45
6 278 Ane Jaavall Sk√•r √ėrje IL 30,62
  20 Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL DNS
  200 Kisha Ugland BUL, IL i DNS
Heat: 4 Vind: -2.6
1 260 Claudia Maria Hastie Foss T√łnsberg Friidrettsklubb 26,97
2 262 Helene Kj√¶r Sem IF 27,58
3 243 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 27,66
4 299 Mina Rui Gjetrang Moss IL 28,46
5 254 Tora B√łgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 28,68
6 23 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Sk. Friidrett 28,75
7 3 Aislin F√©liot Nes√łya IL 29,33
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 260 Claudia Maria Hastie Foss T√łnsberg Friidrettsklubb 26,97
2 262 Helene Kj√¶r Sem IF 27,58
3 243 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 27,66
4 299 Mina Rui Gjetrang Moss IL 28,46
5 254 Tora B√łgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 28,68
6 56 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 28,72
7 23 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Sk. Friidrett 28,75
8 3 Aislin F√©liot Nes√łya IL 29,33
9 215 Signe St√łwer-Rohdin Lambertseter IF 29,50
10 206 Milla Grosberghaugen Andreassen B√¶kkelagets SK 29,72
11 304 Tora R√łnneberg Weng Eidsberg IL 29,95
12 94 Johanna Vedal Sj√łl Sandvin, IL 30,20
13 142 Astrid Constanse Kinn Nordre Land IL 30,25
14 310 Synne Dragerengen Raufoss Friidrett 30,27
15 137 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 30,30
16 99 Mina Weberg Gravdahl Sandvin, IL 30,35
17 172 Sunniva Fjeld Fagernes IL 30,45
18 278 Ane Jaavall Sk√•r √ėrje IL 30,62
19 162 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 30,68
20 233 Elise Viktoria Surtevju Lindahl Sn√łgg Friidrett 31,01
21 120 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 31,08
22 247 Natalia Edyta Kusmirek Herkules Friidrett 31,42
23 132 Siri Ngozi M"Cormack Trysilgutten IL 32,09
24 312 Eline Amlie Raufoss Friidrett 32,10
25 152 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 32,92
26 235 Frida Camilla Bj√łrnstad Ur√¶dd Friidrett 33,98
27 318 Maren Henriksen Hamar IL 34,98
  200 Kisha Ugland BUL, IL i DNS
  20 Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS