UM Innendřrs 2020

Arrangert av: Tyrving IL

06.03.2020 - 08.03.2020


UM innendørs08.03.2020
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 662 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 24,22 Q
2 84 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 24,43
3 445 Oliver Charles WalvĂĽg Ranheim IL 25,11
4 572 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 25,31
Heat: 2
1 351 Henrik Nordlie Karlsen Lørenskog Friidrettslag 24,30
2 713 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 24,54
3 709 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 25,35
4 434 Emil Vestre Ranheim IL 26,34
  502 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL DQ:R163,3A
Heat: 3
1 477 Alexander Skrede Sandnes IL 24,09 Q
2 407 Emil Johann Helgesen Norna-Salhus IL 24,41
3 304 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 24,49
4 538 Odin Dahlberg Johnsen Sola Friidrett 26,47
  242 Alexander Zahl Røksund Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DQ:R163,3A
Heat: 4
1 647 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,62 Q
2 57 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 24,20 Q
3 65 Thai Drager BUL, IL i 25,29
4 275 Sondre Norberg IL Bjørn 26,01
5 294 Simen Fritsvold IL Koll 26,57
Heat: 5
1 682 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 23,13 Q
2 546 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 23,27 Q
3 229 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 26,13
4 20 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 26,35
  491 Jonas Fjordholm Sandnes IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 682 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 23,13
2 546 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 23,27
3 647 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,62
4 477 Alexander Skrede Sandnes IL 24,09
5 57 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 24,20
6 662 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 24,22
7 351 Henrik Nordlie Karlsen Lørenskog Friidrettslag 24,30
8 407 Emil Johann Helgesen Norna-Salhus IL 24,41
9 84 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 24,43
10 304 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 24,49
11 713 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 24,54
12 445 Oliver Charles WalvĂĽg Ranheim IL 25,11
13 65 Thai Drager BUL, IL i 25,29
14 572 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 25,31
15 709 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 25,35
16 275 Sondre Norberg IL Bjørn 26,01
17 229 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 26,13
18 434 Emil Vestre Ranheim IL 26,34
19 20 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 26,35
20 538 Odin Dahlberg Johnsen Sola Friidrett 26,47
21 294 Simen Fritsvold IL Koll 26,57
  502 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL DQ:R163,3A
  242 Alexander Zahl Røksund Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DQ:R163,3A
  491 Jonas Fjordholm Sandnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 682 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 23,14
2 546 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 23,29
3 647 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,93
4 477 Alexander Skrede Sandnes IL 24,08
5 662 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 24,70
  57 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i DQ:R162,8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 459 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,78
 
1,61
o
1,66
o
1,69
o
1,72
o
1,75
xo
1,78
o
1,81
xxx
2 143 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 1,78
 
1,72
xo
1,78
xo
1,81
xxx
3 494 Lucas Grimstad Nilsen Sandnes IL 1,78
 
1,56
xo
1,61
o
1,69
xo
1,72
xo
1,75
o
1,78
xo
1,81
xxx
4 458 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 1,72
 
1,51
o
1,56
o
1,61
o
1,66
xo
1,69
o
1,72
xxo
1,75
xxx
5 418 Martin Hjertaker Os Turnforening 1,72
 
1,51
o
1,56
o
1,61
o
1,66
o
1,69
xxo
1,72
xxo
1,75
xxx
6 525 Jakob Aker-Svendsen Sem IF 1,69
 
1,51
o
1,56
o
1,61
xxo
1,66
xxo
1,69
xxo
7 661 Sebastian Aspelund Nilsen Tyrving IL 1,61
 
1,51
o
1,56
o
1,61
o
1,66
xxx
8 592 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,56
 
1,51
xo
1,56
xo
1,61
xxx
  502 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 409 Halvard Martin MelsĂĽs Norna-Salhus IL 12,78
 
12,4712,51x12,78x12,62
2 644 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 12,49
 
12,4712,36x12,4912,3412,00
3 592 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 10,94
 
10,9410,6610,189,799,96x
4 277 Leif Magnus Grov HusevĂĽg IL Brodd 10,75
 
10,59x10,7510,46xx
5 105 Johannes SĂŚter Gurskevik Dimna IL 10,35
 
10,3510,1210,019,74x9,99
6 510 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 9,70
 
9,569,709,599,439,289,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 558 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 24,13
2 635 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 24,30
3 18 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,78
4 363 Moritz Miltz Midsund IL 25,14
5 386 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL 25,34
Heat: 2
1 688 Julian RenĂŠ Bastesen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,47
2 39 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 25,18
3 214 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 25,50
  10 Lasse Johnsen Ask Friidrett DQ:R162,8
  439 Magnus KlĂźver Ulseth Ranheim IL DQ:R163,3A
Heat: 3
1 101 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 23,85 Q
2 594 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 24,60
3 264 Andreas Nedrebø Nesse Idrettslaget Skjalg 24,91
4 124 Gudmund Andrè Garvik Fagernes IL 24,93
5 180 Nikolai AndrĂŠ Navdal Marøy FRI IL 25,23
Heat: 4
1 179 Lars Magnus Birketveit FRI IL 23,80 Q
2 303 Deividas Burkauskas Jølster IL 24,02
3 667 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 24,20
4 144 Sebastian Røed Hovland Fana IL 25,54
5 191 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 26,09
Heat: 5
1 440 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 23,67 Q
2 185 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 23,88 Q
3 62 Simon Stornes BUL, IL i 24,72
4 711 Abdirashid Hassan Mohamoud Viking, TIF 25,48
5 606 Albin Lydersen Botez Tjalve, IK 26,16
Heat: 6
1 377 Oliver Tollefsen Moss IL 23,18 Q
2 209 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,31 Q
3 200 Even Aaberg Fougner Gjøvik Friidrettsklubb 24,25
4 210 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 25,35
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 377 Oliver Tollefsen Moss IL 23,18
2 209 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,31
3 440 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 23,67
4 179 Lars Magnus Birketveit FRI IL 23,80
5 101 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 23,85
6 185 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 23,88
7 303 Deividas Burkauskas Jølster IL 24,02
8 558 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 24,13
9 667 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 24,20
10 200 Even Aaberg Fougner Gjøvik Friidrettsklubb 24,25
11 635 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 24,30
12 688 Julian RenĂŠ Bastesen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,47
13 594 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 24,60
14 62 Simon Stornes BUL, IL i 24,72
15 18 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,78
16 264 Andreas Nedrebø Nesse Idrettslaget Skjalg 24,91
17 124 Gudmund Andrè Garvik Fagernes IL 24,93
18 363 Moritz Miltz Midsund IL 25,14
19 39 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 25,18
20 180 Nikolai AndrĂŠ Navdal Marøy FRI IL 25,23
21 386 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL 25,34
22 210 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 25,35
23 711 Abdirashid Hassan Mohamoud Viking, TIF 25,48
24 214 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 25,50
25 144 Sebastian Røed Hovland Fana IL 25,54
26 191 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 26,09
27 606 Albin Lydersen Botez Tjalve, IK 26,16
  439 Magnus KlĂźver Ulseth Ranheim IL DQ:R163,3A
  10 Lasse Johnsen Ask Friidrett DQ:R162,8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 377 Oliver Tollefsen Moss IL 22,76
2 209 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,02
3 440 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 23,58
4 179 Lars Magnus Birketveit FRI IL 23,96
5 101 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 24,06
  185 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 146 Teodor Heldal Fana IL 1,86
 
1,76
o
1,82
o
1,86
xo
1,91
xxx
2 254 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 1,76
 
1,66
o
1,71
o
1,76
xo
1,79
xxx
3 579 Oskar Baklid Sturla IF 1,66
 
1,56
o
1,61
o
1,66
o
1,71
xxx
3 671 Torgrim Frøystein Tyrving IL 1,66
 
1,61
o
1,66
o
1,71
xxx
5 3 HĂĽkon Wiig Aremark IF 1,66
 
1,61
xxo
1,66
o
1,71
xxx
6 485 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 1,66
 
1,56
xo
1,61
xxo
1,66
xxo
1,71
xxx
7 497 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 1,56
 
1,56
o
1,61
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 15,21
 
14,6714,34x14,2914,3515,21
2 683 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 14,43
 
13,8913,6114,00x13,7114,43
3 3 HĂĽkon Wiig Aremark IF 13,34
 
12,7913,3412,74x12,7312,92
4 237 Henrik From Vesterlid Hattfjelldal IL 13,29
 
13,29xx13,00xx
5 396 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 12,42
 
11,9212,42--x-
6 233 Arne Olav Brøndbo Dahl Hattfjelldal IL 12,09
 
9,8811,6411,7411,5812,0911,60
7 615 Ă…dne Bertin Stuland Olsen Trio, IL 11,47
 
9,7011,2911,4711,0811,1511,23
8 209 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 10,99
 
 9,4210,9910,709,93x
9 386 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL 8,37
 
x8,128,37   
10 124 Gudmund Andrè Garvik Fagernes IL 7,94
 
7,947,627,92   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 288 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 23,20
2 620 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett - Friidrett 23,44
3 673 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 24,03
4 316 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 24,33
5 395 Birk Staven Nesodden IF 24,81
Heat: 2
1 381 Fredrik Stiansson Pedersen MĂĽndalen IL 23,66
2 201 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 23,81
3 181 Thord Flatebø Iversen FRI IL 23,85
4 273 Tobias Johansen IK Hind  24,15
5 40 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 25,11
Heat: 3
1 725 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 23,66
2 302 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 23,84
3 411 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 23,84
4 408 Gaute Øymo MĂŚlen Norna-Salhus IL 24,49
  685 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett DQ:R163,3A
Heat: 4
1 207 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,82 Q
2 189 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 23,14 Q
3 719 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 24,38
4 468 Max Seeberg Romerike Friidrett 24,87
  239 Sander Konradsen Hattfjelldal IL DNS
Heat: 5
1 423 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 22,72 Q
2 425 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 23,05 Q
3 397 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 24,14
4 507 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 24,51
  412 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL DQ:R163,3A
Heat: 6
1 420 Magnus Reigstad Osterøy IL 22,72 Q
2 28 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 23,01 Q
3 320 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 24,29
4 176 Aaron Johannes Augensen-Kristiansen Fredrikstad IF 24,74
  50 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i DQ:R163,3A
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Magnus Reigstad Osterøy IL 22,72
2 423 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 22,72
3 207 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,82
4 28 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 23,01
5 425 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 23,05
6 189 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 23,14
7 288 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 23,20
8 620 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett - Friidrett 23,44
9 381 Fredrik Stiansson Pedersen MĂĽndalen IL 23,66
10 725 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 23,66
11 201 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 23,81
12 302 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 23,84
13 411 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 23,84
14 181 Thord Flatebø Iversen FRI IL 23,85
15 673 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 24,03
16 397 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 24,14
17 273 Tobias Johansen IK Hind  24,15
18 320 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 24,29
19 316 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 24,33
20 719 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 24,38
21 408 Gaute Øymo MĂŚlen Norna-Salhus IL 24,49
22 507 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 24,51
23 176 Aaron Johannes Augensen-Kristiansen Fredrikstad IF 24,74
24 395 Birk Staven Nesodden IF 24,81
25 468 Max Seeberg Romerike Friidrett 24,87
26 40 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 25,11
  50 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i DQ:R163,3A
  685 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett DQ:R163,3A
  412 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL DQ:R163,3A
  239 Sander Konradsen Hattfjelldal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Magnus Reigstad Osterøy IL 22,51
2 423 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 22,72
3 207 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,84
4 28 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 23,17
5 189 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 23,80
  425 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 278 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 1,95
 
1,85
xo
1,90
o
1,95
xo
2,00
xxx
2 597 Jonathan Askeland Sørild FIK 1,82
 
1,66
o
1,71
o
1,76
o
1,79
o
1,82
o
1,85
xxx
3 1 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 1,76
 
1,66
o
1,71
o
1,76
xxo
1,79
xxx
4 550 Gustav Belbo Lagestad Steinkjer Friidrettsklubb 1,71
 
1,56
o
1,61
o
1,66
o
1,71
o
1,76
xxx
5 412 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL 1,71
 
1,61
o
1,66
xxo
1,71
xo
1,76
xxx
6 94 Sondre Røkenes BĂŚkkelagets SK 1,66
 
1,66
xo
1,71
-
7 653 Magnus Holt Holgersen Tyrving IL 1,61
 
1,56
o
1,61
o
1,66
xxx
8 414 Trym Lea Bakke Norna-Salhus IL 1,61
 
1,56
xo
1,61
o
1,66
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 36 Mathias Andreas Reksten Dale Breimsbygda IL 15,43
 
xxxx15,43x
2 645 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 15,09
 
x13,8214,5413,9715,09x
3 561 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 14,84
 
14,4614,4614,7714,6814,8414,79
4 400 Thomas Kvam Nesøya IL 14,39
 
13,1614,3914,27xxx
5 416 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 14,21
 
x14,15xxx14,21
6 466 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 13,14
 
12,64x13,1412,8512,4612,46
7 361 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  12,21
 
x11,74xxx12,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 204 Herman Ellingsen Gneist,IL 22,88
2 272 Robert David Sheath IK Hind  23,48
3 324 Christian Frich MĂŚhlum LaksevĂĽg TIL 23,67
4 630 David Kumwenda Tyrving IL 23,74
5 451 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 24,72
Heat: 2
1 367 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 22,98
2 337 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 23,27
3 151 Martin Pettersen FIK Orion 23,79
4 261 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 23,99
5 163 Fredrik Persen Fredrikstad IF 24,67
Heat: 3
1 641 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 22,65
2 148 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,37
3 164 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 24,67
  427 Jørgen Homstad Overhalla IL DNS
  590 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
Heat: 4
1 334 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,32 Q
2 659 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 23,29
3 147 Aleksander Haug FIK Orion 23,91
4 456 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 24,21
5 357 Younes Abdellaue Lørenskog Friidrettslag 25,07
Heat: 5
1 674 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 22,12 Q
2 403 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 22,30 Q
3 150 Marcus Henriksen FIK Orion 23,66
4 169 Joachim Teleb Fredrikstad IF 24,21
Heat: 6
1 256 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 22,59 Q
2 66 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 23,55
  8 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett DQ:R162.8
  160 Didrik Grøm Fredrikstad IF DQ:R162.8
Heat: 7
1 219 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,83 Q
2 106 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 22,31 Q
3 333 Alfred Hauane Larvik Turn & IF 23,29
4 6 Jesper Jensen Ask Friidrett 24,87
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 219 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,83
2 674 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 22,12
3 403 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 22,30
4 106 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 22,31
5 334 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,32
6 256 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 22,59
7 641 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 22,65
8 204 Herman Ellingsen Gneist,IL 22,88
9 367 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 22,98
10 337 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 23,27
11 659 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 23,29
12 333 Alfred Hauane Larvik Turn & IF 23,29
13 272 Robert David Sheath IK Hind  23,48
14 66 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 23,55
15 150 Marcus Henriksen FIK Orion 23,66
16 324 Christian Frich MĂŚhlum LaksevĂĽg TIL 23,67
17 630 David Kumwenda Tyrving IL 23,74
18 151 Martin Pettersen FIK Orion 23,79
19 147 Aleksander Haug FIK Orion 23,91
20 261 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 23,99
21 456 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 24,21
22 169 Joachim Teleb Fredrikstad IF 24,21
23 148 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,37
24 163 Fredrik Persen Fredrikstad IF 24,67
25 164 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 24,67
26 451 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 24,72
27 6 Jesper Jensen Ask Friidrett 24,87
28 357 Younes Abdellaue Lørenskog Friidrettslag 25,07
  8 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett DQ:R162.8
  160 Didrik Grøm Fredrikstad IF DQ:R162.8
  590 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
  427 Jørgen Homstad Overhalla IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 219 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,44
2 674 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 22,04
3 106 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 22,28
4 403 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 22,34
5 334 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,64
6 256 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 22,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 509 Oliver Engen Sandvin, IL 14,37
 
14,0413,8514,37xxx
2 5 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 14,11
 
14,11xxxx13,92
3 590 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 12,82
 
12,0511,89x11,99x12,82
4 168 Jan Teodor Tvete Grønberg Fredrikstad IF 10,87
 
10,5410,8410,6210,0910,87x
5 132 Ă…smund Frøyen Fagernes IL 10,52
 
9,9710,4610,5210,14x10,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 674 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 7,36
 
7,027,367,367,187,287,36
2 248 Jonas Nuland RĂŚstad Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 6,10
 
6,025,986,105,93x5,88
3 25 Eskil Reier Njerve Bergens TF 6,00
 
5,945,39xxx6,00
4 537 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 5,73
 
5,565,505,385,655,215,73
5 132 Ă…smund Frøyen Fagernes IL 5,42
 
5,425,113,365,13-5,14
6 589 Even Rudsengen Søndre Land IL, Friidrett 5,41
 
5,295,105,415,295,095,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-20-22 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 224 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 22,09 Q
2 114 Simon Holstad Grimstad Dimna IL 22,95
3 203 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 23,12
4 323 Andreas Frich MĂŚhlum LaksevĂĽg TIL 23,66
5 450 Ă˜ystein Steinsvik Evjen Ranheim IL 24,25
Heat: 2
1 498 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 22,32 Q
2 356 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 22,75 Q
3 222 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 22,94 Q
4 415 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 24,10
Heat: 3
1 223 Sondre Faugstad Amundsen Gular, IL 22,01 Q
2 220 Daniel Alejandro Johnsen Gular, IL 22,10 Q
3 443 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 23,15
4 554 Obaidullah Obaidi Steinkjer Friidrettsklubb 23,87
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 223 Sondre Faugstad Amundsen Gular, IL 22,01
2 224 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 22,09
3 220 Daniel Alejandro Johnsen Gular, IL 22,10
4 498 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 22,32
5 356 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 22,75
6 222 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 22,94
7 114 Simon Holstad Grimstad Dimna IL 22,95
8 203 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 23,12
9 443 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 23,15
10 323 Andreas Frich MĂŚhlum LaksevĂĽg TIL 23,66
11 554 Obaidullah Obaidi Steinkjer Friidrettsklubb 23,87
12 415 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 24,10
13 450 Ă˜ystein Steinsvik Evjen Ranheim IL 24,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-20-22 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 224 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 21,90
2 223 Sondre Faugstad Amundsen Gular, IL 22,03
3 220 Daniel Alejandro Johnsen Gular, IL 22,08
4 498 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 22,57
5 222 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 23,41
  356 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-20-22 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 666 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 14,08
 
13,0013,6614,0813,46xx
2 118 Toralv Opsal Dimna IL 13,81
 
13,1713,4113,2913,2613,8113,36
3 631 Donavan Miloss Tyrving IL 12,81
 
12,04x12,3912,20x12,81
4 591 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,56
 
10,9911,56x10,8511,39x
5 203 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,49
 
xx10,5311,4911,2811,39
6 612 Sindre Olsvik Tjalve, IK 9,46
 
xx8,519,399,439,46
7 608 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 8,13
 
x7,048,13x7,726,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-20-22 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 203 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 6,81
 
6,256,596,406,446,816,69
2 612 Sindre Olsvik Tjalve, IK 6,72
 
6,446,366,346,666,506,72
3 498 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 6,46
 
6,426,176,32--6,46
4 631 Donavan Miloss Tyrving IL 6,25
 
5,995,976,136,236,086,25
5 426 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 6,22
 
6,056,086,226,086,216,21
6 443 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 6,19
 
6,196,116,056,076,16x
7 415 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 6,03
 
4,22x6,03x5,955,78
8 591 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 5,85
 
5,705,795,85xxx
9 432 Aroran Antony Philip Ranheim IL 5,44
 
5,365,445,11   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 167 Jamila Isman Fredrikstad IF 27,17 Q
2 131 Sunniva Fjeld Fagernes IL 27,65
3 447 Sophie Sund Ranheim IL 27,75
4 276 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 27,88
5 384 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 29,27
Heat: 2
1 705 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,40
2 152 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 27,59
3 4 Amalie Melby Arnesen Ask Friidrett 27,73
4 352 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 28,43
5 171 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 28,95
  380 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag DQ:R163,3A
Heat: 3
1 483 Elise Eikeland Sandnes IL 27,10 Q
2 472 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,26 Q
3 479 Andrea Igeltjørn Lyngholm Sandnes IL 27,61
4 368 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 28,30
5 680 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,68
6 71 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 29,33
Heat: 4
1 627 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 26,68 Q
2 475 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 27,82
3 259 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 27,88
4 281 Anna Sande IL Koll 28,29
5 623 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 28,61
Heat: 5
1 123 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 26,03 Q
2 672 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,10 Q
3 622 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 27,41
4 95 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 28,39
5 300 June Marie Rønning Jardar IL 28,59
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 123 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 26,03
2 672 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,10
3 627 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 26,68
4 483 Elise Eikeland Sandnes IL 27,10
5 167 Jamila Isman Fredrikstad IF 27,17
6 472 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,26
7 705 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,40
8 622 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 27,41
9 152 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 27,59
10 479 Andrea Igeltjørn Lyngholm Sandnes IL 27,61
11 131 Sunniva Fjeld Fagernes IL 27,65
12 4 Amalie Melby Arnesen Ask Friidrett 27,73
13 447 Sophie Sund Ranheim IL 27,75
14 475 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 27,82
15 259 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 27,88
16 276 Emilie Sandal Engelbrektson IL Brodd 27,88
17 281 Anna Sande IL Koll 28,29
18 368 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 28,30
19 95 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 28,39
20 352 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 28,43
21 300 June Marie Rønning Jardar IL 28,59
22 623 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 28,61
23 680 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,68
24 171 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 28,95
25 384 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening 29,27
26 71 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 29,33
  380 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag DQ:R163,3A
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 123 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 25,65
2 672 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,23
3 627 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 26,94
4 483 Elise Eikeland Sandnes IL 27,31
5 167 Jamila Isman Fredrikstad IF 28,13
6 472 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 28,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 152 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 1,60
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,51
o
1,54
o
1,57
xo
1,60
xo
1,62
xxx
2 295 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 1,57
 
1,41
o
1,46
o
1,51
o
1,54
xxo
1,57
xo
1,60
xxx
3 167 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,51
 
1,41
o
1,46
o
1,51
xo
1,54
xxx
3 619 Pil Henriksen Trondheim Friidrett - Friidrett 1,51
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,51
xo
1,54
xxx
5 479 Andrea Igeltjørn Lyngholm Sandnes IL 1,51
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,51
xxo
1,54
xxx
 
o
6 130 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 1,46
 
1,36
o
1,41
o
1,46
xo
1,51
xxx
7 117 Synnøve VerĂĽs Grimstad Dimna IL 1,46
 
1,36
o
1,41
o
1,46
xxo
1,51
xxx
7 472 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 1,46
 
1,36
o
1,41
o
1,46
xxo
1,51
xxx
9 95 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 1,41
 
1,36
o
1,41
xo
1,46
xxx
10 474 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,36
 
1,36
xo
1,41
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 141 Mathilde Handeland Fana IL 10,98
 
10,9810,7510,84x10,75x
2 135 Frida SĂŚtrum Fana IL 10,47
 
10,4710,2710,369,72xx
3 483 Elise Eikeland Sandnes IL 10,27
 
10,1610,25x10,26x10,27
4 474 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,22
 
8,979,1110,22-8,859,00
5 475 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,18
 
10,189,8510,129,77xx
6 133 Andrea Hjortland Fana IL 10,15
 
10,079,7710,1310,0110,0310,15
7 271 Kaia Langvand Moe IK Hind  10,14
 
10,149,69x9,559,689,94
8 281 Anna Sande IL Koll 10,13
 
10,0210,0210,139,869,919,85
9 380 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 10,10
 
9,749,9310,10   
10 152 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 10,00
 
10,009,989,82   
11 226 Helle Marie Kvalheim Halden IL 9,68
 
9,689,559,55   
12 245 Emilie Høyland Schou Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,41
 
xx9,41   
13 266 Malin Toppe Johansen Idrettslaget Skjalg 9,28
 
9,28xx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 244 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,75
2 532 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 27,32
3 584 Julie Ekeland Ose Søgne IL 27,61
4 149 Hermine Hansen FIK Orion 27,71
  27 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb DQ:R163,3A
Heat: 2
1 646 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 25,98 Q
2 586 Iselin Evensen Sømna IL 26,76
3 636 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 27,51
4 318 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 28,43
5 77 Ingeborg Romsaas BUL-Tromsø, Friidrett 30,01
Heat: 3
1 286 Isabella Alida Indrebø IL Koll 26,22
2 211 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 27,90
3 215 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 28,50
  453 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett DQ:R163,3A
  487 Helle Ween Sandnes IL DQ:R163,3A
Heat: 4
1 433 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 26,04 Q
2 442 Nora Aune Ranheim IL 26,13 Q
3 469 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 27,31
4 470 Oda Schatvet Romerike Friidrett 28,22
5 547 Ella Luktvasslimo Steinkjer Friidrettsklubb 28,47
Heat: 5
1 258 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 25,74 Q
2 81 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 27,38
3 657 Mille Baastad Berg Tyrving IL 29,01
4 195 Malene Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb 29,49
  196 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNF
Heat: 6
1 166 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 24,81 Q
2 722 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 24,98 Q
3 161 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 27,18
4 568 Nora Berg Fiske Strindheim il 27,54
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 24,81
2 722 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 24,98
3 258 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 25,74
4 646 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 25,98
5 433 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 26,04
6 442 Nora Aune Ranheim IL 26,13
7 286 Isabella Alida Indrebø IL Koll 26,22
8 244 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,75
9 586 Iselin Evensen Sømna IL 26,76
10 161 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 27,18
11 469 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 27,31
12 532 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 27,32
13 81 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 27,38
14 636 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 27,51
15 568 Nora Berg Fiske Strindheim il 27,54
16 584 Julie Ekeland Ose Søgne IL 27,61
17 149 Hermine Hansen FIK Orion 27,71
18 211 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 27,90
19 470 Oda Schatvet Romerike Friidrett 28,22
20 318 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 28,43
21 547 Ella Luktvasslimo Steinkjer Friidrettsklubb 28,47
22 215 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 28,50
23 657 Mille Baastad Berg Tyrving IL 29,01
24 195 Malene Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb 29,49
25 77 Ingeborg Romsaas BUL-Tromsø, Friidrett 30,01
  196 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNF
  487 Helle Ween Sandnes IL DQ:R163,3A
  453 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett DQ:R163,3A
  27 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb DQ:R163,3A
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 24,68
2 722 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 24,75
3 258 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 25,77
4 646 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 26,25
5 433 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 26,55
6 442 Nora Aune Ranheim IL 26,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 639 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,72
 
1,52
o
1,57
o
1,60
o
1,65
o
1,68
xxo
1,70
xo
1,72
xxo
1,74
xxx
2 240 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 1,57
 
1,47
o
1,52
xxo
1,57
o
1,60
xxx
3 467 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 1,57
 
1,42
o
1,47
o
1,52
xo
1,57
xo
1,60
xxx
4 285 Ingrid Hamsund IL Koll 1,57
 
1,42
o
1,47
o
1,52
o
1,57
xxo
1,60
xxx
5 564 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 1,57
 
1,37
o
1,42
o
1,47
o
1,52
xo
1,57
xxo
1,60
xxx
6 499 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessjøen IL 1,52
 
1,42
o
1,47
o
1,52
o
1,57
xxx
7 565 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 1,52
 
1,37
o
1,42
o
1,47
o
1,52
xo
1,57
xxx
8 484 Elsie Hjartholm Seger Sandnes IL 1,47
 
1,37
o
1,42
o
1,47
o
1,52
xxx
8 584 Julie Ekeland Ose Søgne IL 1,47
 
1,42
o
1,47
o
1,52
xxx
  113 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL NM
 
1,37
xxx
  576 Henriette Collett-Østensen Sturla IF NM
 
1,37
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Celine Hjorth Ingebrigtsen Fana IL 11,25
 
11,25x11,0510,7610,9710,85
2 187 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 10,95
 
10,9510,7710,5910,52xx
3 383 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 10,88
 
10,1410,5710,7410,8810,4210,85
4 499 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessjøen IL 10,34
 
10,3110,0310,3410,069,669,58
5 215 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 10,34
 
9,9310,2810,299,8110,3410,11
6 14 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 10,30
 
9,8410,2010,309,9110,18x
7 648 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 10,25
 
10,259,96x9,999,78x
8 362 Rakel FĂŚrevaag Bekken Mandal og Halse IL-Friidrett 10,21
 
9,759,9710,219,9510,08x
9 576 Henriette Collett-Østensen Sturla IF 10,12
 
9,5310,129,86   
10 161 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 10,10
 
9,989,9610,10   
11 317 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 9,90
 
xx9,90   
12 240 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 9,69
 
x9,69x   
13 83 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 9,33
 
9,339,15x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 202 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 25,68 Q
2 205 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 26,40
3 446 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 26,75
4 404 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 27,20
5 257 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 28,17
Heat: 2
1 441 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 25,08 Q
2 431 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,68 Q
3 126 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 26,82
4 270 Ida-Louise Øverland IK Hind  28,24
5 330 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 28,28
Heat: 3
1 658 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,02 Q
2 604 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 25,94
3 64 Solveig Emilie Johansen BUL, IL i 27,33
4 535 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 27,70
5 478 Amalie Lauvvik Sandnes IL 27,96
Heat: 4
1 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 25,05 Q
2 371 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 25,74 Q
3 287 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 27,18
4 642 Ida Sophie Leir Tyrving IL 27,56
5 598 Kaia Morland Sørild FIK 28,19
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 658 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,02
2 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 25,05
3 441 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 25,08
4 431 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,68
5 202 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 25,68
6 371 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 25,74
7 604 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 25,94
8 205 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 26,40
9 446 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 26,75
10 126 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 26,82
11 287 Johanna Ågesen Tofte IL Koll 27,18
12 404 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 27,20
13 64 Solveig Emilie Johansen BUL, IL i 27,33
14 642 Ida Sophie Leir Tyrving IL 27,56
15 535 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 27,70
16 478 Amalie Lauvvik Sandnes IL 27,96
17 257 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 28,17
18 598 Kaia Morland Sørild FIK 28,19
19 270 Ida-Louise Øverland IK Hind  28,24
20 330 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 28,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 24,02
2 658 Miranda Lauvstad Tyrving IL 24,88
3 441 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 24,88
4 202 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 25,99
5 371 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 26,01
6 431 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 21 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,67
 
1,56
o
1,61
o
1,64
xo
1,67
xo
1,70
xxx
2 441 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 1,64
 
1,56
o
1,64
o
1,67
xxx
3 251 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,64
 
1,56
xo
1,61
xo
1,64
o
1,67
xxx
4 596 Elizabete Elina Cakure Sørild FIK 1,61
 
1,51
o
1,56
o
1,61
o
1,64
xxx
5 599 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 1,61
 
1,51
o
1,56
o
1,61
xo
1,64
xxx
6 405 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 1,56
 
1,51
o
1,56
xo
1,61
xxx
7 74 Frida Aasmoe BUL-Tromsø, Friidrett 1,51
 
1,41
o
1,46
o
1,51
o
1,56
xxx
7 376 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 1,51
 
1,46
o
1,51
o
1,56
xxx
9 122 Thea Emilie Selstø Haugersveen Eidanger Idrettslag 1,46
 
1,41
o
1,46
xo
1,51
xxx
10 360 Karen Toven Murud Løten Friidrett  1,41
 
1,41
xxo
1,46
xxx
  727 Tiril Moan Grøtan Beitstad IL NM
 
1,41
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 12,89
 
12,3912,4512,8612,8912,7512,76
2 376 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 11,80
 
11,22xx9,6211,8011,56
3 251 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 11,42
 
10,95x11,2711,4211,2311,05
4 314 Elise Aasland Kristiansands IF 10,98
 
10,6710,9810,5210,7510,6410,49
5 138 Maria Vie Ytrearne Fana IL 10,18
 
xx10,189,9910,15x
6 257 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 9,92
 
9,759,43x9,269,419,92
7 587 Solveig Bjøru Sømna IL 9,75
 
9,759,49xxxx
8 24 Malin Opdahl Beitstad IL 9,48
 
9,31xxx9,489,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 326 Fride VĂĽgen LaksevĂĽg TIL 25,77 Q
2 540 Kristine Marie Pettersen Sortland Friidrettsklubb 26,03
3 269 Ane Drønen IK Hind  26,55
4 46 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 28,09
5 109 Leonita Sofi Brandal Dimna IL 28,23
Heat: 2
1 11 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 25,64 Q
2 566 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 26,08
3 335 Eline Hellen Johannessen Larvik Turn & IF 26,85
4 435 Hedda Hoff Hagen Ranheim IL 27,30
5 506 Mari Øverby Sandvin, IL 27,61
Heat: 3
1 611 Line Maltun Helland Tjalve, IK 25,48 Q
2 693 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,91 Q
3 340 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 26,93
4 129 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 27,25
5 274 Ylva TĂśttermann IK Hind 28,59
Heat: 4
1 702 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 25,17 Q
2 372 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 25,19 Q
3 247 Inger Constanse Eidhammer Lunde Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,51
  436 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 702 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 25,17
2 372 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 25,19
3 611 Line Maltun Helland Tjalve, IK 25,48
4 11 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 25,64
5 326 Fride VĂĽgen LaksevĂĽg TIL 25,77
6 693 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,91
7 540 Kristine Marie Pettersen Sortland Friidrettsklubb 26,03
8 566 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 26,08
9 247 Inger Constanse Eidhammer Lunde Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,51
10 269 Ane Drønen IK Hind  26,55
11 335 Eline Hellen Johannessen Larvik Turn & IF 26,85
12 340 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 26,93
13 129 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 27,25
14 435 Hedda Hoff Hagen Ranheim IL 27,30
15 506 Mari Øverby Sandvin, IL 27,61
16 46 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 28,09
17 109 Leonita Sofi Brandal Dimna IL 28,23
18 274 Ylva TĂśttermann IK Hind 28,59
  436 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 702 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 24,95
2 372 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 25,15
3 611 Line Maltun Helland Tjalve, IK 25,62
4 11 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 25,75
5 693 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,43
  326 Fride VĂĽgen LaksevĂĽg TIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 290 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 5,65
 
5,285,385,515,36x5,65
2 98 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,60
 
5,38x5,605,365,415,48
3 108 Kornelia Roppen Dimna IL 5,32
 
4,825,165,215,17x5,32
4 624 Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL 5,25
 
5,254,965,065,17x5,21
5 326 Fride VĂĽgen LaksevĂĽg TIL 5,19
 
4,975,145,195,024,73x
6 249 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 5,14
 
4,715,14xxxx
7 500 Emma Sofie Eriksen Sandnessjøen IL 5,03
 
5,034,974,664,864,66x
8 424 Unni Olavsdotter TveitĂĽ Otra IL 4,86
 
4,754,864,75x4,674,81
9 99 Caroline Amalie SĂŚtre Dimna IL 4,80
 
4,80x4,80   
10 506 Mari Øverby Sandvin, IL 4,80
 
4,804,604,72   
11 110 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 4,66
 
4,374,534,66   
12 515 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 4,41
 
x4,354,41   
13 527 Selma Berg Folkedal Sem IF 4,40
 
4,154,314,40   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-20-22 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 346 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 25,17 Q
2 629 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL 26,36 Q
3 348 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 26,37
Heat: 2
1 153 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 24,81 Q
2 562 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 25,14 Q
3 526 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 26,64
4 567 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 28,26
Heat: 3
1 640 Helene Rønningen Tyrving IL 23,83 Q
2 374 Linn Oppegaard Moss IL 24,85 Q
3 339 Maria Helene Kinn Olsen Larvik Turn & IF 27,30
  545 Amalie Grande Bjørnstad Steinkjer Friidrettsklubb DQ:R163.3A
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 640 Helene Rønningen Tyrving IL 23,83
2 153 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 24,81
3 374 Linn Oppegaard Moss IL 24,85
4 562 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 25,14
5 346 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 25,17
6 629 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL 26,36
7 348 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog Friidrettslag 26,37
8 526 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 26,64
9 339 Maria Helene Kinn Olsen Larvik Turn & IF 27,30
10 567 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 28,26
  545 Amalie Grande Bjørnstad Steinkjer Friidrettsklubb DQ:R163.3A
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-20-22 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 640 Helene Rønningen Tyrving IL 23,65
2 374 Linn Oppegaard Moss IL 24,74
3 153 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 24,86
4 562 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 25,32
5 629 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL 27,43
  346 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-20-22 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 548 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 5,60
 
5,385,355,395,215,455,60
2 563 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,60
 
1,594,925,07x5,605,41
3 252 Malene Kollberg Hellas, IF 5,35
 
5,095,195,045,185,215,35
4 593 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 5,26
 
4,845,154,935,265,055,08
5 419 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 5,18
 
x5,185,10xx5,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS