UM Innendřrs 2020

Arrangert av: Tyrving IL

06.03.2020 - 08.03.2020


UM innendørs
 
G-15 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 662 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 24,22 Q
2 84 Erlend Halmøy Bækkelagets SK 24,43
3 445 Oliver Charles WalvĂĄg Ranheim IL 25,11
4 572 Casper Granheim Ă…kvik Sturla IF 25,31
Heat: 2
1 351 Henrik Nordlie Karlsen Lørenskog Friidrettslag 24,30
2 713 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 24,54
3 709 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 25,35
4 434 Emil Vestre Ranheim IL 26,34
  502 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL DQ:R163,3A
Heat: 3
1 477 Alexander Skrede Sandnes IL 24,09 Q
2 407 Emil Johann Helgesen Norna-Salhus IL 24,41
3 304 Jakob SlĂĄtten Jølster IL 24,49
4 538 Odin Dahlberg Johnsen Sola Friidrett 26,47
  242 Alexander Zahl Røksund Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DQ:R163,3A
Heat: 4
1 647 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,62 Q
2 57 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 24,20 Q
3 65 Thai Drager BUL, IL i 25,29
4 275 Sondre Norberg IL Bjørn 26,01
5 294 Simen Fritsvold IL Koll 26,57
Heat: 5
1 682 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 23,13 Q
2 546 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 23,27 Q
3 229 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 26,13
4 20 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 26,35
  491 Jonas Fjordholm Sandnes IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 682 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 23,13
2 546 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 23,27
3 647 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,62
4 477 Alexander Skrede Sandnes IL 24,09
5 57 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 24,20
6 662 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 24,22
7 351 Henrik Nordlie Karlsen Lørenskog Friidrettslag 24,30
8 407 Emil Johann Helgesen Norna-Salhus IL 24,41
9 84 Erlend Halmøy Bækkelagets SK 24,43
10 304 Jakob SlĂĄtten Jølster IL 24,49
11 713 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 24,54
12 445 Oliver Charles WalvĂĄg Ranheim IL 25,11
13 65 Thai Drager BUL, IL i 25,29
14 572 Casper Granheim Ă…kvik Sturla IF 25,31
15 709 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 25,35
16 275 Sondre Norberg IL Bjørn 26,01
17 229 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 26,13
18 434 Emil Vestre Ranheim IL 26,34
19 20 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 26,35
20 538 Odin Dahlberg Johnsen Sola Friidrett 26,47
21 294 Simen Fritsvold IL Koll 26,57
  502 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL DQ:R163,3A
  242 Alexander Zahl Røksund Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DQ:R163,3A
  491 Jonas Fjordholm Sandnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS