UM 2020

Arrangert av: Ull/Kisa

28.08.2020 - 30.08.2020


UM 2020
 
G-15 2000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 350 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 6,05,04
2 215 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 6,05,72
3 436 Tobias Fretheim Sørild FIK 6,06,08
4 291 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 6,06,70
5 102 Eivind Langøy FIL AKS-77 6,07,80
6 211 Lars Wold Møller IL Koll 6,20,35
7 344 Oliver Sund Ranheim IL 6,22,08
8 469 Per Morten Finstad Tistedalen FL 6,23,69
9 489 Theodor Botten Tverlandet IL 6,24,47
10 296 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 6,27,90
11 9 Imre Marius Skiftesvik Opdahl Ask Friidrett 6,33,48
12 220 Kristoffer Sandal Jølster IL 6,39,67
13 418 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 6,42,29
14 133 Syver Rusten Dalen Gausdal Friidrettsklubb 6,42,34
15 97 Henrik Stensby FIK Orion 6,43,12
Heat: 2
1 530 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar, Sportsklubben 5,36,54
2 496 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 5,43,33
3 539 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 5,48,09
4 538 Mikkel Bakken Vidar, Sportsklubben 5,50,98
5 287 Filip Skari Nittedal IL 6,01,22
6 231 Bastian Fibiger Bøgh-Tobiassen Kristiansands IF 6,01,47
7 104 Johannes Hopland FIL AKS-77 6,05,11
8 13 Markus Enes Heggøy Ask Friidrett 6,06,30
9 535 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 6,09,17
10 529 Sigurd Egeland Valseth Verdal Friidrettsklubb 6,09,50
11 10 Johannes Sture Ask Friidrett 6,11,89
12 35 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 6,12,04
13 429 Waldemar Knygh-Rossdal Sømna IL 6,12,51
14 53 Audun Mathias Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 6,28,82
  292 Simen GløgĂĄrd Stensrud Nittedal IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 530 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar, Sportsklubben 5,36,54
2 496 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 5,43,33
3 539 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 5,48,09
4 538 Mikkel Bakken Vidar, Sportsklubben 5,50,98
5 287 Filip Skari Nittedal IL 6,01,22
6 231 Bastian Fibiger Bøgh-Tobiassen Kristiansands IF 6,01,47
7 350 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 6,05,04
8 104 Johannes Hopland FIL AKS-77 6,05,11
9 215 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 6,05,72
10 436 Tobias Fretheim Sørild FIK 6,06,08
11 13 Markus Enes Heggøy Ask Friidrett 6,06,30
12 291 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 6,06,70
13 102 Eivind Langøy FIL AKS-77 6,07,80
14 535 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 6,09,17
15 529 Sigurd Egeland Valseth Verdal Friidrettsklubb 6,09,50
16 10 Johannes Sture Ask Friidrett 6,11,89
17 35 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 6,12,04
18 429 Waldemar Knygh-Rossdal Sømna IL 6,12,51
19 211 Lars Wold Møller IL Koll 6,20,35
20 344 Oliver Sund Ranheim IL 6,22,08
21 469 Per Morten Finstad Tistedalen FL 6,23,69
22 489 Theodor Botten Tverlandet IL 6,24,47
23 296 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 6,27,90
24 53 Audun Mathias Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 6,28,82
25 9 Imre Marius Skiftesvik Opdahl Ask Friidrett 6,33,48
26 220 Kristoffer Sandal Jølster IL 6,39,67
27 418 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 6,42,29
28 133 Syver Rusten Dalen Gausdal Friidrettsklubb 6,42,34
29 97 Henrik Stensby FIK Orion 6,43,12
  292 Simen GløgĂĄrd Stensrud Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS