UM 2018

Arrangert av: Overhalla IL

31.08.2018 - 02.09.2018


UM 2018
 
J-15 800 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 476 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 2,22,55
2 527 Bertine Haneberg Tyrving IL 2,25,68
3 436 Lea Stakkeland Sandnes IL 2,26,20
4 17 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 2,29,32
5 351 Henriette Nilssen Nittedal IL 2,29,36
6 543 Merete Sperstad Tyrving IL 2,29,62
7 298 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,30,90
  499 Synne Leonora Tronslien Sturla IF DNF
Heat: 2
1 422 Maren Halle Haugen Runar, IL 2,19,39
2 442 Nora Brandsnes Pedersen Sandnessjøen IL 2,20,82
3 553 Gabi Sørvik-Hansen Tønsberg Friidrettsklubb 2,21,04
4 408 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 2,21,11
5 73 Tone Lise Pedersen BUL-Tromsø, Friidrett 2,21,71
6 256 Anna Mathilde Blegen IL Koll 2,24,46
7 24 Emilie Lysaker Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 2,25,07
8 230 Helle Madsen Auensen Horten Friidrettsklubb 2,25,34
Heat: 3
1 225 EilĂ©n Brenne Herkules Friidrett 2,15,48
2 546 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,15,82
3 260 Johanna Ă…gesen Tofte IL Koll 2,15,94
4 524 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,17,52
5 420 Ina Halle Haugen Runar, IL 2,18,16
6 259 Iris Agata Engeness IL Koll 2,18,64
7 197 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,21,40
8 236 Freya Mjølsnes Idrettslaget Skjalg 2,21,81
9 239 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 2,24,74
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 225 EilĂ©n Brenne Herkules Friidrett 2,15,48
2 546 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,15,82
3 260 Johanna Ă…gesen Tofte IL Koll 2,15,94
4 524 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,17,52
5 420 Ina Halle Haugen Runar, IL 2,18,16
6 259 Iris Agata Engeness IL Koll 2,18,64
7 422 Maren Halle Haugen Runar, IL 2,19,39
8 442 Nora Brandsnes Pedersen Sandnessjøen IL 2,20,82
9 553 Gabi Sørvik-Hansen Tønsberg Friidrettsklubb 2,21,04
10 408 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 2,21,11
11 197 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,21,40
12 73 Tone Lise Pedersen BUL-Tromsø, Friidrett 2,21,71
13 236 Freya Mjølsnes Idrettslaget Skjalg 2,21,81
14 476 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 2,22,55
15 256 Anna Mathilde Blegen IL Koll 2,24,46
16 239 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 2,24,74
17 24 Emilie Lysaker Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 2,25,07
18 230 Helle Madsen Auensen Horten Friidrettsklubb 2,25,34
19 527 Bertine Haneberg Tyrving IL 2,25,68
20 436 Lea Stakkeland Sandnes IL 2,26,20
21 17 Andrea Vammeli Wiik Askim IF 2,29,32
22 351 Henriette Nilssen Nittedal IL 2,29,36
23 543 Merete Sperstad Tyrving IL 2,29,62
24 298 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,30,90
  499 Synne Leonora Tronslien Sturla IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS