Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2021

Arrangert av: IL Tyrving

17.09.2021 - 19.09.2019


Tyrvinglekene 2021
 
J-12 60 m 
Bane:   Navn: Klubb:  
Heat: 1
1 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF  
2 743 Klara Holck Haavardsen Tyrving IL  
3 699 Ella Klaveness Walker Tyrving IL  
4 676 Anna Driesprong Langerød Tyrving IL  
5 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL  
6 728 Iris Ekrheim Skoglund Tyrving IL  
7 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL  
Heat: 2
1 110 Oda LøitegĂĄrd Eiker-Kvikk, IF  
2 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF  
3 292 Erle Mercier Balstad IL Jardar  
4 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF  
5 178 Neya Pope Hamilton Groruddalen FIK  
6 297 Alisia Marie Sem-Jacobsen Maiquez IL Koll  
7 380 Leia Moqvist Lambertseter IF  
Heat: 3
1 674 Alvilde Dalan Tyrving IL  
2 371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF  
3 771 Marte Dortea Bjørke Ă…dland Tyrving IL  
4 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL  
5 432 Martine Haug Amundsen Moss IL  
6 738 Julia Helene Charlott Konradsen Tyrving IL  
7 30 Astrid Wulfsberg-Gamre Bækkelagets SK  
Heat: 4
1 741 Karina Hole Tyrving IL  
2 762 Mari Orten Strømmen Tyrving IL  
3 539 Olea Kristin Løberg Fladeby Sandefjord Turn & IF  
4 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart  
5 375 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF  
6 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF  
7 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF  
Heat: 5
1 38 Mari Helene Brandstadmoen Bækkelagets SK  
2 313 Fride Engen Eliassen IL Koll  
3 298 Alma Auk-Emblem IL Koll  
4 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK  
5 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL  
6 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF  
7 592 Hedda Rønningen Snøgg Friidrett  
Heat: 6
1 4 Malena Athine Grønvold WidĂ©n Ă…s IL  
2 185 Elena Marija White Gui SK  
3 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF  
4 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF  
5 637 Wilma Christine Thorrud Sturla IF  
6 198 Stine Lyngstad Gui SK  
7 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK  
Heat: 7
1 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK  
2 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL  
3 381 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF  
4 855 Lotte Koubova Tangen Vidar SK  
5 329 Maia MelgĂĄrd IL Koll  
6 697 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL  
7 46 Vilma Andersen Rooth Bækkelagets SK  
8 440 Olivia Skovli Hermansen Moss IL  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS