Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2021

Arrangert av: IL Tyrving

17.09.2021 - 19.09.2019


Tyrvinglekene 202119.09.2021
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  296 Aksel Høyer Jacobsen IL Koll 2,05,75
  316 Henrik Henne-Madsen IL Koll 2,04,42
  361 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 2,00,99
  382 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 2,05,77
  442 Sivert Wiede Wiik Moss IL 3,00,99
  515 Jeppe Gustav Oklum Andersen Røa Allianseidrettslag 2,25,99
  780 Noah Lunde-Østhus Tyrving IL 2,17,69
Heat: 2
  191 Johan Traa Gui SK 2,27,96
  345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 2,06,10
  349 Mats Svege Jutul, IL 2,14,47
  439 Oliver Wiik Moss IL 2,26,34
  505 Hans Christopher Melbye Ringerike FIK 2,12,75
  754 Ludvig Kolrud Dybwad Tyrving IL 2,12,19
  837 Martin Jean Årtun Vestby IL 2,14,43
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  184 Benedikt Gustafsson Gui SK 6,08
 
6,046,085,38   
  191 Johan Traa Gui SK 5,49
 
5,135,495,43   
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart 5,11
 
5,114,575,01   
  345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 5,17
 
4,765,174,95   
  439 Oliver Wiik Moss IL 6,65
 
6,176,446,65   
  442 Sivert Wiede Wiik Moss IL 7,01
 
7,016,306,54   
  505 Hans Christopher Melbye Ringerike FIK 4,97
 
4,724,974,69   
  587 Matheo Altmann Opuama Ski IL Friidrett 4,89
 
x4,89x   
  709 HĂĽkon Solheim KvĂŚrnrud Tyrving IL 6,45
 
5,825,956,45   
  754 Ludvig Kolrud Dybwad Tyrving IL 5,59
 
5,54x5,59   
  780 Noah Lunde-Østhus Tyrving IL 3,89
 
3,22x3,89   
  833 Emil August Kallis Berge Vestby IL 5,08
 
5,015,084,76   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  191 Johan Traa Gui SK 27,72
 
27,72     
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart 20,90
 
20,90     
  345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 21,70
 
21,70     
  349 Mats Svege Jutul, IL 32,31
 
32,31     
  439 Oliver Wiik Moss IL 41,17
 
41,17     
  442 Sivert Wiede Wiik Moss IL 31,83
 
31,83     
  505 Hans Christopher Melbye Ringerike FIK 21,00
 
21,00     
  511 Peder Albert Melbye Ringerike FIK 36,90
 
36,90     
  709 HĂĽkon Solheim KvĂŚrnrud Tyrving IL 24,25
 
24,25     
  780 Noah Lunde-Østhus Tyrving IL 19,79
 
19,79     
  833 Emil August Kallis Berge Vestby IL 16,90
 
16,90     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 6,36,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 11,83
2 54 Iver Mathisen Askim Botne SK 12,16
3 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 12,51
4 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 12,90
5 308 Eirik Antonsen Stølan IL Koll 13,37
6 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 13,41
Heat: 2 Vind: +1.0
1 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 11,06
2 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 11,16
3 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 11,53
4 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 12,15
5 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 12,16
6 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 13,16
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 11,06
2 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 11,16
3 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 11,53
4 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 11,83
5 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 12,15
6 54 Iver Mathisen Askim Botne SK 12,16
7 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 12,16
8 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 12,51
9 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 12,90
10 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 13,16
11 308 Eirik Antonsen Stølan IL Koll 13,37
12 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 13,41
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 66 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 1,54,53
2 68 Jørgen Smedsrud Engebretsen BUL, IL i 1,55,25
3 850 Jonas Solberg Røstum Vidar SK 1,55,74
4 315 HĂĽvard Henie Madslien IL Koll 1,55,92
5 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 2,01,24
6 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 2,01,62
7 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 2,02,06
8 849 Iver Mikkelsen Wennemo Vidar SK 2,02,07
9 41 Noah Alexander Schibbye BĂŚkkelagets SK 2,08,25
10 621 Laurits Sørensen Sturla IF 2,10,98
11 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 2,17,56
12 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 2,18,91
Heat: 2
1 260 Leon Alexander Asante Washington IL Ros 1,45,82
2 353 Mats Spiten Kongsberg IF 1,46,76
3 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 1,54,23
4 227 Albert Gjevre-Karlsen Hellas, IF 1,55,18
5 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 1,55,22
6 54 Iver Mathisen Askim Botne SK 1,55,24
7 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 1,55,39
8 40 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 1,59,67
9 132 Benjamin Peter Wiklund Øyen Fossum IF 1,59,80
10 521 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 2,05,82
  308 Eirik Antonsen Stølan IL Koll DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 260 Leon Alexander Asante Washington IL Ros 1,45,82
2 353 Mats Spiten Kongsberg IF 1,46,76
3 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 1,54,23
4 66 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 1,54,53
5 227 Albert Gjevre-Karlsen Hellas, IF 1,55,18
6 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 1,55,22
7 54 Iver Mathisen Askim Botne SK 1,55,24
8 68 Jørgen Smedsrud Engebretsen BUL, IL i 1,55,25
9 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 1,55,39
10 850 Jonas Solberg Røstum Vidar SK 1,55,74
11 315 HĂĽvard Henie Madslien IL Koll 1,55,92
12 40 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 1,59,67
13 132 Benjamin Peter Wiklund Øyen Fossum IF 1,59,80
14 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 2,01,24
15 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 2,01,62
16 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 2,02,06
17 849 Iver Mikkelsen Wennemo Vidar SK 2,02,07
18 521 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 2,05,82
19 41 Noah Alexander Schibbye BĂŚkkelagets SK 2,08,25
20 621 Laurits Sørensen Sturla IF 2,10,98
21 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 2,17,56
22 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 2,18,91
  308 Eirik Antonsen Stølan IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 36,43
 
36,43     
2 308 Eirik Antonsen Stølan IL Koll 35,84
 
35,84     
3 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 34,92
 
34,92     
4 41 Noah Alexander Schibbye BĂŚkkelagets SK 34,66
 
34,66     
5 849 Iver Mikkelsen Wennemo Vidar SK 32,17
 
32,17     
6 315 HĂĽvard Henie Madslien IL Koll 31,36
 
31,36     
7 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 30,98
 
30,98     
8 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 21,88
 
21,88     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 6,18,18
2 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 6,20,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 33,67
2 731 Iver Fykerud Tyrving IL 34,28
3 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 34,60
  803 Thomas Svendsen Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: +1.6
1 109 Noah Steiro Eiker-Kvikk, IF 30,65
2 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 30,93
3 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 31,19
4 252 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 31,40
  410 Sebastian James Pettersen Lørenskog FIL DNS
  670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL DNS
Heat: 3 Vind: +0.6
1 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 27,57
2 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 27,63
3 816 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 27,74
4 135 August Sandnes Fredrikstad IF 28,39
5 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 30,08
6 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 30,97
  411 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 27,57
2 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 27,63
3 816 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 27,74
4 135 August Sandnes Fredrikstad IF 28,39
5 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 30,08
6 109 Noah Steiro Eiker-Kvikk, IF 30,65
7 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 30,93
8 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 30,97
9 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 31,19
10 252 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 31,40
11 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 33,67
12 731 Iver Fykerud Tyrving IL 34,28
13 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 34,60
  410 Sebastian James Pettersen Lørenskog FIL DNS
  803 Thomas Svendsen Tyrving IL DNS
  670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL DNS
  411 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.2
1 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 11,80
2 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 12,31
3 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 12,39
4 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 13,11
5 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 13,42
6 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 14,38
7 731 Iver Fykerud Tyrving IL 14,61
Heat: 2 Vind: +0.6
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 10,04
2 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 10,80
3 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 10,82
4 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 10,99
5 135 August Sandnes Fredrikstad IF 11,11
6 3 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 11,18
  228 Aleksander Jørgen Lunn Hellas, IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 10,04
2 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 10,80
3 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 10,82
4 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 10,99
5 135 August Sandnes Fredrikstad IF 11,11
6 3 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 11,18
7 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 11,80
8 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 12,31
9 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 12,39
10 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 13,11
11 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 13,42
12 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 14,38
13 731 Iver Fykerud Tyrving IL 14,61
  228 Aleksander Jørgen Lunn Hellas, IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 1,50
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,43
o
1,47
xo
1,50
xxo
1,53
xxx
2 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
3 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 1,30
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
4 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 1,25
 
1,15
xo
1,20
xo
1,25
xxo
1,30
xxx
5 816 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 1,20
 
1,15
xxo
1,20
o
1,25
xxx
6 135 August Sandnes Fredrikstad IF 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
7 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 1,15
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
8 655 Henrik Høgvold Tønsberg FIK 1,15
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxo
1,20
xxx
9 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 1,05
 
1,05
o
1,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 51,59
2 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 47,36
3 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 46,16
4 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 42,54
5 109 Noah Steiro Eiker-Kvikk, IF 39,59
6 252 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 36,10
7 655 Henrik Høgvold Tønsberg FIK 29,64
8 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 29,33
9 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 28,01
10 731 Iver Fykerud Tyrving IL 27,70
11 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 19,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 11 Iver Bach Igland Asker Sk. Friidrett 28,81
2 335 Philip Solberg Flo IL Koll 29,31
3 13 Kristian Pfeuti Asker Sk. Friidrett 33,03
4 869 Jørgen Skilbrei Tyrving IL 33,08
5 171 Andreas Kragholm Groruddalen FIK 33,13
6 22 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 33,32
Heat: 2 Vind: +0.8
1 581 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 25,88
2 832 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 26,02
3 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 27,67
4 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 27,81
5 153 Eirik Markussen Fyllingen IL 28,16
6 444 Theodor Wie Eriksen Moss IL 28,27
7 326 Leo Winge Aas IL Koll 30,44
  590 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 581 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 25,88
2 832 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 26,02
3 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 27,67
4 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 27,81
5 153 Eirik Markussen Fyllingen IL 28,16
6 444 Theodor Wie Eriksen Moss IL 28,27
7 11 Iver Bach Igland Asker Sk. Friidrett 28,81
8 335 Philip Solberg Flo IL Koll 29,31
9 326 Leo Winge Aas IL Koll 30,44
10 13 Kristian Pfeuti Asker Sk. Friidrett 33,03
11 869 Jørgen Skilbrei Tyrving IL 33,08
12 171 Andreas Kragholm Groruddalen FIK 33,13
13 22 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 33,32
  590 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 10,16
2 409 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 10,84
3 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 11,15
4 171 Andreas Kragholm Groruddalen FIK 12,54
5 22 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 12,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 22,36
 
x19,2122,36x21,12x
2 384 Mats Klungland Lambertseter IF 19,25
 
14,7716,7719,2517,9016,83x
3 17 Mikael Øverland Asker Sk. Friidrett 18,88
 
18,88x16,10x16,03x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Iver Bach Igland Asker Sk. Friidrett 1,40
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
2 563 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 1,40
 
1,10
-
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
o
1,45
xxx
3 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,35
o
1,40
xxx
4 892 Marcus Hoen BUL, IL i 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
5 22 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 1,20
 
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxo
1,20
o
1,25
xxx
6 13 Kristian Pfeuti Asker Sk. Friidrett 1,15
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxx
7 171 Andreas Kragholm Groruddalen FIK 1,10
 
1,05
-
1,10
xo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 40,09
 
40,0937,8937,2135,56 x
2 335 Philip Solberg Flo IL Koll 29,68
 
14,9818,5522,3821,5429,6825,06
3 563 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 29,53
 
26,9529,5327,0926,62x27,19
4 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 28,99
 
26,6328,9925,48xxx
5 384 Mats Klungland Lambertseter IF 28,79
 
27,8427,4227,7928,79x28,30
6 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 28,17
 
19,6226,6328,1727,4623,70x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 563 Morten Aleksander Granli Sarpsborg IL 9,23
 
+0,0+0,0+0,0+0,0+0,8+0,0
9,029,009,109,238,568,59
2 409 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 8,69
 
+0,0+0,0 +0,0+0,0+0,0
8,298,28x8,698,368,65
3 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 8,41
 
+0,0+0,0+0,0+0,0+0,0+0,0
8,418,168,288,398,308,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 100 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 5,13,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 162 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 1,33,95
2 853 Lars Johansson Hauge Vidar SK 1,36,36
3 845 Henrik Krohn Lund Vidar SK 1,39,25
4 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 1,43,51
5 556 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 1,44,05
6 269 Gunnar Olsen-Hagen ILSkjalg 1,45,14
  222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL DNS
  281 Philip Kauffmann ILSkjalg DNS
Heat: 2
1 862 Sondre Strande Omland Vidar SK 1,27,84
2 577 Sander August Losnegaard SĂŚlid Sem IF 1,31,00
3 159 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 1,31,71
4 558 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,31,85
5 488 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,32,27
6 285 Thor Anders Mannes Minsaas ILSkjalg 1,33,28
7 288 Victor Hoff-Hansen ILSkjalg 1,34,46
  594 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 862 Sondre Strande Omland Vidar SK 1,27,84
2 577 Sander August Losnegaard SĂŚlid Sem IF 1,31,00
3 159 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 1,31,71
4 558 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,31,85
5 488 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,32,27
6 285 Thor Anders Mannes Minsaas ILSkjalg 1,33,28
7 162 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 1,33,95
8 288 Victor Hoff-Hansen ILSkjalg 1,34,46
9 853 Lars Johansson Hauge Vidar SK 1,36,36
10 845 Henrik Krohn Lund Vidar SK 1,39,25
11 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 1,43,51
12 556 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 1,44,05
13 269 Gunnar Olsen-Hagen ILSkjalg 1,45,14
  281 Philip Kauffmann ILSkjalg DNS
  594 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett DNS
  222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: -0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 769 Markus Le Fjeld Tyrving IL 11,79
2 256 Julian Zhang Førsund Hvam IL 12,13
3 650 August Høgvold Tønsberg FIK 12,85
4 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 13,18
5 231 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 13,48
6 663 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK 14,84
  281 Philip Kauffmann ILSkjalg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 42,91
 
41,5542,91xx39,58x
2 286 Vegard Røttingen ILSkjalg 30,72
 
24,4929,3429,69x28,7930,72
3 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 21,65
 
20,0921,41x20,9721,5921,65
4 250 Mathias Røstad-Larsen Horten FIK 21,49
 
x15,9121,4921,2618,15x
5 663 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK 20,81
 
15,7217,90x18,4620,81x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 434 Melvin Tollefsen Moss IL 40,48
 
39,9040,4839,2638,65x35,54
2 835 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 32,03
 
27,6230,6127,8831,3832,0330,02
3 556 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 27,70
 
24,2824,9123,9926,56x27,70
4 250 Mathias Røstad-Larsen Horten FIK 27,45
 
xxx26,25x27,45
5 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 17,14
 
xx12,1916,4016,6017,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 650 August Høgvold Tønsberg FIK 10,89
 
+1,3 +1,1   
10,89-9,58-xx
2 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 10,45
 
+0,0+0,0+0,2+0,0+0,4+1,1
10,0710,4310,0210,0910,459,48
3 556 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 9,61
 
+0,4+0,7+0,8+0,0+1,9+0,0
9,619,479,359,399,479,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 689 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 11,29 q
2 181 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 11,67 q
3 164 Sjur Grung Thallaug Gausdal FIK 11,87 q
4 47 Franz Philip Pap Holmen BĂŚrums Verk Hauger IF 12,03 q
5 830 Theodor TrĂŚgde Pedersen VĂĽg, IK 12,24 q
6 291 Oskar Stattin IK Hind 12,68
7 486 Max Skjerpen Huseby Nydalens Skiklub 12,96
8 634 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 13,16
Heat: 2 Vind: +0.2
1 829 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK 11,60 q
2 549 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 12,27 q
3 462 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 12,42 q
4 150 Sean Martin Bjønnes Fredrikstad IF 12,81
5 682 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 13,18
6 552 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 13,65
  377 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF DNS
  450 David-Thierry Ekhaug Dramstad Nesodden IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m, finale Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 689 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 11,40
2 829 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK 11,69
3 181 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 11,74
4 47 Franz Philip Pap Holmen BĂŚrums Verk Hauger IF 11,81
5 164 Sjur Grung Thallaug Gausdal FIK 11,87
6 549 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 12,23
7 830 Theodor TrĂŚgde Pedersen VĂĽg, IK 12,33
8 462 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 12,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 834 Even Hem Bolle Vestby IL 48,65
 
46,3748,65xxx46,77
2 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 43,93
 
xxxx43,9341,45
3 585 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 42,02
 
40,9340,9742,0241,57xx
4 336 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 40,49
 
40,49xx38,9537,27x
5 827 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 37,48
 
37,0537,48x35,37xx
6 552 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 37,12
 
34,3534,5535,34x37,12x
7 360 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 35,36
 
xxx35,36xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 496 Aksel Wormdahl Ranheim IL 1,70
 
1,60
o
1,65
xo
1,70
xxo
1,74
x-
2 634 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
3 150 Sean Martin Bjønnes Fredrikstad IF 1,60
 
1,50
xxo
1,55
xxo
1,60
xxo
1,65
xxx
4 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
5 827 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 1,55
 
1,50
xxo
1,55
xo
1,60
xxx
6 552 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,40
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 585 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 12,76
 
11,9012,4112,4612,7312,7612,40
2 336 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 12,57
 
12,57x12,10x11,8312,26
3 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 11,92
 
10,9211,0711,2411,2210,5811,92
4 360 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 11,41
 
10,4611,1211,4111,1311,3110,60
5 552 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 10,56
 
10,4310,2910,5610,2310,2710,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.9
1 544 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,49 q
2 570 HĂĽkon Yri Aaberg Seljord IL 11,97 q
3 24 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 12,02 q
4 119 Tarjei Hordnes HĂĽberg Farsund og Lista IK 12,06 q
  736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: +1.3
1 356 Thomas Skalstad-Aaker Kongsberg IF 11,61 q
2 290 Henrik Helgesen Danielsen IK Grane Arendal 11,64 q
3 608 Christian Øydne Søgne 11,70 q
4 550 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 12,27 q
5 226 Thomas Johan Fagerland Haugesund IL 12,63
  389 William Schjerve Moe Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m, finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 290 Henrik Helgesen Danielsen IK Grane Arendal 11,50
2 544 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,53
3 356 Thomas Skalstad-Aaker Kongsberg IF 11,64
4 608 Christian Øydne Søgne 11,87
5 570 HĂĽkon Yri Aaberg Seljord IL 12,01
6 119 Tarjei Hordnes HĂĽberg Farsund og Lista IK 12,22
7 550 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 12,38
  24 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 39,10
 
xx38,3339,10xx
2 550 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 37,48
 
36,2937,19x34,9337,48x
3 119 Tarjei Hordnes HĂĽberg Farsund og Lista IK 32,88
 
32,8831,41xx30,38x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 501 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,88
 
1,74
o
1,83
o
1,88
xo
1,93
xxx
2 591 Tobias Rian Ski IL Friidrett 1,45
 
1,45
o
1,50
xxx
3 92 HĂĽvard Dimmen Dimna IL 1,40
 
1,40
xxo
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 12,82
 
12,08x12,7312,82xx
2 119 Tarjei Hordnes HĂĽberg Farsund og Lista IK 12,60
 
11,52x11,88x12,6012,32
3 550 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 11,38
 
10,7411,0510,9711,3811,3410,92
4 290 Henrik Helgesen Danielsen IK Grane Arendal 10,46
 
10,45x10,3610,46xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 220 Neo Dobson Haugesund IL 11,33 q
2 154 Emil Gundersen Fyllingen IL 11,42 q
3 438 Oliver Tollefsen Moss IL 11,45 q
4 25 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett 11,81 q
5 794 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,98
6 91 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 12,04
7 7 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,16
Heat: 2 Vind: +1.0
1 571 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 11,41 q
2 169 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,43 q
3 540 Sivert Vataker Liverød Sandefjord Turn & IF 11,78 q
4 711 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 11,90 q
5 223 Stefan Jinopong Skrede Haugesund IL 12,01
6 15 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 12,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m, finale Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 571 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 11,24
2 154 Emil Gundersen Fyllingen IL 11,36
3 220 Neo Dobson Haugesund IL 11,41
4 438 Oliver Tollefsen Moss IL 11,43
5 169 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,51
6 540 Sivert Vataker Liverød Sandefjord Turn & IF 11,84
7 711 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 11,96
  25 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 25 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett 54,36
2 7 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 54,74
3 75 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 55,86
  405 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog FIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 20 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 52,84
 
51,6149,95x51,89x52,84
2 451 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 49,77
 
x49,77xxxx
3 509 Oliver Kjos Ringerike FIK 25,34
 
xxx25,3425,23x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 20 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 16,70
 
16,2216,02xx16,4916,70
2 451 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 14,47
 
x13,5314,4714,03xx
3 509 Oliver Kjos Ringerike FIK 10,59
 
10,599,93x10,06x10,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 571 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 6,37
 
-0,20,00,0-0,40,0+0,0
6,215,906,266,076,176,37
2 154 Emil Gundersen Fyllingen IL 6,36
 
-0,3-0,70,00,00,0+0,0
5,996,036,366,244,594,76
3 540 Sivert Vataker Liverød Sandefjord Turn & IF 6,08
 
-1,1 -0,8 -0,2+0,6
6,02x5,66x6,085,62
4 794 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 5,71
 
-0,80,0+0,80,0-1,5+0,3
5,685,525,565,715,505,71
5 369 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF 4,66
 
  0,0-1,3 0,0
xx4,664,47x4,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 94 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,24 q
2 491 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,63 q
3 90 Fredrik Stiansson Pedersen Dimna IL 11,65 q
4 347 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,69 q
5 791 Simen Gimnes Tyrving IL 12,06
  121 Anders Kvesetberget FIK Orion DNS
Heat: 2 Vind: +0.2
1 80 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,36 q
2 654 Henrik Duncan Tønsberg FIK 11,62 q
3 96 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,80 q
4 64 Felix Christensen BUL, IL i 11,94 q
  120 Aleksander Haug FIK Orion DNS
  688 Christian AndrĂŠs Lervik Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m, finale Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 94 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,00
2 80 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,19
3 654 Henrik Duncan Tønsberg FIK 11,52
4 347 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,54
5 491 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,59
6 90 Fredrik Stiansson Pedersen Dimna IL 11,74
7 64 Felix Christensen BUL, IL i 11,84
8 96 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 812 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL 52,42
2 455 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 52,60
3 90 Fredrik Stiansson Pedersen Dimna IL 54,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 790 Sigurd Clementsen Tyrving IL 18,41
 
12,831614,2814,5618,4118,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 737 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 14,94
 
13,1213,3514,4113,96x14,94
2 790 Sigurd Clementsen Tyrving IL 8,26
 
7,628,267,98xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  160 Agnes Teigum Aamot Gausdal FIK 2,11,86
  232 Anneken Holberg Heming, IL 2,06,86
  300 Andrine Wiesener Haga IL Koll 2,09,17
  338 Sina Myhrvold Kirkerud IL Koll 2,26,27
  468 Nora Kolderup Winge Nesøya IL 2,04,88
  528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 2,11,46
  687 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL 2,16,94
  719 Helene Aas Hersløv Tyrving IL 2,31,25
  752 Lise Due-Gundersen Tyrving IL 2,14,00
  757 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,09,18
  811 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL 2,02,87
  320 Ingrid Louise Wadahl Sweetman IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  387 Thea Miranda Falkman Myklebust Lambertseter IF 4,56
 
4,133,204,56   
  517 Elin Holmeide Romerike Friidrett 4,50
 
3,96x4,50   
  580 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 5,45
 
5,165,085,45   
  630 Sigrun Margrethe Gjerstad Sundet Sturla IF 4,77
 
4,434,344,77   
  719 Helene Aas Hersløv Tyrving IL 3,41
 
3,373,412,97   
  752 Lise Due-Gundersen Tyrving IL 3,82
 
3,603,823,61   
  757 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 4,75
 
3,814,574,75   
  811 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL 5,45
 
x5,115,45   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  160 Agnes Teigum Aamot Gausdal FIK 17,84
  463 Camilla Cecilie Bakken Nesøya IL 27,26
  517 Elin Holmeide Romerike Friidrett 13,51
  528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 30,66
  630 Sigrun Margrethe Gjerstad Sundet Sturla IF 16,10
  719 Helene Aas Hersløv Tyrving IL 7,26
  752 Lise Due-Gundersen Tyrving IL 11,19
  757 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 15,77
  810 Wilma Bianca Marie AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 11,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 630 Sigrun Margrethe Gjerstad Sundet Sturla IF 11,67
2 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 12,29
3 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 12,82
4 607 Caroline Holmberg Hveding Sturla IF 12,96
5 528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 13,39
6 199 Sunniva Bjørnstad Seth Gui SK 14,76
  67 Hedda Nordgren Mykkeltvedt BUL, IL i DNS
Heat: 2 Vind: +0.4
1 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 11,08
2 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 11,19
3 201 Therese Gustafsson Gui SK 11,20
4 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 11,58
5 165 Agathe Espevik Thorsen Gjesdal IL 11,70
6 633 Sofie Engeset Sturla IF 12,29
7 693 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 15,56
  31 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 11,08
2 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 11,19
3 201 Therese Gustafsson Gui SK 11,20
4 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 11,58
5 630 Sigrun Margrethe Gjerstad Sundet Sturla IF 11,67
6 165 Agathe Espevik Thorsen Gjesdal IL 11,70
7 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 12,29
8 633 Sofie Engeset Sturla IF 12,29
9 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 12,82
10 607 Caroline Holmberg Hveding Sturla IF 12,96
11 528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 13,39
12 199 Sunniva Bjørnstad Seth Gui SK 14,76
13 693 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 15,56
  67 Hedda Nordgren Mykkeltvedt BUL, IL i DNS
  31 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 32 Emilie LjosĂĽk BĂŚkkelagets SK 2,00,07
2 133 Liv Borchgrevink Reinemo Fossum IF 2,00,63
3 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 2,00,68
4 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 2,02,98
5 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 2,04,21
6 74 Maria Tøsse Pihlstrøm BUL, IL i 2,06,89
7 67 Hedda Nordgren Mykkeltvedt BUL, IL i 2,09,14
8 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 2,11,52
9 753 Lotte Sofie Oklum Andersen Tyrving IL 2,13,75
Heat: 2
1 165 Agathe Espevik Thorsen Gjesdal IL 1,49,81
2 393 Marie Huseby Stien Larvik Turn & IF 1,52,13
3 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,53,62
4 760 Maja Weber Eriksen Tyrving IL 1,55,39
5 167 Oda Bakke Fuglerud Gjøvik FIK 1,56,28
6 560 Klara Helen Homlung Prøitz Sarpsborg IL 1,57,06
7 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,57,56
8 633 Sofie Engeset Sturla IF 2,00,15
9 70 Kristine Grimstad BUL, IL i 2,05,14
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 165 Agathe Espevik Thorsen Gjesdal IL 1,49,81
2 393 Marie Huseby Stien Larvik Turn & IF 1,52,13
3 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,53,62
4 760 Maja Weber Eriksen Tyrving IL 1,55,39
5 167 Oda Bakke Fuglerud Gjøvik FIK 1,56,28
6 560 Klara Helen Homlung Prøitz Sarpsborg IL 1,57,06
7 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,57,56
8 32 Emilie LjosĂĽk BĂŚkkelagets SK 2,00,07
9 633 Sofie Engeset Sturla IF 2,00,15
10 133 Liv Borchgrevink Reinemo Fossum IF 2,00,63
11 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 2,00,68
12 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 2,02,98
13 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 2,04,21
14 70 Kristine Grimstad BUL, IL i 2,05,14
15 74 Maria Tøsse Pihlstrøm BUL, IL i 2,06,89
16 67 Hedda Nordgren Mykkeltvedt BUL, IL i 2,09,14
17 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 2,11,52
18 753 Lotte Sofie Oklum Andersen Tyrving IL 2,13,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Milla Charlotte Aase Stensland IL Koll 35,77
 
35,77     
2 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 29,26
 
29,26     
3 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 27,78
 
27,78     
4 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 20,45
 
20,45     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 6,33,29
2 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 6,36,01
3 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 6,53,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 292 Erle Mercier Balstad IL Jardar 30,08
2 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 32,43
3 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 33,12
4 762 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 33,67
5 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF 35,64
6 432 Martine Haug Amundsen Moss IL 37,08
  371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF DNS
  728 Iris Ekrheim Skoglund Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.2
1 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 29,84
2 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 31,57
3 726 Idun Hesselberg Tyrving IL 31,99
4 198 Stine Lyngstad Gui SK 32,19
5 676 Anna Driesprong Langerød Tyrving IL 32,28
6 30 Astrid Wulfsberg-Gamre BĂŚkkelagets SK 33,77
7 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 34,20
8 842 Emmy VĂĽge Koch Vidar SK 35,31
Heat: 3 Vind: +1.7
1 110 Oda LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 30,55
2 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 30,69
3 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 30,91
4 134 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 31,05
5 765 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL 31,85
6 741 Karina Hole Tyrving IL 32,56
7 295 Agnes Castberg Stølan IL Koll 33,00
8 350 Selma Svege Jutul, IL 33,26
Heat: 4 Vind: +1.8
1 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 29,99
2 38 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 30,64
3 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 31,43
4 775 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 31,61
5 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 32,05
6 313 Fride Engen Eliassen IL Koll 32,37
7 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 32,58
8 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 32,88
Heat: 5 Vind: +1.8
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 28,53
2 46 Vilma Andersen Rooth BĂŚkkelagets SK 28,71
3 855 Lotte Koubova Tangen Vidar SK 28,97
4 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 30,03
5 697 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 30,06
6 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 31,48
7 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 31,54
8 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 33,56
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 28,53
2 46 Vilma Andersen Rooth BĂŚkkelagets SK 28,71
3 855 Lotte Koubova Tangen Vidar SK 28,97
4 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 29,84
5 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 29,99
6 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 30,03
7 697 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 30,06
8 292 Erle Mercier Balstad IL Jardar 30,08
9 110 Oda LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 30,55
10 38 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 30,64
11 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 30,69
12 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 30,91
13 134 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 31,05
14 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 31,43
15 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 31,48
16 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 31,54
17 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 31,57
18 775 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 31,61
19 765 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL 31,85
20 726 Idun Hesselberg Tyrving IL 31,99
21 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 32,05
22 198 Stine Lyngstad Gui SK 32,19
23 676 Anna Driesprong Langerød Tyrving IL 32,28
24 313 Fride Engen Eliassen IL Koll 32,37
25 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 32,43
26 741 Karina Hole Tyrving IL 32,56
27 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 32,58
28 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 32,88
29 295 Agnes Castberg Stølan IL Koll 33,00
30 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 33,12
31 350 Selma Svege Jutul, IL 33,26
32 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 33,56
33 762 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 33,67
34 30 Astrid Wulfsberg-Gamre BĂŚkkelagets SK 33,77
35 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 34,20
36 842 Emmy VĂĽge Koch Vidar SK 35,31
37 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF 35,64
38 432 Martine Haug Amundsen Moss IL 37,08
  371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF DNS
  728 Iris Ekrheim Skoglund Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 11,05
2 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF 11,42
3 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 12,57
4 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 13,19
  371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.4
1 198 Stine Lyngstad Gui SK 11,14
2 637 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 11,39
3 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 12,32
4 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 12,94
5 295 Agnes Castberg Stølan IL Koll 13,03
6 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 13,13
Heat: 3 Vind: +0.1
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 11,05
2 440 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 11,14
3 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 11,15
4 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 11,53
5 645 Martine Rooth Tjalve, IK 11,63
6 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 11,79
7 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 11,87
8 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 12,24
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 11,05
2 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 11,05
3 198 Stine Lyngstad Gui SK 11,14
4 440 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 11,14
5 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 11,15
6 637 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 11,39
7 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF 11,42
8 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 11,53
9 645 Martine Rooth Tjalve, IK 11,63
10 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 11,79
11 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 11,87
12 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 12,24
13 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 12,32
14 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 12,57
15 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 12,94
16 295 Agnes Castberg Stølan IL Koll 13,03
17 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 13,13
18 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 13,19
  371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Elena Marija White Gui SK 1,35
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
2 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
o
1,40
xxx
3 198 Stine Lyngstad Gui SK 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
x-
4 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF 1,30
 
1,10
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
5 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 1,30
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxo
1,35
xxx
6 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
7 295 Agnes Castberg Stølan IL Koll 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
o
1,25
xxx
8 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 1,20
 
1,10
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
8 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
10 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 1,20
 
1,05
xo
1,10
xo
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
11 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
12 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
13 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 1,10
 
1,10
xxo
1,15
xxx
14 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 1,00
 
1,00
o
1,05
xxx
14 432 Martine Haug Amundsen Moss IL 1,00
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 40,77
2 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 38,82
3 645 Martine Rooth Tjalve, IK 38,53
4 772 Martine Hegna-Nilssen Tyrving IL 35,37
5 295 Agnes Castberg Stølan IL Koll 34,08
6 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 33,49
7 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF 33,26
8 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 32,76
9 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 30,02
10 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 29,10
11 134 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 24,63
12 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 20,48
13 432 Martine Haug Amundsen Moss IL 17,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 588 Regine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 30,89
2 364 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 32,56
3 274 Live Hjelle ILSkjalg 37,86
  275 Malene Reinhardt Flordalen ILSkjalg DNS
  289 Vilde Hatleskog-Thorkildsen ILSkjalg DNS
  712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL DNS
  720 Helene Breda Dagestad Tyrving IL DNS
  764 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.4
1 10 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 27,56
2 809 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 27,82
3 237 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 28,57
4 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 29,58
5 247 Anne Pedersen Strømsøyen Holmemstranda IL 29,72
  666 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK DNS
  763 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 10 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 27,56
2 809 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 27,82
3 237 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 28,57
4 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 29,58
5 247 Anne Pedersen Strømsøyen Holmemstranda IL 29,72
6 588 Regine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 30,89
7 364 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 32,56
8 274 Live Hjelle ILSkjalg 37,86
  720 Helene Breda Dagestad Tyrving IL DNS
  275 Malene Reinhardt Flordalen ILSkjalg DNS
  764 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL DNS
  289 Vilde Hatleskog-Thorkildsen ILSkjalg DNS
  763 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL DNS
  712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL DNS
  666 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 749 Lina Svarlien Tyrving IL 10,13
2 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 10,35
3 10 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 10,55
  266 Eira Nevland ILSkjalg DNS
  764 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 749 Lina Svarlien Tyrving IL 1,58
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,58
o
1,61
xxx
2 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
3 712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,35
 
1,25
xo
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
4 891 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 1,35
 
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxo
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 34,72
 
34,72     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 749 Lina Svarlien Tyrving IL 10,64
 
+1,4+0,30,0+0,8+0,8+0,0
10,1910,309,9810,4810,4910,64
2 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 9,75
 
 +0,0+0,1+1,3+0,0+1,2
x9,189,469,519,759,47
3 891 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 9,31
 
+0,7+0,2+0,0+0,0+0,0+1,7
9,319,179,058,978,859,20
4 364 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 9,16
 
+0,2+0,2+0,0+0,0+1,2+0,1
9,068,378,958,698,969,16
5 358 Anna Stray Heggland Kristiansands IF 9,01
 
+0,7+1,5+0,0+0,0+1,1+0,0
8,878,729,018,828,778,98
6 712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 8,97
 
+0,7 +0,0+0,0+1,2 
8,97x7,868,728,72-
7 274 Live Hjelle ILSkjalg 7,30
 
  +0,9+1,1 +0,8
xx7,307,24x7,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 277 Oda Asdal Hansen ILSkjalg 9,44
2 534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL 9,77
3 656 Ingrid Louise Selseth Tønsberg FIK 9,82
4 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 10,02
5 136 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 10,06
6 611 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 10,15
7 555 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 10,35
8 659 Malin Gallis Tønsberg FIK 12,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 868 Astrid Cecilie Berntsen ILSkjalg 1,42,61
2 270 Guro Oppistov Finnesand ILSkjalg 1,44,39
3 166 Hedda NjĂĽ Gjøvik FIK 1,56,10
4 838 Adeline Sponnich Vidar SK 1,57,12
5 718 Helena Skree Bostad Tyrving IL 2,00,14
6 717 Hedvig Lislerud Myhre Tyrving IL 2,01,25
7 195 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 2,06,50
  426 Alva Linnea Andresen Moss IL DNS
  821 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL DNS
Heat: 2
1 221 Nora Jakobsen Haugesund IL 1,37,16
2 60 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 1,37,92
3 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,42,12
4 648 Anna Knapstad Dehli Tønsberg FIK 1,43,08
5 14 Linnea Hove LĂĽhne Asker Sk. Friidrett 1,43,88
6 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 1,46,60
7 611 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 1,49,71
8 659 Malin Gallis Tønsberg FIK 1,50,50
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 221 Nora Jakobsen Haugesund IL 1,37,16
2 60 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 1,37,92
3 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,42,12
4 868 Astrid Cecilie Berntsen ILSkjalg 1,42,61
5 648 Anna Knapstad Dehli Tønsberg FIK 1,43,08
6 14 Linnea Hove LĂĽhne Asker Sk. Friidrett 1,43,88
7 270 Guro Oppistov Finnesand ILSkjalg 1,44,39
8 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 1,46,60
9 611 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 1,49,71
10 659 Malin Gallis Tønsberg FIK 1,50,50
11 166 Hedda NjĂĽ Gjøvik FIK 1,56,10
12 838 Adeline Sponnich Vidar SK 1,57,12
13 718 Helena Skree Bostad Tyrving IL 2,00,14
14 717 Hedvig Lislerud Myhre Tyrving IL 2,01,25
15 195 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 2,06,50
  426 Alva Linnea Andresen Moss IL DNS
  821 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Ida Ramslien FIL AKS-77 42,70
 
x38,58xx35,0542,70
2 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 40,63
 
37,3337,1539,2440,6337,0939,93
3 636 Vilde Marie Nebell Sturla IF 29,11
 
29,1127,95x25,0828,47x
4 510 Ă˜yvor Audunsdatter Tingleff Ringerike FIK 27,46
 
26,7025,4722,5827,4625,6221,46
5 18 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 22,06
 
22,06xx19,40x20,41
6 108 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 21,84
 
21,84xx21,68xx
7 646 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg FIK 16,09
 
x16,07x16,09x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Ida Ramslien FIL AKS-77 37,82
 
33,08xx37,6835,4437,82
2 555 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 35,50
 
32,1531,9832,5135,0435,5034,12
3 636 Vilde Marie Nebell Sturla IF 30,25
 
27,94x29,4028,5729,5730,25
4 557 Frida Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL 29,34
 
24,8329,34x25,2424,5725,87
5 648 Anna Knapstad Dehli Tønsberg FIK 27,32
 
24,4520,71x25,7127,3226,16
6 18 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 22,61
 
22,61xxxxx
7 437 Norah Riahi Arnesen Moss IL 20,50
 
x16,50xxx20,50
8 553 Ana Blagojevic Sarpsborg IL 15,73
 
15,6012,5912,38x11,3615,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,04
 
+0,2+0,2+0,80,0 0,0
10,8710,5111,0410,56x10,82
2 265 Anna Theodora Helgesen ILSkjalg 11,02
 
 -1,00,0 0,0+0,2
x10,6211,02x10,7310,57
3 117 Frida Theodora Johansen Farsund og Lista IK 10,89
 
+0,7+0,2   +0,9
10,7610,89xxx10,84
4 534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL 10,14
 
+0,4+0,00,00,00,0+1,0
9,849,8110,149,309,779,97
5 555 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 8,77
 
+0,5+0,40,00,0+0,8 
8,418,578,628,777,7-
6 553 Ana Blagojevic Sarpsborg IL 8,63
 
+0,8 +0,20,0 +0,7
7,95x8,638,44x8,28
7 557 Frida Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL 8,33
 
 -0,6 0,0+1,6+0,4
x8,32x8,248,338,12
8 646 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg FIK 7,97
 
+0,4-0,4+1,7+1,20,00,0
7,497,637,977,737,797,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 13,03 q
2 156 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL 13,05 q
3 85 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 13,82 q
4 276 Miriam Elise HĂĽmsø ILSkjalg 15,09
  99 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL DNS
  484 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.7
1 76 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 13,07 q
2 569 Emma Hagen Seljord IL 13,29 q
3 589 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 13,41 q
4 573 Leah Maria Prestholt Lorne Seljord IL 13,58 q
5 249 Tuva Moa Frick Holmemstranda IL 13,83 q
6 840 Anne Leivestad Vidar SK 14,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, finale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,94
2 156 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL 12,94
3 589 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 13,16
4 76 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 13,28
5 569 Emma Hagen Seljord IL 13,31
6 573 Leah Maria Prestholt Lorne Seljord IL 13,69
7 249 Tuva Moa Frick Holmemstranda IL 13,80
8 85 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 13,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 723 Ida Petersen Amble Tyrving IL 26,90
 
26,2126,9025,7324,5423,5126,02
2 205 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 25,08
 
x25,0820,23x22,4024,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL 1,55
 
1,45
xo
1,50
o
1,55
xxo
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,26
 
11,4211,4411,6311,7312,26 
2 589 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 11,75
 
11,75xx11,30x10,62
3 723 Ida Petersen Amble Tyrving IL 8,65
 
8,498,65x8,52  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 651 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK 12,64 q
2 89 Andrea Skaar Berg Dimna IL 13,13 q
3 429 Iyna Tunkara Moss IL 13,36 q
4 211 Emilie Høyland Schou Haugesund IL 13,57 q
5 673 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 13,75 q
6 217 Maren Storaas Alsaker Haugesund IL 13,90 q
7 214 Johanne KrĂĽkenes Tverborgvik Haugesund IL 14,19
Heat: 2 Vind: +1.1
1 825 Live Halvorsdatter Røyneland UrĂŚdd Friidrett 13,11 q
2 241 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 13,27 q
3 671 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 13,92
4 661 Mathea Wego Karlsen Tønsberg FIK 13,96
5 684 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 14,25
6 216 LinnĂŠa HĂĽvardsholm Sveen Haugesund IL 15,28
  479 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, finale Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 651 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK 12,49
2 825 Live Halvorsdatter Røyneland UrĂŚdd Friidrett 12,94
3 89 Andrea Skaar Berg Dimna IL 13,03
4 429 Iyna Tunkara Moss IL 13,24
5 673 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 13,72
6 211 Emilie Høyland Schou Haugesund IL 13,73
7 217 Maren Storaas Alsaker Haugesund IL 14,03
  241 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 584 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 38,65
 
37,7038,4238,6535,1337,1336,53
2 541 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 36,68
 
34,3336,68x34,73xx
3 414 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  25,56
 
x25,35x25,56x23,07
4 219 Maria Pedersen Døske Haugesund IL 23,25
 
xx23,25xx22,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 1,65
 
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,68
xxx
2 115 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
3 427 Ebba Brønstad-Osa Moss IL 1,15
 
1,10
xo
1,15
xo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 584 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 12,85
 
12,6012,4612,62x12,85x
2 541 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 12,36
 
xx12,36xxx
3 219 Maria Pedersen Døske Haugesund IL 11,56
 
10,54x10,5611,56x10,95
4 518 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 10,29
 
9,19x8,81x9,1310,29
5 414 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  8,91
 
7,738,128,888,878,418,91
6 429 Iyna Tunkara Moss IL 8,86
 
7,68----8,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.1
1 209 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 12,91 q
2 716 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,42 q
3 776 Mille Baastad Berg Tyrving IL 13,66 q
  368 Mathea Ekberg Bringedal Kristiansands IF DNS
Heat: 2 Vind: +0.5
1 740 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 13,12 q
2 173 Elilnila Chelliah Groruddalen FIK 13,41 q
3 713 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 13,68 q
4 796 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 14,28 q
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m, finale Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 12,73
2 740 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 13,10
3 173 Elilnila Chelliah Groruddalen FIK 13,20
4 713 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 13,55
5 716 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,59
6 776 Mille Baastad Berg Tyrving IL 13,65
7 796 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 14,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 72 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 58,49
2 346 Sofie Sunde Jølster IL 59,23
3 209 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 1,01,13
4 366 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 1,02,75
5 97 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 1,04,41
  368 Mathea Ekberg Bringedal Kristiansands IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 225 Thea Marianne Dahl Haugesund IL 30,87
 
28,64x27,4125,98x30,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 740 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,92
 
0,0-0,3+0,0-1,8 -1,4
4,844,924,784,66x4,81
2 721 Henriette Collett-Østensen Tyrving IL 4,85
 
0,0 +0,0-1,7-1,0 
4,53x4,854,644,78x
3 796 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 4,70
 
0,0-0,00,00,0-1,6-1,3
4,654,564,614,344,494,70
4 365 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 4,54
 
0,00,00,0-1,8 -2,0
4,094,244,544,26x4,14
5 357 Angelina Min Kristiansands IF 3,63
 
 -1,3-0,9   
x2,683,63x--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 141 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,69 q
2 157 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL 12,83 q
3 447 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL 13,16 q
4 701 Emmy Margrethe Rismark Tyrving IL 13,60 q
5 378 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 13,97 q
6 224 Synne Kleppe Haugesund IL 14,04 q
7 213 Irene Storstein Haugesund IL 14,25 q
8 715 Hedda Andersen Tyrving IL 14,31 q
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m, finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 141 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,67
2 447 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL 13,17
3 701 Emmy Margrethe Rismark Tyrving IL 13,54
4 378 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 14,00
5 224 Synne Kleppe Haugesund IL 14,02
6 213 Irene Storstein Haugesund IL 14,23
7 715 Hedda Andersen Tyrving IL 14,46
  157 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 777 Miranda Lauvstad Tyrving IL 57,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 493 Unni Olavsdotter TveitĂĽ Otra IL 33,43
 
32,8832,8232,9633,43xx
2 23 Tora Pedersen Bergan Asker Sk. Friidrett 27,87
 
27,8727,6226,66xx26,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  229 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 11,9
 
0,0+1,9+0,00,0  
11,911,8911,8211,83xx
  599 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 11,13
 
 +0,5+0,0   
x11,1311,03xxx
  701 Emmy Margrethe Rismark Tyrving IL 10,12
 
 +0,2+0,00,00,00,0
x10,129,669,929,999,75
  777 Miranda Lauvstad Tyrving IL 11,47
 
+1,6+0,3+0,9   
11,4711,3511,03---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 34 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 12,55 q
2 43 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,62 q
3 417 Maja Emilia Medic Lyngdal IL 12,84 q
  543 Sofie Østerbø Jansen Sandnes IL DNS
  686 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, finale Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 34 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 12,52
2 417 Maja Emilia Medic Lyngdal IL 12,68
3 43 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 893 Kaitesi Ertzgaard Tjalve, IK 54,39
2 789 Sigrid Alvik Tyrving IL 59,73
3 839 Anne Gine Løvnes Vidar SK 1,00,36
4 114 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 1,01,13
5 243 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 1,02,61
  63 Eden Orre Benhamou BUL, IL i DNS
  847 Ingrid Pernille Rismark Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 572 Julie Noraberg Nilsen Seljord IL 38,95
 
38,4538,08x35,42x38,95
2 725 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 32,99
 
32,99xxx28,9131,48
3 457 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 29,65
 
27,56xx28,0129,65x
4 215 Julie Ekrene Talmo Haugesund IL 19,14
 
15,8517,0116,0215,7519,14x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  34 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 12,15
 
+1,7  0,0 0,0
12,15x-11,98-11,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 668 Sebastian Berntsen Tønsberg FIK 11,34 q
2 363 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,34 q
3 460 Owain Wyn Jones Nesodden IF 12,80 q
4 103 Scott Gary Randall Drøbak-Frogn IL 12,87 q
5 817 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL 12,92 q
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 755 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 59,55
  446 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL DQ:R162.7
  244 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett DNS
  372 Sander Svensson Lindevik Kristiansands IF DNS
Heat: 2
1 735 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 50,71
2 640 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 53,13
3 710 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 53,88
4 164 Sjur Grung Thallaug Gausdal FIK 54,40
5 183 Nii Mensah Nyarko Narh GTI FIK 59,41
  158 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL DNS
  392 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 735 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 50,71
2 640 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 53,13
3 710 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 53,88
4 164 Sjur Grung Thallaug Gausdal FIK 54,40
5 183 Nii Mensah Nyarko Narh GTI FIK 59,41
6 755 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 59,55
  446 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL DQ:R162.7
  392 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF DNS
  372 Sander Svensson Lindevik Kristiansands IF DNS
  244 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett DNS
  158 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 639 Erik Johannes Rosvold Tjalve, IK 48,87
 
47,47x48,8747,6848,16-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 342 Joakim Hermansen Il Vindbjart 9,23
 
8,979,169,23x8,73x
  644 Markus Rooth Tjalve, IK nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 363 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 12,56
 
 +1,6 0,0- 
x12,56x12,29--
2 615 Frode Holt Sturla IF 11,23
 
0,0  +1,90,00,0
10,74xx11,0611,2311,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Para 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Trygve Havro Gneist,IL 58,18
2 604 Eirik Lindø Stjørdal FIK 1,03,56
3 210 Bjørnar Ramstad Støylen Haugesund IL 1,10,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS