Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2021

Arrangert av: IL Tyrving

17.09.2021 - 19.09.2019


Tyrvinglekene 202118.09.2021
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
  49 Daniel Natdanai Huse Bøler IF 10,76
  184 Benedikt Gustafsson Gui SK 10,13
  317 Herman Refvem Kolderup IL Koll 10,09
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart 10,46
  425 Albert Skovli Hermansen Moss IL 9,93
  511 Peder Albert Melbye Ringerike FIK 10,25
  733 Jesper Irgens Holst Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -1.1
  9 George Magnus Severinsen Asker Sk. Friidrett 10,74
  307 Dennis Chiu Andersen IL Koll 10,54
  345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 10,10
  439 Oliver Wiik Moss IL 11,95
  442 Sivert Wiede Wiik Moss IL 11,54
  780 Noah Lunde-Østhus Tyrving IL 11,87
  833 Emil August Kallis Berge Vestby IL 11,40
Heat: 3 Vind: -0.3
  301 Anton Emil Kirkeby Husebø IL Koll 9,80
  382 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 10,59
  472 Cornelis Fredrick Øksne Nittedal IL 10,89
  505 Hans Christopher Melbye Ringerike FIK 10,24
  515 Jeppe Gustav Oklum Andersen Røa Allianseidrettslag 10,27
  783 Oskar Nerheim Gullhaugen Tyrving IL 10,80
  476 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL DNS
Heat: 4 Vind: -0.8
  180 Oliver Aasbø Hytten Groruddalen FIK 9,79
  191 Johan Traa Gui SK 11,93
  314 Gustav Refvem Kolderup IL Koll 10,23
  316 Henrik Henne-Madsen IL Koll 10,41
  587 Matheo Altmann Opuama Ski IL Friidrett 10,44
  709 HĂĽkon Solheim KvĂŚrnrud Tyrving IL 11,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  9 George Magnus Severinsen Asker Sk. Friidrett 3,17
 
-1,10,0+0,0   
3,092,963,17   
  49 Daniel Natdanai Huse Bøler IF 3,10
 
0,0-0,4-0,1   
3,062,963,10   
  180 Oliver Aasbø Hytten Groruddalen FIK 3,69
 
0,0     
3,69xx   
  184 Benedikt Gustafsson Gui SK 3,30
 
0,0-0,8+0,0   
3,303,153,24   
  191 Johan Traa Gui SK 2,87
 
-0,60,0-0,1   
2,792,832,87   
  301 Anton Emil Kirkeby Husebø IL Koll 3,60
 
0,0 +0,0   
3,60x3,20   
  307 Dennis Chiu Andersen IL Koll 2,85
 
0,0     
2,85--   
  316 Henrik Henne-Madsen IL Koll 3,50
 
0,00,0-1,8   
3,503,403,15   
  340 Bjørnar Rosseland Il Vindbjart 3,56
 
-0,60,0-1,0   
3,553,563,52   
  345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 3,58
 
-1,3-1,0-0,3   
3,363,583,35   
  382 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 2,87
 
0,0-0,1+0,0   
2,872,732,73   
  407 Chika Jonathan Okeke Lørenskog FIL 3,84
 
0,0-0,6+0,0   
3,843,723,69   
  425 Albert Skovli Hermansen Moss IL 3,17
 
-0,60,0+0,0   
3,142,953,17   
  439 Oliver Wiik Moss IL 2,72
 
0,0-0,2+0,0   
2,672,722,66   
  442 Sivert Wiede Wiik Moss IL 2,91
 
0,0 +0,0   
2,81x2,91   
  472 Cornelis Fredrick Øksne Nittedal IL 2,91
 
0,0-0,8    
2,912,83x   
  505 Hans Christopher Melbye Ringerike FIK 3,31
 
0,0-0,5+0,0   
3,313,173,13   
  587 Matheo Altmann Opuama Ski IL Friidrett 2,99
 
0,0-0,8+0,0   
2,802,862,99   
  709 HĂĽkon Solheim KvĂŚrnrud Tyrving IL 3,32
 
-0,40,0+0,0   
2,942,843,32   
  780 Noah Lunde-Østhus Tyrving IL 3,03
 
0,0+0,0-1,5   
2,933,032,85   
  833 Emil August Kallis Berge Vestby IL 2,33
 
-0,9 +0,0   
1,98x2,33   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
1 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 9,10
2 407 Chika Jonathan Okeke Lørenskog FIL 9,11
3 66 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 9,28
4 16 Maximilian Häusler Asker Sk. Friidrett 9,72
5 77 Ola Jarning BUL, IL i 9,97
6 621 Laurits Sørensen Sturla IF 10,07
Heat: 2 Vind: -0.6
1 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 9,69
2 36 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 9,81
3 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 9,83
4 516 Amund WĂŚhre Wilhelmsen Romerike Friidrett 10,03
5 609 Daniel Bjørnstad Eker Sturla IF 10,36
6 12 Jetmund Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 11,35
Heat: 3 Vind: -1.5
1 40 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 9,33
2 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 9,47
3 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 9,60
4 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 9,62
5 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 9,68
6 652 Fred Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 9,94
7 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 10,27
Heat: 4 Vind: -0.6
1 279 Otto Ramsland ILSkjalg 8,82
2 102 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 8,98
3 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 9,00
4 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 9,10
5 163 Marcus Hekneby Gausdal FIK 9,21
6 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 9,40
7 536 Jennard Adrian Bjerke Sandefjord Turn & IF 9,72
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 279 Otto Ramsland ILSkjalg 8,82
2 102 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 8,98
3 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 9,00
4 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 9,10
5 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 9,10
6 407 Chika Jonathan Okeke Lørenskog FIL 9,11
7 163 Marcus Hekneby Gausdal FIK 9,21
8 66 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 9,28
9 40 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 9,33
10 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 9,40
11 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 9,47
12 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 9,60
13 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 9,62
14 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 9,68
15 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 9,69
16 536 Jennard Adrian Bjerke Sandefjord Turn & IF 9,72
17 16 Maximilian Häusler Asker Sk. Friidrett 9,72
18 36 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 9,81
19 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 9,83
20 652 Fred Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 9,94
21 77 Ola Jarning BUL, IL i 9,97
22 516 Amund WĂŚhre Wilhelmsen Romerike Friidrett 10,03
23 621 Laurits Sørensen Sturla IF 10,07
24 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 10,27
25 609 Daniel Bjørnstad Eker Sturla IF 10,36
26 12 Jetmund Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 11,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 259 Edvin Bo Daniel Sundbäck IL Ros 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
2 101 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 1,25
 
1,05
o
1,10
xo
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxo
1,30
xxx
3 680 August Liavaag NĂŚss Tyrving IL 1,20
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xo
1,25
xxx
4 77 Ola Jarning BUL, IL i 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
5 180 Oliver Aasbø Hytten Groruddalen FIK 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
xxx
6 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 1,15
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
6 182 Vetle Lier Groruddalen FIK 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
8 98 Christoffer Elliot Clason Eriksen Drøbak-Frogn IL 1,10
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xo
1,15
xxx
9 516 Amund WĂŚhre Wilhelmsen Romerike Friidrett 1,05
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
9 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 1,05
 
1,05
xo
1,10
xxx
11 768 Markus Bjørtomt Tyrving IL 1,05
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xxo
1,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
1 111 Ă˜ystein Bogstrand LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 8,64
2 3 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 9,15
3 376 Eirik Eikeland Furulund Lambertseter IF 9,23
4 467 Nicolay Ask Mjør Nesøya IL 9,49
5 804 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 9,77
6 325 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 10,04
Heat: 2 Vind: -0.1
1 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 9,46
2 574 Aksel Myrstad Olsen Sem IF 9,74
3 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 9,93
4 782 Olav Naadland Hauger Tyrving IL 10,00
5 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 10,15
6 731 Iver Fykerud Tyrving IL 10,22
7 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 10,35
Heat: 3 Vind: -0.6
1 228 Aleksander Jørgen Lunn Hellas, IF 8,99
2 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 9,16
3 109 Noah Steiro Eiker-Kvikk, IF 9,40
4 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 9,54
5 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 9,65
6 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 9,65
  19 Sigurd Letnes Østensen Asker Sk. Friidrett DNS
Heat: 4 Vind: -0.6
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 8,34
2 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 8,35
3 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 8,68
4 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,86
5 135 August Sandnes Fredrikstad IF 8,90
6 252 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 9,06
  411 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 8,34
2 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 8,35
3 111 Ă˜ystein Bogstrand LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 8,64
4 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 8,68
5 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,86
6 135 August Sandnes Fredrikstad IF 8,90
7 228 Aleksander Jørgen Lunn Hellas, IF 8,99
8 252 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 9,06
9 3 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 9,15
10 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 9,16
11 376 Eirik Eikeland Furulund Lambertseter IF 9,23
12 109 Noah Steiro Eiker-Kvikk, IF 9,40
13 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 9,46
14 467 Nicolay Ask Mjør Nesøya IL 9,49
15 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 9,54
16 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 9,65
17 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 9,65
18 574 Aksel Myrstad Olsen Sem IF 9,74
19 804 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 9,77
20 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 9,93
21 782 Olav Naadland Hauger Tyrving IL 10,00
22 325 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 10,04
23 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 10,15
24 731 Iver Fykerud Tyrving IL 10,22
25 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 10,35
  19 Sigurd Letnes Østensen Asker Sk. Friidrett DNS
  411 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 2,03,60
2 467 Nicolay Ask Mjør Nesøya IL 2,04,43
3 782 Olav Naadland Hauger Tyrving IL 2,06,03
4 807 Ulrik Holst Holmqvist Tyrving IL 2,06,51
5 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 2,07,35
6 410 Sebastian James Pettersen Lørenskog FIL 2,08,45
7 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 2,10,26
8 731 Iver Fykerud Tyrving IL 2,13,95
  464 Casper Kolderup Winge Nesøya IL DNS
Heat: 2
1 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 1,51,96
2 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 1,52,41
3 494 Ole Ludahl Lagethon Ă˜yer/Tretten IF 1,54,52
4 376 Eirik Eikeland Furulund Lambertseter IF 1,55,01
5 802 Thomas Kaggerud Helland Tyrving IL 1,56,67
6 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 1,57,38
7 261 Martin Egerborg IL Ros 1,59,20
8 574 Aksel Myrstad Olsen Sem IF 2,01,02
9 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 2,03,31
  411 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL DNS
Heat: 3
1 816 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 1,37,04
2 470 Ask Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,40,98
3 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 1,41,97
4 531 Per August Halle Haugen Runar, IL 1,42,37
5 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 1,45,00
6 135 August Sandnes Fredrikstad IF 1,46,78
7 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 1,47,71
8 495 Trygve Ludahl Lagethon Ă˜yer/Tretten IF 1,48,65
9 396 Vetle Titlestad Bye Larvik Turn & IF 1,49,68
  529 Lars KĂĽlĂĽs Abrahamsen Runar, IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 816 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL 1,37,04
2 470 Ask Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,40,98
3 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 1,41,97
4 531 Per August Halle Haugen Runar, IL 1,42,37
5 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 1,45,00
6 135 August Sandnes Fredrikstad IF 1,46,78
7 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 1,47,71
8 495 Trygve Ludahl Lagethon Ă˜yer/Tretten IF 1,48,65
9 396 Vetle Titlestad Bye Larvik Turn & IF 1,49,68
10 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 1,51,96
11 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 1,52,41
12 494 Ole Ludahl Lagethon Ă˜yer/Tretten IF 1,54,52
13 376 Eirik Eikeland Furulund Lambertseter IF 1,55,01
14 802 Thomas Kaggerud Helland Tyrving IL 1,56,67
15 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 1,57,38
16 261 Martin Egerborg IL Ros 1,59,20
17 574 Aksel Myrstad Olsen Sem IF 2,01,02
18 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 2,03,31
19 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 2,03,60
20 467 Nicolay Ask Mjør Nesøya IL 2,04,43
21 782 Olav Naadland Hauger Tyrving IL 2,06,03
22 807 Ulrik Holst Holmqvist Tyrving IL 2,06,51
23 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 2,07,35
24 410 Sebastian James Pettersen Lørenskog FIL 2,08,45
25 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 2,10,26
26 731 Iver Fykerud Tyrving IL 2,13,95
  529 Lars KĂĽlĂĽs Abrahamsen Runar, IL DNS
  464 Casper Kolderup Winge Nesøya IL DNS
  411 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 4,94
 
+0,0 +0,0   
4,68x4,94   
2 370 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 4,72
 
+1,2+0,0-0,8   
4,724,104,68   
3 111 Ă˜ystein Bogstrand LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 4,48
 
+0,0+0,0-0,2   
4,484,454,27   
4 87 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø 4,47
 
+0,0+0,9+0,0   
4,474,033,95   
5 109 Noah Steiro Eiker-Kvikk, IF 4,25
 
+1,3+0,0-1,0   
4,104,254,24   
6 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 4,21
 
-0,1+1,2+0,0   
3,804,213,77   
7 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 4,20
 
+0,0+0,0-0,2   
3,814,204,20   
8 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 4,20
 
+0,0+1,2+0,6   
4,204,174,18   
9 135 August Sandnes Fredrikstad IF 4,17
 
-0,2+0,9-0,3   
4,173,984,01   
10 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 4,13
 
+0,0+1,6+0,0   
3,964,133,89   
11 294 Sebastian Brunsdon IL Jardar 4,10
 
  +0,0   
xx4,10   
12 252 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 4,04
 
+0,0+1,6+0,0   
3,793,224,04   
13 3 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 3,99
 
+1,2+0,0    
3,993,74-   
14 782 Olav Naadland Hauger Tyrving IL 3,91
 
+0,0+1,1+0,0   
3,913,873,90   
15 467 Nicolay Ask Mjør Nesøya IL 3,89
 
+0,0+0,2+0,0   
3,603,813,89   
16 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 3,85
 
+0,0 +0,0   
3,72x3,85   
17 675 Anders Fosmo Halvorsen Tyrving IL 3,75
 
+0,0+0,0-1,1   
3,752,633,75   
18 465 Eskil Smenes Jensen Nesøya IL 3,66
 
+0,0+1,1+0,0   
3,553,573,66   
19 804 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 3,62
 
-0,5+0,8+0,0   
3,623,453,16   
20 731 Iver Fykerud Tyrving IL 3,60
 
+0,0+0,0+0,0   
3,563,603,02   
21 464 Casper Kolderup Winge Nesøya IL 3,52
 
+0,0+0,0+0,0   
3,443,353,52   
22 145 Linus Kristoffer Lervik-Johansen Fredrikstad IF 3,44
 
+0,0+1,1-1,1   
3,373,383,44   
23 574 Aksel Myrstad Olsen Sem IF 3,44
 
+0,0+0,0+0,0   
3,443,222,54   
24 466 Isak Lind-Isaksen Nesøya IL 3,35
 
+0,0+1,7+0,0   
3,353,193,30   
25 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 3,33
 
+0,0+0,0+0,0   
3,313,333,22   
26 655 Henrik Høgvold Tønsberg FIK 3,27
 
 +0,0+0,0   
x3,273,20   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
1 581 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 8,17 q
2 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 8,64 q
3 444 Theodor Wie Eriksen Moss IL 8,89 q
4 11 Iver Bach Igland Asker Sk. Friidrett 9,07
5 33 Halvor Skjerping Johnsen BĂŚkkelagets SK 9,51
6 869 Jørgen Skilbrei Tyrving IL 10,59
  705 Felix Irgens Holst Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -0.7
1 547 Lucas Francois Bricot Sandvin, IL 8,53 q
2 153 Eirik Markussen Fyllingen IL 8,96 q
3 323 Jakob Refvem Kolderup IL Koll 9,09
4 35 Jørgen Farbrot Gether BĂŚkkelagets SK 9,20
5 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 9,93
6 13 Kristian Pfeuti Asker Sk. Friidrett 10,13
  263 Aleksander Aarestrup ILSkjalg DNS
Heat: 3 Vind: +0.5
1 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,73 q
2 406 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 8,82 q
3 416 Mikkel Engen Stenerud Lyn Ski 8,96 q
4 590 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,00
5 779 Mortimer FĂŠliot Tyrving IL 9,07
6 326 Leo Winge Aas IL Koll 9,18
7 171 Andreas Kragholm Groruddalen FIK 9,68
8 22 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 10,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m, finale Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 581 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 7,97
2 547 Lucas Francois Bricot Sandvin, IL 8,45
3 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 8,62
4 153 Eirik Markussen Fyllingen IL 8,74
5 406 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 8,77
6 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,78
7 444 Theodor Wie Eriksen Moss IL 8,90
8 416 Mikkel Engen Stenerud Lyn Ski 9,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 632 Sivert Rusten Sturla IF 1,44,00
2 598 Fredrik Kvien Svendsen Sørild FIK 1,45,63
3 326 Leo Winge Aas IL Koll 1,46,43
4 567 Iver Bastlien Sauda IL 1,48,38
5 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 1,49,89
6 586 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 1,52,61
7 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 1,57,65
8 35 Jørgen Farbrot Gether BĂŚkkelagets SK 2,05,35
Heat: 2
1 832 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 1,32,23
2 566 Elias Dybing Sauda IL 1,32,66
3 155 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 1,34,39
4 161 Anders Granum Haug Gausdal FIK 1,35,83
5 303 Axel Wold Møller IL Koll 1,39,82
6 846 Herman Troye Eide Vidar SK 1,39,91
7 546 Haakon Alexander Kollerud Johansen Sandvin, IL 1,43,06
  478 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 832 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 1,32,23
2 566 Elias Dybing Sauda IL 1,32,66
3 155 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 1,34,39
4 161 Anders Granum Haug Gausdal FIK 1,35,83
5 303 Axel Wold Møller IL Koll 1,39,82
6 846 Herman Troye Eide Vidar SK 1,39,91
7 546 Haakon Alexander Kollerud Johansen Sandvin, IL 1,43,06
8 632 Sivert Rusten Sturla IF 1,44,00
9 598 Fredrik Kvien Svendsen Sørild FIK 1,45,63
10 326 Leo Winge Aas IL Koll 1,46,43
11 567 Iver Bastlien Sauda IL 1,48,38
12 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 1,49,89
13 586 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 1,52,61
14 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 1,57,65
15 35 Jørgen Farbrot Gether BĂŚkkelagets SK 2,05,35
  478 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 582 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 10,15
 
9,4010,0910,159,569,618,47
2 547 Lucas Francois Bricot Sandvin, IL 9,93
 
9,938,869,789,109,659,85
3 11 Iver Bach Igland Asker Sk. Friidrett 9,34
 
9,289,229,349,189,158,97
4 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,89
 
8,678,578,718,368,248,89
5 33 Halvor Skjerping Johnsen BĂŚkkelagets SK 7,60
 
7,367,437,606,50x7,21
6 35 Jørgen Farbrot Gether BĂŚkkelagets SK 6,44
 
5,976,106,166,226,446,30
7 13 Kristian Pfeuti Asker Sk. Friidrett 5,56
 
5,345,115,564,85x4,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 444 Theodor Wie Eriksen Moss IL 4,75
 
+0,2 0+0,7+0,7+0,6
4,75x4,234,444,184,48
2 8 Emil Kristoffer Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 4,50
 
0+0,5+0,20+0,80
4,504,454,443,794,194,41
3 416 Mikkel Engen Stenerud Lyn Ski 4,30
 
0+0,8+0,30 +1,5
4,303,673,183,70x4,28
4 779 Mortimer FĂŠliot Tyrving IL 4,28
 
0+0,9+0,50+1,20
4,274,264,284,134,174,18
5 35 Jørgen Farbrot Gether BĂŚkkelagets SK 3,97
 
0     
3,97xx---
6 562 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 3,82
 
+1 +0,6+0,7+2,2 
3,82x3,653,803,74x
7 33 Halvor Skjerping Johnsen BĂŚkkelagets SK 3,79
 
0+0,9    
3,793,75x---
8 171 Andreas Kragholm Groruddalen FIK 3,75
 
+0,7+1,0+0,80+1,3+1,4
3,533,753,513,593,403,61
9 22 Sverre Alexander Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 3,58
 
0+1,10   
3,583,553,45   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 17,04
 
17,0414,3514,26x15,1116,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.9
1 430 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 7,75 q
2 230 Marvin Nak-In Hellas, IF 7,99 q
3 144 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 8,07 q
4 650 August Høgvold Tønsberg FIK 8,51
5 69 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 8,60
6 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 9,28
Heat: 2 Vind: +0.4
1 769 Markus Le Fjeld Tyrving IL 7,74 q
2 548 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 7,96 q
3 222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL 8,06 q
4 231 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 8,21
5 679 August Anundsen Borgen Tyrving IL 8,32
6 162 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 8,59
Heat: 3 Vind: -0.8
1 538 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & IF 7,89 q
2 256 Julian Zhang Førsund Hvam IL 7,92 q
3 285 Thor Anders Mannes Minsaas ILSkjalg 8,22
4 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 8,43
5 331 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,07
  663 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m, finale Vind: -1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 430 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 7,73
2 769 Markus Le Fjeld Tyrving IL 7,75
3 538 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & IF 7,86
4 256 Julian Zhang Førsund Hvam IL 7,93
5 230 Marvin Nak-In Hellas, IF 7,98
6 548 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 8,06
7 144 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 8,08
8 222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL 8,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 650 August Høgvold Tønsberg FIK 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,60
o
1,65
xxx
2 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 1,60
 
1,40
xo
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxo
1,60
xxo
1,65
xxx
3 144 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 1,50
 
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxo
1,55
xxx
4 663 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK 1,40
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
5 801 Thomas Høvik NĂŚss Tyrving IL 1,40
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
6 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 39,20
 
34,77xx36,18x39,20
2 250 Mathias Røstad-Larsen Horten FIK 24,62
 
20,4522,3124,6222,13x23,26
  286 Vegard Røttingen ILSkjalg nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) Vind: -0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 829 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK 14,78
  827 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 420 Kristoffer Molenaar Modum FIK 25,57
2 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 25,99
3 755 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 26,29
4 634 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 26,79
5 682 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 26,86
  702 Estin Levorsen Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -0.7
1 689 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 23,00
2 181 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 23,44
3 549 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 25,11
4 830 Theodor TrĂŚgde Pedersen VĂĽg, IK 25,30
5 462 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 25,42
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 689 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 23,00
2 181 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 23,44
3 549 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 25,11
4 830 Theodor TrĂŚgde Pedersen VĂĽg, IK 25,30
5 462 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 25,42
6 420 Kristoffer Molenaar Modum FIK 25,57
7 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 25,99
8 755 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 26,29
9 634 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 26,79
10 682 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 26,86
  702 Estin Levorsen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 105 Vinter Andersson Drøbak-Frogn IL 2,12,79
2 288 Victor Hoff-Hansen ILSkjalg 2,13,90
3 696 Eirik Alvik Tyrving IL 2,14,42
4 755 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 2,15,86
5 682 Benjamin BĂŚvre-Jensen Tyrving IL 2,18,65
6 714 HĂĽvard Rekve Lian Tyrving IL 2,29,60
  404 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Lørenskog FIL DNS
  445 Tobias Berg Utaker Moss IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 585 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 41,13
 
37,7839,7440,8941,07x41,13
2 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 38,10
 
x38,10xxxx
3 336 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 29,30
 
29,3029,26xxx26,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 829 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK 12,68
 
  +0,0+0,0+0,0 
x-12,0312,6812,61-
2 496 Aksel Wormdahl Ranheim IL 12,49
 
+0,0   +0,0-0,2
12,49xxx12,4112,39
3 207 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 11,88
 
 +0,0+0,3 +0,0-0,7
x10,7411,61x11,4811,88
4 291 Oskar Stattin IK Hind 11,32
 
+0,6 +0,0+0,4  
11,26x11,3210,96xx
5 634 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 10,49
 
+0,0+0,0+0,0   
10,2910,4910,11xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 13,65
2 570 HĂĽkon Yri Aaberg Seljord IL 13,98
3 591 Tobias Rian Ski IL Friidrett 16,46
  389 William Schjerve Moe Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m Vind: +0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 544 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 23,10
2 290 Henrik Helgesen Danielsen IK Grane Arendal 23,32
3 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 23,84
4 501 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 24,37
5 24 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 24,66
6 863 Teodor Miller Vidar SK 25,34
7 226 Thomas Johan Fagerland Haugesund IL 25,74
  389 William Schjerve Moe Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 532 Sebastian Ruud Skjelbred Runar, IL 2,11,05
2 446 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,15,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 544 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 41,37
 
32,0341,3741,03xxx
2 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 39,21
 
x39,2136,3638,1139,1538,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 82 Thai Drager BUL, IL i 12,08
 
+0,8  +0,0  
12,08xx12,05x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 15,73
2 25 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett 15,95
3 419 Kasper Molenaar Modum FIK 16,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 667 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg FIK 67,31
 
63,87x67,3164,6964,9964,84
  711 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 824 Adrian Kojen UrĂŚdd Friidrett 15,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 373 Tore Marius Engebretsen Tøfte Kristiansands IF 2,02,17
2 790 Sigurd Clementsen Tyrving IL 2,10,15
3 610 Daniel Oppen Sturla IF 2,11,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 791 Simen Gimnes Tyrving IL 6,41
 
-0,5+0,0-0,1-0,8 -0,5
6,286,416,156,09x6,05
2 80 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 6,09
 
  +0,0-0,1+0,0-0,4
xx6,055,636,095,92
3 688 Christian AndrĂŠs Lervik Tyrving IL 2,62
 
-1,0     
2,62-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Slegge (6,0kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  59,42
 
56,2959,42xxxx
2 412 Emil Lukassen TĂĽrneby Løten Friidrett  39,12
 
37,9538,5837,9434,9239,1238,92
3 790 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,96
 
11,4611,96xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 359 Daniel Thrana Kristiansands IF 59,22
 
54,2956,7459,2259,0858,7856,65
2 140 Jan Teodor Tvete Grønberg Fredrikstad IF 53,44
 
50,1653,4449,1349,8746,3749,85
3 795 Sondre Thomassen Thorvik Tyrving IL 41,87
 
41,8441,8741,1539,4641,5439,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
  320 Ingrid Louise Wadahl Sweetman IL Koll 9,66
  383 Mathilde Brekke Aamodt Lambertseter IF 11,00
  504 Fredrikke Stensrud Larsen Ringerike FIK 11,88
  630 Sigrun Margrethe Gjerstad Sundet Sturla IF 9,96
  631 Sina Helgetveit Sturla IF 10,85
  719 Helene Aas Hersløv Tyrving IL 11,94
  758 Maiken Kaggerud Helland Tyrving IL 11,28
  778 Miri Mjaaland Tyrving IL 11,81
Heat: 2 Vind: -0.6
  174 Louise Mørkedal Walger Groruddalen FIK 10,82
  189 Ida Kleivenes-Lund Gui SK 11,13
  311 Erika Engen Eliassen IL Koll 11,07
  463 Camilla Cecilie Bakken Nesøya IL 10,59
  580 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 10,56
  757 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 10,20
  781 Oda Blankholm-Vartdal Tyrving IL 11,14
  811 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL 9,47
Heat: 3 Vind: -1.1
  337 Selma Moral Zwaig IL Koll 11,13
  459 Oda Bekken Bjørdal Nesodden IF 9,61
  468 Nora Kolderup Winge Nesøya IL 10,09
  607 Caroline Holmberg Hveding Sturla IF 10,39
  613 Filippa Haugen Sturla IF 10,84
  693 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 10,11
  746 Kristine Rud Kongsgaard Tyrving IL 11,18
  792 Sofie Berzina Steffensen Tyrving IL 11,42
Heat: 4 Vind: -1.2
  104 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 10,90
  160 Agnes Teigum Aamot Gausdal FIK 10,73
  196 Milea Mølbach Nikolaisen Gui SK 11,05
  253 Julie Øverli Hurdal IL 10,42
  528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 11,24
  618 Ida Stokke Sturla IF 10,77
  810 Wilma Bianca Marie AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 11,74
  704 Evelina Sterne-Rønning Tyrving IL DNS
Heat: 5 Vind: -1.9
  28 Ane Pauline Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 10,64
  194 Maria Johanne Rosenberg Gui SK 12,08
  312 Fam Auk-Emblem IL Koll 10,05
  387 Thea Miranda Falkman Myklebust Lambertseter IF 10,46
  517 Elin Holmeide Romerike Friidrett 10,20
  600 Mari Kvien Svendsen Sørild FIK 10,12
  687 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL 10,53
  752 Lise Due-Gundersen Tyrving IL 11,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  28 Ane Pauline Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 3,04
 
+0,0+0,5+1,6   
2,932,913,04   
  104 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 3,10
 
+0,0+1,9+0,0   
3,103,032,93   
  160 Agnes Teigum Aamot Gausdal FIK 2,89
 
0+1,6+0,6   
2,672,862,89   
  174 Louise Mørkedal Walger Groruddalen FIK 2,95
 
+0,0+0,4+0,0   
2,852,902,95   
  196 Milea Mølbach Nikolaisen Gui SK 2,88
 
+0,0+0,0+0,9   
2,882,842,80   
  253 Julie Øverli Hurdal IL 3,18
 
+0,0+0,6+1,6   
3,183,162,98   
  337 Selma Moral Zwaig IL Koll 2,99
 
+0,0+1,7    
2,992,80-   
  383 Mathilde Brekke Aamodt Lambertseter IF 2,65
 
+1,1+1,4+0,0   
2,652,582,44   
  387 Thea Miranda Falkman Myklebust Lambertseter IF 2,99
 
+0,0+1,1+2,1   
2,892,992,95   
  459 Oda Bekken Bjørdal Nesodden IF 3,67
 
+0,0+0,7+0,9   
3,373,463,67   
  468 Nora Kolderup Winge Nesøya IL 3,53
 
+0,4+0,0+0,1   
3,533,333,38   
  504 Fredrikke Stensrud Larsen Ringerike FIK 2,52
 
+0,0+0,0+0,0   
2,522,522,35   
  517 Elin Holmeide Romerike Friidrett 3,26
 
+1,4+0,0+0,0   
3,262,982,98   
  528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 3,13
 
+0,0+0,7    
3,043,13-   
  580 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 2,80
 
+0,0+0,4+1,3   
2,442,742,80   
  600 Mari Kvien Svendsen Sørild FIK 3,39
 
+0,0+0,3+0,9   
3,193,373,39   
  607 Caroline Holmberg Hveding Sturla IF 3,06
 
+0,5+0,0+0,8   
3,062,922,80   
  613 Filippa Haugen Sturla IF 2,75
 
+1,0+1,4+0,0   
2,542,752,69   
  618 Ida Stokke Sturla IF 3,03
 
+1,1+0,0+0,0   
3,032,762,78   
  630 Sigrun Margrethe Gjerstad Sundet Sturla IF 3,53
 
+1,8+1,2+1,1   
3,533,363,52   
  631 Sina Helgetveit Sturla IF 3,09
 
+0,6+0,90   
3,092,862,98   
  687 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL 2,79
 
+0,1+0,8+0,7   
2,712,722,79   
  693 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 3,47
 
+0,0+0,0+1,3   
3,273,473,14   
  719 Helene Aas Hersløv Tyrving IL 2,42
 
+0,4+0,9    
2,422,23x   
  746 Kristine Rud Kongsgaard Tyrving IL 2,97
 
+0,3+0,8+1,0   
2,972,862,90   
  757 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 3,23
 
+0,0 +1,3   
3,22x3,23   
  758 Maiken Kaggerud Helland Tyrving IL 2,72
 
+0,9+0,0+0,1   
2,482,722,62   
  781 Oda Blankholm-Vartdal Tyrving IL 2,78
 
+0,7+0,8+0,0   
2,602,502,78   
  792 Sofie Berzina Steffensen Tyrving IL 2,63
 
+0,9+0,9+0,0   
2,472,632,51   
  810 Wilma Bianca Marie AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 3,00
 
0+0,6+1,4   
2,873,002,92   
  811 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL 3,79
 
+0,7+0,0    
3,793,65x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.8
1 624 Marie Lekanger Gørlitz-HĂĽkonsen Sturla IF 10,11
2 619 Jenin Cornier Sturla IF 10,61
3 310 Ellinor Øren-Pettersen IL Koll 10,69
4 299 Amalie Romfog Hauge IL Koll 10,87
5 605 Astrid Christine Brokhaug Persson Sturla IF 11,44
6 866 Sofie Borge Pinnock Tyrving IL 11,56
  706 Fia Charlotte BĂŚvre Johansson Tyrving IL DNS
  753 Lotte Sofie Oklum Andersen Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -0.7
1 633 Sofie Engeset Sturla IF 9,78
2 449 Agnes Torgine Solum Karlbom Nesodden IF 9,81
3 172 Anna Mørkedal Walger Groruddalen FIK 9,93
4 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 9,94
5 473 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 10,05
6 175 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen FIK 10,21
7 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 10,39
8 806 Tuva Røtvold Gerhardsen Tyrving IL 10,58
Heat: 3 Vind: -1.3
1 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 9,82
2 628 Oline Rostrup Thagaard Sturla IF 9,89
3 149 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 9,91
4 703 Eva Lien Augustine Tyrving IL 9,95
5 568 Mille Dybing Sauda IL 10,01
6 612 Eline HĂĽrberg Jensrud Sturla IF 10,03
7 635 Vienna Skinnes Sturla IF 10,05
8 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 10,10
Heat: 4 Vind: -1.0
1 836 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 9,04
2 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 9,45
3 44 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 9,48
4 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,69
5 201 Therese Gustafsson Gui SK 9,71
6 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 9,75
  31 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK DNS
  393 Marie Huseby Stien Larvik Turn & IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 836 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 9,04
2 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 9,45
3 44 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 9,48
4 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,69
5 201 Therese Gustafsson Gui SK 9,71
6 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 9,75
7 633 Sofie Engeset Sturla IF 9,78
8 449 Agnes Torgine Solum Karlbom Nesodden IF 9,81
9 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 9,82
10 628 Oline Rostrup Thagaard Sturla IF 9,89
11 149 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 9,91
12 172 Anna Mørkedal Walger Groruddalen FIK 9,93
13 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 9,94
14 703 Eva Lien Augustine Tyrving IL 9,95
15 568 Mille Dybing Sauda IL 10,01
16 612 Eline HĂĽrberg Jensrud Sturla IF 10,03
17 473 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 10,05
18 635 Vienna Skinnes Sturla IF 10,05
19 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 10,10
20 624 Marie Lekanger Gørlitz-HĂĽkonsen Sturla IF 10,11
21 175 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen FIK 10,21
22 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 10,39
23 806 Tuva Røtvold Gerhardsen Tyrving IL 10,58
24 619 Jenin Cornier Sturla IF 10,61
25 310 Ellinor Øren-Pettersen IL Koll 10,69
26 299 Amalie Romfog Hauge IL Koll 10,87
27 605 Astrid Christine Brokhaug Persson Sturla IF 11,44
28 866 Sofie Borge Pinnock Tyrving IL 11,56
  706 Fia Charlotte BĂŚvre Johansson Tyrving IL DNS
  31 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK DNS
  753 Lotte Sofie Oklum Andersen Tyrving IL DNS
  393 Marie Huseby Stien Larvik Turn & IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,30
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
2 473 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
3 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxo
1,30
xxx
4 449 Agnes Torgine Solum Karlbom Nesodden IF 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
5 201 Therese Gustafsson Gui SK 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
6 310 Ellinor Øren-Pettersen IL Koll 1,05
 
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
6 635 Vienna Skinnes Sturla IF 1,05
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
8 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 1,05
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
9 299 Amalie Romfog Hauge IL Koll 1,00
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
10 528 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 1,00
 
0,95
xo
1,00
o
1,05
xxx
  770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL NM
 
1,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 9,61
2 699 Ella Klaveness Walker Tyrving IL 9,86
3 676 Anna Driesprong Langerød Tyrving IL 9,93
4 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF 10,14
5 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 10,37
6 743 Klara Holck Haavardsen Tyrving IL 10,59
7 728 Iris Ekrheim Skoglund Tyrving IL 10,63
Heat: 2 Vind: -0.5
1 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 9,08
2 110 Oda LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 9,12
3 292 Erle Mercier Balstad IL Jardar 9,24
4 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 9,45
5 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 9,87
6 178 Neya Pope Hamilton Groruddalen FIK 9,89
7 297 Alisia Marie Sem-Jacobsen Maiquez IL Koll 10,15
Heat: 3 Vind: -1.4
1 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 9,22
2 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 9,76
3 771 Marte Dortea Bjørke Ådland Tyrving IL 10,20
4 30 Astrid Wulfsberg-Gamre BĂŚkkelagets SK 10,56
5 432 Martine Haug Amundsen Moss IL 11,09
6 738 Julia Helene Charlott Konradsen Tyrving IL 12,55
  371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF DNS
Heat: 4 Vind: -0.7
1 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 8,93
2 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 9,44
3 375 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 9,52
4 741 Karina Hole Tyrving IL 9,91
5 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF 9,92
6 762 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 10,07
  539 Olea Kristin Løberg Fladeby Sandefjord Turn & IF DNS
Heat: 5 Vind: +0.1
1 38 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 9,30
2 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 9,40
3 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 9,44
4 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 9,59
5 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 9,62
6 313 Fride Engen Eliassen IL Koll 9,77
7 592 Hedda Rønningen Snøgg Friidrett 10,14
Heat: 6 Vind: -1.4
1 4 Malena Athine Grønvold WidĂŠn Ă…s IL 9,23
2 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 9,36
3 185 Elena Marija White Gui SK 9,39
4 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 9,47
5 198 Stine Lyngstad Gui SK 9,52
6 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 9,61
7 637 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 9,76
Heat: 7 Vind: -0.6
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 8,58
2 46 Vilma Andersen Rooth BĂŚkkelagets SK 8,73
3 855 Lotte Koubova Tangen Vidar SK 8,78
4 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 8,79
5 440 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 9,10
6 697 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 9,11
7 381 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF 9,17
8 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 9,54
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Maia MelgĂĽrd IL Koll 8,58
2 46 Vilma Andersen Rooth BĂŚkkelagets SK 8,73
3 855 Lotte Koubova Tangen Vidar SK 8,78
4 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 8,79
5 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 8,93
6 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 9,08
7 440 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 9,10
8 697 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 9,11
9 110 Oda LøitegĂĽrd Eiker-Kvikk, IF 9,12
10 381 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF 9,17
11 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 9,22
12 4 Malena Athine Grønvold WidĂŠn Ă…s IL 9,23
13 292 Erle Mercier Balstad IL Jardar 9,24
14 38 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 9,30
15 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 9,36
16 185 Elena Marija White Gui SK 9,39
17 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 9,40
18 298 Alma Auk-Emblem IL Koll 9,44
19 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 9,44
20 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 9,45
21 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 9,47
22 375 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 9,52
23 198 Stine Lyngstad Gui SK 9,52
24 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 9,54
25 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 9,59
26 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 9,61
27 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 9,61
28 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 9,62
29 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 9,76
30 637 Wilma Christine Thorrud Sturla IF 9,76
31 313 Fride Engen Eliassen IL Koll 9,77
32 699 Ella Klaveness Walker Tyrving IL 9,86
33 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 9,87
34 178 Neya Pope Hamilton Groruddalen FIK 9,89
35 741 Karina Hole Tyrving IL 9,91
36 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF 9,92
37 676 Anna Driesprong Langerød Tyrving IL 9,93
38 762 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 10,07
39 592 Hedda Rønningen Snøgg Friidrett 10,14
40 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF 10,14
41 297 Alisia Marie Sem-Jacobsen Maiquez IL Koll 10,15
42 771 Marte Dortea Bjørke Ådland Tyrving IL 10,20
43 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 10,37
44 30 Astrid Wulfsberg-Gamre BĂŚkkelagets SK 10,56
45 743 Klara Holck Haavardsen Tyrving IL 10,59
46 728 Iris Ekrheim Skoglund Tyrving IL 10,63
47 432 Martine Haug Amundsen Moss IL 11,09
48 738 Julia Helene Charlott Konradsen Tyrving IL 12,55
  371 Salma Abdelrahman Mustafa Kristiansands IF DNS
  539 Olea Kristin Løberg Fladeby Sandefjord Turn & IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 1,51,04
2 178 Neya Pope Hamilton Groruddalen FIK 2,06,25
3 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 2,08,20
4 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 2,09,44
5 350 Selma Svege Jutul, IL 2,11,79
6 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 2,18,26
7 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 2,20,14
8 842 Emmy VĂĽge Koch Vidar SK 2,26,78
  381 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF DNS
  699 Ella Klaveness Walker Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 1,52,15
2 775 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 1,52,32
3 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 1,57,69
4 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 1,57,96
5 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 1,58,58
6 766 Marie Helgheim Tyrving IL 1,58,65
7 4 Malena Athine Grønvold WidĂŠn Ă…s IL 1,59,47
8 539 Olea Kristin Løberg Fladeby Sandefjord Turn & IF 2,02,18
9 858 Nanna Jensehaugen Vidar SK 2,02,64
10 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 2,03,29
  313 Fride Engen Eliassen IL Koll DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 1,51,04
2 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 1,52,15
3 775 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 1,52,32
4 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 1,57,69
5 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 1,57,96
6 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 1,58,58
7 766 Marie Helgheim Tyrving IL 1,58,65
8 4 Malena Athine Grønvold WidĂŠn Ă…s IL 1,59,47
9 539 Olea Kristin Løberg Fladeby Sandefjord Turn & IF 2,02,18
10 858 Nanna Jensehaugen Vidar SK 2,02,64
11 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 2,03,29
12 178 Neya Pope Hamilton Groruddalen FIK 2,06,25
13 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 2,08,20
14 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 2,09,44
15 350 Selma Svege Jutul, IL 2,11,79
16 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 2,18,26
17 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 2,20,14
18 842 Emmy VĂĽge Koch Vidar SK 2,26,78
  313 Fride Engen Eliassen IL Koll DNS
  699 Ella Klaveness Walker Tyrving IL DNS
  381 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 533 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 4,37
 
+0,0+0,0    
4,034,37x   
2 185 Elena Marija White Gui SK 4,36
 
-1,3+1,4+0,0   
4,364,254,04   
3 292 Erle Mercier Balstad IL Jardar 4,33
 
-0,5+0,0+0,0   
4,074,294,33   
4 46 Vilma Andersen Rooth BĂŚkkelagets SK 4,26
 
-0,8+0,0+0,0   
4,023,824,26   
5 697 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 4,21
 
+0,0+0,0+0,0   
4,214,054,17   
6 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 4,16
 
+0,0+0,0+0,0   
4,164,053,82   
7 198 Stine Lyngstad Gui SK 4,14
 
+0,0+0,8+0,0   
4,044,124,14   
8 177 Morisha Roxan Groruddalen FIK 4,11
 
+0,7+0,0+0,0   
3,894,114,00   
9 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 4,09
 
+0,3+0,0+0,2   
4,093,943,90   
10 4 Malena Athine Grønvold WidĂŠn Ă…s IL 4,06
 
+0,0+0,0+0,0   
3,894,064,05   
11 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 4,05
 
+0,3+0,9+0,0   
3,974,053,87   
12 381 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF 4,02
 
-0,6+0,0+0,1   
3,954,023,95   
13 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 4,00
 
+0,0+0,0    
4,003,84x   
14 355 Selma Maria Weslien Kongsberg IF 3,98
 
+0,0+0,0+0,0   
3,843,923,98   
15 388 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 3,97
 
-0,4+0,9    
3,763,97x   
16 38 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 3,95
 
+0,0+0,0+0,0   
3,833,643,95   
17 137 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 3,94
 
+0,5-0,3+0,0   
3,933,623,94   
18 527 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 3,91
 
+0,0-0,1+0,0   
3,843,913,85   
19 380 Leia Moqvist Lambertseter IF 3,86
 
+0,0+0,0+0,0   
3,863,793,82   
20 440 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 3,83
 
+0,0+0,0+0,0   
3,383,803,83   
21 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 3,82
 
+0,3+0,0+0,0   
3,823,773,17   
22 375 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 3,80
 
+0,0+0,0+0,0   
3,493,723,80   
23 113 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 3,76
 
+0,0+0,0+0,0   
3,763,393,44   
24 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 3,75
 
+0,1+0,0+0,0   
3,753,463,33   
25 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 3,63
 
+0,0+0,0+0,0   
3,383,623,63   
26 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 3,62
 
+0,0 +0,9   
2,29x3,62   
27 297 Alisia Marie Sem-Jacobsen Maiquez IL Koll 3,53
 
+0,0+0,0+0,0   
3,503,533,44   
28 313 Fride Engen Eliassen IL Koll 3,52
 
+0,0+0,1+1,0   
3,513,523,37   
29 385 Melisa Zogaj Lambertseter IF 3,48
 
+0,1+0,0+0,0   
3,333,363,48   
30 842 Emmy VĂĽge Koch Vidar SK 3,46
 
+0,6+0,0+0,0   
3,463,263,29   
31 592 Hedda Rønningen Snøgg Friidrett 3,40
 
+0,2 +0,0   
3,32x3,40   
32 513 Yulieth Hagen Ringerike FIK 3,24
 
-0,4+0,0+0,1   
3,113,243,19   
33 750 Linnea Madelen Svarva Akselsen Tyrving IL 3,02
 
-0,1+0,8+0,1   
2,972,993,02   
34 30 Astrid Wulfsberg-Gamre BĂŚkkelagets SK 2,85
 
+0,3+0,4    
2,732,85x   
35 738 Julia Helene Charlott Konradsen Tyrving IL 2,55
 
+1,1 +0,4   
2,48x2,55   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 10 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 8,35 q
2 254 Marie Øverli Hurdal IL 8,96 q
3 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 9,15
4 364 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 9,51
5 512 Vachiraya Alicia Waagaard Ringerike FIK 9,91
  266 Eira Nevland ILSkjalg DNS
  289 Vilde Hatleskog-Thorkildsen ILSkjalg DNS
Heat: 2 Vind: -1.0
1 179 Oda Lier Groruddalen FIK 8,54 q
2 390 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 8,89 q
3 247 Anne Pedersen Strømsøyen Holmemstranda IL 9,03 q
4 712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 9,47
5 700 Ella Pløen-Iversen Tyrving IL 9,62
6 358 Anna Stray Heggland Kristiansands IF 9,92
7 176 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 10,10
Heat: 3 Vind: -0.6
1 490 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 8,66 q
2 809 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,74 q
3 148 Milla Vazile Zaatreh Martinsen Fredrikstad IF 9,11
4 625 Marte Austad Sturla IF 9,86
  262 Zofia Malgorzata Oleksiak IL Ros DNS
  275 Malene Reinhardt Flordalen ILSkjalg DNS
  763 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL DNS
Heat: 4 Vind: -0.8
1 237 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 8,79 q
2 841 Astrid Sandnes Vesseler Vidar SK 9,27
3 617 Hedvig Holseter Sturla IF 9,37
4 764 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 9,45
5 391 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,49
6 677 Anna Lisa Margrete Laumann Tyrving IL 9,57
7 242 Synne Tveitan Hilmarsen Herkules Friidrett 11,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m, finale Vind: -0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 10 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 8,41
2 179 Oda Lier Groruddalen FIK 8,46
3 809 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,63
4 237 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 8,66
5 490 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 8,75
6 390 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 8,78
7 254 Marie Øverli Hurdal IL 8,88
8 247 Anne Pedersen Strømsøyen Holmemstranda IL 9,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 245 Thea Hia Ommundsen Hjelmeland IL 1,47,82
2 248 Tilje Solli-Mork Holmemstranda IL 1,50,16
3 394 Marthe Linnea Jensen Larvik Turn & IF 1,52,17
4 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 1,54,37
  148 Milla Vazile Zaatreh Martinsen Fredrikstad IF DNS
  197 Regine Margareta Rosenberg Gui SK DNS
  262 Zofia Malgorzata Oleksiak IL Ros DNS
  289 Vilde Hatleskog-Thorkildsen ILSkjalg DNS
  763 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 106 Mille Henriksen Schou Eidanger IL 9,74
 
9,529,539,749,669,649,01
2 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 9,32
 
8,339,328,288,418,749,28
3 677 Anna Lisa Margrete Laumann Tyrving IL 9,30
 
8,548,298,079,309,249,29
4 666 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK 9,13
 
9,069,139,018,82x7,77
5 10 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 8,68
 
8,368,147,508,588,688,22
6 712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 8,66
 
8,168,458,308,668,408,53
7 176 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 8,35
 
7,968,077,758,148,357,69
8 391 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 8,28
 
7,468,287,647,12x8,04
9 247 Anne Pedersen Strømsøyen Holmemstranda IL 7,97
 
7,977,637,22   
10 700 Ella Pløen-Iversen Tyrving IL 6,32
 
6,086,325,61   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 179 Oda Lier Groruddalen FIK 4,90
 
0,0-0,9-1,70,00,0 
4,664,904,832,664,72x
2 749 Lina Svarlien Tyrving IL 4,75
 
-1,3-0,9-1,0-1,10,00,0
4,464,674,724,724,754,57
3 254 Marie Øverli Hurdal IL 4,59
 
0,0-0,6-2,30,00,00,0
4,594,334,023,964,143,70
4 503 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 4,54
 
0,00,0-0,4-0,1-0,9-1,0
4,334,194,454,414,414,54
5 237 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 4,48
 
0,80,00,0 0,00,0
4,304,284,40x4,464,48
6 891 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 4,28
 
+0,8-1,4-1,1-0,8+0,0 
4,134,124,284,284,06 
7 248 Tilje Solli-Mork Holmemstranda IL 4,19
 
+0,0+0,0-0,5-1,3+0,0-0,4
4,044,113,663,864,194,12
8 364 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 4,01
 
+0,0+0,0+0,0-0,8-1,3+0,0
4,013,993,893,984,03,79
9 712 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 3,99
 
0,3-0,8-1,1   
3,993,782,67   
10 390 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 3,94
 
0,0 -1,3   
3,42x3,94   
11 358 Anna Stray Heggland Kristiansands IF 3,94
 
 -0,10,0   
x2,093,94   
12 677 Anna Lisa Margrete Laumann Tyrving IL 3,72
 
 0,0-1,5   
x3,673,72   
13 148 Milla Vazile Zaatreh Martinsen Fredrikstad IF 3,70
 
-0,3-0,2-1,7   
3,153,343,70   
14 700 Ella Pløen-Iversen Tyrving IL 3,68
 
0,0-0,20,0   
3,683,583,64   
15 764 Maria Manzhu Mo Batalden Tyrving IL 3,64
 
0,0-0,6-0,3   
3,643,493,56   
16 617 Hedvig Holseter Sturla IF 3,59
 
0,4 -0,4   
3,59x3,52   
17 176 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 3,52
 
0,0-0,1-1,3   
3,503,083,52   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 176 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 35,47
 
xxxx35,4732,02
2 666 Oda Hytten Skyvang Tønsberg FIK 30,24
 
x22,4828,9628,5130,24x
3 302 Antzela Gkiona IL Koll 25,50
 
24,2925,5024,32xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.5
1 93 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 8,43 q
2 656 Ingrid Louise Selseth Tønsberg FIK 8,67 q
3 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,69
4 523 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 8,95
5 685 Caroline Hegna-Nilssen Tyrving IL 9,15
6 437 Norah Riahi Arnesen Moss IL 9,30
7 276 Miriam Elise HĂĽmsø ILSkjalg 9,38
Heat: 2 Vind: -0.9
1 277 Oda Asdal Hansen ILSkjalg 8,29 q
2 854 Laura Koubova Tangen Vidar SK 8,55 q
3 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 8,89
4 649 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 9,11
5 864 Vilde Augusta Jespersen Wergeland Vidar SK 9,31
6 264 Anna Larsen Bakken ILSkjalg 9,63
Heat: 3 Vind: -0.6
1 346 Sofie Sunde Jølster IL 8,23 q
2 136 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 8,50 q
3 747 Leah Marie Wagle Tyrving IL 9,12
4 195 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 9,30
5 118 Linn FlĂĽten Elle Farsund og Lista IK 9,65
6 166 Hedda NjĂĽ Gjøvik FIK 9,88
  499 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL DNS
Heat: 4 Vind: -0.2
1 72 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 8,30 q
2 270 Guro Oppistov Finnesand ILSkjalg 8,39 q
3 729 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 8,89
4 534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL 8,99
5 751 Lisa Maarud Tyrving IL 9,17
6 665 Nora Westeng Jeppsson Tønsberg FIK 9,53
7 822 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL 9,55
8 192 Karen Gomes-Linnerud Gui SK 11,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, finale Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 346 Sofie Sunde Jølster IL 8,22
2 277 Oda Asdal Hansen ILSkjalg 8,29
3 72 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 8,36
4 136 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 8,37
5 93 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 8,51
6 854 Laura Koubova Tangen Vidar SK 8,56
7 270 Guro Oppistov Finnesand ILSkjalg 8,63
8 656 Ingrid Louise Selseth Tønsberg FIK 8,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 265 Anna Theodora Helgesen ILSkjalg 1,55
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
1 534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
3 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxo
1,55
xxx
4 267 Eline Soma ILSkjalg 1,45
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
5 820 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL 1,40
 
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxo
1,45
xxx
6 523 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
7 659 Malin Gallis Tønsberg FIK 1,30
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Ida Ramslien FIL AKS-77 46,74
 
46,7445,3545,37xxx
2 636 Vilde Marie Nebell Sturla IF 28,68
 
xx25,98x28,6828,38
3 108 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 26,72
 
xx26,72x26,3924,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.1
1 249 Tuva Moa Frick Holmemstranda IL 28,42
2 840 Anne Leivestad Vidar SK 28,64
3 85 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 29,01
4 397 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 29,59
5 400 June Valentina Hauan Lillehammer IF 30,32
Heat: 2 Vind: -0.2
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 26,73
2 76 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 27,26
3 484 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 27,60
4 99 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 28,49
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 26,73
2 76 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 27,26
3 484 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 27,60
4 249 Tuva Moa Frick Holmemstranda IL 28,42
5 99 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 28,49
6 840 Anne Leivestad Vidar SK 28,64
7 85 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 29,01
8 397 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 29,59
9 400 June Valentina Hauan Lillehammer IF 30,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 11,83
2 156 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL 11,88
3 589 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 12,17
4 484 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 12,46
5 418 Kaija Emilie RypĂĽs Holck Modum FIK 13,16
6 616 Hannah Louise Strøm Sturla IF 13,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 823 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL 2,17,12
2 221 Nora Jakobsen Haugesund IL 2,18,03
3 278 Oda Rosland Gjerstad ILSkjalg 2,19,06
4 246 Amalie Solli-Mork Holmemstranda IL 2,30,24
5 489 Malin Høntorp OppegĂĽrd IL 2,31,59
6 797 Sophie Øvland Wiig Tyrving IL 2,37,69
  727 India Ruby Swift Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 53 Eiril Hermansen Fagerli Botne SK 43,10
 
x42,99x43,1042,24x
2 723 Ida Petersen Amble Tyrving IL 32,89
 
32,8931,9931,5930,3632,0330,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 205 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 34,15
 
34,1530,7231,9432,80x30,92
2 53 Eiril Hermansen Fagerli Botne SK 29,91
 
28,9629,91x28,6825,5927,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 616 Hannah Louise Strøm Sturla IF 10,61
 
 -1,0-0,1-0,2+0,00,0
x10,1010,3910,0810,6110,01
2 205 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 9,19
 
+0,0-1,6-1,0+0,0  
9,199,019,129,03xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 429 Iyna Tunkara Moss IL 27,58
2 684 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,58
3 661 Mathea Wego Karlsen Tønsberg FIK 28,27
4 671 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 28,30
5 673 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 28,49
6 786 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 28,96
7 214 Johanne KrĂĽkenes Tverborgvik Haugesund IL 29,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 89 Andrea Skaar Berg Dimna IL 12,31
2 125 Pernille Eun Haug FIK Orion 12,90
3 211 Emilie Høyland Schou Haugesund IL 12,95
4 217 Maren Storaas Alsaker Haugesund IL 13,47
5 684 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 13,66
6 535 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 14,33
7 216 LinnĂŠa HĂĽvardsholm Sveen Haugesund IL 15,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 428 Hedda Storejorde Folland Moss IL 2,27,79
2 239 Guro Tveitan Hilmarsen Herkules Friidrett 2,27,97
3 212 Hedda Børø Opsøen Haugesund IL 2,28,03
4 722 Ida Brekke Melzer Tyrving IL 2,30,60
5 422 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 2,32,50
6 362 Eva Friestad Kristiansands IF 2,36,23
  367 Malea Hammer Kristiansands IF DNS
  559 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 518 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 47,72
 
47,72x46,9646,63xx
2 414 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  43,34
 
43,3440,51xxx42,39
3 541 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 36,60
 
35,90xx35,53x36,60
4 584 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 36,08
 
xx36,0835,0033,5035,25
5 219 Maria Pedersen Døske Haugesund IL 35,22
 
35,22xxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 584 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 46,79
 
46,79x43,30x-x
2 541 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 40,95
 
xx38,44xx40,95
3 507 Maria Hella Voie Heieren Ringerike FIK 36,37
 
x29,29x28,9536,37x
4 219 Maria Pedersen Døske Haugesund IL 33,00
 
33,00xx27,5529,23x
5 535 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 19,37
 
16,2119,1119,21x19,3714,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 115 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 9,97
 
+0,0 -0,8+0,0+0,0+0,0
9,96x9,699,839,979,69
2 535 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 9,75
 
+0,0+0,0-0,6-0,5 +1,1
9,159,759,449,60x9,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 241 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 15,26
2 209 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 15,41
3 740 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 15,81
4 796 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 16,55
5 776 Mille Baastad Berg Tyrving IL 17,47
6 713 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 20,38
  357 Angelina Min Kristiansands IF DNF
  365 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF DQ:R162,7
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 2,20,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 225 Thea Marianne Dahl Haugesund IL 47,07
 
47,07xxx44,83x
2 520 Josefine Westerby Romerike Friidrett 38,81
 
x37,00xxx38,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 721 Henriette Collett-Østensen Tyrving IL 22,45
 
xx22,45xxx
2 745 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 19,81
 
12,6312,6616,8016,6819,8115,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 740 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 11,07
 
-0,2+0,0-0,7-1,7+0,0+0,5
10,6910,8211,0710,8710,9810,60
2 721 Henriette Collett-Østensen Tyrving IL 10,33
 
+0,0   +0,2+0,0
10,01xxx10,3310,31
3 365 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 10,32
 
  -0,3  +1,0
xx9,78xx10,32
4 357 Angelina Min Kristiansands IF 10,27
 
 +0,0 -1,1+0,0 
x10,13x10,0710,27x
5 776 Mille Baastad Berg Tyrving IL 9,42
 
+0,0-1,1-0,4   
9,399,429,31xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 724 Ida Sophie Leir Tyrving IL 16,18
2 777 Miranda Lauvstad Tyrving IL 16,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  777 Miranda Lauvstad Tyrving IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 660 Mari Hytten Skyvang Tønsberg FIK 10,50
 
9,65x10,50x10,00x
2 493 Unni Olavsdotter TveitĂĽ Otra IL 10,44
 
9,939,7710,4410,03xx
3 777 Miranda Lauvstad Tyrving IL 9,95
 
8,979,958,468,69x9,79
4 643 Kajsa Rooth Tjalve, IK 9,74
 
9,519,709,749,62x9,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 777 Miranda Lauvstad Tyrving IL 5,58
 
  +0,0+0,0 +0,9
xx5,435,22x5,58
2 643 Kajsa Rooth Tjalve, IK 5,42
 
+1,1+0,8+0,2+0,0+1,3+1,1
5,425,395,084,985,395,38
3 599 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 5,33
 
 +1,2+0,0+0,0+0,4+1,2
x5,215,144,735,295,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 481 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 46,77
 
xxx46,77xx
2 660 Mari Hytten Skyvang Tønsberg FIK 43,66
 
43,66xxxxr
3 514 Maria Elise Calizo Bugge Rjukan Idrettslag 43,33
 
40,9843,3241,96x43,33x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 107 Thea Emilie Selstø Haugersveen Eidanger IL 38,89
 
34,2934,9632,9938,8936,7834,63
2 664 Nora Øyen Tønsberg FIK 36,80
 
33,3635,7136,8034,3532,8033,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 477 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,19,05
2 622 Lisa Maria Thomassen Sturla IF 2,19,71
3 114 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 2,23,80
4 487 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,28,61
5 785 Ragnhild Lindhjem-Godal Tyrving IL 2,30,32
6 857 Maya Jones Arnesen Vidar SK 2,34,53
  321 Iris Agata Engeness IL Koll DNS
  848 Ingvild Julie Schrøder Brennhovd Vidar SK DNS
Heat: 2
1 218 Margrete Jørgensen Baustad Haugesund IL 2,10,93
2 690 Christine NĂŚss Tyrving IL 2,11,19
3 395 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 2,11,20
4 789 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,11,78
5 818 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL 2,12,03
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 218 Margrete Jørgensen Baustad Haugesund IL 2,10,93
2 690 Christine NĂŚss Tyrving IL 2,11,19
3 395 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 2,11,20
4 789 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,11,78
5 818 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL 2,12,03
6 477 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,19,05
7 622 Lisa Maria Thomassen Sturla IF 2,19,71
8 114 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 2,23,80
9 487 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,28,61
10 785 Ragnhild Lindhjem-Godal Tyrving IL 2,30,32
11 857 Maya Jones Arnesen Vidar SK 2,34,53
  321 Iris Agata Engeness IL Koll DNS
  848 Ingvild Julie Schrøder Brennhovd Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  457 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 11,30
 
x10,5811,30x11,0711,20
  572 Julie Noraberg Nilsen Seljord IL 10,96
 
10,32x10,44xx10,96
  725 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 8,94
 
8,378,58x8,72x8,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 215 Julie Ekrene Talmo Haugesund IL 3,84
 
   +0,0+1,4+0,9
xxx3,243,843,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 725 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 29,72
 
26,79x26,1327,0027,0829,72
2 457 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 27,81
 
xx25,68x27,81x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 725 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 30,93
 
29,95xxxx30,93
2 215 Julie Ekrene Talmo Haugesund IL 21,95
 
19,6019,2520,0021,9521,5520,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Para 100 m Vind: -0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 422 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 20,73
2 603 Julie Lervik Saursaunet Steinkjer FIK 21,01
3 542 Sofie Jansen Sandnes IL 25,77
4 530 Marte Aasvang Runar, IL 40,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 576 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,02,16
2 58 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 2,02,76
3 641 Henrik Velle Tjalve, IK 2,03,85
4 642 Jonas Riseth Tjalve, IK 2,04,09
5 761 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,05,45
6 575 Andreas Rivenes Sem IF 2,08,35
7 748 Lewis Alexander Kjemhus Tyrving IL 2,08,41
  372 Sander Svensson Lindevik Kristiansands IF DNS
Heat: 2
1 79 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 1,58,58
2 710 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 1,58,73
3 271 Johannes Dalland ILSkjalg 1,59,77
4 601 Tobias Holdø Skog Sortland FIK 2,00,03
5 287 Vetle Farbu-Solbakken ILSkjalg 2,03,18
  71 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i DNS
  483 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL DNS
  554 Benjamin Olsen Sarpsborg IL DNS
  606 Benjamin Bjørnstad Sturla IF DNS
  831 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett DNS
  860 Sander Dybwad Mathiesen Vidar SK DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 79 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 1,58,58
2 710 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 1,58,73
3 271 Johannes Dalland ILSkjalg 1,59,77
4 601 Tobias Holdø Skog Sortland FIK 2,00,03
5 576 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,02,16
6 58 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 2,02,76
7 287 Vetle Farbu-Solbakken ILSkjalg 2,03,18
8 641 Henrik Velle Tjalve, IK 2,03,85
9 642 Jonas Riseth Tjalve, IK 2,04,09
10 761 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,05,45
11 575 Andreas Rivenes Sem IF 2,08,35
12 748 Lewis Alexander Kjemhus Tyrving IL 2,08,41
  554 Benjamin Olsen Sarpsborg IL DNS
  71 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i DNS
  860 Sander Dybwad Mathiesen Vidar SK DNS
  372 Sander Svensson Lindevik Kristiansands IF DNS
  606 Benjamin Bjørnstad Sturla IF DNS
  483 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL DNS
  831 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 668 Sebastian Berntsen Tønsberg FIK 6,59
 
-2,0+0,0+0,0 +0,0-0,2
6,376,506,59x6,566,57
2 363 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 6,15
 
 +0,0  -1,1 
x6,15xx6,05x
3 183 Nii Mensah Nyarko Narh GTI FIK 5,09
 
-1,3+0,0 +0,0+0,0 
4,345,00x4,605,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 644 Markus Rooth Tjalve, IK 56,65
 
55,99xx56,65xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Para 100 m Vind: -0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 210 Bjørnar Ramstad Støylen Haugesund IL 12,96
2 168 Trygve Havro Gneist,IL 13,17
3 597 Sander Johansen Sømna IL 13,50
4 369 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF 13,70
5 851 Kenneth Heggdal Vidar SK 13,81
6 604 Eirik Lindø Stjørdal FIK 14,02
7 859 Sander Andreas Hegni Vidar SK 14,50
8 424 Skjalg Kongssund Moelven IL 15,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS