Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2021

Arrangert av: IL Tyrving

17.09.2021 - 19.09.2019


Tyrvinglekene 202117.09.2021
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.4
1 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 30,90
2 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 32,71
3 345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 34,22
4 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 34,24
5 361 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 35,11
Heat: 2 Vind: -1.1
1 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 31,03
2 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 31,11
3 66 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 31,32
4 36 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 33,01
5 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 33,13
6 768 Markus Bjørtomt Tyrving IL 33,16
Heat: 3 Vind: -2.0
1 260 Leon Alexander Asante Washington IL Ros 28,91
2 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 30,43
3 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 30,64
4 163 Marcus Hekneby Gausdal FIK 31,06
5 227 Albert Gjevre-Karlsen Hellas, IF 31,32
6 40 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 31,70
7 407 Chika Jonathan Okeke Lørenskog FIL 32,27
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 260 Leon Alexander Asante Washington IL Ros 28,91
2 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 30,43
3 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 30,64
4 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 30,90
5 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 31,03
6 163 Marcus Hekneby Gausdal FIK 31,06
7 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 31,11
8 227 Albert Gjevre-Karlsen Hellas, IF 31,32
9 66 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 31,32
10 40 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 31,70
11 407 Chika Jonathan Okeke Lørenskog FIL 32,27
12 773 Mathias Isene Gunstad Tyrving IL 32,71
13 36 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 33,01
14 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 33,13
15 768 Markus Bjørtomt Tyrving IL 33,16
16 345 Torje Eieland Eivindson Il Vindbjart 34,22
17 694 Edvard Raade Asplund Tyrving IL 34,24
18 361 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 35,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 7,71
 
7,717,677,35   
2 680 August Liavaag NĂŚss Tyrving IL 7,63
 
7,407,63x   
3 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 6,73
 
6,716,736,18   
4 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 6,57
 
6,506,576,39   
5 45 Tarjei Skjerping Johnsen BĂŚkkelagets SK 6,03
 
5,976,035,54   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 102 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 4,35
 
-2,0-1,5-1,4   
4,204,164,35   
2 565 Wilmer Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 4,00
 
-0,4-0,7-1,3   
3,853,874,00   
3 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 3,97
 
-1,8-1,9-1,1   
3,973,923,88   
4 708 Gabriel Ratikainen Jensen Tyrving IL 3,91
 
-1,4-1,9-1,5   
3,783,613,91   
5 784 Pilo Thiis-Messel Tyrving IL 3,81
 
-1,5-1,9-0,8   
3,683,553,81   
6 42 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 3,74
 
-2,2-1,3-1,6   
3,723,313,74   
7 16 Maximilian Häusler Asker Sk. Friidrett 3,63
 
-1,2-2,0-1,5   
3,633,583,42   
8 609 Daniel Bjørnstad Eker Sturla IF 3,46
 
-2,4-0,8-1,8   
3,433,463,44   
9 768 Markus Bjørtomt Tyrving IL 3,39
 
-1,9-1,3-1,6   
3,392,892,87   
10 54 Iver Mathisen Askim Botne SK 3,37
 
-1,5-1,3-2,1   
3,293,373,36   
11 800 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 3,30
 
-1,5-1,8    
3,113,30x   
12 45 Tarjei Skjerping Johnsen BĂŚkkelagets SK 2,67
 
-1,8 -1,3   
2,37x2,67   
13 12 Jetmund Viddal SĂŚtre Asker Sk. Friidrett 2,62
 
-1.15-1,4-1,0   
2,622,522,31   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 531 Per August Halle Haugen Runar, IL 4,45,78
2 470 Ask Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 5,00,30
3 386 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 5,11,88
4 802 Thomas Kaggerud Helland Tyrving IL 5,12,14
5 332 Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll 5,20,15
6 54 Iver Mathisen Askim Botne SK 5,28,79
7 261 Martin Egerborg IL Ros 5,42,50
8 361 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 5,44,86
9 808 Ulrik Holstrøm Tyrving IL 5,45,99
10 734 Johan Le Fjeld Tyrving IL 6,02,17
11 670 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 6,03,90
12 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 6,14,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sondre Rosseland Il Vindbjart 9,84
 
9,849,199,50   
2 138 Henrik Elias Karlsen Fredrikstad IF 8,29
 
7,768,028,29   
3 324 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 7,49
 
7,206,697,49   
4 731 Iver Fykerud Tyrving IL 7,09
 
6,686,927,09   
5 803 Thomas Svendsen Tyrving IL 6,93
 
x6,936,89   
6 782 Olav Naadland Hauger Tyrving IL 4,87
 
4,034,164,87   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 566 Elias Dybing Sauda IL 4,28,83
2 155 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 4,39,41
3 846 Herman Troye Eide Vidar SK 4,48,86
4 614 Fredrik Lande Skretteberg Sturla IF 4,50,67
5 632 Sivert Rusten Sturla IF 4,54,92
6 579 Tobias Harstad Rinde Skarphedin IL 4,58,88
7 153 Eirik Markussen Fyllingen IL 5,04,72
8 567 Iver Bastlien Sauda IL 5,06,45
9 537 John Aiden Cline Kvernmo Sandefjord Turn & IF 5,08,51
10 441 Peder Kjerkreit Moss IL 5,17,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 551 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 2,20
 
1,60
xo
1,80
o
2,00
xo
2,20
o
2,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 862 Sondre Strande Omland Vidar SK 4,10,14
2 401 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF 4,13,84
3 131 Albert Juvik Tveitnes Fossum IF 4,19,93
4 602 Dennis Kvame Ravndal Spirit FIK 4,24,24
5 577 Sander August Losnegaard SĂŚlid Sem IF 4,30,66
6 159 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 4,31,45
7 853 Lars Johansson Hauge Vidar SK 4,32,01
8 288 Victor Hoff-Hansen ILSkjalg 4,36,11
9 558 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 4,39,23
10 52 Aron Mathisen Askim Botne SK 4,40,58
11 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 5,00,66
12 485 Bo-Kristian Bisgaard-Hansen Nøtterøy IF 5,03,81
  57 Peder Robøle-Sørensen Brandbu IF DNS
  268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg DNS
  594 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett DNS
  845 Henrik Krohn Lund Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.6
1 488 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 25,87
2 144 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 26,11
3 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 26,84
4 162 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 27,52
5 269 Gunnar Olsen-Hagen ILSkjalg 29,40
  650 August Høgvold Tønsberg FIK DNS
Heat: 2 Vind: -2.5
1 430 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 24,60
2 538 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & IF 25,14
3 548 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 25,44
4 285 Thor Anders Mannes Minsaas ILSkjalg 26,18
5 222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL 26,38
  281 Philip Kauffmann ILSkjalg DNS
  769 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 430 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 24,60
2 538 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & IF 25,14
3 548 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 25,44
4 488 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 25,87
5 144 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 26,11
6 285 Thor Anders Mannes Minsaas ILSkjalg 26,18
7 222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL 26,38
8 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 26,84
9 162 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 27,52
10 269 Gunnar Olsen-Hagen ILSkjalg 29,40
  281 Philip Kauffmann ILSkjalg DNS
  769 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
  650 August Høgvold Tønsberg FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 10,59
 
9,6510,0310,5910,369,9210,05
2 250 Mathias Røstad-Larsen Horten FIK 9,28
 
8,218,638,849,049,288,46
3 485 Bo-Kristian Bisgaard-Hansen Nøtterøy IF 7,57
 
7,337,347,157,317,577,24
4 286 Vegard Røttingen ILSkjalg 7,47
 
x6,717,477,027,077,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 769 Markus Le Fjeld Tyrving IL 5,77
 
-2,3-2,3-1,0-1,5-0,8 
5,445,385,775,435,70x
2 650 August Høgvold Tønsberg FIK 5,22
 
 -0,8-0,1-1,2-1,9 
x5,184,984,735,22-
3 657 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg FIK 4,91
 
-0,3-1,5-0,4-1,9-1,2-1,1
4,874,454,844,844,664,91
4 222 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund IL 4,81
 
0,0  -1,6-0,4 
4,81x-4,604,64-
5 52 Aron Mathisen Askim Botne SK 4,33
 
-1,2-0,8 -2,4-2,0 
4,334,26x4,154,04-
6 268 Felix Alfred Strøm Ørbeck ILSkjalg 3,94
 
-0,6-0,3-1,2-0,7-0,9-1,2
3,173,133,943,873,573,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 434 Melvin Tollefsen Moss IL 2,90
 
2,50
o
2,60
xxo
2,70
xo
2,80
o
2,90
o
3,00
xxx
2 663 Morten Husebø Hestnes Tønsberg FIK 2,60
 
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
o
2,40
xo
2,50
xo
2,60
xo
2,70
xxx
3 583 Elias Rian Ski IL Friidrett 2,30
 
1,70
xo
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
xo
2,40
xxx
4 331 Morten Gjesdal Bech IL Koll 2,10
 
1,80
xxo
1,90
xo
2,00
o
2,10
o
2,20
xxx
5 100 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 1,90
 
1,20
o
1,30
o
1,40
o
1,50
o
1,60
o
1,70
xo
1,80
xxo
1,90
xo
2,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 578 Sondre Harstad Rinde Skarphedin IL 4,29,67
2 59 Alexander Aronsen Skjeldal BUL, IL i 4,31,31
3 696 Eirik Alvik Tyrving IL 4,31,79
4 526 Andreas Tveite Runar, IL 4,37,95
5 424 Skjalg Kongssund Moelven IL 4,46,25
6 843 Frederick Emil Høyerholt Vidar SK 4,47,90
  6 Anders Sydney Svensson Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 291 Oskar Stattin IK Hind 42,50
2 181 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 42,60
3 420 Kristoffer Molenaar Modum FIK 44,76
  281 Philip Kauffmann ILSkjalg DNS
  827 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 829 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK 6,29
 
+0+1,1+1,4   
5,986,216,29---
2 496 Aksel Wormdahl Ranheim IL 5,75
 
+0,5+0,9+1,3 +0,7 
5,755,595,55x2,09x
3 462 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 5,54
 
+0,3+1,6+0+2,5+1,1+2,0
1,865,455,405,545,395,28
4 291 Oskar Stattin IK Hind 5,53
 
+0,6+2,1+0,1+1,3+0,1 
5,535,495,505,535,24-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 585 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 45,12
 
45,1244,19x41,9840,3434,43
2 421 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 42,42
 
41,9142,4240,7628,86--
3 827 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 42,15
 
42,1540,5036,7737,2840,2538,89
4 420 Kristoffer Molenaar Modum FIK 38,92
 
x38,9230,4931,74xx
5 634 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 38,70
 
38,7035,2234,62xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 421 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 3,20
 
3,00
o
3,20
o
3,40
xx-
2 187 Eskil Dahl Marstein Gui SK 2,50
 
2,10
o
2,20
o
2,30
o
2,40
xo
2,50
o
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 300 m hekk (84,0 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 75 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 43,27
2 55 Kristoffer Kjelling Botne SK 44,08
3 122 Henrik Stensby FIK Orion 48,78
4 92 HĂĽvard Dimmen Dimna IL 49,96
  389 William Schjerve Moe Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 482 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 9,28,31
2 446 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 10,07,27
3 756 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 10,20,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 356 Thomas Skalstad-Aaker Kongsberg IF 6,27
 
+1,4+0,9+1,3+1,4 +0,2
5,936,055,896,08x6,27
2 788 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 6,22
 
+1,0 +0,6+1,2+0,80
5,73x1,606,194,796,22
3 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 6,17
 
+1,4+0,7+1,3+1,1 +0,3
5,976,065,956,05x6,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Nathaniel Laukhammer Trobe Moss IL 45,12
 
45,12x38,00x43,54x
2 452 Felix Naue Nesodden IF 36,15
 
36,1532,1531,2932,6132,4035,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 550 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 4,00
 
3,40
o
3,60
o
3,70
o
3,80
xo
3,90
xxo
4,00
o
4,10
xxx
2 736 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 3,90
 
3,30
o
3,50
o
3,60
o
3,70
o
3,80
o
3,90
o
4,00
xxx
3 591 Tobias Rian Ski IL Friidrett 3,80
 
3,40
xxo
3,50
o
3,60
o
3,70
o
3,80
xo
3,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.6
1 223 Stefan Jinopong Skrede Haugesund IL 24,06
2 711 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 24,16
3 419 Kasper Molenaar Modum FIK 24,60
4 15 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,95
Heat: 2 Vind: -0.7
1 571 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 22,74
2 438 Oliver Tollefsen Moss IL 22,98
3 169 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 22,98
4 220 Neo Dobson Haugesund IL 23,11
5 154 Emil Gundersen Fyllingen IL 23,12
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 571 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 22,74
2 169 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 22,98
3 438 Oliver Tollefsen Moss IL 22,98
4 220 Neo Dobson Haugesund IL 23,11
5 154 Emil Gundersen Fyllingen IL 23,12
6 223 Stefan Jinopong Skrede Haugesund IL 24,06
7 711 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 24,16
8 419 Kasper Molenaar Modum FIK 24,60
9 15 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 667 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg FIK 49,30
 
x43,90xx48,5949,30
2 419 Kasper Molenaar Modum FIK 38,30
 
37,3833,8738,3036,51--
3 190 Johan Fridtjof Rosenberg Gui SK 25,35
 
xx19,3025,3521,4822,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.8
1 121 Anders Kvesetberget FIK Orion 23,54
2 96 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 23,63
3 90 Fredrik Stiansson Pedersen Dimna IL 23,80
4 491 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 23,81
5 120 Aleksander Haug FIK Orion 23,83
Heat: 2 Vind: -1.2
1 654 Henrik Duncan Tønsberg FIK 23,22
2 812 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL 23,29
3 83 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 23,38
4 455 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 23,50
5 347 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 24,05
  790 Sigurd Clementsen Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 654 Henrik Duncan Tønsberg FIK 23,22
2 812 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL 23,29
3 83 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 23,38
4 455 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 23,50
5 121 Anders Kvesetberget FIK Orion 23,54
6 96 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 23,63
7 90 Fredrik Stiansson Pedersen Dimna IL 23,80
8 491 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 23,81
9 120 Aleksander Haug FIK Orion 23,83
10 347 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 24,05
  790 Sigurd Clementsen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 373 Tore Marius Engebretsen Tøfte Kristiansands IF 9,19,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 790 Sigurd Clementsen Tyrving IL 55,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 80 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xo
1,68
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 828 Odin Vinje Kjendalen UrĂŚdd Friidrett 4,20
 
3,70
xo
3,80
o
3,90
o
4,00
o
4,10
xo
4,20
xxo
4,30
xxx
2 824 Adrian Kojen UrĂŚdd Friidrett 3,70
 
3,70
xo
3,80
-
3,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.3
1 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 33,50
2 703 Eva Lien Augustine Tyrving IL 33,99
3 806 Tuva Røtvold Gerhardsen Tyrving IL 35,80
4 619 Jenin Cornier Sturla IF 36,04
5 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 36,56
6 753 Lotte Sofie Oklum Andersen Tyrving IL 36,64
  693 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL DNS
  865 Emilie Pernille Espegren Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -1.7
1 44 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 32,24
2 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 32,34
3 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 32,66
4 633 Sofie Engeset Sturla IF 32,77
5 628 Oline Rostrup Thagaard Sturla IF 33,04
6 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 33,54
7 461 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 34,92
Heat: 3 Vind: -1.2
1 836 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 30,61
2 393 Marie Huseby Stien Larvik Turn & IF 31,24
3 309 Ellen Herzog Mate IL Koll 31,45
4 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 31,52
5 167 Oda Bakke Fuglerud Gjøvik FIK 32,10
6 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 32,53
7 568 Mille Dybing Sauda IL 33,08
8 149 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 34,08
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 836 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 30,61
2 393 Marie Huseby Stien Larvik Turn & IF 31,24
3 309 Ellen Herzog Mate IL Koll 31,45
4 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 31,52
5 167 Oda Bakke Fuglerud Gjøvik FIK 32,10
6 44 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 32,24
7 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 32,34
8 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 32,53
9 819 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL 32,66
10 633 Sofie Engeset Sturla IF 32,77
11 628 Oline Rostrup Thagaard Sturla IF 33,04
12 568 Mille Dybing Sauda IL 33,08
13 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 33,50
14 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 33,54
15 703 Eva Lien Augustine Tyrving IL 33,99
16 149 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 34,08
17 461 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 34,92
18 806 Tuva Røtvold Gerhardsen Tyrving IL 35,80
19 619 Jenin Cornier Sturla IF 36,04
20 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 36,56
21 753 Lotte Sofie Oklum Andersen Tyrving IL 36,64
  693 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL DNS
  865 Emilie Pernille Espegren Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,68
 
8,688,058,18   
2 309 Ellen Herzog Mate IL Koll 8,31
 
8,228,318,12   
3 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 7,97
 
7,767,567,97   
4 836 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 7,94
 
7,667,947,91   
5 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 6,92
 
6,706,886,92   
6 175 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen FIK 5,33
 
5,265,335,19   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 836 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 4,25
 
 +0,6+0,3   
x4,064,25   
2 500 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 4,20
 
+1,4+0,5+1,5   
4,204,123,90   
3 44 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 4,10
 
+1,0+1,0+1,7   
4,004,104,02   
4 309 Ellen Herzog Mate IL Koll 4,03
 
+2,0+0,9+1,4   
4,033,893,93   
5 341 Emilia Widerøe Hodne Il Vindbjart 3,82
 
+1,8+1,4+2,2   
3,813,703,82   
6 770 Marlen Welinder StavenĂŚs Tyrving IL 3,76
 
+1,2+1,6+2,0   
3,763,653,41   
7 201 Therese Gustafsson Gui SK 3,67
 
+1,0+1,2+0,9   
3,593,673,51   
8 628 Oline Rostrup Thagaard Sturla IF 3,54
 
+1,7+0,7+0,9   
3,453,503,54   
9 112 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 3,51
 
+1,9+0,5+1,4   
3,473,483,51   
10 461 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 3,45
 
+1,5+0,8+0,3   
3,252,983,45   
11 815 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL 3,43
 
+1,1+1,3+1,1   
3,323,433,05   
12 624 Marie Lekanger Gørlitz-HĂĽkonsen Sturla IF 3,37
 
+1,3 +1,2   
3,21x3,37   
13 149 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 3,36
 
+1,8 +1,7   
3,27x3,36   
14 175 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen FIK 3,34
 
+1,0+1,6+1,4   
3,243,283,34   
15 431 Margrethe Skei Tveten Moss IL 3,25
 
+1,6+0,5+1,5   
3,253,053,19   
16 866 Sofie Borge Pinnock Tyrving IL 2,50
 
+2,0+1,3+1,3   
2,502,482,50   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 867 Ida Fergestad IL Koll 5,12,46
2 328 Maia Kulle Andreassen IL Koll 5,12,77
3 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 5,17,15
4 760 Maja Weber Eriksen Tyrving IL 5,21,88
5 635 Vienna Skinnes Sturla IF 5,38,32
6 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 5,39,99
7 766 Marie Helgheim Tyrving IL 5,45,47
8 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 6,16,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 343 Sofie Eieland Eivindson Il Vindbjart 9,19
 
8,759,198,68   
2 645 Martine Rooth Tjalve, IK 8,39
 
8,368,278,39   
3 113 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 8,02
 
7,687,668,02   
4 351 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 8,01
 
7,738,017,72   
5 379 Ingrid Akosua Larssen Taggart Lambertseter IF 7,78
 
7,507,787,67   
6 674 Alvilde Dalan Tyrving IL 7,15
 
7,026,717,15   
7 146 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 6,77
 
5,725,996,77   
8 772 Martine Hegna-Nilssen Tyrving IL 6,42
 
6,416,046,42   
9 1 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 6,20
 
x6,205,71   
10 374 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 6,15
 
5,775,466,15   
11 186 Elina Maylinn Refvik Gui SK 6,02
 
6,025,684,96   
12 707 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 5,56
 
5,305,56x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 647 Anna Aukland Tønsberg FIK 5,13,87
2 730 Isla Grace Kjemhus Tyrving IL 5,14,55
3 248 Tilje Solli-Mork Holmemstranda IL 5,15,31
4 453 Kaja Nordhus Thuv Nesodden IF 5,16,81
5 403 Adele Zukauskaite Lørenskog FIL 5,45,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 823 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL 4,39,28
2 60 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 4,40,60
3 221 Nora Jakobsen Haugesund IL 4,40,98
4 278 Oda Rosland Gjerstad ILSkjalg 4,41,59
5 662 Mia Sofie Borchgrevink Skarbøvik Tønsberg FIK 4,55,99
6 648 Anna Knapstad Dehli Tønsberg FIK 4,56,20
7 14 Linnea Hove LĂĽhne Asker Sk. Friidrett 4,59,36
8 659 Malin Gallis Tønsberg FIK 5,38,38
9 166 Hedda NjĂĽ Gjøvik FIK 5,38,90
  474 Eline Skaar Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.6
1 523 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 29,95
2 685 Caroline Hegna-Nilssen Tyrving IL 30,68
3 665 Nora Westeng Jeppsson Tønsberg FIK 31,39
4 751 Lisa Maarud Tyrving IL 31,88
5 195 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 32,12
6 437 Norah Riahi Arnesen Moss IL 32,43
7 864 Vilde Augusta Jespersen Wergeland Vidar SK 32,62
  426 Alva Linnea Andresen Moss IL DNS
Heat: 2 Vind: -2.1
1 136 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 27,49
2 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 28,42
3 729 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 29,39
4 555 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 30,03
5 820 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL 30,04
  534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL DNS
  611 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF DNS
Heat: 3 Vind: -1.7
1 346 Sofie Sunde Jølster IL 26,70
2 72 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 26,75
3 270 Guro Oppistov Finnesand ILSkjalg 27,48
4 277 Oda Asdal Hansen ILSkjalg 27,71
5 93 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 27,77
6 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,02
7 151 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 28,95
8 854 Laura Koubova Tangen Vidar SK 29,31
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 346 Sofie Sunde Jølster IL 26,70
2 72 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 26,75
3 270 Guro Oppistov Finnesand ILSkjalg 27,48
4 136 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 27,49
5 277 Oda Asdal Hansen ILSkjalg 27,71
6 93 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 27,77
7 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,02
8 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 28,42
9 151 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 28,95
10 854 Laura Koubova Tangen Vidar SK 29,31
11 729 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 29,39
12 523 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 29,95
13 555 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 30,03
14 820 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL 30,04
15 685 Caroline Hegna-Nilssen Tyrving IL 30,68
16 665 Nora Westeng Jeppsson Tønsberg FIK 31,39
17 751 Lisa Maarud Tyrving IL 31,88
18 195 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 32,12
19 437 Norah Riahi Arnesen Moss IL 32,43
20 864 Vilde Augusta Jespersen Wergeland Vidar SK 32,62
  426 Alva Linnea Andresen Moss IL DNS
  611 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF DNS
  534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Ida Ramslien FIL AKS-77 11,91
 
11,9111,31x10,5111,8211,37
2 555 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,76
 
9,629,289,169,769,499,76
3 108 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 9,76
 
9,309,769,399,579,249,66
4 636 Vilde Marie Nebell Sturla IF 9,59
 
9,419,599,52xx8,92
5 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 9,19
 
xx8,639,199,078,95
6 510 Ă˜yvor Audunsdatter Tingleff Ringerike FIK 8,50
 
8,507,447,948,207,698,14
7 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 8,41
 
8,417,326,176,856,38x
8 523 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 8,32
 
7,608,168,148,328,078,04
9 692 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 6,55
 
6,155,486,55   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 21 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 5,22
 
+2,0+1,0+2,3 +0,4+1,2
4,872,492,05x5,225,12
2 117 Frida Theodora Johansen Farsund og Lista IK 5,15
 
+0,3 +1,6+0,8+2,4 
5,02x5,125,115,15x
3 93 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 5,14
 
+1,6+0,3+1,6  +2,4
3,334,625,14xx5,05
4 534 Mathea Svalheim Sandane Turn og IL 4,98
 
 +0,7+1,2+1,3 +1,2
x4,774,554,97x4,98
5 265 Anna Theodora Helgesen ILSkjalg 4,97
 
+2,0+1,2+0,6+1,5+0,9 
4,714,944,924,744,97x
6 523 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 4,82
 
+0,9+0,7+1,1+1,5+2,1+1,1
4,784,544,484,514,774,82
7 151 Tuva Kristine Ansteensen Fredrikstad IF 4,77
 
+1,00+1,5+2,3+2,5+1,2
4,474,394,264,434,614,77
8 653 Henriette KjĂŚrĂĽs Tønsberg FIK 4,32
 
+0,7+1,2+0,3   
4,324,234,28r  
9 729 Isabelle Susan Lucas Tyrving IL 4,28
 
0+0,5    
4,084,28x   
10 747 Leah Marie Wagle Tyrving IL 4,26
 
+1,5+1,4    
4,263,96x   
11 136 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 4,24
 
+1,7+0,6+1,0   
3,974,094,24   
12 195 Marthine Linea Wengaard Nygaard Gui SK 4,22
 
+0,8+1,8+1,9   
3,994,214,22   
13 656 Ingrid Louise Selseth Tønsberg FIK 4,04
 
+1,0     
4,04xx   
14 864 Vilde Augusta Jespersen Wergeland Vidar SK 4,02
 
+2,1+2,8    
3,704,02x   
15 510 Ă˜yvor Audunsdatter Tingleff Ringerike FIK 3,85
 
+2,0+0,8+2,0   
3,463,853,16   
16 553 Ana Blagojevic Sarpsborg IL 3,79
 
+1,4+0,5    
3,793,69r   
17 437 Norah Riahi Arnesen Moss IL 3,77
 
+1,1+1,1+1,8   
3,773,693,66   
18 118 Linn FlĂĽten Elle Farsund og Lista IK 3,68
 
+1,0+0,8+1,5   
3,683,623,51   
19 718 Helena Skree Bostad Tyrving IL 3,42
 
0+0,2+1,3   
3,183,093,42   
  497 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 553 Ana Blagojevic Sarpsborg IL 1,70
 
1,60
xo
1,70
o
1,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 698 Elise Weber Eriksen Tyrving IL 4,56,20
2 868 Astrid Cecilie Berntsen ILSkjalg 4,57,61
3 246 Amalie Solli-Mork Holmemstranda IL 5,03,30
4 456 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 5,14,56
5 727 India Ruby Swift Tyrving IL 5,22,32
6 797 Sophie Øvland Wiig Tyrving IL 5,32,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 471 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 45,12
2 484 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 48,01
3 265 Anna Theodora Helgesen ILSkjalg 49,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 5,28
 
 -1,8-0,9-1,5 -1,0
x5,025,105,12x5,28
2 156 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL 5,24
 
-1,4-1,9-0,8-2,1-1,2-0,5
5,055,145,005,145,245,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 293 Mirian Gjertsen Barkbu IL Jardar 2,80
 
2,50
xxo
2,60
o
2,70
o
2,80
o
2,90
xxx
2 418 Kaija Emilie RypĂĽs Holck Modum FIK 2,60
 
2,10
o
2,30
xo
2,40
o
2,50
o
2,60
o
2,70
xxx
3 5 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 2,40
 
2,30
o
2,40
xo
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 143 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 47,77
2 498 Sophie Sund Ranheim IL 48,15
3 217 Maren Storaas Alsaker Haugesund IL 49,36
4 211 Emilie Høyland Schou Haugesund IL 49,60
5 535 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 50,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 428 Hedda Storejorde Folland Moss IL 10,45,67
2 212 Hedda Børø Opsøen Haugesund IL 11,08,42
3 362 Eva Friestad Kristiansands IF 11,08,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 89 Andrea Skaar Berg Dimna IL 4,84
 
-0,5-1,2-0,2-1,10,0-0,8
4,734,844,694,794,824,68
2 115 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 4,70
 
  -1,7-1,5-0,2-0,5
xx4,494,554,704,57
3 651 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK 4,63
 
-1,9 -1,0 0,0-0,3
4,38x4,63x4,564,51
4 673 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 4,30
 
-1,7-1,2 -1,5-1,3 
2,344,30x4,234,26x
5 535 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 4,30
 
-1,6-1,9-1,6-1,9-0,3-1,0
3,974,154,024,124,304,13
6 890 Julie Smith Kristiansands IF 3,79
 
  -0,9-1,2-1,9-0,9
xx3,653,733,793,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 125 Pernille Eun Haug FIK Orion 3,30
 
2,90
o
3,00
o
3,10
o
3,20
o
3,30
o
3,40
xxx
2 408 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog FIL 2,00
 
2,00
xxo
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m Vind: -1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 322 Isabella Alida Indrebø IL Koll 26,40
2 740 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 26,41
3 173 Elilnila Chelliah Groruddalen FIK 27,34
4 776 Mille Baastad Berg Tyrving IL 27,76
5 713 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 28,35
6 368 Mathea Ekberg Bringedal Kristiansands IF 28,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 48,73
2 796 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 50,91
3 776 Mille Baastad Berg Tyrving IL 54,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 716 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,60
 
1,60
xxo
1,65
xxx
2 319 Ingrid Hamsund IL Koll 1,55
 
1,45
xo
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
3 796 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 1,35
 
1,35
xxo
1,40
xxx
  745 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL NM
 
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 814 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL 14,49
 
14,2414,4914,12x13,5414,13
2 225 Thea Marianne Dahl Haugesund IL 11,01
 
10,81x11,01x10,9610,67
3 745 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 9,16
 
x9,169,018,898,578,76
4 322 Isabella Alida Indrebø IL Koll 9,01
 
8,709,018,428,388,978,65
5 721 Henriette Collett-Østensen Tyrving IL 8,99
 
8,328,638,998,818,648,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 95 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 3,20
 
2,70
o
2,80
o
2,90
-
3,00
xo
2,31
o
3,20
o
3,30
xxx
2 443 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 2,40
 
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
xo
2,40
o
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200 m Vind: -0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 777 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,71
2 157 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL 26,59
3 724 Ida Sophie Leir Tyrving IL 27,18
4 701 Emmy Margrethe Rismark Tyrving IL 27,50
5 378 Emily Fjellvang Guldvog Lambertseter IF 29,00
6 224 Synne Kleppe Haugesund IL 29,06
7 715 Hedda Andersen Tyrving IL 29,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 623 Maren Karlsen Bekkestad Sturla IF 10,45,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 724 Ida Sophie Leir Tyrving IL 1,06,58
2 213 Irene Storstein Haugesund IL 1,17,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 229 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,60
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
2 701 Emmy Margrethe Rismark Tyrving IL 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xxx
3 493 Unni Olavsdotter TveitĂĽ Otra IL 1,45
 
1,30
-
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m Vind: -1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 847 Ingrid Pernille Rismark Vidar SK 25,23
2 34 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 26,07
3 43 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 26,22
4 243 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 28,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 690 Christine NĂŚss Tyrving IL 9,39,06
2 857 Maya Jones Arnesen Vidar SK 10,57,49
3 785 Ragnhild Lindhjem-Godal Tyrving IL 11,04,66
4 593 Irun Berget Hedegart Snøgg Friidrett 12,01,68
  789 Sigrid Alvik Tyrving IL DNF
  848 Ingvild Julie Schrøder Brennhovd Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 244 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 23,81
2 236 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 24,76
3 183 Nii Mensah Nyarko Narh GTI FIK 25,29
4 2 Andreas Myklebust Benoni Ă…s IL 25,51
5 460 Owain Wyn Jones Nesodden IF 26,80
6 817 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL 26,82
  61 Bereket Geda Wayu BUL, IL i DNS
  208 Roar Fjellet Hamar IL DNS
Heat: 2 Vind: -1.3
1 744 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,04
2 363 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 23,34
3 742 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 23,77
  84 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i DNS
  158 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL DNS
  640 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 744 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 23,04
2 363 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 23,34
3 742 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 23,77
4 244 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 23,81
5 236 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 24,76
6 183 Nii Mensah Nyarko Narh GTI FIK 25,29
7 2 Andreas Myklebust Benoni Ă…s IL 25,51
8 460 Owain Wyn Jones Nesodden IF 26,80
9 817 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL 26,82
  61 Bereket Geda Wayu BUL, IL i DNS
  208 Roar Fjellet Hamar IL DNS
  158 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL DNS
  640 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK DNS
  84 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 554 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 8,23,51
2 65 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 8,27,19
3 193 Kristian BrĂĽthen Børve Gui SK 8,27,21
4 492 Rune Solli OSI 8,29,78
5 86 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø 8,34,24
6 79 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 8,34,28
7 483 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 8,34,35
8 287 Vetle Farbu-Solbakken ILSkjalg 8,34,75
9 271 Johannes Dalland ILSkjalg 8,34,89
10 626 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,52,82
11 710 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 8,55,16
12 601 Tobias Holdø Skog Sortland FIK 8,56,58
13 805 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 8,58,20
14 235 Lars Maukon Muren Heming, IL 8,58,64
15 480 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 8,59,41
16 642 Jonas Riseth Tjalve, IK 8,59,49
17 595 Matias Tinsai Sunde Skarphedin IL 9,03,05
18 641 Henrik Velle Tjalve, IK 9,06,64
19 502 Andreas Ullern Tonning Ringerike FIK 9,07,54
20 152 David Stefan Rieger FIK Ren-Eng 9,11,14
21 204 Thomas Iversen-Skoge Gular, IL 9,19,45
22 787 Sebastian Selbekk Tyrving IL 9,40,41
23 669 Emil Hagevik Bakke Trysil IL 9,49,47
24 672 Akos Nagy Tyrving IL 10,24,45
25 683 Bjørn Ian Hegna-Nilssen Tyrving IL 11,26,41
  402 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF DNF
  813 Erlend Magnus Homble Ullensaker/Kisa IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS