Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
J-14 60 m 
Bane:   Navn: Klubb:  
Heat: 1
1 1146 Linnea Haraldsen Sauda IL  
2 1144 Ingrid Lunde Sauda IL  
3 280 Karine Magnussen Fredrikstad IF  
4 785 Mie Sofie Ramsland Mandal og Halse IL  
5 779 Iben Christiane Nygaard Borø Mandal og Halse IL  
6 1432 Ida Brekke Melzer Tyrving IL  
7 473 Kristin Myrvoll Haugesund IL  
8 479 Mattea Kold Knutsen Haugesund IL  
Heat: 2
1 610 Kristin Emilie Holck StorĂĄs Koll IL  
2 426 Tuva Youngström Gøteborg Friidrott, SWE  
3 918 Tora Klingsheim Norna-Salhus IL  
4 1533 Siv Winther Rugset Tyrving IL  
5 427 Vera Westfeldt Gøteborg Friidrott, SWE  
6 416 Nicole Tiourine Gøteborg Friidrott, SWE  
7 1141 Daria Tsvetanova Peneva Sauda IL  
8 1065 Marie Marvik Hølland Sand IL  
Heat: 3
1 1356 Siri Ngozi Mcormack Trysilgutten IL  
2 1105 Selma Ims Sandnes IL  
3 309 Kristin Sæle Villanger Fyllingen IL  
4 294 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF  
5 134 Elise Muggerud Halvorsen Bækkelagets SK  
6 1381 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL  
7 413 Moa Bertilsson Gøteborg Friidrott, SWE  
8 576 Thea Eek-Floten Jardar IL  
Heat: 4
1 1188 Malin Toppe Johansen Skjalg IL  
2 786 Mina Ljungqvist Mandal og Halse IL  
3 455 Helene Tewari Haugesund IL  
4 1564 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK  
5 1083 Elise Eikeland Sandnes IL  
6 824 Mina Rui-Gjetrang Moss IL  
7 1362 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL  
8 618 Marianne Mcclimans Bjerke Koll IL  
Heat: 5
1 451 Emilie Høyland Schou Haugesund IL  
2 1073 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF  
3 917 Tiril Bergheim Norna-Salhus IL  
4 1170 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL  
5 428 Helle Marie Kvalheim Halden IL  
6 862 Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL  
7 1718 Kisha Ugland BUL, IL i  
8 599 Elida Nygaard Lilleberg Koll IL  
Heat: 6
1 1630 Linea Madelin Sulland-BorgĂĄs Vestby IL  
2 1671 Mia Prøsch Johnsen Vidar SK  
3 414 Moa Corneer Gøteborg Friidrott, SWE  
4 809 Live Bakken Amundsen Moelven IL  
5 1517 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL  
6 539 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett  
7 145 Linn Rynning Borander Bækkelagets SK  
8 628 Telma Björk Rostoft Kristjansson Koll IL  
Heat: 7
1 108 Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i  
2 475 Maren Storaas Alsaker Haugesund IL  
3 170 Andrea Skaar Berg Dimna IL  
4 1045 Vilja West Evensen Romerike Friidrett  
5 102 Sanna Van "t Land BUL, IL i  
6 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF  
7 594 Anna Sande Koll IL  
8 1185 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Skjalg IL  
Heat: 8
1 1115 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL  
2 1042 Sunniva Elise Sæterdalen Romerike Friidrett  
3 1359 Aislin FĂ©liot Tyrving IL  
4 756 Julie Andrine Stang Lørenskog FIL  
5 203 Katinka Bjørkli Eidanger IL  
6 346 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL  
7 1044 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett  
8 396 Eleonora Piga Gøteborg Friidrott, SWE  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS