Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
G-12 60 m 
Bane:   Navn: Klubb:  
Heat: 1
2 1540 Stefan Drange Hole Tyrving IL  
3 1289 Theodor Mørck Sturla IF  
4 543 Sondre Elias Bruseth Knudsen Herkules Friidrett  
5 1386 Christian Brudevold-Vassend Tyrving IL  
6 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE  
7 496 Daniel Robert James White Heggedal IL  
8 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole  
Heat: 2
2 323 Christian Thorkildsen Gausdal FIK  
3 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE  
4 638 Dennis Appel-Wadel Konnerud IL  
5 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL  
6 1168 Elias Rian Ski IL  
7 561 Andreas Hammer Hitra FIK  
8 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL  
Heat: 3
1 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL  
2 771 Martin Elias Frøen Løten Friidrett   
3 389 Albin Bolin Gøteborg Friidrott, SWE  
4 536 Jørgen Synnevaag Stamland Herkules Friidrett  
5 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL  
6 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK  
7 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE  
8 157 Helmer Hauglin Bøler IF  
Heat: 4
2 87 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i  
3 1626 Elias Gjønnes Vestby IL  
4 1439 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL  
5 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK  
6 931 Didrik SøndenĂĽ Sanne OppegĂĽrd IL  
7 606 Jacob Bergene Koll IL  
8 588 Albert Wiesener Haga Koll IL  
Heat: 5
2 621 Morten Gjesdal Bech Koll IL  
3 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK  
4 330 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal FIK  
5 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL  
6 722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF  
7 939 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL  
8 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK  
Heat: 6
1 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL  
2 683 Edvin Rooth Lambertseter IF  
3 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL  
4 1647 Erlend Røhrt Vidar SK  
5 1315 Elias Solheim Sollid Sørild FIK  
6 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL  
7 326 Odin Kleiven Solberg Gausdal FIK  
8 48 Aron Mathisen Askim Botne SK  
Heat: 7
2 163 Viktor Rokne Bøler IF  
3 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK  
4 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett  
5 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF  
6 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF  
7 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL  
8 1490 Markus Le Fjeld Tyrving IL  
Heat: 8
1 407 Joel Pettersson Gøteborg Friidrott, SWE  
2 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK  
3 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal  
4 821 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL  
5 1161 Max Eldevik Sem IF  
6 517 Marvin Nak In Hellas, IF  
7 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL  
8 691 Marius Godtfredsen Lambertseter IF  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS