Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2019
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  50 Iver Mathisen Askim Botne SK 2,05,20
  51 Linus Syversen Botne SK 2,18,42
  210 Teodor Eng Eiker-Kvikk, IF 2,10,32
  499 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 2,04,24
  695 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 2,18,36
  744 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog FIL 2,00,57
  961 Karl Magnus TveitĂĽ Otra IL 2,01,82
  1250 Adrian Solheim Johnsen Strindheim IL 2,02,59
  1401 Emil Stoltenberg-Nordell Tyrving IL 2,01,86
  1445 Johan Le Fjeld Tyrving IL 2,09,29
  1475 Magnus Lunaas Sørensen Tyrving IL 2,22,29
  1509 Noah Isinius Tønsberg-Nes Tyrving IL 2,17,27
  1608 Jan Risa Taksdal Undheim IL 2,07,25
  1720 Axel Lauvdal Myhren Grane Arendal 2,17,98
Heat: 2
  562 Erik Hammer Hitra FIK 2,15,87
  682 Bjørn-Terje Tisthamar Lambertseter IF 2,11,47
  730 Aksel Osnes-Ringen Lyn Ski 2,00,33
  817 Brage Olai Totlandsdal SĂŚvik Moss IL 2,17,92
  854 Alfred SĂŚther Riise Nittedal IL 2,05,35
  1064 Jostein Marvik Hølland Sand IL 1,58,45
  1071 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & IF 1,53,34
  1358 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 2,13,49
  1437 Jakob Christian Paulsen Tyrving IL 2,14,77
  1550 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 1,57,44
  1722 Johannes Myrstad Tyrving IL 2,07,79
  1733 Oliver A Wadahl Sweetman Koll IL 2,06,41
  1735 Ole Jacob Myklebust Koll IL 2,17,68
Heat: 3
  702 HĂĽvard Sølvik Larvik Turn & IF 1,56,31
  721 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 2,00,46
  765 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL 2,03,76
  855 Ask Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 2,03,03
  868 Jacob Wam Weldingh Nittedal IL 2,01,72
  1056 Per August Halle Haugen Runar, IL 1,51,36
  1061 Sindre Klausen Veggan Røa IL 2,00,88
  1479 Marcus William Flynn Tyrving IL 2,12,26
  1488 Markus Bjørtomt Tyrving IL 2,18,53
  1506 Nikolai Gjoka Hinholm Tyrving IL 2,12,91
  1549 Thomas Svendsen Tyrving IL 2,12,19
  1737 Isak Tangen ByĂĽsen IL 2,14,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  50 Iver Mathisen Askim Botne SK 4,62
 
4,624,544,45   
  51 Linus Syversen Botne SK 3,49
 
2,473,49x   
  237 Philip Christensen Moen Fana IL 6,40
 
5,815,646,40   
  352 Angelo Ommundsen Johnsen Grane Arendal 6,65
 
6,166,576,65   
  375 Vetle Lier Groruddalen FIK 4,65
 
4,653,984,24   
  499 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 5,93
 
5,305,935,91   
  682 Bjørn-Terje Tisthamar Lambertseter IF 4,88
 
4,834,744,88   
  695 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 4,33
 
4,173,984,33   
  721 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 6,45
 
6,456,06x   
  744 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog FIL 5,62
 
5,405,625,19   
  817 Brage Olai Totlandsdal SĂŚvik Moss IL 5,82
 
5,825,735,72   
  961 Karl Magnus TveitĂĽ Otra IL 6,16
 
6,164,805,81   
  1064 Jostein Marvik Hølland Sand IL 6,53
 
6,535,72x   
  1071 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & IF 6,46
 
6,466,356,33   
  1401 Emil Stoltenberg-Nordell Tyrving IL 5,44
 
4,844,885,44   
  1437 Jakob Christian Paulsen Tyrving IL 4,46
 
4,464,234,12   
  1475 Magnus Lunaas Sørensen Tyrving IL 4,71
 
4,714,484,54   
  1479 Marcus William Flynn Tyrving IL 5,64
 
5,255,195,64   
  1506 Nikolai Gjoka Hinholm Tyrving IL 4,67
 
4,144,674,41   
  1509 Noah Isinius Tønsberg-Nes Tyrving IL 4,12
 
3,85x4,12   
  1550 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 5,88
 
5,515,885,80   
  1692 Tobias Knobel Vindbjart, IL 5,25
 
4,815,254,79   
  1720 Axel Lauvdal Myhren Grane Arendal 4,76
 
4,764,283,58   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  50 Iver Mathisen Askim Botne SK 23,16
 
23,16     
  51 Linus Syversen Botne SK 21,96
 
21,96     
  237 Philip Christensen Moen Fana IL 30,74
 
30,74     
  352 Angelo Ommundsen Johnsen Grane Arendal 25,41
 
25,41     
  375 Vetle Lier Groruddalen FIK 20,66
 
20,66     
  499 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 34,01
 
34,01     
  562 Erik Hammer Hitra FIK 23,13
 
23,13     
  682 Bjørn-Terje Tisthamar Lambertseter IF 25,50
 
25,50     
  695 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 11,41
 
11,41     
  721 Filip Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 36,65
 
36,65     
  744 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog FIL 27,70
 
27,70     
  817 Brage Olai Totlandsdal SĂŚvik Moss IL 28,41
 
28,41     
  961 Karl Magnus TveitĂĽ Otra IL 31,29
 
31,29     
  1064 Jostein Marvik Hølland Sand IL 26,48
 
26,48     
  1071 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & IF 26,36
 
26,36     
  1250 Adrian Solheim Johnsen Strindheim IL 14,82
 
14,82     
  1361 Aksel Grøtting SjĂśstrĂśm Tyrving IL 20,90
 
20,90     
  1401 Emil Stoltenberg-Nordell Tyrving IL 37,33
 
37,33     
  1475 Magnus Lunaas Sørensen Tyrving IL 22,09
 
22,09     
  1479 Marcus William Flynn Tyrving IL 20,39
 
20,39     
  1506 Nikolai Gjoka Hinholm Tyrving IL 20,81
 
20,81     
  1507 Nikolai Lid Tyrving IL 17,60
 
17,60     
  1509 Noah Isinius Tønsberg-Nes Tyrving IL 20,57
 
20,57     
  1549 Thomas Svendsen Tyrving IL 33,13
 
33,13     
  1550 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 22,06
 
22,06     
  1608 Jan Risa Taksdal Undheim IL 24,07
 
24,07     
  1720 Axel Lauvdal Myhren Grane Arendal 27,77
 
27,77     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1494 Mateo Skindlo Tyrving IL 6,38,88
2 1446 Johan Williams Johannessen Tyrving IL 7,08,74
3 1412 Fredrik Bjørklund Tyrving IL 7,20,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.9
1 1064 Jostein Marvik Hølland Sand IL 11,70
2 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 12,35
3 622 Oscar Harbo-Lervik Koll IL 12,59
4 692 Mats Klungland Lambertseter IF 13,03
5 1692 Tobias Knobel Vindbjart, IL 13,50
6 1446 Johan Williams Johannessen Tyrving IL 13,75
  362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal DNS
Heat: 2 Vind: -0.3
1 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 11,26
2 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 12,04
3 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 12,16
4 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 13,80
5 1412 Fredrik Bjørklund Tyrving IL 14,19
6 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 14,29
7 1494 Mateo Skindlo Tyrving IL 14,51
Heat: 3 Vind: -0.3
1 310 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL 10,56
2 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 10,70
3 760 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 10,72
4 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 10,73
5 1123 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 11,49
6 1114 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 11,72
7 315 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL 12,02
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 310 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL 10,56
2 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 10,70
3 760 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 10,72
4 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 10,73
5 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 11,26
6 1123 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 11,49
7 1064 Jostein Marvik Hølland Sand IL 11,70
8 1114 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 11,72
9 315 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL 12,02
10 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 12,04
11 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 12,16
12 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 12,35
13 622 Oscar Harbo-Lervik Koll IL 12,59
14 692 Mats Klungland Lambertseter IF 13,03
15 1692 Tobias Knobel Vindbjart, IL 13,50
16 1446 Johan Williams Johannessen Tyrving IL 13,75
17 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 13,80
18 1412 Fredrik Bjørklund Tyrving IL 14,19
19 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 14,29
20 1494 Mateo Skindlo Tyrving IL 14,51
  362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1594 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL 1,53,14
2 121 HĂĽkon Romsaas BUL-Tromsø 1,53,91
3 1429 Herman Sylte Eikrem Tyrving IL 2,01,46
4 1639 Baste Høyerholt Vidar SK 2,05,06
5 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 2,06,90
6 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 2,08,79
7 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 2,11,02
8 675 Vegard Netland Kvinesdal IL 2,13,01
9 1655 Hans Støren Anonsen Vidar SK 2,15,29
10 826 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,22,79
11 139 Iver Dahl-Merlid BĂŚkkelagets SK 2,24,35
Heat: 2
1 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 1,51,62
2 1391 Cornelius Farhang Tyrving IL 1,51,76
3 1123 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 1,53,10
4 306 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 1,53,63
5 555 Mathias Johansen Hind IK 1,56,80
6 1273 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 2,01,97
7 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 2,02,71
8 1653 Gjermund Fluge Ulleberg Vidar SK 2,03,44
9 692 Mats Klungland Lambertseter IF 2,04,58
10 1446 Johan Williams Johannessen Tyrving IL 2,05,79
11 1494 Mateo Skindlo Tyrving IL 2,14,73
Heat: 3
1 55 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 1,43,43
2 1607 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL 1,44,37
3 1637 Andreas Fyksen Aas Vidar SK 1,44,72
4 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 1,45,07
5 596 Axel Wold Møller Koll IL 1,46,56
6 876 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,48,91
7 1114 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 1,52,72
8 710 Odin Olsen Larvik Turn & IF 1,52,87
9 523 Henrik Holberg Heming, IL 1,52,93
10 1650 Fredrik Fyksen Aas Vidar SK 1,54,64
11 1580 Svale Toreskaas Vedvik Tønsberg FIK 1,54,73
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 55 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 1,43,43
2 1607 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL 1,44,37
3 1637 Andreas Fyksen Aas Vidar SK 1,44,72
4 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 1,45,07
5 596 Axel Wold Møller Koll IL 1,46,56
6 876 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,48,91
7 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 1,51,62
8 1391 Cornelius Farhang Tyrving IL 1,51,76
9 1114 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 1,52,72
10 710 Odin Olsen Larvik Turn & IF 1,52,87
11 523 Henrik Holberg Heming, IL 1,52,93
12 1123 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 1,53,10
13 1594 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL 1,53,14
14 306 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 1,53,63
15 121 HĂĽkon Romsaas BUL-Tromsø 1,53,91
16 1650 Fredrik Fyksen Aas Vidar SK 1,54,64
17 1580 Svale Toreskaas Vedvik Tønsberg FIK 1,54,73
18 555 Mathias Johansen Hind IK 1,56,80
19 1429 Herman Sylte Eikrem Tyrving IL 2,01,46
20 1273 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 2,01,97
21 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 2,02,71
22 1653 Gjermund Fluge Ulleberg Vidar SK 2,03,44
23 692 Mats Klungland Lambertseter IF 2,04,58
24 1639 Baste Høyerholt Vidar SK 2,05,06
25 1446 Johan Williams Johannessen Tyrving IL 2,05,79
26 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 2,06,90
27 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 2,08,79
28 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 2,11,02
29 675 Vegard Netland Kvinesdal IL 2,13,01
30 1494 Mateo Skindlo Tyrving IL 2,14,73
31 1655 Hans Støren Anonsen Vidar SK 2,15,29
32 826 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 2,22,79
33 139 Iver Dahl-Merlid BĂŚkkelagets SK 2,24,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 43,87
 
43,87     
2 1307 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL 40,71
 
40,71     
3 746 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 39,58
 
39,58     
4 1273 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 37,73
 
37,73     
5 1443 Joakim KallevĂĽg Eriksen Tyrving IL 35,51
 
35,51     
6 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 35,11
 
35,11     
7 555 Mathias Johansen Hind IK 33,65
 
33,65     
8 1114 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 33,21
 
33,21     
9 1505 Nicolas Aarland Irarrazabal Tyrving IL 32,68
 
32,68     
10 692 Mats Klungland Lambertseter IF 32,38
 
32,38     
11 622 Oscar Harbo-Lervik Koll IL 31,59
 
31,59     
12 143 Lars Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 28,27
 
28,27     
13 362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 23,61
 
23,61     
14 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 19,71
 
19,71     
15 139 Iver Dahl-Merlid BĂŚkkelagets SK 14,41
 
14,41     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.5
1 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 31,45
2 323 Christian Thorkildsen Gausdal FIK 32,59
3 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 33,35
4 561 Andreas Hammer Hitra FIK 35,21
5 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 36,28
  1294 William Hunnestad Kornmo Sturla IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.1
1 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK 30,18
2 621 Morten Gjesdal Bech Koll IL 30,26
3 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 30,84
4 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 31,44
5 1627 Erik Røed Kleven Vestby IL 31,67
6 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 32,17
7 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 32,61
8 1289 Theodor Mørck Sturla IF 32,65
Heat: 3 Vind: +0.9
1 163 Viktor Rokne Bøler IF 28,85
2 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 29,95
3 1540 Stefan Drange Hole Tyrving IL 30,63
4 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 30,79
5 1629 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 31,00
6 1439 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 31,21
7 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 31,40
Heat: 4 Vind: +1.0
1 1315 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 27,90
2 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL 29,37
3 1644 Emil Peters Vidar SK 30,07
4 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL 30,10
5 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 30,15
6 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE 30,80
7 1490 Markus Le Fjeld Tyrving IL 32,16
  722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF DNS
Heat: 5 Vind: +0.9
1 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 27,25
2 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 28,29
3 683 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,64
4 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 28,94
5 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 29,21
6 399 Filip Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 29,34
7 326 Odin Kleiven Solberg Gausdal FIK 29,37
8 330 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal FIK 30,08
Heat: 6 Vind: +0.5
1 821 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 26,46
2 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 26,66
3 1161 Max Eldevik Sem IF 26,86
4 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 27,62
5 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 27,99
6 407 Joel Pettersson Gøteborg Friidrott, SWE 28,12
7 389 Albin Bolin Gøteborg Friidrott, SWE 28,37
8 250 Marius Pedersen Fitjar IL 29,13
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 821 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 26,46
2 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 26,66
3 1161 Max Eldevik Sem IF 26,86
4 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 27,25
5 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 27,62
6 1315 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 27,90
7 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 27,99
8 407 Joel Pettersson Gøteborg Friidrott, SWE 28,12
9 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 28,29
10 389 Albin Bolin Gøteborg Friidrott, SWE 28,37
11 683 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,64
12 163 Viktor Rokne Bøler IF 28,85
13 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 28,94
14 250 Marius Pedersen Fitjar IL 29,13
15 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 29,21
16 399 Filip Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 29,34
17 326 Odin Kleiven Solberg Gausdal FIK 29,37
18 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL 29,37
19 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 29,95
20 1644 Emil Peters Vidar SK 30,07
21 330 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal FIK 30,08
22 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL 30,10
23 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 30,15
24 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK 30,18
25 621 Morten Gjesdal Bech Koll IL 30,26
26 1540 Stefan Drange Hole Tyrving IL 30,63
27 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 30,79
28 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE 30,80
29 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 30,84
30 1629 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 31,00
31 1439 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 31,21
32 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 31,40
33 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 31,44
34 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 31,45
35 1627 Erik Røed Kleven Vestby IL 31,67
36 1490 Markus Le Fjeld Tyrving IL 32,16
37 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 32,17
38 323 Christian Thorkildsen Gausdal FIK 32,59
39 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 32,61
40 1289 Theodor Mørck Sturla IF 32,65
41 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 33,35
42 561 Andreas Hammer Hitra FIK 35,21
43 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 36,28
  722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF DNS
  1294 William Hunnestad Kornmo Sturla IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
1 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 12,00
2 1294 William Hunnestad Kornmo Sturla IF 12,04
3 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 12,46
4 1289 Theodor Mørck Sturla IF 12,80
5 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 13,01
6 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 13,22
7 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 14,69
Heat: 2 Vind: -0.1
1 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 11,04
2 163 Viktor Rokne Bøler IF 11,82
3 1644 Emil Peters Vidar SK 11,86
4 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE 12,06
5 1627 Erik Røed Kleven Vestby IL 13,15
  48 Aron Mathisen Askim Botne SK DNS
Heat: 3 Vind: -0.1
1 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 9,97
2 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 10,46
3 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 10,52
4 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,55
5 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL 10,93
6 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL 12,34
7 1629 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 12,43
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 9,97
2 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 10,46
3 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 10,52
4 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,55
5 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL 10,93
6 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 11,04
7 163 Viktor Rokne Bøler IF 11,82
8 1644 Emil Peters Vidar SK 11,86
9 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 12,00
10 1294 William Hunnestad Kornmo Sturla IF 12,04
11 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE 12,06
12 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL 12,34
13 1629 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 12,43
14 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 12,46
15 1289 Theodor Mørck Sturla IF 12,80
16 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 13,01
17 1627 Erik Røed Kleven Vestby IL 13,15
18 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 13,22
19 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 14,69
  48 Aron Mathisen Askim Botne SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 1,66
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,66
o
1,68
xxx
2 823 Melvin Tollefsen Moss IL 1,35
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xxx
3 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 1,25
 
1,05
xo
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
4 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
5 561 Andreas Hammer Hitra FIK 1,15
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
6 1627 Erik Røed Kleven Vestby IL 1,05
 
1,05
o
1,10
xxx
7 1548 Thomas Høvik NĂŚss Tyrving IL 1,05
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
  1273 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 1,20 uk
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 683 Edvin Rooth Lambertseter IF 46,96
 
46,96     
2 823 Melvin Tollefsen Moss IL 46,29
 
46,29     
3 691 Marius Godtfredsen Lambertseter IF 46,12
 
46,12     
4 1532 Sindre Johan Helgheim Tyrving IL 44,02
 
44,02     
5 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 43,70
 
43,70     
6 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 41,13
 
41,13     
7 1644 Emil Peters Vidar SK 39,10
 
39,10     
8 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 38,01
 
38,01     
9 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 36,06
 
36,06     
10 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 34,99
 
34,99     
11 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 34,68
 
34,68     
12 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 34,30
 
34,30     
13 1629 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 32,35
 
32,35     
14 722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF 28,82
 
28,82     
15 1627 Erik Røed Kleven Vestby IL 28,39
 
28,39     
16 561 Andreas Hammer Hitra FIK 26,89
 
26,89     
17 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 23,63
 
23,63     
18 1548 Thomas Høvik NĂŚss Tyrving IL 22,48
 
22,48     
19 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 22,33
 
22,33     
20 1386 Christian Brudevold-Vassend Tyrving IL 13,95
 
13,95     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1171 Felix Maxmillian Skare Ski IL 6,37,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 1560 Vincent Berend Hole-Ruigrok Tyrving IL 29,89
2 1489 Markus Duun Benjaminsen Tyrving IL 31,96
3 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 32,27
4 398 Erik Toll Gøteborg Friidrott, SWE 32,43
5 1441 Jens Even Moltumyr Tyrving IL 32,97
Heat: 2 Vind: +0.9
1 373 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 28,26
2 574 Emil Creutzer Langslet Ivrig IL 30,82
3 1557 Vetle Austad Tyrving IL 31,07
4 1407 Even Brustad Midttun Tyrving IL 31,50
5 37 Johannes Sloreby Askim IF 33,17
  394 Axel Widerberg Gøteborg Friidrott, SWE DNS
Heat: 3 Vind: +0.8
1 275 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 29,34
2 283 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 29,63
3 522 Christopher Holberg Heming, IL 29,67
4 1531 Sindre Haslestad Axelsen Tyrving IL 29,79
5 1405 Estin Levorsen Tyrving IL 30,32
6 1292 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 31,28
Heat: 4 Vind: +1.3
1 329 Sjur Grung Thallaug Gausdal FIK 27,19
2 211 Tov Eng Eiker-Kvikk, IF 27,67
3 1327 Elliot Mack Løvdal Tjalve, IK 27,87
4 1471 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 28,25
5 556 Oskar Stattin Hind IK 28,87
6 800 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 29,01
7 1515 Rasmus Halvorsen Tyrving IL 29,52
8 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 29,61
Heat: 5 Vind: +1.2
1 1387 Christian Wright Tyrving IL 25,69
2 401 Hugo KĂźndig Gøteborg Friidrott, SWE 25,80
3 443 Alexander Mathiassen Laksfoss Haugesund IL 26,63
4 390 Albin Edin Gøteborg Friidrott, SWE 26,81
5 1038 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 27,19
6 1321 Sondre Edland Sørild FIK 27,42
7 1413 Fridtjof Farhang Tyrving IL 27,55
8 1618 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 27,89
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1387 Christian Wright Tyrving IL 25,69
2 401 Hugo KĂźndig Gøteborg Friidrott, SWE 25,80
3 443 Alexander Mathiassen Laksfoss Haugesund IL 26,63
4 390 Albin Edin Gøteborg Friidrott, SWE 26,81
5 1038 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 27,19
6 329 Sjur Grung Thallaug Gausdal FIK 27,19
7 1321 Sondre Edland Sørild FIK 27,42
8 1413 Fridtjof Farhang Tyrving IL 27,55
9 211 Tov Eng Eiker-Kvikk, IF 27,67
10 1327 Elliot Mack Løvdal Tjalve, IK 27,87
11 1618 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 27,89
12 1471 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 28,25
13 373 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen FIK 28,26
14 556 Oskar Stattin Hind IK 28,87
15 800 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 29,01
16 275 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 29,34
17 1515 Rasmus Halvorsen Tyrving IL 29,52
18 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 29,61
19 283 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 29,63
20 522 Christopher Holberg Heming, IL 29,67
21 1531 Sindre Haslestad Axelsen Tyrving IL 29,79
22 1560 Vincent Berend Hole-Ruigrok Tyrving IL 29,89
23 1405 Estin Levorsen Tyrving IL 30,32
24 574 Emil Creutzer Langslet Ivrig IL 30,82
25 1557 Vetle Austad Tyrving IL 31,07
26 1292 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 31,28
27 1407 Even Brustad Midttun Tyrving IL 31,50
28 1489 Markus Duun Benjaminsen Tyrving IL 31,96
29 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 32,27
30 398 Erik Toll Gøteborg Friidrott, SWE 32,43
31 1441 Jens Even Moltumyr Tyrving IL 32,97
32 37 Johannes Sloreby Askim IF 33,17
  394 Axel Widerberg Gøteborg Friidrott, SWE DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.8
1 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 11,21
2 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 12,34
3 1139 Teo Holm-Gabler Sarpsborg IL 12,46
4 419 Nils Lindblad Gøteborg Friidrott, SWE 12,68
5 1441 Jens Even Moltumyr Tyrving IL 13,01
  1489 Markus Duun Benjaminsen Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -1.1
1 401 Hugo KĂźndig Gøteborg Friidrott, SWE 9,97
2 390 Albin Edin Gøteborg Friidrott, SWE 10,15
3 1618 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 10,17
4 850 Benjamin Carlsen-Brown Nesøya IL 10,33
5 556 Oskar Stattin Hind IK 10,86
6 394 Axel Widerberg Gøteborg Friidrott, SWE 11,00
7 800 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 11,30
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 401 Hugo KĂźndig Gøteborg Friidrott, SWE 9,97
2 390 Albin Edin Gøteborg Friidrott, SWE 10,15
3 1618 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 10,17
4 850 Benjamin Carlsen-Brown Nesøya IL 10,33
5 556 Oskar Stattin Hind IK 10,86
6 394 Axel Widerberg Gøteborg Friidrott, SWE 11,00
7 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 11,21
8 800 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 11,30
9 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 12,34
10 1139 Teo Holm-Gabler Sarpsborg IL 12,46
11 419 Nils Lindblad Gøteborg Friidrott, SWE 12,68
12 1441 Jens Even Moltumyr Tyrving IL 13,01
  1489 Markus Duun Benjaminsen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 488 Theodor Aase Haugesund IL 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxo
1,58
xxx
2 241 Tobias Heldal Fana IL 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxo
1,55
xxx
3 556 Oskar Stattin Hind IK 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
4 398 Erik Toll Gøteborg Friidrott, SWE 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
5 850 Benjamin Carlsen-Brown Nesøya IL 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xxo
1,50
xxx
6 1139 Teo Holm-Gabler Sarpsborg IL 1,40
 
1,25
o
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xxx
7 275 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 1,40
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
8 1292 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxo
1,45
xxx
9 1366 Amund Haukøy Tyrving IL 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
10 818 Johannes Minge Nygaard Moss IL 1,35
 
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xxx
11 1515 Rasmus Halvorsen Tyrving IL 1,30
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
12 780 Jone Eriksen Mandal og Halse IL 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
13 1560 Vincent Berend Hole-Ruigrok Tyrving IL 1,25
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
14 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,25
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
14 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 1,25
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
16 419 Nils Lindblad Gøteborg Friidrott, SWE 1,25
 
1,20
xo
1,25
xo
1,30
xxx
17 37 Johannes Sloreby Askim IF 1,20
 
1,20
o
1,25
xxx
18 1441 Jens Even Moltumyr Tyrving IL 1,20
 
1,20
xxo
1,25
xxx
  1436 Jakob Abel Lillebø Tyrving IL NM
 
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1618 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 37,29
 
37,2932,3831,2233,0336,5234,91
2 1635 Alan Lee Graadahl Vidar SK 36,95
 
31,6536,9531,8633,0933,0335,72
3 155 Aleksandrs Jakovlevs Bøler IF 34,60
 
27,5230,5429,4229,8424,3834,60
4 800 Martin Beitnes Kreken Modum FIK 33,92
 
33,9231,00x29,5326,5828,51
5 683 Edvin Rooth Lambertseter IF 31,85
 
29,8131,1429,1229,7331,8530,99
6 823 Melvin Tollefsen Moss IL 30,60
 
29,2128,2227,3329,7129,1130,60
7 1171 Felix Maxmillian Skare Ski IL 29,61
 
29,6124,4227,8528,0527,6628,34
8 742 Sindre Netland Lyngdal IL 27,60
 
24,3127,0825,2127,6024,2427,07
9 1292 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 27,04
 
22,7027,0426,77   
10 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 24,61
 
x24,6123,20   
11 780 Jone Eriksen Mandal og Halse IL 22,62
 
21,6922,6221,70   
12 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 18,84
 
18,84x16,49   
13 407 Joel Pettersson Gøteborg Friidrott, SWE 18,45
 
18,45xx   
14 394 Axel Widerberg Gøteborg Friidrott, SWE 18,02
 
xx18,02   
15 410 Kristoffer Eneman Gøteborg Friidrott, SWE 17,23
 
17,2315,88----
16 818 Johannes Minge Nygaard Moss IL 15,72
 
13,9715,0915,72   
17 419 Nils Lindblad Gøteborg Friidrott, SWE 14,09
 
13,2614,0214,09   
18 423 Richard Frisk Gøteborg Friidrott, SWE 13,50
 
12,3213,3313,50   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 556 Oskar Stattin Hind IK 10,26
 
-1,1-1,6-0,7 -0,5-0,9
9,629,569,57x9,9810,26
2 1470 Lucas Falch Avestruz Tyrving IL 10,23
 
 -1,0-1,6-0,3-0,2-1,3
x9,949,619,7110,2310,13
3 1723 William Thomas Fearnley Nittedal IL 10,13
 
 -1,8 -1,6-1,6-1,2
x9,60x9,7610,1310,11
4 1618 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 9,95
 
 -0,8-1,4-1,00,0-0,3
-9,959,509,829,789,88
5 241 Tobias Heldal Fana IL 9,35
 
-1,0-1,0-1,5-1,7-1,1-0,7
9,309,049,359,109,209,29
6 488 Theodor Aase Haugesund IL 9,15
 
-1,9-1,1 -0,6-0,9-2,4
8,918,87x8,809,159,03
7 1125 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 9,08
 
-1,5-1,6 -1,3-1,6-1,7
8,738,79x8,578,759,08
8 283 Lucas Stauning Løwen Fredrikstad IF 8,85
 
-0,2-0,4-1,0   
8,858,388,15---
9 780 Jone Eriksen Mandal og Halse IL 8,65
 
  -1,1   
xx8,65   
10 1292 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 8,55
 
-0,6-1,2-1,3   
8,558,027,63   
11 1490 Markus Le Fjeld Tyrving IL 8,54
 
-1,3-1,3-1,6   
8,548,437,64   
12 818 Johannes Minge Nygaard Moss IL 8,36
 
-1,8-2,0    
8,367,15x   
13 284 Marius Persen Fredrikstad IF 8,19
 
-0,7-1,3-0,7   
8,197,827,83   
14 1395 Eirik Alvik Tyrving IL 7,98
 
  -0,4   
xx7,98   
  316 Oscar August Aleberg NĂŚsheim Fyllingen IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 581 Kristoffer Sandal Jølster IL 5,17,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1163 Adrian Stene Olsen Ski IL 4,46,70
2 767 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  4,51,82
3 716 Magnus GrĂŚsli Leinstrand IL 4,52,15
4 828 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 4,53,39
5 714 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 4,53,70
6 1260 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 4,55,29
7 890 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 5,01,50
8 449 Arne Mathias Andreassen Lindøe Haugesund IL 5,29,25
Heat: 2
1 886 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 4,18,96
2 1415 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 4,19,02
3 1674 Nikolai Solum Vidar SK 4,20,86
4 1367 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 4,24,27
5 988 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,24,66
6 1690 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 4,30,38
7 422 Olle Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 4,31,79
8 273 Herman Årebrot Fredrikstad IF 4,32,94
9 1296 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 4,37,06
10 1663 Jens Kristian Aas Vidar SK 4,37,12
11 1672 Mikkel Bakken Vidar SK 4,37,42
12 883 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 4,42,08
13 581 Kristoffer Sandal Jølster IL 4,49,50
14 333 Sander Petri Bere Genarps IF, SWE 4,53,36
15 245 Johannes Hopland FIL AKS-77 4,54,42
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 886 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 4,18,96
2 1415 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 4,19,02
3 1674 Nikolai Solum Vidar SK 4,20,86
4 1367 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 4,24,27
5 988 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,24,66
6 1690 Sindre Strønstad-Løseth Viking, TIF 4,30,38
7 422 Olle Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 4,31,79
8 273 Herman Årebrot Fredrikstad IF 4,32,94
9 1296 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 4,37,06
10 1663 Jens Kristian Aas Vidar SK 4,37,12
11 1672 Mikkel Bakken Vidar SK 4,37,42
12 883 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 4,42,08
13 1163 Adrian Stene Olsen Ski IL 4,46,70
14 581 Kristoffer Sandal Jølster IL 4,49,50
15 767 Ivar Plukkerud Løten Friidrett  4,51,82
16 716 Magnus GrĂŚsli Leinstrand IL 4,52,15
17 333 Sander Petri Bere Genarps IF, SWE 4,53,36
18 828 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 4,53,39
19 714 Eimund Engtrø Husby Leinstrand IL 4,53,70
20 245 Johannes Hopland FIL AKS-77 4,54,42
21 1260 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 4,55,29
22 890 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 5,01,50
23 449 Arne Mathias Andreassen Lindøe Haugesund IL 5,29,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.2
1 1122 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 13,72
2 27 Simon Brunnberg Nielsen Asker SK 14,58
3 614 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Koll IL 15,74
Heat: 2 Vind: -0.1
1 580 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 11,73
2 1229 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer FIK 12,23
3 1015 Viljar Kjølstad Wikjord Ringerike FIK 12,57
4 1101 Lucas Grimstad Nilsen Sandnes IL 13,42
  115 Trygve Ilseng BUL, IL i DNF
  971 Emil Vestre Ranheim IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 580 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 11,73
2 1229 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer FIK 12,23
3 1015 Viljar Kjølstad Wikjord Ringerike FIK 12,57
4 1101 Lucas Grimstad Nilsen Sandnes IL 13,42
5 1122 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 13,72
6 27 Simon Brunnberg Nielsen Asker SK 14,58
7 614 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Koll IL 15,74
  115 Trygve Ilseng BUL, IL i DNF
  971 Emil Vestre Ranheim IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1101 Lucas Grimstad Nilsen Sandnes IL 1,70
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xxo
1,65
o
1,70
xo
1,74
xxx
2 1159 Jakob Aker-Svendsen Sem IF 1,55
 
1,40
xo
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
3 1519 Sebastian Aspelund Nilsen Tyrving IL 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
4 490 Thomas Johan Fagerland Haugesund IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
5 1450 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 1,45
 
1,40
xo
1,45
o
1,50
xxx
6 592 Andreas Wiesener Haga Koll IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxx
7 614 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal Koll IL 1,35
 
1,30
xo
1,35
xxo
1,40
xxx
8 1177 Tobias Rian Ski IL 1,30
 
1,30
o
1,35
xxx
9 393 Axel Andersson Gøteborg Friidrott, SWE 1,30
 
1,30
xo
1,35
xxx
9 1209 Amandus Undeberget Sortland FIK 1,30
 
1,30
xo
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1450 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 37,58
 
34,1632,4333,4837,5836,9936,18
2 794 Christian StĂŚrkebye Gudbrandsen Modum FIK 35,97
 
34,2334,4831,1335,9733,1834,69
3 1122 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 30,82
 
28,1129,33x27,7226,1230,82
4 1089 HĂĽvard Haugen Sandnes IL 30,74
 
24,5225,6826,1630,74xx
5 1177 Tobias Rian Ski IL 29,45
 
26,6228,4727,3327,7529,4525,13
6 1284 Nerushanth Varathan Sturla IF 28,39
 
26,0222,0625,1928,3927,6825,23
7 905 Halvard Martin MelsĂĽs Norna-Salhus IL 27,92
 
25,5526,1325,2023,3327,9223,59
8 180 Johannes SĂŚter Gurskevik Dimna IL 24,30
 
24,3020,8923,6420,2522,1022,78
9 1209 Amandus Undeberget Sortland FIK 20,00
 
16,4319,4320,00   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1229 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer FIK 11,83
 
0,00,00,0  0,0
11,7011,8311,56xx10,82
2 393 Axel Andersson Gøteborg Friidrott, SWE 9,13
 
0,00,00,00,00,00,0
9,138,728,868,798,638,81
3 611 Lars Wold Møller Koll IL 8,79
 
 0,0 0,00,00,0
x8,79x8,638,378,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.9
1 327 Osazee Parkson Gausdal FIK 11,75 Q
2 218 Gudmund Andrè Garvik Fagernes IL 12,54
3 24 Lukas Casey Øiseth Asker SK 12,73
4 1108 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 12,88
5 302 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL 13,12
6 364 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen FIK 13,43
7 159 Martinus Fonstad Børnes Bøler IF 13,61
Heat: 2 Vind: -0.7
1 1147 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 11,82 Q
2 1417 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 12,40
3 1609 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 12,50
4 1384 Christian Alexander Sagvik-Fuldseth Tyrving IL 12,93
5 1085 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 13,12
6 318 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL 13,20
7 317 Sander Furuberg Skjoldal Fyllingen IL 13,80
Heat: 3 Vind: -1.3
1 363 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,92 Q
2 165 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 12,35 Q
3 444 Alexander Zahl Røksund Haugesund IL 12,57 uk
4 1554 Torgrim Frøystein Tyrving IL 12,66
5 11 August Østbø Johansen Asker SK 12,96
6 1081 Einar Ramsdal Kinn Sandnes IL 13,55
7 357 Josef Khaled al Sayed Ali Grane Arendal 15,72
Heat: 4 Vind: -2.2
1 1535 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 12,12 Q
2 392 Anthon Bokelund Singh Gøteborg Friidrott, SWE 12,12 Q
3 95 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 12,57 uk
4 61 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 12,69
5 124 Lukas Steindal BUL-Tromsø 12,92
6 505 Tage Horn Heggedal IL 13,64
Heat: 5 Vind: -1.6
1 176 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 12,05 Q
2 305 Emil Gundersen Fyllingen IL 12,29 Q
3 418 Nils Brakander Gøteborg Friidrott, SWE 12,57
4 896 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,73
5 166 Torjus Ingdal Børsa IL 12,80
6 482 Simon Hermstad Simonsen Haugesund IL 13,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m, Finale Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Osazee Parkson Gausdal FIK 11,34
2 363 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,48
3 1147 Herman Hogstad Sveinsson Seljord IL 11,55
4 392 Anthon Bokelund Singh Gøteborg Friidrott, SWE 11,73
5 1535 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,75
6 176 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 11,87
7 305 Emil Gundersen Fyllingen IL 11,93
8 165 Martin Haugen SkĂĽrild Børsa IL 12,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 28 Sondre Jahren Asker SK 59,75
 
x54,4159,75xx56,82
2 839 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 47,41
 
46,79xx47,41xx
3 1581 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg FIK 46,57
 
38,8943,1841,0043,1242,2446,57
4 233 Niklas Liland Fana IL 40,63
 
36,8235,70x37,0840,6338,15
5 5 HĂĽkon Wiig Aremark IF 39,26
 
xx27,2739,26xx
6 118 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 27,10
 
23,55x27,10xx24,51
7 1210 Emil Halvorsen Nielsen Sortland FIK 18,99
 
13,82x18,99x16,26x
8 361 Ole Bringsverd Walle Grane Arendal 17,17
 
15,3217,17xxxx
  357 Josef Khaled al Sayed Ali Grane Arendal nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 1,75
 
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xo
1,80
xxx
2 240 Teodor Heldal Fana IL 1,75
 
1,60
o
1,65
xo
1,70
xxo
1,75
xxo
1,80
xxx
3 1554 Torgrim Frøystein Tyrving IL 1,70
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,70
xo
1,75
xxx
4 521 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
5 421 Oden Grahm Goles Gøteborg Friidrott, SWE 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxo
1,70
xxx
6 193 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
6 1085 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
6 1108 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
9 5 HĂĽkon Wiig Aremark IF 1,60
 
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
10 500 Geir Sondre Marstein Kristiansen Heggedal IL 1,55
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
11 1081 Einar Ramsdal Kinn Sandnes IL 1,50
 
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
12 191 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 1,50
 
1,40
xxo
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
13 364 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen FIK 1,45
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 28 Sondre Jahren Asker SK 15,56
 
14,07xx15,26x15,56
2 1581 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg FIK 14,81
 
13,2614,5314,8114,5414,53x
3 5 HĂĽkon Wiig Aremark IF 13,33
 
12,0012,5012,5212,4512,4113,33
4 839 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 12,93
 
12,3712,3311,8312,51x12,93
5 1609 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 12,66
 
11,2212,1112,1211,9312,4812,66
6 363 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 11,44
 
x11,4410,9210,6910,66-
7 233 Niklas Liland Fana IL 10,38
 
x10,3010,38x9,84x
8 159 Martinus Fonstad Børnes Bøler IF 8,10
 
7,587,638,107,946,547,94
9 357 Josef Khaled al Sayed Ali Grane Arendal 7,68
 
7,057,547,68   
10 364 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen FIK 7,12
 
7,126,766,17   
11 361 Ole Bringsverd Walle Grane Arendal 6,88
 
6,886,816,55   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 1039 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,57 Q
2 962 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 11,78 Q
3 437 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 11,88
4 101 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 12,09
5 1585 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL 12,14
6 49 HĂĽkon Aasen Botne SK 12,44
7 559 Tobias Johansen Hind IK 12,48
8 62 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 12,74
Heat: 2 Vind: +0.5
1 1528 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,66 Q
2 670 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 11,83 Q
3 1698 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,88
4 1259 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 11,94
5 565 Sander Kaas M Jørgensen Horten FIK 12,09
6 637 Robin Haave Kongsvinger IL 12,44
7 1536 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 12,48
Heat: 3 Vind: +0.4
1 1246 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL 11,58 Q
2 577 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,82 Q
3 190 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,98
4 903 Gaute Øymo MĂŚlen Norna-Salhus IL 12,04
5 467 Jonas Sampson Haugesund IL 12,25
6 1566 Henrik Duncan Tønsberg FIK 12,32
7 367 Lemoriyan Matheswaran Groruddalen FIK 12,56
Heat: 4 Vind: +0.9
1 1572 Kristoffer Solberg Tønsberg FIK 11,76 Q
2 908 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 11,80 Q
3 964 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 11,83
4 1686 Tobias Høst Vidar SK 12,01
5 658 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 12,02
6 558 Simon Aune Johansen Hind IK 12,22
7 568 William Skjoldli Hovding, TIL 12,60
  1034 Max Seeberg Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m, Finale Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1039 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,26
2 1246 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL 11,38
3 577 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,53
4 1572 Kristoffer Solberg Tønsberg FIK 11,53
5 908 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 11,56
6 1528 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,57
7 962 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 11,65
8 670 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 11,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 244 Anders Vik FIL AKS-77 46,72
 
43,58x45,4545,3546,7242,16
2 964 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 38,29
 
36,0034,4933,3535,6537,4738,29
3 1028 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 38,08
 
36,64x38,08xxx
4 920 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd IL 35,47
 
x35,47x28,63x28,76
5 587 Abraham Sandvin Vogelsang Koll IL 35,10
 
27,03x30,0835,10  
6 773 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  32,28
 
xx31,33xx32,28
7 1454 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 24,91
 
x24,91x21,80xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 587 Abraham Sandvin Vogelsang Koll IL 1,90
 
1,70
xo
1,75
o
1,80
o
1,85
o
1,90
o
1,93
xxx
2 1246 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL 1,75
 
1,75
xo
1,80
xxx
3 3 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 1,75
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xxo
1,80
xxx
4 1530 Simen Gimnes Tyrving IL 1,65
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xxo
1,70
xxx
5 154 Sondre Røkenes BĂŚkkelagets SK 1,60
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
6 1473 Magnus Holt Holgersen Tyrving IL 1,60
 
1,55
xxo
1,60
o
1,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 56 Mathias Andreas Reksten Dale Breimsbygda IL 15,61
 
x15,2115,2915,61x15,52
2 964 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 15,05
 
14,5114,3714,4114,8115,0514,95
3 920 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd IL 13,79
 
13,79xx13,59xx
4 1454 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 12,59
 
x12,5112,3512,4712,59x
5 773 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  12,33
 
11,6412,3312,1512,17xx
6 1028 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 11,80
 
11,21xxx11,80x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 181 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,33 Q
2 557 Robert David Sheath Hind IK 11,62 Q
3 1238 Sander Dalbu Steinkjer FIK 11,86 Q
4 549 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 11,87 Q
5 944 Aleksander Haug Orion FIK 11,95
6 489 Thomas Harris-Christensen Haugesund IL 12,01
7 18 Henrik Dahlen Annexstad Asker SK 12,17
8 1227 William Mansika Øyan Stein FIK 13,72
Heat: 2 Vind: +0.2
1 1552 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,42 Q
2 1309 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL 11,67 Q
3 945 Anders Kvesetberget Orion FIK 11,69 Q
4 950 Martin Pettersen Orion FIK 11,83 Q
5 109 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,89
6 1385 Christian AndrĂŠs Lervik Tyrving IL 12,20
7 1616 Marcus Krishna Homane UrĂŚdd Friidrett 12,43
8 1214 Runar Steinsvik Evjen Sortland FIK 12,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m, Finale Vind: +2.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 10,91
2 1552 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,14
3 557 Robert David Sheath Hind IK 11,37
4 945 Anders Kvesetberget Orion FIK 11,46
5 950 Martin Pettersen Orion FIK 11,69
6 1238 Sander Dalbu Steinkjer FIK 11,78
  549 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett DNS
  1309 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 80 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 52,58
2 246 Kristoffer Hopland FIL AKS-77 54,71
3 61 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 55,78
4 1616 Marcus Krishna Homane UrĂŚdd Friidrett 57,27
5 1658 Henrik Fjeld Vidar SK 58,09
6 986 Jonas Hoelsveen Raufoss Friidrett 1,00,45
7 1227 William Mansika Øyan Stein FIK 1,03,63
  120 Haakon Andreas Hangstad BUL-Tromsø DNS
Heat: 2
1 805 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,18
2 363 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 51,76
3 557 Robert David Sheath Hind IK 53,30
4 526 Benjamin Rød Herkules Friidrett 54,08
5 1117 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 54,28
6 1259 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 54,92
7 1186 Johannes Tørlen Skjalg IL 54,98
8 1468 Linus Degland Heiervang Tyrving IL 58,22
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 805 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,18
2 363 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 51,76
3 80 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 52,58
4 557 Robert David Sheath Hind IK 53,30
5 526 Benjamin Rød Herkules Friidrett 54,08
6 1117 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 54,28
7 246 Kristoffer Hopland FIL AKS-77 54,71
8 1259 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 54,92
9 1186 Johannes Tørlen Skjalg IL 54,98
10 61 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 55,78
11 1616 Marcus Krishna Homane UrĂŚdd Friidrett 57,27
12 1658 Henrik Fjeld Vidar SK 58,09
13 1468 Linus Degland Heiervang Tyrving IL 58,22
14 986 Jonas Hoelsveen Raufoss Friidrett 1,00,45
15 1227 William Mansika Øyan Stein FIK 1,03,63
  120 Haakon Andreas Hangstad BUL-Tromsø DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 8 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 52,59
 
49,4652,5952,1851,8652,32x
2 32 Vebjørn SĂŚten Skre Asker SK 51,16
 
47,9950,51x51,16xx
3 567 Sebastian Wichstrøm Rolland Hovding, TIL 37,90
 
34,4836,35x36,4137,90x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 8 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 15,54
 
15,0615,0414,81xx15,54
2 1309 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL 12,73
 
x12,3312,7212,31x12,73
3 567 Sebastian Wichstrøm Rolland Hovding, TIL 11,69
 
11,2711,4611,4511,5811,4811,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1205 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 5,84
 
 0,70,00,0-1,00,0
x5,495,685,845,765,71
2 360 Mathias Bekkevold Jensen Grane Arendal 5,30
 
  0,00,0-0,3-0,5
xx5,025,305,244,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.6
1 110 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,33 Q
2 518 Mathias Kollberg Hellas, IF 11,42 Q
3 1602 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL 11,65 Q
4 1311 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL 11,75 Q
5 458 Henrik Haga Nesse Haugesund IL 12,12
6 513 Kristoffer Andre ØdegĂĽrd Mertinat Hellas, IF 12,16
Heat: 2 Vind: +0.6
1 281 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,29 Q
2 255 Magnus Lande Angelshaug Florø Tog IF 11,91
3 57 Robert AndrĂŠ Moldestad Breimsbygda IL 11,97
4 914 Sebastian Bergheim Norna-Salhus IL 12,14
5 1211 Espen Shields Sortland FIK 12,47
  480 Pawel Kucaj Haugesund IL DNS
Heat: 3 Vind: +0.0
1 96 Philip Jason Omollo BUL, IL i 11,39 Q
2 699 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,40 Q
3 1708 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,47 Q
4 456 Helge Sampson Haugesund IL 11,99
5 465 John Gøthesen Haugesund IL 12,22
6 478 Mats Mølstre Haugesund IL 13,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m, Finale Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 281 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,17
2 699 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,21
3 110 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,28
4 1708 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,29
5 518 Mathias Kollberg Hellas, IF 11,32
6 1602 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL 11,64
7 1311 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL 11,68
  96 Philip Jason Omollo BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 64 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 52,23
2 386 Marius Wedege Polsrød Herkules Friidrett 52,43
3 1699 Nahom Kibread Ă˜rsta IL 52,92
4 1076 Martin Jensen Sandstaa Sandefjord Turn & IF 54,60
5 1465 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 56,79
6 701 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 58,98
Heat: 2
1 704 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 50,22
2 1193 Oscar Alm Harestad Skjalg IL 50,68
3 1514 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 50,87
4 810 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,01
5 1298 Harald Lund Johansen Sunndal IL 52,38
6 1215 Sindre Tøllefsen Sortland FIK 53,75
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 704 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 50,22
2 1193 Oscar Alm Harestad Skjalg IL 50,68
3 1514 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 50,87
4 810 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,01
5 64 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 52,23
6 1298 Harald Lund Johansen Sunndal IL 52,38
7 386 Marius Wedege Polsrød Herkules Friidrett 52,43
8 1699 Nahom Kibread Ă˜rsta IL 52,92
9 1215 Sindre Tøllefsen Sortland FIK 53,75
10 1076 Martin Jensen Sandstaa Sandefjord Turn & IF 54,60
11 1465 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 56,79
12 701 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 58,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 654 Fabian Weinberg Kristiansands IF 59,12
 
57,3057,5054,2954,6759,1257,29
2 1341 Markus Rooth Tjalve, IK 40,34
 
39,81x40,3440,16xx
3 342 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 39,14
 
39,1437,9238,77x35,81x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1341 Markus Rooth Tjalve, IK 14,38
 
14,38x14,1313,5313,8613,88
2 480 Pawel Kucaj Haugesund IL 13,13
 
12,5912,6612,6312,1513,1312,86
3 1311 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL 12,74
 
11,3412,7412,7212,3512,2012,28
4 342 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 12,41
 
11,8411,8712,4112,3711,46x
5 513 Kristoffer Andre ØdegĂĽrd Mertinat Hellas, IF 8,30
 
7,778,307,857,397,577,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 466 Jonas Nuland RĂŚstad Haugesund IL 13,28
 
1,31,70,1 1,6 
12,9113,2812,92x13,10-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  616 Maia Kulle Andreassen Koll IL 2,02,17
  680 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 2,29,58
  729 Elida Haaland Jensen Lista IL 2,07,66
  887 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 2,03,89
  1364 Alvilde Dalan Tyrving IL 2,09,26
  1457 Karina Hole Tyrving IL 2,25,06
  1477 Maja Nerheim Gullhaugen Tyrving IL 2,34,07
  1481 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 2,23,13
  1615 Maja Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 2,13,52
  1734 Ingrid L.Wadahl Sweetman Koll IL DNS
Heat: 2
  91 Mathilde Killingbergtrø Berdal BUL, IL i 2,14,85
  212 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 2,04,89
  498 Elina Maylinn Refvik Heggedal IL 2,17,76
  564 Mathea Dypvik Kvaale Hitra FIK 2,24,13
  1048 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 2,03,34
  1369 Andrine Fagervoll Olden Tyrving IL 2,33,73
  1393 Ebba LĂźtken Tyrving IL 2,20,22
  1404 Emilie Pernille Espegren Tyrving IL 2,24,93
  1476 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,25,75
  1485 Marie Helgheim Tyrving IL 2,05,29
  1542 Sunniva LysvĂĽg Engebø Tyrving IL 2,13,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  212 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 5,10
 
5,10x4,01   
  1342 Martine Rooth Tjalve, IK 6,21
 
5,456,056,21   
  1364 Alvilde Dalan Tyrving IL 5,96
 
5,965,61x   
  1457 Karina Hole Tyrving IL 4,22
 
3,934,223,30   
  1481 Mari Orten Strømmen Tyrving IL 4,90
 
4,904,604,65   
  1615 Maja Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 4,64
 
xx4,64   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  91 Mathilde Killingbergtrø Berdal BUL, IL i 22,78
 
22,78     
  341 Frida Ingeborg Eikanger Gneist,IL 11,72
 
11,72     
  432 Signe Therese Kvalheim Halden IL 14,74
 
14,74     
  511 Johanne Regine Sylling Kornrud Hellas, IF 12,67
 
12,67     
  564 Mathea Dypvik Kvaale Hitra FIK 11,99
 
11,99     
  680 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 19,24
 
19,24     
  887 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 11,15
 
11,15     
  1342 Martine Rooth Tjalve, IK 30,06
 
30,06     
  1364 Alvilde Dalan Tyrving IL 27,20
 
27,20     
  1393 Ebba LĂźtken Tyrving IL 14,29
 
14,29     
  1404 Emilie Pernille Espegren Tyrving IL 13,72
 
13,72     
  1427 Henny Olava Graver Kolseth Tyrving IL 19,12
 
19,12     
  1458 Karoline Sommer Langmoen Tyrving IL 12,75
 
12,75     
  1477 Maja Nerheim Gullhaugen Tyrving IL 11,21
 
11,21     
  1615 Maja Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 23,36
 
23,36     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Hedda Hasund Auberg Bøler IF 7,03,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 1482 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 11,88
2 1669 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 12,42
3 368 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 12,76
4 71 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 14,26
5 1660 Isa Strengelsrud Vidar SK 15,03
Heat: 2 Vind: -0.3
1 550 Tuva Jordbakke Herkules Friidrett 12,03
2 1728 Arielle Broch Bøler IF 12,04
3 1364 Alvilde Dalan Tyrving IL 12,62
4 1373 Anna Male Lien Tyrving IL 12,81
  156 Hedda Hasund Auberg Bøler IF DNS
Heat: 3 Vind: -0.1
1 371 Oda Lier Groruddalen FIK 11,21
2 697 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 11,27
3 1466 Lina Svarlien Tyrving IL 11,31
4 348 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 11,40
5 1007 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 11,41
6 1165 Caroline Salthammer Ski IL 11,47
7 686 Hennie Rooth Lambertseter IF 12,57
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 371 Oda Lier Groruddalen FIK 11,21
2 697 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 11,27
3 1466 Lina Svarlien Tyrving IL 11,31
4 348 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 11,40
5 1007 Anna Birgitte Melbye Ringerike FIK 11,41
6 1165 Caroline Salthammer Ski IL 11,47
7 1482 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 11,88
8 550 Tuva Jordbakke Herkules Friidrett 12,03
9 1728 Arielle Broch Bøler IF 12,04
10 1669 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 12,42
11 686 Hennie Rooth Lambertseter IF 12,57
12 1364 Alvilde Dalan Tyrving IL 12,62
13 368 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 12,76
14 1373 Anna Male Lien Tyrving IL 12,81
15 71 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 14,26
16 1660 Isa Strengelsrud Vidar SK 15,03
  156 Hedda Hasund Auberg Bøler IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1669 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 1,59,95
2 1728 Arielle Broch Bøler IF 2,04,99
3 676 Ane Hageskal KyrksĂŚterøra IL 2,06,29
4 589 Alva Rygnestad Haugerud Koll IL 2,08,45
5 630 Victoria Aronsen Skjeldal Koll IL 2,10,65
6 1685 Tilde Sølland Vidar SK 2,13,16
7 1029 Ingrid Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 2,14,06
8 71 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 2,17,68
9 1420 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 2,23,60
Heat: 2
1 697 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 1,52,40
2 1716 Wilma HollĂĽs Hamborg Ringerike FIK 1,53,21
3 204 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 1,54,38
4 1376 Arven Sofie Puente Baker Tyrving IL 1,58,57
5 852 Ada Hagli Lorentzen Nittedal IL 1,59,08
6 1482 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 1,59,44
7 708 Marthe Linnea Jensen Larvik Turn & IF 2,03,72
8 1498 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 2,05,88
9 1656 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar SK 2,07,39
  368 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 697 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 1,52,40
2 1716 Wilma HollĂĽs Hamborg Ringerike FIK 1,53,21
3 204 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 1,54,38
4 1376 Arven Sofie Puente Baker Tyrving IL 1,58,57
5 852 Ada Hagli Lorentzen Nittedal IL 1,59,08
6 1482 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 1,59,44
7 1669 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 1,59,95
8 708 Marthe Linnea Jensen Larvik Turn & IF 2,03,72
9 1728 Arielle Broch Bøler IF 2,04,99
10 1498 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 2,05,88
11 676 Ane Hageskal KyrksĂŚterøra IL 2,06,29
12 1656 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar SK 2,07,39
13 589 Alva Rygnestad Haugerud Koll IL 2,08,45
14 630 Victoria Aronsen Skjeldal Koll IL 2,10,65
15 1685 Tilde Sølland Vidar SK 2,13,16
16 1029 Ingrid Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 2,14,06
17 71 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 2,17,68
18 1420 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 2,23,60
  368 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Alva Rygnestad Haugerud Koll IL 36,55
 
36,55     
2 659 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 33,97
 
33,97     
3 348 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 31,22
 
31,22     
4 1685 Tilde Sølland Vidar SK 28,68
 
28,68     
5 328 Sigrid Pedersen Gausdal FIK 28,13
 
28,13     
6 1728 Arielle Broch Bøler IF 27,89
 
27,89     
7 1029 Ingrid Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 27,87
 
27,87     
8 1669 Mai Louise Hodt-Billington Vidar SK 23,84
 
23,84     
9 1482 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 21,37
 
21,37     
10 1704 Frida Maurtvedt Ă…s IL 21,31
 
21,31     
11 1466 Lina Svarlien Tyrving IL 20,95
 
20,95     
12 156 Hedda Hasund Auberg Bøler IF 20,90
 
20,90     
13 1371 Anna Laumann Tyrving IL 18,95
 
18,95     
14 371 Oda Lier Groruddalen FIK 18,77
 
18,77     
15 368 Mathea Moen Aarø Groruddalen FIK 18,38
 
18,38     
16 1541 Sunniva Louise Aakervik Møllerud Tyrving IL 13,16
 
13,16     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 5,42,98
2 623 Petra Helene Bell Koll IL 6,09,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.6
1 1275 Ida Kristine Sola Steen Sturla IF 29,91
2 1268 Harni Varathan Sturla IF 31,22
3 1634 Adeline Sponnich Vidar SK 31,56
4 1510 Olea Torsteinsen Tyrving IL 33,41
5 1563 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 33,98
6 1320 Mari Skaar Sørild FIK 35,30
7 1529 Silje Schrøder Tyrving IL 36,05
  1605 Thea Brennhovd Granlund Ullensaker/Kisa IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.7
1 1251 Emilie Solheim Johnsen Strindheim IL 30,58
2 15 Emilie Borgen-Forberg Asker SK 31,62
3 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 31,96
4 1400 Ellinor Saga Tyrving IL 31,97
5 10 Amelia Borgen-Forberg Asker SK 32,12
6 1499 Mie Christensen Tyrving IL 32,16
7 1389 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 32,17
8 1016 Ă˜yvor Audunsdatter Tingleff Ringerike FIK 33,22
Heat: 3 Vind: +1.2
1 272 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 29,31
2 1318 Kaja Amland Kollstad Sørild FIK 29,39
3 1667 Laura Koubova Tangen Vidar SK 29,78
4 68 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 30,11
5 356 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 30,36
6 560 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 30,41
7 300 Amalie Meisterplass Aam Fyllingen IL 30,47
8 590 Amalie Strømdahl Jørgensen Koll IL 30,62
Heat: 4 Vind: +1.0
1 29 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 28,81
2 88 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 29,06
3 208 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 29,15
4 1464 Leah Marie Wagle Tyrving IL 29,84
5 898 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 30,09
6 1066 Signe Marvik Hølland Sand IL 30,23
7 989 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 30,35
8 1526 Signe Marie Hegstad Tyrving IL 31,95
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 29 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 28,81
2 88 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 29,06
3 208 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 29,15
4 272 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 29,31
5 1318 Kaja Amland Kollstad Sørild FIK 29,39
6 1667 Laura Koubova Tangen Vidar SK 29,78
7 1464 Leah Marie Wagle Tyrving IL 29,84
8 1275 Ida Kristine Sola Steen Sturla IF 29,91
9 898 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 30,09
10 68 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 30,11
11 1066 Signe Marvik Hølland Sand IL 30,23
12 989 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 30,35
13 356 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 30,36
14 560 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 30,41
15 300 Amalie Meisterplass Aam Fyllingen IL 30,47
16 1251 Emilie Solheim Johnsen Strindheim IL 30,58
17 590 Amalie Strømdahl Jørgensen Koll IL 30,62
18 1268 Harni Varathan Sturla IF 31,22
19 1634 Adeline Sponnich Vidar SK 31,56
20 15 Emilie Borgen-Forberg Asker SK 31,62
21 1526 Signe Marie Hegstad Tyrving IL 31,95
22 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 31,96
23 1400 Ellinor Saga Tyrving IL 31,97
24 10 Amelia Borgen-Forberg Asker SK 32,12
25 1499 Mie Christensen Tyrving IL 32,16
26 1389 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 32,17
27 1016 Ă˜yvor Audunsdatter Tingleff Ringerike FIK 33,22
28 1510 Olea Torsteinsen Tyrving IL 33,41
29 1563 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 33,98
30 1320 Mari Skaar Sørild FIK 35,30
31 1529 Silje Schrøder Tyrving IL 36,05
  1605 Thea Brennhovd Granlund Ullensaker/Kisa IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 1268 Harni Varathan Sturla IF 11,71
2 434 Thea Sofie Kvalheim Halden IL 13,29
3 1400 Ellinor Saga Tyrving IL 13,35
  68 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i DNS
  1605 Thea Brennhovd Granlund Ullensaker/Kisa IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.0
1 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 11,60
2 1526 Signe Marie Hegstad Tyrving IL 11,84
3 1275 Ida Kristine Sola Steen Sturla IF 12,05
4 989 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 12,13
5 1563 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 13,73
6 1486 Marie Rotevatn Nyberg Tyrving IL 13,74
7 1529 Silje Schrøder Tyrving IL 15,87
Heat: 3 Vind: +0.4
1 560 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 10,52
2 1066 Signe Marvik Hølland Sand IL 10,78
3 29 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 10,99
4 1181 Anna Theodora Helgesen Skjalg IL 11,17
5 898 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 11,30
6 356 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 11,35
7 132 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 12,76
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 560 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 10,52
2 1066 Signe Marvik Hølland Sand IL 10,78
3 29 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 10,99
4 1181 Anna Theodora Helgesen Skjalg IL 11,17
5 898 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 11,30
6 356 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 11,35
7 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 11,60
8 1268 Harni Varathan Sturla IF 11,71
9 1526 Signe Marie Hegstad Tyrving IL 11,84
10 1275 Ida Kristine Sola Steen Sturla IF 12,05
11 989 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 12,13
12 132 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 12,76
13 434 Thea Sofie Kvalheim Halden IL 13,29
14 1400 Ellinor Saga Tyrving IL 13,35
15 1563 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg FIK 13,73
16 1486 Marie Rotevatn Nyberg Tyrving IL 13,74
17 1529 Silje Schrøder Tyrving IL 15,87
  68 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i DNS
  1605 Thea Brennhovd Granlund Ullensaker/Kisa IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 1,40
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,42
xxx
2 29 Susanne Tveit Amundsen Asker SK 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
3 217 Eva Hoffmann Fagernes IL 1,35
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxo
1,35
o
1,40
xxx
4 356 Helena Lauvdal Myhren Grane Arendal 1,35
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
5 898 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
6 989 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
7 560 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
7 1181 Anna Theodora Helgesen Skjalg IL 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
9 1268 Harni Varathan Sturla IF 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
10 272 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
11 137 Henriette Marrot BĂŚkkelagets SK 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
11 1275 Ida Kristine Sola Steen Sturla IF 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
11 1526 Signe Marie Hegstad Tyrving IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
14 132 Camilla Marrot BĂŚkkelagets SK 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
o
1,25
xxx
15 774 Aurora FĂŚrevaag Bekken Mandal og Halse IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xo
1,25
xxx
16 1400 Ellinor Saga Tyrving IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
xxx
17 1419 Hanna Espedalen Disen Tyrving IL 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
18 1320 Mari Skaar Sørild FIK 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
19 819 Julianne Minge Nygaard Moss IL 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxo
1,20
xxx
20 1486 Marie Rotevatn Nyberg Tyrving IL 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
21 1398 Ellen Dilkestad Tyrving IL 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxx
22 1529 Silje Schrøder Tyrving IL 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1130 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 38,70
 
38,70     
2 208 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 38,01
 
38,01     
3 1293 Vilde Marie Nebell Sturla IF 36,42
 
36,42     
4 1172 Malin Haugen Ski IL 35,82
 
35,82     
5 15 Emilie Borgen-Forberg Asker SK 30,93
 
30,93     
6 434 Thea Sofie Kvalheim Halden IL 30,52
 
30,52     
7 1398 Ellen Dilkestad Tyrving IL 28,79
 
28,79     
8 10 Amelia Borgen-Forberg Asker SK 28,18
 
28,18     
9 1016 Ă˜yvor Audunsdatter Tingleff Ringerike FIK 26,77
 
26,77     
10 989 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 26,57
 
26,57     
11 623 Petra Helene Bell Koll IL 25,71
 
25,71     
12 819 Julianne Minge Nygaard Moss IL 24,50
 
24,50     
13 1526 Signe Marie Hegstad Tyrving IL 24,13
 
24,13     
14 1201 Tyra Heiberg-Andersen Engevik Skjalg IL 22,80
 
22,80     
15 1419 Hanna Espedalen Disen Tyrving IL 19,84
 
19,84     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 838 Amalie Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 5,03,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 303 Claudia Adeline Gjøstein-Scott Fyllingen IL 30,36
2 1355 Sanna Berg Trysilgutten IL 30,43
3 1523 Selma Torvik Mathismoen Tyrving IL 30,64
4 1538 Sophie Øvland Wiig Tyrving IL 31,20
5 1636 Amalie Lauritzen Reim Vidar SK 32,86
6 354 Aziza al Sayed Ali Grane Arendal 34,49
7 1397 Ella Aune-Mollan Tyrving IL 34,96
  1267 Hannah Louise Strøm Sturla IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.5
1 724 June Valentina Hauan Lillehammer IF 29,58
2 635 Mali Halldorsson Kongsvinger IL 29,60
3 1501 Mille Haneberg Tyrving IL 30,30
4 1354 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 30,33
5 411 Lovisa Emanuelsson Gøteborg Friidrott, SWE 31,11
6 900 Emma Bergheim Norna-Salhus IL 31,17
7 1646 Emma Dreier Roaldset Vidar SK 32,78
  851 Eline Folvik Nesøya IL DNS
Heat: 3 Vind: +0.9
1 933 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 28,33
2 1418 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 28,35
3 906 Hannah Tuft Glosvik Norna-Salhus IL 28,42
4 277 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 28,48
5 915 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 28,57
6 1291 Tuva Meinke Kylland Sturla IF 29,03
7 720 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 30,20
Heat: 4 Vind: +1.1
1 298 Tomine Svendheim FRI IL 26,10
2 1040 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,98
3 858 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 27,48
4 405 Isabelle Ryden Gøteborg Friidrott, SWE 27,59
5 1175 Sunniva Indahl Ski IL 27,78
6 1715 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 27,90
7 131 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 27,90
  409 Kajsa Roth Gøteborg Friidrott, SWE DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 298 Tomine Svendheim FRI IL 26,10
2 1040 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,98
3 858 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 27,48
4 405 Isabelle Ryden Gøteborg Friidrott, SWE 27,59
5 1175 Sunniva Indahl Ski IL 27,78
6 1715 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 27,90
7 131 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 27,90
8 933 Frida Høivik Drage OppegĂĽrd IL 28,33
9 1418 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 28,35
10 906 Hannah Tuft Glosvik Norna-Salhus IL 28,42
11 277 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 28,48
12 915 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 28,57
13 1291 Tuva Meinke Kylland Sturla IF 29,03
14 724 June Valentina Hauan Lillehammer IF 29,58
15 635 Mali Halldorsson Kongsvinger IL 29,60
16 720 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 30,20
17 1501 Mille Haneberg Tyrving IL 30,30
18 1354 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 30,33
19 303 Claudia Adeline Gjøstein-Scott Fyllingen IL 30,36
20 1355 Sanna Berg Trysilgutten IL 30,43
21 1523 Selma Torvik Mathismoen Tyrving IL 30,64
22 411 Lovisa Emanuelsson Gøteborg Friidrott, SWE 31,11
23 900 Emma Bergheim Norna-Salhus IL 31,17
24 1538 Sophie Øvland Wiig Tyrving IL 31,20
25 1646 Emma Dreier Roaldset Vidar SK 32,78
26 1636 Amalie Lauritzen Reim Vidar SK 32,86
27 354 Aziza al Sayed Ali Grane Arendal 34,49
28 1397 Ella Aune-Mollan Tyrving IL 34,96
  851 Eline Folvik Nesøya IL DNS
  409 Kajsa Roth Gøteborg Friidrott, SWE DNS
  1267 Hannah Louise Strøm Sturla IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
1 906 Hannah Tuft Glosvik Norna-Salhus IL 10,85
2 584 Tuva Tefre Kalstad Jølster IL 11,28
3 1355 Sanna Berg Trysilgutten IL 11,72
4 1291 Tuva Meinke Kylland Sturla IF 11,99
5 1267 Hannah Louise Strøm Sturla IF 13,41
Heat: 2 Vind: +0.0
1 1175 Sunniva Indahl Ski IL 9,68
2 298 Tomine Svendheim FRI IL 9,80
3 851 Eline Folvik Nesøya IL 10,41
4 915 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 10,56
5 575 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 10,93
6 411 Lovisa Emanuelsson Gøteborg Friidrott, SWE 11,54
  858 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1175 Sunniva Indahl Ski IL 9,68
2 298 Tomine Svendheim FRI IL 9,80
3 851 Eline Folvik Nesøya IL 10,41
4 915 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 10,56
5 906 Hannah Tuft Glosvik Norna-Salhus IL 10,85
6 575 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 10,93
7 584 Tuva Tefre Kalstad Jølster IL 11,28
8 411 Lovisa Emanuelsson Gøteborg Friidrott, SWE 11,54
9 1355 Sanna Berg Trysilgutten IL 11,72
10 1291 Tuva Meinke Kylland Sturla IF 11,99
11 1267 Hannah Louise Strøm Sturla IF 13,41
  858 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 635 Mali Halldorsson Kongsvinger IL 34,31
 
32,6333,4430,1830,0533,1534,31
2 131 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 25,61
 
22,8625,6125,1225,4722,0022,95
3 1354 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 24,98
 
21,2424,2018,3924,9822,0823,15
4 1355 Sanna Berg Trysilgutten IL 20,31
 
20,3119,0914,2618,2817,9017,05
5 1293 Vilde Marie Nebell Sturla IF 18,92
 
16,1916,9916,6418,9216,6118,37
6 838 Amalie Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 17,31
 
14,3714,5016,2017,0916,2917,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 298 Tomine Svendheim FRI IL 10,83
 
-1,9-1,5-1,7-1,9-1,4-1,6
10,7210,7010,4510,7610,8210,83
2 858 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 10,08
 
-1,5-0,7-0,9-1,8-2,7-2,2
9,719,789,8110,089,819,87
3 635 Mali Halldorsson Kongsvinger IL 10,02
 
-1,5-1,9-1,6-0,7-1,9-1,4
10,029,319,519,908,599,16
4 402 Ida Ciric Gøteborg Friidrott, SWE 9,99
 
-2,3-1,7-1,1-1,0-1,1 
9,649,999,829,779,67x
5 547 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 9,57
 
-1,1-1,7-1,8-2,0-1,9-2,1
9,019,059,578,709,209,53
6 1291 Tuva Meinke Kylland Sturla IF 8,85
 
0,0-1,9-1,6-2,8 -2,2
8,858,688,698,63x8,43
7 1160 Lotte Bergsholm Sem IF 8,51
 
-0,9-1,7    
8,518,32x---
8 900 Emma Bergheim Norna-Salhus IL 7,81
 
-1,8-2,0-1,8-2,4-1,7-1,6
7,767,687,757,817,667,73
  560 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1374 Anna Svarlien Tyrving IL 5,09,13
2 476 Maria Pedersen Døske Haugesund IL 6,15,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 987 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,37,02
2 1569 Isabel Eie Tønsberg FIK 4,45,99
3 416 Nicole Tiourine Gøteborg Friidrott, SWE 4,49,69
4 388 Agnes Thundal Gøteborg Friidrott, SWE 4,50,64
5 112 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 4,55,13
6 1679 Stella Lucia Bettum Stavrum Vidar SK 4,56,01
7 1132 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 5,13,06
8 1517 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 5,16,06
9 1604 Silje Christine Berg-Knutsen Ullensaker/Kisa IL 5,21,30
10 678 Mie Hageskal KyrksĂŚterøra IL 5,23,69
11 597 Ebba Jakobine Bell Koll IL 5,23,70
12 196 Henriette Bakken Drøbak-Frogn IL 5,27,67
13 1264 Fanny Louise Jellum Skjønberg Sturla IF 5,29,64
14 1447 Johanna Holstrøm Tyrving IL 5,37,01
15 653 Eva Friestad Kristiansands IF 5,43,63
16 408 Jonna SäwstrĂśm Gøteborg Friidrott, SWE 5,49,53
17 1026 Helene Sofie Elvik Romerike Friidrett 5,53,13
18 534 Iben Andernach Fredriksen Herkules Friidrett 6,00,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.7
1 576 Thea Eek-Floten Jardar IL 10,35
2 1073 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF 10,48
3 428 Helle Marie Kvalheim Halden IL 10,70
4 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 10,81
5 1115 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 11,18
6 221 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 11,20
7 1374 Anna Svarlien Tyrving IL 11,91
8 280 Karine Magnussen Fredrikstad IF 12,50
Heat: 2 Vind: -0.4
1 1065 Marie Marvik Hølland Sand IL 10,06
2 294 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 10,27
3 1178 Torhild Indahl Ski IL 10,74
4 763 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 10,87
5 694 Sofie Rooth Lambertseter IF 11,02
6 1170 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL 11,18
7 1105 Selma Ims Sandnes IL 13,58
  278 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
Heat: 3 Vind: -0.6
1 170 Andrea Skaar Berg Dimna IL 9,60
2 539 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 9,69
3 346 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 9,85
4 413 Moa Bertilsson Gøteborg Friidrott, SWE 9,86
5 404 Isabella Petrusic Gøteborg Friidrott, SWE 10,02
6 145 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 10,12
7 636 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL 10,15
8 1718 Kisha Ugland BUL, IL i 10,21
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Andrea Skaar Berg Dimna IL 9,60
2 539 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 9,69
3 346 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 9,85
4 413 Moa Bertilsson Gøteborg Friidrott, SWE 9,86
5 404 Isabella Petrusic Gøteborg Friidrott, SWE 10,02
6 1065 Marie Marvik Hølland Sand IL 10,06
7 145 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 10,12
8 636 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL 10,15
9 1718 Kisha Ugland BUL, IL i 10,21
10 294 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 10,27
11 576 Thea Eek-Floten Jardar IL 10,35
12 1073 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF 10,48
13 428 Helle Marie Kvalheim Halden IL 10,70
14 1178 Torhild Indahl Ski IL 10,74
15 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 10,81
16 763 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 10,87
17 694 Sofie Rooth Lambertseter IF 11,02
18 1115 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 11,18
19 1170 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL 11,18
20 221 Marit Ingeborg Garvik Fagernes IL 11,20
21 1374 Anna Svarlien Tyrving IL 11,91
22 280 Karine Magnussen Fredrikstad IF 12,50
23 1105 Selma Ims Sandnes IL 13,58
  278 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1170 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL 44,22
 
44,22xx40,9141,1642,27
2 1093 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 41,37
 
34,9239,3838,4337,7341,37x
3 928 Maja Fuglestrand Baade Olden IL 39,53
 
37,98x34,9537,60x39,53
4 662 Lana Weinberg Kristiansands IF 35,81
 
33,5032,07x34,78x35,81
5 1142 Hanna HaugsvĂŚr Sauda IL 28,56
 
28,24-25,6928,56--
6 404 Isabella Petrusic Gøteborg Friidrott, SWE 27,83
 
27,8325,11xx22,5924,82
7 779 Iben Christiane Nygaard Borø Mandal og Halse IL 22,82
 
19,5920,9419,6022,82x20,01
8 1145 Linde Espeland Sauda IL 21,66
 
21,6620,19xxx15,34
9 463 Johanne Pettersen Solli Haugesund IL 20,51
 
20,4720,5118,28   
10 1146 Linnea Haraldsen Sauda IL 19,43
 
18,35x19,43   
11 1141 Daria Tsvetanova Peneva Sauda IL 18,78
 
15,8318,4418,78   
12 751 Erle Sauar Norli Lørenskog FIL 18,53
 
18,5316,2717,86   
13 1356 Siri Ngozi Mcormack Trysilgutten IL 18,53
 
17,3616,6218,53   
14 798 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum FIK 17,70
 
17,7016,70x   
15 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 17,15
 
x17,15x   
16 1575 Maria Fluge Petterson Tønsberg FIK 16,93
 
xx16,93   
17 1144 Ingrid Lunde Sauda IL 14,85
 
14,7814,85x   
  388 Agnes Thundal Gøteborg Friidrott, SWE nm
 
xxx   
  414 Moa Corneer Gøteborg Friidrott, SWE nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1083 Elise Eikeland Sandnes IL 11,12
 
  -0,70,00,0-0,7
xx9,7910,8211,1210,57
2 1170 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL 10,32
 
0,00,00,00,00,0-1,5
10,3210,1510,1210,3210,2810,25
3 397 Ellen Stenqvist Gøteborg Friidrott, SWE 10,30
 
0,0-0,20,00,0-0,6-1,2
10,259,849,8510,2010,3010,19
4 451 Emilie Høyland Schou Haugesund IL 10,00
 
0,00,00,00,0-0,1-0,3
9,6110,009,509,769,699,83
5 1188 Malin Toppe Johansen Skjalg IL 9,83
 
0,00,00,0  0,0
9,219,839,17xx9,41
6 428 Helle Marie Kvalheim Halden IL 9,74
 
0,00,00,00,0 0,0
9,539,749,429,50x9,60
7 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 9,65
 
0,0 -0,90,00,00,0
9,27x9,439,609,639,65
8 1115 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 9,54
 
0,00,00,00,00,9-0,5
9,039,429,189,319,549,23
9 129 Amanda Victoria Sørland BĂŚkkelagets SK 9,26
 
0,00,00,0   
8,719,268,93   
10 414 Moa Corneer Gøteborg Friidrott, SWE 9,10
 
-0,1 -0,1   
9,10x8,98   
11 1575 Maria Fluge Petterson Tønsberg FIK 9,02
 
0,00,00,0   
8,898,909,02   
12 1073 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF 9,0
 
0,00,00,0   
8,718,669,0   
13 473 Kristin Myrvoll Haugesund IL 8,87
 
0,00,00,0   
8,728,878,73   
14 1194 Pia Omdahl Tresselt Skjalg IL 8,75
 
 0,0-0,1   
x8,758,19   
15 597 Ebba Jakobine Bell Koll IL 8,74
 
0,0     
8,74xx   
16 1141 Daria Tsvetanova Peneva Sauda IL 8,30
 
0,00,00,0   
8,088,308,17   
17 343 Hedda Erica Eikanger Gneist,IL 8,01
 
-0,20,00,0   
7,538,018,01   
18 798 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum FIK 7,74
 
0,00,00,0   
7,627,657,74   
19 1145 Linde Espeland Sauda IL 7,59
 
  0,0   
xx7,59   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 1564 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK 12,65 uk
2 1421 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 13,38
3 128 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 13,52
4 661 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 13,92
5 22 Julia Eveline Refvik Asker SK 13,94
6 355 Emma Maria Liduina van der Zant Grane Arendal 14,03
7 913 Rebecka Dale Norna-Salhus IL 14,20
8 108 Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i 14,25 uk
Heat: 2 Vind: +0.9
1 907 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 13,10 Q
2 202 Kassandra Schønberg Eidanger IL 13,19 Q
3 1035 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,22
4 1230 Ella Luktvasslimo Steinkjer FIK 13,72
5 135 Hanna Holmeide BĂŚkkelagets SK 14,47
6 777 Frida Støle Haven Mandal og Halse IL 14,54
7 660 June Heggheim Kristiansands IF 14,65
Heat: 3 Vind: +0.9
1 447 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 13,12 Q
2 1173 Martine Bjugan Aam Ski IL 13,31
3 438 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 13,45
4 1104 Sanna Hamre Sandnes IL 13,86
5 665 Malin Louise Erøy Kristiansands IF 13,90
6 792 Ulla Woxen Osestad Mandal og Halse IL 14,63
7 528 Charlotte Gjeruldsen Hjelvik Herkules Friidrett 16,33
Heat: 4 Vind: +0.4
1 403 Ida KĂźhnel Pappila Gøteborg Friidrott, SWE 12,91 Q
2 119 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 13,17 Q
3 1456 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 13,25
4 912 Nicoline Pallesen Coulson Norna-Salhus IL 13,52
5 1472 Madeleine Large Tyrving IL 13,74
6 123 Karoline Somying Olsen BUL-Tromsø 14,16
7 1143 Hedda ValskĂĽr Sauda IL 14,94
  125 Sigrid Aune Haugan BUL-Tromsø DNS
Heat: 5 Vind: +0.6
1 276 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 12,40 Q
2 400 Filippa PalmĂĽs Gøteborg Friidrott, SWE 13,24
3 904 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL 13,40
4 1088 Helle Ween Sandnes IL 13,67
5 122 Ingeborg Romsaas BUL-Tromsø 13,84
6 1576 Mathea Wego Karlsen Tønsberg FIK 14,03
7 378 Maria Aas Gry IL 14,19
8 1179 Amanda Hult-Tjore Skjalg IL 14,57
Heat: 6 Vind: +0.8
1 538 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 13,00 Q
2 1424 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,15 Q
3 136 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing BĂŚkkelagets SK 13,63
4 1036 Oda Schatvet Romerike Friidrett 13,76
5 12 Cecilia Erika LemstrĂśm Asker SK 13,82
6 932 Erika Iden OppegĂĽrd IL 14,14
7 33 Vilde Schøyen Asker SK 14,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, Finale Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 276 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 12,25
2 538 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 12,66
3 403 Ida KĂźhnel Pappila Gøteborg Friidrott, SWE 12,83
4 1424 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 12,97
5 447 Anna Kolstø Jensen Haugesund IL 13,05
6 907 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 13,13
7 119 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 13,16
8 202 Kassandra Schønberg Eidanger IL 13,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1424 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,68
 
1,50
xo
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,68
xxo
1,72
xxx
2 1032 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
3 604 Ingrid Hamsund Koll IL 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
o
1,55
xxx
3 1112 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessjøen IL 1,50
 
1,45
xo
1,50
o
1,55
xxx
5 1247 Sofie Skard Stord IL 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
6 1213 Linea Steiro-DarĂŠn Sortland FIK 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xxx
7 1537 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 1,45
 
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxx
8 1036 Oda Schatvet Romerike Friidrett 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
9 1544 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 1,40
 
1,30
o
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xxx
10 1271 Henriette Collett-Østensen Sturla IF 1,35
 
1,35
o
1,40
xxx
  827 Sunniva Oline Klokseth Moss IL NM
 
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1702 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 10,78
 
10,0510,66x10,7810,5510,36
2 958 Anette TveitĂĽ Otra IL 10,14
 
9,3110,089,288,8010,149,65
3 1322 Anja Wilker Tingvoll FIK 9,76
 
9,768,60xx9,237,58
4 1472 Madeleine Large Tyrving IL 9,56
 
8,349,348,838,729,569,44
5 1213 Linea Steiro-DarĂŠn Sortland FIK 9,37
 
9,378,778,618,65x9,26
6 1173 Martine Bjugan Aam Ski IL 9,37
 
9,378,608,058,938,728,68
7 486 Thea Marianne Dahl Haugesund IL 8,94
 
8,947,848,828,348,438,64
8 491 Tora Kjellesvik Husveg Haugesund IL 8,39
 
7,888,398,117,487,147,94
9 22 Julia Eveline Refvik Asker SK 8,13
 
6,718,137,95   
10 135 Hanna Holmeide BĂŚkkelagets SK 8,09
 
8,068,097,97   
11 1271 Henriette Collett-Østensen Sturla IF 8,09
 
8,097,527,53   
12 1544 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 7,95
 
7,957,907,48   
13 355 Emma Maria Liduina van der Zant Grane Arendal 7,85
 
7,166,537,85   
14 1233 Maren Skei Mjømen Steinkjer FIK 7,70
 
7,707,42x   
15 453 Frida Oline Steinsnes Nypan Haugesund IL 6,85
 
6,506,85x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 58 Mia Ribe Brun Brevik Idrettslag 52,05
 
46,2652,0551,68xx49,26
2 292 Synne Pedersen Fredrikstad IF 38,76
 
x38,7636,65x38,2329,14
3 486 Thea Marianne Dahl Haugesund IL 27,39
 
27,3926,49x23,52x26,28
4 1576 Mathea Wego Karlsen Tønsberg FIK 26,58
 
24,58xx24,6926,5825,15
5 355 Emma Maria Liduina van der Zant Grane Arendal 25,14
 
25,14x22,8421,5519,2223,10
6 453 Frida Oline Steinsnes Nypan Haugesund IL 20,69
 
19,5320,6719,38x20,6920,62
7 461 Ingvild Alne Haugesund IL 20,68
 
18,80xx20,6817,6218,83
8 471 Karoline Saue Vestvik Haugesund IL 20,45
 
20,2220,1120,4520,1020,22x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 1504 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,52 Q
2 651 Elise Aasland Kristiansands IF 12,93 Q
3 127 Nora Pauline Bakke ByĂĽsen IL 13,25
4 1513 Pernille Stensrud Tyrving IL 13,34
5 514 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 13,40
6 358 Kaia Morland Grane Arendal 13,82
7 1511 Oline Nupen Tyrving IL 14,46
8 1305 Maren Kristine Skogen Grindheim Søgne IL 14,56
Heat: 2 Vind: +0.8
1 811 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,32 Q
2 1269 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,61 Q
3 252 Britney Benert Florø Tog IF 13,19
4 344 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 13,30
5 216 Edel Halle Fagernes IL 13,68
6 758 Maiken Kallhovd Lørenskog FIL 13,90
7 1018 Emilie Andresen Rjukan IL 13,99
Heat: 3 Vind: +1.3
1 1102 Nora Haugen Sandnes IL 12,62 Q
2 735 Dana Angelina Medic Lyngdal IL 12,82 Q
3 487 Thelma Aase Haugesund IL 13,23
4 220 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 13,50
5 891 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 13,71
6 146 Maria Arnsjø Bakken BĂŚkkelagets SK 13,80
7 462 Irene Storstein Haugesund IL 14,24
Heat: 4 Vind: +1.1
1 340 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,63 Q
2 351 Una Haukanes Gneist,IL 12,67 Q
3 369 Mina de Paoli Williams Groruddalen FIK 13,11
4 1086 Guro Godeset Sandnes IL 13,60
5 1329 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 13,69
6 761 Nora Røkkum-Olsen Lørenskog FIL 13,76
7 1202 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 13,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, Finale Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 811 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,08
2 1504 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,29
3 1269 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,35
4 1102 Nora Haugen Sandnes IL 12,47
5 340 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,48
6 351 Una Haukanes Gneist,IL 12,52
7 735 Dana Angelina Medic Lyngdal IL 12,75
8 651 Elise Aasland Kristiansands IF 12,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1319 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
2 41 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
2 514 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
4 822 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
5 487 Thelma Aase Haugesund IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
6 474 Line Volden Hjortland Haugesund IL 1,45
 
1,30
o
1,35
xo
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 175 Elin Skavnes VĂĽge Dimna IL 11,21
 
11,1410,6211,2010,8911,2110,60
2 153 Silje Eide NygĂĽrd BĂŚkkelagets SK 10,69
 
x9,529,699,4110,5810,69
3 1087 Hedda Johanne TonĂĽ Furenes Sandnes IL 10,52
 
10,5210,0610,059,739,489,76
4 801 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum FIK 10,21
 
10,1610,219,9910,04xx
5 459 Hilde Herskedal Haugesund IL 9,93
 
9,649,939,329,529,769,83
6 177 Henrikke Antonsen Dimna IL 9,54
 
8,779,119,548,658,919,09
7 167 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 9,44
 
x8,889,179,448,62x
8 1574 Mari Hytten Skyvang Tønsberg FIK 8,42
 
8,428,16xx8,218,38
9 457 Henni-Elise Vereide Emberland Haugesund IL 7,63
 
7,63x7,50   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 801 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum FIK 49,59
 
49,5647,68x48,8749,5949,19
2 889 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 46,98
 
x46,98xx42,90x
3 571 Johanna Hallsten Hälle IF, SWE 45,43
 
x44,89xx45,43x
4 175 Elin Skavnes VĂĽge Dimna IL 44,45
 
xx37,8944,4541,70x
5 1574 Mari Hytten Skyvang Tønsberg FIK 42,49
 
xx42,49x41,59x
6 1021 Maria Elise Calizo Bugge Rjukan IL 39,00
 
xx39,0036,54xx
7 167 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 31,23
 
31,23xx   
8 459 Hilde Herskedal Haugesund IL 29,86
 
29,8628,8427,98---
9 153 Silje Eide NygĂĽrd BĂŚkkelagets SK 28,25
 
28,25xx   
  177 Henrikke Antonsen Dimna IL nm
 
xxx   
  866 Ingrid Marie Løiten Dalhus Nittedal IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 312 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL 12,56 Q
2 835 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL 13,17 Q
3 366 Gaaviga Sureskaran Groruddalen FIK 13,38
4 566 Eva Moldestad Hovding, TIL 13,58
5 374 Thulasi Surendiran Groruddalen FIK 13,97
6 83 Hedvig Zai Jonassen BUL, IL i 14,06
7 314 Mina Oliversen Vindenes Fyllingen IL 14,28
Heat: 2 Vind: +0.4
1 279 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,55 Q
2 1133 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,20 Q
3 1155 Ada Medea Westerlund Sem IF 13,37
4 222 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 13,63
5 745 Andrea Stig Kristiansen Lørenskog FIL 13,79
6 753 Frida Anthonsen Rafi Lørenskog FIL 14,39
7 1169 Elizabeth Thorsen Hika Ski IL 15,46
Heat: 3 Vind: +0.9
1 832 Abigail Ogoti Nesbyen IL 12,62 Q
2 107 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,80 Q
3 1365 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 13,25
4 1543 Susanne Nisansela Bye Tyrving IL 13,33
5 184 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 13,61
6 82 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 14,50
  301 Anne Sørby Herland Fyllingen IL DNS
Heat: 4 Vind: -0.4
1 726 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,77 Q
2 213 Inger Constanse Eidhammer Lunde Etne IL 13,04 Q
3 1422 Hanne Solberg Løtveit Tyrving IL 13,51
4 468 Jorunn Elisabeth Bakkevig Nagell Bjordal Haugesund IL 13,53
5 308 Ida Kiri Dame Fyllingen IL 14,12
6 963 Unni Olavsdotter TveitĂĽ Otra IL 14,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m, Finale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 312 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL 12,33
2 279 Juliane Rosenvinge Grell Fredrikstad IF 12,41
3 832 Abigail Ogoti Nesbyen IL 12,50
4 107 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,70
5 726 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,79
6 213 Inger Constanse Eidhammer Lunde Etne IL 12,86
7 835 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL 13,10
8 1133 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 768 Karen Plukkerud Løten Friidrett  1,01,83
2 183 Leonita Sofi Brandal Dimna IL 1,02,79
3 256 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 1,03,75
4 1365 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 1,04,02
5 369 Mina de Paoli Williams Groruddalen FIK 1,04,73
6 222 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 1,05,37
Heat: 2
1 814 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 57,16
2 1463 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 58,75
3 1102 Nora Haugen Sandnes IL 59,49
4 1591 Ingelin Johnsen Ullensaker/Kisa IL 59,83
5 1433 Ida Sophie Leir Tyrving IL 59,92
6 553 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,03,68
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 814 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 57,16
2 1463 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 58,75
3 1102 Nora Haugen Sandnes IL 59,49
4 1591 Ingelin Johnsen Ullensaker/Kisa IL 59,83
5 1433 Ida Sophie Leir Tyrving IL 59,92
6 768 Karen Plukkerud Løten Friidrett  1,01,83
7 183 Leonita Sofi Brandal Dimna IL 1,02,79
8 553 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,03,68
9 256 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 1,03,75
10 1365 Amelia Elzbieta Mysiara Tyrving IL 1,04,02
11 369 Mina de Paoli Williams Groruddalen FIK 1,04,73
12 222 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 1,05,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1113 Emma Sofie Eriksen Sandnessjøen IL 5,34
 
1,62,01,51,60,90,8
5,185,345,285,225,295,20
2 1463 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 5,27
 
1,92,1 1,7 1,4
5,154,92x5,27x5,19
3 963 Unni Olavsdotter TveitĂĽ Otra IL 5,12
 
1,6 1,11,7 0.7
5,12x5,065,12x5,06
4 182 Kornelia Roppen Dimna IL 5,05
 
1,5 0,8 1,4 
4,99x5,02x5,05x
5 172 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,02
 
1,9 1,00,71,7 
4,94x4,904,735,02x
6 184 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 4,82
 
  1,3 1,0 
xx4,82x4,56x
7 185 Malene Skaar Berg Dimna IL 4,69
 
2,42,1 0,91,50,3
4,694,67x4,494,524,44
8 468 Jorunn Elisabeth Bakkevig Nagell Bjordal Haugesund IL 4,67
 
0,81,01,20,31,20,7
4,654,374,674,394,424,49
9 554 Ida-Louise Øverland Hind IK 4,62
 
1,50,8    
4,344,62x   
10 960 Emelia TveitĂĽ Otra IL 4,53
 
1,81,91,5   
4,464,534,41   
11 366 Gaaviga Sureskaran Groruddalen FIK 4,44
 
 0,91,3   
x4,294,44   
12 256 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 4,44
 
1,2     
4,44xx   
13 308 Ida Kiri Dame Fyllingen IL 4,22
 
  1,0   
xx4,22   
14 374 Thulasi Surendiran Groruddalen FIK 3,95
 
 1,5    
x3,95x   
15 1169 Elizabeth Thorsen Hika Ski IL 3,49
 
1,91,00,5   
3,493,433,18   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Sarah-Christine KouamĂŠ Mikkelsen Brevik Idrettslag 55,66
 
55,66x55,5955,41xx
2 171 Anette Lydersen Dimna IL 51,70
 
51,70xx49,6741,52x
3 975 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 40,16
 
40,10xxx40,16x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 1333 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,34 Q
2 1651 Frida Røe TĂŚrum Vidar SK 12,54 Q
3 45 Brita Mehl Lode Bergens TF 12,57
4 719 Cathrine Trøen Lillehammer IF 12,93
5 613 Lea Taraldsrud Dormagen Koll IL 13,11
6 76 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 13,48
7 668 Pia Heggheim Kristiansands IF 13,97
Heat: 2 Vind: +0.2
1 736 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 12,18 Q
2 1325 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,50 Q
3 748 Cassandra Baptiste Bache Lørenskog FIL 12,96
4 1694 Rakel Bakke Vollan I.K. 13,31
5 1228 Amalie Grande Bjørnstad Steinkjer FIK 13,39
6 1162 Selma Berg Folkedal Sem IF 13,83
7 666 Maria Robertsen Kristiansands IF 14,52
Heat: 3 Vind: +0.4
1 739 Maja Emilia Medic Lyngdal IL 12,42 Q
2 1300 Fanny Jansson Sunne Friidrott, SWE 12,47 Q
3 1266 Guro Roan Baklid Sturla IF 12,51 Q
4 1212 Kristine Marie Pettersen Sortland FIK 12,80
5 1261 Christine Grøterud Sturla IF 13,21
6 1249 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 13,95
7 1074 Kristine Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 14,21
Heat: 4 Vind: +0.5
1 46 Hanne Arstein Bergens TF 12,50 Q
2 1248 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 12,63
3 1226 Thea Aase Pedersen Stein FIK 12,75
4 1263 Ester Holt Sturla IF 13,22
5 974 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL 13,40
6 707 Maria Helene Kinn Olsen Larvik Turn & IF 13,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m, Finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 736 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 11,88
2 1333 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,05
3 1300 Fanny Jansson Sunne Friidrott, SWE 12,26
4 46 Hanne Arstein Bergens TF 12,30
5 739 Maja Emilia Medic Lyngdal IL 12,36
6 1266 Guro Roan Baklid Sturla IF 12,37
7 1325 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,39
8 1651 Frida Røe TĂŚrum Vidar SK 12,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1216 Stine Emye Solheim Sortland FIK 1,03,41
2 1074 Kristine Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 1,07,81
3 840 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 1,08,51
Heat: 2
1 1372 Anna Linnea Malmquist Gateman Tyrving IL 58,68
2 1337 Line Maltun Helland Tjalve, IK 58,86
3 1680 Summer Thalya Steinsrud Vidar SK 59,26
4 783 Mathilde Ruud Mandal og Halse IL 1,00,59 uk
5 1694 Rakel Bakke Vollan I.K. 1,01,54
6 619 Marie Fiedler Amlien Koll IL 1,04,12
7 766 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  1,04,46
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1372 Anna Linnea Malmquist Gateman Tyrving IL 58,68
2 1337 Line Maltun Helland Tjalve, IK 58,86
3 1680 Summer Thalya Steinsrud Vidar SK 59,26
4 1694 Rakel Bakke Vollan I.K. 1,01,54
5 1216 Stine Emye Solheim Sortland FIK 1,03,41
6 619 Marie Fiedler Amlien Koll IL 1,04,12
7 766 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  1,04,46
8 1074 Kristine Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 1,07,81
9 840 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 1,08,51
  783 Mathilde Ruud Mandal og Halse IL 1,00,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 53 Lotta Flatum Fallingen Brandbu IF 43,86
 
xxx43,8638,4941,90
2 1074 Kristine Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 28,67
 
28,6727,71x28,4626,5627,35
3 448 Anna Møinichen Alsos Haugesund IL 23,12
 
17,3519,6819,8923,1222,7222,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 796 Helle Henriksen Hvidsten Modum FIK 53,55
 
xx53,55xx53,30
2 1700 Birthe Franck-petersen Ă…lesund FIK 44,22
 
43,52xx44,22x40,08
3 532 Hera Ran Örlygsdottir Herkules Friidrett 37,99
 
37,3934,4437,99xxx
4 795 Eirin Wold Alternes Modum FIK 37,17
 
33,6736,1735,6737,17x37,02
5 448 Anna Møinichen Alsos Haugesund IL 29,42
 
x29,36x27,4229,4224,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 6 Karoline JĂŚger Aremark IF 12,18
 
0,53,00,71,1 2,3
11,8112,0411,7711,95x12,18
2 1118 Nora KjĂŚrnet Dullum Sandvin, IL 11,23
 
0,30,0 1,9 1,5
10,9710,92x10,82x11,23
3 470 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund IL 11,06
 
0,01,60,4   
10,6111.0610,29---
4 450 Celine Furdal Lyngholm Haugesund IL 10,41
 
 0,11,10,42,6 
x10,1310,4110,159,40x
5 1106 Siri Lindanger Sandnes IL 10,40
 
0,93,60,5 2,5 
10,3610,2710,40x10,27-
6 668 Pia Heggheim Kristiansands IF 10,26
 
1,30,10,61,9 1,4
10,249,8310,189,97x10,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 1426 Helene Rønningen Tyrving IL 11,92 Q
2 820 Linn Oppegaard Moss IL 12,11 Q
3 1111 Vilde Humstad Aasmo Sandnes IL 12,32 Q
4 1077 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 12,53 q
5 67 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,84 q
6 1383 Celina Lundevik Tyrving IL 12,97
7 1240 Julie Heiervang Johnsen Stjørdal FIK 13,38
8 1732 Maya Pedersen Gausdal FIK 13,58
Heat: 2 Vind: +0.0
1 953 Tonje Fjellet Kristiansen Orion FIK 12,15 Q
2 379 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 12,41 Q
3 911 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,43 q
4 1191 Nathalie Ommundsen Johnsen Skjalg IL 12,50 q
5 1231 Emily Nyborg Steinkjer FIK 12,63 q
6 652 Emma Natalie Hagen Dhir Kristiansands IF 12,80 q
7 1152 Ingrid Aalberg Selsbakk IF 13,54
8 973 Helene Heskestad Ranheim IL 13,59
Heat: 3 Vind: +0.4
1 1725 Astrid Ingebrigtsen Sandnes IL 12,01 Q
2 1153 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,26 Q
3 169 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,33 Q
4 150 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,66 q
5 142 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 12,75 q
6 877 Martine Nilsen Nittedal IL 12,93
7 977 Linn Røen Skjermo Ranheim IL 13,31
8 116 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, A-Finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1426 Helene Rønningen Tyrving IL 11,78
2 1725 Astrid Ingebrigtsen Sandnes IL 11,79
3 820 Linn Oppegaard Moss IL 11,96
4 953 Tonje Fjellet Kristiansen Orion FIK 12,00
5 1153 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,04
6 379 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 12,16
7 1111 Vilde Humstad Aasmo Sandnes IL 12,16
8 169 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, B-Finale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 911 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,29
2 1191 Nathalie Ommundsen Johnsen Skjalg IL 12,29
3 1077 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 12,31
4 150 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,46
5 652 Emma Natalie Hagen Dhir Kristiansands IF 12,60
6 142 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 12,62
7 67 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,83
  1231 Emily Nyborg Steinkjer FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3 km Kappgang (Kappgang 3 km) Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
2 461 Ingvild Alne Haugesund IL 18,57,89
3 186 Marie Teige Grov Dimna IL 17,31,31
4 1281 Maren Karlsen Bekkestad Sturla IF 15,00,72
  177 Henrikke Antonsen Dimna IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1281 Maren Karlsen Bekkestad Sturla IF 15,00,72
2 186 Marie Teige Grov Dimna IL 17,31,31
3 461 Ingvild Alne Haugesund IL 18,57,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1738 Yngvild Elvemo BUL, IL i 56,29
2 530 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett 57,71
3 142 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 59,50
4 1546 Thale Augensen Tyrving IL 1,01,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 238 Solveig Fredriksen Fana IL 45,96
 
43,0738,0245,96x44,1242,14
2 1349 Vilde Indseth Holten Tjalve, IK 43,36
 
42,4742,3742,7942,88x43,36
3 1434 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 32,54
 
32,1028,7128,9829,7432,5428,87
4 1174 Nicole Bente Marie Minker Ski IL 24,05
 
xxx24,0523,4423,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 238 Solveig Fredriksen Fana IL 50,89
 
50,89xxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 349 Monika Elisabeth Benserud Gneist,IL 13,03
 
1,4 1,31,80,6 
12,35x12,6511,3013,03x
2 73 Chiamaka G Okparaebo BUL, IL i 12,73
 
0,7  1,81,42,3
12,53xx12,6612,7212,73
3 86 Julie Margrete Gaustad BUL, IL i 11,97
 
0,10,60,21,0  
11,8311,8611,9711,69xx
4 899 Elise Sanden Søvik Norna-Salhus IL 11,89
 
0,60,21,31,2 2,2
11,5511,6611,6211,89x11,63
5 1493 Marthe Sofie Haugli Røe Tyrving IL 11,07
 
0,00,0 1,32,6 
10,6610,74x11,0711,05x
6 147 Marte Mina Gravdal BĂŚkkelagets SK 10,04
 
1,2   1,52,0
10,04xxx10,039,47
7 1308 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL 10,00
 
0,80,9 2,31,41,8
8,9410,00x9,799,509,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS - parafriidrett 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.5
1 554 Ida-Louise Øverland Hind IK 13,40
2 1434 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 14,89
3 1736 Julie Lervik Saursaunet Steinkjer FIK 20,47
4 1654 Hanne Øverli Eriksson Vidar SK 23,33
5 803 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 24,14
6 1107 Sofie Østerbø Jansen Sandnes IL 27,40
7 1055 Marte Aasvang Runar, IL 32,82
Heat: 2 Vind: +1.5
1 1208 Marie Aune Bardal SnĂĽsa IL 40,01
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 554 Ida-Louise Øverland Hind IK 13,40
2 1434 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 14,89
3 1736 Julie Lervik Saursaunet Steinkjer FIK 20,47
4 1654 Hanne Øverli Eriksson Vidar SK 23,33
5 803 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 24,14
6 1107 Sofie Østerbø Jansen Sandnes IL 27,40
7 1055 Marte Aasvang Runar, IL 32,82
8 1208 Marie Aune Bardal SnĂĽsa IL 40,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.9
1 1190 Mathias Hove Johansen Skjalg IL 10,79 Q
2 230 Filip Bøe Fana IL 10,98 Q
3 321 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 11,08 q
3 1110 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 11,08 q
5 1353 Stuart Gallina Ottersen Trondheim Friidrett 11,38
6 738 Helge Sveindal Rosfjord Lyngdal IL 11,39
7 1516 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,55
8 762 Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen Lørenskog FIL 11,98
Heat: 2 Vind: +1.5
1 1721 Salum Kashafali Norna-Salhus IL 10,52 Q
2 7 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,87 Q
3 138 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,13 q
4 85 Johannes Enli Kalleberg BUL, IL i 11,26 q
5 1689 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 11,31 q
6 816 Atcha Prommetta Moss IL 11,58
7 1547 Theo Griffin Halvorsen Tyrving IL 11,64
Heat: 3 Vind: +1.8
1 337 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 10,87 Q
2 441 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,00 Q
3 1340 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,07 q
4 972 Erlend Hognestad Nilsen Ranheim IL 11,48
5 1348 Vegard Dragsund Sverd Tjalve, IK 11,70
6 1091 Imran Mahmood Sandnes IL 12,18
7 1304 Joakim Hermansen Søgne IL 14,79
  1459 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL DNS
Heat: 4 Vind: +1.6
1 1343 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 10,89 Q
2 1245 Jacob Vaula Stord IL 10,98 Q
3 97 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 11,05 q
4 9 Vegard Fluge Ask Friidrett 11,30 q
5 979 Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord Ranheim IL 11,50
6 525 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 11,64
7 1593 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL 12,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, A-Finale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1721 Salum Kashafali Norna-Salhus IL 10,51
2 1190 Mathias Hove Johansen Skjalg IL 10,75
3 7 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,88
4 337 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 10,89
5 1245 Jacob Vaula Stord IL 10,94
6 1343 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 10,98
7 441 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,16
  230 Filip Bøe Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, B-Finale Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1110 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 11,03
2 138 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,04
3 97 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 11,08
4 1340 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,12
5 9 Vegard Fluge Ask Friidrett 11,27
6 85 Johannes Enli Kalleberg BUL, IL i 11,28
7 1689 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 11,38
8 321 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 23,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1257 Thomas Hoel Syrstad Strindheim IL 53,20
2 100 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 54,95
3 1218 Ă˜ystein Steinsvik Evjen Sortland FIK 55,62
4 1332 Justin Reeves Tjalve, IK 58,99
5 1091 Imran Mahmood Sandnes IL 1,03,53
6 510 Jakob Jilani Habib Wang Hellas, IF 1,08,71
  287 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF DNS
Heat: 2
1 869 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 49,38
2 1731 Espen Tveit Ranheim IL 49,53
3 1182 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Skjalg IL 50,74
4 1689 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 51,58
5 164 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 51,65
6 1568 HĂĽvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 51,79
7 1336 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,07
8 1331 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 52,35
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 869 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 49,38
2 1731 Espen Tveit Ranheim IL 49,53
3 1182 Daniel Nikolai Nilsen Pedersen Skjalg IL 50,74
4 1689 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 51,58
5 164 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 51,65
6 1568 HĂĽvard Fluge Petterson Tønsberg FIK 51,79
7 1336 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,07
8 1331 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 52,35
9 1257 Thomas Hoel Syrstad Strindheim IL 53,20
10 100 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 54,95
11 1218 Ă˜ystein Steinsvik Evjen Sortland FIK 55,62
12 1332 Justin Reeves Tjalve, IK 58,99
13 1091 Imran Mahmood Sandnes IL 1,03,53
14 510 Jakob Jilani Habib Wang Hellas, IF 1,08,71
  287 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5 km Kappgang (Kappgang 5 km) Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1346 Tobias Lømo Tjalve, IK 24,03,23
2 445 Andreas Pedersen Døske Haugesund IL 24,40,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1689 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 44,17
 
43,5642,3240,2342,0444,17x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 880 Michal Pawel Rozporski Nittedal IL 19,25
 
18,9318,6719,25x18,75x
2 943 Kurt Andreas Berteussen-Sandberg Oppstad IL 11,66
 
11,5411,6611,65xx11,28
3 160 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 8,61
 
8,138,418,258,61x8,51
4 1304 Joakim Hermansen Søgne IL 8,28
 
8,108,287,678,248,01x
5 510 Jakob Jilani Habib Wang Hellas, IF 5,52
 
5,515,455,12x5,195,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1283 Marius Kristoffer Tronslien Sturla IF 14,71
 
1,31,71,3 0,8 
14,7114,6514,58x12,72x
2 1265 Frode Holt Sturla IF 11,74
 
0,71,6 2,1 1,4
11,4211,74x11,25x11,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS - parafriidrett 100 m Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1236 Odd Markus LĂźtken Steinkjer FIK 19,19
2 1673 Na Yu Vu Nguyen Vidar SK 20,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS