Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
MS 3000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1701 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK 8,18,44
2 1344 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 8,19,26
3 1062 Erik LomĂĽs Salangen IF 8,22,23
4 1234 Mathias Flak Steinkjer FIK 8,23,20
5 1326 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 8,24,02
6 485 Tedros Gebretensai Haile Haugesund IL 8,24,04
7 338 Andreas Iden Gneist,IL 8,24,21
8 579 Eivind Øygard Jølster IL 8,26,63
9 1252 Erlend Gjerdevik Sørtveit Strindheim IL 8,28,21
10 1002 Odd Gundersen Sagbakken Ren-Eng FIK 8,30,54
11 1657 Henning MĂŚhle Vidar SK 8,33,36
12 111 Tobias Grønstad BUL, IL i 8,35,70
13 1239 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer FIK 8,36,66
14 871 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 8,38,38
15 535 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 8,39,97
16 1330 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK 8,40,12
17 1588 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL 8,40,76
18 1302 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 8,40,76
19 644 Kristian Pytten Kristiansand Løpeklubb 8,41,65
20 1183 Erik Tangen Gundersen Skjalg IL 8,42,55
21 436 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,45,38
22 1207 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,45,81
23 381 Johannes Teigland Gular, IL 8,46,10
24 982 Ola Martin Torgrimssønn GĂĽsvĂŚr Ranheim IL 8,49,89
25 1350 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb 8,50,12
26 516 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 8,51,77
27 42 Kristoffer Sagli Aure IL 8,56,43
  98 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i DNF
  643 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  645 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb DNF
  1683 Theodor Berre Jacobsen Vidar SK DNF
Heat: 2
1 957 Rune Solli Oslostudentenes IK 8,41,27
2 1003 Anders Johan Nesheim Boye Rindal IL 8,46,46
3 483 Simon Østreng Veland Haugesund IL 8,49,94
4 1555 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 8,50,70
5 1624 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 8,51,92
6 1301 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 8,53,97
7 1599 Mats Morgan Langøy Ullensaker/Kisa IL 8,54,12
8 541 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 8,55,11
9 383 Lars-Olav MĂĽkestad Apold Gular, IL 8,57,71
10 734 Nicolay Sevang Lyn Ski 8,58,51
11 495 Christoffer Callesen Heggedal FIK 9,00,29
12 999 HĂĽgen Urseth Ren-Eng FIK 9,00,52
13 503 Ola Matre Heggedal IL 9,03,29
14 759 Morten Hansen Lørenskog FIL 9,08,95
15 19 Henrik Vik Tolo Asker SK 9,10,22
16 586 Iver Wang Johansen KjelsĂĽs IL 9,10,83
17 1711 Jørgen Moen Ren-Eng FIK 9,14,56
18 429 Lars-Erik Nordby Halden IL 9,16,16
19 1455 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 9,18,25
20 1220 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn FIK 9,22,02
21 382 Ken Tony Johansen Gular, IL 9,23,77
22 585 Anton Jensen KjelsĂĽs IL 9,44,52
23 1206 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 9,54,02
24 1011 Martijn Langeweg Ringerike FIK 10,15,35
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1701 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK 8,18,44
2 1344 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 8,19,26
3 1062 Erik LomĂĽs Salangen IF 8,22,23
4 1234 Mathias Flak Steinkjer FIK 8,23,20
5 1326 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 8,24,02
6 485 Tedros Gebretensai Haile Haugesund IL 8,24,04
7 338 Andreas Iden Gneist,IL 8,24,21
8 579 Eivind Øygard Jølster IL 8,26,63
9 1252 Erlend Gjerdevik Sørtveit Strindheim IL 8,28,21
10 1002 Odd Gundersen Sagbakken Ren-Eng FIK 8,30,54
11 1657 Henning MĂŚhle Vidar SK 8,33,36
12 111 Tobias Grønstad BUL, IL i 8,35,70
13 1239 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer FIK 8,36,66
14 871 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 8,38,38
15 535 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 8,39,97
16 1330 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK 8,40,12
17 1588 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL 8,40,76
18 1302 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 8,40,76
19 957 Rune Solli Oslostudentenes IK 8,41,27
20 644 Kristian Pytten Kristiansand Løpeklubb 8,41,65
21 1183 Erik Tangen Gundersen Skjalg IL 8,42,55
22 436 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,45,38
23 1207 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,45,81
24 381 Johannes Teigland Gular, IL 8,46,10
25 1003 Anders Johan Nesheim Boye Rindal IL 8,46,46
26 982 Ola Martin Torgrimssønn GĂĽsvĂŚr Ranheim IL 8,49,89
27 483 Simon Østreng Veland Haugesund IL 8,49,94
28 1350 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb 8,50,12
29 1555 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 8,50,70
30 516 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 8,51,77
31 1624 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 8,51,92
32 1301 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 8,53,97
33 1599 Mats Morgan Langøy Ullensaker/Kisa IL 8,54,12
34 541 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 8,55,11
35 42 Kristoffer Sagli Aure IL 8,56,43
36 383 Lars-Olav MĂĽkestad Apold Gular, IL 8,57,71
37 734 Nicolay Sevang Lyn Ski 8,58,51
38 495 Christoffer Callesen Heggedal FIK 9,00,29
39 999 HĂĽgen Urseth Ren-Eng FIK 9,00,52
40 503 Ola Matre Heggedal IL 9,03,29
41 759 Morten Hansen Lørenskog FIL 9,08,95
42 19 Henrik Vik Tolo Asker SK 9,10,22
43 586 Iver Wang Johansen KjelsĂĽs IL 9,10,83
44 1711 Jørgen Moen Ren-Eng FIK 9,14,56
45 429 Lars-Erik Nordby Halden IL 9,16,16
46 1455 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 9,18,25
47 1220 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn FIK 9,22,02
48 382 Ken Tony Johansen Gular, IL 9,23,77
49 585 Anton Jensen KjelsĂĽs IL 9,44,52
50 1206 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 9,54,02
51 1011 Martijn Langeweg Ringerike FIK 10,15,35
  643 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  645 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb DNF
  98 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i DNF
  1683 Theodor Berre Jacobsen Vidar SK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS