Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
J-15 Lengde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 276 Ida Andrea Breigan Fredrikstad IF 5,57
 
-0,1-1,30,0 1,70,7
5,185,455,43x5,575,26
2 1456 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 5,03
 
-0,90,4-0,61,91,1 
4,914,994,825,035,02x
3 136 Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing B√¶kkelagets SK 4,98
 
-0,8-1,4 0,8 1,0
4,984,54x4,80x4,16
4 1424 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 4,95
 
-1,40,0-0,91,71,9 
4,954,354,794,854,88x
5 1112 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessj√łen IL 4,95
 
 -0,2   1,1
x4,95xxx4,87
6 403 Ida K√ľhnel Pappila G√łteborg Friidrott, SWE 4,87
 
0,0 -1,70,01,6 
4,54x4,874,504,85x
7 907 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 4,86
 
-1,2-0,1-1,61,51,51,4
4,434,734,864,854,844,66
8 1088 Helle Ween Sandnes IL 4,84
 
-1,50,0 1,71,3 
4,844,71x4,664,75x
9 787 Rakel F√¶revaag Bekken Mandal og Halse IL 4,83
 
  0,0   
xx4,83   
10 661 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 4,79
 
-1,2-1,6-0,5   
4,764,774,79   
11 1173 Martine Bjugan Aam Ski IL 4,74
 
-0,1-0,50,0   
4,704,544,74   
12 1230 Ella Luktvasslimo Steinkjer FIK 4,72
 
-1,5-1,1-1,2   
3,694,484,72   
13 912 Nicoline Pallesen Coulson Norna-Salhus IL 4,71
 
 -1,20,0   
x4,674,71   
14 936 Kaja Skogmo Oppeg√•rd IL 4,64
 
-0,3-1,1-0,9   
4,642,744,34   
15 189 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 4,62
 
-0,2-0,8    
4,624,34-   
16 1035 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 4,62
 
 -0,3-0,8   
x4,622,37   
17 1537 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 4,60
 
0,0-0,6-0,4   
4,604,424,54   
18 122 Ingeborg Romsaas BUL-Troms√ł 4,60
 
-1,0     
4,60xx   
19 604 Ingrid Hamsund Koll IL 4,52
 
-0,4-0,5-0,3   
4,294,524,43   
20 993 Ella Holmen Legernes Ready 4,49
 
 0,2-1,4   
4,174,374,49   
21 128 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 4,47
 
-0,70,0-1,7   
4,474,174,28   
22 331 Tuva Jorde Geilo IL 4,45
 
-1,3-0,1-1,6   
4,434,384,45   
23 967 Julie Helena M√łller J√łrgensen Pioner IL 4,42
 
-1,0     
4,42xx   
24 665 Malin Louise Er√ły Kristiansands IF 4,39
 
-0,5     
4,39xx   
25 1322 Anja Wilker Tingvoll FIK 4,30
 
-0,80,4-0,7   
4,154,304,26   
26 792 Ulla Woxen Osestad Mandal og Halse IL 4,28
 
  -1,2   
xx4,28   
27 991 Anna Maria Jeske Kristiansen Ready 4,26
 
 -0,9-1,8   
x4,264,18   
28 1544 Synne Fiva √ėiestad Tyrving IL 4,19
 
-1,0-1,1-1,6   
4,124,114,19   
29 997 Kaja Moen-Kristiansen Ready 4,17
 
-1,80,0-0,2   
4,173,913,82   
30 1462 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 4,12
 
 -1,1-1,0   
x4,084,12   
31 1143 Hedda Valsk√•r Sauda IL 4,10
 
 -0,3    
x4,10x   
32 660 June Heggheim Kristiansands IF 4,00
 
-0,3 -1,5   
4,00x3,97   
33 995 Iben Sofie Nygaard Ready 3,97
 
-0,8-1,1-1,7   
3,873,943,97   
34 965 Andrea Kirkhaug Pioner IL 3,86
 
-0,1     
3,86--   
35 1097 Julie Christine B√¶k√ł Fuglestad Sandnes IL 3,59
 
 -0,4-1,5   
x2,713,59   
36 125 Sigrid Aune Haugan BUL-Troms√ł 2,97
 
0,00,0-1,9   
2,972,122,91   
37 904 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL 2,57
 
-1,4 -0,9   
2,43x2,57   
  598 Eirin Aae Skotheim Koll IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS