Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
J-14 600 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1696 Ane Jaavall Skår Ørje IL 1,47,87
2 597 Ebba Jakobine Bell Koll IL 1,49,58
3 1072 Hanna Hjertaas Sandefjord Turn & IF 1,53,99
4 408 Jonna Säwström Gøteborg Friidrott, SWE 1,56,27
5 544 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 2,02,28
6 534 Iben Andernach Fredriksen Herkules Friidrett 2,03,47
7 784 Mie Sofia Ramsland Mandal og Halse IL 2,07,13
8 786 Mina Ljungqvist Mandal og Halse IL 2,08,21
9 1145 Linde Espeland Sauda IL 2,13,85
Heat: 2
1 270 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 1,44,52
2 594 Anna Sande Koll IL 1,45,99
3 1132 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 1,47,62
4 1297 Dordi Forseth Sunndal IL 1,48,32
5 806 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,49,17
6 846 Sofie Kjær Jørgensen Nesodden IF 1,51,47
7 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 1,53,10
8 1264 Fanny Louise Jellum Skjønberg Sturla IF 1,54,49
  952 Thale Wenger Svenningsen Orion FIK DNS
Heat: 3
1 1409 Filippa Bertelsen Fadnes Tyrving IL 1,38,33
2 224 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,39,47
3 1606 Bjørg Risa Undheim IL 1,39,86
4 1679 Stella Lucia Bettum Stavrum Vidar SK 1,41,45
5 416 Nicole Tiourine Gøteborg Friidrott, SWE 1,41,87
6 388 Agnes Thundal Gøteborg Friidrott, SWE 1,42,26
7 1517 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 1,44,63
8 112 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,45,17
9 678 Mie Hageskal Kyrksæterøra IL 1,47,84
  454 Hedda Børø Opsøen Haugesund IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1409 Filippa Bertelsen Fadnes Tyrving IL 1,38,33
2 224 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,39,47
3 1606 Bjørg Risa Undheim IL 1,39,86
4 1679 Stella Lucia Bettum Stavrum Vidar SK 1,41,45
5 416 Nicole Tiourine Gøteborg Friidrott, SWE 1,41,87
6 388 Agnes Thundal Gøteborg Friidrott, SWE 1,42,26
7 270 Esther Olivia Pedersen Fredrikstad IF 1,44,52
8 1517 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 1,44,63
9 112 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,45,17
10 594 Anna Sande Koll IL 1,45,99
11 1132 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 1,47,62
12 678 Mie Hageskal Kyrksæterøra IL 1,47,84
13 1696 Ane Jaavall Skår Ørje IL 1,47,87
14 1297 Dordi Forseth Sunndal IL 1,48,32
15 806 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,49,17
16 597 Ebba Jakobine Bell Koll IL 1,49,58
17 846 Sofie Kjær Jørgensen Nesodden IF 1,51,47
18 1070 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF 1,53,10
19 1072 Hanna Hjertaas Sandefjord Turn & IF 1,53,99
20 1264 Fanny Louise Jellum Skjønberg Sturla IF 1,54,49
21 408 Jonna Säwström Gøteborg Friidrott, SWE 1,56,27
22 544 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 2,02,28
23 534 Iben Andernach Fredriksen Herkules Friidrett 2,03,47
24 784 Mie Sofia Ramsland Mandal og Halse IL 2,07,13
25 786 Mina Ljungqvist Mandal og Halse IL 2,08,21
26 1145 Linde Espeland Sauda IL 2,13,85
  454 Hedda Børø Opsøen Haugesund IL DNS
  952 Thale Wenger Svenningsen Orion FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS