Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
G-12 60 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.5
1 1540 Stefan Drange Hole Tyrving IL 9,48
2 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 9,82
3 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 9,87
4 496 Daniel Robert James White Heggedal IL 10,31
5 1289 Theodor Mørck Sturla IF 10,48
6 543 Sondre Elias Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 10,54
7 1386 Christian Brudevold-Vassend Tyrving IL 12,46
Heat: 2 Vind: -0.5
1 638 Dennis Appel-Wadel Konnerud IL 8,92
2 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 9,54
3 323 Christian Thorkildsen Gausdal FIK 9,72
4 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 10,00
5 561 Andreas Hammer Hitra FIK 10,41
6 1168 Elias Rian Ski IL 10,47
7 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 10,52
Heat: 3 Vind: -0.8
1 389 Albin Bolin Gøteborg Friidrott, SWE 8,71
2 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE 9,42
3 157 Helmer Hauglin Bøler IF 9,53
4 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,74
5 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 9,82
6 536 Jørgen Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 10,02
7 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 10,09
7 771 Martin Elias Frøen Løten Friidrett  10,09
Heat: 4 Vind: -1.7
1 1626 Elias Gjønnes Vestby IL 9,33
2 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 9,35
3 606 Jacob Bergene Koll IL 9,58
4 1439 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 9,68
5 87 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,68
6 588 Albert Wiesener Haga Koll IL 9,71
7 931 Didrik SøndenĂĽ Sanne OppegĂĽrd IL 10,31
Heat: 5 Vind: -1.0
1 330 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal FIK 9,09
2 722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF 9,16
3 621 Morten Gjesdal Bech Koll IL 9,33
4 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK 9,35
5 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 9,37
6 939 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL 9,54
7 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 9,56
Heat: 6 Vind: -0.4
1 1315 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 8,89
2 683 Edvin Rooth Lambertseter IF 8,90
3 1647 Erlend Røhrt Vidar SK 9,12
4 326 Odin Kleiven Solberg Gausdal FIK 9,23
5 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL 9,25
6 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 9,26
7 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL 9,26
8 48 Aron Mathisen Askim Botne SK 9,42
Heat: 7 Vind: -1.5
1 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,70
2 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 8,78
3 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 8,80
4 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 8,87
5 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL 9,07
6 163 Viktor Rokne Bøler IF 9,11
7 1490 Markus Le Fjeld Tyrving IL 9,18
Heat: 8 Vind: -0.3
1 821 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,27
2 1161 Max Eldevik Sem IF 8,40
3 517 Marvin Nak In Hellas, IF 8,45
4 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 8,53
5 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,54
5 691 Marius Godtfredsen Lambertseter IF 8,54
7 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 8,58
8 407 Joel Pettersson Gøteborg Friidrott, SWE 8,64
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 821 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,27
2 1161 Max Eldevik Sem IF 8,40
3 517 Marvin Nak In Hellas, IF 8,45
4 376 Zion Ramirez Groruddalen FIK 8,53
5 691 Marius Godtfredsen Lambertseter IF 8,54
6 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,54
7 353 Anthony Ommundsen Johnsen Grane Arendal 8,58
8 407 Joel Pettersson Gøteborg Friidrott, SWE 8,64
9 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,70
10 389 Albin Bolin Gøteborg Friidrott, SWE 8,71
11 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 8,78
12 520 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 8,80
13 365 Elijah Ramirez Groruddalen FIK 8,87
14 1315 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 8,89
15 683 Edvin Rooth Lambertseter IF 8,90
16 638 Dennis Appel-Wadel Konnerud IL 8,92
17 226 Benjamin Christensen Moen Fana IL 9,07
18 330 Vegard Olkinuora Kyseth Gausdal FIK 9,09
19 163 Viktor Rokne Bøler IF 9,11
20 1647 Erlend Røhrt Vidar SK 9,12
21 722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF 9,16
22 1490 Markus Le Fjeld Tyrving IL 9,18
23 326 Odin Kleiven Solberg Gausdal FIK 9,23
24 978 Lukas Stilson Arstad Ranheim IL 9,25
25 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 9,26
26 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL 9,26
27 621 Morten Gjesdal Bech Koll IL 9,33
28 1626 Elias Gjønnes Vestby IL 9,33
29 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 9,35
30 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK 9,35
31 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 9,37
32 48 Aron Mathisen Askim Botne SK 9,42
33 417 Nils Anderberg Gøteborg Friidrott, SWE 9,42
34 1540 Stefan Drange Hole Tyrving IL 9,48
35 157 Helmer Hauglin Bøler IF 9,53
36 412 Markus Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 9,54
37 939 Simen Johan Borgen OppegĂĽrd IL 9,54
38 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 9,56
39 606 Jacob Bergene Koll IL 9,58
40 87 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,68
41 1439 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 9,68
42 588 Albert Wiesener Haga Koll IL 9,71
43 323 Christian Thorkildsen Gausdal FIK 9,72
44 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,74
45 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 9,82
46 1416 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 9,82
47 415 MĂĽns Eklund Gøteborg Friidrott, SWE 9,87
48 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 10,00
49 536 Jørgen Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 10,02
50 771 Martin Elias Frøen Løten Friidrett  10,09
51 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 10,09
52 496 Daniel Robert James White Heggedal IL 10,31
53 931 Didrik SøndenĂĽ Sanne OppegĂĽrd IL 10,31
54 561 Andreas Hammer Hitra FIK 10,41
55 1168 Elias Rian Ski IL 10,47
56 1289 Theodor Mørck Sturla IF 10,48
57 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 10,52
58 543 Sondre Elias Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 10,54
59 1386 Christian Brudevold-Vassend Tyrving IL 12,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS