Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
G-12 600 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 157 Helmer Hauglin Bøler IF 1,55,43
2 606 Jacob Bergene Koll IL 1,56,89
3 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 1,57,56
4 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 1,57,73
5 930 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 1,59,33
6 561 Andreas Hammer Hitra FIK 2,14,25
7 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 2,17,41
8 771 Martin Elias Frøen Løten Friidrett  2,20,14
9 1548 Thomas Høvik NĂŚss Tyrving IL 2,21,64
  621 Morten Gjesdal Bech Koll IL DNF
Heat: 2
1 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 1,49,13
2 722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF 1,49,91
3 1131 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,50,23
4 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 1,52,88
5 1289 Theodor Mørck Sturla IF 1,55,22
6 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK 1,56,00
7 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 1,56,68
8 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 1,58,08
9 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 2,08,44
10 1626 Elias Gjønnes Vestby IL 2,13,82
Heat: 3
1 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,36,94
2 399 Filip Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 1,42,19
3 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 1,44,56
4 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 1,44,71
5 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL 1,45,31
6 250 Marius Pedersen Fitjar IL 1,45,51
7 1620 Amund Hella Berge-Soldal Uskedal IL 1,45,73
8 935 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,46,63
9 48 Aron Mathisen Askim Botne SK 1,48,23
10 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 1,50,21
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1204 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,36,94
2 399 Filip Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 1,42,19
3 570 Julian Zhang Førsund Hvam IL 1,44,56
4 1666 Lars Johansson Hauge Vidar SK 1,44,71
5 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL 1,45,31
6 250 Marius Pedersen Fitjar IL 1,45,51
7 1620 Amund Hella Berge-Soldal Uskedal IL 1,45,73
8 935 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,46,63
9 48 Aron Mathisen Askim Botne SK 1,48,23
10 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 1,49,13
11 722 Henrik Melbø-hammershaug Lillehammer IF 1,49,91
12 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 1,50,21
13 1131 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,50,23
14 959 Asbjørn TveitĂĽ Otra IL 1,52,88
15 1289 Theodor Mørck Sturla IF 1,55,22
16 157 Helmer Hauglin Bøler IF 1,55,43
17 1681 Sverre Amundsen Klungland Vidar SK 1,56,00
18 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 1,56,68
19 606 Jacob Bergene Koll IL 1,56,89
20 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 1,57,56
21 790 Sondre Kyrressønn Løve SĂŚtren Mandal og Halse IL 1,57,73
22 1474 Magnus Lundberg Tyrving IL 1,58,08
23 930 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 1,59,33
24 703 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 2,08,44
25 1626 Elias Gjønnes Vestby IL 2,13,82
26 561 Andreas Hammer Hitra FIK 2,14,25
27 1394 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 2,17,41
28 771 Martin Elias Frøen Løten Friidrett  2,20,14
29 1548 Thomas Høvik NĂŚss Tyrving IL 2,21,64
  621 Morten Gjesdal Bech Koll IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS