Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
G-12 1500 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 627 Sondre Strande Omland Koll IL 4,45,69
2 399 Filip Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 4,47,26
3 1620 Amund Hella Berge-Soldal Uskedal IL 4,49,42
4 55 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 4,49,91
5 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL 4,58,31
6 595 August Kirkeby Husebø Koll IL 4,59,11
7 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 5,00,14
8 48 Aron Mathisen Askim Botne SK 5,00,45
9 1637 Andreas Fyksen Aas Vidar SK 5,05,61
10 1532 Sindre Johan Helgheim Tyrving IL 5,15,45
11 1650 Fredrik Fyksen Aas Vidar SK 5,29,91
12 1008 Dennis Lukkedal Ringerike FIK 5,30,44
13 1149 Martin Eilefstjønn Berntzen Seljord IL 5,32,07
14 930 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 5,36,00
  725 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF DNS
Heat: 2
1 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 5,09,60
2 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 5,12,93
3 710 Odin Olsen Larvik Turn & IF 5,17,68
4 1289 Theodor Mørck Sturla IF 5,20,02
5 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 5,21,74
6 1273 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 5,23,42
7 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 5,27,92
8 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 5,27,96
9 1643 Elias Haugen Torjussen Vidar SK 5,30,11
10 935 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 5,31,72
11 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 5,38,96
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 627 Sondre Strande Omland Koll IL 4,45,69
2 399 Filip Ackebjer Gøteborg Friidrott, SWE 4,47,26
3 1620 Amund Hella Berge-Soldal Uskedal IL 4,49,42
4 55 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 4,49,91
5 234 Nils August Flornes Rustad Fana IL 4,58,31
6 595 August Kirkeby Husebø Koll IL 4,59,11
7 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 5,00,14
8 48 Aron Mathisen Askim Botne SK 5,00,45
9 1637 Andreas Fyksen Aas Vidar SK 5,05,61
10 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 5,09,60
11 324 Erland Teigum Aamot Gausdal FIK 5,12,93
12 1532 Sindre Johan Helgheim Tyrving IL 5,15,45
13 710 Odin Olsen Larvik Turn & IF 5,17,68
14 1289 Theodor Mørck Sturla IF 5,20,02
15 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 5,21,74
16 1273 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 5,23,42
17 320 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL 5,27,92
18 563 Jesper Dypvik Kvaale Hitra FIK 5,27,96
19 1650 Fredrik Fyksen Aas Vidar SK 5,29,91
20 1643 Elias Haugen Torjussen Vidar SK 5,30,11
21 1008 Dennis Lukkedal Ringerike FIK 5,30,44
22 935 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 5,31,72
23 1149 Martin Eilefstjønn Berntzen Seljord IL 5,32,07
24 930 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 5,36,00
25 1695 Snorre Grønlien Egesund VĂĽlerenga skole 5,38,96
  725 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS