Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
G-11 60 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 629 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL 9,53
2 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 10,14
3 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 10,32
4 139 Iver Dahl-Merlid Bækkelagets SK 10,82
5 1412 Fredrik Bjørklund Tyrving IL 10,89
6 362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 10,95
Heat: 2 Vind: +0.8
1 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 9,69
2 607 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 9,69
3 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 9,79
4 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 9,92
5 624 Philip Solberg Flo Koll IL 10,06
6 1307 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL 10,10
Heat: 3 Vind: -0.4
1 315 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL 9,60
2 1280 Lars Lindhom Ackenhausen Sturla IF 9,63
3 620 Mikkel Engen Stenerud Koll IL 9,71
4 596 Axel Wold Møller Koll IL 9,84
5 1665 Jonas Dybwad Mathiesen Vidar SK 9,85
6 555 Mathias Johansen Hind IK 9,93
7 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 10,36
Heat: 4 Vind: -0.5
1 1607 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL 9,21
2 1594 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL 9,23
3 1391 Cornelius Farhang Tyrving IL 9,33
4 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 9,33
5 865 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 9,34
6 306 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 9,50
7 1167 Eivind Aakra Indahl Ski IL 9,68
Heat: 5 Vind: -0.6
1 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 8,95
2 760 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 9,10
3 310 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL 9,11
4 1625 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 9,14
5 746 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 9,19
6 259 Trygve Larssen Myhrvold Fossum IF 9,23
7 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 9,27
8 1123 Siver OlavsbrĂĄten Ebbestad Sandvin, IL 9,30
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 8,95
2 760 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog FIL 9,10
3 310 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL 9,11
4 1625 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 9,14
5 746 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 9,19
6 1607 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL 9,21
7 259 Trygve Larssen Myhrvold Fossum IF 9,23
8 1594 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL 9,23
9 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 9,27
10 1123 Siver OlavsbrĂĄten Ebbestad Sandvin, IL 9,30
11 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 9,33
12 1391 Cornelius Farhang Tyrving IL 9,33
13 865 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 9,34
14 306 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 9,50
15 629 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL 9,53
16 315 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL 9,60
17 1280 Lars Lindhom Ackenhausen Sturla IF 9,63
18 1167 Eivind Aakra Indahl Ski IL 9,68
19 607 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 9,69
20 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 9,69
21 620 Mikkel Engen Stenerud Koll IL 9,71
22 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 9,79
23 596 Axel Wold Møller Koll IL 9,84
24 1665 Jonas Dybwad Mathiesen Vidar SK 9,85
25 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 9,92
26 555 Mathias Johansen Hind IK 9,93
27 624 Philip Solberg Flo Koll IL 10,06
28 1307 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL 10,10
29 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 10,14
30 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 10,32
31 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 10,36
32 139 Iver Dahl-Merlid Bækkelagets SK 10,82
33 1412 Fredrik Bjørklund Tyrving IL 10,89
34 362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 10,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS