Oslo Sportslager Tyrvinglekene 2019

Arrangert av: IL Tyrving

14.06.2019 - 16.06.2019


Oslo Sportslager Tyrvinglekene
 
G-11 200 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 1625 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 29,59
2 1594 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL 30,20
3 607 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 32,73
4 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 32,84
5 675 Vegard Netland Kvinesdal IL 33,19
6 143 Lars Rynning Borander Bækkelagets SK 34,37
7 1655 Hans Støren Anonsen Vidar SK 37,03
Heat: 2 Vind: +1.1
1 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 32,30
2 1429 Herman Sylte Eikrem Tyrving IL 33,88
3 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 33,95
4 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 35,32
5 1639 Baste Høyerholt Vidar SK 36,44
6 362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 36,80
  629 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL DNS
Heat: 3 Vind: +0.5
1 259 Trygve Larssen Myhrvold Fossum IF 30,37
2 1123 Siver OlavsbrĂĄten Ebbestad Sandvin, IL 31,04
3 765 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL 31,92
4 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 32,38
5 121 HĂĄkon Romsaas BUL-Tromsø 32,50
6 1445 Johan Le Fjeld Tyrving IL 34,45
  1114 Christoffer VrĂĄle Rønning Sandvin, IL DNS
Heat: 4 Vind: +2.1
1 268 Elias Persen Fredrikstad IF 29,35
2 746 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 30,04
3 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 30,30
4 1607 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL 30,35
5 306 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 31,40
6 596 Axel Wold Møller Koll IL 32,18
7 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 33,96
Heat: 5 Vind: +1.3
1 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 28,37
2 747 Casey Ferdinand Felde Lørenskog FIL 28,81
3 310 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL 29,43
4 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 29,80
5 865 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 30,28
6 1391 Cornelius Farhang Tyrving IL 30,59
7 555 Mathias Johansen Hind IK 31,68
8 620 Mikkel Engen Stenerud Koll IL 35,06
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 1286 Sean Healy Andresen Sturla IF 28,37
2 747 Casey Ferdinand Felde Lørenskog FIL 28,81
3 268 Elias Persen Fredrikstad IF 29,35
4 310 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL 29,43
5 1625 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 29,59
6 350 Sondre Haukanes Gneist,IL 29,80
7 746 August Hope Nordvang Lørenskog FIL 30,04
8 1594 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL 30,20
9 865 Filip Vuyani Reshane Nittedal IL 30,28
10 1691 Sondre Rosseland Vindbjart, IL 30,30
11 1607 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL 30,35
12 259 Trygve Larssen Myhrvold Fossum IF 30,37
13 1391 Cornelius Farhang Tyrving IL 30,59
14 1123 Siver OlavsbrĂĄten Ebbestad Sandvin, IL 31,04
15 306 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL 31,40
16 555 Mathias Johansen Hind IK 31,68
17 765 William Chhang Bowitz Lørenskog FIL 31,92
18 596 Axel Wold Møller Koll IL 32,18
19 345 Kirill Eikanger Gneist,IL 32,30
20 26 Olve Herstad Elvenes Asker SK 32,38
21 121 HĂĄkon Romsaas BUL-Tromsø 32,50
22 607 Jakob Refvem Kolderup Koll IL 32,73
23 601 Even Bogen Nørjordet Koll IL 32,84
24 675 Vegard Netland Kvinesdal IL 33,19
25 1429 Herman Sylte Eikrem Tyrving IL 33,88
26 258 Sebastian Wettergreen Fossum IF 33,95
27 781 Lauritz Dyrkolbotn Mandal og Halse IL 33,96
28 143 Lars Rynning Borander Bækkelagets SK 34,37
29 1445 Johan Le Fjeld Tyrving IL 34,45
30 620 Mikkel Engen Stenerud Koll IL 35,06
31 925 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 35,32
32 1639 Baste Høyerholt Vidar SK 36,44
33 362 Storm Lauvdal-Ekeberg Grane Arendal 36,80
34 1655 Hans Støren Anonsen Vidar SK 37,03
  1114 Christoffer VrĂĄle Rønning Sandvin, IL DNS
  629 Ulrik August Daae Hrenovica Koll IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS