Trondheimslekene 2020

Arrangert av: Trondheim Friidrett

22.08.2020-23.08.2020


Trondheimslekene22.08.2020
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.0
1 261 Jon For√ł-Sandodden Stj√łrdal Friidrettsklubb 9,35
2 320 Johannes Moe Heggem Utleira IL 9,76
3 163 Henrik Moe Berg Kyrks√¶ter√łra IL 9,84
4 329 Vemund Urdalen Utleira IL 9,92
5 316 Emil Holte Sandum Utleira IL 10,68
6 315 Emil Flems√¶ter Utleira IL 10,86
7 326 Nils Ivar Ven√•s Utleira IL 11,41
Heat: 2 Vind: +0.4
1 323 Leon Foss-Alm√•sbro Utleira IL 9,93
2 313 Bj√łrn Noah Haga √ėverkil Utleira IL 9,93
3 113 √Ödne Liebech-Lien By√•sen IL 10,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m, Finale Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 261 Jon For√ł-Sandodden Stj√łrdal Friidrettsklubb 9,13
2 320 Johannes Moe Heggem Utleira IL 9,90
3 163 Henrik Moe Berg Kyrks√¶ter√łra IL 9,95
4 323 Leon Foss-Alm√•sbro Utleira IL 9,95
5 113 √Ödne Liebech-Lien By√•sen IL 9,97
6 329 Vemund Urdalen Utleira IL 10,06
7 313 Bj√łrn Noah Haga √ėverkil Utleira IL 10,10
8 316 Emil Holte Sandum Utleira IL 10,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  113 √Ödne Liebech-Lien By√•sen IL 5,32
 
4,944,555,32   
  313 Bj√łrn Noah Haga √ėverkil Utleira IL 4,86
 
4,554,764,86   
  316 Emil Holte Sandum Utleira IL 5,54
 
5,185,545,11   
  323 Leon Foss-Alm√•sbro Utleira IL DNS
 
DNS     
  326 Nils Ivar Ven√•s Utleira IL 5,42
 
3,193,825,42   
  329 Vemund Urdalen Utleira IL 5,90
 
5,695,765,90   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 323 Leon Foss-Alm√•sbro Utleira IL 3,51
 
0,0-0,2-0,2-0,5  
3,453,303,513,37  
2 313 Bj√łrn Noah Haga √ėverkil Utleira IL 3,50
 
-0,90,0 0,0  
3,343,38x3,50  
3 113 √Ödne Liebech-Lien By√•sen IL 3,35
 
0,1-1,0 -0,1  
3,343,35x3,32  
4 163 Henrik Moe Berg Kyrks√¶ter√łra IL 3,35
 
 0,3    
x3,35xx  
5 316 Emil Holte Sandum Utleira IL 3,32
 
1,20,7-1,0-0,9  
3,322,952,852,59  
6 326 Nils Ivar Ven√•s Utleira IL 3,09
 
0,00,11,0-0,2  
3,092,902,912,85  
7 315 Emil Flems√¶ter Utleira IL 3,03
 
1,20,00,5-1,2  
2,982,883,032,94  
  261 Jon For√ł-Sandodden Stj√łrdal Friidrettsklubb DNS
 
DNS     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2 Vind: +0.4
1 159 Vebj√łrn Prigge IL Nybrott 9,64
2 129 Sindre Wolden By√•sen IL 10,38
3 157 Leo Stokke Skulb√łrstad IL Nybrott 11,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 157 Leo Stokke Skulb√łrstad IL Nybrott 4,99
 
4,894,954,99   
2 129 Sindre Wolden By√•sen IL 4,60
 
3,884,084,60   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 159 Vebj√łrn Prigge IL Nybrott 4,00
 
0,01,2 -1,0  
3,684,00x3,62  
2 129 Sindre Wolden By√•sen IL 3,53
 
0,0-1,8-1,40,0  
3,123,173,413,53  
3 157 Leo Stokke Skulb√łrstad IL Nybrott 2,28
 
0,8     
2,28xxx  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m hekk (68,0 18,29m) Vind: -1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 306 Trygve Bror Helset Sellgren Trondheim Friidrett 32,68
2 166 Ole Morten Kj√łnsvik Kyrks√¶ter√łra IL 35,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 314 Christian Kjeldsberg Johansen Utleira IL 8,25
2 328 Trygve Bjark√ły Utleira IL 8,89
3 198 Linus Andr√© Hellem Strupstad Ranheim IL 8,93
4 150 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,16
5 166 Ole Morten Kj√łnsvik Kyrks√¶ter√łra IL 9,17
6 141 Johannes Lie-Lein Frosta IL 9,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 150 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 8,61
 
7,498,617,43   
2 306 Trygve Bror Helset Sellgren Trondheim Friidrett 7,53
 
7,197,536,51   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 314 Christian Kjeldsberg Johansen Utleira IL 4,58
 
+0,0-2,1 -1,5  
4,554,58x4,56  
2 328 Trygve Bjark√ły Utleira IL 4,45
 
-1,2-1,2-0,7   
4,454,334,29x  
3 166 Ole Morten Kj√łnsvik Kyrks√¶ter√łra IL 4,30
 
+0,0-2,1+0,1-1,0  
4,054,184,304,23  
4 150 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 4,28
 
+0,0 +0,0+0,0  
4,28x4,033,85  
5 141 Johannes Lie-Lein Frosta IL 4,12
 
-0,8-1,1-0,5-0,8  
3,783,803,894,12  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m hekk (76,2 18,29m) Vind: -1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Bj√łrn Einar Kj√łnstad-Prestvik By√•sen IL 31,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 282 Sondre Andersen Surnadal IL 8,23
2 312 Aksel Wormdahl Utleira IL 8,36
3 117 Bj√łrn Einar Kj√łnstad-Prestvik By√•sen IL 8,70
  116 Benjamin B√•tstrand Hemmingsen By√•sen IL DNS
  260 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stj√łrdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Bj√łrn Einar Kj√łnstad-Prestvik By√•sen IL 8,85
 
8,857,538,50   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 312 Aksel Wormdahl Utleira IL 5,23
 
+0,0 -0,9+1,3  
5,03x5,235,13  
2 282 Sondre Andersen Surnadal IL 5,09
 
+0,5-1,7 -0,4  
5,094,83x5,03  
3 117 Bj√łrn Einar Kj√łnstad-Prestvik By√•sen IL 4,64
 
-0,4-2,6+0,1-1,6  
4,404,644,604,60  
  260 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stj√łrdal Friidrettsklubb dns
 
dns     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 211 Oliver Charles Walv√•g Ranheim IL 12,42
2 146 Magnus Hanem Hattfjelldal IL 12,74
3 144 Gabriel Lande-Norheim Hattfjelldal IL 12,97
4 148 Sigurd Mj√łlkarlid Hattfjelldal IL 13,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 162 H√•kon Moe Berg Kyrks√¶ter√łra IL 4,16,51
2 212 Oliver Sund Ranheim IL 4,33,21
3 279 Sven William Nevin Strindheim il 4,36,01
4 167 Magnus Gr√¶sli Leinstrand IL 4,45,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 186 Emil Vestre Ranheim IL 43,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 146 Magnus Hanem Hattfjelldal IL 5,15
 
  0,0-0,4  
xx5,115,15xx
2 148 Sigurd Mj√łlkarlid Hattfjelldal IL 4,74
 
0,10,0 -1,6-1,0-2,3
4,544,64x4,464,494,74
3 144 Gabriel Lande-Norheim Hattfjelldal IL 4,74
 
 0,0  -2,2 
x4,74xx4,64x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Magnus Kl√ľver Ulseth Ranheim IL 11,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  143 Arne Olav Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 38,23
 
31,3038,2332,9937,5234,3735,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  250 Gustav Belbo Lagestad Steinkjer Friidrettsklubb 5,56
 
0,0-1,4-1,2-0,9-0,7-1,1
5,515,565,375,525,495,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.4
1 257 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m Vind: -0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Ane Nergaard Ranheim IL 9,74
2 109 Thea Haugen Sk√•rild B√łrsa IL 9,90
3 152 Michaela Kvaale Hitra Friidrettsklubb 10,30
4 125 Nora Kj√łlhamar By√•sen IL 10,43
5 262 Lilly Flatmo Moen Stj√łrdal Friidrettsklubb 10,75
6 151 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 10,77
6 317 Erle Vullum-Bruer Utleira IL 10,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Ane Nergaard Ranheim IL 6,04
 
6,045,865,805,72  
2 151 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 5,61
 
5,314,785,614,74  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 181 Ane Nergaard Ranheim IL 3,62
 
-0,7-1,0-1,1+0,3  
3,623,233,283,58  
2 109 Thea Haugen Sk√•rild B√łrsa IL 3,51
 
-1,0-1,5+1,0+0,0  
3,403,373,483,51  
3 151 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 3,47
 
 -0,9 +0,0  
x3,47x3,34  
4 262 Lilly Flatmo Moen Stj√łrdal Friidrettsklubb 3,13
 
+0,0+0,5-0,9   
3,133,092,84x  
  317 Erle Vullum-Bruer Utleira IL nm
 
xxxx  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m Vind: -0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Hanna B√łrmark S√¶ther By√•sen IL 9,09
2 272 Laura Emina Brandt Strindheim il 9,79
3 131 Vida Gi√¶ver S√¶terhaug By√•sen IL 10,05
4 221 Vilde Stephansen Guldseth Ranheim IL 10,32
5 325 Marie Kvalvaag Broberg Utleira IL 10,34
6 127 Olea Sande By√•sen IL 10,73
  296 Emma Svean Dahl Trondheim Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 221 Vilde Stephansen Guldseth Ranheim IL 6,84
 
6,376,306,846,53  
2 122 Hanna B√łrmark S√¶ther By√•sen IL 6,55
 
5,385,956,556,02  
3 131 Vida Gi√¶ver S√¶terhaug By√•sen IL 6,39
 
6,106,395,835,89  
  127 Olea Sande By√•sen IL DNS
 
DNS     
  296 Emma Svean Dahl Trondheim Friidrett DNS
 
DNS     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Hanna B√łrmark S√¶ther By√•sen IL 3,69
 
  +0,7   
xx3,69x  
2 325 Marie Kvalvaag Broberg Utleira IL 3,57
 
 +0,0+2,1-1,0  
x3,483,573,45  
3 131 Vida Gi√¶ver S√¶terhaug By√•sen IL 3,39
 
-0,7-0,5-0,4-1,3  
3,393,263,223,14  
4 127 Olea Sande By√•sen IL 3,19
 
-0,9+0,0-1,6-1,2  
3,173,192,963,17  
5 221 Vilde Stephansen Guldseth Ranheim IL 3,19
 
 -0,6+0,0+0,7  
x3,063,193,09  
  296 Emma Svean Dahl Trondheim Friidrett dns
 
dns     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m hekk (68,0 19m) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 199 Lotta Elfenbein Ranheim IL 33,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.3
1 321 Kristine N√¶ss Utleira IL 8,63
2 215 Silja Mathisen Ranheim IL 8,72
3 230 Hedda Guldseth S√łrensen Selbu IL 9,03
4 301 Nora Forbord Stinessen Trondheim Friidrett 9,16
5 139 Anna Laugen Frosta IL 9,17
6 304 Solveig Haarstad Hagen Trondheim Friidrett 9,75
  219 Tilde Latha Larsson-Witz√ł Ranheim IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.1
1 190 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 8,25
2 199 Lotta Elfenbein Ranheim IL 9,22
3 295 Ella Forbord Stinessen Trondheim Friidrett 9,25
4 327 Stine Nilsen Utleira IL 9,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m, Finale Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 190 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 8,38
2 321 Kristine N√¶ss Utleira IL 8,82
3 215 Silja Mathisen Ranheim IL 8,96
4 230 Hedda Guldseth S√łrensen Selbu IL 9,14
5 199 Lotta Elfenbein Ranheim IL 9,41
6 301 Nora Forbord Stinessen Trondheim Friidrett 9,41
7 139 Anna Laugen Frosta IL 9,49
8 295 Ella Forbord Stinessen Trondheim Friidrett 9,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 139 Anna Laugen Frosta IL 8,68
 
7,858,688,458,32  
2 230 Hedda Guldseth S√łrensen Selbu IL 8,68
 
8,028,308,687,38  
3 327 Stine Nilsen Utleira IL 8,11
 
8,117,927,817,72  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 190 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 4,85
 
-1,1-1,7-2,0-0,9  
4,854,774,534,50  
2 230 Hedda Guldseth S√łrensen Selbu IL 4,31
 
 -2,0-1,9-0,8  
x4,234,314,12  
3 321 Kristine N√¶ss Utleira IL 4,27
 
-1,5-0,7-2,0-1,8  
4,274,254,194,10  
4 199 Lotta Elfenbein Ranheim IL 4,20
 
-0,5-0,9-1,3-1,3  
4,074,204,044,12  
5 215 Silja Mathisen Ranheim IL 3,98
 
-0,9-2,0-1,8-1,1  
3,623,913,843,98  
6 139 Anna Laugen Frosta IL 3,80
 
-1,2-0,8-1,0-1,0  
3,633,733,743,80  
  219 Tilde Latha Larsson-Witz√ł Ranheim IL dns
 
dns     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2 Vind: +0.1
1 281 Nina N√¶ss Bolme Surnadal IL 8,43
2 177 Erika Ryan √ėien Ogndal IL 8,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  177 Erika Ryan √ėien Ogndal IL 7,64
 
6,946,987,647,626,80 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 281 Nina N√¶ss Bolme Surnadal IL 4,76
 
 -0,2-1,6-0,9  
x4,764,754,75  
2 177 Erika Ryan √ėien Ogndal IL 4,22
 
-1,2-1,7-1,6-0,3  
3,874,064,223,45  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Stine Gilje Hageler By√•sen IL 14,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Emilie Solheim Johnsen Strindheim il 4,57,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 165 Mie Hageskal Kyrks√¶ter√łra IL 51,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  130 Stine Gilje Hageler By√•sen IL 4,18
 
0,30,7 1,72,8 
3,943,97x4,183,96x
  303 Pil B√łdtker Henriksen Trondheim Friidrett 4,97
 
 1,20,2 0,91,2
x4,914,74x4,974,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Malin Jansson R√•nes Vollan I.K. 13,78
2 265 Pernille Aaslid Osen Stj√łrdal Friidrettsklubb 14,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 194 Kristine Myklegard Kristiansen Ranheim IL 5,04,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 276 Nora Stor√•s Sommer Strindheim il 52,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 145 Guro Martine Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 31,44
 
31,44x28,9628,24x31,28
2 335 Anja Wilker Tingvoll FIK 29,55
 
26,34x29,3322,9229,5529,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  265 Pernille Aaslid Osen Stj√łrdal Friidrettsklubb DNS
 
DNS     
  332 Malin Jansson R√•nes Vollan I.K. 4,41
 
0,00,02,2 1,9 
3,824,064,35x4,41x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Helle Margrethe Aspaas Selbu IL 36,33
 
33,5933,9136,33x28,58 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.3
1 180 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,87
1 248 Amalie Grande Bj√łrnstad Steinkjer Friidrettsklubb 12,87
3 197 Linn R√łen Skjermo Ranheim IL 13,22
4 191 Ingrid Aalberg Ranheim IL 13,30
  217 Synne Brenne Bondevik Ranheim IL DNS
Heat: 2 Vind: +1.7
1 249 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 12,47
2 290 Line Maltun Helland Tjalve, IK 12,51
3 207 Nora Aune Ranheim IL 12,64
4 206 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 12,79
5 330 Maria Aaberg Vidar, Sportsklubben 12,80
6 237 Iselin Evensen S√łmna IL 12,85
Heat: 3 Vind: +0.1
1 101 Henriette J√¶ger Aremark IF 11,51
2 308 Helene R√łnningen Tyrving IL 11,63
3 240 Ingvild Meinseth S√łrild FIK 11,78
4 300 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,00
5 204 Malin B√•rdsg√•rd Kulseth Ranheim IL 12,08
6 299 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett 12,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Finale Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Maria Aaberg Vidar, Sportsklubben 12,72
2 248 Amalie Grande Bj√łrnstad Steinkjer Friidrettsklubb 12,88
3 197 Linn R√łen Skjermo Ranheim IL 13,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Superfinale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Henriette J√¶ger Aremark IF 11,51
2 308 Helene R√łnningen Tyrving IL 11,67
3 240 Ingvild Meinseth S√łrild FIK 11,78
4 300 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 11,96
5 299 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett 12,27
6 207 Nora Aune Ranheim IL 12,57
7 249 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 12,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 311 Hanne Mj√łen Maridal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,33,56
2 218 Synn√łve Antonsen Torp Ranheim IL 4,48,79
3 104 Meera Sagli Aure IL 4,58,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Henriette J√¶ger Aremark IF 52,52
2 290 Line Maltun Helland Tjalve, IK 56,71
3 214 Sigrid Bj√łrnsdatter Wahlberg Ranheim IL 57,46
4 275 Nora Berg Fiske Strindheim il 1,00,23
5 164 Jorunn Vaagan Hofset Kyrks√¶ter√łra IL 1,06,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 206 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 5,96
 
  -0,8 -1,7+0,0
xx5,71x5,965,89
2 334 Lisa Wilker Tingvoll FIK 5,87
 
+0,5 +0,9  +0,6
5,54x5,87xx5,83
3 266 Thale Leirfall Bremset Stj√łrdal Friidrettsklubb 5,72
 
+0,7-1,0 -0,8 -1,1
5,725,58x5,40x5,55
4 267 Thea Leirfall Bremset Stj√łrdal Friidrettsklubb 5,48
 
+0,0     
5,48xxxxx
  193 Kristina Stensvoll Reppe Ranheim IL dns
 
dns     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 180 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 3,60
 
3,30
o
3,40
o
3,50
o
3,60
xxo
3,71
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.4
1 298 Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord Trondheim Friidrett 11,11
2 256 Obaidullah Obaidi Steinkjer Friidrettsklubb 11,35
3 305 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett 11,54
4 242 Aksel Kvithyll-Haugen Stadsbygd IL 12,71
5 340 Blaise Ngerageze By√•sen IL 13,27
  196 Kristoffer Hage Warholm Ranheim IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.9
1 155 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,68
1 307 Even Pettersen Tyrving IL 10,68
3 294 Christian Mensah Trondheim Friidrett 10,76
4 133 Filip B√łe Fana IL 10,90
5 309 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,92
6 179 J√łrgen Homstad Overhalla IL 11,07
7 310 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Finale Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 310 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,11
2 256 Obaidullah Obaidi Steinkjer Friidrettsklubb 11,39
3 202 Magnus Kl√ľver Ulseth Ranheim IL 11,88
4 340 Blaise Ngerageze By√•sen IL 13,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Superfinale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 155 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,48
2 309 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,72
3 294 Christian Mensah Trondheim Friidrett 10,73
4 133 Filip B√łe Fana IL 10,82
5 307 Even Pettersen Tyrving IL 11,02
6 179 J√łrgen Homstad Overhalla IL 11,06
7 298 Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord Trondheim Friidrett 11,19
8 257 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 331 Ulrik Str√łmmen R√łstad Hovig Vidar, Sportsklubben 3,58,15
2 289 Kristian Pytten Tjalve, IK 4,01,24
3 232 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 4,05,44
4 269 August Lunde Strindheim il 4,06,19
5 220 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 4,07,28
6 284 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 4,08,28
7 251 Henrik Nordtug Steinkjer Friidrettsklubb 4,10,66
8 103 Mathias Lillehagen Aure IL 4,21,94
9 224 Markus Hauge-Espelien Rindal IL 4,22,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 178 Fredrik Gerhardsen √ėvereng Overhalla IL 47,39
2 154 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 50,55
3 213 √ėystein Steinsvik Evjen Ranheim IL 52,69
4 160 Anders Nyhus R√łsbj√łrgen Kl√¶bu L√łpeklubb 53,13
5 205 Martin Haugen Sk√•rild Ranheim IL 53,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 227 Jon Olav Bj√łrhusdal Sandnes IL 32,27
 
32,27x30,3430,94x31,38
2 176 Roland Johannes Wilhelmus van den Tillaar NTNUI 27,09
 
27,09x25,8025,6326,53x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 291 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 6,83
 
+0,0+0,0+0,2  -1,0
6,746,836,71xx6,78
2 292 Sindre Olsvik Tjalve, IK 6,69
 
 +0,2 -,02+0,8 
x6,24x6,546,69x
3 242 Aksel Kvithyll-Haugen Stadsbygd IL 4,91
 
-0,7-0,3+0,1+2,8+0,1 
4,503,964,914,204,52x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 176 Roland Johannes Wilhelmus van den Tillaar NTNUI 3,00
 
2,70
o
2,90
o
3,00
o
3,11
xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS