Romerikslekene 2021

Arrangert av: Romerike Friidrett

28.08.2021 - 29.08.2021


Romerikslekene 202128.08.2021
 
G-10 60 m Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  38 Oliver Aasbø Hytten Groruddalen Friidrettsklubb 9,87
  62 Kristian Sørlie HarnĂŚs IL Koll 9,90
  69 Sander Martinius Wingerei Saxegaard IL Koll 9,89
  129 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 11,38
  131 Eirik Andreas Karlsen Romerike Friidrett 10,60
  146 Leander Lundesgaard KomnĂŚs Romerike Friidrett 11,43
  149 Louis Christopher Welam Pedersen Azupio Romerike Friidrett 11,01
  171 Zakarias Nersund Romerike Friidrett 10,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  36 Mesiya Arul Groruddalen Friidrettsklubb 3,08
 
-1,1-0,3-1,2   
3,063,003,08   
  38 Oliver Aasbø Hytten Groruddalen Friidrettsklubb 3,38
 
-2,1-1,4    
3,303,38x   
  39 Sivert Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 2,15
 
-1,3-0,4-2,1   
2,122,102,15   
  62 Kristian Sørlie HarnĂŚs IL Koll 3,34
 
-0,5-1,8-0,7   
3,342,802,97   
  104 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 3,23
 
-0,9 -2,1   
3,18x3,23   
  129 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 2,63
 
-1,6+0,1-2,9   
2,632,422,44   
  131 Eirik Andreas Karlsen Romerike Friidrett 3,03
 
-0,3-1,1-1,2   
3,032,802,70   
  146 Leander Lundesgaard KomnĂŚs Romerike Friidrett 2,30
 
-0,9-2,1-2,1   
2,302,242,15   
  149 Louis Christopher Welam Pedersen Azupio Romerike Friidrett 2,44
 
 -0,5-2,2   
x2,022,44   
  171 Zakarias Nersund Romerike Friidrett 3,06
 
 -2,4    
x3,06x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  36 Mesiya Arul Groruddalen Friidrettsklubb 35,17
  38 Oliver Aasbø Hytten Groruddalen Friidrettsklubb 30,47
  39 Sivert Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 15,25
  62 Kristian Sørlie HarnĂŚs IL Koll 27,63
  129 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 15,99
  131 Eirik Andreas Karlsen Romerike Friidrett 20,30
  146 Leander Lundesgaard KomnĂŚs Romerike Friidrett 15,06
  149 Louis Christopher Welam Pedersen Azupio Romerike Friidrett 27,97
  162 Sinus Ranheim-Nakstad Romerike Friidrett 23,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 80 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 9,14
2 123 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 10,21
3 155 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 10,60
4 138 Halvor Myklebust Øfsdahl Romerike Friidrett 10,82
5 194 Kevin Nysveen Rye Sørum IL 11,26
Heat: 2 Vind: -1.7
1 41 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,17
2 135 Even Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 9,66
3 198 Mathias Eek Sørum IL 10,22
4 152 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 10,33
5 128 Ebbe Hansrud-KjĂŚr Romerike Friidrett 10,94
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 80 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 9,14
2 41 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,17
3 135 Even Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 9,66
4 123 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 10,21
5 198 Mathias Eek Sørum IL 10,22
6 152 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 10,33
7 155 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 10,60
8 138 Halvor Myklebust Øfsdahl Romerike Friidrett 10,82
9 128 Ebbe Hansrud-KjĂŚr Romerike Friidrett 10,94
10 194 Kevin Nysveen Rye Sørum IL 11,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 80 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 4,31
 
+1,20+0,50+1,70   
4,054,314,27   
2 198 Mathias Eek Sørum IL 3,81
 
+2,70+1,30+1,00   
3,633,583,81   
3 135 Even Brodersen Wahlberg Romerike Friidrett 3,79
 
+1,80+1,10+2,50   
3,793,533,61   
4 152 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 3,54
 
+1,60 +1,80   
3,50x3,54   
5 123 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 3,38
 
+1,10+1,10+0,90   
3,133,253,38   
6 155 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 3,27
 
+0,70 +1,30   
3,18x3,27   
7 128 Ebbe Hansrud-KjĂŚr Romerike Friidrett 3,09
 
+0,50+2,10+2,10   
3,093,003,09   
8 194 Kevin Nysveen Rye Sørum IL 3,04
 
+1,80+1,60+2,10   
3,042,992,93   
9 199 Stig Lund Mauseth Sørum IL 3,03
 
+0,50+2,20+1,20   
3,032,893,03   
10 138 Halvor Myklebust Øfsdahl Romerike Friidrett 2,98
 
+2,20+0,50+0,60   
2,982,812,90   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 198 Mathias Eek Sørum IL 37,03
2 123 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 37,00
3 138 Halvor Myklebust Øfsdahl Romerike Friidrett 34,69
4 155 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 32,29
5 152 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 32,27
6 128 Ebbe Hansrud-KjĂŚr Romerike Friidrett 30,33
7 199 Stig Lund Mauseth Sørum IL 29,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m Vind: -1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 87 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 9,04
2 137 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 9,53
3 159 Sebastian Kverneggen Romerike Friidrett 9,77
4 141 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 9,79
5 145 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 10,16
6 147 Leo Patryk Olszanski Johansen Romerike Friidrett 10,25
7 160 Sigurd Johannes Borgen Romerike Friidrett 10,54
8 168 Tobias Johansen Hagen Romerike Friidrett 10,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 79 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 4,61
 
-0,00+3,30+1,90   
4,594,614,45   
2 159 Sebastian Kverneggen Romerike Friidrett 3,92
 
+1,60+1,30    
3,603,92x   
3 141 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 3,88
 
-0,20 +1,60   
3,88x3,82   
4 145 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 3,77
 
 +1,20+0,50   
x3,773,71   
5 137 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 3,58
 
+1,4 +2,30   
3,58x3,24   
6 160 Sigurd Johannes Borgen Romerike Friidrett 3,42
 
+2,20+2,90+1,40   
3,423,013,13   
7 161 Sigurd Mork Aarnes Romerike Friidrett 3,35
 
 +1,80+1,80   
x3,353,03   
8 147 Leo Patryk Olszanski Johansen Romerike Friidrett 3,20
 
+1,60+1,20    
3,003,20x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 141 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 44,83
2 145 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 39,96
3 168 Tobias Johansen Hagen Romerike Friidrett 37,33
4 137 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 36,54
5 159 Sebastian Kverneggen Romerike Friidrett 33,17
6 160 Sigurd Johannes Borgen Romerike Friidrett 23,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2.2
1 275 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 26,12
2 173 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 27,78
3 49 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 29,72
4 195 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 30,37
5 191 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 30,65
Heat: 2 Vind: -1.4
1 203 Nicolai Christianssønn Risø Sturla IF 26,75
2 79 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 26,96
3 175 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 28,44
4 196 Marcus Eek Sørum IL 29,06
5 87 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 29,66
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 275 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 26,12
2 203 Nicolai Christianssønn Risø Sturla IF 26,75
3 79 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 26,96
4 173 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 27,78
5 175 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 28,44
6 196 Marcus Eek Sørum IL 29,06
7 87 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 29,66
8 49 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 29,72
9 195 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 30,37
10 191 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 30,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 275 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 7,89
2 195 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 8,77
3 196 Marcus Eek Sørum IL 8,83
4 192 Halvor Gillebo Sørum IL 9,56
5 34 Andreas Kragholm Groruddalen Friidrettsklubb 9,57
Heat: 2 Vind: -2.0
1 185 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 7,94
2 173 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 8,57
3 175 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,94
4 49 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 8,96
5 191 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,19
6 84 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,20
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 275 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 7,89
2 185 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 7,94
3 173 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 8,57
4 195 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 8,77
5 196 Marcus Eek Sørum IL 8,83
6 175 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,94
7 49 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 8,96
8 191 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,19
9 84 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,20
10 192 Halvor Gillebo Sørum IL 9,56
11 34 Andreas Kragholm Groruddalen Friidrettsklubb 9,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 173 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 10,49
 
10,2310,4010,498,9410,189,64
2 187 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,87
 
9,259,169,829,749,879,79
3 203 Nicolai Christianssønn Risø Sturla IF 9,32
 
8,808,299,118,438,459,32
4 186 Brian Billing Ski IL Friidrett 9,27
 
8,748,588,838,988,919,27
5 175 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,93
 
8,088,678,93x8,218,19
6 148 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 8,21
 
7,277,447,147,428,168,21
7 78 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,03
 
8,037,727,627,507,777,99
8 167 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 7,17
 
6,806,626,636,506,147,17
9 192 Halvor Gillebo Sørum IL 7,04
 
6,766,756,676,707,046,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 275 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 5,38
 
+0,1-1,4-3,1-1,0-2,5-0,3
3,733,835,385,185,195,27
2 84 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 4,20
 
-0,3-2,0-1,4-2,1-0,8-1,0
3,843,774,203,923,974,00
3 192 Halvor Gillebo Sørum IL 3,88
 
 -2,30,0-0,3+0,2-0,9
x3,713,753,883,563,59
4 191 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 3,78
 
-2,6-1,0-1,3 -0,1-0,7
3,783,733,53x3,423,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 186 Brian Billing Ski IL Friidrett 30,94
2 175 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 34,24
3 148 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 27,17
4 167 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 26,19
5 78 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 16,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m Vind: -0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 88 Zion Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 23,86
2 86 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag 24,85
3 174 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 25,42
4 127 Benjamin Talens Reyes Romerike Friidrett 26,09
5 158 Nicolai Støre Olsen Romerike Friidrett 32,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m Vind: -1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 88 Zion Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 7,77
2 127 Benjamin Talens Reyes Romerike Friidrett 7,81
3 51 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,05
4 174 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 8,14
5 77 Anthon Tran Lørenskog Friidrettslag 8,72
6 158 Nicolai Støre Olsen Romerike Friidrett 9,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 9,95
 
9,769,95x9,62x9,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 77 Anthon Tran Lørenskog Friidrettslag 4,63
 
-0,3-0,7-3,1-0,6 -2,7
4,464,554,604,60x4,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  189 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 12,63
 
x12,6312,4912,25xx
  216 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 7,73
 
x7,517,737,547,087,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 189 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 44,25
 
42,52x40,70x42,0444,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  122 Oliver Kjos Ringerike Friidrettsklubb 10,45
 
xx10,45x10,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  229 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 13,47
 
13,47xxxx13,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
  46 Agnes Felicia Jerkovics Aandal Hurdal IL 10,42
  120 Isabel Gjerdal-Koko Ringerike Friidrettsklubb 11,83
  132 Elin Holmeide Romerike Friidrett 10,48
  193 Johanne Gillebo Sørum IL 11,10
  277 Isabel Aspdahl Hurdal IL 13,61
Heat: 2 Vind: +0.8
  47 Julie Øverli Hurdal IL 10,07
  126 Bea Moholdt Romerike Friidrett 11,12
  184 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 10,91
  197 Maria Eek Sørum IL 11,46
  266 Savanna Elise Dankworth Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  46 Agnes Felicia Jerkovics Aandal Hurdal IL 2,82
 
+2,50+2,40+1,60   
2,682,822,75   
  47 Julie Øverli Hurdal IL 3,15
 
 +2,80+1,20   
x3,083,15   
  120 Isabel Gjerdal-Koko Ringerike Friidrettsklubb 2,43
 
+1,80+3,40+1,10   
2,362,432,27   
  126 Bea Moholdt Romerike Friidrett 2,77
 
+1,60+0,80+3,70   
2,552,772,67   
  132 Elin Holmeide Romerike Friidrett 2,96
 
+2,00+3,20+2,90   
2,962,822,75   
  184 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 2,34
 
 +2,40    
x2,34x   
  193 Johanne Gillebo Sørum IL 2,77
 
+0,90 +2,00   
2,50x2,77   
  197 Maria Eek Sørum IL 2,86
 
+2,00+2,90+2,50   
2,772,862,45   
  277 Isabel Aspdahl Hurdal IL 2,50
 
+1,40+2,10+1,60   
2,502,072,17   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  46 Agnes Felicia Jerkovics Aandal Hurdal IL 18,22
  47 Julie Øverli Hurdal IL 15,72
  120 Isabel Gjerdal-Koko Ringerike Friidrettsklubb 17,29
  126 Bea Moholdt Romerike Friidrett 15,09
  132 Elin Holmeide Romerike Friidrett 18,01
  184 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 17,73
  193 Johanne Gillebo Sørum IL 14,72
  242 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,11
  277 Isabel Aspdahl Hurdal IL 11,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m Vind: -1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 253 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 9,16
2 6 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 9,33
3 10 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 9,61
4 60 Hedda GarnĂĽs IL Koll 10,40
5 134 Erle Sandanger Romerike Friidrett 10,70
6 170 Wilma Emilie Årstein Romerike Friidrett 10,77
7 166 Tea Odden Stendal Romerike Friidrett 10,82
8 9 Milla Mariko Overgaard Lodden BĂŚkkelagets SK 11,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 10 Selma Torheim BĂŚkkelagets SK 4,08
 
-0,2-0,8-1,9   
4,083,993,94   
2 253 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 3,98
 
-0,5-0,2-1,1   
3,693,903,98   
3 6 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 3,64
 
 +0,6-1,9   
x3,643,54   
4 60 Hedda GarnĂĽs IL Koll 3,23
 
-0,3-1,8-2,1   
3,083,232,67   
5 170 Wilma Emilie Årstein Romerike Friidrett 3,20
 
-0,4 -1,1   
3,20x2,98   
6 9 Milla Mariko Overgaard Lodden BĂŚkkelagets SK 3,16
 
-0,7 -1,1   
3,16x2,87   
7 134 Erle Sandanger Romerike Friidrett 3,15
 
-0,4-2,8-2,3   
2,983,153,01   
8 166 Tea Odden Stendal Romerike Friidrett 2,88
 
-2,4-1,5-1,4   
2,742,882,10   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Victoria Sedelmayr IL Koll 38,43
2 66 Milla Charlotte Aase Stensland IL Koll 36,32
3 166 Tea Odden Stendal Romerike Friidrett 26,66
4 253 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 26,41
5 134 Erle Sandanger Romerike Friidrett 16,82
6 170 Wilma Emilie Årstein Romerike Friidrett 15,08
7 60 Hedda GarnĂĽs IL Koll 14,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m Vind: -0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 263 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,90
2 274 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 9,47
3 54 Alma Auk-Emblem IL Koll 9,59
4 223 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 9,88
5 140 Helena Jeppsson-evensen Romerike Friidrett 10,36
6 165 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 10,39
7 153 Mathea Cleve-Stiansen Romerike Friidrett 10,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 274 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 4,13
 
-4,0-0,3-2,8   
4,133,443,86   
2 223 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 3,53
 
-0,5-1,4-0,7   
3,533,313,34   
3 140 Helena Jeppsson-evensen Romerike Friidrett 3,12
 
+0,5-0,3-1,1   
3,023,083,12   
4 153 Mathea Cleve-Stiansen Romerike Friidrett 2,91
 
-0,9-2,1    
2,912,90x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 274 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 16,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m Vind: -1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 28,57
2 2 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 28,81
3 218 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 28,92
4 169 Ukeme Israel Daniel Romerike Friidrett 29,18
5 100 Mia Minge Johannesen Nesodden IF 29,37
6 154 Mie Fosshaug Weinholdt Romerike Friidrett 30,95
7 180 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 32,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m Vind: -1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 37 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,52
2 2 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 8,79
3 218 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 8,84
4 239 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,88
5 48 Marie Øverli Hurdal IL 9,06
6 169 Ukeme Israel Daniel Romerike Friidrett 9,32
7 180 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 9,39
8 58 Emilie Helland Solhaug IL Koll 9,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 9,01
 
7,998,558,757,929,018,41
2 2 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 8,89
 
8,558,598,176,568,898,50
3 218 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 8,65
 
7,518,657,857,298,627,75
4 58 Emilie Helland Solhaug IL Koll 5,24
 
5,244,505,195,084,934,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde (satssone) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  37 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 5,10
 
-0,9-0,5-3,1 -1,0-0,4
5,104,624,60x4.964,82
  48 Marie Øverli Hurdal IL 4,21
 
-1,9-0,9-2,6-3,1+0,1-1,7
4,154,093,864,074,213,89
  58 Emilie Helland Solhaug IL Koll 3,29
 
-1,1-1,4-0,6-1,8-2,4+0,2
2,873,092,793,293,163,12
  154 Mie Fosshaug Weinholdt Romerike Friidrett 3,65
 
-2,0-2,9-0,7  -1,4
3,653,083,42xx3,44
  180 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 4,08
 
-1,2-2,9-2,6-1,4-2,1-0,6
3,964,083,823,983,943,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 11,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m Vind: -1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 27,89
2 52 Synne Mørk Markussen Hvam IL 29,39
3 176 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 29,95
4 71 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 30,23
5 130 Eilen Maldal Romerike Friidrett 30,86
6 179 Ingrid MĂŚland Andersen Sarpsborg IL 31,30
  76 Annie Fredrica Hellevik Carlsson Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m Vind: -0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,72
2 267 Sienna Dankworth Vidar, Sportsklubben 8,75
3 76 Annie Fredrica Hellevik Carlsson Lørenskog Friidrettslag 8,94
4 176 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 9,09
5 156 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,11
6 179 Ingrid MĂŚland Andersen Sarpsborg IL 9,15
7 65 Mari Thelle Vegsund IL Koll 9,33
  136 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 10,64
 
10,649,92xx9,87x
2 176 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 10,24
 
9,8410,1710,079,339,8010,24
3 117 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 10,22
 
10,22x10,21x9,72x
4 207 Vilde Marie Nebell Sturla IF 9,66
 
8,809,429,45x9,209,66
5 156 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 8,44
 
7,178,008,448,247,906,98
6 136 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,27
 
8,207,877,888,277,99x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 5,07
 
 -0,9-0,2-1,1-0,9-2,8
x4,954,904,835,074,85
2 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 4,87
 
-1,5-0,5-2,7-0,0-1,5 
4,724,744,714,814,87x
3 156 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 4,35
 
-1,8-1,2+0,4   
1,573,724,35xxx
4 65 Mari Thelle Vegsund IL Koll 4,22
 
-1,3-2,4-1,5-2,4-1,5-1,2
3,843,653,753,873,924,22
5 76 Annie Fredrica Hellevik Carlsson Lørenskog Friidrettslag 4,21
 
-0,8-1,2-0,0-0,1-1,3-1,2
4,213,803,843,913,703,99
6 179 Ingrid MĂŚland Andersen Sarpsborg IL 3,92
 
-1,3-2,30,0+0,2-0,2-1,0
3,633,803,923,733,883,86
7 136 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 3,63
 
-2,0-1,9-0,9+0,1-0,7 
3,633,633,633,343,00x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 176 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 36,08
2 207 Vilde Marie Nebell Sturla IF 31,82
3 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 30,04
4 117 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 24,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  133 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 8,32
 
8,32xxxxx
  188 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 13,32
 
x12,65x13,3212,57x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  188 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 43,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 243 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 15,04
 
14,1615,0414,8714,75xx
2 143 Josefine Westerby Romerike Friidrett 7,61
 
6,856,577,037,467,616,89
3 144 Julie Inez Weinholdt Romerike Friidrett 6,75
 
6,256,756,686,346,616,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  243 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 36,47
 
35,3036,47xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.9
1 7 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 12,86
2 83 Maiken Kallhovd Lørenskog Friidrettslag 13,73
3 82 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 13,79
4 220 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 14,03
5 150 Marie Kristine Elvik Romerike Friidrett 14,89
Heat: 2 Vind: -2.2
1 22 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 12,57
2 19 Thea Aase Pedersen BUL, IL i 12,62
3 276 Kajsa Rooth Tjalve, IK 12,68
4 163 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 13,18
5 95 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,34
6 72 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 13,37
7 21 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,52
8 221 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 14,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Finale Vind: -1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 276 Kajsa Rooth Tjalve, IK 12,54
2 7 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 12,82
3 163 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 12,96
4 95 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,12
5 72 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 13,24
6 21 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,44
  19 Thea Aase Pedersen BUL, IL i DNS
  22 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 109 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 25,45
2 163 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,27
3 230 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,06
4 220 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 28,79
  72 Tina Helen Bergem Kristiansands IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  217 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 9,82
 
9,829,43x9,569,30x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,88
 
+3,10+2,00+1,20+2,20+2,10+0,20
3,914,853,604,884,814,71
2 237 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 4,76
 
  +1,20+1,20+1,40+1,70
xx4,694,484,764,25
3 227 Henriette Collett-Østensen Tyrving IL 4,75
 
  -0,60   
xx4,75xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 212 Sigrid Borge Tjalve, IK 53,08
 
50,4953,08xxxx
2 43 Emilie Ingerø Halden IL 49,07
 
49,07xxxx46,94
3 74 Rebecca Ljung Larsmo IF 43,45
 
x43,45xx41,4743,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
1 32 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 12,12
2 42 Nii Mensah Nyarko Narh GTI Friidrettsklubb - gr.  12,17
3 142 Jon-Magnus Eliassen Restad Romerike Friidrett 12,27
4 247 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,05
5 112 Max Skjerpen Huseby Nydalens Skiklub 13,14
6 272 Ottman El Bouhali Romerike Friidrett 13,37
Heat: 2 Vind: -1.7
1 16 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 10,99
2 269 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,37
3 28 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,38
4 211 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 11,74
5 111 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 11,78
6 231 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,83
7 18 Simon Stornes BUL, IL i 11,96
8 228 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 12,25
Heat: 3 Vind: -2.0
1 209 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 11,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Finale Vind: -0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 16 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 10,83
2 28 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,23
3 269 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,33
4 211 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 11,44
5 209 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 11,62
6 111 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 11,63
  18 Simon Stornes BUL, IL i DNS
  231 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m Vind: -1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 20 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 23,10
2 231 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 23,45
3 18 Simon Stornes BUL, IL i 23,90
4 32 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 24,45
5 247 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  11 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 8,23
 
x7,77x7,617,878,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 228 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 5,73
 
  +1,70+2,60+1,20 
xx3,405,734,10x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Simon Hjelle Lidal Gloppen Friidrettslag 55,26
 
x51,0653,8554,7555,2652,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS