Norgeslekene 2022

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

05.08.2022 - 07.08.2022


Norgeslekene07.08.2022
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 166 Oscar Strand-Bjørtomt Hurdal IL 9,03
2 294 Jesper BrĂĽtveit Sundt Nittedal IL 9,17
3 177 Torjus Stalleland Stokstad Hvam IL 9,33
4 202 Jesper Kristoffer Jensen IL Pioner Friidrett 9,40
5 611 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 10,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
1 438 Sigurd Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 9,33
2 420 Mathias Eek Sørum IL 9,42
3 409 Mathias Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 9,45
4 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 9,47
5 270 Kristian Henriksen Moss IL 10,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 1,30
 
1,15
xo
1,20
xo
1,25
xo
1,30
o
1,37
xxx
2 340 Hans Christopher Melbye Ringerike Friidrettsklubb 1,20
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
3 438 Sigurd Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 1,20
 
1,10
xo
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
4 270 Kristian Henriksen Moss IL 1,10
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Kristian Henriksen Moss IL 6,94
 
6,546,406,466,486,946,79
2 438 Sigurd Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 6,68
 
6,346,445,736,326,686,06
3 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 6,56
 
6,126,046,076,296,516,56
4 409 Mathias Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 5,84
 
4,925,715,715,845,745,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Kristian Henriksen Moss IL 25,64
 
19,5522,2822,0823,3125,6422,99
2 438 Sigurd Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 19,38
 
18,7017,1818,5514,6119,3818,59
3 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 19,26
 
15,9517,5017,9019,2617,7019,12
4 409 Mathias Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 17,54
 
17,5415,9416,9917,2614,8217,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.2
1 525 Audun Ludvig SjĂśstrĂśm-Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,24
2 128 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,65
3 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,73
4 50 Lucas Lopes Patey BUL, IL i 8,88
5 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,01
6 414 Elias Solbu Grøttumsbraaten Sørkedalens IF 9,59
Heat: 2 Vind: +0.3
1 435 Jon Forø-Sandodden Stjørdal Friidrettsklubb 7,88
2 67 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 8,10
3 481 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 8,12
4 249 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,24
5 220 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 8,35
6 355 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 8,43
7 228 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,54
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Jon Forø-Sandodden Stjørdal Friidrettsklubb 7,88
2 67 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 8,10
3 481 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 8,12
4 525 Audun Ludvig SjĂśstrĂśm-Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,24
5 249 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,24
6 220 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 8,35
7 355 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 8,43
8 228 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,54
9 128 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,65
10 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,73
11 50 Lucas Lopes Patey BUL, IL i 8,88
12 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,01
13 414 Elias Solbu Grøttumsbraaten Sørkedalens IF 9,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 220 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 1,45
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
2 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
3 50 Lucas Lopes Patey BUL, IL i 1,30
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 481 RenĂŠ Alejandro Myhre Tønsberg Friidrettsklubb 12,59
 
12,0212,2912,5911,1211,5811,84
2 197 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 9,15
 
7,758,528,619,158,658,78
3 355 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 9,09
 
8,789,019,098,988,878,57
4 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,88
 
5,508,156,908,717,978,88
5 414 Elias Solbu Grøttumsbraaten Sørkedalens IF 7,61
 
6,836,807,467,317,487,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 395 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 7,63
2 225 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 8,36
3 232 HĂĽkon Klausen Holth Larvik Turn & IF 8,55
4 407 Johan Engelien Andresen Søndre Land IL, Friidrett 8,90
5 404 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 533 Even Jakob Ragnhildsløkken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxo
1,67
xxx
2 447 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
3 195 Even Bogen Nørjordet IL Koll 1,40
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
3 232 HĂĽkon Klausen Holth Larvik Turn & IF 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,40
o
1,45
xxx
5 9 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 1,25
 
1,25
xo
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 407 Johan Engelien Andresen Søndre Land IL, Friidrett 9,90
 
9,469,509,369,908,889,69
2 404 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,09
 
8,418,718,38x9,098,33
3 533 Even Jakob Ragnhildsløkken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,68
 
8,478,368,688,338,457,79
4 574 Oliver Norseng Vadsø Turnforening 8,41
 
7,97x7,348,418,317,95
5 195 Even Bogen Nørjordet IL Koll 7,67
 
7,656,777,547,676,947,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 641 Brian Billing Ski IL Friidrett 32,72
 
32,72x30,0828,3329,5532,00
2 404 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 30,75
 
29,2030,7229,40x30,7528,14
3 227 Mats Klungland Lambertseter IF 28,68
 
26,1025,6525,8228,6827,42x
4 232 HĂĽkon Klausen Holth Larvik Turn & IF 27,98
 
25,0827,9727,4924,7627,98x
5 225 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 25,88
 
25,8323,3525,8824,5725,0624,43
6 574 Oliver Norseng Vadsø Turnforening 17,61
 
16,29x17,1317,6115,8716,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 413 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 11,50
2 253 Elijah Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 11,69
3 272 Melvin Tollefsen Moss IL 12,14
4 411 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 13,04
  151 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m, Finale Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 11,47
2 253 Elijah Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 11,71
  272 Melvin Tollefsen Moss IL DNS
  411 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 296 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 5,58,86
2 192 Axel Wold Møller IL Koll 6,06,16
3 637 Tobias Hansen Skovseth Nordre Eidsvoll IL 6,31,82
4 447 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 6,36,01
5 535 Fredrik Fyksen Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,40,10
6 521 Andreas Fyksen Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,49,78
7 382 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 6,50,73
8 9 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 6,54,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 46,90
 
43,89xxx44,2546,90
2 411 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 30,21
 
24,5524,3124,46x30,21x
3 197 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 25,85
 
24,0318,7325,4524,2225,85x
4 574 Oliver Norseng Vadsø Turnforening 18,87
 
18,87xx18,01x16,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 411 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 11,18
 
10,9010,6210,57x10,9111,18
2 59 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 11,03
 
xx10,5210,8511,0311,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 48,63
 
46,39x45,2548,63xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 269 Jacob Egeberg Holm Moss IL 39,51
 
37,9636,5737,6139,5136,09x
2 411 Noah Aleksander Bakken Hesla Søndre Land IL, Friidrett 37,15
 
29,9936,65xx37,1534,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 579 Even Hem Bolle Vestby IL 43,95
 
x43,1243,9541,44xx
2 434 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 39,65
 
x33,8239,65xx34,13
3 214 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 37,75
 
x33,3537,1435,4837,7535,13
4 397 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 37,60
 
37,6035,2534,9033,6136,0336,81
5 379 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 33,29
 
31,9632,0533,29x30,6832,39
6 200 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 32,43
 
x32,43x31,54x32,02
7 576 Sondre Dolonen Roska Vadsø Turnforening 17,23
 
17,2315,7714,2016,9516,7714,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 434 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 16,52
 
x15,5415,7615,9816,1816,52
2 200 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 12,95
 
12,2512,2012,6212,3712,5312,95
3 214 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 12,84
 
11,9911,5312,1612,0411,8312,84
4 397 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 12,28
 
12,02xx12,28x12,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 214 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 40,59
 
xxx38,14x40,59
2 475 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 33,80
 
xx31,7033,80xx
3 576 Sondre Dolonen Roska Vadsø Turnforening 25,27
 
x25,27x19,07xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 397 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 51,90
 
51,9047,0646,6043,96x45,46
2 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 41,41
 
35,32x41,41xxx
3 379 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 39,65
 
x39,65x36,6033,6934,75
4 576 Sondre Dolonen Roska Vadsø Turnforening 30,79
 
21,8527,04xx30,79x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 376 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 39,82
 
36,8038,37x38,7439,8238,41
2 410 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 30,74
 
30,7430,13xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 410 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 13,30
 
x12,60x13,3012,9212,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 273 Nathaniel Laukhammer Trobe Moss IL 49,79
 
49,79xxxx47,91
2 410 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 37,65
 
xx36,6837,6534,7737,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 53,82
 
53,7453,63x53,82x53,09
2 437 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 34,23
 
x34,23xxxr
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 437 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 15,38
 
14,8615,38x14,69xx
2 1 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 14,65
 
13,9514,65xxxx
3 480 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 14,03
 
14,0313,98x13,92x13,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Slegge (6,0kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 258 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  63,17
 
60,69xx62,4063,1762,45
2 1 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 61,13
 
xxx61,13xx
3 480 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 59,59
 
58,0259,46x57,66x59,59
4 606 Emil Lukassen TĂĽrneby Løten Friidrett  46,28
 
x37,6645,2945,0246,28x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 353 Elin Holmeide Romerike Friidrett 9,22
2 524 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,28
3 163 Julie Øverli Hurdal IL 9,86
4 24 Hedda Amalie Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 9,88
5 76 Petrine Baade Eiken Dimna IL 10,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 313 Sara Solli-SĂŚther Norodd, IL 8,81
2 84 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 9,10
3 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,29
4 23 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 9,29
5 203 Matilde Jensen IL Pioner Friidrett 9,30
6 540 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,55
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
o
1,60
xxx
2 84 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 1,50
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
3 492 Anny Johanne Aadland Tyrving IL 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
4 23 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 1,15
 
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 23 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 8,06
 
6,207,207,588,067,727,55
2 492 Anny Johanne Aadland Tyrving IL 7,03
 
6,997,036,616,626,356,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 9,12
2 642 Mathilde Westgaard Kristiansands IF 9,21
3 98 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 9,22
4 509 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 9,36
5 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 9,59
6 101 Ingrid Elise Mathisen Fredrikstad IF 9,84
6 571 Erle Vullum-Bruer Utleira IL 9,84
Heat: 2 Vind: +1.0
1 592 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,41
2 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 8,63
3 298 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 8,74
4 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 8,83
5 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 8,87
6 467 Martine Rooth Tjalve, IK 9,15
7 287 Anna Kjønø Nittedal IL 9,42
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,41
2 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 8,63
3 298 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 8,74
4 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 8,83
5 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 8,87
6 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 9,12
7 467 Martine Rooth Tjalve, IK 9,15
8 642 Mathilde Westgaard Kristiansands IF 9,21
9 98 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 9,22
10 509 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 9,36
11 287 Anna Kjønø Nittedal IL 9,42
12 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 9,59
13 101 Ingrid Elise Mathisen Fredrikstad IF 9,84
14 571 Erle Vullum-Bruer Utleira IL 9,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xo
1,38
xxx
2 624 Alexandra Belda-Torp Bøler IF 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xxx
3 467 Martine Rooth Tjalve, IK 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
4 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
4 287 Anna Kjønø Nittedal IL 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
6 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
7 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 1,15
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 467 Martine Rooth Tjalve, IK 10,02
 
9,979,889,499,849,9610,02
2 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 9,08
 
8,218,079,088,918,648,95
3 490 Alvilde Dalan Tyrving IL 8,77
 
8,777,88x8,368,118,46
4 101 Ingrid Elise Mathisen Fredrikstad IF 7,99
 
x7,657,807,997,917,69
5 29 Inger-Emilie Dundas-Johansen Bodø Friidrettsklubb 7,68
 
x7,227,687,606,897,50
6 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 7,63
 
7,117,457,347,217,137,63
7 98 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 7,31
 
6,597,147,217,127,317,24
8 287 Anna Kjønø Nittedal IL 7,05
 
6,597,056,926,996,836,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 467 Martine Rooth Tjalve, IK 29,71
 
26,7924,9928,0929,4129,7129,67
2 29 Inger-Emilie Dundas-Johansen Bodø Friidrettsklubb 18,11
 
x14,4717,71x15,9718,11
3 490 Alvilde Dalan Tyrving IL 17,17
 
17,10x17,17xxx
4 98 Amelie Normann Andersen Fredrikstad IF 13,99
 
11,60x13,62xx13,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 429 Kaja Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,87
2 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 8,97
3 218 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 9,05
4 193 Emilie Helland Solhaug IL Koll 9,08
5 230 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,15
Heat: 2 Vind: -0.3
1 126 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,37
2 169 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 8,56
3 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 8,58
4 152 Christine Amalie Sverdsten Herkules 8,77
5 243 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 8,90
  12 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 126 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,37
2 169 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 8,56
3 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 8,58
4 152 Christine Amalie Sverdsten Herkules 8,77
5 429 Kaja Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,87
6 243 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 8,90
7 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 8,97
8 218 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 9,05
9 193 Emilie Helland Solhaug IL Koll 9,08
10 230 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,15
  12 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 1,60
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxo
1,62
xxx
2 628 Lina Svarlien Tyrving IL 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
3 82 Kaja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
4 499 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,30
 
1,30
o
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 9,45
 
8,869,459,299,02x9,09
2 628 Lina Svarlien Tyrving IL 8,28
 
7,677,517,227,668,287,47
3 499 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 7,63
 
7,437,126,54x7,187,63
4 169 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 7,44
 
7,006,777,117,256,677,44
5 478 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 7,11
 
x7,107,11xx6,80
6 33 Ella Maute Torjesen Botne SK 6,73
 
6,186,056,216,266,736,58
7 193 Emilie Helland Solhaug IL Koll 5,52
 
4,445,525,185,134,834,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 39,27
 
31,7539,2738,1632,82xx
2 33 Ella Maute Torjesen Botne SK 21,85
 
xxxx21,8519,12
3 230 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 21,22
 
17,7420,1021,1121,2220,3820,40
4 82 Kaja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 17,54
 
xx15,3217,5415,4715,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,02
2 557 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,32
3 605 Maria Halland Herkules 14,37
4 562 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,76
5 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 14,81
  561 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: +1.0
1 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 12,75
2 184 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 12,91
3 591 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 13,09
4 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 13,20
5 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 13,66
  152 Christine Amalie Sverdsten Herkules DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 12,75
2 184 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 12,91
3 591 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 13,09
4 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 13,20
5 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 13,66
6 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,02
7 557 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,32
8 605 Maria Halland Herkules 14,37
9 562 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,76
10 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 14,81
  561 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
  152 Christine Amalie Sverdsten Herkules DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.9
1 557 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,31
2 605 Maria Halland Herkules 14,53
3 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 15,07
4 562 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 15,12
Heat: 2 Vind: +0.0
1 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 12,88
2 184 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 13,03
3 591 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 13,17
4 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 13,49
5 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 13,66
6 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 141 Andrea BrĂŚkke Hamar IL 6,36,08
2 39 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 7,05,92
3 212 Amalie Heisel Westgaard Kristiansands IF 7,24,16
  16 Linnea Hove LĂĽhne Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 41,56
 
36,4637,7437,90x36,7541,56
2 453 Vilde Marie Nebell Sturla IF 31,79
 
31,74xxxx31,79
3 478 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 18,91
 
xx13,31-x18,91
4 230 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 17,99
 
15,8717,9913,7314,3015,2817,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,48
 
11,22x11,37x11,4811,29
2 453 Vilde Marie Nebell Sturla IF 11,37
 
10,039,9710,2410,0311,3711,08
3 405 Eline Raddum Hvitsand Søndre Land IL, Friidrett 10,96
 
10,3410,8910,5810,53x10,96
4 644 Maria Elvestuen Brandbu IF 10,78
 
10,7810,1910,2010,3710,67x
5 537 Frida Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,82
 
9,62xx9,659,82x
6 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,74
 
9,079,038,869,749,629,46
7 557 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,19
 
5,717,106,817,19x6,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Vilde Marie Nebell Sturla IF 39,27
 
39,27xxx32,65x
2 537 Frida Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,62
 
xxxx29,62-
3 478 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 28,15
 
28,0028,00x27,1028,15x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 405 Eline Raddum Hvitsand Søndre Land IL, Friidrett 33,62
 
28,14x29,80x29,9033,62
2 644 Maria Elvestuen Brandbu IF 31,46
 
26,05x29,9428,6430,4431,46
3 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,47
 
25,4723,6822,9122,7322,2621,08
4 453 Vilde Marie Nebell Sturla IF 21,47
 
21,47r    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 557 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 16,67
 
14,47xx14,9514,9916,67
2 549 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,11
 
6,89x9,118,198,358,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,20
 
x10,9311,3011,2912,20 
2 143 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 9,66
 
9,278,978,83x9,669,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 33,82
 
33,8231,71xx33,6131,50
2 143 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 30,68
 
x28,4130,01x30,6829,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 396 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 38,98
 
36,3035,4238,9837,6936,9437,68
2 257 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  28,45
 
xxx27,3226,8128,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 396 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 12,06
 
xxxxx12,06
2 257 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  9,26
 
8,589,269,039,10x9,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 261 Linnea-Kristine Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 51,07
 
x50,9751,07xxx
2 354 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 45,43
 
45,43xxxxx
3 257 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  44,09
 
x43,83x43,05x44,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 396 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 47,61
 
47,6145,91r   
2 343 Maria Hella Voje Heieren Ringerike Friidrettsklubb 41,42
 
38,12x40,11xx41,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Mette-Elise ØdegĂĽrd Vaskinn Ringerike Friidrettsklubb 36,91
 
x34,7436,9135,3836,39x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Mette-Elise ØdegĂĽrd Vaskinn Ringerike Friidrettsklubb 11,53
 
xxxxx11,53
2 575 Serine Tennefoss Haugvoll Vadsø Turnforening 6,12
 
5,796,12x4,936,085,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 262 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 48,90
 
xx48,90x45,55x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 477 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,54
2 246 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer IF 13,69
3 529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,81
4 580 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 14,04
5 573 Jenny Marie Kirkeeide Vadsø Turnforening 14,20
6 575 Serine Tennefoss Haugvoll Vadsø Turnforening 17,61
Heat: 2 Vind: +2.8
1 403 Julie Ekeland Ose Søgne IL 13,12
2 549 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,32
3 64 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,37
4 79 Synnøve VerĂĽs Grimstad Dimna IL 13,39
5 110 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Fyllingen IL (Allianse) 13,51
6 248 Selma Holm-LombnĂŚs Lillehammer IF 13,71
7 240 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 13,84
Heat: 3 Vind: +2.2
1 323 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,44
2 49 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 12,63
3 609 Dorothy Mcmanus Ampong BUL, IL i 12,78
4 593 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 13,01
5 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 13,07
  155 Lisa Maylen Stensøy Herkules DQ:R162.8
  83 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb DNS
Heat: 4 Vind: +0.4
1 245 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,33
2 308 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,43
3 182 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 12,44
4 487 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Trondheim Friidrett 12,62
5 645 Mille Matilde RøsĂŚg Fredrikstad IF 12,65
6 112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 12,88
7 70 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 13,10
8 359 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 13,34
Heat: 5 Vind: +0.8
1 305 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 11,65
2 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,02
3 106 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 12,05
4 330 Nora Aune Ranheim IL 12,29
5 588 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 12,41
6 60 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,46
  500 Helene Rønningen Tyrving IL DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 246 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer IF 13,59
2 248 Selma Holm-LombnĂŚs Lillehammer IF 13,75
3 240 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 13,80
4 529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,84
5 580 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 14,11
Heat: 2 Vind: +0.0
1 593 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 13,10
2 70 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 13,19
3 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 13,41
4 549 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,55
5 64 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,68
6 477 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,81
7 110 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Fyllingen IL (Allianse) 13,93
Heat: 3 Vind: +1.0
1 182 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 12,42
2 323 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,59
3 487 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Trondheim Friidrett 12,63
4 645 Mille Matilde RøsĂŚg Fredrikstad IF 12,63
5 49 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 12,82
6 609 Dorothy Mcmanus Ampong BUL, IL i 12,99
  155 Lisa Maylen Stensøy Herkules 12,71 uk
  112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DNS
Heat: 4 Vind: +1.5
1 305 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 11,64
2 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 11,94
3 106 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 11,95
4 245 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,33
5 330 Nora Aune Ranheim IL 12,35
6 308 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,38
7 588 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 12,57
  500 Helene Rønningen Tyrving IL 11,61 uk
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 305 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 11,64
2 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 11,94
3 106 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 11,95
4 245 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,33
5 330 Nora Aune Ranheim IL 12,35
6 308 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 12,38
7 182 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 12,42
8 588 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 12,57
9 323 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,59
10 487 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Trondheim Friidrett 12,63
11 645 Mille Matilde RøsĂŚg Fredrikstad IF 12,63
12 49 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 12,82
13 609 Dorothy Mcmanus Ampong BUL, IL i 12,99
14 593 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 13,10
15 70 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 13,19
16 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 13,41
17 549 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,55
18 246 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer IF 13,59
19 64 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,68
20 248 Selma Holm-LombnĂŚs Lillehammer IF 13,75
21 240 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 13,80
22 477 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,81
23 529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,84
24 110 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Fyllingen IL (Allianse) 13,93
25 580 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 14,11
  155 Lisa Maylen Stensøy Herkules 12,71
  500 Helene Rønningen Tyrving IL 11,61
  112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 623 Lotta Flatum Brandbu IF 58,03
 
58,0357,2055,7155,7156,7756,13
2 552 Mari Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 18,65
 
x18,6518,05xx17,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 20 Michelle Marie Nyberget Askim Idrettsforening 1,65
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxx
1 201 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,70
xxx
3 145 Ane Rise Brandal Hareid IL 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
4 150 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,60
 
1,55
xo
1,60
xo
1,65
xxx
5 102 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xxo
1,65
xxx
6 552 Mari Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,55
 
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxo
1,60
xxx
7 537 Frida Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,45
 
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
8 79 Synnøve VerĂĽs Grimstad Dimna IL 1,40
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 73 Henrikke Antonsen Dimna IL 38,88
 
xxx38,88xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 436 Mali Ingeborg Vollan Marstad Stjørdal Friidrettsklubb 44,27
 
42,87x41,5742,7141,8044,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 77 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 3,32
 
3,00
o
3,10
o
3,20
o
3,32
o
3,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 150 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 11,55
 
+1,0+2,6-0,2+0,8  
11,5511,5311,4711,32xx
2 28 Regine Josefine Vatland Johansen BĂŚkkelagets SK 10,90
 
+1,9 +0,7+0,9  
10,90x10,6210,43xx
3 403 Julie Ekeland Ose Søgne IL 10,49
 
 +1,9+0,3+2,2 +1,7
x10,4610,1010,49x9,99
4 146 Anna Maria Kostaris Hareid IL 9,98
 
+1,6+1,5+0,7+1,3+1,6+1,9
9,599,989,569,709,739,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 12,00
2 627 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 12,20
3 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 12,31
4 545 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,16
5 352 Eirik Hanssen Romerike Friidrett 13,25
6 433 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 13,33
7 441 Christian Stranger-Johannessen Strindheim il 13,63
Heat: 2 Vind: +0.1
1 71 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 11,80
2 345 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 11,96
3 328 Markus Lie-Nordsjø Ranheim IL 12,16
4 515 Teodor Miller Tyrving IL 12,19
5 19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,25
6 554 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,30
7 61 Thai Drager BUL, IL i 12,34
Heat: 3 Vind: +0.4
1 17 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 11,58
2 514 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,74
3 38 Ariand Shegani BUL, IL i 11,82
4 78 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,89
5 635 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 11,96
6 40 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 11,97
7 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,21
Heat: 4 Vind: +1.6
1 62 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,22
2 251 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 11,37
3 127 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 11,51
4 36 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 11,59
5 333 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 11,71
5 368 Paul-Louis O"Rock Salangen IF 11,71
Heat: 5 Vind: +2.7
1 604 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 11,16
2 93 Martin Pettersen FIK Orion 11,18
3 63 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i 11,22
4 402 Christian Øydne Søgne IL 11,37
5 412 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 11,37
5 457 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,37
7 504 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,49
Heat: 6 Vind: +0.4
1 120 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,09
2 483 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 11,12
3 274 Oliver Tollefsen Moss IL 11,16
4 47 Jonathan Holen BUL, IL i 11,17
5 378 Sondre Witzøe Sandvin, IL 11,20
6 389 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,28
7 111 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,31
Heat: 7 Vind: +0.3
1 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 10,94
2 486 Christian Mensah Trondheim Friidrett 10,97
3 131 Filip Bøe Gular, IL 11,02
4 311 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,12
5 187 Simen Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg 11,20
6 469 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 11,21
7 406 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,23
8 217 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,30
Heat: 8 Vind: +0.6
1 310 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,57
2 183 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,65
3 55 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 10,70
4 8 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,77
5 57 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 10,95
6 121 Herman Ellingsen Gneist,IL 10,95
7 263 August Hemstad Moelven IL 11,01
8 495 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.6
1 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,09
2 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 12,86
3 545 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,25
4 352 Eirik Hanssen Romerike Friidrett 13,45
5 433 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 13,46
  19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: +1.4
1 635 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 11,77
2 40 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 11,77
3 345 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 11,88
4 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 11,98
5 515 Teodor Miller Tyrving IL 11,98
6 627 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 12,00
7 328 Markus Lie-Nordsjø Ranheim IL 12,03
Heat: 3 Vind: +2.8
1 71 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 11,53
2 326 Emil Vestre Ranheim IL 11,56 uk
3 36 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 11,58
4 514 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,61
5 368 Paul-Louis O"Rock Salangen IF 11,62
6 38 Ariand Shegani BUL, IL i 11,64
7 78 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,83
  333 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL DQ:R162.8
Heat: 4 Vind: +1.9
1 402 Christian Øydne Søgne IL 11,23
2 251 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 11,28
3 457 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,30
4 504 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,47
5 412 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 11,48
6 17 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 11,49
  127 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb DNS
Heat: 5 Vind: +0.2
1 406 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,05
2 469 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 11,11
3 378 Sondre Witzøe Sandvin, IL 11,14
4 389 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,26
5 62 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,30
6 93 Martin Pettersen FIK Orion 11,31
7 63 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i 11,38
Heat: 6 Vind: +0.9
1 263 August Hemstad Moelven IL 10,93
2 120 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 10,98
3 311 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,03
4 495 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,10
5 483 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 11,13
6 274 Oliver Tollefsen Moss IL 11,20
7 604 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 11,32
8 47 Jonathan Holen BUL, IL i 11,76
Heat: 7 Vind: +0.8
1 183 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,45
2 310 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,62
3 8 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,77
4 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 10,84
5 121 Herman Ellingsen Gneist,IL 10,90
6 57 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 10,91
7 486 Christian Mensah Trondheim Friidrett 10,92
  55 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 183 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,45
2 310 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,62
3 8 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,77
4 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 10,84
5 121 Herman Ellingsen Gneist,IL 10,90
6 57 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 10,91
7 486 Christian Mensah Trondheim Friidrett 10,92
8 263 August Hemstad Moelven IL 10,93
9 120 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 10,98
10 311 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,03
11 406 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,05
12 495 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,10
13 469 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 11,11
14 483 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 11,13
15 378 Sondre Witzøe Sandvin, IL 11,14
16 274 Oliver Tollefsen Moss IL 11,20
17 402 Christian Øydne Søgne IL 11,23
18 389 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,26
19 251 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 11,28
20 457 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,30
21 62 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,30
22 93 Martin Pettersen FIK Orion 11,31
23 604 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 11,32
24 63 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i 11,38
25 504 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,47
26 412 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 11,48
27 17 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 11,49
28 71 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 11,53
29 36 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 11,58
30 514 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,61
31 368 Paul-Louis O"Rock Salangen IF 11,62
32 38 Ariand Shegani BUL, IL i 11,64
33 47 Jonathan Holen BUL, IL i 11,76
34 635 Vilmer Fossum Beyer Asker Sk. Friidrett 11,77
35 40 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 11,77
36 78 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,83
37 345 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 11,88
38 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 11,98
39 515 Teodor Miller Tyrving IL 11,98
40 627 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 12,00
41 328 Markus Lie-Nordsjø Ranheim IL 12,03
42 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,09
43 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 12,86
44 545 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,25
45 352 Eirik Hanssen Romerike Friidrett 13,45
46 433 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 13,46
  326 Emil Vestre Ranheim IL 11,56
  333 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL DQ:R162.8
  127 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb DNS
  19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
  55 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 28,11
 
xx27,26x27,3628,11
2 567 Terje Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,68
 
25,29x26,94x27,68x
3 560 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 20,85
 
19,32x19,6220,3820,85x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 555 Michael Chen Reklev Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,80
 
1,75
o
1,80
o
2 410 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,75
 
1,70
xxo
1,75
xo
1,80
xxx
3 376 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 1,75
 
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxo
1,80
xxx
4 65 Fredrik Johannes Gudheim Haraldstad BUL-Tromsø, Friidrett 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xx-
5 272 Melvin Tollefsen Moss IL 1,70
 
1,60
xo
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
6 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 1,70
 
1,55
o
1,60
xo
1,65
xo
1,70
xxo
1,75
xxx
7 484 Ulf Stephen Tudem Tønsberg Friidrettsklubb 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,53
o
1,55
o
1,59
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 65 Fredrik Johannes Gudheim Haraldstad BUL-Tromsø, Friidrett 9,75
 
9,23x9,219,309,759,59
2 30 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 8,48
 
7,778,178,277,748,488,18
3 567 Terje Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,20
 
7,878,038,128,208,13x
4 560 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,20
 
6,667,197,157,206,97x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 28,15
 
26,8026,5427,4728,1527,7927,33
2 567 Terje Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 18,44
 
xx18,41x18,44x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Marcus Henriksen FIK Orion 61,02
 
x57,2056,2357,4859,7461,02
2 459 Eric Christopher Becklund Tjalve, IK 60,44
 
57,3659,4052,3156,3656,0960,44
3 139 Tommi Aslaksrud Pasanen Halden IL 58,06
 
58,0557,1456,15xx58,06
4 65 Fredrik Johannes Gudheim Haraldstad BUL-Tromsø, Friidrett 53,81
 
51,3952,5453,8151,3651,9251,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 272 Melvin Tollefsen Moss IL 3,40
 
3,10
o
3,20
o
3,32
o
3,40
xo
3,50
xxx
2 379 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 3,00
 
2,70
o
2,80
xo
2,90
o
3,00
xo
3,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 13,84
 
   +1,5  
xxx13,84xx
2 113 Linus August Rygh Fyllingen IL (Allianse) 12,81
 
+1,1-0,9+1,3   
12,8112,1412,28x--
3 65 Fredrik Johannes Gudheim Haraldstad BUL-Tromsø, Friidrett 12,31
 
+1,1+0,8 +0,3+2,4+2,1
11,9312,08x11,9611,7812,31
4 324 Aksel Wormdahl Ranheim IL 12,23
 
+2,7     
12,23xxxx-
5 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 10,86
 
+0,1+2,4+0,1+0,5+1,8+1,7
10,2310,8610,119,9410,6710,16
6 269 Jacob Egeberg Holm Moss IL 9,76
 
+0,1+1,5 +1,5+0,7+1,3
9,748,58x9,569,769,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS