Norgeslekene 2022

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

05.08.2022 - 07.08.2022


Norgeslekene06.08.2022
 
6 ĂĽr Fellesklasse 60 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  373 Filippa Strand Lewis Sandvin, IL 13,32
  408 Martine Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 13,29
  566 Sverre Frogner Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
  600 Sebastian Manum-Farstad Vind IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  373 Filippa Strand Lewis Sandvin, IL 1,98
 
x1,811,631,98  
  408 Martine Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 1,69
 
1,691,181,441,50  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 408 Martine Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 14,44
 
11,7613,35x14,44  
2 373 Filippa Strand Lewis Sandvin, IL 6,17
 
4,82x6,175,25  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  52 Milla Ness Evensmo BUL, IL i 11,53
  114 Fredrik Silkoset Gjerdrum IL 13,41
  175 Sara-Linnea Tørnby Thoresen Hvam IL 13,16
  178 Wiktor Chybinski Hvam IL 13,54
  569 Vemund Santiago Gunleiksrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,86
  613 Nora Irene Dahl Lena IF 12,00
  617 Anders Mathias Moen Hvam IL 14,46
  171 Casper Zhou Kirkebø Hvam IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  52 Milla Ness Evensmo BUL, IL i 2,13
 
1,871,882,131,96  
  114 Fredrik Silkoset Gjerdrum IL 1,81
 
x1,811,741,43  
  171 Casper Zhou Kirkebø Hvam IL 2,08
 
2,081,771,761,35  
  175 Sara-Linnea Tørnby Thoresen Hvam IL 2,06
 
1,97x2,062,06  
  178 Wiktor Chybinski Hvam IL 2,28
 
2,282,202,132,00  
  569 Vemund Santiago Gunleiksrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,30
 
2,282,222,30x  
  613 Nora Irene Dahl Lena IF 1,31
 
x1,21x1,31  
  617 Anders Mathias Moen Hvam IL 1,58
 
1,581,42x1,45  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  175 Sara-Linnea Tørnby Thoresen Hvam IL 10,34
 
3,735,6810,345,26  
  178 Wiktor Chybinski Hvam IL 13,12
 
13,1212,4411,479,87  
  569 Vemund Santiago Gunleiksrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,02
 
10,02x9,76x  
  613 Nora Irene Dahl Lena IF 9,00
 
8,747,259,008,50  
  617 Anders Mathias Moen Hvam IL 11,73
 
11,7311,2110,859,66  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.3
  160 Alfred SkĂĽrberg Normann Hurdal IL 10,10
  250 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 9,10
  291 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 10,11
  511 Sander Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 9,88
  572 Iver Vullum-Bruer Utleira IL 10,95
  625 Jonas Strand Haugland Hurdal IL 11,20
Heat: 2 Vind: -1.0
  42 Filip Ness Evensmo BUL, IL i 10,10
  45 Jacob Kristiansen Langbakk BUL, IL i 10,11
  80 Cristian-Alexandru Lapustea-Malaescu Egersunds Idrettsklubb 10,11
  81 Jone Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 10,94
  164 Magnus Dokset Holdal Hurdal IL 11,91
  266 Didrik NĂĽvik Moss IL 11,29
  426 Aksel Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 12,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  42 Filip Ness Evensmo BUL, IL i 2,10,11
  45 Jacob Kristiansen Langbakk BUL, IL i 2,07,37
  81 Jone Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 2,30,47
  108 Oliver Stauning Joranger Fredrikstad IF 2,01,48
  115 Ola Silkoset Gjerdrum IL 2,05,09
  160 Alfred SkĂĽrberg Normann Hurdal IL 2,14,18
  164 Magnus Dokset Holdal Hurdal IL 2,47,23
  168 Antoni Chybinski Hvam IL 2,13,52
  180 Noah Leander Agyekum Washington Idrettslaget Ros 2,09,34
  266 Didrik NĂĽvik Moss IL 2,15,00
  283 Christian Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 2,00,30
  357 Maximilian VĂĽrvik Romerike Friidrett 2,01,24
  511 Sander Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 2,00,71
  572 Iver Vullum-Bruer Utleira IL 2,11,58
  636 Helmer TrollsĂĽs Olimb BĂŚkkelagets SK 2,06,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  80 Cristian-Alexandru Lapustea-Malaescu Egersunds Idrettsklubb 8,30
 
8,308,007,627,95  
  81 Jone Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 5,73
 
5,395,185,735,54  
  160 Alfred SkĂĽrberg Normann Hurdal IL 6,55
 
6,336,555,81x  
  164 Magnus Dokset Holdal Hurdal IL 4,77
 
3,253,524,773,46  
  266 Didrik NĂĽvik Moss IL 4,04
 
3,154,043,803,93  
  291 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 5,18
 
5,185,034,744,05  
  426 Aksel Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 4,53
 
4,534,074,203,86  
  511 Sander Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 6,53
 
5,506,516,536,26  
  625 Jonas Strand Haugland Hurdal IL 5,20
 
4,734,844,945,20  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  42 Filip Ness Evensmo BUL, IL i 3,15
 
+0,9+0,2+0,3+1,9  
2,973,093,003,15  
  45 Jacob Kristiansen Langbakk BUL, IL i 3,05
 
+1,2+2,4+3,2+2,5  
3,043,043,052,81  
  80 Cristian-Alexandru Lapustea-Malaescu Egersunds Idrettsklubb 3,51
 
-2,4+2,1+2,2+0,3  
3,353,392,193,51  
  81 Jone Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 3,40
 
-0,5+1,7+0,4-0,6  
3,403,213,233,14  
  115 Ola Silkoset Gjerdrum IL 3,0
 
+3,5+3,0+0,0-0,2  
3,02,992,762,79  
  160 Alfred SkĂĽrberg Normann Hurdal IL 3,32
 
+0,1+0,7+0,6+0,1  
2,593,223,323,24  
  164 Magnus Dokset Holdal Hurdal IL 2,43
 
+2,0+1,5+0,9+0,3  
2,412,432,292,15  
  250 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 4,0
 
+2,2+0,9-0,6+0,6  
4,03,833,873,94  
  266 Didrik NĂĽvik Moss IL 2,97
 
+1,3-0,6-0,9+0,2  
2,972,832,752,76  
  291 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 3,29
 
  -1,3-0,1  
xx3,283,29  
  426 Aksel Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 2,73
 
+2,6+1,6-0,5-2,1  
2,732,622,462,32  
  511 Sander Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 3,84
 
+1,0+0,4+2,2+1,6  
3,843,643,343,67  
  572 Iver Vullum-Bruer Utleira IL 2,80
 
+0,0 +0,0   
2,80x2,76x  
  625 Jonas Strand Haugland Hurdal IL 2,59
 
+2,8+1,0-1,1+0,1  
2,291,932,062,59  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.5
1 250 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 31,31
2 166 Oscar Strand-Bjørtomt Hurdal IL 32,32
3 294 Jesper BrĂĽtveit Sundt Nittedal IL 33,31
4 340 Hans Christopher Melbye Ringerike Friidrettsklubb 35,36
5 288 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 36,12
6 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 37,66
Heat: 2 Vind: +2.6
1 503 Johan Le Fjeld Tyrving IL 28,52
2 348 Adrian Wasswa Aalberg Romerike Friidrett 31,93
3 350 Brian Kato Aalberg Romerike Friidrett 32,15
4 177 Torjus Stalleland Stokstad Hvam IL 34,89
5 237 Siver Fremstad Lena IF 36,01
6 365 Sturla Sigurdsson Runar, IL 36,38
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 503 Johan Le Fjeld Tyrving IL 28,52
2 250 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 31,31
3 348 Adrian Wasswa Aalberg Romerike Friidrett 31,93
4 350 Brian Kato Aalberg Romerike Friidrett 32,15
5 166 Oscar Strand-Bjørtomt Hurdal IL 32,32
6 294 Jesper BrĂĽtveit Sundt Nittedal IL 33,31
7 177 Torjus Stalleland Stokstad Hvam IL 34,89
8 340 Hans Christopher Melbye Ringerike Friidrettsklubb 35,36
9 237 Siver Fremstad Lena IF 36,01
10 288 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 36,12
11 365 Sturla Sigurdsson Runar, IL 36,38
12 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 37,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.6
1 365 Sturla Sigurdsson Runar, IL 11,81
2 291 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 12,35
3 288 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 13,68
4 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 14,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 503 Johan Le Fjeld Tyrving IL 1,47,61
2 295 Lasse LysgĂĽrd-Andersen Nittedal IL 1,47,66
3 602 Lukas JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 1,54,56
4 215 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 2,04,85
5 288 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 2,09,28
6 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 2,10,64
7 611 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 2,11,00
8 275 Oliver Wiik Moss IL 2,11,68
  365 Sturla Sigurdsson Runar, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 275 Oliver Wiik Moss IL 8,71
 
7,987,968,578,71  
2 611 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 7,59
 
7,49x7,596,40  
3 166 Oscar Strand-Bjørtomt Hurdal IL 7,11
 
6,867,077,007,11  
4 340 Hans Christopher Melbye Ringerike Friidrettsklubb 6,94
 
6,396,945,325,26  
5 288 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 6,74
 
6,745,936,636,45  
6 237 Siver Fremstad Lena IF 5,68
 
5,684,895,274,97  
7 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 4,60
 
4,114,604,354,56  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 348 Adrian Wasswa Aalberg Romerike Friidrett 4,31
 
+1,2-0,3-2,3-2,4  
4,224,313,833,79  
2 350 Brian Kato Aalberg Romerike Friidrett 3,97
 
+0,4-1,60,0-0,7  
3,933,663,953,97  
3 166 Oscar Strand-Bjørtomt Hurdal IL 3,84
 
+0,9-1,6+0,2-3,0  
3,843,603,813,61  
4 365 Sturla Sigurdsson Runar, IL 3,54
 
+0,3+1,3-1,4+0,1  
3,533,543,513,53  
5 177 Torjus Stalleland Stokstad Hvam IL 3,50
 
+0,9-0,7 -0,8  
3,443,41x3,50  
6 611 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 3,46
 
+1,1+2,8 -2,0  
3,163,46x3,36  
7 275 Oliver Wiik Moss IL 3,45
 
+1,4+1,1-0,8-2,1  
3,313,373,453,32  
8 237 Siver Fremstad Lena IF 3,33
 
+0,20,0 0,0  
3,333,23x2,84  
9 288 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 3,23
 
+1,3+0,2-0,3-2,4  
3,233,132,903,19  
10 340 Hans Christopher Melbye Ringerike Friidrettsklubb 3,16
 
+1,9+0,3-0,3   
2,472,483,16x  
11 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 2,84
 
 +0,1-1,5+0,4  
x2,842,642,64  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 438 Sigurd Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 30,63
2 43 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 30,72
3 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 30,88
4 420 Mathias Eek Sørum IL 31,42
5 409 Mathias Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 33,48
6 363 Laurits Halkier Egelie Runar, IL 34,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.2
1 363 Laurits Halkier Egelie Runar, IL 14,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 179 Leon Alexander Asante Washington Idrettslaget Ros 1,44,81
2 589 Jonas Solberg Røstum Vidar, Sportsklubben 1,47,81
3 43 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 1,57,77
4 420 Mathias Eek Sørum IL 1,59,21
5 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 2,05,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Mathias Eek Sørum IL 3,89
 
-1,0-2,6-0,6-2,9  
3,893,133,723,70  
2 409 Mathias Bergum Lygre Søndre Land IL, Friidrett 3,82
 
-1,0-2,8-2,8-3,2  
3,543,683,803,82  
3 432 Brage Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 3,82
 
 -0,8    
x3,82xx  
4 43 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 3,71
 
-1,5-2,6-2,3-2,1  
3,573,493,713,50  
5 363 Laurits Halkier Egelie Runar, IL 3,62
 
-2,7-1,9 -1,5  
3,203,62x3,59  
6 438 Sigurd Nordbach Husby Stjørdal Friidrettsklubb 3,55
 
-1,1-0,9-1,9-2,2  
3,493,453,363,55  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk omløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 128 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 10,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 228 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 1,41,39
2 534 Fabian Vibekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,41,45
3 255 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 1,41,99
4 67 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 1,46,16
5 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,51,44
6 415 Andreas Lade Sørum IL 1,53,44
7 128 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,02,57
  50 Lucas Lopes Patey BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Jon Forø-Sandodden Stjørdal Friidrettsklubb 5,38
 
 -2,1+0,2+1,9+1,0 
x5,385,385,274,84x
2 220 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 5,08
 
-3,2 -0,5  +2,2
5,08x5,01xx4,83
3 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,83
 
+0,4-0,6-3,8+3,0+3,9+0,3
4,254,414,834,454,664,48
4 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,57
 
-0,1-3,2+3,9 +3,4+0,8
4,574,514,35x4,294,38
5 161 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 4,39
 
-0,4+0,8-0,1+3,1+1,8+0,6
4,173,764,334,154,394,28
6 228 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 4,10
 
+0,2-3,6+1,5+4,1  
4,054,074,103,91xx
7 414 Elias Solbu Grøttumsbraaten Sørkedalens IF 3,97
 
+0,5-1,2-3,6-0,4+1,4 
3,683,973,923,733,91x
  249 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 161 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 2,20
 
1,70
o
1,80
o
1,90
o
2,00
xxo
2,10
xxo
2,20
o
2,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 296 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,33,69
2 603 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 1,34,24
3 198 Magnus Maximilian Odland IL Koll 1,34,48
4 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,34,75
5 418 Marcus Eek Sørum IL 1,35,95
6 192 Axel Wold Møller IL Koll 1,37,92
7 374 Haakon Alexander Kollerud Johansen Sandvin, IL 1,38,77
8 535 Fredrik Fyksen Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,41,02
9 189 Mathias Johansen IK Hind 1,41,77
10 447 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 1,42,37
11 407 Johan Engelien Andresen Søndre Land IL, Friidrett 1,42,48
12 9 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 1,42,90
13 267 Filip NĂĽvik Moss IL 1,50,44
14 553 Marius Myran Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,50,45
15 380 Adrian Monkvik Sarpsborg IL 1,51,09
16 521 Andreas Fyksen Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,54,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.7
1 377 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 12,81
2 189 Mathias Johansen IK Hind 12,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 533 Even Jakob Ragnhildsløkken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,07
 
-0,1+2,1+1,1+0,0 -1,2
5,074,934,874,59x4,85
2 232 HĂĽkon Klausen Holth Larvik Turn & IF 4,93
 
+0,9+0,2+0,2 -0,3+0,1
4,934,684,54x4,384,56
3 377 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 4,69
 
+0,4+2,3-0,4-1,4 -0,2
4,694,624,544,62x4,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 447 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 2,60
 
1,70
o
1,80
o
1,90
o
2,00
xo
2,10
xo
2,20
xo
2,30
xxo
2,40
o
2,50
o
2,60
xxo
2,70
xxx
2 140 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 1,60
 
1,50
o
1,60
xo
1,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2.2
1 172 Julian Zhang Førsund Hvam IL 14,49
2 151 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 19,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 447 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 5,20,02
2 361 Falk Halkier Egelie Runar, IL 5,54,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 172 Julian Zhang Førsund Hvam IL 40,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 233 Ole Einar Gjetrang Larvik Turn & IF 15,58
2 379 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 16,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 300 m hekk (84,0 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 127 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 41,23
2 233 Ole Einar Gjetrang Larvik Turn & IF 43,22
3 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 45,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 251 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 6,18
 
+1,8+1,6 -1,4  
5,956,18-5,83r 
2 127 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 6,01
 
 +0,8 -0,2  
x6,01x5,77r 
3 324 Aksel Wormdahl Ranheim IL 5,94
 
  -3,3-0,4  
xx5,944,72xx
4 452 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 5,49
 
 +1,4-4,6+0,0  
x5,494,905,09r 
5 375 Marcus Valentin Giørtz Mondoka Sandvin, IL 5,41
 
-0,5+1,0-3,3-0,1  
5,305,415,115,12xx
6 379 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 5,09
 
 +2,0-3,0+0,4+2,4 
x4,982,804,875,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 376 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 15,43
2 326 Emil Vestre Ranheim IL 15,82
  74 Jakob SlĂĽtten Dimna IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 54 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 19,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m Vind: +2.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  301 Odin Mihle Nordre Eidsvoll IL 11,61
  485 Simen Myhre GĂĽserud Tøyen Sportsklubb 10,20
  497 Erik Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 11,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  485 Simen Myhre GĂĽserud Tøyen Sportsklubb 3,18
 
+1,3+0,6+1,3+3,5  
2,733,183,133,03  
  497 Erik Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 2,52
 
-2,0 -0,4+1,1  
1,95x2,152,52  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  485 Simen Myhre GĂĽserud Tøyen Sportsklubb 23,34
 
18,9223,3419,8217,97  
  497 Erik Tørvold Guldbrandsen Tyrving IL 15,58
 
15,5812,2012,559,99  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.3
  168 Antoni Chybinski Hvam IL 10,09
  283 Christian Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 9,88
  297 Nikolai Olsen Orskaug Nittedal IL 10,94
  527 Benyamin Heidari Anthi Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,33
Heat: 2 Vind: -0.5
  276 HĂĽkon Mathias Berger Mosvik IL 11,00
  349 Andreas Boman Andersen Romerike Friidrett 10,69
  357 Maximilian VĂĽrvik Romerike Friidrett 9,85
  558 Nikolai Frogner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,39
  612 Mathias Dahl Lena IF 11,35
  618 Gabriel Tomaszewski Hvam IL 11,48
  636 Helmer TrollsĂĽs Olimb BĂŚkkelagets SK 9,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  168 Antoni Chybinski Hvam IL 3,14
 
+1,1-1,3-0,4+1,8  
3,143,032,982,99  
  170 Benjamin Zhou Kirkebø Hvam IL 2,11
 
+0,6-0,3-0,6+0,8  
1,831,971,772,11  
  283 Christian Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 2,98
 
+1,8+1,6-0,3   
2,982,822,92x  
  297 Nikolai Olsen Orskaug Nittedal IL 2,89
 
+4,3-0,4+0,0   
2,882,722,89x  
  349 Andreas Boman Andersen Romerike Friidrett 2,90
 
+2,7+0,2-1,4   
2,882,902,86x  
  357 Maximilian VĂĽrvik Romerike Friidrett 3,37
 
+1,2+1,8+0,6+0,8  
3,293,243,353,37  
  527 Benyamin Heidari Anthi Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,61
 
+2,4+2,0-1,3-0,2  
2,422,612,392,40  
  612 Mathias Dahl Lena IF 2,20
 
+1,8+0,0 +0,4  
2,032,20x2,16  
  618 Gabriel Tomaszewski Hvam IL 2,50
 
+0,5+0,0+0,1+2,7  
2,462,362,392,50  
  636 Helmer TrollsĂĽs Olimb BĂŚkkelagets SK 3,18
 
-0,5-0,4+1,3+0,7  
2,692,873,182,89  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  168 Antoni Chybinski Hvam IL 27,62
 
27,6223,3423,7626,86  
  170 Benjamin Zhou Kirkebø Hvam IL 20,48
 
x20,4816,4118,22  
  283 Christian Hammersmark Nitteberg Nesodden IF 31,05
 
30,0831,0526,3828,54  
  297 Nikolai Olsen Orskaug Nittedal IL 9,60
 
9,609,13xx  
  349 Andreas Boman Andersen Romerike Friidrett 19,14
 
x18,6419,14-  
  357 Maximilian VĂĽrvik Romerike Friidrett 31,26
 
26,8931,2628,0526,51  
  527 Benyamin Heidari Anthi Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,46
 
25,8529,3227,3529,46  
  558 Nikolai Frogner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 16,37
 
16,379,08x12,06  
  612 Mathias Dahl Lena IF 25,45
 
24,0521,7121,5225,45  
  618 Gabriel Tomaszewski Hvam IL 25,33
 
23,1524,3225,3324,30  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  167 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 12,02
  416 Johanne Gillebo Sørum IL 11,12
  506 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 9,97
  615 Emma Nordermoen Vidar, Sportsklubben 10,54
  601 Sofie Manum-Farstad Vind IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  167 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 3,04,09
  506 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,08,34
  615 Emma Nordermoen Vidar, Sportsklubben 2,19,85
  494 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL DNS
  601 Sofie Manum-Farstad Vind IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  167 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 4,61
 
x4,613,993,49  
  506 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 4,50
 
4,154,504,393,86  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  167 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 2,21
 
-0,9-1,3+0,5-0,1  
2,042,122,022,21  
  416 Johanne Gillebo Sørum IL 2,89
 
-0,1+2,2-1,4+1,5  
2,602,562,722,89  
  506 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 3,47
 
-0,4+0,4+1,0+1,7  
3,283,313,473,46  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 99 Celine Azyrov Fredrikstad IF 31,38
2 353 Elin Holmeide Romerike Friidrett 32,08
3 524 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,47
4 24 Hedda Amalie Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 34,77
5 194 Erika Engen Eliassen IL Koll 36,11
6 427 Cornelia Sormul Steinkjer Friidrettsklubb 38,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: -1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 353 Elin Holmeide Romerike Friidrett 11,98
2 76 Petrine Baade Eiken Dimna IL 12,75
3 194 Erika Engen Eliassen IL Koll 13,20
4 362 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 13,30
5 162 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 15,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 99 Celine Azyrov Fredrikstad IF 2,02,03
2 194 Erika Engen Eliassen IL Koll 2,15,07
3 427 Cornelia Sormul Steinkjer Friidrettsklubb 2,17,12
  24 Hedda Amalie Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 99 Celine Azyrov Fredrikstad IF 7,31
 
6,817,157,316,83  
2 643 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 6,73
 
x6,736,236,355,72 
3 353 Elin Holmeide Romerike Friidrett 6,45
 
6,046,226,455,72  
4 76 Petrine Baade Eiken Dimna IL 5,06
 
x4,775,064,62  
5 162 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 4,65
 
4,654,434,604,08  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 524 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,16
 
 +0,3+1,3+0,0  
x3,844,164,05  
2 353 Elin Holmeide Romerike Friidrett 3,80
 
+1,6-2,4+1,2-0,3  
3,753,563,733,80  
3 76 Petrine Baade Eiken Dimna IL 3,27
 
+0,3+0,3+0,8+0,9  
3,273,143,243,12  
4 24 Hedda Amalie Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 3,19
 
+1,1-1,2-2,3-2,0  
3,193,002,922,53  
5 163 Julie Øverli Hurdal IL 3,10
 
+0,2-0,8+0,9+0,2  
3,083,102,883,00  
6 427 Cornelia Sormul Steinkjer Friidrettsklubb 2,91
 
-0,4+0,6+1,2+1,1  
2,912,752,822,86  
7 162 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 2,6
 
 +0,2 -0,6  
x2,6x2,55  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.0
1 313 Sara Solli-SĂŚther Norodd, IL 29,01
2 638 Natalie Isabelle Loftesnes-Aas OppegĂĽrd IL 30,72
3 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,04
4 23 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 33,73
5 286 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 33,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: -0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,67
2 313 Sara Solli-SĂŚther Norodd, IL 11,03
3 540 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,69
4 23 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 13,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 384 Klara Helen Homlung Prøitz Sarpsborg IL 1,49,69
2 540 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,51,59
3 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,58,21
4 117 Oda Bakke Fuglerud Gjøvik Friidrettsklubb 1,58,24
5 286 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 2,04,25
6 84 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 2,11,96
7 302 Vannessa Mihle Nordre Eidsvoll IL 2,13,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,36
 
-0,1-0,2+0,7-0,9  
4,214,364,143,92  
2 23 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 3,96
 
+0,8+0,2-2,7-2,2  
3,963,923,803,75  
3 540 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,90
 
+0,7+0,0+0,4-2,2  
3,903,883,823,81  
4 84 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 3,78
 
+1,1+1,1-1,3-2,4  
3,753,783,463,67  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,00
 
1,80
xo
1,90
o
2,00
o
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.7
1 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 11,05
2 221 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 11,24
3 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 12,29
4 393 Frida Sønsteby-Larsen Sem IF 12,43
5 347 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 14,25
  642 Mathilde Westgaard Kristiansands IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.5
1 366 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 10,46
2 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 10,78
3 360 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 10,89
4 100 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 10,94
5 467 Martine Rooth Tjalve, IK 11,27
  287 Anna Kjønø Nittedal IL DNF
  490 Alvilde Dalan Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 10,46
2 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 10,78
3 360 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 10,89
4 100 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 10,94
5 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 11,05
6 221 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 11,24
7 467 Martine Rooth Tjalve, IK 11,27
8 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 12,29
9 393 Frida Sønsteby-Larsen Sem IF 12,43
10 347 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 14,25
  287 Anna Kjønø Nittedal IL DNF
  642 Mathilde Westgaard Kristiansands IF DNS
  490 Alvilde Dalan Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 277 Ida Othelie Berger Mosvik IL 1,45,15
2 509 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 1,46,05
3 11 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask Friidrett 1,46,30
4 393 Frida Sønsteby-Larsen Sem IF 1,46,50
5 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 1,52,36
6 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 1,53,49
7 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 1,53,83
8 360 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 1,55,10
9 366 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 1,58,18
10 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 1,58,76
11 100 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 1,59,90
12 196 Fride Engen Eliassen IL Koll 1,59,99
13 571 Erle Vullum-Bruer Utleira IL 2,00,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 4,64
 
+1,4+0,3+0,7+0,6+1,3+1,4
4,334,254,604,644,514,20
2 366 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 4,64
 
+0,1+1,9+1,2+0,1-0,3+2,1
3,724,524,474,404,204,64
3 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 4,37
 
+2,2+0,2+0,0+0,8+1,7+2,7
4,244,144,184,374,374,32
4 496 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 4,37
 
+1,6+0,1+2,4+0,6 +0,4
4,194,144,174,35x4,37
5 75 Kanutte Baade Eiken Dimna IL 4,33
 
+0,6+2,1+1,2+2.2 +1,1
4,134,104,233,83x4,33
6 100 Hedvig Bossum Brimsholm Fredrikstad IF 4,23
 
+1,2+0,1+2,3+2,9+2,2+1,4
4,033,994,184,014,234,18
7 287 Anna Kjønø Nittedal IL 4,18
 
+0,5+2,0-2,1+1,9+1,9+0,1
4,184,154,013,813,754,15
8 467 Martine Rooth Tjalve, IK 4,12
 
-0,3+2,1+0,0 +0,1+1,0
4,124,114,07x4,023,93
9 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 4,11
 
+3,3+0,1+3,4   
3,914,114,05   
10 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 3,94
 
+2,7+1,4+1,5   
3,893,943,87   
11 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 3,80
 
+2,1+3,7-0,9   
2,103,802,89   
12 347 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 3,36
 
+2,8+1,5+0,4   
2,433,363,11   
  221 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.9
1 126 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 10,00
2 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 10,05
3 429 Kaja Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 11,05
4 33 Ella Maute Torjesen Botne SK 11,05
5 142 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 13,08
  15 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 454 Elise Melkild Røen Sunndal Il Friidrett 1,48,63
2 312 Ida Aarøe Holten Norodd, IL 1,53,05
3 318 Mercedes Marie Melbye VĂŚrnes Ă˜rje IL 1,53,90
4 82 Kaja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 2,09,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 4,80
 
+2,1-1,6-1,3+0,0-2,1-0,2
4,404,144,734,804,454,80
2 126 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 4,70
 
+1,6   -0,1 
4,56xxx4,70x
3 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 4,68
 
+3,4-0,5-0,4 +0,4-1,1
4,684,604,49x4,634,57
4 169 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 4,48
 
+2,2-1,3-0,4-0,7-0,7-0,8
4,484,203,943,923,873,90
5 165 Marie Øverli Hurdal IL 4,33
 
+1,7+0,6 -1,5-1,2-1,4
4,334,03x3,733,934,18
6 33 Ella Maute Torjesen Botne SK 4,20
 
 +0,1-1,6-0,3-1,7-1,4
x4,203,864,003,964,18
7 218 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 4,19
 
 -0,5-1,4-1,5-1,5 
x4,154,194,074,10x
8 12 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 3,99
 
 +0,1-0,6   
x3,993,84---
9 82 Kaja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 3,97
 
+1,9-1,3+1,4   
3,973,373,75   
10 318 Mercedes Marie Melbye VĂŚrnes Ă˜rje IL 3,60
 
-0,3-0,9-0,1   
3,453,603,57   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 165 Marie Øverli Hurdal IL 2,30
 
1,90
o
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
xo
2,40
xxx
2 142 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 2,30
 
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
o
2,20
xo
2,30
xxo
2,40
xxx
3 429 Kaja Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 1,90
 
1,50
o
1,60
o
1,70
o
1,80
xo
1,90
o
2,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 586 Ida Marie SirevĂĽg Nordengen Vidar, Sportsklubben 5,32,36
2 473 Anna Knapstad Dehli Tønsberg Friidrettsklubb 5,45,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 43,55
2 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 44,73
3 95 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 47,61
4 146 Anna Maria Kostaris Hareid IL 49,90
5 339 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 50,18
6 4 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 52,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.8
1 184 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 11,80
2 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 12,35
3 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 12,47
4 309 Martine Vik Norna-Salhus IL 13,05
5 95 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 13,26
6 146 Anna Maria Kostaris Hareid IL 13,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 537 Frida Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,93
 
+0,4+0,6-0,1-1,9  
4,874,934,873,47xx
2 146 Anna Maria Kostaris Hareid IL 4,50
 
+1,4+1,4-0,9-1,9-0,1-0,8
4,504,304,314,374,234,25
3 145 Ane Rise Brandal Hareid IL 4,15
 
+0,9+3,0+0,9-1,1-0,6-1,5
3,074,124,034,153,863,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 86 Julie Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 5,34,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 44,61
2 307 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 47,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
1 112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,73
2 289 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 11,79
3 398 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 12,01
4 307 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 12,16
5 260 Kaija Emilie RypĂĽs Holck Modum Friidrettsklubb 13,27
  191 Mirian Gjertsen Barkbu IL Jardar DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.5
1 201 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 15,40
2 334 Sophie Sund Ranheim IL 16,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 369 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 51,50
  102 Jamila Isman Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  26 Julie Lindstad BĂŚkkelagets SK 10,87
  351 Carla Sophie Hopperstad Romerike Friidrett 10,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  26 Julie Lindstad BĂŚkkelagets SK 2,61
 
-1,9+2,4+0,3+0,1  
2,362,482,542,61  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  26 Julie Lindstad BĂŚkkelagets SK 7,61
 
7,616,05x7,40  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m Vind: -0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  5 Eline Haugen Seiersten Ă…s IL 11,67
  173 Leah Marie Haraldstad Oppegaard Hvam IL 10,09
  236 Live Fremstad Lena IF 10,90
  419 Maria Eek Sørum IL 10,60
  639 Agnes Rimstad Raumnes & Årnes IL 11,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde (sone 0,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  5 Eline Haugen Seiersten Ă…s IL 2,12
 
+0,0+0,8+1,7   
2,092,012,12x  
  173 Leah Marie Haraldstad Oppegaard Hvam IL 2,97
 
-1,4+2,4 +1,1  
2,832,97x2,68  
  236 Live Fremstad Lena IF 2,93
 
+0,2+1,3+3,3+0,9  
2,922,832,922,93  
  419 Maria Eek Sørum IL 2,92
 
+1,1+0,3+1,5-0,3  
2,852,882,842,92  
  639 Agnes Rimstad Raumnes & Årnes IL 3,08
 
+0,3+0,6+1,9-0,2  
3,022,893,082,96  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  5 Eline Haugen Seiersten Ă…s IL 10,12
 
10,127,308,458,97  
  236 Live Fremstad Lena IF 17,55
 
14,8417,5517,3415,81  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 430 Live Johannessen Solheimdal Steinkjer Friidrettsklubb 4,23,34
2 470 Selma Løchen Engdahl Tjalve, IK 4,23,70
3 428 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 4,23,85
4 147 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,24,43
5 372 Vienna Søyland Dahle Sandnes IL 4,30,80
6 465 Malin Edland Tjalve, IK 4,31,02
7 149 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,37,79
8 304 Andrea NygĂĽrd Vie Norna-Salhus IL 4,39,64
9 219 Marie Kristine Malmgren Kristiansands IF 4,53,08
10 293 Ida Madeleine Fuglset Nittedal IL 4,54,25
11 239 Frida Byfuglien Lillehammer IF 5,00,15
12 317 Malin Høntorp OppegĂĽrd IL 5,02,47
13 315 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 5,03,62
14 510 Ragnhild Lindhjem-Godal Tyrving IL 5,05,34
15 216 Irun Berget Hedegart Kristiansands IF 5,06,52
  148 Nora Jakobsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
  159 Hedda Leirvik Hommelvik IL DNF
  247 Oda BrĂĽten Richenberg Lillehammer IF DNF
  256 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 149 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,28,16
2 372 Vienna Søyland Dahle Sandnes IL 9,28,27
3 442 Hanne Mjøen Maridal Strindheim il 9,28,54
4 316 Kristine Meinert Rød OppegĂĽrd IL 9,32,16
5 147 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,35,61
6 96 Kristin Waaktaar Opland FlatĂĽs Idrettslag 9,56,29
7 68 Marte Lien Johnsen ByĂĽsen IL 9,59,38
8 219 Marie Kristine Malmgren Kristiansands IF 10,29,55
9 530 Elise Mobrenna Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,16,74
  216 Irun Berget Hedegart Kristiansands IF DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 149 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,28,16
2 372 Vienna Søyland Dahle Sandnes IL 9,28,27
3 442 Hanne Mjøen Maridal Strindheim il 9,28,54
4 316 Kristine Meinert Rød OppegĂĽrd IL 9,32,16
5 147 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,35,61
6 96 Kristin Waaktaar Opland FlatĂĽs Idrettslag 9,56,29
7 68 Marte Lien Johnsen ByĂĽsen IL 9,59,38
8 219 Marie Kristine Malmgren Kristiansands IF 10,29,55
9 530 Elise Mobrenna Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,16,74
  216 Irun Berget Hedegart Kristiansands IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,02,71
2 303 Alexandra Tunes Lund Norna-Salhus IL 1,02,74
3 176 Synne Mørk Markussen Hvam IL 1,05,17
4 235 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 1,06,48
5 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 1,12,07
Heat: 2
1 493 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 59,19
2 89 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,00,46
3 528 Caroline Foss Høistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,00,51
4 157 Thea Lovise Nordanger Herkules 1,00,70
5 97 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø T&IF 1,00,86
Heat: 3
1 210 Louise Jørgensen Københavns IF 56,97
2 60 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 57,20
3 424 Mari Skraastad Stadsbygd IL 57,34
4 155 Lisa Maylen Stensøy Herkules 57,52
5 489 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 58,66
6 325 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 58,70
  181 Anna Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 210 Louise Jørgensen Københavns IF 56,97
2 60 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 57,20
3 424 Mari Skraastad Stadsbygd IL 57,34
4 155 Lisa Maylen Stensøy Herkules 57,52
5 489 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 58,66
6 325 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 58,70
7 493 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 59,19
8 89 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,00,46
9 528 Caroline Foss Høistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,00,51
10 157 Thea Lovise Nordanger Herkules 1,00,70
11 97 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø T&IF 1,00,86
12 529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,02,71
13 303 Alexandra Tunes Lund Norna-Salhus IL 1,02,74
14 176 Synne Mørk Markussen Hvam IL 1,05,17
15 235 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 1,06,48
16 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 1,12,07
  181 Anna Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 186 Sarah Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 1,07,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 439 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,94
 
  -1,3-0,5 +0,1
xx5,515,94x5,93
2 112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 5,39
 
+3,0+0,4 -1,5-0,1 
5,395,39x5,185,28-
3 102 Jamila Isman Fredrikstad IF 5,18
 
+2,4 -0,4-2,1 -0,1
4,86x4,984,85x5,18
4 83 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 5,00
 
  -0,5+0,0 -1,7
xx3,664,83x5,00
5 79 Synnøve VerĂĽs Grimstad Dimna IL 4,94
 
-1,6+3,5-0,2-0,3+0,6-1,8
4,074,944,564,693,514,62
6 201 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 4,91
 
+0,2+2,0-0,4-0,2+1,5-0,9
4,664,914,854,744,824,80
7 89 Sunniva Fjeld Fagernes IL 4,66
 
+1,5+2,1+0,0-0,9-0,4-0,4
4,614,454,664,414,654,61
8 573 Jenny Marie Kirkeeide Vadsø Turnforening 4,65
 
-0,7+0,1+0,1+0,5+0,1 
4,484,414,654,554,18x
  398 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 578 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 4,01,77
2 336 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 4,06,36
3 285 Sondre Martinsen Nesodden IF 4,09,22
4 41 Endre Wigaard BUL, IL i 4,11,03
5 463 Lars Wold Møller Tjalve, IK 4,11,14
6 332 Oliver Sund Ranheim IL 4,13,66
7 522 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,17,68
8 367 Tobias Repstad Andersen Rygge IL 4,18,00
9 422 Fredrik Hesjedal-Tronstad Spydeberg IL 4,21,53
10 392 Andreas Rivenes Sem IF 4,21,98
11 568 Tobias Finstad Mandt Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,22,66
12 583 Elias Haugen Torjussen Vidar, Sportsklubben 4,24,88
13 559 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,27,75
14 361 Falk Halkier Egelie Runar, IL 5,13,86
  390 Tord Franke Ulset Selsbakk IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m hinder (91,4) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 242 Kristoffer Petersen Skonnord Lillehammer IF 9,33,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 51,57
2 531 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 51,67
3 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 53,86
4 539 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 56,28
5 254 Sander Rustad-Johansen Lørenskog Friidrettslag 57,12
  284 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF DNS
  556 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 2
1 264 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 46,35
2 322 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 46,77
3 231 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 47,31
4 48 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 49,04
5 190 Tobias Johansen IK Hind 49,62
6 423 Erlend Kristian Skraastad Stadsbygd IL 51,25
  58 Sean Karl Bloom BUL, IL i DQ:
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 264 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 46,35
2 322 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 46,77
3 231 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 47,31
4 48 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 49,04
5 190 Tobias Johansen IK Hind 49,62
6 423 Erlend Kristian Skraastad Stadsbygd IL 51,25
7 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 51,57
8 531 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 51,67
9 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 53,86
10 539 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 56,28
11 254 Sander Rustad-Johansen Lørenskog Friidrettslag 57,12
  58 Sean Karl Bloom BUL, IL i DQ:
  556 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
  284 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 125 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 58,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 523 Andreas Ullern Tonning Ullensaker/Kisa IL Friidrett 16,29,69
2 448 Jonathan Alsaker-Arentz Sturla IF 17,02,22
3 107 Ola Daniel Johannessen Fredrikstad IF 17,12,50
  387 Per Owe Monkvik Sarpsborg IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 476 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 7,56
 
+0,9-2,7 +1,4+1,5 
7,567,28x7,487,49r
2 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,27
 
+2,1-1,3 +0,5 +1,0
6,857,00-7,05x7,27
3 120 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 6,67
 
+0,5 -2,0+0,3+1,0+0,5
6,38x6,366,296,516,67
4 320 Magnus Reigstad Osterøy IL 6,52
 
-0,8-0,5 +3,0+0,7+0,1
6,326,40x6,046,496,52
5 111 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 6,15
 
+1,3-1,9    
6,126,15r   
6 410 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 6,00
 
+0,9 -1,1+1,0 -0,5
5,67x5,765,42x6,00
7 113 Linus August Rygh Fyllingen IL (Allianse) 5,95
 
+0,1-0,8-2,3   
5,945,955,60r  
8 378 Sondre Witzøe Sandvin, IL 5,79
 
-0,5-3,4-2,0+0,5+3,8 
5,495,075,745,795,40x
9 433 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 4,46
 
+0,4+0,9-2,8   
4,464,124,19   
10 441 Christian Stranger-Johannessen Strindheim il 4,37
 
  -2,5   
xx4,37   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS