Norgeslekene 2022

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

05.08.2022 - 07.08.2022


Norgeslekene05.08.2022
 
G-11 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 295 Lasse LysgĂĽrd-Andersen Nittedal IL 2,44,42
2 291 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 2,57,90
3 215 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 3,00,86
4 226 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 3,09,58
5 611 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 3,19,95
6 365 Sturla Sigurdsson Runar, IL 3,20,77
7 81 Jone Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 3,36,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 43 Fredrik Ness Evensmo BUL, IL i 2,57,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 525 Audun Ludvig SjĂśstrĂśm-Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,43
2 255 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 28,13
3 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,35
4 224 Eirik Eikeland Furulund Lambertseter IF 30,13
5 414 Elias Solbu Grøttumsbraaten Sørkedalens IF 31,45
Heat: 2 Vind: +0.6
1 67 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 25,60
2 249 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 25,99
3 228 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 26,31
4 220 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 26,74
5 355 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 26,95
6 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,74
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 67 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 25,60
2 249 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 25,99
3 228 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 26,31
4 220 Olai Stav Graasvoll Kristiansands IF 26,74
5 355 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 26,95
6 525 Audun Ludvig SjĂśstrĂśm-Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,43
7 542 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,74
8 255 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 28,13
9 629 Aldric Kenarlikdjian Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,35
10 224 Eirik Eikeland Furulund Lambertseter IF 30,13
11 414 Elias Solbu Grøttumsbraaten Sørkedalens IF 31,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Andreas Lade Sørum IL 2,47,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m Vind: -1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 395 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 24,71
2 450 Nicolai Christianssønn Risø Sturla IF 24,86
3 417 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 26,39
4 418 Marcus Eek Sørum IL 26,80
5 189 Mathias Johansen IK Hind 26,86
6 225 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 27,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 9 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 2,37,19
2 94 Peder Hagen FIK Orion 2,41,30
3 553 Marius Myran Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,43,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m Vind: +0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 22,91
2 253 Elijah Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 23,68
3 31 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 25,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 362 Ingrid Strøm Juliussen Runar, IL 3,11,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 540 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,42,29
2 538 Hanna Rimstad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,51,75
3 286 Vilja Schjølberg Hegdahl Nesodden IF 3,01,57
4 610 Maria Tøsse Pihlstrøm BUL, IL i 3,14,79
5 302 Vannessa Mihle Nordre Eidsvoll IL 3,20,12
6 482 Sara Knapstad Dehli Tønsberg Friidrettsklubb 3,21,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.4
1 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 29,12
2 221 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 30,34
3 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 31,31
4 347 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 31,60
5 116 Eline Kravdal Gjøvik Friidrettsklubb 34,84
Heat: 2 Vind: +0.1
1 592 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 27,74
2 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 28,26
3 366 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 28,73
4 298 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 28,85
5 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 29,12
6 496 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 29,13
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 27,74
2 32 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 28,26
3 366 Vigdis Sigurdsdottir Runar, IL 28,73
4 298 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 28,85
5 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 29,12
6 27 Mari Helene Brandstadmoen BĂŚkkelagets SK 29,12
7 496 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 29,13
8 221 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 30,34
9 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 31,31
10 347 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 31,60
11 116 Eline Kravdal Gjøvik Friidrettsklubb 34,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 360 Anna Strøm Juliussen Runar, IL 2,52,90
2 2 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 2,52,92
3 104 Luna Andrine Stang Fredrikstad IF 2,57,16
4 116 Eline Kravdal Gjøvik Friidrettsklubb 3,03,55
  105 Marie Elise Martiniussen Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 169 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 29,03
2 85 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 29,28
3 218 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 30,08
Heat: 2 Vind: -0.9
1 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 28,05
2 243 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 29,04
3 12 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 29,12
4 165 Marie Øverli Hurdal IL 30,01
5 429 Kaja Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 30,33
6 230 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 30,89
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 577 Ă…se Camilla Dyb Valder IL 28,05
2 169 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 29,03
3 243 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 29,04
4 12 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 29,12
5 85 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 29,28
6 165 Marie Øverli Hurdal IL 30,01
7 218 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 30,08
8 429 Kaja Sormul Aas Steinkjer Friidrettsklubb 30,33
9 230 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 30,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 85 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 2,36,19
2 82 Kaja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 3,15,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
1 39 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 28,01
2 176 Synne Mørk Markussen Hvam IL 28,85
3 445 Charlotte Lindland Turner Sturla IF 29,19
4 605 Maria Halland Herkules 30,12
5 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 30,57
6 562 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,36
Heat: 2 Vind: -1.4
1 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 26,31
2 309 Martine Vik Norna-Salhus IL 26,85
3 268 Freia Haraldsen Skaset Moss IL 27,02
4 95 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 27,20
5 591 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 27,64
6 446 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 28,95
7 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,60
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 72 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 26,31
2 309 Martine Vik Norna-Salhus IL 26,85
3 268 Freia Haraldsen Skaset Moss IL 27,02
4 95 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 27,20
5 591 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 27,64
6 39 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 28,01
7 176 Synne Mørk Markussen Hvam IL 28,85
8 446 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 28,95
9 445 Charlotte Lindland Turner Sturla IF 29,19
10 550 Linnea Marie Zacho Bratteng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,60
11 605 Maria Halland Herkules 30,12
12 300 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 30,57
13 562 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: -0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 106 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 14,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 248 Selma Holm-LombnĂŚs Lillehammer IF 27,82
2 477 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 27,98
3 110 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Fyllingen IL (Allianse) 28,30
4 549 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,34
5 240 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 29,00
6 580 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 29,30
Heat: 2 Vind: +0.2
1 489 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 26,54
2 157 Thea Lovise Nordanger Herkules 26,60
3 89 Sunniva Fjeld Fagernes IL 27,02
4 112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 27,22
5 83 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 27,64
  501 Ida Sophie Leir Tyrving IL DNS
Heat: 3 Vind: -0.7
1 609 Dorothy Mcmanus Ampong BUL, IL i 26,01
2 181 Anna Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg 26,16
3 593 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 26,36
4 359 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,84
5 493 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,17
6 97 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø T&IF 27,27
7 154 Linnea Birkelid Lekman Herkules 27,42
Heat: 4 Vind: +0.8
1 308 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 23,94
2 323 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,26
3 49 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 25,39
4 487 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Trondheim Friidrett 25,71
5 325 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 25,79
6 102 Jamila Isman Fredrikstad IF 25,83
7 70 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 26,36
Heat: 5 Vind: +0.2
1 305 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 23,73
2 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 23,94
3 271 Linn Oppegaard Moss IL 23,98
4 500 Helene Rønningen Tyrving IL 24,03
5 106 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 24,44
6 588 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 24,81
7 330 Nora Aune Ranheim IL 25,00
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 305 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 23,73
2 488 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 23,94
3 308 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 23,94
4 271 Linn Oppegaard Moss IL 23,98
5 500 Helene Rønningen Tyrving IL 24,03
6 106 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 24,44
7 588 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 24,81
8 330 Nora Aune Ranheim IL 25,00
9 323 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,26
10 49 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 25,39
11 487 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Trondheim Friidrett 25,71
12 325 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 25,79
13 102 Jamila Isman Fredrikstad IF 25,83
14 609 Dorothy Mcmanus Ampong BUL, IL i 26,01
15 181 Anna Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg 26,16
16 593 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 26,36
17 70 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 26,36
18 489 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 26,54
19 157 Thea Lovise Nordanger Herkules 26,60
20 359 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,84
21 89 Sunniva Fjeld Fagernes IL 27,02
22 493 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,17
23 112 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 27,22
24 97 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø T&IF 27,27
25 154 Linnea Birkelid Lekman Herkules 27,42
26 83 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 27,64
27 248 Selma Holm-LombnĂŚs Lillehammer IF 27,82
28 477 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 27,98
29 110 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Fyllingen IL (Allianse) 28,30
30 549 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,34
31 240 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 29,00
32 580 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 29,30
  501 Ida Sophie Leir Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 303 Alexandra Tunes Lund Norna-Salhus IL 2,22,41
2 206 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 2,22,44
3 381 Astrid Bakkevik Finnestad Sarpsborg IL 2,24,74
4 212 Amalie Heisel Westgaard Kristiansands IF 2,26,58
5 137 Synne Heggøy Fjeldberg Gular, IL 2,26,77
6 369 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,27,86
7 315 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,29,89
8 388 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 2,30,38
9 256 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,31,39
  529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
Heat: 2
1 430 Live Johannessen Solheimdal Steinkjer Friidrettsklubb 2,12,82
2 385 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,13,16
3 424 Mari Skraastad Stadsbygd IL 2,13,75
4 386 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 2,13,86
5 91 Anniken Årebrot FIK Orion 2,15,91
6 304 Andrea NygĂĽrd Vie Norna-Salhus IL 2,16,46
7 489 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 2,19,87
8 159 Hedda Leirvik Hommelvik IL 2,20,95
9 86 Julie Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 2,30,61
Heat: 3
1 337 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 2,04,75
2 519 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,13
3 371 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 2,07,71
4 391 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 2,08,11
5 185 Sara Busic Idrettslaget Skjalg 2,08,24
6 428 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 2,08,50
7 182 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 2,09,11
8 547 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,11,41
  616 EilĂŠn Brenne Herkules DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 337 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 2,04,75
2 519 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,13
3 371 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 2,07,71
4 391 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 2,08,11
5 185 Sara Busic Idrettslaget Skjalg 2,08,24
6 428 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 2,08,50
7 182 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 2,09,11
8 547 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,11,41
9 430 Live Johannessen Solheimdal Steinkjer Friidrettsklubb 2,12,82
10 385 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,13,16
11 424 Mari Skraastad Stadsbygd IL 2,13,75
12 386 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 2,13,86
13 91 Anniken Årebrot FIK Orion 2,15,91
14 304 Andrea NygĂĽrd Vie Norna-Salhus IL 2,16,46
15 489 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 2,19,87
16 159 Hedda Leirvik Hommelvik IL 2,20,95
17 303 Alexandra Tunes Lund Norna-Salhus IL 2,22,41
18 206 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 2,22,44
19 381 Astrid Bakkevik Finnestad Sarpsborg IL 2,24,74
20 212 Amalie Heisel Westgaard Kristiansands IF 2,26,58
21 137 Synne Heggøy Fjeldberg Gular, IL 2,26,77
22 369 Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,27,86
23 315 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,29,89
24 388 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 2,30,38
25 86 Julie Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 2,30,61
26 256 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,31,39
  616 EilĂŠn Brenne Herkules DNF
  529 ElĂŠn Linchausen Skar Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 110 m hekk (106,7 9,14m) Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Herman Ellingsen Gneist,IL 14,56
2 120 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 15,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 554 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,85
2 328 Markus Lie-Nordsjø Ranheim IL 24,94
3 254 Sander Rustad-Johansen Lørenskog Friidrettslag 25,57
4 433 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 27,24
5 545 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,30
6 356 Lars Skogvold Romerike Friidrett 27,64
7 352 Eirik Hanssen Romerike Friidrett 27,66
  6 Mikkel Large FinnbrĂĽten Ă…s IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.7
1 368 Paul-Louis O"Rock Salangen IF 23,74
2 58 Sean Karl Bloom BUL, IL i 23,76
3 19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 23,99
4 333 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 24,04
5 282 William Holm Høva Nesbyen IL Friidrett 24,41
6 188 Theodor Volline Nessler Idrettslaget Skjalg 24,60
7 71 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 24,87
8 515 Teodor Miller Tyrving IL 25,09
Heat: 3 Vind: +1.4
1 284 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 23,17
2 17 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 23,44
3 514 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 23,50
4 40 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 23,66
5 326 Emil Vestre Ranheim IL 23,79
6 78 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 23,94
7 38 Ariand Shegani BUL, IL i 24,02
8 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 24,15
Heat: 4 Vind: -0.1
1 47 Jonathan Holen BUL, IL i 22,52
2 62 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 22,67
3 378 Sondre Witzøe Sandvin, IL 22,69
4 54 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 22,97
5 457 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 23,35
6 36 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 23,53
7 531 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,59
Heat: 5 Vind: -1.0
1 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 22,32
2 604 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 22,69
3 48 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 22,73
4 412 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 22,74
5 63 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i 22,90
6 402 Christian Øydne Søgne IL 23,26
  306 Fredrik Haavardtun Gullachsen Norna-Salhus IL DNS
Heat: 6 Vind: -0.4
1 55 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 21,95
2 389 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 22,55
3 111 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 22,71
4 504 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 22,76
5 93 Martin Pettersen FIK Orion 23,04
6 125 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,24
  498 Even Pettersen Tyrving IL DNS
Heat: 7 Vind: -1.8
1 8 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22,14
2 217 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 22,29
3 187 Simen Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg 22,39
4 495 Einar Johannes Rye Tyrving IL 22,50
5 486 Christian Mensah Trondheim Friidrett 22,51
6 311 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 22,73
7 469 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 22,95
Heat: 8 Vind: -1.6
1 183 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 20,89
2 231 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 21,35
3 121 Herman Ellingsen Gneist,IL 21,50
4 310 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 21,64
5 131 Filip Bøe Gular, IL 22,06
6 263 August Hemstad Moelven IL 22,17
7 274 Oliver Tollefsen Moss IL 22,32
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 183 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 20,89
2 231 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 21,35
3 121 Herman Ellingsen Gneist,IL 21,50
4 310 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 21,64
5 55 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 21,95
6 131 Filip Bøe Gular, IL 22,06
7 8 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22,14
8 263 August Hemstad Moelven IL 22,17
9 217 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 22,29
10 466 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 22,32
11 274 Oliver Tollefsen Moss IL 22,32
12 187 Simen Bogunovic Larsen Idrettslaget Skjalg 22,39
13 495 Einar Johannes Rye Tyrving IL 22,50
14 486 Christian Mensah Trondheim Friidrett 22,51
15 47 Jonathan Holen BUL, IL i 22,52
16 389 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 22,55
17 62 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 22,67
18 604 Bereket Geda Wayu BUL, IL i 22,69
19 378 Sondre Witzøe Sandvin, IL 22,69
20 111 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 22,71
21 48 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 22,73
22 311 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 22,73
23 412 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 22,74
24 504 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 22,76
25 63 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i 22,90
26 469 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK 22,95
27 54 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 22,97
28 93 Martin Pettersen FIK Orion 23,04
29 284 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 23,17
30 125 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,24
31 402 Christian Øydne Søgne IL 23,26
32 457 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 23,35
33 17 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 23,44
34 514 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 23,50
35 36 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 23,53
36 531 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,59
37 40 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 23,66
38 368 Paul-Louis O"Rock Salangen IF 23,74
39 58 Sean Karl Bloom BUL, IL i 23,76
40 326 Emil Vestre Ranheim IL 23,79
41 78 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 23,94
42 19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 23,99
43 38 Ariand Shegani BUL, IL i 24,02
44 333 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 24,04
45 13 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 24,15
46 282 William Holm Høva Nesbyen IL Friidrett 24,41
47 188 Theodor Volline Nessler Idrettslaget Skjalg 24,60
48 554 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,85
49 71 Gabriel OvervĂĽg Dimna IL 24,87
50 328 Markus Lie-Nordsjø Ranheim IL 24,94
51 515 Teodor Miller Tyrving IL 25,09
52 254 Sander Rustad-Johansen Lørenskog Friidrettslag 25,57
53 433 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 27,24
54 545 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,30
55 356 Lars Skogvold Romerike Friidrett 27,64
56 352 Eirik Hanssen Romerike Friidrett 27,66
  6 Mikkel Large FinnbrĂĽten Ă…s IL DNS
  498 Even Pettersen Tyrving IL DNS
  306 Fredrik Haavardtun Gullachsen Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 2000 m hinder (91,4) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 536 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,41,91
  632 Markus Lysaker Høgne Aurskog - Høland Friidrettslag DNF
  633 Bendik Schartum Thorbjørnsen BUL, IL i DNF
  543 Jacob Boutera Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 41 Endre Wigaard BUL, IL i 8,51,09
2 460 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve, IK 8,54,57
3 292 Filip Skari Nittedal IL 9,01,00
4 394 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 9,04,54
5 582 Eirik Ophus Vidar, Sportsklubben 9,04,55
6 584 Erlend Berger Vidar, Sportsklubben 9,05,92
7 585 Henrik Mobakk Nilsson Vidar, Sportsklubben 9,07,40
8 244 Magnus Halvorsrud Salberg Lillehammer IF 9,09,89
9 7 Victor Samuel Synnestvedt Ă…sen IL 9,11,06
10 544 Jens Kristian Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,23,72
11 364 Magnus Skinlo Liljedal Runar, IL 9,24,48
12 278 Erlend Angelo Namdal løpeklubb 9,28,64
13 505 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 9,34,19
14 568 Tobias Finstad Mandt Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,34,80
15 559 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,36,47
16 319 Emil Hagevik Bakke Oslostudentenes IK 9,37,68
17 314 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 9,53,05
18 259 HĂĽkan Eriksson Malungs Skid & Friidrott 9,55,62
  518 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
Heat: 2
1 455 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,21,16
2 342 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,21,24
3 66 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,21,78
4 597 Sjur PrestsĂŚter Vidar, Sportsklubben 8,25,33
5 548 Kristian BrĂĽthen Børve Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,88
6 443 Henrik Marius Laukli Strindheim il 8,26,91
7 138 Tore Akerlie Gular, IL 8,27,62
8 135 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,29,02
9 468 Mikkel Blikstad Thomassen Tjalve, IK 8,30,88
10 129 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,35,11
11 21 Mads Kristoffer Waaler Aurskog - Høland Friidrettslag 8,35,90
12 156 Marius Liljeberg Wang Herkules 8,36,47
13 449 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,39,15
14 208 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 8,40,46
15 207 Andreas Biørnstad Schwencke Kamp/Vestheim IF 8,41,28
16 209 Eric Westberg KFUM Örebro Friidrott 8,42,18
17 290 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,42,93
18 390 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,44,81
19 205 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,45,57
20 25 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,46,55
21 124 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 9,08,63
  526 Awet Nftalem Kibrab Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 3
1 626 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 7,44,91
2 543 Jacob Boutera Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,51,15
3 34 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,56,23
4 619 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 8,03,03
5 607 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,05,41
6 520 Andreas Fjeld Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,06,67
7 130 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,07,23
8 620 Corey CAMPBELL Team East Lothian 8,09,02
9 204 Eivind Øygard Jølster IL 8,13,76
10 321 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 8,14,44
11 153 Halvor Nymoen Winberg Herkules 8,17,10
12 222 HĂĽkon Moe Berg KyrksĂŚterøra IL 8,19,17
13 133 Johannes Teigland Gular, IL 8,19,23
14 10 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 8,19,35
15 370 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,19,59
16 622 VladimĂ­r Marcik CZE 8,19,90
17 563 Simen GløgĂĽrd Stensrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,87
18 431 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,30,24
19 134 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 8,44,35
  118 Andreas Iden Gneist,IL DNF
  631 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  634 Matias Andersen Førde Gular, IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 626 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 7,44,91
2 543 Jacob Boutera Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,51,15
3 34 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,56,23
4 619 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 8,03,03
5 607 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,05,41
6 520 Andreas Fjeld Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,06,67
7 130 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,07,23
8 620 Corey CAMPBELL Team East Lothian 8,09,02
9 204 Eivind Øygard Jølster IL 8,13,76
10 321 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 8,14,44
11 153 Halvor Nymoen Winberg Herkules 8,17,10
12 222 HĂĽkon Moe Berg KyrksĂŚterøra IL 8,19,17
13 133 Johannes Teigland Gular, IL 8,19,23
14 10 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 8,19,35
15 370 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,19,59
16 622 VladimĂ­r Marcik CZE 8,19,90
17 455 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,21,16
18 342 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,21,24
19 66 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,21,78
20 597 Sjur PrestsĂŚter Vidar, Sportsklubben 8,25,33
21 563 Simen GløgĂĽrd Stensrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,87
22 548 Kristian BrĂĽthen Børve Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,88
23 443 Henrik Marius Laukli Strindheim il 8,26,91
24 135 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,29,02
25 468 Mikkel Blikstad Thomassen Tjalve, IK 8,30,88
26 431 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,30,24
27 129 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,35,11
28 21 Mads Kristoffer Waaler Aurskog - Høland Friidrettslag 8,35,90
29 156 Marius Liljeberg Wang Herkules 8,36,47
30 449 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,39,15
31 208 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 8,40,46
32 207 Andreas Biørnstad Schwencke Kamp/Vestheim IF 8,41,28
33 209 Eric Westberg KFUM Örebro Friidrott 8,42,18
34 290 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,42,93
35 134 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 8,44,35
36 390 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,44,81
37 205 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,45,57
38 25 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,46,55
39 41 Endre Wigaard BUL, IL i 8,51,09
40 460 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve, IK 8,54,57
41 292 Filip Skari Nittedal IL 9,01,00
42 394 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 9,04,54
43 582 Eirik Ophus Vidar, Sportsklubben 9,04,55
44 584 Erlend Berger Vidar, Sportsklubben 9,05,92
45 585 Henrik Mobakk Nilsson Vidar, Sportsklubben 9,07,40
46 124 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 9,08,63
47 244 Magnus Halvorsrud Salberg Lillehammer IF 9,09,89
48 7 Victor Samuel Synnestvedt Ă…sen IL 9,11,06
49 544 Jens Kristian Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,23,72
50 364 Magnus Skinlo Liljedal Runar, IL 9,24,48
51 278 Erlend Angelo Namdal løpeklubb 9,28,64
52 505 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 9,34,19
53 568 Tobias Finstad Mandt Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,34,80
54 559 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,36,47
55 319 Emil Hagevik Bakke Oslostudentenes IK 9,37,68
56 314 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 9,53,05
57 259 HĂĽkan Eriksson Malungs Skid & Friidrott 9,55,62
  631 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  634 Matias Andersen Førde Gular, IL DNF
  138 Tore Akerlie Gular, IL 8,27,62
  518 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  118 Andreas Iden Gneist,IL DNF
  526 Awet Nftalem Kibrab Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 594 Petter Andreas Schrøder Brennhovd Vidar, Sportsklubben 2,03,91
2 539 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,86
3 281 Ole HĂĽkon BrĂĽten Ryen Nesbyen IL Friidrett 2,12,27
4 327 Jonathan Tønne-Johansen Ranheim IL 2,12,28
5 14 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett 2,13,29
6 265 Skjalg Kongssund Moelven IL 2,13,92
7 401 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 2,14,36
8 279 Erlend Juven Nesbyen IL Friidrett 2,14,43
9 472 Sverre Avlund Børringbo Tjalve, IK 2,16,95
  531 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 2
1 280 Filmon Gidey Hagos Nesbyen IL Friidrett 2,00,35
2 285 Sondre Martinsen Nesodden IF 2,01,61
3 341 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike Friidrettsklubb 2,02,84
4 464 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 2,03,06
5 463 Lars Wold Møller Tjalve, IK 2,04,39
6 332 Oliver Sund Ranheim IL 2,04,81
7 512 Sebastian Selbekk Tyrving IL 2,05,04
8 338 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 2,06,52
9 35 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 2,12,08
  630 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
Heat: 3
1 109 Sverre Grønvold Friidrettsklubben Ren-Eng 1,57,19
2 565 Sondre Strande Omland Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,59,69
3 423 Erlend Kristian Skraastad Stadsbygd IL 2,00,11
4 541 Iver Hjelbak-Eriksen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,01,72
5 522 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,45
6 507 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,05,35
  400 Christian Bredesen Snøgg Friidrett DNF
  556 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  627 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il DNF
Heat: 4
1 640 Merih Solomon Hailemicheal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,55,89
2 190 Tobias Johansen IK Hind 1,56,60
3 44 Halvard Grape Fladby BUL, IL i 1,57,58
4 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 1,59,61
5 336 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 2,00,08
6 599 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 2,01,17
  331 Ole Sivert Røyrhus Ranheim IL DNF
  479 Oliver Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb DNF
  631 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 640 Merih Solomon Hailemicheal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,55,89
2 190 Tobias Johansen IK Hind 1,56,60
3 109 Sverre Grønvold Friidrettsklubben Ren-Eng 1,57,19
4 44 Halvard Grape Fladby BUL, IL i 1,57,58
5 425 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 1,59,61
6 565 Sondre Strande Omland Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,59,69
7 336 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 2,00,08
8 423 Erlend Kristian Skraastad Stadsbygd IL 2,00,11
9 280 Filmon Gidey Hagos Nesbyen IL Friidrett 2,00,35
10 599 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 2,01,17
11 285 Sondre Martinsen Nesodden IF 2,01,61
12 541 Iver Hjelbak-Eriksen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,01,72
13 522 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,45
14 341 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike Friidrettsklubb 2,02,84
15 464 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 2,03,06
16 594 Petter Andreas Schrøder Brennhovd Vidar, Sportsklubben 2,03,91
17 463 Lars Wold Møller Tjalve, IK 2,04,39
18 332 Oliver Sund Ranheim IL 2,04,81
19 512 Sebastian Selbekk Tyrving IL 2,05,04
20 507 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,05,35
21 338 Mathias Hoelsveen Raufoss Friidrett 2,06,52
22 539 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,86
23 35 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 2,12,08
24 281 Ole HĂĽkon BrĂĽten Ryen Nesbyen IL Friidrett 2,12,27
25 327 Jonathan Tønne-Johansen Ranheim IL 2,12,28
26 14 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett 2,13,29
27 265 Skjalg Kongssund Moelven IL 2,13,92
28 401 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 2,14,36
29 279 Erlend Juven Nesbyen IL Friidrett 2,14,43
30 472 Sverre Avlund Børringbo Tjalve, IK 2,16,95
  400 Christian Bredesen Snøgg Friidrett DNF
  479 Oliver Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb DNF
  331 Ole Sivert Røyrhus Ranheim IL DNF
  556 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  631 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  627 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il DNF
  630 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  531 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS