Norgeslekene 2022

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

05.08.2022 - 07.08.2022


Norgeslekene
 
MS 3000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 41 Endre Wigaard BUL, IL i 8,51,09
2 460 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve, IK 8,54,57
3 292 Filip Skari Nittedal IL 9,01,00
4 394 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 9,04,54
5 582 Eirik Ophus Vidar, Sportsklubben 9,04,55
6 584 Erlend Berger Vidar, Sportsklubben 9,05,92
7 585 Henrik Mobakk Nilsson Vidar, Sportsklubben 9,07,40
8 244 Magnus Halvorsrud Salberg Lillehammer IF 9,09,89
9 7 Victor Samuel Synnestvedt Ă…sen IL 9,11,06
10 544 Jens Kristian Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,23,72
11 364 Magnus Skinlo Liljedal Runar, IL 9,24,48
12 278 Erlend Angelo Namdal løpeklubb 9,28,64
13 505 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 9,34,19
14 568 Tobias Finstad Mandt Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,34,80
15 559 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,36,47
16 319 Emil Hagevik Bakke Oslostudentenes IK 9,37,68
17 314 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 9,53,05
18 259 HĂĽkan Eriksson Malungs Skid & Friidrott 9,55,62
  518 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
Heat: 2
1 455 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,21,16
2 342 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,21,24
3 66 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,21,78
4 597 Sjur PrestsĂŚter Vidar, Sportsklubben 8,25,33
5 548 Kristian BrĂĽthen Børve Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,88
6 443 Henrik Marius Laukli Strindheim il 8,26,91
7 138 Tore Akerlie Gular, IL 8,27,62
8 135 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,29,02
9 468 Mikkel Blikstad Thomassen Tjalve, IK 8,30,88
10 129 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,35,11
11 21 Mads Kristoffer Waaler Aurskog - Høland Friidrettslag 8,35,90
12 156 Marius Liljeberg Wang Herkules 8,36,47
13 449 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,39,15
14 208 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 8,40,46
15 207 Andreas Biørnstad Schwencke Kamp/Vestheim IF 8,41,28
16 209 Eric Westberg KFUM Örebro Friidrott 8,42,18
17 290 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,42,93
18 390 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,44,81
19 205 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,45,57
20 25 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,46,55
21 124 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 9,08,63
  526 Awet Nftalem Kibrab Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 3
1 626 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 7,44,91
2 543 Jacob Boutera Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,51,15
3 34 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,56,23
4 619 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 8,03,03
5 607 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,05,41
6 520 Andreas Fjeld Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,06,67
7 130 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,07,23
8 620 Corey CAMPBELL Team East Lothian 8,09,02
9 204 Eivind Øygard Jølster IL 8,13,76
10 321 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 8,14,44
11 153 Halvor Nymoen Winberg Herkules 8,17,10
12 222 HĂĽkon Moe Berg KyrksĂŚterøra IL 8,19,17
13 133 Johannes Teigland Gular, IL 8,19,23
14 10 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 8,19,35
15 370 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,19,59
16 622 VladimĂ­r Marcik CZE 8,19,90
17 563 Simen GløgĂĽrd Stensrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,87
18 431 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,30,24
19 134 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 8,44,35
  118 Andreas Iden Gneist,IL DNF
  631 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  634 Matias Andersen Førde Gular, IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 626 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 7,44,91
2 543 Jacob Boutera Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,51,15
3 34 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,56,23
4 619 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 8,03,03
5 607 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,05,41
6 520 Andreas Fjeld Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,06,67
7 130 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,07,23
8 620 Corey CAMPBELL Team East Lothian 8,09,02
9 204 Eivind Øygard Jølster IL 8,13,76
10 321 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 8,14,44
11 153 Halvor Nymoen Winberg Herkules 8,17,10
12 222 HĂĽkon Moe Berg KyrksĂŚterøra IL 8,19,17
13 133 Johannes Teigland Gular, IL 8,19,23
14 10 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 8,19,35
15 370 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,19,59
16 622 VladimĂ­r Marcik CZE 8,19,90
17 455 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,21,16
18 342 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,21,24
19 66 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,21,78
20 597 Sjur PrestsĂŚter Vidar, Sportsklubben 8,25,33
21 563 Simen GløgĂĽrd Stensrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,87
22 548 Kristian BrĂĽthen Børve Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,88
23 443 Henrik Marius Laukli Strindheim il 8,26,91
24 135 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,29,02
25 468 Mikkel Blikstad Thomassen Tjalve, IK 8,30,88
26 431 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,30,24
27 129 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,35,11
28 21 Mads Kristoffer Waaler Aurskog - Høland Friidrettslag 8,35,90
29 156 Marius Liljeberg Wang Herkules 8,36,47
30 449 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,39,15
31 208 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 8,40,46
32 207 Andreas Biørnstad Schwencke Kamp/Vestheim IF 8,41,28
33 209 Eric Westberg KFUM Örebro Friidrott 8,42,18
34 290 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,42,93
35 134 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 8,44,35
36 390 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,44,81
37 205 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,45,57
38 25 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,46,55
39 41 Endre Wigaard BUL, IL i 8,51,09
40 460 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve, IK 8,54,57
41 292 Filip Skari Nittedal IL 9,01,00
42 394 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 9,04,54
43 582 Eirik Ophus Vidar, Sportsklubben 9,04,55
44 584 Erlend Berger Vidar, Sportsklubben 9,05,92
45 585 Henrik Mobakk Nilsson Vidar, Sportsklubben 9,07,40
46 124 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 9,08,63
47 244 Magnus Halvorsrud Salberg Lillehammer IF 9,09,89
48 7 Victor Samuel Synnestvedt Ă…sen IL 9,11,06
49 544 Jens Kristian Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,23,72
50 364 Magnus Skinlo Liljedal Runar, IL 9,24,48
51 278 Erlend Angelo Namdal løpeklubb 9,28,64
52 505 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 9,34,19
53 568 Tobias Finstad Mandt Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,34,80
54 559 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,36,47
55 319 Emil Hagevik Bakke Oslostudentenes IK 9,37,68
56 314 Amund Nybakke OppegĂĽrd IL 9,53,05
57 259 HĂĽkan Eriksson Malungs Skid & Friidrott 9,55,62
  631 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  634 Matias Andersen Førde Gular, IL DNF
  138 Tore Akerlie Gular, IL 8,27,62
  518 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  118 Andreas Iden Gneist,IL DNF
  526 Awet Nftalem Kibrab Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS