Norgeslekene 2021

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

06.08.2021 - 08.08.2021


Norgeslekene
 
MS 3000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 22 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,41,33
2 49 Endre Wigaard BUL, IL i 8,41,91
3 146 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,42,70
4 368 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,43,47
5 302 Kristoffer Petersen Skonnord Lillehammer IF 8,46,96
6 658 Jonas Gjesdal Varegg Fleridrett 8,47,43
7 535 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,50,74
8 418 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,52,06
9 26 Sigurd Lund Røer BĂŚkkelagets SK 8,54,51
10 479 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 8,56,93
11 266 Kristian Frøyen Kristiansand Løpeklubb 8,57,10
12 181 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,58,65
13 27 Vegard Lund Røer BĂŚkkelagets SK 9,01,60
14 375 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 9,08,94
15 532 Knut Borkholm Sturla IF 9,11,60
16 161 Christoffer RĂźger Gulset Idrettsforening 9,13,34
17 3 Lars Opstad Vike Andebu IL 9,14,69
18 424 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag 9,27,32
19 488 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 9,42,01
20 640 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,47,19
21 370 Erlend GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 9,50,99
  40 Adrian Stene Olsen BUL, IL i DNF
  349 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL DNS
Heat: 2
1 299 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 8,11,86
2 306 Petter Johansen Lillehammer IF 8,12,33
3 140 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,14,45
4 377 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 8,14,86
5 491 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,16,58
6 180 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,16,77
7 447 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,85
8 159 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,18,45
9 151 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 8,18,96
10 155 Johannes Teigland Gular, IL 8,21,79
11 157 Matias Andersen Førde Gular, IL 8,23,76
12 514 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,23,81
13 51 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 8,23,84
14 540 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 8,25,30
15 114 Roger Øye Pollen Førde IL 8,25,92
16 387 Mathias Moen Oslostudentenes IK 8,26,42
17 524 Mads Kristoffer Waaler Strindheim il 8,31,07
18 258 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,34,29
19 657 Børge Larsson Christensen Varegg Fleridrett 8,40,50
20 191 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 8,41,12
21 160 Tore Akerlie Gular, IL 8,48,40
22 622 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,48,94
Heat: 3
1 707 Ferdinand Kvan Edman Tjalve, IK 7,45,52
2 506 Emil Danielsson SpĂĽrvägen 7,46,29
3 697 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 7,47,94
4 700 Suldan Hassan Ullevi 7,48,19
5 28 Joel Ibler Lillesø BagsvĂŚrd AC 7,49,61
6 1 Jakob Dybdal Abrahamsen Aarhus 7,51,98
7 649 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,52,72
8 156 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 7,53,01
9 256 Hlynur AndrĂŠsson IR-Reykjavik 7,54,72
10 698 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,55,19
11 37 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,57,78
12 165 Samuel Pihlstrøm Hälle IF 7,59,02
13 441 Simen Halle Haugen Runar, IL 8,08,15
14 545 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,08,62
15 150 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,09,70
16 388 Magnus Dewett Randers Freja 8,10,62
17 647 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,10,96
18 66 Simon Nebijo Karlsen Steinshamn BUL, IL i 8,12,02
19 663 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar, Sportsklubben 8,12,82
20 163 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,17,73
21 513 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,25,56
  137 Anders Bjørndal Gneist,IL DNF
  689 Ă…nung Viken Vollan I.K. DNF
  699 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 707 Ferdinand Kvan Edman Tjalve, IK 7,45,52
2 506 Emil Danielsson SpĂĽrvägen 7,46,29
3 697 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 7,47,94
4 700 Suldan Hassan Ullevi 7,48,19
5 28 Joel Ibler Lillesø BagsvĂŚrd AC 7,49,61
6 1 Jakob Dybdal Abrahamsen Aarhus 7,51,98
7 649 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,52,72
8 156 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 7,53,01
9 256 Hlynur AndrĂŠsson IR-Reykjavik 7,54,72
10 698 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,55,19
11 37 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,57,78
12 165 Samuel Pihlstrøm Hälle IF 7,59,02
13 441 Simen Halle Haugen Runar, IL 8,08,15
14 545 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,08,62
15 150 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,09,70
16 388 Magnus Dewett Randers Freja 8,10,62
17 647 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,10,96
18 299 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 8,11,86
19 66 Simon Nebijo Karlsen Steinshamn BUL, IL i 8,12,02
20 306 Petter Johansen Lillehammer IF 8,12,33
21 663 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar, Sportsklubben 8,12,82
22 140 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,14,45
23 377 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 8,14,86
24 491 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,16,58
25 180 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,16,77
26 163 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,17,73
27 447 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,85
28 159 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,18,45
29 151 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 8,18,96
30 155 Johannes Teigland Gular, IL 8,21,79
31 157 Matias Andersen Førde Gular, IL 8,23,76
32 514 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,23,81
33 51 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 8,23,84
34 540 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 8,25,30
35 513 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,25,56
36 114 Roger Øye Pollen Førde IL 8,25,92
37 387 Mathias Moen Oslostudentenes IK 8,26,42
38 524 Mads Kristoffer Waaler Strindheim il 8,31,07
39 258 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,34,29
40 657 Børge Larsson Christensen Varegg Fleridrett 8,40,50
41 191 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 8,41,12
42 22 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,41,33
43 49 Endre Wigaard BUL, IL i 8,41,91
44 146 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,42,70
45 368 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,43,47
46 302 Kristoffer Petersen Skonnord Lillehammer IF 8,46,96
47 658 Jonas Gjesdal Varegg Fleridrett 8,47,43
48 160 Tore Akerlie Gular, IL 8,48,40
49 622 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,48,94
50 535 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,50,74
51 418 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,52,06
52 26 Sigurd Lund Røer BĂŚkkelagets SK 8,54,51
53 479 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 8,56,93
54 266 Kristian Frøyen Kristiansand Løpeklubb 8,57,10
55 181 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,58,65
56 27 Vegard Lund Røer BĂŚkkelagets SK 9,01,60
57 375 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 9,08,94
58 532 Knut Borkholm Sturla IF 9,11,60
59 161 Christoffer RĂźger Gulset Idrettsforening 9,13,34
60 3 Lars Opstad Vike Andebu IL 9,14,69
61 424 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag 9,27,32
62 488 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 9,42,01
63 640 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,47,19
64 370 Erlend GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 9,50,99
  40 Adrian Stene Olsen BUL, IL i DNF
  689 Ă…nung Viken Vollan I.K. DNF
  137 Anders Bjørndal Gneist,IL DNF
  699 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  349 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS