NM Bergen 2020

Arrangert av:

18.09.2020 - 20.09.2020


NM friidrett Bergen 202020.09.2020
 
KS 100 m hekk (84,0 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 215 Andrea Rooth Lambertseter IF 13,75 Q
2 90 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 14,29 Q
3 2 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 14,50 Q
4 348 Elise Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 14,65 q
5 324 Ada Medea Westerlund Sem IF 15,09
6 130 Una Haukanes Gneist,IL 15,32
  319 Magdeli Støten Sarpsborg IL DQ:R142.4a
Heat: 2 Vind: +0.1
1 463 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 14,11 Q
2 290 Kristina Stensvoll Reppe Ranheim IL 14,20 Q
3 259 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 14,24 Q
4 194 Tonje Nedberg Idrettslaget Skjalg 14,61 q
5 466 Maria Aaberg Vidar, Sportsklubben 14,95
  428 Celina Nilsen Lundevik Tyrving IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk, Finale (84,0 8,5m) Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 215 Andrea Rooth Lambertseter IF 13,50
2 463 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 13,97
3 90 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 14,04
4 259 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 14,06
5 290 Kristina Stensvoll Reppe Ranheim IL 14,19
6 2 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 14,72
7 348 Elise Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 14,81
8 194 Tonje Nedberg Idrettslaget Skjalg 15,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Para 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.0
1 180 Ida-Louise Øverland Hind IL (13,46) 1087
2 62 Ann Selda Deliler Eidanger IL (18,58) 851
3 233 Anisa Abdulle Moelven IL (20,21) 803
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 10000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 195 Vienna Søyland Dahle Idrettslaget Skjalg 33,28,39
2 400 Maria Sagnes WĂĽgan Tjalve, IK 33,31,90
3 450 Hanne Mjøen Maridal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,39,39
4 394 Kristine Eikrem Engeset Tjalve, IK 34,20,25
5 467 Runa Skrove Falch Vidar, Sportsklubben 34,38,60
6 456 Lina Hydle Rivedal Varegg Fleridrett 34,46,73
7 135 Adele Norheim Henriksen Gular, IL 34,56,10
8 203 Siren Amelia Seiler Kristiansand Løpeklubb 35,24,21
9 200 Maryna Novik Klypetussen, IF 36,28,37
10 337 Maria Wiig Stavanger Friidrettsklubb 36,38,67
11 145 Ingrid Revheim Gular, IL 36,43,01
12 339 Silje Torsvik Stavanger Friidrettsklubb 37,20,52
13 186 Ida Tjørsvaag Idrettslaget Skjalg 37,36,02
14 336 Kristin Vabø Stavanger Friidrettsklubb 37,36,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m, Finale Vind: -2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 4 Henriette JĂŚger Aremark IF 23,60
2 465 Line Kloster Vidar, Sportsklubben 23,81
3 245 Linn Oppegaard Moss IL 24,36
4 183 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 24,41
5 332 Ingvild Meinseth Sørild FIK 24,51
6 435 Helene Rønningen Tyrving IL 24,67
7 425 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 24,75
8 326 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 25,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk, Finale (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 379 Amalie Hammild Iuel Tjalve, IK 55,63
2 215 Andrea Rooth Lambertseter IF 56,95
3 91 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 57,10
4 90 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 1,01,07
5 441 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL 1,01,40
6 23 Hanne Arstein Bergens TF 1,02,33
7 187 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 1,02,84
8 84 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 1,04,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Hedda Hynne Tjalve, IK 2,03,64
2 96 Ingeborg ØstgĂĽrd Friidrettsklubben Ren-Eng 2,05,00
3 446 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,05,55
4 296 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,06,49
5 302 Maren Halle Haugen Runar, IL 2,10,15
6 398 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 2,11,02
7 329 Caroline Sophie Røhm Fleischer Ski IL Friidrett 2,11,95
8 325 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 2,14,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 10 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 49,76
 
47,3849,7649,0248,13xx
2 31 Lotta Flatum Fallingen Brandbu IF 48,64
 
x43,6845,8945,4647,9548,64
3 72 Solveig Fredriksen Fana IL 46,94
 
42,5446,1846,5440,1841,7146,94
4 367 Berit Stunes Isene Sturla IF 42,00
 
36,8537,7039,8137,7436,5442,00
5 449 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 38,32
 
35,7938,3236,0336,5331,7234,35
6 25 Oda Marie Myklebust Bergens TF 38,10
 
x36,2137,0337,6338,1036,82
7 475 Mariell HetlesĂŚter Morken Voss IL 37,74
 
x37,7436,7935,79xx
8 321 Helle Margrethe Aspaas Selbu IL 36,14
 
35,3336,1435,98x35,87x
9 322 Julie Noraberg Nilsen Seljord Idrettslag 35,11
 
x34,0535,11   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 387 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg Tjalve, IK 12,73
 
 +1,2+0,9+2,2+0,70,0
x12,4312,6312,7312,7012,51
2 258 Mari SellevĂĽg Aarø Norna-Salhus IL 12,69
 
 +0,3-0,4 +2,2+1,2
x12,2111,62x12,6912,51
3 260 Rachel Ombeni Norna-Salhus IL 12,28
 
-0,3+0,2+0,3+1,0+0,8+0,1
11,7111,6012,0212,2811,8912,02
4 331 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 12,27
 
-0,5+1,7+0,7+2,0+0,7+0,6
11,5411,7011,8211,3411,8212,27
5 13 Iben Carnhed BĂŚkkelagets SK 12,23
 
-0,3+1,1+0,4-0,2+1,3+0,6
11,8911,9112,1312,1712,2311,94
6 5 Karoline JĂŚger Aremark IF 12,21
 
 +0,5+0,7+1,3+0,9+0,8
x11,4411,9111,6811,8212,21
7 40 Julie Margrete Gaustad BUL, IL i 11,84
 
+0,7+1,5  +1,3+1,1
11,7611,84xx11,6611,63
8 246 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 11,71
 
 +1,3+1,0+2,0 +0,6
x11,4211,7111,42x11,43
9 437 Julie Marie TangerĂĽs Bressand Tyrving IL 11,68
 
+0,5-0,1+1,1   
11,6811,4711,65   
10 14 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 11,59
 
-0,1+0,6+1,5   
11,5911,4911,37   
11 317 Emma Sofie Eriksen Sandnessjøen IL 11,13
 
+0,7-0,6+0,9   
11,0011,1311,09   
12 66 Celine Hjorth Ingebrigtsen Fana IL 11,09
 
+0,7+0,1+0,5   
11,0910,8410,71   
13 169 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,02
 
+1,0 +0,9   
10,79x11,02   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Para 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 265 Vegard Sverd Norna-Salhus IL (11,33) 1141
2 330 Sander Johansen Sømna (13,30) 886
3 207 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF (13,94) 855
4 242 Skjalg Kongssund Moelven IL (15,62) 346
5 464 Knut SørskĂĽr Vidar, Sportsklubben (14,37) 334
  208 Ole Kristian Antonsen Kristiansands IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 10000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 346 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 31,08,85
2 149 Magnus Sirnes Hjellum Gular, IL 31,09,91
3 224 Jonas LurĂĽs Hammer Lørenskog Friidrettslag 31,10,98
4 277 Mathias Moen Oslostudentenes IK 31,11,43
5 148 Johannes Teigland Gular, IL 31,14,60
6 146 Ivar Stefansson Gular, IL 31,15,36
7 274 Fredrik Morten SĂŚtran Oslostudentenes IK 31,16,60
8 297 Helge Langen Rindal IL 31,18,65
9 453 Fredrik Tordal Torgersen Varegg Fleridrett 31,27,45
10 87 Roger Øye Pollen Førde IL 31,36,44
11 358 Lars Lunde Stord IL (Allianseidrettslag) 31,37,04
12 273 Eivind Klokkehaug Oslostudentenes IK 31,45,88
13 35 Ă˜yvind Ytterhus Utengen Bratsberg IL 31,55,34
14 34 Henning Halvorsen Offigstad Bratsberg IL 31,57,41
15 373 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 32,40,60
  171 Ole Mikal Tørsdal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
  328 Ronny Losoa Sigdal Friidrettsklubb DNF
  342 Henrik Nordtug Steinkjer Friidrettsklubb DNF
  372 Jo Sverre Sande Svorkmo N.O.I. DNF
Heat: 2
1 109 Andreas Iden Gneist,IL 30,36,37
2 139 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 30,50,98
3 113 Erlend Gjerdevik Sørtveit Gneist,IL 31,09,97
4 280 Markus LoftĂĽs Osterøy IL 31,14,52
5 360 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 31,19,35
6 199 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 31,19,86
7 457 Tage Morken Augustson Varegg Fleridrett 31,23,31
8 272 Albert Didriksen Oslostudentenes IK 31,25,60
9 133 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  31,43,90
10 275 Magnus Winther Warvik Oslostudentenes IK 31,47,05
11 371 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 32,56,81
  126 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL DNF
  310 HĂĽvard Lalit ØglĂŚnd Sandnes IL DNF
  323 Tord Franke Ulset Selsbakk IF DNF
  393 Kristian Pytten Tjalve, IK DNF
  414 Cedrik Bakke Christophersen Tønsberg Friidrettsklubb DNF
  454 Halfdan-Emil FĂŚrø Varegg Fleridrett DNF
  120 Jon Temesgen OverĂĽ SĂŚtre Gneist,IL DNS
  299 Sindre Solbakken Omvik Rosendal TL DNS
Heat: 3
1 340 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 28,04,29
2 314 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 28,20,55
3 138 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 28,23,46
4 407 Sigurd Ruud Skjeseth Tjalve, IK 29,03,04
5 451 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,03,41
6 403 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 29,21,23
7 335 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL 29,21,95
8 221 Isaac Geberebrhan Tesfamichael Leksvik IL 29,22,00
9 359 Abdulaziz Mahammedsalih Ebrahim Strindheim il 29,28,35
10 197 Eivind Øygard Jølster IL 29,31,07
11 50 Weldu Negash Gebretsadik BUL, IL i 29,31,93
12 447 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,34,78
13 343 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 29,41,84
14 222 Petter Johansen Lillehammer IF 29,46,43
15 306 Erik LomĂĽs Salangen IF 30,16,42
16 365 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il 31,13,09
  51 Ă…dne Andersen Dimna IL DNF
  279 Magnus Gjerstad Osterøy IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 340 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 28,04,29
2 314 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 28,20,55
3 138 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 28,23,46
4 407 Sigurd Ruud Skjeseth Tjalve, IK 29,03,04
5 451 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,03,41
6 403 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 29,21,23
7 335 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL 29,21,95
8 221 Isaac Geberebrhan Tesfamichael Leksvik IL 29,22,00
9 359 Abdulaziz Mahammedsalih Ebrahim Strindheim il 29,28,35
10 197 Eivind Øygard Jølster IL 29,31,07
11 50 Weldu Negash Gebretsadik BUL, IL i 29,31,93
12 447 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,34,78
13 343 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 29,41,84
14 222 Petter Johansen Lillehammer IF 29,46,43
15 306 Erik LomĂĽs Salangen IF 30,16,42
16 109 Andreas Iden Gneist,IL 30,36,37
17 139 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 30,50,98
18 346 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 31,08,85
19 149 Magnus Sirnes Hjellum Gular, IL 31,09,91
20 113 Erlend Gjerdevik Sørtveit Gneist,IL 31,09,97
21 224 Jonas LurĂĽs Hammer Lørenskog Friidrettslag 31,10,98
22 277 Mathias Moen Oslostudentenes IK 31,11,43
23 365 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il 31,13,09
24 280 Markus LoftĂĽs Osterøy IL 31,14,52
25 148 Johannes Teigland Gular, IL 31,14,60
26 146 Ivar Stefansson Gular, IL 31,15,36
27 274 Fredrik Morten SĂŚtran Oslostudentenes IK 31,16,60
28 297 Helge Langen Rindal IL 31,18,65
29 360 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 31,19,35
30 199 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 31,19,86
31 457 Tage Morken Augustson Varegg Fleridrett 31,23,31
32 272 Albert Didriksen Oslostudentenes IK 31,25,60
33 453 Fredrik Tordal Torgersen Varegg Fleridrett 31,27,45
34 87 Roger Øye Pollen Førde IL 31,36,44
35 358 Lars Lunde Stord IL (Allianseidrettslag) 31,37,04
36 133 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  31,43,90
37 273 Eivind Klokkehaug Oslostudentenes IK 31,45,88
38 275 Magnus Winther Warvik Oslostudentenes IK 31,47,05
39 35 Ă˜yvind Ytterhus Utengen Bratsberg IL 31,55,34
40 34 Henning Halvorsen Offigstad Bratsberg IL 31,57,41
41 373 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 32,40,60
42 371 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 32,56,81
  171 Ole Mikal Tørsdal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
  454 Halfdan-Emil FĂŚrø Varegg Fleridrett DNF
  414 Cedrik Bakke Christophersen Tønsberg Friidrettsklubb DNF
  323 Tord Franke Ulset Selsbakk IF DNF
  393 Kristian Pytten Tjalve, IK DNF
  372 Jo Sverre Sande Svorkmo N.O.I. DNF
  126 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL DNF
  342 Henrik Nordtug Steinkjer Friidrettsklubb DNF
  328 Ronny Losoa Sigdal Friidrettsklubb DNF
  51 Ă…dne Andersen Dimna IL DNF
  310 HĂĽvard Lalit ØglĂŚnd Sandnes IL DNF
  279 Magnus Gjerstad Osterøy IL DNF
  120 Jon Temesgen OverĂĽ SĂŚtre Gneist,IL DNS
  299 Sindre Solbakken Omvik Rosendal TL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 110 m hekk (106,7 9,14m) Vind: -1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 473 Vladimir Erik Vukicevic Vidar, Sportsklubben 14,00
2 390 Joachim Sandberg Tjalve, IK 14,67
3 357 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 15,14
4 114 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 15,38
5 65 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 15,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m, Finale Vind: -1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,36
2 137 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,79
3 69 Filip Bøe Fana IL 22,05
4 356 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 22,10
5 85 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 22,15
6 284 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 22,32
7 189 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 22,34
8 422 Christian Mensah Trondheim Friidrett 23,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 57 Karsten Warholm Dimna IL 48,23
2 64 Andreas Joseph Dixon Fana IL 53,61 yc
3 117 Herman Ellingsen Gneist,IL 55,36
4 216 Alfred Hauane Larvik Turn & IF 55,61
5 395 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 56,58
6 256 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 58,34
7 294 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 59,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 312 Jakob Ingebrigtsen Sandnes IL 1,48,72
2 202 Sigurd Tveit Kristiansand Løpeklubb 1,49,08
3 430 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 1,49,15
4 43 Markus Einan BUL, IL i 1,49,56
5 6 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 1,51,24
6 29 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 1,51,87
7 49 Tobias Grønstad BUL, IL i 1,53,83
8 42 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 1,54,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  402 Markus Rooth Tjalve, IK DQ:R142.4a
1 404 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 2,08
 
1,90
o
1,95
o
2,00
o
2,05
xx-
2,08
o
2,11
xx-
2,15
x
2 68 Erlend Bolstad Raa Fana IL 2,05
 
2,00
o
2,05
xo
2,08
x-
2,11
xx
3 76 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 2,00
 
1,85
o
1,90
o
1,95
o
2,00
o
2,05
xxx
4 378 Abraham Sandvin Vogelsang Tjalve, IK 2,00
 
1,90
o
2,00
xo
2,05
xxx
5 268 Inge Gabriel Eide Johnsen NTNUI 1,95
 
1,85
o
1,90
o
1,95
o
2,00
xxx
6 61 Toralv Opsal Dimna IL 1,95
 
1,90
xo
1,95
xxo
2,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  402 Markus Rooth Tjalve, IK DQ:R142.4a
1 399 Marcus Gunnarson Thomsen Tjalve, IK 18,39
 
18,3918,2118,1318,36x18,38
2 263 Sven Martin N. Skagestad Norna-Salhus IL 17,63
 
x17,5317,63xxx
3 370 Ola Stunes Isene Sturla IF 16,40
 
x16,4015,8916,14xx
4 18 Marcin Tomasz Gasiorowski Begnadalen IL 15,87
 
15,2015,6215,71x15,8715,56
5 248 Stig Ove Dahlen Selnes Namsen Friidrettsforening 15,80
 
14,4914,56xx15,80x
6 104 Mathias Andreas Reksten Dale Gloppen Friidrettslag 14,67
 
12,6814,1314,01x14,2014,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 418 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 7,62
 
+0,5+0,9+0,60,0-0,5+1,3
7,217,207,277,487,387,62
2 462 Ingar Kiplesund Vidar, Sportsklubben 7,40
 
  +3,0-1,4-1,0+1,4
xx7,016,927,197,40
3 401 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 6,86
 
+1,5+1,8 +0,6 +0,7
6,866,86x6,62x6,79
4 404 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 6,83
 
+1,6+1,4+1,5+1,4+1,2+1,6
6,726,436,836,796,586,70
5 114 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 6,80
 
+3,2 +1,1 +2,4+2,8
6,61-6,47x6,776,80
6 421 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 6,62
 
+1,8-0,2+0,3+0,9+1,7+2,2
6,426,256,626,526,566,56
7 378 Abraham Sandvin Vogelsang Tjalve, IK 6,62
 
 +0,8+1,5+0,7+0,8+1,8
x6,346,546,626,386,54
8 408 Sindre Olsvik Tjalve, IK 6,41
 
+0,7+1,7+1,6-0,2+1,8+1,3
4,446,156,416,226,226,34
9 382 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 6,35
 
+1,9-0,1-0,1   
6,206,286,35   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Kasper Sagen BĂŚkkelagets SK 79,90
 
77,4075,4575,4673,2278,9579,90
2 206 Myron Weinberg Kristiansands IF 67,36
 
64,72x59,72x67,3664,31
3 445 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 66,47
 
66,47-----
4 270 Elias Hovden Nilsen Ă˜rsta IL 63,55
 
60,49x62,48xx63,55
5 37 Vebjørn Kaldahl Bottenvik Bryne Friidrettsklubb 63,36
 
62,1253,6959,2659,0460,3963,36
6 55 Iver Saunes Moldskred Dimna IL 59,56
 
59,4359,5656,9657,0955,6758,33
7 204 Daniel Thrana Kristiansands IF 59,51
 
46,4658,87x59,5154,7457,45
8 318 Benjamin Gressløs Sarpsborg IL 58,99
 
58,9955,2557,9353,6156,8553,51
9 161 Christer Richard Stenersrød Halden IL 57,76
 
x56,9957,76   
10 153 Sebastian Wichstrøm Rolland Gular, IL 56,26
 
56,2656,11x   
11 431 Donavan Miloss Tyrving IL 55,06
 
55,06x53,62   
12 45 Ruben Martinsen BUL, IL i 54,98
 
54,98x49,38   
Heat 3 start: 12:00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS