NM Hamar 2019

Arrangert av: Hamar IL, Fik Orion

02.08.2019 - 04.08.2019


NM Hamar 2019
 
MS 10 000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 213 Alexander Bratreit Kirkeberg Namdal løpeklubb 30,43,48
2 161 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 30,54,14
3 121 Martin Finne Gular, IL 30,55,29
4 211 Ola Berg Fines Mosvik IL - Friidrett 31,04,03
5 240 Magnus Winther Warvik NTNUI 31,09,90
6 324 Kjell Arne TrĂŚlnes Sømna IL 31,26,68
7 323 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 31,28,90
8 418 Sondre Skipenes Øvre-Helland Viking, TIF 31,36,79
9 314 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 31,37,59
10 259 Sindre Solbakken Omvik Rosendal TL 31,50,91
11 297 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 31,51,74
12 298 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 31,53,71
13 360 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb 31,54,90
14 190 Petter Johansen Lillehammer IF 31,58,73
15 228 Kristoffer Ohnstad Hjelmeland Norna-Salhus IL 31,59,91
16 312 Erlend Gjerdevik Sørtveit Strindheim il 32,00,05
17 315 Mats Bjørgum Strindheim il 32,02,60
18 337 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK 32,23,29
19 245 Magnus Gjerstad Osterøy IL 32,35,15
20 325 Lasse Blom Sømna IL 32,41,80
21 153 Simen Jerry Bergseth Idrettslaget Skjalg 32,51,13
22 291 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 33,37,60
  313 Haben Brhane Gebrehiwet Strindheim il DNF
Heat: 2
1 413 Sondre Nordstad Moen Vidar, Sportsklubben 28,13,14
2 276 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 29,19,23
3 113 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 29,44,98
4 160 Erik Udø Pedersen Kristiansand Løpeklubb 29,45,17
5 120 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 29,59,20
6 80 Thomas Fremo Fjellørnen IL 30,09,90
7 210 Eirik Mysen Mosvik IL - Friidrett 30,12,93
8 270 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 30,14,53
9 157 Eivind Øygard Jølster IL 30,14,69
10 311 Ebrahim Abdulaziz Strindheim il 30,18,33
11 184 Isaac Tesfamichael Leksvik IL 30,25,85
12 350 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 30,33,52
13 55 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 30,35,35
14 404 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 30,38,55
15 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 30,52,65
16 103 Andreas Iden Gneist,IL 31,04,13
17 310 Dag Blandkjenn Strindheim il 31,07,53
18 264 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett 31,27,66
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Sondre Nordstad Moen Vidar, Sportsklubben 28,13,14
2 276 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 29,19,23
3 113 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 29,44,98
4 160 Erik Udø Pedersen Kristiansand Løpeklubb 29,45,17
5 120 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 29,59,20
6 80 Thomas Fremo Fjellørnen IL 30,09,90
7 210 Eirik Mysen Mosvik IL - Friidrett 30,12,93
8 270 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 30,14,53
9 157 Eivind Øygard Jølster IL 30,14,69
10 311 Ebrahim Abdulaziz Strindheim il 30,18,33
11 184 Isaac Tesfamichael Leksvik IL 30,25,85
12 350 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 30,33,52
13 55 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 30,35,35
14 213 Alexander Bratreit Kirkeberg Namdal løpeklubb 30,43,48
15 404 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 30,38,55
16 161 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 30,54,14
17 121 Martin Finne Gular, IL 30,55,29
18 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 30,52,65
19 211 Ola Berg Fines Mosvik IL - Friidrett 31,04,03
20 240 Magnus Winther Warvik NTNUI 31,09,90
21 103 Andreas Iden Gneist,IL 31,04,13
22 310 Dag Blandkjenn Strindheim il 31,07,53
23 324 Kjell Arne TrĂŚlnes Sømna IL 31,26,68
24 323 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 31,28,90
25 264 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett 31,27,66
26 418 Sondre Skipenes Øvre-Helland Viking, TIF 31,36,79
27 314 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 31,37,59
28 259 Sindre Solbakken Omvik Rosendal TL 31,50,91
29 297 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 31,51,74
30 298 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 31,53,71
31 360 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb 31,54,90
32 190 Petter Johansen Lillehammer IF 31,58,73
33 228 Kristoffer Ohnstad Hjelmeland Norna-Salhus IL 31,59,91
34 312 Erlend Gjerdevik Sørtveit Strindheim il 32,00,05
35 315 Mats Bjørgum Strindheim il 32,02,60
36 337 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK 32,23,29
37 245 Magnus Gjerstad Osterøy IL 32,35,15
38 325 Lasse Blom Sømna IL 32,41,80
39 153 Simen Jerry Bergseth Idrettslaget Skjalg 32,51,13
40 291 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 33,37,60
  313 Haben Brhane Gebrehiwet Strindheim il DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS