KM bane 2022 HFIK 2022

Arrangert av: HFIK

24.09.2022 - 25.09.2022


KM 11-14 MS/KS Hordaland 202224.09.2022
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  28 Brede Myrmel Fana IL dns
  121 Wilhelm With Norna-Salhus IL dns
Heat: 1 Vind: +0,6
1 117 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 8,82
2 59 Trym Blindheim Fyllingen IL (Allianse) 9,15
3 98 Oscar Djupvik S√łreide Lysekloster IL 9,70
4 96 Lars Magnus Lyngsg√•rd-Monsen Lysekloster IL 9,99
5 97 Ludvik V√•ge Foss√• Lysekloster IL 10,15
6 39 Nikolai Gald Fana IL 10,86
7 33 Johannes Veland Fana IL 11,22
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 8,82
2 59 Trym Blindheim Fyllingen IL (Allianse) 9,15
3 98 Oscar Djupvik S√łreide Lysekloster IL 9,70
4 96 Lars Magnus Lyngsg√•rd-Monsen Lysekloster IL 9,99
5 97 Ludvik V√•ge Foss√• Lysekloster IL 10,15
6 39 Nikolai Gald Fana IL 10,86
7 33 Johannes Veland Fana IL 11,22
  28 Brede Myrmel Fana IL dns
  121 Wilhelm With Norna-Salhus IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,1
1 117 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 11,04
2 98 Oscar Djupvik S√łreide Lysekloster IL 11,44
3 39 Nikolai Gald Fana IL 12,08
4 170 Hannes Hall Gneist,IL 12,17
5 65 Emil Noel Gneist,IL 1238
6 96 Lars Magnus Lyngsg√•rd-Monsen Lysekloster IL 13,53
  28 Brede Myrmel Fana IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 98 Oscar Djupvik S√łreide Lysekloster IL 19,08
 
19,0817,61x18,4618,8316,41
2 97 Ludvik V√•ge Foss√• Lysekloster IL 14,48
 
xx14,4810,23x9,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 31 Herman Constantin Vietheer Fana IL 9,02
 
9,028,618,808,168,608,36
2 90 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 8,13
 
8,137,016,647,587,117,39
3 65 Emil Noel Gneist,IL 8,01
 
6,806,907,708,017,007,73
4 33 Johannes Veland Fana IL 7,47
 
7,227,066,787,476,726,70
5 96 Lars Magnus Lyngsg√•rd-Monsen Lysekloster IL 6,75
 
5,956,316,226,156,376,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 28 Brede Myrmel Fana IL 9,20
 
+0,4+1,2+1,3+0,7  
8,738,658,919,20  
2 39 Nikolai Gald Fana IL 8,09
 
+1,0+0,6+1,0+1,5  
8,018,097,987,60  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  126 Jacob Mikal Maltun Os Turnforening dns
Heat: 1 Vind: +0,7
1 27 Benjamin Solsvik Fana IL 8,70
2 49 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 9,29
3 34 Kristian Veland Fana IL 10,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  49 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL dns
  93 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL dns
  94 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 34 Kristian Veland Fana IL 14,93
 
14,28x14,9312,7314,7213,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 49 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 9,00
 
+0,8+0,3    
9,008,82xx  
  93 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL dns
  94 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 37 Magnus Hauge √ėyen Fana IL 4.41,10
2 1 Hector Breivik Ask Friidrett 4.53,01
3 48 Jonas Dalen Fitjar IL 4.56,93
4 144 Nikolai Oppedal Berge Varegg Fleridrett 4.59,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m hekk (68,0 18,29m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 3 Vind: +2,0
1 84 Leon Vo Tveit Laksev√•g TIL 32,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,1
1 72 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 8,38
2 1 Hector Breivik Ask Friidrett 8,96
3 32 Johannes Hoddevik Vaage Fana IL 8,98
4 43 Martinus S√łrhaug Pettersen Fenring, IL 9,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,1
1 72 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 9,84
2 84 Leon Vo Tveit Laksev√•g TIL 10,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  46 Johannes Thorsheim FIL AKS-77 dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Henrik H√•rajuvet Villanger Ask Friidrett 9,63
 
9,639,029,279,499,489,07
2 43 Martinus S√łrhaug Pettersen Fenring, IL 8,32
 
7,637,748,328,087,967,70
  91 Bj√łrnar Seland Haugen Loddefjord IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  46 Johannes Thorsheim FIL AKS-77 dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 84 Leon Vo Tveit Laksev√•g TIL 10,04
 
+1,4 +1,2+1,7  
9,98x10,049,97  
2 48 Jonas Dalen Fitjar IL 9,07
 
+2,3-0,6+1,1+1,7  
8,958,719,078,94  
  91 Bj√łrnar Seland Haugen Loddefjord IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 3 Jan-Olav Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 5.36,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 53 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 4.12,99
2 107 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 4.23,32
3 47 Jonas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 4.24,78
4 52 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 4.41,54
5 63 Daniel Wasb√ł Gneist,IL 4.42,23
6 69 Martin Mjelde Gneist,IL 4.43,36
7 3 Jan-Olav Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 4.55,36
  44 Andreas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 dnf
  9 Benjamin Nordgulen V√•rbakken Austrheim IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m hekk (76,2 18,29m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  55 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) dns
Heat: 1 Vind: +2,0
1 29 Finn Connor Saint Fana IL 29,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,3
1 130 Sondre Pedersen Matre Os Turnforening 7,84
2 119 Thor Magnus Santos S√łilen Norna-Salhus IL 7,92
3 56 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 8,04
4 66 Kirill Eikanger Gneist,IL 8,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  55 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) dns
Heat: 1 Vind: +1,0
1 29 Finn Connor Saint Fana IL 12,42
2 54 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 13,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 160 Peder Andresen Voss IL 32,66
 
30,8431,0731,6931,2332,6629,65
2 109 Eskil Lea Bakke Norna-Salhus IL 29,62
 
xx29,3528,50x29,62
3 156 Gard Hestvik Furnes Voss IL 22,90
 
18,9720,70xxx22,90
4 45 Daniel Moss FIL AKS-77 21,77
 
21,1621,7720,1121,6119,7520,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Gard Hestvik Furnes Voss IL 11,43
 
11,4310,19x10,1910,0311,14
2 160 Peder Andresen Voss IL 9,82
 
9,709,539,249,829,129,35
3 22 Mikkel Midtun Larsen Bjarg IL 9,71
 
9,499,658,948,459,199,71
4 18 Iver Agjeld Bjarg IL 7,46
 
7,026,937,297,467,076,98
5 21 Matheus Gregorius Hj√łnnev√•g Mikalsen Bjarg IL 6,39
 
6,256,256,246,396,276,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 66 Kirill Eikanger Gneist,IL 2,70
 
2,60
o
2,70
xo
2,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 54 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 9,93
 
  +1,1+2,3+1,5 
xx9,579,889,93x
  55 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) nm
 
x-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 158 Maria Istad Kristiansen Voss IL 6.29,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,8
1 85 Lilly Sivertsen Laksev√•g TIL 9,66
2 154 Louise Nesse Liland Viking, TIF 10,02
3 58 Sunniva Iben Andrea Svanevik Fyllingen IL (Allianse) 10,20
4 67 Maria Jagoda Rejczak Gneist,IL 10,42
5 104 Vilde Marie Torvund Berg Nordre Fjell Friidrett 11,13
Heat: 2 Vind: +1,1
1 103 Thea Emilie Tur√ły Nordre Fjell Friidrett 9,30
2 101 Andrine Garlid Nordre Fjell Friidrett 9,56
3 95 Kine Eriksen Lysekloster IL 9,74
4 123 Emma Eikrem Os Turnforening 9,75
5 129 Nora Berge Steinsland Os Turnforening 10,68
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 103 Thea Emilie Tur√ły Nordre Fjell Friidrett 9,30
2 101 Andrine Garlid Nordre Fjell Friidrett 9,56
3 85 Lilly Sivertsen Laksev√•g TIL 9,66
4 95 Kine Eriksen Lysekloster IL 9,74
5 123 Emma Eikrem Os Turnforening 9,75
6 154 Louise Nesse Liland Viking, TIF 10,02
7 58 Sunniva Iben Andrea Svanevik Fyllingen IL (Allianse) 10,20
8 67 Maria Jagoda Rejczak Gneist,IL 10,42
9 129 Nora Berge Steinsland Os Turnforening 10,68
10 104 Vilde Marie Torvund Berg Nordre Fjell Friidrett 11,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  16 Signe Johanne Njerve Bergens TF dns
Heat: 1 Vind: +1,6
1 103 Thea Emilie Tur√ły Nordre Fjell Friidrett 11,26
2 95 Kine Eriksen Lysekloster IL 11,30
3 158 Maria Istad Kristiansen Voss IL 12,26
4 58 Sunniva Iben Andrea Svanevik Fyllingen IL (Allianse) 12,68
5 154 Louise Nesse Liland Viking, TIF 12,91
6 104 Vilde Marie Torvund Berg Nordre Fjell Friidrett 13,21
7 67 Maria Jagoda Rejczak Gneist,IL 13,25
8 163 Signe Vik Gneist,IL 15,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 16 Signe Johanne Njerve Bergens TF 12,41
 
11,6311,24xxx12,41
2 158 Maria Istad Kristiansen Voss IL 10,13
 
10,13x9,16x10,0410,05
3 15 Selma Linn√©a Djupesland Humlevik Bergens TF 9,63
 
8,738,97x8,849,639,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 123 Emma Eikrem Os Turnforening 6,83
 
6,566,176,616,556,546,83
2 16 Signe Johanne Njerve Bergens TF 6,39
 
5,615,296,126,296,396,13
3 127 Lena Pietraszewska Os Turnforening 6,23
 
5,475,826,236,18x6,22
4 154 Louise Nesse Liland Viking, TIF 6,06
 
6,065,795,815,795,455,76
5 158 Maria Istad Kristiansen Voss IL 5,14
 
x4,565,095,015,145,13
6 58 Sunniva Iben Andrea Svanevik Fyllingen IL (Allianse) 4,11
 
3,53x3,524,034,113,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  16 Signe Johanne Njerve Bergens TF dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 158 Maria Istad Kristiansen Voss IL 7,50
 
+0,8+0,2+0,1+1,3  
7,277,277,507,43  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,7
1 92 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 8,80
2 8 Sofie Elise Indreb√ł Ask Friidrett 9,09
3 68 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 9,48
4 57 Pernille N√łkleby Fyllingen IL (Allianse) 10,03
5 35 Lillie Sverdrup Ulves√¶ter Fana IL 10,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  87 Ricce Christine Lind Furnes Laksev√•g TIL dns
  102 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett dns
Heat: 1 Vind: +1,5
1 92 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 11,15
2 35 Lillie Sverdrup Ulves√¶ter Fana IL 18,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 17,88
 
14,7715,6815,04x15,1117,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
0 102 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett dns
1 135 Esra Eltigani Abdalla Eldoud Skogsv√•g IL 8,18
 
7,867,367,467,658,187,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 10,77
 
+0,5+0,5+1,1 -0,3-0,7
10,1010,4710,77x10,0110,68
  87 Ricce Christine Lind Furnes Laksev√•g TIL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m hekk (68,0 19m) Vind: +2,3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 83 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 35,57
Heat: 1 Vind: +2,3
1 110 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 34,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,1
1 11 Emma Louise Rolstad Bergens TF 8,56
2 110 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 8,58
3 36 Lise Kristin Blom Fana IL 9,12
4 147 Sunniva Bieker Matthey Varegg Fleridrett 9,16
5 50 Tori Torbj√łrnsen Fitjar IL 9,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  14 Helle M√łller-Sivertsen Bergens TF dns
Heat: 2 Vind: +1,0
1 83 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 11,27
Heat: 6 Vind: +1,0
1 110 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 10,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Ellinor Nordvik Tomren Norna-Salhus IL 9,40
 
9,408,919,228,407,608,13
2 83 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 8,55
 
8,557,667,707,648,187,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Emma Louise Rolstad Bergens TF 2,50
 
2,50
xxo
2,60
xx-
  14 Helle M√łller-Sivertsen Bergens TF dns
 
dns
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Emma Louise Rolstad Bergens TF 10,45
 
 +1,0+2,5   
x10,4510,25x--
2 83 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 9,46
 
  +1,2+1,6-0,5+0,4
--9,469,099,069,30
3 50 Tori Torbj√łrnsen Fitjar IL 8,45
 
+1,6+1,1+0,8+1,2-0,6+0,1
8,127,978,137,718,457,66
  14 Helle M√łller-Sivertsen Bergens TF dns
 
      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1000 m Kappgang (Kappgang 1000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 82 Henriette Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL 6.13,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 81 Emilia Totland Osa Laksev√•g TIL 5.17,82
2 149 Victoria Osen Varegg Fleridrett 5.34,44
3 134 Betina Eide Skogsv√•g IL 5.35,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m hekk (76,2 19m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,3
1 131 Synne Hjertaker Os Turnforening 35,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,8
1 150 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF 8,60
2 131 Synne Hjertaker Os Turnforening 8,73
3 153 Lisa Kvinnesland Matre Viking, TIF 10,40
4 64 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 8,97
5 82 Henriette Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL 9,06
6 20 Maren Helen Austegard Kvame Bjarg IL 9,06
7 124 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 8,75
  70 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,0
1 70 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 10,05
2 131 Synne Hjertaker Os Turnforening 10,26
3 81 Emilia Totland Osa Laksev√•g TIL 11,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 27,84
 
24,9327,84xx26,74x
2 10 Agathe Constanse Djupesland Humlevik Bergens TF 22,71
 
x19,58x22,71x20,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 10,75
 
10,759,9910,5810,5910,7310,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 26 Anna Qvale Sundstr√łm Fana IL 2,40
 
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
xo
2,40
xo
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 124 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 10,21
 
 +1,3 +1,5+0,9+0,2
x10,21x10,059,9210,18
2 64 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 10,07
 
+2,1 +0,9+1,2+0,8-1,0
10,07x9,669,819,799,83
3 26 Anna Qvale Sundstr√łm Fana IL 9,85
 
-0,2+0,3+1,9+1,4 +0,6
9,309,449,519,85x9,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,1
1 79 Christine-Sofie Ler√łen-Pedersen Laksev√•g TIL 28,39
2 151 Alva Gr√łnnevik Viking, TIF 29,64
3 155 Mari Haukeland Aarra Viking, TIF 29,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m Kappgang (Kappgang 3000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  88 Siri Gamst Glittenberg Laksev√•g TIL dns
Heat: 1
1 77 Amanda Totland Osa Laksev√•g TIL 15.55,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 7 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 1.08,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  138 Berit Vide Lindvall Varegg Fleridrett dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 41 Solveig Fredriksen Fana IL 47,19
 
47,19xxx-45,52
2 111 Helene Mariel Ramslien Norna-Salhus IL 45,53
 
42,76xxxx45,53
3 159 Mariell Hetles√¶ter Morken Voss IL 36,28
 
33,99x36,28xx33,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 159 Mariell Hetles√¶ter Morken Voss IL 13,36
 
xx12,5812,9613,3613,08
2 111 Helene Mariel Ramslien Norna-Salhus IL 12,12
 
10,5412,1210,37x11,8711,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  5 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 10,85
 
+0,1  +1,3+1,3+1,8
10,27xx10,1010,6610,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  132 Joe Aphisit Tepnuan Oster√ły IL dns
Heat: 1 Vind: +1,2
1 172 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 22,07
2 169 Sivert Sellevold IL Gular 22,89
3 112 Jakob Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 23,45
4 118 Theodor With Norna-Salhus IL 23,83
5 152 Jonathan Alvin Jacobsen Gr√∂ning Viking, TIF 26,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  78 Christian Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 4 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 2.04,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 105 Anders Vik Norna-Salhus IL 46,89
 
46,89x----
  51 Stein Fossen FRI IL dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  51 Stein Fossen FRI IL 10,92
 
10,4310,7410,4610,8610,9210,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS