Framolekene2022 2022

Arrangert av: IL Norna Salhus

27.05.2022 - 29.05.2022


Framolekene 202229.05.2022
 
G-10 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,2
  193 Ruben Oseland Gjesdal IL 8,72
  230 Maxim Jagnesak Gneist,IL 7,60
  282 Anton Ramsland Idrettslaget Skjalg 7,20
  315 Levent Helsvig LaksevĂĽg TIL 7,17
  383 Matheo Hovlandsdal Mikkelsen Norna-Salhus IL 7,18
  398 Ivar Mundal Melle Ă˜rsta IL 7,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  133 Jon Kornelius Garvik FRI IL 2,33,2
  147 Frikk Totland Fyllingen IL (Allianse) 2,27,8
  158 Matheo Kaland Fjeldstad Fyllingen IL (Allianse) 2,24,8
  171 Viljar Totland Fyllingen IL (Allianse) 2,29,9
  193 Ruben Oseland Gjesdal IL 2,20,3
  194 Sebastian Kjølmoen Øen Gjesdal IL 2,20,1
  383 Matheo Hovlandsdal Mikkelsen Norna-Salhus IL 2,03,9
  385 Milian Eide Brevik Norna-Salhus IL 2,07,1
  387 Petter Dahle Grøsvik Norna-Salhus IL 1,58,00
  480 Hans Theodor Moe Varegg Fleridrett 2,07,4
  495 Kristian Aasen Garman Viking, TIF 2,16,1
  496 Magnus Haugstvedt Downing Viking, TIF 2,13,9
  520 Olav Lavik Kjellby Norna-Salhus IL 2,16,3
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  193 Ruben Oseland Gjesdal IL 1,00
 
0,85
o
0,90
xo
0,95
xo
1,00
xo
1,04
xxx
  197 Aksel Lerstad Ødegaard Gneist,IL 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  197 Aksel Lerstad Ødegaard Gneist,IL 6,32
 
5,615,666,32   
  230 Maxim Jagnesak Gneist,IL 6,12
 
6,12x5,15   
  315 Levent Helsvig LaksevĂĽg TIL 5,30
 
5,144,475,30   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,2
1 439 Herman Barlaug Røsdal Sandnes IL 6,67
2 425 Albert Askeland Sandnes IL 6,73
3 320 Torstein Fedje LaksevĂĽg TIL 7,01
4 396 Eivind Mundal Melle Ă˜rsta IL 7,63
5 408 Martin Øvreeide Høvding Os Turnforening 7,96
Heat: 2 Vind: +0,0
1 386 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 6,33
2 395 Wilhelm With Norna-Salhus IL 6,73
3 424 Aksel Lura Sjursen Sandnes IL 7,03
4 505 Simon Hegre Sandnes IL 7,05
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 6,33
2 439 Herman Barlaug Røsdal Sandnes IL 6,67
3 425 Albert Askeland Sandnes IL 6,73
4 395 Wilhelm With Norna-Salhus IL 6,73
5 320 Torstein Fedje LaksevĂĽg TIL 7,01
6 424 Aksel Lura Sjursen Sandnes IL 7,03
7 505 Simon Hegre Sandnes IL 7,05
8 396 Eivind Mundal Melle Ă˜rsta IL 7,63
9 408 Martin Øvreeide Høvding Os Turnforening 7,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 425 Albert Askeland Sandnes IL 1,49,3
2 6 Jacob Berg-Olsen Ask Friidrett 1,54,1
3 44 Viljar Anderson Bjarg IL 1,54,7
4 338 Ludvik VĂĽge FossĂĽ Lysekloster IL 2,05,00
5 431 Christoffer Skjørestad Sandnes IL 2,10,5
6 502 Elliot Johan Hjelland Norna-Salhus IL 2,12,4
7 142 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 2,12,9
8 432 Einar Hansen Rake Sandnes IL 2,15,5
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 91 Nikolai Gald Fana IL 1,31
 
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
o
1,19
o
1,22
o
1,25
xxo
1,28
o
1,31
xo
1,34
xxx
2 74 Herman Constantin Vietheer Fana IL 1,22
 
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
xo
1,19
o
1,22
xo
1,25
xxx
3 425 Albert Askeland Sandnes IL 1,19
 
0,90
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
xo
1,19
xxo
1,22
xxx
4 102 Simen Bringsvor Nilsen Fana IL 1,08
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
xxx
5 431 Christoffer Skjørestad Sandnes IL 1,08
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
xo
1,08
xo
1,12
xxx
6 280 Henrik Aasen Hovding, TIL 1,04
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
xxx
7 247 Vemund Olai Lie Gneist,IL 1,00
 
0,85
o
0,90
xo
0,95
xo
1,00
o
1,05
xxx
8 408 Martin Øvreeide Høvding Os Turnforening 0,95
 
0,85
xo
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Henrik Aasen Hovding, TIL 7,11
 
6,707,116,78   
2 424 Aksel Lura Sjursen Sandnes IL 7,07
 
6,817,07x   
3 431 Christoffer Skjørestad Sandnes IL 6,90
 
x6,90x   
4 439 Herman Barlaug Røsdal Sandnes IL 6,44
 
6,366,406,44   
5 432 Einar Hansen Rake Sandnes IL 6,11
 
5,535,766,11   
6 320 Torstein Fedje LaksevĂĽg TIL 6,08
 
6,076,085,43   
7 408 Martin Øvreeide Høvding Os Turnforening 5,47
 
5,425,475,27   
8 429 Andreas Johan Østebø Aardal Sandnes IL 4,67
 
4,67xx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 505 Simon Hegre Sandnes IL 15,17
 
x10,7115,17xx11,29
2 408 Martin Øvreeide Høvding Os Turnforening 13,15
 
11,9313,15xx11,63x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,1
1 288 Otto Ramsland Idrettslaget Skjalg 6,24
2 97 Philip Christensen Moen Fana IL 6,44
3 182 Jonathan Kjølmoen Øen Gjesdal IL 6,80
4 346 Thomas FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL 7,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 483 Ludvig FĂŚrø Linde Varegg Fleridrett 1,46,67
2 175 Bror Erling Heegaard Gjesdal IL 1,48,04
3 182 Jonathan Kjølmoen Øen Gjesdal IL 1,51,68
4 77 Johannes Elvevoll Holvik Fana IL 1,51,73
5 368 Emil Hannevik Fyhn Norna-Salhus IL 1,51,95
6 375 Jonathan Aarnes Carlson Norna-Salhus IL 1,52,48
7 67 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 1,55,38
8 463 Jone MĂĽkestad Fadnes Solnut IL 1,56,75
9 196 Adrian Risøy Glomnes Gneist,IL NO TIME
  34 Aleksander Skoczylas Bjarg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 456 Sindre Nakken Liebich Sandnes IL 1,42
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
xxo
1,36
o
1,38
o
1,40
xo
1,42
xxo
1,45
xxx
2 67 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 1,32
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
xxx
3 175 Bror Erling Heegaard Gjesdal IL 1,32
 
1,15
o
1,20
o
1,24
xo
1,28
o
1,32
xo
1,36
xxx
4 216 Jonas Haagensen Lien Gneist,IL 1,10
 
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxx
  346 Thomas FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL NM
 
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 67 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 7,24
 
6,577,027,24   
2 516 Alex Oseland Gjesdal IL 6,87
 
6,87x6,82   
3 216 Jonas Haagensen Lien Gneist,IL 6,70
 
5,906,705,96   
4 346 Thomas FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL 4,95
 
4,954,90x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,5
1 236 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 13,24
2 373 Jens-Kristian Kjølseth Eide Norna-Salhus IL 13,39
3 359 Adrian Konglevoll Thomsen Norna-Salhus IL 13,52
4 465 Ask Eldøy Rosland Stord IL (Allianseidrettslag) 13,99
5 324 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 14,46
6 288 Otto Ramsland Idrettslaget Skjalg 14,51
7 20 Sondre NĂŚss Haugland Ask Friidrett 16,10
8 426 Alexander GĂĽrseth Watland Sandnes IL 16,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 377 Linus Hernebäck Andersson Norna-Salhus IL 1,43,12
2 465 Ask Eldøy Rosland Stord IL (Allianseidrettslag) 1,46,45
3 477 Didrik Helle BruĂĽs Varegg Fleridrett 1,49,38
4 189 Niklas Cato Link Gjesdal IL 1,51,20
5 511 Vestar Almeland-Stub Varegg Fleridrett 1,55,22
6 4 Hector Breivik Ask Friidrett 1,57,16
7 35 David Normann Aasheim Raa Bjarg IL 1,57,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 236 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 1,47
 
1,43
o
1,47
o
1,52
xxx
2 324 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
3 458 Sofian Grimstad Nilsen Sandnes IL 1,20
 
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 HĂĽvard Bjerkli Sandnes IL 8,82
 
8,208,828,378,378,598,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 116 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 24,65
 
24,65xxx23,69x
2 426 Alexander GĂĽrseth Watland Sandnes IL 12,95
 
x10,511,1912,4312,9512,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 HĂĽvard Bjerkli Sandnes IL 27,94
 
26,7423,8925,6626,4227,9427,22
2 458 Sofian Grimstad Nilsen Sandnes IL 24,83
 
24,3419,6623,6324,5024,4324,83
3 426 Alexander GĂĽrseth Watland Sandnes IL 22,52
 
18,7622,4922,52x19,6922,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,3
1 129 Erlend Grytten Sunnarvik Florø T&IF 12,24
2 393 Thor Magnus Santos Søilen Norna-Salhus IL 13,00
3 271 Lionell Luca Lundberg Larsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,03
4 413 Sondre Pedersen Matre Os Turnforening 13,13
5 164 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 13,26
6 46 Alf Kristian Tjensvoll Hollund Bremnes IL 13,33
7 2 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 13,61
8 151 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 13,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 146 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 1,29,87
2 240 Sondre Haukanes Gneist,IL 1,30,07
3 364 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 1,34,62
4 141 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 1,36,59
5 122 Jonas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 1,36,97
6 360 Andreas Hannevik Fyhn Norna-Salhus IL 1,56,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 454 Oscar Jack Weaver Sandnes IL 1,60
 
1,30
o
1,35
o
1,39
o
1,43
o
1,47
o
1,51
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
2 217 Kirill Eikanger Gneist,IL 1,47
 
1,35
o
1,39
o
1,43
xo
1,47
o
1,51
xxx
3 46 Alf Kristian Tjensvoll Hollund Bremnes IL 1,25
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 41 Mikkel Midtun Larsen Bjarg IL 8,66
 
8,658,248,668,238,427,94
2 454 Oscar Jack Weaver Sandnes IL 7,55
 
7,267,337,556,967,316,55
3 37 Iver Agjeld Bjarg IL 7,42
 
6,627,027,226,606,257,42
4 176 Chris Oseland Gjesdal IL 7,41
 
6,767,187,416,977,176,78
5 40 Matheus Gregorius HjønnevĂĽg Mikalsen Bjarg IL 6,52
 
6,236,166,506,526,286,35
6 430 Brage Stølen Birkeland Sandnes IL 5,72
 
5,72x5,095,21x5,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 369 Eskil Lea Bakke Norna-Salhus IL 35,22
 
x35,22xx35,13x
2 118 Daniel Moss FIL AKS-77 29,42
 
28,5829,4228,3328,8227,2526,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,2
1 277 Sverre Sandve Tellmann Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,06
2 61 Benjamin Christensen Moen Fana IL 12,24
3 275 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,50
4 513 Johannes Paulus Paulides Jotun IL 12,64
5 283 Hugo Ramsland Idrettslaget Skjalg 12,73
6 417 Eirik Reigstad Osterøy IL 13,17
  372 Jakob Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL DQ:R162.8
  362 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 73 HĂĽvard Nøttestad Fana IL 6,42,54
  165 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 362 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Norna-Salhus IL 54,59
2 47 Oscar Sørvik ÅnderĂĽ Bremnes IL 56,48
3 205 Didrik Stuhaug Hatlelid Gneist,IL 58,02
4 485 Jonathan Alvin Jacobsen GrĂśning Viking, TIF 59,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 372 Jakob Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 5,60
 
0,00,1-1,0-0,10,1-1,6
5,365,285,415,485,595,60
2 61 Benjamin Christensen Moen Fana IL 5,56
 
-0,70,8-0,9-0,2 -0,1
5,125,355,375,40x5,56
3 47 Oscar Sørvik ÅnderĂĽ Bremnes IL 5,29
 
-0,7-0,1-1,0-0,7-0,6-0,6
5,295,144,925,084,934,76
4 513 Johannes Paulus Paulides Jotun IL 5,11
 
0,20,9-1,01,00,0 
5,114,874,834,834,985,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  289 Vegard Røttingen Idrettslaget Skjalg nm
 
xx----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 47 Oscar Sørvik ÅnderĂĽ Bremnes IL 31,49
 
28,7431,49xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,1
1 434 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 11,43
2 267 Alexander Mathiassen Laksfoss Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,57
3 109 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 11,98
4 232 Nicolai Holdhus Gneist,IL 12,17
5 499 Odin August Østrein Øina Fana IL 12,22
6 48 Steffen Tjensvoll Hollund Bremnes IL 12,31
7 107 Tobias Heldal Fana IL 12,69
  79 Kjell Augustin Kubon Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 484 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF 9,14,49
2 245 Tord Andresen Gneist,IL 9,34,53
3 166 Sebastian Skoge-Nilsen Fyllingen IL (Allianse) 10,20,25
4 252 Didrik Refsland Gular, IL 11,02,22
5 307 Christopher Torset KĂĽrbø LaksevĂĽg TIL 11,03,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 361 Andreas Lorentz Langhelle Norna-Salhus IL 51,96
2 232 Nicolai Holdhus Gneist,IL 53,30
3 17 Sigve Jørgensen Lillebø Ask Friidrett 53,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 499 Odin August Østrein Øina Fana IL 5,92
 
 -1,4-1,2  0,8
x4,325,87xx5,92
2 107 Tobias Heldal Fana IL 5,90
 
0,6 -1,102,40,12,2
5,90x5,735,695,695,49
3 79 Kjell Augustin Kubon Fana IL 5,71
 
0,2-0,6    
5,715,22----
4 48 Steffen Tjensvoll Hollund Bremnes IL 5,27
 
 0,0  0,4 
x5,27xx4,87x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 309 Erik Alexander Fauske Johansson LaksevĂĽg TIL 47,42
 
xx40,0647,23x47,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,5
1 448 Ludvig Dahle Hansen Sandnes IL 12,27
2 98 Radoslav Krasimirov Minchev Fana IL 12,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 344 Jonas Skjerven Mjøsdalen IL 9,10,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 157 Linus August Rygh Fyllingen IL (Allianse) 6,05
 
 -1,41,0  0,8
x5,725,96xx6,05
  83 Magnus Magnussen Andersland Fana IL nm
 
xxxxxx
  95 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 178 Erik Liberg Gjesdal IL 56,38
 
54,7054,9256,04x56,38x
2 507 Halvar MelsĂĽs Norna-Salhus IL 49,69
 
xx49,6947,46xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,5
1 94 Oliver Solsvik Fana IL 11,61
2 104 Teodor Heldal Fana IL 11,95
3 96 Philip Andreas Kubon Fana IL 12,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 378 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 53,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 104 Teodor Heldal Fana IL 6,23
 
 0,3  2,31,8
x6,13xx6,136,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Slegge (6,0kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 90 Niklas Liland Fana IL 53,64
 
x51,6053,64x53,52x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,2
  169 Tuva Markussen Fyllingen IL (Allianse) 6,98
  170 Vilde Kolstad Dimmen Fyllingen IL (Allianse) 7,33
  183 Leah Stokkeland Øen Gjesdal IL 8,19
  190 Othilia Espevik Thorsen Gjesdal IL 8,09
  213 Jenny Berge Budal Gneist,IL 7,26
  319 Silje-Elise Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg TIL 7,46
  347 Vilde FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL 7,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  93 Nora Elvevoll Holvik Fana IL 2,22,37
  100 Sanna Amalie Ivars Fana IL 2,19,57
  190 Othilia Espevik Thorsen Gjesdal IL 2,11,54
  347 Vilde FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL 2,19,37
  354 Olivia Tomine Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 2,27,19
  482 Live FĂŚrø Linde Varegg Fleridrett 2,04,60
  225 Maria Viktoria Aune Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Tuva Markussen Fyllingen IL (Allianse) 1,04
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxo
1,04
xo
1,06
xxx
  170 Vilde Kolstad Dimmen Fyllingen IL (Allianse) 0,90
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xxx
  213 Jenny Berge Budal Gneist,IL 1,00
 
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
xo
1,04
xxx
  225 Maria Viktoria Aune Gneist,IL 1,00
 
0,85
o
0,90
xo
0,95
o
1,00
xo
1,04
xxx
  347 Vilde FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL 0,95
 
0,85
xo
0,90
o
0,95
xo
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  170 Vilde Kolstad Dimmen Fyllingen IL (Allianse) 5,61
 
5,275,615,47   
  213 Jenny Berge Budal Gneist,IL 5,46
 
4,674,885,46   
  225 Maria Viktoria Aune Gneist,IL 4,19
 
3,053,394,19   
  347 Vilde FjellskĂĽlnes Mjøsdalen IL 5,16
 
5,164,625,00   
  474 Andrina Skagestad Kleppe Tambarskjelvar,IL 3,92
 
3,923,763,84   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  474 Andrina Skagestad Kleppe Tambarskjelvar,IL 12,44
 
12,44xxxxx
  501 Astrid Brakstad Klausen FIL AKS-77 14,15
 
13,1112,9512,51xx14,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,6
1 400 Emma Eikrem Os Turnforening 6,69
2 336 Kine Eriksen Lysekloster IL 6,80
3 316 Lilly Sivertsen LaksevĂĽg TIL 7,03
4 33 Signe Johanne Njerve Bergens TF 7,34
5 221 LinnĂŠa Isabel Lisø Løvlie Gneist,IL 7,63
Heat: 2 Vind: +0,9
1 460 Tilla Sundem Barlaug Sandnes IL 6,57
2 459 Synne Aila Grimstad Nilsen Sandnes IL 7,10
3 446 Lisa Øvstebø Hisdal Sandnes IL 7,12
4 445 Linnea Sanne Sandnes IL 7,15
5 402 Heloise Espeland Os Turnforening 7,58
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 460 Tilla Sundem Barlaug Sandnes IL 6,57
2 400 Emma Eikrem Os Turnforening 6,69
3 336 Kine Eriksen Lysekloster IL 6,80
4 316 Lilly Sivertsen LaksevĂĽg TIL 7,03
5 459 Synne Aila Grimstad Nilsen Sandnes IL 7,10
6 446 Lisa Øvstebø Hisdal Sandnes IL 7,12
7 445 Linnea Sanne Sandnes IL 7,15
8 33 Signe Johanne Njerve Bergens TF 7,34
9 402 Heloise Espeland Os Turnforening 7,58
10 221 LinnĂŠa Isabel Lisø Løvlie Gneist,IL 7,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 460 Tilla Sundem Barlaug Sandnes IL 1,47,5
2 400 Emma Eikrem Os Turnforening 1,58,7
3 445 Linnea Sanne Sandnes IL 2,00,4
4 177 Ella Skurve Fjeldsbø Gjesdal IL 2,01,6
5 218 Kristine Dyb Endresen Gneist,IL 2,10,7
6 446 Lisa Øvstebø Hisdal Sandnes IL 2,20,7
7 492 Nora Cecilie Thorseth Norna-Salhus IL 2,28,1
  28 Emma Tomine Eik Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 400 Emma Eikrem Os Turnforening 1,19
 
1,08
o
1,12
o
1,16
o
1,19
o
1,22
xxx
2 28 Emma Tomine Eik Bergens TF 1,19
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
o
1,19
xo
1,22
xxx
3 445 Linnea Sanne Sandnes IL 1,12
 
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
xo
1,12
o
1,16
xxx
4 459 Synne Aila Grimstad Nilsen Sandnes IL 1,12
 
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
xxo
1,16
xxx
 
o
5 405 Lena Pietraszewska Os Turnforening 1,04
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
xxx
6 402 Heloise Espeland Os Turnforening 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  28 Emma Tomine Eik Bergens TF 5,83
 
5,835,695,775,77  
  33 Signe Johanne Njerve Bergens TF 5,24
 
4,634,764,705,24  
  221 LinnĂŠa Isabel Lisø Løvlie Gneist,IL 4,22
 
3,644,223,963,88  
  400 Emma Eikrem Os Turnforening 6,67
 
6,106,56,616,67  
  405 Lena Pietraszewska Os Turnforening 6,28
 
5,775,986,206,28  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 498 Selma Linnea Djupesland Hummelvik Bergens TF 19,29
 
19,1417,18x16,72x19,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,3
1 436 Hedda Barlaug Røsdal Sandnes IL 6,25
2 5 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 6,54
3 399 Madelene Almestad Ă˜rsta IL 6,64
4 318 Ricce Christine Lind Furnes LaksevĂĽg TIL 6,78
5 228 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 7,07
  428 Amalie Sanne Sandnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 356 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 1,58,9
2 239 Solveig Midtun Gneist,IL 2,05,4
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 1,46
 
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,37
o
1,40
o
1,43
xo
1,46
o
1,50
xxx
2 399 Madelene Almestad Ă˜rsta IL 1,28
 
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
xxx
3 228 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 1,24
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
4 428 Amalie Sanne Sandnes IL 1,10
 
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 399 Madelene Almestad Ă˜rsta IL 8,99
 
x7,848,99x  
2 318 Ricce Christine Lind Furnes LaksevĂĽg TIL 5,47
 
5,475,185,335,24  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  318 Ricce Christine Lind Furnes LaksevĂĽg TIL 19,32
 
19,3217,2418,77x17,41x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,8
1 27 Emma Louise Rolstad Bergens TF 13,89
2 298 Isabella Cardenas Fugle Jølster IL 14,23
3 18 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 14,50
4 5 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 14,52
5 199 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 14,60
6 89 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 14,70
7 366 Ellinor Nordvik Tomren Norna-Salhus IL 15,49
8 22 Venja Jørgensen Lillebø Ask Friidrett 16,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 172 Agathe Espevik Thorsen Gjesdal IL 1,46,1
2 13 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask Friidrett 1,46,8
3 181 Hildur Heegaard Gjesdal IL 1,48,2
4 195 Sigrid Bakkelund Gjesdal IL 1,54,2
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 1,39
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
xo
1,36
xo
1,39
o
1,42
xxx
2 298 Isabella Cardenas Fugle Jølster IL 1,39
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
o
1,39
xxo
1,42
xxx
3 312 Henriette Torgersen LaksevĂĽg TIL 1,28
 
1,28
o
1,32
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Ellinor Nordvik Tomren Norna-Salhus IL 8,14
 
7,527,247,416,578,147,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 312 Henriette Torgersen LaksevĂĽg TIL 27,76
 
x23,4627,7625,55x25,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 28 Emma Tomine Eik Bergens TF 14,92
 
14,9212,9112,56x11,8414,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,1
1 397 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 13,79
2 23 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 13,90
3 437 Hedda Haglund Sandnes IL 13,99
4 462 Vilde Voll Talberg Sandnes IL 14,00
5 401 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 14,27
6 49 Aase Ulstein Dimna IL 14,31
7 192 Regine Helland Gjesdal IL 16,41
Heat: 2 Vind: +1,6
1 186 Martine Haver Egeland Gjesdal IL 13,85
2 414 Synne Hjertaker Os Turnforening 13,93
3 206 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 14,11
4 184 Linnea Haver Egeland Gjesdal IL 14,53
5 453 Olivia Larsson Sandnes IL 14,62
6 444 Kaia Karlsen Sandnes IL 15,95
7 180 Helene Dirdal Gjesdal IL 16,12
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 397 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 13,79
2 186 Martine Haver Egeland Gjesdal IL 13,85
3 23 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 13,90
4 414 Synne Hjertaker Os Turnforening 13,93
5 437 Hedda Haglund Sandnes IL 13,99
6 462 Vilde Voll Talberg Sandnes IL 14,00
7 206 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 14,11
8 401 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 14,27
9 49 Aase Ulstein Dimna IL 14,31
10 184 Linnea Haver Egeland Gjesdal IL 14,53
11 453 Olivia Larsson Sandnes IL 14,62
12 444 Kaia Karlsen Sandnes IL 15,95
13 180 Helene Dirdal Gjesdal IL 16,12
14 192 Regine Helland Gjesdal IL 16,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 38 Jofrid Anderson Bjarg IL 1,50,1
2 49 Aase Ulstein Dimna IL 1,54,1
3 453 Olivia Larsson Sandnes IL 1,57,7
4 60 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 2,04,5
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 1,48
 
1,28
o
1,32
o
1,36
o
1,39
o
1,42
o
1,45
o
1,48
o
1,51
xxx
2 38 Jofrid Anderson Bjarg IL 1,45
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
xo
1,39
xo
1,42
xo
1,45
xo
1,48
xxx
3 57 Abelone Heldal Fana IL 1,39
 
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
o
1,39
o
1,42
xxx
4 49 Aase Ulstein Dimna IL 1,28
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 11,03
 
10,9810,5210,69x11,0311,03
2 328 Linea Slettebø Lye IL 9,52
 
8,309,528,678,839,279,16
3 451 Mille Barlaug Røsdal Sandnes IL 8,81
 
8,458,618,818,508,608,40
4 462 Vilde Voll Talberg Sandnes IL 8,10
 
x6,71x8,10x7,68
5 128 Elvie May Buanes Florø T&IF 7,22
 
6,817,026,987,076,467,22
6 401 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 6,78
 
6,436,385,896,786,776,48
7 447 Lisa Reisvold Sandnes IL 5,82
 
5,14x5,045,245,82x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 328 Linea Slettebø Lye IL 30,91
 
30,91xxxxx
2 24 Agathe Constanse Djupesland Humlevik Bergens TF 27,79
 
x27,79xxxx
3 451 Mille Barlaug Røsdal Sandnes IL 24,82
 
19,6923,32x21,5422,1924,82
4 447 Lisa Reisvold Sandnes IL 10,37
 
7,67x10,24x10,37x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 328 Linea Slettebø Lye IL 28,22
 
26,9825,3226,2427,1928,2227,22
2 38 Jofrid Anderson Bjarg IL 25,89
 
25,8923,0023,4924,3920,36x
3 451 Mille Barlaug Røsdal Sandnes IL 23,80
 
2,8323,17x23,8020,3021,32
4 447 Lisa Reisvold Sandnes IL 9,10
 
8,837,858,28x7,939,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2 Vind: -1,0
1 382 Martine Vik Norna-Salhus IL 13,44
2 466 Frøya SĂŚteren Rykkje Stord IL (Allianseidrettslag) 14,39
  51 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL DNS
  470 Sahed Siyam Stord IL (Allianseidrettslag) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 125 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 1,00,35
2 476 Berit Vide Lindvall Varegg Fleridrett 1,08,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 51 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 4,66
 
-0,21,01,3   
4,484,664,62x--
2 149 Ingrid SĂŚther Solheim Fyllingen IL (Allianse) 4,46
 
 1,00,32,00,3 
x1,474,464,261,27-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 404 Julie Nesheim Dyrli Os Turnforening 12,18
 
9,2710,9511,5211,6211,1712,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,7
1 461 Victoria Sørland Sandnes IL 12,71
2 1 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,90
3 16 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 13,16
  126 Serine Brakstad FIL AKS-77 DNS
  155 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DNS
Heat: 2 Vind: -1,0
1 381 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 13,60
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 461 Victoria Sørland Sandnes IL 12,71
2 1 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,90
3 16 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 13,16
4 381 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 13,60
  126 Serine Brakstad FIL AKS-77 DNS
  155 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 155 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 5,33
 
0,80,41,70,50,31,0
5,025,335,305,095,265,21
2 127 Tiri Iselin Minde FIL AKS-77 4,05
 
0,70,40,10,70,50,9
3,824,053,822,983,812,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  50 Birte Skeide SĂŚtre Dimna IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,2
1 433 Elise Eikeland Sandnes IL 13,05
2 220 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 13,15
3 290 Emilie Engelbrektson IL Brodd 13,25
4 284 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 13,52
5 272 Maren Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 455 Selma Ims Sandnes IL 5,51
 
1,4 0,0-0,70,8 
5,19x5,075,215,51x
2 70 Frida SĂŚtrum Fana IL 4,77
 
-0,10,4 0,7  
4,774,65x4,72xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 441 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 49,57
 
44,6044,5749,57xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,6
1 263 Martine Tharaldsen Gular, IL 12,74
2 268 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,74
3 56 Lovise Skarbøvik Andresen Dimna IL 12,76
4 148 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 13,05
5 438 Helle Ween Sandnes IL 13,60
6 278 Synne Kleppe Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,95
7 260 Lise Celine Brudvik Borgenhaug Gular, IL 13,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 438 Helle Ween Sandnes IL 5,03
 
-1,10,20,70,41,41,5
4,714,814,854,924,965,03
2 161 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) 4,92
 
-1,3 0,00,30,7 
4,81x4,724,904,92x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 52 Henrikke Antonsen Dimna IL 44,43
 
44,43xxxxx
2 69 Frida Rose Dixon Fana IL 41,80
 
40,1841,31xx41,80x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Maria Slettebø Lye IL 30,47
 
29,5427,6828,84x27,8930,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,3
1 54 Kornelia Roppen Dimna IL 13,31
2 376 Julie Dicko Erichsen Norna-Salhus IL 13,38
3 55 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 14,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100m Superfinale kvinne 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,8
1 263 Martine Tharaldsen Gular, IL 12,57
2 461 Victoria Sørland Sandnes IL 12,64
3 268 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,64
4 1 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,81
5 220 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 13,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 285 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 56,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 115 Andrea Thorsheim FIL AKS-77 5,40
 
1,4-0,60,7  1,2
5,405,115,24xx5,11
2 54 Kornelia Roppen Dimna IL 5,37
 
-0,20,40,1 1,4 
5,065,305,19x5,37x
3 412 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 5,14
 
1,40,40,61,10,3 
5,144,894,895,055,05-
4 55 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 4,54
 
1,70,20,7-0,51,0 
4,464,544,434,484,49x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Oda Marie Myklebust Bergens TF 54,91
 
54,56xx54,4353,5254,91
2 103 Solveig Fredriksen Fana IL 51,73
 
x51,73xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,6
1 259 Jacob Vaula Gular, IL 10,70
2 493 Salum Kashafali Norna-Salhus IL 10,77
3 254 Even Meinseth Gular, IL 10,84
4 250 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 10,89
5 264 Sondre Faugstad Amundsen Gular, IL 10,93
6 265 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 11,06
7 500 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 11,12
Heat: 2 Vind: +0,0
1 209 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 10,99
2 348 August Hemstad Moelven IL 11,18
3 144 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,23
4 159 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,38
5 233 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 11,39
6 443 Jonas Fjordholm Sandnes IL 11,58
  212 Ilunga Josue Kongolo Gneist,IL DNS
Heat: 3 Vind: +1,1
1 442 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,97
2 427 Alexander Skrede Sandnes IL 11,21
3 208 Filip Holdhus Gneist,IL 11,55
4 276 Stefan Jinopong Skrede Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,57
5 317 Ă˜yvind Bu LaksevĂĽg TIL 11,80
6 418 Joe Aphisit Tepnuan Osterøy IL 11,98
7 440 Imran Mahmood Sandnes IL 12,08
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 259 Jacob Vaula Gular, IL 10,70
2 493 Salum Kashafali Norna-Salhus IL 10,77
3 254 Even Meinseth Gular, IL 10,84
4 250 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 10,89
5 264 Sondre Faugstad Amundsen Gular, IL 10,93
6 442 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,97
7 209 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 10,99
8 265 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 11,06
9 500 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 11,12
10 348 August Hemstad Moelven IL 11,18
11 427 Alexander Skrede Sandnes IL 11,21
12 144 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,23
13 159 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,38
14 233 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 11,39
15 208 Filip Holdhus Gneist,IL 11,55
16 276 Stefan Jinopong Skrede Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,57
17 443 Jonas Fjordholm Sandnes IL 11,58
18 317 Ă˜yvind Bu LaksevĂĽg TIL 11,80
19 418 Joe Aphisit Tepnuan Osterøy IL 11,98
20 440 Imran Mahmood Sandnes IL 12,08
  212 Ilunga Josue Kongolo Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100m Superfinale menn 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 1,2
1 259 Jacob Vaula Gular, IL 10,60
2 250 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 10,77
3 265 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 10,85
4 264 Sondre Faugstad Amundsen Gular, IL 10,86
5 442 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,89
6 500 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,91
7 427 Alexander Skrede Sandnes IL 11,20
8 348 August Hemstad Moelven IL 11,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 256 HĂĽkon Holstad Gular, IL 8,58,47
2 297 Ă…smund Sunde Førde Jølster IL 9,07,59
3 251 Daniel MĂĽkestad Fadnes Gular, IL 9,15,86
4 515 OlavMeling Spikkeland Gular, IL 9,19,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 238 Sindre Strønstad-Løseth Gneist,IL 49,79
2 208 Filip Holdhus Gneist,IL 51,36
3 488 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 51,86
4 389 Robert David Sheath Norna-Salhus IL 53,63
5 246 Trygve Havro Gneist,IL 58,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 7,03
 
 1,61,3   
x6,777,03xxx
2 144 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 6,48
 
1,00,11,12,1  
6,096,486,286,29xx
3 440 Imran Mahmood Sandnes IL 5,25
 
2,10,42,0 1,31,5
5,144,825,15x5,255,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 44,44
 
38,96x41,7944,44xx
  310 HĂĽkon Eik Litland LaksevĂĽg TIL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 419 Kjetil Stokke Osterøy IL 48,52
 
46,4648,5244,9246,9346,6842,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS