Framolekene2022 2022

Arrangert av: IL Norna Salhus

27.05.2022 - 29.05.2022


Framolekene 202227.05.2022
 
G-10 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  193 Ruben Oseland Gjesdal IL 12,94
 
10,2812,9410,009,9710,411,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 505 Simon Hegre Sandnes IL 14,64
 
14,64xxx11,5114,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 439 Herman Barlaug Røsdal Sandnes IL 8,88
 
+2,8 +1,6   
8,88x8,76   
2 424 Aksel Lura Sjursen Sandnes IL 8,29
 
+0,8 +1,8   
8,05x8,29   
3 44 Viljar Anderson Bjarg IL 7,89
 
-1,2+1,5+1,7   
7,897,457,64   
4 91 Nikolai Gald Fana IL 7,85
 
-0,8+1,5+2,4   
7,427,727,85   
5 431 Christoffer Skjørestad Sandnes IL 7,42
 
-0,8     
7,42xx   
6 432 Einar Hansen Rake Sandnes IL 4,61
 
  +0,6   
xx4,61   
  62 Brede Myrmel Fana IL DNS
 
      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 67 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 19,86
 
xx19,8617,3317,3919,27
2 216 Jonas Haagensen Lien Gneist,IL 14,91
 
13,3812,3813,8413,2214,9114,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 67 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 2,00
 
1,70
o
1,80
o
1,90
xo
2,00
o
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 456 Sindre Nakken Liebich Sandnes IL 9,88
 
0,41,82,6   
9,469,719,88   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 236 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 25,85
2 327 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 26,40
3 288 Otto Ramsland Idrettslaget Skjalg 28,91
Heat: 2 Vind: +0,4
1 465 Ask Eldøy Rosland Stord IL (Allianseidrettslag) 27,91
2 10 Ă˜yvind Kolstad Silseth Ask Friidrett 30,49
3 20 Sondre NĂŚss Haugland Ask Friidrett 34,24
  116 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 236 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 25,85
2 327 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 26,40
3 465 Ask Eldøy Rosland Stord IL (Allianseidrettslag) 27,91
4 288 Otto Ramsland Idrettslaget Skjalg 28,91
5 10 Ă˜yvind Kolstad Silseth Ask Friidrett 30,49
6 20 Sondre NĂŚss Haugland Ask Friidrett 34,24
  116 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 377 Linus Hernebäck Andersson Norna-Salhus IL 2,23,75
2 465 Ask Eldøy Rosland Stord IL (Allianseidrettslag) 2,30,32
3 477 Didrik Helle BruĂĽs Varegg Fleridrett 2,35,35
4 511 Vestar Almeland-Stub Varegg Fleridrett 2,36,33
5 375 Jonathan Aarnes Carlson Norna-Salhus IL 2,38,82
6 368 Emil Hannevik Fyhn Norna-Salhus IL 2,42,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 116 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 26,91
 
xx19,4625,9626,9121,56
2 426 Alexander GĂĽrseth Watland Sandnes IL 16,79
 
x15,1914,4815,9416,7914,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 129 Erlend Grytten Sunnarvik Florø T&IF 24,25
2 271 Lionell Luca Lundberg Larsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 25,82
3 164 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 26,09
4 393 Thor Magnus Santos Søilen Norna-Salhus IL 26,21
5 217 Kirill Eikanger Gneist,IL 26,43
Heat: 2 Vind: +0,4
1 68 Finn Connor Saint Fana IL 27,00
2 454 Oscar Jack Weaver Sandnes IL 27,47
3 2 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 27,90
4 204 Daniel Wasbø Gneist,IL 30,03
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 129 Erlend Grytten Sunnarvik Florø T&IF 24,25
2 271 Lionell Luca Lundberg Larsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 25,82
3 164 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 26,09
4 393 Thor Magnus Santos Søilen Norna-Salhus IL 26,21
5 217 Kirill Eikanger Gneist,IL 26,43
6 68 Finn Connor Saint Fana IL 27,00
7 454 Oscar Jack Weaver Sandnes IL 27,47
8 2 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 27,90
9 204 Daniel Wasbø Gneist,IL 30,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 364 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 2,11,64
2 229 Martin Mjelde Gneist,IL 2,14,94
3 141 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 2,17,29
4 204 Daniel Wasbø Gneist,IL 2,22,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 369 Eskil Lea Bakke Norna-Salhus IL 26,02
 
25,24x26,0224,3025,4023,80
2 118 Daniel Moss FIL AKS-77 22,80
 
22,20xx22,70x22,80
3 430 Brage Stølen Birkeland Sandnes IL 16,86
 
xx15,0014,2315,8716,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 129 Erlend Grytten Sunnarvik Florø T&IF 11,30
 
-0,3-2,1    
11,3011,04x---
2 151 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 10,42
 
+1,0-0,6 -0,2+2,1 
10,429,77x10,359,639,36
3 176 Chris Oseland Gjesdal IL 9,19
 
-1,7-0,8 +0,9  
9,198,53x9,10x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,9
1 362 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Norna-Salhus IL 24,62
2 275 Sondre FĂŚraas Eilertsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 24,83
3 513 Johannes Paulus Paulides Jotun IL 25,10
4 283 Hugo Ramsland Idrettslaget Skjalg 25,72
5 417 Eirik Reigstad Osterøy IL 26,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 165 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) 2,07,54
2 205 Didrik Stuhaug Hatlelid Gneist,IL 2,11,14
3 92 Nils August Flornes Rustad Fana IL 2,11,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 289 Vegard Røttingen Idrettslaget Skjalg 35,34
 
35,34x33,1130,7833,9131,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 61 Benjamin Christensen Moen Fana IL 11,52
 
-0,8-1,11,82,701,5
11,5211,4111,4611,4911,2811,31
2 513 Johannes Paulus Paulides Jotun IL 10,68
 
-1,30,62,3-0,40,11,0
10,3610,6810,4110,0410,1510,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,4
1 109 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 14,00
  235 Oscar Ellingsen Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,4
1 434 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 22,94
2 109 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 23,46
3 361 Andreas Lorentz Langhelle Norna-Salhus IL 23,53
4 232 Nicolai Holdhus Gneist,IL 23,90
5 31 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF 25,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 85 Marios Ktorides-Valen Fana IL 2,03,32
2 512 Christoffer Da Silva VamrĂĽk Jotun IL 2,07,18
3 370 Gunnar Mo Gausvik Norna-Salhus IL 2,15,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,2
1 53 Jakob SlĂĽtten Dimna IL 15,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,0
1 448 Ludvig Dahle Hansen Sandnes IL 24,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 178 Erik Liberg Gjesdal IL 39,99
 
39,99x39,98xx38,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 95 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 13,80
 
 -1,3+1,2+1,4  
x13,6713,8013,69xx
2 157 Linus August Rygh Fyllingen IL (Allianse) 12,81
 
+1,4+0,1-0,4+1,2-1,5+0,3
12,5412,8112,2312,7312,5412,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,2
1 469 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 14,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,0
1 469 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 23,66
2 378 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 23,86
  243 Thorben BĂźcker Gneist,IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 469 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 23,66
2 378 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 23,86
  243 Thorben BĂźcker Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 490 Torstein Leiren Mastervik Osterøy IL 2,10,79
2 473 Sondre SvĂĽsand MĂĽge Strandebarm IL 2,14,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 114 Anders Vik FIL AKS-77 52,05
 
xx52,05x51,51x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 75 Herman Skjensvold Rosenkilde Fana IL 13,08
 
-0,7-1,2-0,9-0,71,2 
12,9512,7912,8613,0812,80x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  183 Leah Stokkeland Øen Gjesdal IL DNS
  225 Maria Viktoria Aune Gneist,IL 6,52
 
+0,4-1,5+1,1   
-6,436,52   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Signe Johanne Njerve Bergens TF 2,00
 
1,70
o
1,80
xo
1,90
xo
2,00
xxo
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 460 Tilla Sundem Barlaug Sandnes IL 8,92
 
+0,0+0,3+3,1   
8,698,918,92   
2 445 Linnea Sanne Sandnes IL 8,18
 
-1,3+0,7-0,1   
7,827,928,18   
3 33 Signe Johanne Njerve Bergens TF 8,02
 
+0,9-0,2+0,9   
7,978,027,98   
4 459 Synne Aila Grimstad Nilsen Sandnes IL 7,78
 
+1,7-0,4+1,8   
7,677,677,78   
5 446 Lisa Øvstebø Hisdal Sandnes IL 6,83
 
+0,1+0,0-0,1   
6,416,836,44   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 399 Madelene Almestad Ă˜rsta IL 17,36
 
x14,3815,9612,6713,3917,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 436 Hedda Barlaug Røsdal Sandnes IL 10,45
 
+0,7+1,0-0,7   
9,9810,4510,22   
2 330 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 10,09
 
-0,2-0,7-1,1   
9,8010,0910,05   
3 399 Madelene Almestad Ă˜rsta IL 9,02
 
+0,1 +1,0   
8,81x9,02   
4 428 Amalie Sanne Sandnes IL 8,44
 
+0,3 -2,8   
8,44x8,40   
  318 Ricce Christine Lind Furnes LaksevĂĽg TIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,3
1 464 Eline Starheim Lundmoen StĂĽrheim IL 27,50
2 330 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 29,31
3 298 Isabella Cardenas Fugle Jølster IL 29,60
4 312 Henriette Torgersen LaksevĂĽg TIL 29,62
5 18 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 29,94
6 199 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 30,37
7 467 Hedda Simonsen Ottesen Stord IL (Allianseidrettslag) 30,55
  89 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 181 Hildur Heegaard Gjesdal IL 2,46,27
2 173 Ane Oline Bjordal Gjesdal IL 2,48,40
3 472 Amalie SvĂĽsand MĂĽge Strandebarm IL 2,58,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Emma Louise Rolstad Bergens TF 3,05
 
2,60
o
2,70
o
2,80
o
2,90
xo
3,05
o
3,15
x-
2 89 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 2,50
 
2,20
xo
2,30
o
2,40
o
2,50
o
2,60
xxx
3 30 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 2,40
 
2,20
o
2,30
o
2,40
o
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 312 Henriette Torgersen LaksevĂĽg TIL 9,39
 
-1,0+2,0+2,0-1,3+0,7+1,0
9,129,049,399,289,199,31
  30 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,3
1 186 Martine Haver Egeland Gjesdal IL 28,46
2 23 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 28,58
3 231 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 29,11
4 437 Hedda Haglund Sandnes IL 29,16
5 414 Synne Hjertaker Os Turnforening 29,30
6 206 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 29,34
7 184 Linnea Haver Egeland Gjesdal IL 29,44
Heat: 2 Vind: +1,5
1 489 Leah Bentzen Norna-Salhus IL 29,00
2 462 Vilde Voll Talberg Sandnes IL 29,48
3 57 Abelone Heldal Fana IL 29,59
4 451 Mille Barlaug Røsdal Sandnes IL 30,98
5 390 Saga Bergerud-NygĂĽrd Norna-Salhus IL 31,18
6 328 Linea Slettebø Lye IL 31,54
7 444 Kaia Karlsen Sandnes IL 33,55
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 186 Martine Haver Egeland Gjesdal IL 28,46
2 23 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 28,58
3 489 Leah Bentzen Norna-Salhus IL 29,00
4 231 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 29,11
5 437 Hedda Haglund Sandnes IL 29,16
6 414 Synne Hjertaker Os Turnforening 29,30
7 206 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 29,34
8 184 Linnea Haver Egeland Gjesdal IL 29,44
9 462 Vilde Voll Talberg Sandnes IL 29,48
10 57 Abelone Heldal Fana IL 29,59
11 451 Mille Barlaug Røsdal Sandnes IL 30,98
12 390 Saga Bergerud-NygĂĽrd Norna-Salhus IL 31,18
13 328 Linea Slettebø Lye IL 31,54
14 444 Kaia Karlsen Sandnes IL 33,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 453 Olivia Larsson Sandnes IL 2,47,36
2 49 Aase Ulstein Dimna IL 2,47,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 328 Linea Slettebø Lye IL 19,18
 
xxxx18,8019,18
2 447 Lisa Reisvold Sandnes IL 14,71
 
x12,7611,85x11,6414,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 49 Aase Ulstein Dimna IL 2,20
 
2,00
xo
2,10
o
2,20
xo
2,30
xxx
2 60 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 2,00
 
2,00
o
2,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 401 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 9,93
 
-1,9+0,6-1,1-1,1+1,0+0,4
9,639,760,649,629,879,93
2 38 Jofrid Anderson Bjarg IL 9,65
 
+0,6+0,5-1,4-1,0+0,7+0,0
9,319,289,559,439,659,24
3 60 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 9,61
 
+1,9-0,5+1,7  +3,3
9,579,619,26xx9,48
4 206 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 9,53
 
+0,1 +1,6+0,4+0,3 
9,30x9,538,889,33x
5 49 Aase Ulstein Dimna IL 9,15
 
 +2,9+1,6-0,1-0,8+1,3
x8,688,738,558,619,15
6 130 Frida Husefest NygĂĽrd Florø T&IF 9,10
 
-0,5+1,1+0,0 +1,4+1,0
9,108,478,80x8,709,01
7 451 Mille Barlaug Røsdal Sandnes IL 8,98
 
 -1,2+0,7-0,8 -0,6
x8,958,988,93x8,85
8 453 Olivia Larsson Sandnes IL 8,77
 
-0,1-0,3+0,2-2.3-0,2+1,6
8,608,708,638,368,318,77
9 447 Lisa Reisvold Sandnes IL 7,56
 
-0,1-1,7-0,7   
7,567,087,23   
  308 Emilia Totland Osa LaksevĂĽg TIL DNS
 
      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,1
1 51 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 26,45
2 223 Liza Sofia Aune Gneist,IL 27,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: 0,0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  294 Signe Marvik Hølland IL Sand DNS
Heat: 1 Vind: 0,0
1 51 Hedda Sandvik Kjetland Dimna IL 12,22
2 286 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 12,24
3 382 Martine Vik Norna-Salhus IL 13,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 287 Oda Rosland Gjerstad Idrettslaget Skjalg 2,24,66
2 113 Alexandra Tunes Lund FIL AKS-77 2,26,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 404 Julie Nesheim Dyrli Os Turnforening 17,73
 
15,4515,6816,6516,1017,7317,17
2 403 Iris Marie Veraar Os Turnforening 17,59
 
xx13,3617,5914,4817,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 223 Liza Sofia Aune Gneist,IL 10,48
 
 +1,4+1,4-0,5  
x10,4610,3210,48xx
  26 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,1
1 461 Victoria Sørland Sandnes IL 26,06
2 16 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 27,17
3 381 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 28,04
4 19 Sofie Hustad Ask Friidrett 29,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 0,0
1 381 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 12,26
2 16 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 12,51
3 19 Sofie Hustad Ask Friidrett 15,34
  391 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 119 Helene Mariel Ramslien FIL AKS-77 43,47
 
39,62x40,0040,4043,4741,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,0
  155 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 14,73
  220 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 14,96
  455 Selma Ims Sandnes IL 14,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,9
1 455 Selma Ims Sandnes IL 25,27
2 290 Emilie Engelbrektson IL Brodd 27,12
Heat: 2 Vind: -0,7
1 284 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 27,75
2 272 Maren Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,30
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 455 Selma Ims Sandnes IL 25,27
2 290 Emilie Engelbrektson IL Brodd 27,12
3 284 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik Idrettslaget Skjalg 27,75
4 272 Maren Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 269 Hanna HaugsvĂŚr Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 36,58
 
35,7236,5835,3235,7335,3735,41
2 273 Maria Pedersen Døske Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 34,66
 
29,65x29,7033,9634,6632,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Frida SĂŚtrum Fana IL 10,66
 
   +0,8 -1,7
xxx10,66x10,60
  87 Mathilde Handeland Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,0
1 56 Lovise Skarbøvik Andresen Dimna IL 14,62
2 508 Elise Hjartholm Seger Sandnes IL 17,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,9
1 508 Elise Hjartholm Seger Sandnes IL 26,52
2 148 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 26,56
3 120 Ingrid SĂŚtre Ellingsen FIL AKS-77 28,34
Heat: 2 Vind: -0,7
1 270 Irene Storstein Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,54
2 278 Synne Kleppe Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,64
3 11 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 28,67
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 508 Elise Hjartholm Seger Sandnes IL 26,52
2 148 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 26,56
3 120 Ingrid SĂŚtre Ellingsen FIL AKS-77 28,34
4 270 Irene Storstein Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,54
5 278 Synne Kleppe Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,64
6 11 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 28,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Maria Slettebø Lye IL 32,37
 
29,8629,60x29,2932,3730,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 10,42
 
 -1,70,5  -0,7
x10,3910,27xx10,42
2 270 Irene Storstein Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,93
 
-0,4-0,5   1,4
9,549,93xxx9,01
3 84 Maria Vie Ytrearne Fana IL 9,82
 
 1,3   -0,7
x9,82xxx9,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 258 Ida Grytaas Forsmo Gular, IL 2,24,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 103 Solveig Fredriksen Fana IL 52,31
 
48,59x52,31x48,64x
2 422 Emelia TveitĂĽ Otra IL 43,74
 
42,97x41,3343,7443,0842,52
3 32 Oda Marie Myklebust Bergens TF 39,08
 
36,7236,2139,0837,5838,14x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 388 Rachel Ombeni Norna-Salhus IL 12,82
 
0,20,5 1,62,30,0
12,4212,82x12,6012,6312,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 110 m hekk (106,7 9,14m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,2
1 209 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 14,73
2 59 Andreas Joseph Dixon Fana IL 15,92
  211 Herman Ellingsen Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,8
1 250 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,37
2 259 Jacob Vaula Gular, IL 21,55
3 442 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 21,75
4 265 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 21,87
5 242 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,17
6 500 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22,19
7 144 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 22,77
Heat: 2 Vind: +1,2
1 233 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 22,65
2 427 Alexander Skrede Sandnes IL 22,65
3 159 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 22,75
4 238 Sindre Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,78
5 208 Filip Holdhus Gneist,IL 23,38
6 389 Robert David Sheath Norna-Salhus IL 24,10
Heat: 3 Vind: -2,1
1 348 August Hemstad Moelven IL 22,76
2 443 Jonas Fjordholm Sandnes IL 23,28
3 276 Stefan Jinopong Skrede Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 23,34
4 440 Imran Mahmood Sandnes IL 25,21
5 249 Mensah Nyarko GTI Friidrettsklubb - gr.  25,94
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 250 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,37
2 259 Jacob Vaula Gular, IL 21,55
3 442 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 21,75
4 265 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 21,87
5 242 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,17
6 500 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22,19
7 233 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 22,65
8 427 Alexander Skrede Sandnes IL 22,65
9 159 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 22,75
10 348 August Hemstad Moelven IL 22,76
11 144 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 22,77
12 238 Sindre Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,78
13 443 Jonas Fjordholm Sandnes IL 23,28
14 276 Stefan Jinopong Skrede Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 23,34
15 208 Filip Holdhus Gneist,IL 23,38
16 389 Robert David Sheath Norna-Salhus IL 24,10
17 440 Imran Mahmood Sandnes IL 25,21
18 249 Mensah Nyarko GTI Friidrettsklubb - gr.  25,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 416 Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 1,59,35
2 9 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 1,59,61
3 256 HĂĽkon Holstad Gular, IL 2,03,28
4 261 Lukas Landro Lie Gular, IL 2,16,51
5 246 Trygve Havro Gneist,IL 2,29,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 45,28
 
44,0544,0943.0545,2843,4144,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS