Boysen Memorial 2020

Arrangert av: IK Tjalve

29.06.2019 - 30.06.2020


Boysen Memorial 2020
 
MS 5000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 212 Ulrik Moen ØdegĂĽrd Oslostudentenes IK 15,34,24
2 373 Alexander Owren Vidar, Sportsklubben 16,24,89
3 208 Ole Petter Kursetgjerde Schmedling Oslostudentenes IK 16,37,27
4 145 Simen Lilledal Kristiansen Ivrig IL 17,06,92
5 353 Oliver Arntsen Mosand Tønsberg Friidrettsklubb 18,28,11
6 179 Fredrik Rose Nesodden IF 19,30,39
  170 Karsten Alexander Gunnulfsen Kopland Modum Friidrettsklubb DNS
  189 Knut Lium Nordre Land IL DNS
Heat: 2
1 180 Habtom Gebremeskel Negash Nesodden IF 16,29,00
2 210 Sean David Monaghan Oslostudentenes IK 16,32,63
3 200 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK 16,34,26
4 378 Filip Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 16,47,00
5 197 Eivind Heggelund Tørstad Oslostudentenes IK 16,54,02
6 385 Mats Kristoffersen Vidar, Sportsklubben 16,58,99
7 290 John Kristian Finstad Tistedalen FL 17,06,04
8 291 Per Morten Finstad Tistedalen FL 17,11,12
9 260 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 17,16,66
  379 Fredrik Camilo Halsbog Vidar, Sportsklubben DNF
  196 Eirik Husby Dyrset Oslostudentenes IK DNS
Heat: 3
1 90 David Stefan Rieger Friidrettsklubben Ren-Eng 15,48,60
2 119 Even Bentzen LøvĂĽs Halden IL 15,49,12
3 211 Sondre Fylling Oslostudentenes IK 15,52,43
4 258 Magnus Cato Andersen Sarpsborg IL 15,54,85
5 199 Erlend Berger Oslostudentenes IK 16,03,09
6 11 Magnus Halvorsrud Salberg Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 16,03,51
7 277 Andreas Grøteide Polden Stord IL (Allianseidrettslag) 16,06,67
8 43 Samuel Hafsahl BUL, IL i 16,07,17
9 177 Jonas Riseth Namdal løpeklubb 16,10,72
10 56 Vegard Lund Røer BĂŚkkelagets SK 16,19,86
11 384 Martin Strand LindbĂŚck Vidar, Sportsklubben 16,33,26
12 144 Casper Rønning Ivrig IL 16,57,82
13 150 Anton Jensen KjelsĂĽs IL 17,03,54
  14 Adrian Stene Olsen BUL, IL i DNF
  355 Sebastian Wernersen Tønsberg Friidrettsklubb DNS
Heat: 4
1 348 Cedrik Bakke Christophersen Tønsberg Friidrettsklubb 15,12,39
2 153 Henrik Marius Laukli Konnerud IL 15,27,46
3 278 Jacob Hystad Stord IL (Allianseidrettslag) 15,28,43
4 126 Erik Nygaard Madsen Haugesund Triathlon Klubb 15,33,96
5 139 Nikolai Magnus Gundersen Idrettslaget Skjalg 15,39,64
6 116 Jens BjertnĂŚs Hadeland Friidrettsklubb 15,40,57
7 146 August Da Silva Sveen Jotun IL 15,40,66
8 151 Iver Wang Johansen KjelsĂĽs IL 15,41,77
9 29 Karl Jørgen Giercksky Russnes BUL, IL i 15,44,66
10 27 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 15,46,93
11 285 Ola Skjølberg Svorkmo N.O.I. 15,57,62
12 152 Ole-Jørgen Knoph KjelsĂĽs IL 16,25,09
  182 Mekonen Tekle Abraha Nesodden IF DNS
Heat: 5
1 149 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 15,15,29
2 186 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 15,16,00
3 205 Mathias Høgenes Oppegaard Oslostudentenes IK 15,22,79
4 240 Oskar Opstad Vike Runar, IL 15,24,48
5 103 Ola Matre Gui Sportsklubb 15,25,21
6 284 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 15,27,05
7 386 Mikkel Bakken Vidar, Sportsklubben 15,28,29
8 372 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 15,31,27
9 203 Magnus Winther Warvik Oslostudentenes IK 15,32,25
10 120 Lars-Erik Nordby Halden IL 15,32,86
11 148 Knut Olav Øygard Jølster IL 15,37,93
12 335 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 15,42,53
13 165 Nicolay Sevang Lyn Ski 15,45,84
14 202 Jørgen HĂĽvĂĽg Korum Oslostudentenes IK 15,52,42
  392 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben DNS
Heat: 6
1 7 John Christian Deighan Asker Sk. Friidrett 14,43,24
2 306 Kristian Pytten Tjalve, IK 14,45,51
3 286 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 14,47,63
4 204 Markus Borge Harbo Oslostudentenes IK 14,51,46
5 201 Fredrik Morten SĂŚtran Oslostudentenes IK 14,54,88
6 130 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 14,57,37
7 110 Matias Andersen Førde Gular, IL 15,00,59
8 198 Eivind Klokkehaug Oslostudentenes IK 15,07,20
9 263 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 15,17,72
10 194 Anders Jerpstad Oslostudentenes IK 15,28,80
11 248 HĂĽvard Lalit ØglĂŚnd Sandnes IL 15,30,58
  271 Thomas Førland Asgautsen Stavanger Friidrettsklubb DNF
  281 Markus KjĂŚrner-Semb Strindheim il DNF
  300 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK DNS
Heat: 7
1 57 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF 14,39,49
2 164 Petter Johansen Lillehammer IF 14,40,09
3 206 Mathias Moen Oslostudentenes IK 14,45,06
4 368 Petter Myhr Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,47,01
5 99 Erlend Gjerdevik Sørtveit Gneist,IL 14,49,01
6 124 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 14,50,43
7 243 Ulrik Grevle Lolland Rygge IL 14,52,79
8 127 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 14,53,95
9 135 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg 14,54,89
10 375 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 14,56,60
11 109 Johannes Teigland Gular, IL 15,04,64
12 267 Ronny Losoa Sigdal Friidrettsklubb 15,06,23
13 209 Rune Solli Oslostudentenes IK 15,06,26
14 91 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 15,12,01
  163 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF DNF
Heat: 8
1 287 Trond Ørjan Eide Svorkmo N.O.I. 14,12,74
2 213 Magnus Gjerstad Osterøy IL 14,18,45
3 122 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 14,18,90
4 273 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 14,19,96
5 98 Andreas Iden Gneist,IL 14,20,01
6 270 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL - Friidrett 14,21,40
7 371 Halfdan-Emil FĂŚrø Varegg Fleridrett 14,21,88
8 154 Kristian Tjørnhom Kristiansand Løpeklubb 14,23,18
9 131 Magnus Dewett Herning LK 14,24,57
10 78 Thomas Fremo Fjellørnen IL 14,24,71
11 100 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 14,45,12
  244 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett DNS
  294 Awet Nftalem Kibrab Tjalve, IK DNS
  315 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK DNS
Heat: 9
1 247 Henrik Børkja Ingebrigtsen Sandnes IL 13,19,65
2 251 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 13,33,39
3 370 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 13,37,59
4 367 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,38,08
5 390 Sondre Nordstad Moen Vidar, Sportsklubben 13,42,96
6 242 Simen Halle Runar, IL 13,57,11
7 234 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 13,57,21
8 317 Sigurd Ruud Skjeseth Tjalve, IK 14,02,39
9 73 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 14,02,67
10 13 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 14,04,23
11 351 Jonatan Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 14,11,17
12 108 Jacob Boutera Gular, IL 14,12,29
13 147 Eivind Øygard Jølster IL 14,15,41
  359 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  389 Sindre Buraas Vidar, Sportsklubben DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Henrik Børkja Ingebrigtsen Sandnes IL 13,19,65
2 251 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 13,33,39
3 370 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 13,37,59
4 367 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,38,08
5 390 Sondre Nordstad Moen Vidar, Sportsklubben 13,42,96
6 242 Simen Halle Runar, IL 13,57,11
7 234 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 13,57,21
8 317 Sigurd Ruud Skjeseth Tjalve, IK 14,02,39
9 73 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 14,02,67
10 13 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 14,04,23
11 351 Jonatan Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 14,11,17
12 108 Jacob Boutera Gular, IL 14,12,29
13 287 Trond Ørjan Eide Svorkmo N.O.I. 14,12,74
14 147 Eivind Øygard Jølster IL 14,15,41
15 213 Magnus Gjerstad Osterøy IL 14,18,45
16 122 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 14,18,90
17 273 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 14,19,96
18 98 Andreas Iden Gneist,IL 14,20,01
19 270 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL - Friidrett 14,21,40
20 371 Halfdan-Emil FĂŚrø Varegg Fleridrett 14,21,88
21 154 Kristian Tjørnhom Kristiansand Løpeklubb 14,23,18
22 131 Magnus Dewett Herning LK 14,24,57
23 78 Thomas Fremo Fjellørnen IL 14,24,71
24 57 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF 14,39,49
25 164 Petter Johansen Lillehammer IF 14,40,09
26 7 John Christian Deighan Asker Sk. Friidrett 14,43,24
27 206 Mathias Moen Oslostudentenes IK 14,45,06
28 100 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 14,45,12
29 306 Kristian Pytten Tjalve, IK 14,45,51
30 368 Petter Myhr Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,47,01
31 286 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 14,47,63
32 99 Erlend Gjerdevik Sørtveit Gneist,IL 14,49,01
33 124 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 14,50,43
34 204 Markus Borge Harbo Oslostudentenes IK 14,51,46
35 243 Ulrik Grevle Lolland Rygge IL 14,52,79
36 127 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 14,53,95
37 201 Fredrik Morten SĂŚtran Oslostudentenes IK 14,54,88
38 135 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg 14,54,89
39 375 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 14,56,60
40 130 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 14,57,37
41 110 Matias Andersen Førde Gular, IL 15,00,59
42 109 Johannes Teigland Gular, IL 15,04,64
43 267 Ronny Losoa Sigdal Friidrettsklubb 15,06,23
44 209 Rune Solli Oslostudentenes IK 15,06,26
45 198 Eivind Klokkehaug Oslostudentenes IK 15,07,20
46 91 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 15,12,01
47 348 Cedrik Bakke Christophersen Tønsberg Friidrettsklubb 15,12,39
48 149 Magnus Grøttum Erstad Kamp/Vestheim IF 15,15,29
49 186 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 15,16,00
50 263 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 15,17,72
51 205 Mathias Høgenes Oppegaard Oslostudentenes IK 15,22,79
52 240 Oskar Opstad Vike Runar, IL 15,24,48
53 103 Ola Matre Gui Sportsklubb 15,25,21
54 284 Jo-Inge Sandvik Svorkmo N.O.I. 15,27,05
55 153 Henrik Marius Laukli Konnerud IL 15,27,46
56 386 Mikkel Bakken Vidar, Sportsklubben 15,28,29
57 278 Jacob Hystad Stord IL (Allianseidrettslag) 15,28,43
58 194 Anders Jerpstad Oslostudentenes IK 15,28,80
59 248 HĂĽvard Lalit ØglĂŚnd Sandnes IL 15,30,58
60 372 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 15,31,27
61 203 Magnus Winther Warvik Oslostudentenes IK 15,32,25
62 120 Lars-Erik Nordby Halden IL 15,32,86
63 126 Erik Nygaard Madsen Haugesund Triathlon Klubb 15,33,96
64 212 Ulrik Moen ØdegĂĽrd Oslostudentenes IK 15,34,24
65 148 Knut Olav Øygard Jølster IL 15,37,93
66 139 Nikolai Magnus Gundersen Idrettslaget Skjalg 15,39,64
67 116 Jens BjertnĂŚs Hadeland Friidrettsklubb 15,40,57
68 146 August Da Silva Sveen Jotun IL 15,40,66
69 151 Iver Wang Johansen KjelsĂĽs IL 15,41,77
70 335 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 15,42,53
71 29 Karl Jørgen Giercksky Russnes BUL, IL i 15,44,66
72 165 Nicolay Sevang Lyn Ski 15,45,84
73 27 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 15,46,93
74 90 David Stefan Rieger Friidrettsklubben Ren-Eng 15,48,60
75 119 Even Bentzen LøvĂĽs Halden IL 15,49,12
76 202 Jørgen HĂĽvĂĽg Korum Oslostudentenes IK 15,52,42
77 211 Sondre Fylling Oslostudentenes IK 15,52,43
78 258 Magnus Cato Andersen Sarpsborg IL 15,54,85
79 285 Ola Skjølberg Svorkmo N.O.I. 15,57,62
80 199 Erlend Berger Oslostudentenes IK 16,03,09
81 11 Magnus Halvorsrud Salberg Aurskog - Høland Friidrettslag - Friidrett 16,03,51
82 277 Andreas Grøteide Polden Stord IL (Allianseidrettslag) 16,06,67
83 43 Samuel Hafsahl BUL, IL i 16,07,17
84 177 Jonas Riseth Namdal løpeklubb 16,10,72
85 56 Vegard Lund Røer BĂŚkkelagets SK 16,19,86
86 373 Alexander Owren Vidar, Sportsklubben 16,24,89
87 152 Ole-Jørgen Knoph KjelsĂĽs IL 16,25,09
88 180 Habtom Gebremeskel Negash Nesodden IF 16,29,00
89 210 Sean David Monaghan Oslostudentenes IK 16,32,63
90 384 Martin Strand LindbĂŚck Vidar, Sportsklubben 16,33,26
91 200 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK 16,34,26
92 208 Ole Petter Kursetgjerde Schmedling Oslostudentenes IK 16,37,27
93 378 Filip Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 16,47,00
94 197 Eivind Heggelund Tørstad Oslostudentenes IK 16,54,02
95 144 Casper Rønning Ivrig IL 16,57,82
96 385 Mats Kristoffersen Vidar, Sportsklubben 16,58,99
97 150 Anton Jensen KjelsĂĽs IL 17,03,54
98 290 John Kristian Finstad Tistedalen FL 17,06,04
  145 Simen Lilledal Kristiansen Ivrig IL 17,06,92
100 291 Per Morten Finstad Tistedalen FL 17,11,12
101 260 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 17,16,66
102 353 Oliver Arntsen Mosand Tønsberg Friidrettsklubb 18,28,11
103 179 Fredrik Rose Nesodden IF 19,30,39
  359 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  379 Fredrik Camilo Halsbog Vidar, Sportsklubben DNF
  163 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF DNF
  271 Thomas Førland Asgautsen Stavanger Friidrettsklubb DNF
  14 Adrian Stene Olsen BUL, IL i DNF
  281 Markus KjĂŚrner-Semb Strindheim il DNF
  389 Sindre Buraas Vidar, Sportsklubben DNF
  189 Knut Lium Nordre Land IL DNS
  182 Mekonen Tekle Abraha Nesodden IF DNS
  300 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK DNS
  294 Awet Nftalem Kibrab Tjalve, IK DNS
  392 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben DNS
  196 Eirik Husby Dyrset Oslostudentenes IK DNS
  244 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett DNS
  170 Karsten Alexander Gunnulfsen Kopland Modum Friidrettsklubb DNS
  315 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK DNS
  355 Sebastian Wernersen Tønsberg Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS