Boysen Memorial 2019

Arrangert av: IK Tjalve

05.07.2019


Boysen Memorial 201905.07.2019
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +3.3
1 70 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 26,73
2 27 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,53
3 22 Ingrid Aalberg Selsbakk IF 27,79
4 24 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 28,61
5 40 Margrethe Lauritzen Larvik Turn & IF 28,70
Heat: 2 Vind: +0.9
1 52 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 25,44
2 29 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 25,69
3 57 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 25,76
4 20 Ida Sophie Leir Tyrving IL 26,30
5 61 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 26,76
Heat: 3 Vind: -0.7
1 16 Gina Bass Gambia 24,12
2 13 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 24,49
3 26 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 24,77
4 12 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 24,86
5 25 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 25,53
6 50 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,57
7 60 Sara Havang Selsbakk IF 25,75
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 16 Gina Bass Gambia 24,12
2 13 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 24,49
3 26 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 24,77
4 12 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 24,86
5 52 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 25,44
6 25 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 25,53
7 50 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,57
8 29 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 25,69
9 60 Sara Havang Selsbakk IF 25,75
10 57 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 25,76
11 20 Ida Sophie Leir Tyrving IL 26,30
12 70 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 26,73
13 61 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 26,76
14 27 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,53
15 22 Ingrid Aalberg Selsbakk IF 27,79
16 24 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 28,61
17 40 Margrethe Lauritzen Larvik Turn & IF 28,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 13 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 58,98
2 52 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 59,26
3 43 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL 1,00,42
4 64 Solveig Cristina Hernandez VrĂĽle Tjalve, IK 1,00,83
5 4 Anna Bogunovic Jakobsen Idrettslaget Skjalg 1,03,40
6 66 Thale Augensen Tyrving IL 1,04,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 23 Johanna Ågesen Tofte Tjalve, IK 2,13,20
2 55 Olivia Weslien IF GĂśta Karlstad 2,14,95
3 65 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,15,95
4 36 Lisa de Ruiter Oslostudentenes IK 2,15,99
5 46 Marte Nyborg Ranheim IL 2,16,11
6 47 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,17,69
7 7 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 2,17,70
8 34 Leona Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 2,17,76
9 17 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,19,06
10 15 Emilie Fossumstuen Grøterud Tjalve, IK 2,22,11
11 53 Oda Austad Hove Ranheim IL 2,25,79
12 32 Kristine Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,26,25
Heat: 2
1 56 Pernille Karlsen Antonsen Vidar, Sportsklubben 2,10,77
2 21 Ingrid Emilsen Kristiansen BUL, IL i 2,11,56
3 9 Christina Maria Toogood Sandnes IL 2,11,64
4 3 Andrea Modin EngesĂŚth Runar, IL 2,12,30
5 31 Kristin Maltun Helland Tjalve, IK 2,14,42
6 48 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,14,42
7 69 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,15,15
8 10 Christine NĂŚss Asker Sk. Friidrett 2,15,63
9 33 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,15,74
  6 Anne Hjorth Arntsen Kristiansand Løpeklubb DNF
  60 Sara Havang Selsbakk IF DNF
  62 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL DNF
Heat: 3
1 51 Nataliya Prishchepa UKR 1,59,13
2 18 Hedda Hynne Tjalve, IK 2,01,27
3 45 Marina Arzamasova Hviterussland 2,02,66
4 49 Mina Marie Anglero Tyrving IL 2,08,09
5 1 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,34
6 39 Malin Edland Tjalve, IK 2,08,75
7 63 Sigrid Jervell VĂĽg BUL, IL i 2,09,34
8 59 Sara Busic Idrettslaget Skjalg 2,13,90
  54 Olha Bibik UKR DNF
  58 Sanne Njaastad Tjalve, IK DNF
  71 Yngvild Elvemo BUL, IL i DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 51 Nataliya Prishchepa UKR 1,59,13
2 18 Hedda Hynne Tjalve, IK 2,01,27
3 45 Marina Arzamasova Hviterussland 2,02,66
4 49 Mina Marie Anglero Tyrving IL 2,08,09
5 1 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,34
6 39 Malin Edland Tjalve, IK 2,08,75
7 63 Sigrid Jervell VĂĽg BUL, IL i 2,09,34
8 56 Pernille Karlsen Antonsen Vidar, Sportsklubben 2,10,77
9 21 Ingrid Emilsen Kristiansen BUL, IL i 2,11,56
10 9 Christina Maria Toogood Sandnes IL 2,11,64
11 3 Andrea Modin EngesĂŚth Runar, IL 2,12,30
12 23 Johanna Ågesen Tofte Tjalve, IK 2,13,20
13 59 Sara Busic Idrettslaget Skjalg 2,13,90
14 31 Kristin Maltun Helland Tjalve, IK 2,14,42
15 48 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,14,42
16 55 Olivia Weslien IF GĂśta Karlstad 2,14,95
17 69 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,15,15
18 10 Christine NĂŚss Asker Sk. Friidrett 2,15,63
19 33 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,15,74
20 65 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,15,95
21 36 Lisa de Ruiter Oslostudentenes IK 2,15,99
22 46 Marte Nyborg Ranheim IL 2,16,11
23 47 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,17,69
24 7 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 2,17,70
25 34 Leona Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 2,17,76
26 17 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,19,06
27 15 Emilie Fossumstuen Grøterud Tjalve, IK 2,22,11
28 53 Oda Austad Hove Ranheim IL 2,25,79
29 32 Kristine Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,26,25
  62 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL DNF
  6 Anne Hjorth Arntsen Kristiansand Løpeklubb DNF
  54 Olha Bibik UKR DNF
  71 Yngvild Elvemo BUL, IL i DNF
  58 Sanne Njaastad Tjalve, IK DNF
  60 Sara Havang Selsbakk IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 8 Caroline Sophie Røhm Fleischer Ski IL Friidrett 1,71
 
1,60
o
1,66
o
1,71
xo
1,76
xxx
2 42 Marie Brekke MĂĽlselv Idrettslag 1,71
 
1,54
xo
1,60
o
1,66
xo
1,71
xo
1,76
xxx
3 14 Elise Martinsen Nedberg Norna-Salhus IL 1,66
 
1,54
o
1,60
o
1,66
o
1,71
xxx
3 19 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,66
 
1,54
o
1,60
o
1,66
o
1,71
xxx
5 38 Malene Kollberg Hellas, IF 1,60
 
1,48
o
1,54
o
1,60
xo
1,66
xxx
6 30 Kornelia Roppen Dimna IL 1,60
 
1,54
o
1,60
xxo
1,66
xxx
7 11 Elin Maria Forsberg Dale Tjalve, IK 1,54
 
1,54
o
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 5 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,24
 
-1,3 +1,2-1,5+1,2+0,6
5,03x5,055,165,245,23
2 41 Margrethe Renstrøm Tjalve, IK 2,74
 
   +1,8  
xxx2,74xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  2 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 43,55
 
38,8143,5538,18   
  28 Kaja Mørch Pettersen Larvik Turn & IF 51,68
 
51,6848,31xx48,21x
  35 Linnea Greiff Larvik Turn & IF 38,39
 
38,3936,2837,1036,1936,0236,24
  44 Marie-Therese Obst Tjalve, IK 48,13
 
47,68x48,13xxx
  68 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 43,54
 
40,4540,0039,2740,31x43,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.8
1 150 Justin Damon Reeves Tjalve, IK 24,54
2 94 Birk Staven Nesodden IF 24,84
3 137 Imran Mahmood Sandnes IL 25,09
4 209 Roar Fjellet Hamar IL 25,46
5 155 Kim Jonatan Wessel Bjørneset Oslostudentenes IK 25,48
6 193 Nils Falster Ugland BUL, IL i 25,49
7 89 Asle Offerdal BUL, IL i 25,50
Heat: 2 Vind: +0.4
1 208 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 23,25
2 243 Tobias Lien Fredrikstad IF 23,28
3 219 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 23,30
4 91 Bendik Bull-hansen BUL, IL i 23,35
5 211 Rolv Kristian Heitmann BUL, IL i 23,50
6 212 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 24,08
Heat: 3 Vind: +0.6
1 84 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,22
2 252 Vegard Fluge Ask Friidrett 22,29
3 199 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 22,84
4 131 Henrik Semb Larvik Turn & IF 23,15
5 106 Didrik Grøm Fredrikstad IF 23,22
Heat: 4 Vind: +3.5
1 232 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 21,59
2 103 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 21,71
3 245 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 21,98
4 247 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 22,05
5 205 Philip Jason Omollo BUL, IL i 22,13
6 161 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,29
Heat: 5 Vind: -1.0
1 75 Adama Jammeh Gambia 20,93
2 182 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,33
3 119 Filip Bøe Fana IL 21,52
4 80 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 21,59
5 221 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 22,02
6 143 Joachim Sandberg Tjalve, IK 22,20
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 75 Adama Jammeh Gambia 20,93
2 182 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,33
3 119 Filip Bøe Fana IL 21,52
4 80 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 21,59
5 232 Stephan Skogheim Kyeremeh BUL, IL i 21,59
6 103 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 21,71
7 245 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 21,98
8 221 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 22,02
9 247 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 22,05
10 205 Philip Jason Omollo BUL, IL i 22,13
11 143 Joachim Sandberg Tjalve, IK 22,20
12 84 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,22
13 161 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,29
14 252 Vegard Fluge Ask Friidrett 22,29
15 199 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 22,84
16 131 Henrik Semb Larvik Turn & IF 23,15
17 106 Didrik Grøm Fredrikstad IF 23,22
18 208 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 23,25
19 243 Tobias Lien Fredrikstad IF 23,28
20 219 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 23,30
21 91 Bendik Bull-hansen BUL, IL i 23,35
22 211 Rolv Kristian Heitmann BUL, IL i 23,50
23 212 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 24,08
24 150 Justin Damon Reeves Tjalve, IK 24,54
25 94 Birk Staven Nesodden IF 24,84
26 137 Imran Mahmood Sandnes IL 25,09
27 209 Roar Fjellet Hamar IL 25,46
28 155 Kim Jonatan Wessel Bjørneset Oslostudentenes IK 25,48
29 193 Nils Falster Ugland BUL, IL i 25,49
30 89 Asle Offerdal BUL, IL i 25,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 152 Karsten Meier LG Braunschweig 14,09,71
2 256 Ă˜rjan Grønnevig Stavanger Friidrettsklubb 14,13,50
3 121 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 14,16,98
4 96 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,23,22
5 215 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK 14,26,13
6 135 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK 14,26,47
7 258 Ă…dne Andersen Dimna IL 14,29,23
8 112 Eivind Øygard Jølster IL 14,29,92
9 176 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,37,00
10 115 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett 14,38,85
11 201 Ole-Petter Fjeld Tønsberg Friidrettsklubb 14,40,00
12 214 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 14,42,29
13 111 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 14,44,19
14 181 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 14,48,35
15 109 Eirik Gramstad Vidar, Sportsklubben 14,48,68
16 81 Andreas Iden Gneist,IL 14,49,21
17 194 Odd Gundersen Sagbakken Friidrettsklubben Ren-Eng 14,55,50
18 104 Daniel Gleimar SpĂĽrvägen 15,03,65
19 235 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,05,28
  90 Awet Nftalem Kibrab Tjalve, IK DNF
  134 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  251 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL DNF
  255 Zerei Kbrom Mezngi Idrettslaget Skjalg DNF
  257 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL - Friidrett DNF
Heat: 2
1 213 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,52,01
2 139 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 15,01,07
3 164 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 15,01,70
4 173 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 15,02,32
5 197 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 15,02,34
6 210 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 15,03,25
7 174 Magnus Winther Warvik NTNUI 15,04,92
8 83 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 15,05,32
9 179 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 15,10,24
10 147 John Christian Deighan Asker Fleridrettslag 15,13,24
11 184 Mathias Moen Oslostudentenes IK 15,14,50
12 218 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 15,18,01
13 142 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 15,24,17
14 116 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg 15,35,07
15 196 Ola Matre Heggedal IL 15,37,18
16 105 Daniel Lundegaard Jacobsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,42,05
17 262 Michael Andre Tesfamichael BUL, IL i 15,43,69
18 183 Mathias Høgenes Oppegaard Oslostudentenes IK 15,44,04
19 249 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 15,51,03
20 261 Mads Bigum Johansen Tjalve, IK 15,59,17
21 246 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 16,10,08
22 151 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 16,15,04
23 133 Henrik Vik Tolo Asker Sk. Friidrett 16,19,58
24 263 Christoffer Callesen Heggedal IL 16,29,01
25 132 Henrik Velle Friidrettsklubben Ren-Eng 16,29,15
26 203 Ottar Andreas Grønvold Vidar, Sportsklubben 16,34,92
27 264 Martin LindbĂŚck Vidar, Sportsklubben 16,45,17
28 202 Oskar Pedersen Stavanger Friidrettsklubb 17,00,81
29 168 Ludvik Markussen Ytterdal Ă…lesund FIK 17,03,46
30 233 Tarjei Peder Vestjord MĂĽlselv Idrettslag 18,08,12
  129 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 125 Gustav Janovskis Heldal Mosvik IL - Friidrett 2,02,81
2 113 Elias Røyneberg Sarpsborg IL 2,03,15
3 141 Jakob Granheim MĂĽlselv Idrettslag 2,04,98
4 169 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 2,05,35
5 146 Johannes Edelssønn GalĂĽen Vidar, Sportsklubben 2,05,56
6 170 Mads Nilsen Herkules Friidrett 2,05,56
7 175 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,09,12
8 78 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 2,10,44
9 114 Emil Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,13,34
Heat: 2
1 200 Ole Jakob Solbu Ă…s IL 1,59,88
2 222 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 1,59,92
3 238 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 2,00,50
4 207 Ragnar Nersten Gular, IL 2,01,19
5 97 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,02,07
6 145 Johannes Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,02,31
7 195 Oddne Kristoffer Teigenes Gular, IL 2,02,48
8 149 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,80
9 163 Kristoffer Vincent Kulseth Larsen BUL, IL i 2,02,88
10 260 Sebastian Selbekk Tyrving IL 2,06,79
Heat: 3
1 225 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 1,56,75
2 224 Sivert Antonsen Eggen BUL, IL i 1,57,87
3 216 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 1,58,58
4 206 Pierre Fournier Stade-Lausanne AthlĂŠtisme 1,58,88
5 158 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 2,00,74
6 92 Bendik Schartum Thorbjørnsen Nesodden IF 2,00,76
7 234 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 2,01,77
8 122 Gaute Sløgedal Nørve Mandal og Halse IL-Friidrett 2,03,51
9 192 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 2,07,00
Heat: 4
1 220 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 1,55,20
2 130 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,08
3 229 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,56,64
4 186 Mats Morgan Langøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,90
5 237 Thomas Antonio BlĂźcher Gneist,IL 1,57,16
6 244 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 1,57,31
7 226 Sondre Arne Hoff Gular, IL 1,58,75
8 171 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,59,13
9 239 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 1,59,62
10 73 Abdirahim Abdullahi Dahir Tjalve, IK 2,00,86
Heat: 5
1 242 Tobias Grønstad BUL, IL i 1,51,94
2 118 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 1,52,46
3 77 Anders Bjørndal Gneist,IL 1,52,58
4 250 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 1,52,81
5 188 Mattias Ohlsson Heleneholms IF 1,53,17
6 165 Leon Douglas Nesodden IF 1,53,31
7 126 Haben Brhane Gebrehiwet Strindheim il 1,53,46
8 259 Ă…nung Viken Vollan I.K. 1,53,85
9 124 Gustav Bivstedt Hasselby 1,54,06
10 240 Thomas Jefferson Byrkjeland Tjalve, IK 1,55,56
11 160 Kristoffer Janson Grindedal Gular, IL 1,58,91
  205 Philip Jason Omollo BUL, IL i DNF
Heat: 6
1 107 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 1,51,33
2 167 Luca Thompson BUL, IL i 1,51,42
3 88 Anton Persson Hasselby 1,51,50
4 123 Gustav Berlin Hasselby 1,52,64
5 228 Sondre Juven Nesbyen IL Friidrett 1,53,42
6 82 Andreas Lindgreen Sparta Atletik 1,53,99
7 87 Anton Axelsson Hasselby 1,54,25
8 177 Markus Einan Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,14
  85 Andreas Vangsnes Ă…lesund FIK DNF
  204 Per Andreas Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  217 Sigurd Tveit Kristiansand Løpeklubb DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 107 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 1,51,33
2 167 Luca Thompson BUL, IL i 1,51,42
3 88 Anton Persson Hasselby 1,51,50
4 242 Tobias Grønstad BUL, IL i 1,51,94
5 118 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 1,52,46
6 77 Anders Bjørndal Gneist,IL 1,52,58
7 123 Gustav Berlin Hasselby 1,52,64
8 250 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 1,52,81
9 188 Mattias Ohlsson Heleneholms IF 1,53,17
10 165 Leon Douglas Nesodden IF 1,53,31
11 228 Sondre Juven Nesbyen IL Friidrett 1,53,42
12 126 Haben Brhane Gebrehiwet Strindheim il 1,53,46
13 259 Ă…nung Viken Vollan I.K. 1,53,85
14 82 Andreas Lindgreen Sparta Atletik 1,53,99
15 124 Gustav Bivstedt Hasselby 1,54,06
16 87 Anton Axelsson Hasselby 1,54,25
17 220 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 1,55,20
18 240 Thomas Jefferson Byrkjeland Tjalve, IK 1,55,56
19 130 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,08
20 229 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,56,64
21 225 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 1,56,75
22 186 Mats Morgan Langøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,90
23 237 Thomas Antonio BlĂźcher Gneist,IL 1,57,16
24 244 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 1,57,31
25 224 Sivert Antonsen Eggen BUL, IL i 1,57,87
26 216 Sigurd Landsverk Evjen Ranheim IL 1,58,58
27 226 Sondre Arne Hoff Gular, IL 1,58,75
28 206 Pierre Fournier Stade-Lausanne AthlĂŠtisme 1,58,88
29 160 Kristoffer Janson Grindedal Gular, IL 1,58,91
30 171 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,59,13
31 239 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 1,59,62
32 200 Ole Jakob Solbu Ă…s IL 1,59,88
33 222 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 1,59,92
34 238 Thomas Bjørn Olivier Jenssen Ranheim IL 2,00,50
35 158 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 2,00,74
36 92 Bendik Schartum Thorbjørnsen Nesodden IF 2,00,76
37 73 Abdirahim Abdullahi Dahir Tjalve, IK 2,00,86
38 207 Ragnar Nersten Gular, IL 2,01,19
39 234 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 2,01,77
40 97 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,02,07
41 145 Johannes Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,02,31
42 195 Oddne Kristoffer Teigenes Gular, IL 2,02,48
43 149 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,80
44 125 Gustav Janovskis Heldal Mosvik IL - Friidrett 2,02,81
45 163 Kristoffer Vincent Kulseth Larsen BUL, IL i 2,02,88
46 113 Elias Røyneberg Sarpsborg IL 2,03,15
47 122 Gaute Sløgedal Nørve Mandal og Halse IL-Friidrett 2,03,51
48 141 Jakob Granheim MĂĽlselv Idrettslag 2,04,98
49 169 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 2,05,35
50 146 Johannes Edelssønn GalĂĽen Vidar, Sportsklubben 2,05,56
51 170 Mads Nilsen Herkules Friidrett 2,05,56
52 260 Sebastian Selbekk Tyrving IL 2,06,79
53 192 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 2,07,00
54 177 Markus Einan Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,14
55 175 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,09,12
56 78 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 2,10,44
57 114 Emil Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,13,34
  85 Andreas Vangsnes Ă…lesund FIK DNF
  204 Per Andreas Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  205 Philip Jason Omollo BUL, IL i DNF
  217 Sigurd Tveit Kristiansand Løpeklubb DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 120 Fredrick Dacres JAM 68,58
 
63,8862,5368,58xx65,80
2 180 Martin Kupper EST 63,90
 
x62,5863,40x63,9063,53
3 198 Ola Stunes Isene Sturla IF 60,48
 
59,05xxx60,48x
4 241 Thor Olav Rosvold Tjalve, IK 53,45
 
x51,5653,4551,5852,87x
5 95 Bjørn Terje Newman Pay Ros, IL 51,78
 
51,7851,0751,3451,5951,50x
6 231 Steffen Melheim Olden IL 51,10
 
48,2847,8150,4750,5049,8551,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Eivind PrestegĂĽrd Henriksen Tjalve, IK 75,54
 
75,3175,5375,1075,5473,6173,61
2 248 Tuomas Seppänen Noormarku Nopsaa 70,40
 
70,4068,3870,11x68,7769,37
3 187 Mattias Lindberg SkellefteĂĽ AIK Friidrott 68,36
 
59,6566,1968,3666,5066,1165,42
4 100 Chris Bennett Shettleston Harriers and Shaftesbury Barnet 67,77
 
x67,08x65,9167,77x
5 117 Evald Osnes Devik Gloppen Friidrettslag 63,11
 
59,6661,92xx62,4263,11
6 148 Jon Bernhard Steinkopf Nerdal Norna-Salhus IL 62,69
 
60,8260,0062,6962,0660,8360,95
7 86 Anton Andersson Turebergs FK 55,20
 
54,1653,7754,8753,6155,2052,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 76 Adrian Swiderski POL 16,01
 
+3,3+0,6   +1,9
16,0115,56xxx15,65
2 253 Vilius Junevicius SC Suduva 14,79
 
+0,8   +2,0+0,6
14,51xxx14,5114,79
3 230 Sondre Vie Ytrearne Fana IL 14,58
 
 +2,7  +1,0+0,9
x14,27xx14,5814,16
4 254 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 14,50
 
+0,4+1,1+1,8-0,2+1,4+0,1
13,8714,2414,3014,2114,5014,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS