Boysen Memorial 2019

Arrangert av: IK Tjalve

05.07.2019


Boysen Memorial 2019
 
MS 5000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 152 Karsten Meier LG Braunschweig 14,09,71
2 256 Ă˜rjan Grønnevig Stavanger Friidrettsklubb 14,13,50
3 121 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 14,16,98
4 96 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,23,22
5 215 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK 14,26,13
6 135 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK 14,26,47
7 258 Ă…dne Andersen Dimna IL 14,29,23
8 112 Eivind Øygard Jølster IL 14,29,92
9 176 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,37,00
10 115 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett 14,38,85
11 201 Ole-Petter Fjeld Tønsberg Friidrettsklubb 14,40,00
12 214 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 14,42,29
13 111 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 14,44,19
14 181 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 14,48,35
15 109 Eirik Gramstad Vidar, Sportsklubben 14,48,68
16 81 Andreas Iden Gneist,IL 14,49,21
17 194 Odd Gundersen Sagbakken Friidrettsklubben Ren-Eng 14,55,50
18 104 Daniel Gleimar SpĂĽrvägen 15,03,65
19 235 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,05,28
  90 Awet Nftalem Kibrab Tjalve, IK DNF
  134 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  251 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL DNF
  255 Zerei Kbrom Mezngi Idrettslaget Skjalg DNF
  257 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL - Friidrett DNF
Heat: 2
1 213 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,52,01
2 139 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 15,01,07
3 164 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 15,01,70
4 173 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 15,02,32
5 197 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 15,02,34
6 210 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 15,03,25
7 174 Magnus Winther Warvik NTNUI 15,04,92
8 83 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 15,05,32
9 179 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 15,10,24
10 147 John Christian Deighan Asker Fleridrettslag 15,13,24
11 184 Mathias Moen Oslostudentenes IK 15,14,50
12 218 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 15,18,01
13 142 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 15,24,17
14 116 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg 15,35,07
15 196 Ola Matre Heggedal IL 15,37,18
16 105 Daniel Lundegaard Jacobsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,42,05
17 262 Michael Andre Tesfamichael BUL, IL i 15,43,69
18 183 Mathias Høgenes Oppegaard Oslostudentenes IK 15,44,04
19 249 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 15,51,03
20 261 Mads Bigum Johansen Tjalve, IK 15,59,17
21 246 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 16,10,08
22 151 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 16,15,04
23 133 Henrik Vik Tolo Asker Sk. Friidrett 16,19,58
24 263 Christoffer Callesen Heggedal IL 16,29,01
25 132 Henrik Velle Friidrettsklubben Ren-Eng 16,29,15
26 203 Ottar Andreas Grønvold Vidar, Sportsklubben 16,34,92
27 264 Martin LindbĂŚck Vidar, Sportsklubben 16,45,17
28 202 Oskar Pedersen Stavanger Friidrettsklubb 17,00,81
29 168 Ludvik Markussen Ytterdal Ă…lesund FIK 17,03,46
30 233 Tarjei Peder Vestjord MĂĽlselv Idrettslag 18,08,12
  129 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 152 Karsten Meier LG Braunschweig 14,09,71
2 256 Ă˜rjan Grønnevig Stavanger Friidrettsklubb 14,13,50
3 121 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 14,16,98
4 96 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,23,22
5 215 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK 14,26,13
6 135 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK 14,26,47
7 258 Ă…dne Andersen Dimna IL 14,29,23
8 112 Eivind Øygard Jølster IL 14,29,92
9 176 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,37,00
10 115 Erik LomĂĽs Salangen IF - Friidrett 14,38,85
11 201 Ole-Petter Fjeld Tønsberg Friidrettsklubb 14,40,00
12 214 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 14,42,29
13 111 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 14,44,19
14 181 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 14,48,35
15 109 Eirik Gramstad Vidar, Sportsklubben 14,48,68
16 81 Andreas Iden Gneist,IL 14,49,21
17 213 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,52,01
18 194 Odd Gundersen Sagbakken Friidrettsklubben Ren-Eng 14,55,50
19 139 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 15,01,07
20 164 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 15,01,70
21 173 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 15,02,32
22 197 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 15,02,34
23 210 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 15,03,25
24 104 Daniel Gleimar SpĂĽrvägen 15,03,65
25 174 Magnus Winther Warvik NTNUI 15,04,92
26 235 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,05,28
27 83 Andreas Myhre Sjurseth Vidar, Sportsklubben 15,05,32
28 179 Martin Kirkeberg Mørk Hellas, IF 15,10,24
29 147 John Christian Deighan Asker Fleridrettslag 15,13,24
30 184 Mathias Moen Oslostudentenes IK 15,14,50
31 218 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 15,18,01
32 142 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 15,24,17
33 116 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg 15,35,07
34 196 Ola Matre Heggedal IL 15,37,18
35 105 Daniel Lundegaard Jacobsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,42,05
36 262 Michael Andre Tesfamichael BUL, IL i 15,43,69
37 183 Mathias Høgenes Oppegaard Oslostudentenes IK 15,44,04
38 249 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 15,51,03
39 261 Mads Bigum Johansen Tjalve, IK 15,59,17
40 246 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 16,10,08
41 151 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 16,15,04
42 133 Henrik Vik Tolo Asker Sk. Friidrett 16,19,58
43 263 Christoffer Callesen Heggedal IL 16,29,01
44 132 Henrik Velle Friidrettsklubben Ren-Eng 16,29,15
45 203 Ottar Andreas Grønvold Vidar, Sportsklubben 16,34,92
46 264 Martin LindbĂŚck Vidar, Sportsklubben 16,45,17
47 202 Oskar Pedersen Stavanger Friidrettsklubb 17,00,81
48 168 Ludvik Markussen Ytterdal Ă…lesund FIK 17,03,46
49 233 Tarjei Peder Vestjord MĂĽlselv Idrettslag 18,08,12
  90 Awet Nftalem Kibrab Tjalve, IK DNF
  129 Henrik Andree Nicolaisen Tjalve, IK DNF
  255 Zerei Kbrom Mezngi Idrettslaget Skjalg DNF
  257 Ă˜rjan Kjeldsli Stadsbygd IL - Friidrett DNF
  134 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  251 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS