Boysen Memorial 2018

Arrangert av: IK Tjalve

05.07.2018


Boysen Memorial05.07.2018
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 32 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,26
2 106 Sigrid Kongssund Moelven 12,64
3 184 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 12,79
4 191 Sofie Olsholt Tjalve, IK 12,90
5 29 Ingvild HjortnĂŚs Larsen BĂŚkkelagets SK 13,23
Heat: 2 Vind: +4.4
1 208 Helene Rønningen Tyrving IL 11,35
2 130 Astrid Mangen Cederkvist Sandnes IL 11,52
3 56 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 11,67
4 196 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 11,78
5 61 Live Haugstad Hilton Gular, IL 11,84
6 141 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 11,85
7 182 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 11,95
8 197 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 11,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, A-finale Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 208 Helene Rønningen Tyrving IL 11,55
2 130 Astrid Mangen Cederkvist Sandnes IL 11,71
3 56 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 11,81
4 196 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 11,93
5 61 Live Haugstad Hilton Gular, IL 12,09
6 141 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,10
7 197 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 12,16
8 182 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 173 Karoline Daland Sørild FIK 57,63
2 33 Alice Ulla Berg Dimna IL 57,79
3 184 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 58,57
4 116 Karen Johanne Jøsendal Norna-Salhus IL 58,84
5 231 Lisa de Ruiter Vidar, Sportsklubben 1,02,08
6 97 Margrethe Lauritzen Larvik Turn & IF 1,03,19
Heat: 2
1 168 Lisa Duffy SWE 54,47
2 174 Sara Dorthea Jensen Sørild FIK 55,32
3 242 Sandra Knezevic SWE 56,56
4 182 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 56,59
5 229 Ebba Svantesson Ullevi 57,23
6 95 Josefine Tomine Eriksen Larvik Turn & IF 57,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 252 Amalie Iuel Tyrving IL 56,49
2 107 Hanna Palmqvist MĂślndals AIK 58,06
3 79 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 58,34
4 46 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 59,02
5 228 VĂĽr Åsheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,00,14
6 92 Tina Helen Bergem Kristiansands IF-Friidrett 1,03,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 82 Vienna Søyland Dahle Idrettslaget Skjalg 16,09,15
2 159 Pernilla Eugenie Epland Stord IL (Allianseidrettslag) 16,21,92
3 143 Mariann Austigard Roe Skarphedin, Idrettslaget 16,34,33
4 109 Maria Sagnes WĂĽgan Namdal løpeklubb 16,55,38
5 147 Sara Aarseth JĂźnger Stavanger Friidrettsklubb 17,20,17
6 146 Julie Benedicte Bakkom Aspesletten Stavanger Friidrettsklubb 17,27,67
7 87 Maryna Novik Klypetussen, IF 17,28,59
8 16 Delphine Poirot BUL, IL i 17,46,69
  128 Sigrun Gjølberg Rygge IL DNF
  239 Tonje Gresslien Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
  240 Runa Skrove Falch Vidar, Sportsklubben DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 28 Yngvild Elvemo BUL, IL i 2,04,04
2 25 Sigrid Jervell VĂĽg BUL, IL i 2,07,90
3 214 Mina Marie Anglero Tyrving IL 2,08,17
4 189 Selma Løchen Engdahl Tjalve, IK 2,11,79
5 132 Christina Maria Toogood Sandnes IL 2,11,79
6 131 Camilla Elise Øxnevad Ziesler Sandnes IL 2,14,74
  222 Olha Bibik UKR DNF
Heat: 2
1 10 Julia Svennblad Bohus IF 2,14,28
2 150 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 2,14,60
3 253 Kristin Maltun Helland Tjalve, IK 2,15,37
4 124 Marte Nyborg Ranheim IL 2,17,50
5 126 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,18,40
6 14 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 2,20,45
7 118 Silje Lindstad Norna-Salhus IL 2,24,96
8 248 Karen Plukkerud Løten 2,26,20
  27 Veronica Undseth BUL, IL i DNF
  92 Tina Helen Bergem Kristiansands IF-Friidrett DNF
  168 Lisa Duffy SWE DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 28 Yngvild Elvemo BUL, IL i 2,04,04
2 25 Sigrid Jervell VĂĽg BUL, IL i 2,07,90
3 214 Mina Marie Anglero Tyrving IL 2,08,17
4 132 Christina Maria Toogood Sandnes IL 2,11,79
5 189 Selma Løchen Engdahl Tjalve, IK 2,11,79
6 10 Julia Svennblad Bohus IF 2,14,28
7 150 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 2,14,60
8 131 Camilla Elise Øxnevad Ziesler Sandnes IL 2,14,74
9 253 Kristin Maltun Helland Tjalve, IK 2,15,37
10 124 Marte Nyborg Ranheim IL 2,17,50
11 126 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,18,40
12 14 Camilla Lunde Colleuille BUL, IL i 2,20,45
13 118 Silje Lindstad Norna-Salhus IL 2,24,96
14 248 Karen Plukkerud Løten 2,26,20
  168 Lisa Duffy SWE DNF
  92 Tina Helen Bergem Kristiansands IF-Friidrett DNF
  27 Veronica Undseth BUL, IL i DNF
  222 Olha Bibik UKR DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 198 Erika Kinsey TrĂĽngsvikens if 1,90
 
1,76
o
1,81
o
1,85
xo
1,90
xo
1,93
xxx
2 194 Tonje Angelsen Tjalve, IK 1,81
 
1,76
o
1,81
o
1,85
xxx
3 210 Katarina MĂśgenburg Tyrving IL 1,76
 
1,71
o
1,76
o
1,81
xxx
4 178 Charlotte Lund Abrahamsen Tjalve, IK 1,76
 
1,60
o
1,66
o
1,71
o
1,76
xo
1,81
xxx
5 138 Elise M. Nedberg Sandvin 1,71
 
1,60
o
1,66
o
1,71
xo
1,76
xxx
6 99 Karen Høystad Lillehammer IF 1,71
 
1,60
xo
1,66
xxo
1,71
xo
1,76
xxx
7 157 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 1,66
 
1,60
o
1,66
o
1,71
xxx
8 115 Ingrid FĂŚrøvik Mork Norna-Salhus IL 1,66
 
1,60
o
1,66
xo
1,71
xxx
9 108 Marie Brrekke MĂĽlselv IL 1,60
 
1,60
xo
1,66
xxx
9 139 Tonje M. Nedberg Sandvin 1,60
 
1,60
xo
1,66
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 198 Erika Kinsey TrĂĽngsvikens if 6,29
 
 +2,2   +1,2
x6,20xxx6,29
2 15 Chiamaka G Okparaebo BUL, IL i 5,80
 
+0,4+2,9+0,7+3,1-0,1+3,0
5,545,545,705,805,605,71
3 178 Charlotte Lund Abrahamsen Tjalve, IK 5,78
 
  +0,4+1,5 +0,6
xx5,705,78x5,60
4 247 Birgitte Kjuus Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,61
 
+0,7+2,7 +0,9+3,6+2,4
5,355,39x5,615,595,59
5 120 Kristine Moberg Os Turnforening 5,43
 
+2,4-0,4+2,9+2,7  
5,345,435,125,24xx
6 191 Sofie Olsholt Tjalve, IK 5,38
 
  +2,2   
xx5,38xxx
7 246 Anna Kleven Dimna IL 5,13
 
+2,4 +1,3+2,4 +0,8
5,10x4,875,13x4,92
  238 Margrethe Renstrøm Tjalve, IK nm
 
xxxx--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 164 Elisabeth Lithell Sverige 51,39
 
51,3948,4446,6548,7650,19x
2 155 Mali Marstad Stjørdal Friidrettsklubb 48,69
 
40,8841,4846,1643,0148,6947,83
3 31 Kristina Kristianslund BĂŚkkelagets SK 47,92
 
45,00xx45,9747,5547,92
4 114 Lena Marie Hansen Nittedal 46,80
 
43,2246,80x44,42xx
5 154 Julie H. Johnsen Stjørdal Friidrettsklubb 44,26
 
41,5740,9940,8342,7144,2642,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 24 Rolv Kristian Heitmann BUL, IL i 11,49
2 134 Hans Christian Alexander Walker Sandnes IL 11,58
3 94 Bendik Bull-Hansen Larvik Turn & IF 11,65
4 137 Ă˜ystein Paulsen Sandnes IL 11,75
5 26 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,88
Heat: 2 Vind: +2.5
1 30 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 10,96
2 18 Johannes Kalleberg BUL, IL i 11,12
3 101 Sondre Mulongo Nystrøm Lillehammer IF 11,14
4 44 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 11,21
5 6 Marcus Nilsson HĂśgby IF 11,25
6 113 Lars Vikan Rise Nidelv IL 11,42
Heat: 3 Vind: +1.6
1 241 Dennis Otieno SWE 10,74
2 215 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,82
3 40 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 10,94
4 102 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,99
5 47 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 11,01
6 34 Mark Hanson Enfield and Haringey 11,03
7 23 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 11,13
8 245 Jonas Andre Ose Dimna IL 11,18
Heat: 4 Vind: +1.9
1 117 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 10,37
2 37 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,41
3 58 Even Meinseth Gular, IL 10,52
4 167 Tony Darkwah Sverige 10,55
5 80 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,55
6 209 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 10,56
7 100 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 10,70
8 81 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 10,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, A-finale Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 37 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,22
2 117 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 10,40
3 209 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 10,50
4 241 Dennis Otieno SWE 10,58
5 167 Tony Darkwah Sverige 10,58
6 100 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 10,78
  58 Even Meinseth Gular, IL DNS
  80 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, B-finale Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg 10,70
2 34 Mark Hanson Enfield and Haringey 10,79
3 215 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,80
4 40 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 10,85
5 102 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,88
6 47 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 10,90
7 18 Johannes Kalleberg BUL, IL i 10,94
8 30 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 10,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 44 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,65
2 24 Rolv Kristian Heitmann BUL, IL i 23,18
3 94 Bendik Bull-Hansen Larvik Turn & IF 23,62
4 134 Hans Christian Alexander Walker Sandnes IL 23,69
  23 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i DNS
Heat: 2 Vind: +2.4
1 40 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 21,89
2 102 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 21,94
3 212 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 22,54
4 18 Johannes Kalleberg BUL, IL i 22,61
5 245 Jonas Andre Ose Dimna IL 22,63
  215 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL DNS
Heat: 3 Vind: +2.1
1 37 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 20,80
2 80 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,14
3 117 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 21,25
4 241 Dennis Otieno SWE 21,29
5 195 Even Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 21,57
6 104 Carl Emil KĂĽshagen Moelven 21,59
  81 Mike Lubsen Idrettslaget Skjalg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 135 Joachim Sandberg Sandnes IL 51,57
2 43 Ă˜yvind Kjerpeseth Florø T&IF 51,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 190 Sigurd Ruud Skjeseth FIK Orion 13,56,54
2 188 Okubamichael Mesfun Fissehatsion Tjalve, IK 14,01,07
3 148 Ă˜rjan Grønnevig Stavanger Friidrettsklubb 14,01,98
4 84 Abel Tsegay Invicta East Kent 14,03,61
5 250 Weldu Negash BUL, IL i 14,23,41
6 48 Abdelfath Yassin Gefle 14,28,90
7 133 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 14,28,92
8 90 Kristian Tjørnhom Kristiansand Løpeklubb 14,41,04
9 71 Abdalla Targan Tambaw Yousif Herkules Friidrett 14,46,12
10 158 Lars Lunde Stord IL (Allianseidrettslag) 14,46,62
11 221 Ole-Petter Fjeld Tønsberg Friidrettsklubb 14,47,96
12 204 Einar Johan Melsom Tyrving IL 14,50,83
13 69 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 14,51,74
14 220 Jonatan Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 14,52,31
15 121 Albert Didriksen Oslostudentenes IK 14,57,23
16 54 AndrĂŠ Seliussen Gneist,IL 15,17,47
17 89 Joakim Hanssen Kristiansand Løpeklubb 15,23,69
18 153 Simen Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 15,28,13
19 219 Trond Steinar Gjønnes Tyrving IL 15,29,57
20 162 Ă…dne Karlsen Bekkestad Sturla IF 15,32,48
21 12 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 15,38,42
22 183 Mads Bigum Johansen Tjalve, IK 15,46,97
  57 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL DNF
  67 Ole Mikal Tørsdal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
  88 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  244 Senay Fissehatsion Tjalve, IK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 111 Sondre Juven Nesbyen IL Friidrett 1,50,48
2 163 Duran Faro Sverige 1,51,13
3 201 Edvin Hagberg Turebergs FK 1,51,18
4 70 Mattias Ohlsson Heleneholms IF 1,51,56
5 20 Luca Thompson BUL, IL i 1,51,86
6 83 Simon Haglund IK Falken 1,52,35
7 227 Terje Snarby Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,52,99
  65 Sondre Dingsør Gular, IL DNF
  225 Per Andreas Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  236 Kristian Uldbjerg Hansen Aalborg Atletik & Motion DNF
Heat: 2
1 53 Anders Bjørndal Gneist,IL 1,53,27
2 60 Kristoffer Janson Grindedal Gular, IL 1,53,53
3 122 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 1,53,61
4 59 Jacob Boutera Gular, IL 1,53,66
5 251 Sondre Rishøi Sarpsborg 1,54,19
6 68 Robin Wathne Nedrehagen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 1,55,56
7 55 Alexander Tesfamariam Yosef Gular, IL 1,55,86
8 237 Andreas Vangsnes Ă…lesund FIK 1,57,13
  62 Mats Hauge Gular, IL DNF
  88 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  151 Kristian Skage Nordlund Steinkjer Friidrettsklubb DNF
Heat: 3
1 249 Leon Douglas BUL, IL i 1,56,33
2 223 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,47
3 75 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 1,57,93
4 160 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 1,58,05
5 74 Halvor Nymoen Winberg Herkules Friidrett 1,58,12
6 112 Bendik Schartum Thorbjørnsen Nesodden IF 1,58,47
7 38 Petter Myhr FIK Orion 1,58,82
8 176 Abdullahi Hassan Ali Tjalve, IK 1,59,48
9 152 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 2,00,78
Heat: 4
1 45 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 1,59,12
2 64 Sondre Arne Hoff Gular, IL 2,00,29
3 63 Ragnar Nersten Gular, IL 2,01,59
4 224 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,05
5 17 Endre Wigaard BUL, IL i 2,02,54
6 254 Sindre Fredriksen Sarpsborg 2,02,56
7 77 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 2,03,44
8 73 AndrĂŠ Juvland Herkules Friidrett 2,04,81
  76 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett DQ:
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 111 Sondre Juven Nesbyen IL Friidrett 1,50,48
2 163 Duran Faro Sverige 1,51,13
3 201 Edvin Hagberg Turebergs FK 1,51,18
4 70 Mattias Ohlsson Heleneholms IF 1,51,56
5 20 Luca Thompson BUL, IL i 1,51,86
6 83 Simon Haglund IK Falken 1,52,35
7 227 Terje Snarby Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,52,99
8 53 Anders Bjørndal Gneist,IL 1,53,27
9 60 Kristoffer Janson Grindedal Gular, IL 1,53,53
10 122 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 1,53,61
11 59 Jacob Boutera Gular, IL 1,53,66
12 251 Sondre Rishøi Sarpsborg 1,54,19
13 68 Robin Wathne Nedrehagen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 1,55,56
14 55 Alexander Tesfamariam Yosef Gular, IL 1,55,86
15 249 Leon Douglas BUL, IL i 1,56,33
16 223 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,47
17 237 Andreas Vangsnes Ă…lesund FIK 1,57,13
18 75 Jens Nikolai Berdal Kortner Herkules Friidrett 1,57,93
19 160 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il 1,58,05
20 74 Halvor Nymoen Winberg Herkules Friidrett 1,58,12
21 112 Bendik Schartum Thorbjørnsen Nesodden IF 1,58,47
22 38 Petter Myhr FIK Orion 1,58,82
23 45 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 1,59,12
24 176 Abdullahi Hassan Ali Tjalve, IK 1,59,48
25 64 Sondre Arne Hoff Gular, IL 2,00,29
26 152 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 2,00,78
27 63 Ragnar Nersten Gular, IL 2,01,59
28 224 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,05
29 17 Endre Wigaard BUL, IL i 2,02,54
30 254 Sindre Fredriksen Sarpsborg 2,02,56
31 77 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 2,03,44
32 73 AndrĂŠ Juvland Herkules Friidrett 2,04,81
  88 HĂĽkon Mushom Kristiansand Løpeklubb DNF
  62 Mats Hauge Gular, IL DNF
  225 Per Andreas Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  151 Kristian Skage Nordlund Steinkjer Friidrettsklubb DNF
  236 Kristian Uldbjerg Hansen Aalborg Atletik & Motion DNF
  65 Sondre Dingsør Gular, IL DNF
  76 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett DQ:
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 86 Fredrik Dacres Jamaica 65,96
 
x62,51x63,32x65,96
2 85 Chad Wright Jamaica 62,30
 
58,3759,1462,1661,8762,3061,85
3 161 Ola Stunes Isene Sturla IF 59,13
 
58,6557,9259,03x59,1356,69
4 119 Sven Martin Skagestad Norna-Salhus IL 58,99
 
x54,8057,3856,7058,99x
5 205 Fredrik AmundgĂĽrd Tyrving IL 57,99
 
53,87x57,99xxx
6 165 Jakob Gardenkrans Athletics 24seven 56,58
 
55,42x56,5856,11xx
7 127 Bjørn T. N. Pay Ros 52,04
 
40,2449,71x51,6352,04x
8 193 Thor Olav Rosvold Tjalve, IK 47,31
 
x47,31xxxx
9 6 Marcus Nilsson HĂśgby IF 46,34
 
46,3444,1045,34   
10 113 Lars Vikan Rise Nidelv IL 44,60
 
44,60x41,26   
  2 Erik Rosvold Asker nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Marcus Gunnarson Thomsen Tjalve, IK 19,29
 
18,9319,29x18,6918,20x
2 103 Wictor Petersson MalmĂś 18,74
 
17,5718,5018,3017,6118,6718,74
3 41 Arttu Kangas Finland 18,30
 
xx18,21xx18,30
4 6 Marcus Nilsson HĂśgby IF 14,41
 
13,9814,41xxx14,15
5 113 Lars Vikan Rise Nidelv IL 14,21
 
13,2213,6914,2113,9313,73x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 179 Eivind PrestegĂĽrd Henriksen Tjalve, IK 74,78
 
74,1274,7871,8974,3473,4371,95
2 52 Thomas Mardal Gloppen Friidrettslag 71,26
 
x68,2769,3571,2667,9668,85
3 42 Tuomas Seppänen Finland 68,62
 
68,6267,4767,7566,7567,1767,01
4 144 Mattias Lindberg SkellefteĂĽ AIK Friidrott 66,53
 
66,1665,2664,3465,0265,2466,53
5 50 Evald Osnes Devik Gloppen Friidrettslag 62,65
 
60,7960,8462,6561,9962,04x
6 199 Anton Andersson Turebergs FK 57,52
 
55,7354,1357,5256,7356,15x
7 51 Hans Sande Gloppen Friidrettslag 48,38
 
48,38xxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Jan Robert Nijmeijer UrĂŚdd Friidrett 3,90
 
3,90
xxo
4,10
xxx
  177 Andreas Fernandes Thomaz Gjesdal Tjalve, IK NM
 
4,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS