Bassen Sprint 2019

Arrangert av: IK Tjalve

19.01.2019


Bassen Sprint 201919.01.2019
 
6 ĂĽr Fellesklasse 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  76 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 55,48
  304 Synne Eidsten Tollersrud Tyrving IL 59,68
  335 Victoria Winge Aas IL Koll 1,05,92
  146 Helmer Aasli Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  76 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 12,97
  86 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 14,96
  247 Emrik Rossvoll Tyrving IL 16,96
  248 Ferdinand Sagfossen Tyrving IL 13,15
  256 Herman Rossvoll Tyrving IL 17,32
  335 Victoria Winge Aas IL Koll 14,98
  339 Eimund Førde Innerdal Tjalve, IK 14,38
  146 Helmer Aasli Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  247 Emrik Rossvoll Tyrving IL 33,78
  256 Herman Rossvoll Tyrving IL 26,18
  146 Helmer Aasli Klubbløs DNS
  248 Ferdinand Sagfossen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
  144 Alexander Løvf Klubbløs 59,93
  145 Chika Okeke Klubbløs 38,01
  201 Andreas Haugen Torjussen Røa IL 43,14
  259 Jakob Masterud Lundamo Tyrving IL 46,29
  340 Herman Engen Stenerud Lyn Ski 55,61
  87 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  70 Arion Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 13,15
  87 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 13,19
  144 Alexander Løvf Klubbløs 15,32
  145 Chika Okeke Klubbløs 10,05
  201 Andreas Haugen Torjussen Røa IL 11,93
  237 Bastian Stokland Garen Tyrving IL 12,05
  259 Jakob Masterud Lundamo Tyrving IL 12,99
  340 Herman Engen Stenerud Lyn Ski 14,12
Heat: 2
  341 Lykke Kittelsen Tyrving IL 13,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  87 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 15,55
  144 Alexander Løvf Klubbløs 19,90
  201 Andreas Haugen Torjussen Røa IL 14,61
  259 Jakob Masterud Lundamo Tyrving IL 15,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  140 Per Albert Wetlesen IL Koll 35,88
  167 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 32,96
  169 Sebastian Mannerud Hoff Lørenskog Friidrettslag 36,32
  171 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 34,73
Heat: 2
  67 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF - Friidrett 35,43
  332 Per August Halle Haugen Runar, IL 35,02
  84 Petter Fredriksen Drøbak-Frogn IL DNS
  334 Lars KĂĽlas Abrahamsen Runar, IL DNS
  342 Fredrik Vogt Lorentzen IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  140 Per Albert Wetlesen IL Koll 10,58
  187 Nicolay Ask Mjør Nesøya IL 10,32
  203 Linus Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,64
  342 Fredrik Vogt Lorentzen IL Koll 10,73
Heat: 2
  67 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF - Friidrett 10,08
  84 Petter Fredriksen Drøbak-Frogn IL 13,06
  167 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,72
  169 Sebastian Mannerud Hoff Lørenskog Friidrettslag 10,52
  171 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 10,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  67 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF - Friidrett 13,36
  84 Petter Fredriksen Drøbak-Frogn IL 17,22
  140 Per Albert Wetlesen IL Koll 14,31
  167 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 12,28
  306 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 13,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 31 Felix Sapienza Normark BUL, IL i 33,98
1 150 Rashid Tawashi Klubbløs 33,98
3 134 Leo Winge Aas IL Koll 34,15
4 131 Even Bogen Nørjordet IL Koll 35,60
5 21 Carl William Thowsen Holst BUL, IL i 41,27
Heat: 2
1 97 Elias Persen Fredrikstad IF 30,88
2 79 Fredrik Krogh Kvernen Drøbak-Frogn IL 32,43
3 137 Mikkel Engen Stenerud IL Koll 34,47
4 129 Salal Abdirahman IL Koll 43,30
  45 Mino Ridar-aasen BUL, IL i DNS
Heat: 3
1 166 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 31,20
2 240 Cornelius Farhang Tyrving IL 31,54
3 37 Jonas Knutsen Breen BUL, IL i 32,30
4 242 Edvard Frøyland Tyrving IL 34,97
  295 Sidharth Chaudhary Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 97 Elias Persen Fredrikstad IF 30,88
2 166 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 31,20
3 240 Cornelius Farhang Tyrving IL 31,54
4 37 Jonas Knutsen Breen BUL, IL i 32,30
5 79 Fredrik Krogh Kvernen Drøbak-Frogn IL 32,43
6 150 Rashid Tawashi Klubbløs 33,98
7 31 Felix Sapienza Normark BUL, IL i 33,98
8 134 Leo Winge Aas IL Koll 34,15
9 137 Mikkel Engen Stenerud IL Koll 34,47
10 242 Edvard Frøyland Tyrving IL 34,97
11 131 Even Bogen Nørjordet IL Koll 35,60
12 21 Carl William Thowsen Holst BUL, IL i 41,27
13 129 Salal Abdirahman IL Koll 43,30
  295 Sidharth Chaudhary Tyrving IL DNS
  45 Mino Ridar-aasen BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 79 Fredrik Krogh Kvernen Drøbak-Frogn IL 9,48
2 137 Mikkel Engen Stenerud IL Koll 9,96
3 31 Felix Sapienza Normark BUL, IL i 9,99
4 134 Leo Winge Aas IL Koll 10,16
5 295 Sidharth Chaudhary Tyrving IL 10,50
6 242 Edvard Frøyland Tyrving IL 10,67
7 21 Carl William Thowsen Holst BUL, IL i 11,52
Heat: 2
1 166 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 9,07
2 37 Jonas Knutsen Breen BUL, IL i 9,41
3 97 Elias Persen Fredrikstad IF 9,43
4 240 Cornelius Farhang Tyrving IL 9,66
5 131 Even Bogen Nørjordet IL Koll 10,30
6 150 Rashid Tawashi Klubbløs 10,59
7 129 Salal Abdirahman IL Koll 12,49
  45 Mino Ridar-aasen BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 166 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 9,07
2 37 Jonas Knutsen Breen BUL, IL i 9,41
3 97 Elias Persen Fredrikstad IF 9,43
4 79 Fredrik Krogh Kvernen Drøbak-Frogn IL 9,48
5 240 Cornelius Farhang Tyrving IL 9,66
6 137 Mikkel Engen Stenerud IL Koll 9,96
7 31 Felix Sapienza Normark BUL, IL i 9,99
8 134 Leo Winge Aas IL Koll 10,16
9 131 Even Bogen Nørjordet IL Koll 10,30
10 295 Sidharth Chaudhary Tyrving IL 10,50
11 150 Rashid Tawashi Klubbløs 10,59
12 242 Edvard Frøyland Tyrving IL 10,67
13 21 Carl William Thowsen Holst BUL, IL i 11,52
14 129 Salal Abdirahman IL Koll 12,49
  45 Mino Ridar-aasen BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 131 Even Bogen Nørjordet IL Koll 12,67
2 137 Mikkel Engen Stenerud IL Koll 13,32
3 295 Sidharth Chaudhary Tyrving IL 14,42
4 242 Edvard Frøyland Tyrving IL 14,44
5 129 Salal Abdirahman IL Koll 17,75
  134 Leo Winge Aas IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 330 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,94
2 124 Julian Zhang Førsund Hvam IL 28,97
3 276 Magnus Lundberg Tyrving IL 31,54
4 283 Markus Le Fjeld Tyrving IL 33,07
5 312 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 33,82
  310 August Høgvold Tønsberg Friidrettsklubb DNS
Heat: 2
1 302 Stefan Drange Hole Tyrving IL 30,96
2 343 Jakob Ølstørn Tyrving IL 31,99
3 72 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF - Friidrett 33,26
4 277 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 34,45
  125 Mateo Stenbro Hvam IL DNS
  138 Morten Gjesdal Bech IL Koll DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,94
2 124 Julian Zhang Førsund Hvam IL 28,97
3 302 Stefan Drange Hole Tyrving IL 30,96
4 276 Magnus Lundberg Tyrving IL 31,54
5 343 Jakob Ølstørn Tyrving IL 31,99
6 283 Markus Le Fjeld Tyrving IL 33,07
7 72 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF - Friidrett 33,26
8 312 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 33,82
9 277 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 34,45
  310 August Høgvold Tønsberg Friidrettsklubb DNS
  125 Mateo Stenbro Hvam IL DNS
  138 Morten Gjesdal Bech IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 343 Jakob Ølstørn Tyrving IL 9,28
2 72 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF - Friidrett 9,36
3 276 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,63
4 138 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,66
5 17 Anders Wevang BUL, IL i 10,46
6 244 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 10,60
Heat: 2
1 330 Edvin Rooth Lambertseter IF 9,07
2 238 Christian Sangvik-Jebsen Tyrving IL 9,64
3 125 Mateo Stenbro Hvam IL 9,70
4 250 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 9,77
5 39 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,80
6 277 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 10,46
Heat: 3
1 124 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,87
2 283 Markus Le Fjeld Tyrving IL 9,22
3 312 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 9,72
4 292 Sebastian Omang Valderhaug Tyrving IL 9,75
5 310 August Høgvold Tønsberg Friidrettsklubb 10,47
  181 Melvin Tollefsen Moss IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 124 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,87
2 330 Edvin Rooth Lambertseter IF 9,07
3 283 Markus Le Fjeld Tyrving IL 9,22
4 343 Jakob Ølstørn Tyrving IL 9,28
5 72 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF - Friidrett 9,36
6 276 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,63
7 238 Christian Sangvik-Jebsen Tyrving IL 9,64
8 138 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,66
9 125 Mateo Stenbro Hvam IL 9,70
10 312 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 9,72
11 292 Sebastian Omang Valderhaug Tyrving IL 9,75
12 250 Halvard Orten Strømmen Tyrving IL 9,77
13 39 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,80
14 17 Anders Wevang BUL, IL i 10,46
15 277 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 10,46
16 310 August Høgvold Tønsberg Friidrettsklubb 10,47
17 244 Einar Opsahl Krohn-Nydal Tyrving IL 10,60
  181 Melvin Tollefsen Moss IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 124 Julian Zhang Førsund Hvam IL 11,19
2 72 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF - Friidrett 12,34
4 125 Mateo Stenbro Hvam IL 13,09
5 276 Magnus Lundberg Tyrving IL 13,34
6 277 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 13,58
  330 Edvin Rooth Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 275 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 31,06
2 299 Simon Lae Ring Tyrving IL 31,94
3 109 William Sire Fredrikstad IF 32,63
4 103 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 32,96
5 5 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett 34,19
  101 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF DQ:R163,3
Heat: 2
1 249 Fridtjof Farhang Tyrving IL 28,41
2 184 Benjamin Carlsen-Brown Nesøya IL 28,90
3 38 Jørgen BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 30,06
  307 Tobias Senneset Greff Tyrving IL DQ:R163,3
  104 Marius Persen Fredrikstad IF DNS
Heat: 3
1 112 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 27,93
2 234 Amund Haukøy Tyrving IL 27,98
3 14 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 30,51
4 108 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 32,46
5 105 Martin Olander Bekkevold Eilertsen Fredrikstad IF 32,80
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 112 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 27,93
2 234 Amund Haukøy Tyrving IL 27,98
3 249 Fridtjof Farhang Tyrving IL 28,41
4 184 Benjamin Carlsen-Brown Nesøya IL 28,90
5 38 Jørgen BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 30,06
6 14 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 30,51
7 275 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 31,06
8 299 Simon Lae Ring Tyrving IL 31,94
9 108 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 32,46
10 109 William Sire Fredrikstad IF 32,63
11 105 Martin Olander Bekkevold Eilertsen Fredrikstad IF 32,80
12 103 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 32,96
13 5 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett 34,19
  101 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF DQ:R163,3
  307 Tobias Senneset Greff Tyrving IL DQ:R163,3
  104 Marius Persen Fredrikstad IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 103 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 9,55
2 109 William Sire Fredrikstad IF 9,58
3 105 Martin Olander Bekkevold Eilertsen Fredrikstad IF 9,73
4 5 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett 9,94
5 11 Johan Fredrik Kielland Asker Sk. Friidrett 10,13
Heat: 2
1 307 Tobias Senneset Greff Tyrving IL 8,76
2 299 Simon Lae Ring Tyrving IL 9,17
3 108 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 9,22
4 275 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 9,33
5 101 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 9,49
6 104 Marius Persen Fredrikstad IF 9,88
Heat: 3
1 112 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 8,38
2 38 Jørgen BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 8,42
3 234 Amund Haukøy Tyrving IL 8,46
4 183 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 8,56
5 249 Fridtjof Farhang Tyrving IL 8,67
6 197 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 8,72
7 14 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,92
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 112 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 8,38
2 38 Jørgen BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 8,42
3 234 Amund Haukøy Tyrving IL 8,46
4 183 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 8,56
5 249 Fridtjof Farhang Tyrving IL 8,67
6 197 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 8,72
7 307 Tobias Senneset Greff Tyrving IL 8,76
8 14 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,92
9 299 Simon Lae Ring Tyrving IL 9,17
10 108 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 9,22
11 275 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 9,33
12 101 Ian Beck van Dortmont Fredrikstad IF 9,49
13 103 Leevi Joonatan Puustinen Fredrikstad IF 9,55
14 109 William Sire Fredrikstad IF 9,58
15 105 Martin Olander Bekkevold Eilertsen Fredrikstad IF 9,73
16 104 Marius Persen Fredrikstad IF 9,88
17 5 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett 9,94
18 11 Johan Fredrik Kielland Asker Sk. Friidrett 10,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Benjamin Carlsen-Brown Nesøya IL 10,40
2 112 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 10,43
3 183 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 10,44
4 109 William Sire Fredrikstad IF 14,09
  5 Eivind Moen Jørner Asker Sk. Friidrett DNS
  11 Johan Fredrik Kielland Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 324 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 27,70
2 133 Lars Wold Møller IL Koll 29,36
  192 Joseph-Justus Jonas Monteiro Ringerike Friidrettsklubb DNS
  195 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb DNS
Heat: 2
1 267 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 26,00
2 141 Simen Fritsvold IL Koll 26,99
  60 Trygve Ilseng BUL, IL i DQ:R163,3
  296 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 267 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 26,00
2 141 Simen Fritsvold IL Koll 26,99
3 324 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 27,70
4 133 Lars Wold Møller IL Koll 29,36
  60 Trygve Ilseng BUL, IL i DQ:R163,3
  296 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL DNS
  195 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb DNS
  192 Joseph-Justus Jonas Monteiro Ringerike Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 262 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 8,16
2 324 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 8,44
3 192 Joseph-Justus Jonas Monteiro Ringerike Friidrettsklubb 8,73
4 133 Lars Wold Møller IL Koll 8,89
Heat: 2
1 267 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 8,00
2 195 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 8,00
3 60 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,16
4 141 Simen Fritsvold IL Koll 8,32
  296 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 195 Mindor Jensen Ringerike Friidrettsklubb 8,00
2 267 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 8,00
3 262 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 8,16
4 60 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,16
5 141 Simen Fritsvold IL Koll 8,32
6 324 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 8,44
7 192 Joseph-Justus Jonas Monteiro Ringerike Friidrettsklubb 8,73
8 133 Lars Wold Møller IL Koll 8,89
  296 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 262 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 9,37
2 60 Trygve Ilseng BUL, IL i 9,50
  296 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  43 Marius Thomas Macmahon BUL, IL i 39,79
  232 Aleksander Heimtun Falch Tyrving IL 45,10
  260 Johan Le Fjeld Tyrving IL 36,34
  271 Leon Falch Avestruz Tyrving IL 38,92
  274 Lucas Alexander Markovski Tyrving IL 45,25
  148 Ludvig Aasli Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  43 Marius Thomas Macmahon BUL, IL i 11,28
  232 Aleksander Heimtun Falch Tyrving IL 12,70
  260 Johan Le Fjeld Tyrving IL 10,62
  271 Leon Falch Avestruz Tyrving IL 10,82
  274 Lucas Alexander Markovski Tyrving IL 12,42
  338 Einar Førde Innerdal Tjalve, IK 12,13
  148 Ludvig Aasli Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  232 Aleksander Heimtun Falch Tyrving IL 15,01
  260 Johan Le Fjeld Tyrving IL 12,56
  148 Ludvig Aasli Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  81 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 38,24
  143 Aleksander Sangvik-Jebsen Klubbløs 34,90
  282 Markus Bjørtomt Tyrving IL 40,80
  308 Vemund Holseter Tyrving IL 38,18
Heat: 2
  74 Aksel Kristian Flesland Drøbak-Frogn IL 44,34
  77 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 51,51
  82 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 37,02
  168 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 36,40
  305 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 40,82
Heat: 3
  4 Eilert Sagen Lande Asker Sk. Friidrett 36,27
  9 Henrik Bolstad Asker Sk. Friidrett 39,21
  147 Jakob Dalan Klubbløs 45,42
  255 Henrik Borchgrevink Warberg Tyrving IL 40,89
  149 Omran Tawashi Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  4 Eilert Sagen Lande Asker Sk. Friidrett 10,04
  9 Henrik Bolstad Asker Sk. Friidrett 11,49
  77 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 13,07
  82 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 10,14
  282 Markus Bjørtomt Tyrving IL 11,46
  305 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 11,12
  336 Gabriel De Ranecourt Tyrving IL 11,09
Heat: 2
  74 Aksel Kristian Flesland Drøbak-Frogn IL 11,97
  81 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 10,90
  143 Aleksander Sangvik-Jebsen Klubbløs 10,20
  147 Jakob Dalan Klubbløs 12,73
  168 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,77
  255 Henrik Borchgrevink Warberg Tyrving IL 11,44
  308 Vemund Holseter Tyrving IL 11,19
  149 Omran Tawashi Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  74 Aksel Kristian Flesland Drøbak-Frogn IL 14,38
  77 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 16,69
  81 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 12,48
  82 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 12,39
  168 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 12,78
  282 Markus Bjørtomt Tyrving IL 15,37
  308 Vemund Holseter Tyrving IL 13,46
  305 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 39,21
  245 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 37,40
  337 Ebba LĂźtken Tyrving IL 39,18
  224 Martine Rooth Tjalve, IK DNS
  294 Serina Harwood Tyrving IL DNS
Heat: 2
  152 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 40,10
  189 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 33,62
  196 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 39,10
  233 Alvilde Dalan Tyrving IL 34,62
  265 Karina Hole Tyrving IL 41,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  152 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 10,85
  245 Elise Sandvik Tornberg Tyrving IL 10,62
  265 Karina Hole Tyrving IL 12,09
  294 Serina Harwood Tyrving IL 10,93
  224 Martine Rooth Tjalve, IK DNS
Heat: 2
  189 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 9,78
  196 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 11,14
  208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 11,34
  233 Alvilde Dalan Tyrving IL 10,19
  337 Ebba LĂźtken Tyrving IL 11,22
  284 Marte Dortea Bjørke Ådland Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  189 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 13,01
  196 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 15,14
  208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 14,85
  224 Martine Rooth Tjalve, IK 14,41
  233 Alvilde Dalan Tyrving IL 13,02
  294 Serina Harwood Tyrving IL 14,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 280 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 31,98
2 273 Lina Svarlien Tyrving IL 32,63
3 69 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 33,31
  264 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 285 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 35,09
2 22 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 36,12
3 331 Hennie Rooth Lambertseter IF 36,19
4 24 Cora Williams Peterson BUL, IL i 38,39
5 34 Hermine Kerr Eckbo-Lie BUL, IL i 39,29
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 31,98
2 273 Lina Svarlien Tyrving IL 32,63
3 69 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 33,31
4 285 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 35,09
5 22 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 36,12
6 331 Hennie Rooth Lambertseter IF 36,19
7 24 Cora Williams Peterson BUL, IL i 38,39
8 34 Hermine Kerr Eckbo-Lie BUL, IL i 39,29
  264 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 9,72
2 280 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,73
3 22 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 10,35
4 285 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 10,37
5 135 Margot EltervĂĽg IL Koll 10,42
6 24 Cora Williams Peterson BUL, IL i 11,00
Heat: 2
1 273 Lina Svarlien Tyrving IL 9,49
2 69 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 9,88
3 331 Hennie Rooth Lambertseter IF 10,33
4 264 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 10,73
5 278 Maja Åsrud Nordbotten Tyrving IL 10,82
6 34 Hermine Kerr Eckbo-Lie BUL, IL i 10,95
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 273 Lina Svarlien Tyrving IL 9,49
2 309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 9,72
3 280 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,73
4 69 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 9,88
5 331 Hennie Rooth Lambertseter IF 10,33
6 22 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 10,35
7 285 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 10,37
8 135 Margot EltervĂĽg IL Koll 10,42
9 264 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 10,73
10 278 Maja Åsrud Nordbotten Tyrving IL 10,82
11 34 Hermine Kerr Eckbo-Lie BUL, IL i 10,95
12 24 Cora Williams Peterson BUL, IL i 11,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 273 Lina Svarlien Tyrving IL 11,88
2 22 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 14,75
3 264 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 14,98
4 34 Hermine Kerr Eckbo-Lie BUL, IL i 15,25
Heat: 2
1 331 Hennie Rooth Lambertseter IF 11,97
2 309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 12,23
3 69 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 12,42
4 280 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 12,42
5 24 Cora Williams Peterson BUL, IL i 14,50
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 273 Lina Svarlien Tyrving IL 11,88
2 331 Hennie Rooth Lambertseter IF 11,97
3 309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 12,23
4 280 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 12,42
5 69 AriĂŠlle Broch-Berhane Bøler IF - Friidrett 12,42
6 24 Cora Williams Peterson BUL, IL i 14,50
7 22 Carmen Juul Svelland BUL, IL i 14,75
8 264 Kani-Ly Kveim-Dang Tyrving IL 14,98
9 34 Hermine Kerr Eckbo-Lie BUL, IL i 15,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 13 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 31,44
2 71 Jennifer Valstad Bøler IF - Friidrett 34,40
3 139 Noor Emilie Vogt-Lorentzen IL Koll 36,12
4 12 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 37,08
  8 Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen Asker Sk. Friidrett DNS
  42 Maria Angler-FĂŚhn BUL, IL i DNS
Heat: 2
1 270 Leah Marie Wagle Tyrving IL 30,50
2 6 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 32,95
3 83 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 33,55
4 130 Ella Sande IL Koll 33,78
  2 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett DNS
  7 Emilie Sundnes NĂŚsset Asker Sk. Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Leah Marie Wagle Tyrving IL 30,50
2 13 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 31,44
3 6 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 32,95
4 83 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 33,55
5 130 Ella Sande IL Koll 33,78
6 71 Jennifer Valstad Bøler IF - Friidrett 34,40
7 139 Noor Emilie Vogt-Lorentzen IL Koll 36,12
8 12 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 37,08
  8 Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen Asker Sk. Friidrett DNS
  2 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett DNS
  7 Emilie Sundnes NĂŚsset Asker Sk. Friidrett DNS
  42 Maria Angler-FĂŚhn BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 270 Leah Marie Wagle Tyrving IL 9,26
2 13 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 9,30
3 83 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 9,63
4 6 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,68
5 71 Jennifer Valstad Bøler IF - Friidrett 9,98
6 253 Hanna Espedalen Disen Tyrving IL 10,25
Heat: 2
1 130 Ella Sande IL Koll 9,66
2 239 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 9,76
3 139 Noor Emilie Vogt-Lorentzen IL Koll 9,77
4 12 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 10,29
  7 Emilie Sundnes NĂŚsset Asker Sk. Friidrett DNS
  8 Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen Asker Sk. Friidrett DNS
  42 Maria Angler-FĂŚhn BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Leah Marie Wagle Tyrving IL 9,26
2 13 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 9,30
3 83 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 9,63
4 130 Ella Sande IL Koll 9,66
5 6 Emilie Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 9,68
6 239 Clara Øren BlaasvĂŚr Tyrving IL 9,76
7 139 Noor Emilie Vogt-Lorentzen IL Koll 9,77
8 71 Jennifer Valstad Bøler IF - Friidrett 9,98
9 253 Hanna Espedalen Disen Tyrving IL 10,25
10 12 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 10,29
  42 Maria Angler-FĂŚhn BUL, IL i DNS
  7 Emilie Sundnes NĂŚsset Asker Sk. Friidrett DNS
  8 Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 13 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,65
2 2 Amelia Borgen-Forberg Asker Sk. Friidrett 14,20
3 12 Mina Ellinor Bagstevold Asker Sk. Friidrett 14,99
4 71 Jennifer Valstad Bøler IF - Friidrett 15,92
  7 Emilie Sundnes NĂŚsset Asker Sk. Friidrett DNS
  139 Noor Emilie Vogt-Lorentzen IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 321 Maria Schjølberg Vidar, Sportsklubben 29,19
2 33 Hedda Stampe BUL, IL i 30,49
3 158 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 31,04
4 91 Amalie Isabella Rojas Sørensen Fredrikstad IF 37,47
Heat: 2
1 47 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 29,38
2 185 Eline Folvik Nesøya IL 30,14
3 320 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 30,48
4 159 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 32,10
Heat: 3
1 252 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 29,29
2 95 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 29,82
3 57 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 30,55
4 318 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 31,79
  160 June Valentina Hauan Lillehammer IF DQ:R163,3
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 321 Maria Schjølberg Vidar, Sportsklubben 29,19
2 252 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 29,29
3 47 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 29,38
4 95 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 29,82
5 185 Eline Folvik Nesøya IL 30,14
6 320 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 30,48
7 33 Hedda Stampe BUL, IL i 30,49
8 57 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 30,55
9 158 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 31,04
10 318 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 31,79
11 159 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 32,10
12 91 Amalie Isabella Rojas Sørensen Fredrikstad IF 37,47
  160 June Valentina Hauan Lillehammer IF DQ:R163,3
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 321 Maria Schjølberg Vidar, Sportsklubben 8,89
2 160 June Valentina Hauan Lillehammer IF 9,13
3 158 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 9,25
4 96 Dina Victoria Brembo Fredrikstad IF 9,40
5 159 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 9,45
6 98 Emilia Berg-Olstad Fredrikstad IF 9,70
7 91 Amalie Isabella Rojas Sørensen Fredrikstad IF 11,11
Heat: 2
1 47 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 8,51
2 95 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 8,77
3 252 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 8,96
4 185 Eline Folvik Nesøya IL 9,01
5 33 Hedda Stampe BUL, IL i 9,28
6 57 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 9,30
7 318 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 9,38
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 47 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 8,51
2 95 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 8,77
3 321 Maria Schjølberg Vidar, Sportsklubben 8,89
4 252 Hanna Daniel de Younge Tyrving IL 8,96
5 185 Eline Folvik Nesøya IL 9,01
6 160 June Valentina Hauan Lillehammer IF 9,13
7 158 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 9,25
8 33 Hedda Stampe BUL, IL i 9,28
9 57 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 9,30
10 318 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 9,38
11 96 Dina Victoria Brembo Fredrikstad IF 9,40
12 159 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 9,45
13 98 Emilia Berg-Olstad Fredrikstad IF 9,70
14 91 Amalie Isabella Rojas Sørensen Fredrikstad IF 11,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 322 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 29,36
2 191 Ida Angelina Jolie Ringerike Friidrettsklubb 29,64
3 59 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 29,82
4 115 Thadhishaa Krishnapalan Groruddalen Friidrettsklubb 30,33
5 202 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 30,37
6 193 Julienne Simakala Ringerike Friidrettsklubb 34,01
Heat: 2
1 231 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 27,94
2 291 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 28,41
3 128 Anna Sande IL Koll 29,26
4 314 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 29,94
5 199 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 30,27
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 27,94
2 291 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 28,41
3 128 Anna Sande IL Koll 29,26
4 322 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 29,36
5 191 Ida Angelina Jolie Ringerike Friidrettsklubb 29,64
6 59 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 29,82
7 314 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 29,94
8 199 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 30,27
9 115 Thadhishaa Krishnapalan Groruddalen Friidrettsklubb 30,33
10 202 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 30,37
11 193 Julienne Simakala Ringerike Friidrettsklubb 34,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 314 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 8,86
2 191 Ida Angelina Jolie Ringerike Friidrettsklubb 8,89
2 322 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,89
4 115 Thadhishaa Krishnapalan Groruddalen Friidrettsklubb 9,03
5 193 Julienne Simakala Ringerike Friidrettsklubb 9,76
Heat: 2
1 231 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,47
2 199 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 8,60
3 202 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 8,70
4 128 Anna Sande IL Koll 8,85
5 345 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 8,94
  40 Kisha Ugland BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,47
2 199 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 8,60
3 202 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 8,70
4 128 Anna Sande IL Koll 8,85
5 314 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 8,86
6 191 Ida Angelina Jolie Ringerike Friidrettsklubb 8,89
7 322 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,89
8 345 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 8,94
9 115 Thadhishaa Krishnapalan Groruddalen Friidrettsklubb 9,03
10 193 Julienne Simakala Ringerike Friidrettsklubb 9,76
  40 Kisha Ugland BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 40 Kisha Ugland BUL, IL i 10,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Andrea Rooth Lambertseter IF 8,62
2 27 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 8,95
3 132 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 8,95
4 219 Kajsa Rooth Tjalve, IK 9,16
5 269 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 9,48
6 92 Amanda Bakker Knutsen Fredrikstad IF 9,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  80 Julie Sofia Solvang Drøbak-Frogn IL 40,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
  58 Tilda Svanhild Wetterdal-de Freitas BUL, IL i 13,33
  80 Julie Sofia Solvang Drøbak-Frogn IL 11,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  68 Amanda Valstad Bøler IF - Friidrett 43,11
  78 Calixta JosĂŠphine Eris Drøbak-Frogn IL 40,67
  85 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 44,05
  170 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog Friidrettslag 34,30
  194 Louise Gonin-Orskaug Ringerike Friidrettsklubb 38,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  68 Amanda Valstad Bøler IF - Friidrett 12,13
  78 Calixta JosĂŠphine Eris Drøbak-Frogn IL 11,33
  85 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 12,35
  127 Andrea EltervĂĽg IL Koll 11,38
  170 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog Friidrettslag 10,08
  186 Ingelin Folvik Nesøya IL 11,92
  194 Louise Gonin-Orskaug Ringerike Friidrettsklubb 11,12
  288 Olivia BrĂĽthen Hansen Tyrving IL 10,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  68 Amanda Valstad Bøler IF - Friidrett 15,49
  78 Calixta JosĂŠphine Eris Drøbak-Frogn IL 13,58
  85 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 14,77
  194 Louise Gonin-Orskaug Ringerike Friidrettsklubb 13,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 26,01
2 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 26,86
3 20 Anna Worpvik BUL, IL i 27,71
4 53 Sara Furnes BUL, IL i 29,62
  32 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i DQ:R163,3
Heat: 2
1 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 26,33
2 117 Mille Eide Nyhus Hamar IL 26,35
3 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 28,90
4 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 28,96
5 75 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 28,99
Heat: 3
1 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 26,27
2 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 27,83
3 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 28,51
4 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 29,55
  213 Ester Holt Sturla IF DNS
Heat: 4
1 281 Maria Aaberg Tyrving IL 25,97
2 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 26,60
3 303 Susanne Nisansela Bye Tyrving IL 28,26
4 297 Sigrid Alvik Tyrving IL 29,19
5 88 Edel Halle Fagernes IL 29,28
Heat: 5
1 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 25,00
2 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 27,46
3 221 Lea Leivestad Scharff Tjalve, IK 28,11
Heat: 6
1 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 24,68
2 327 Andrea Rooth Lambertseter IF 25,38
3 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 27,66
4 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,86
  29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i DQ:R,163,3
Heat: 7
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 24,42
2 230 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 24,87
3 235 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 26,99
4 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 27,77
  120 Kristine Flaatten Herkules Friidrett DQ:R163,3
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 24,42
2 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 24,68
3 230 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 24,87
4 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 25,00
5 327 Andrea Rooth Lambertseter IF 25,38
6 281 Maria Aaberg Tyrving IL 25,97
7 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 26,01
8 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 26,27
9 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 26,33
10 117 Mille Eide Nyhus Hamar IL 26,35
11 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 26,60
12 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 26,86
13 235 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 26,99
14 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 27,46
15 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 27,66
16 20 Anna Worpvik BUL, IL i 27,71
17 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 27,77
18 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 27,83
19 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,86
20 221 Lea Leivestad Scharff Tjalve, IK 28,11
21 303 Susanne Nisansela Bye Tyrving IL 28,26
22 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 28,51
23 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 28,90
24 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 28,96
25 75 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 28,99
26 297 Sigrid Alvik Tyrving IL 29,19
27 88 Edel Halle Fagernes IL 29,28
28 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 29,55
29 53 Sara Furnes BUL, IL i 29,62
  32 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i DQ:R163,3
  29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i DQ:R,163,3
  120 Kristine Flaatten Herkules Friidrett DQ:R163,3
  213 Ester Holt Sturla IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 30 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 4,48
2 215 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 4,55
3 163 Marit Aarvaag Storaker Lillehammer IF 4,57
4 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 4,63
5 213 Ester Holt Sturla IF 4,72
6 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 4,74
7 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 4,80
Heat: 2
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 4,48
2 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 4,60
3 142 Vilde Marstein IL Koll 4,63
4 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 4,64
5 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 4,66
6 27 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 4,67
7 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 4,68
Heat: 3
1 229 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 4,52
2 228 Vilde Gjesbakk Tjalve, IK 4,60
3 218 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 4,64
4 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 4,73
5 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 4,75
6 219 Kajsa Rooth Tjalve, IK 4,82
  156 Cathrine Trøen Lillehammer IF DNF
Heat: 4
1 198 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 4,78
2 25 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 4,84
3 89 Kari Øye Fagernes IL 4,84
4 190 Tracie Doudu Nittedal IL 4,94
5 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 4,94
6 216 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 4,95
7 165 Ă…got Cecilie Brandslien Lillehammer IF 5,63
  200 Marte Aasvang Runar, IL DNS
Heat: 5
1 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 4,76
2 136 Marie Fiedler Amlien IL Koll 4,78
3 29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i 4,82
4 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 4,85
5 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 4,92
6 118 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 4,93
7 35 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i 5,01
8 53 Sara Furnes BUL, IL i 5,03
Heat: 6
1 209 Juni Østli Evensen Sarpsborg IL 4,71
2 116 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 4,74
3 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 4,78
4 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 4,82
5 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,91
6 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 4,95
7 88 Edel Halle Fagernes IL 4,96
  210 Lone Malmberg Sarpsborg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 30 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 4,88
2 53 Sara Furnes BUL, IL i 4,98
3 165 Ă…got Cecilie Brandslien Lillehammer IF 5,59
4 200 Marte Aasvang Runar, IL 11,66
  35 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i DNS
Heat: 2
1 25 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 4,81
2 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 4,88
3 216 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 4,94
4 88 Edel Halle Fagernes IL 4,96
5 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 5,00
  118 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett DNS
Heat: 3
1 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 4,77
1 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 4,77
3 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 4,79
4 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 4,84
5 29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i 4,84
6 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,91
7 89 Kari Øye Fagernes IL 4,93
Heat: 4
1 209 Juni Østli Evensen Sarpsborg IL 4,71
2 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 4,72
3 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 4,74
4 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 4,75
5 198 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 4,78
6 219 Kajsa Rooth Tjalve, IK 4,79
7 116 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 4,79
8 136 Marie Fiedler Amlien IL Koll 4,80
Heat: 5
1 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 4,58
2 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 4,58
3 142 Vilde Marstein IL Koll 4,63
3 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 4,63
5 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 4,65
6 27 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 4,72
7 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 4,73
8 213 Ester Holt Sturla IF 4,75
Heat: 6
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 4,44
2 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 4,46
3 229 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 4,52
4 215 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 4,53
5 228 Vilde Gjesbakk Tjalve, IK 4,62
6 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 4,63
7 163 Marit Aarvaag Storaker Lillehammer IF 4,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 286 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,03,72
2 89 Kari Øye Fagernes IL 1,04,87
3 23 Cathrine Grønbech BUL, IL i 1,07,06
4 28 Elizabeth Pettersen Turk BUL, IL i 1,07,20
5 246 Emilie Krogh Tyrving IL 1,08,32
  258 Ingeborg Skaare Olssøn Tyrving IL DQ:R,163,3
Heat: 2
1 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 59,72
2 123 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,01,62
3 297 Sigrid Alvik Tyrving IL 1,01,80
4 62 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 1,02,20
  114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb DNS
Heat: 3
1 117 Mille Eide Nyhus Hamar IL 58,25
2 328 Lisa Stenøy Herkules Friidrett 59,24
3 236 Anna Linnea Malmquist Gateman Tyrving IL 59,51
4 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 1,01,01
5 269 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 1,01,22
Heat: 4
1 327 Andrea Rooth Lambertseter IF 57,14
2 106 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 57,41
3 279 Mari Drabløs Tyrving IL 57,55
4 93 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 58,61
5 180 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 1,00,40
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Andrea Rooth Lambertseter IF 57,14
2 106 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 57,41
3 279 Mari Drabløs Tyrving IL 57,55
4 117 Mille Eide Nyhus Hamar IL 58,25
5 93 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 58,61
6 328 Lisa Stenøy Herkules Friidrett 59,24
7 236 Anna Linnea Malmquist Gateman Tyrving IL 59,51
8 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 59,72
9 180 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 1,00,40
10 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 1,01,01
11 269 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 1,01,22
12 123 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,01,62
13 297 Sigrid Alvik Tyrving IL 1,01,80
14 62 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 1,02,20
15 286 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,03,72
16 89 Kari Øye Fagernes IL 1,04,87
17 23 Cathrine Grønbech BUL, IL i 1,07,06
18 28 Elizabeth Pettersen Turk BUL, IL i 1,07,20
19 246 Emilie Krogh Tyrving IL 1,08,32
  258 Ingeborg Skaare Olssøn Tyrving IL DQ:R,163,3
  114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 7,69
2 215 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,86
3 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,95
4 163 Marit Aarvaag Storaker Lillehammer IF 7,98
5 213 Ester Holt Sturla IF 8,18
6 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 8,22
7 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,32
Heat: 2
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 7,69
2 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 8,01
3 27 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 8,02
4 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 8,02
5 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 8,02
6 142 Vilde Marstein IL Koll 8,03
7 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,03
Heat: 3
1 229 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,79
2 218 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 7,93
3 228 Vilde Gjesbakk Tjalve, IK 7,93
4 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,18
5 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 8,21
6 219 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,26
  156 Cathrine Trøen Lillehammer IF DNF
Heat: 4
1 198 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 8,21
2 89 Kari Øye Fagernes IL 8,49
3 25 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,56
4 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 8,60
5 190 Tracie Doudu Nittedal IL 8,61
6 216 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 8,63
7 165 Ă…got Cecilie Brandslien Lillehammer IF 10,01
  200 Marte Aasvang Runar, IL NM
Heat: 5
1 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 8,21
2 136 Marie Fiedler Amlien IL Koll 8,30
3 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 8,45
4 29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i 8,51
5 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 8,51
6 118 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 8,71
7 35 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i 8,81
8 53 Sara Furnes BUL, IL i 8,84
Heat: 6
1 116 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 8,22
2 209 Juni Østli Evensen Sarpsborg IL 8,23
3 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 8,33
4 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 8,44
5 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 8,49
6 88 Edel Halle Fagernes IL 8,71
7 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 8,72
  210 Lone Malmberg Sarpsborg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 281 Maria Aaberg Tyrving IL 8,78
2 209 Juni Østli Evensen Sarpsborg IL 9,16
3 136 Marie Fiedler Amlien IL Koll 9,92
4 36 Iselin Ween Rustad BUL, IL i 9,97
5 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 10,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 8,54
2 53 Sara Furnes BUL, IL i 8,71
3 165 Ă…got Cecilie Brandslien Lillehammer IF 10,04
4 200 Marte Aasvang Runar, IL 20,25
  35 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i DNS
Heat: 2
1 25 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,44
2 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 8,45
3 216 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 8,62
4 88 Edel Halle Fagernes IL 8,69
5 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 8,71
  190 Tracie Doudu Nittedal IL DQ:R162,6
  118 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett DNS
Heat: 3
1 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,27
2 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 8,29
3 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 8,39
4 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 8,44
5 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 8,53
6 29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i 8,54
7 89 Kari Øye Fagernes IL 8,63
Heat: 4
1 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 8,18
2 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 8,19
3 198 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 8,20
3 219 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,20
5 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 8,24
6 209 Juni Østli Evensen Sarpsborg IL 8,26
7 116 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 8,30
8 136 Marie Fiedler Amlien IL Koll 8,32
Heat: 5
1 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 7,90
2 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 8,01
3 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 8,01
4 142 Vilde Marstein IL Koll 8,04
5 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,06
6 27 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 8,06
7 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,16
8 213 Ester Holt Sturla IF 8,29
Heat: 6
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 7,60
2 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 7,67
3 229 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,78
4 215 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,82
5 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,93
6 228 Vilde Gjesbakk Tjalve, IK 7,98
7 163 Marit Aarvaag Storaker Lillehammer IF 8,07
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 205 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 7,60
2 214 Ingvild Meinseth Sørild FIK 7,67
3 229 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,78
4 215 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,82
5 319 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 7,90
6 66 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,93
7 228 Vilde Gjesbakk Tjalve, IK 7,98
8 19 Angelica Okparaebo BUL, IL i 8,01
9 287 Miranda Lauvstad Tyrving IL 8,01
10 142 Vilde Marstein IL Koll 8,04
11 223 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,06
12 27 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 8,06
13 163 Marit Aarvaag Storaker Lillehammer IF 8,07
14 54 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,16
15 151 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 8,18
16 323 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 8,19
17 219 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,20
18 198 Stella Seraina Wang Romerike Friidrett 8,20
19 254 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 8,24
20 209 Juni Østli Evensen Sarpsborg IL 8,26
21 155 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,27
22 114 Mina de Paoli Williams Groruddalen Friidrettsklubb 8,29
23 213 Ester Holt Sturla IF 8,29
24 116 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 8,30
25 136 Marie Fiedler Amlien IL Koll 8,32
26 220 Katinka Li Schumann Tjalve, IK 8,39
27 25 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,44
28 113 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 8,44
29 63 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 8,45
30 263 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 8,53
31 64 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 8,54
32 29 Embla Amanda Bi Granly BUL, IL i 8,54
33 216 Emma Celina Pytte Sagli Tjalve, IK 8,62
34 89 Kari Øye Fagernes IL 8,63
35 88 Edel Halle Fagernes IL 8,69
36 217 June Meili Christensen Steihaug Tjalve, IK 8,71
37 53 Sara Furnes BUL, IL i 8,71
38 165 Ă…got Cecilie Brandslien Lillehammer IF 10,04
39 200 Marte Aasvang Runar, IL 20,25
  190 Tracie Doudu Nittedal IL DQ:R162,6
  118 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett DNS
  35 Ifunanya Chidinma Deborah Olisa BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 23,76
2 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 25,48
3 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 26,34
4 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 27,25
Heat: 2
1 182 Oliver Tollefsen Moss IL 24,17
2 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 24,45
3 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 26,21
4 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 26,35
Heat: 3
1 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,67
2 298 Sigurd Clementsen Tyrving IL 23,74
3 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 25,88
4 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 27,32
Heat: 4
1 257 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 22,69
2 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 24,28
3 204 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 25,49
4 30 Felix Christensen BUL, IL i 25,80
Heat: 5
1 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 22,24
2 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 23,42
3 99 Fredrik Persen Fredrikstad IF 24,91
4 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 25,12
Heat: 6
1 102 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,70
2 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 25,06
3 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 25,40
  94 Didrik Grøm Fredrikstad IF DQ:R,163,3
Heat: 7
1 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 22,27
2 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 22,82
3 100 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 24,54
  300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL DNS
Heat: 8
1 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,66
2 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 22,04
3 121 Marius Wedege Polsrød Herkules Friidrett 24,00
4 55 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 24,46
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,66
2 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 22,04
3 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 22,24
4 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 22,27
5 257 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 22,69
6 102 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 22,70
7 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 22,82
8 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 23,42
9 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,67
10 298 Sigurd Clementsen Tyrving IL 23,74
11 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 23,76
12 121 Marius Wedege Polsrød Herkules Friidrett 24,00
13 182 Oliver Tollefsen Moss IL 24,17
14 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 24,28
15 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 24,45
16 55 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 24,46
17 100 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 24,54
18 99 Fredrik Persen Fredrikstad IF 24,91
19 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 25,06
20 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 25,12
21 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 25,40
22 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 25,48
23 204 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 25,49
24 30 Felix Christensen BUL, IL i 25,80
25 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 25,88
26 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 26,21
27 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 26,34
28 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 26,35
29 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 27,25
30 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 27,32
  94 Didrik Grøm Fredrikstad IF DQ:R,163,3
  300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 30 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 261 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 4,09
2 110 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 4,12
3 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 4,25
4 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 4,28
5 119 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 4,28
6 300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 4,39
7 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 4,44
Heat: 2
1 225 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 4,13
2 102 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 4,20
3 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 4,20
4 227 Sindre Olsvik Tjalve, IK 4,25
5 174 Jevis Akvama Moelven IL 4,36
6 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 4,40
7 182 Oliver Tollefsen Moss IL 4,40
Heat: 3
1 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 4,14
2 90 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF 4,26
3 73 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 4,28
4 94 Didrik Grøm Fredrikstad IF 4,30
5 122 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 4,33
6 175 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 4,33
7 226 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 4,35
Heat: 4
1 266 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 4,17
2 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 4,18
3 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 4,21
4 56 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 4,27
5 1 Vegard Fluge Ask Friidrett 4,34
6 179 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 4,42
7 333 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 4,48
Heat: 5
1 49 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 4,14
2 50 Philip Jason Omollo BUL, IL i 4,32
3 100 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 4,41
4 316 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,51
5 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 4,52
6 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 4,56
7 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 4,58
Heat: 6
1 46 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 4,27
2 16 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 4,40
3 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 4,47
4 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 4,59
5 206 Igor Skoczylas Sandvin, IL 4,62
6 10 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 4,65
7 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 4,71
Heat: 7
1 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 4,44
2 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 4,51
3 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 4,56
4 315 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,60
5 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 4,64
6 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 4,67
7 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 4,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 30 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 4,55
2 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 4,59
3 206 Igor Skoczylas Sandvin, IL 4,65
4 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 4,66
5 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 4,72
6 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 4,73
7 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 4,76
Heat: 2
1 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 4,43
2 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 4,48
3 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 4,53
4 333 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 4,54
5 315 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,58
6 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 4,60
7 10 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 4,60
Heat: 3
1 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 4,34
2 300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 4,37
3 182 Oliver Tollefsen Moss IL 4,39
4 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 4,40
5 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 4,41
6 179 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 4,41
7 316 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,46
8 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 4,48
Heat: 4
1 50 Philip Jason Omollo BUL, IL i 4,30
2 1 Vegard Fluge Ask Friidrett 4,31
3 73 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 4,33
4 122 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 4,33
5 175 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 4,34
6 226 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 4,39
7 16 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 4,45
  174 Jevis Akvama Moelven IL DNS
Heat: 5
1 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 4,21
2 227 Sindre Olsvik Tjalve, IK 4,22
3 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 4,24
4 119 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 4,25
5 56 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 4,26
6 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 4,27
7 46 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 4,31
  90 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF DNS
Heat: 6
1 225 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 4,10
2 261 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 4,10
3 110 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 4,12
4 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 4,14
5 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 4,15
6 266 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 4,16
7 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 4,16
  49 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 107 Viktor Andresen Fredrikstad IF 56,93
2 173 David Tesfaye Handeland VĂĽgbø Moelven IL 57,22
3 272 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 1,05,37
  3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
  251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 298 Sigurd Clementsen Tyrving IL 54,58
2 51 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 55,68
3 154 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 56,43
4 204 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 57,27
Heat: 3
1 176 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,65
2 222 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,00
3 15 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 57,36
  153 Alfred Hauane Larvik Turn & IF DNS
Heat: 4
1 178 Mauritz KĂĽshagen Moelven IL 48,62
2 268 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 49,63
3 188 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 50,15
4 290 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,13
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 178 Mauritz KĂĽshagen Moelven IL 48,62
2 268 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 49,63
3 188 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 50,15
4 290 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,13
5 176 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,65
6 222 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,00
7 298 Sigurd Clementsen Tyrving IL 54,58
8 51 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 55,68
9 154 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 56,43
10 107 Viktor Andresen Fredrikstad IF 56,93
11 173 David Tesfaye Handeland VĂĽgbø Moelven IL 57,22
12 204 Martin Sandstaa Sandefjord Turn & Idrettsforening 57,27
13 15 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 57,36
14 272 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 1,05,37
  3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
  153 Alfred Hauane Larvik Turn & IF DNS
  251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 261 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 6,94
2 110 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 7,06
3 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 7,27
4 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 7,30
5 119 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,31
6 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,59
7 300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,61
Heat: 2
1 225 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 7,01
2 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,09
3 102 Kristoffer Persen Fredrikstad IF 7,15
4 227 Sindre Olsvik Tjalve, IK 7,29
5 174 Jevis Akvama Moelven IL 7,43
6 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 7,54
7 182 Oliver Tollefsen Moss IL 7,58
Heat: 3
1 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 7,00
2 90 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF 7,25
3 94 Didrik Grøm Fredrikstad IF 7,29
4 73 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 7,33
5 122 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,37
6 175 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 7,46
7 226 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 7,47
Heat: 4
1 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 7,09
2 266 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 7,10
3 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 7,17
4 56 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 7,29
5 1 Vegard Fluge Ask Friidrett 7,32
6 179 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 7,60
7 333 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 7,70
Heat: 5
1 49 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 7,08
2 50 Philip Jason Omollo BUL, IL i 7,32
3 316 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,64
4 100 Hans Olav Escora Alfheim Fredrikstad IF 7,66
5 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 7,72
6 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 7,91
7 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 7,95
Heat: 6
1 46 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 7,25
2 16 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 7,53
3 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 7,67
4 10 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 7,94
5 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 7,99
6 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 8,08
7 206 Igor Skoczylas Sandvin, IL 8,11
Heat: 7
1 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 7,60
2 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,70
3 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 7,85
4 315 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,93
5 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 7,96
6 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 8,14
7 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 7,89
2 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 8,01
3 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 8,08
4 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 8,14
5 206 Igor Skoczylas Sandvin, IL 8,16
6 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 8,25
7 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,27
Heat: 2
1 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,64
2 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 7,66
3 333 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 7,78
4 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 7,83
5 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 7,86
6 10 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 7,88
7 315 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,91
Heat: 3
1 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 7,44
2 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,51
3 179 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 7,57
4 182 Oliver Tollefsen Moss IL 7,58
5 300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,59
6 316 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,60
7 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 7,61
8 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 7,65
Heat: 4
1 1 Vegard Fluge Ask Friidrett 7,29
2 50 Philip Jason Omollo BUL, IL i 7,30
3 73 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 7,32
4 122 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,37
5 175 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 7,45
6 226 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 7,55
7 16 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 7,61
  174 Jevis Akvama Moelven IL DNS
Heat: 5
1 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 7,17
2 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 7,22
3 227 Sindre Olsvik Tjalve, IK 7,28
4 119 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,28
5 56 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 7,29
6 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 7,32
7 46 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 7,34
  90 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF DNS
Heat: 6
1 261 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 6,96
2 225 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 6,96
3 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 7,00
4 110 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 7,04
5 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,06
6 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 7,07
7 266 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 7,08
  49 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 225 Nickolai Alieu Jallow Tjalve, IK 6,96
2 261 Jonas Tapani Halonen Tyrving IL 6,96
3 126 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 7,00
4 110 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 7,04
5 289 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,06
6 164 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 7,07
7 266 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 7,08
8 161 Kjell HĂĽkon Morken Lillehammer IF 7,17
9 172 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 7,22
10 227 Sindre Olsvik Tjalve, IK 7,28
11 119 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,28
12 1 Vegard Fluge Ask Friidrett 7,29
13 56 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 7,29
14 50 Philip Jason Omollo BUL, IL i 7,30
15 73 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 7,32
16 326 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 7,32
17 46 Nivethan Sutharsan Panchalingam BUL, IL i 7,34
18 122 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,37
19 325 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 7,44
20 175 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 7,45
21 111 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,51
22 226 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 7,55
23 179 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 7,57
24 182 Oliver Tollefsen Moss IL 7,58
25 300 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,59
26 316 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,60
27 313 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 7,61
28 16 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 7,61
29 52 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,64
30 212 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 7,65
31 41 Magnus Kringstad BUL, IL i 7,66
32 333 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 7,78
33 18 AndrĂŠas Driot BUL, IL i 7,83
34 311 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 7,86
35 10 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 7,88
36 251 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 7,89
37 315 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,91
38 301 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 8,01
39 329 Lukas Øiseth Asker Sk. Friidrett 8,08
40 48 Oliver Bjørnstad Ivanowitz BUL, IL i 8,14
41 206 Igor Skoczylas Sandvin, IL 8,16
42 44 Mathias Teferra JubskĂĽs BUL, IL i 8,25
43 3 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,27
  174 Jevis Akvama Moelven IL DNS
  49 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i DNS
  90 Lasse Solheim Angelshaug Florø Tog IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS