Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 201923.03.2019
 
10/12 MIX 4x100 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 240 Groruddalen Friidrettsklubb   59,78
 
Elijah Narciso Ramirez , Oda Lier , Mathea Moen Aarø , Zion Narciso Ramirez 
2 148 Romerike Friidrett   1,07,18
 
Lin Aljabri , Tamara Jayab , Brian Nygaard Solbjør , Joakim Ormstad 
3 191 Ă…s IL   1,15,52
 
Anna ReisĂŚter Overvoll , Oline Gundersen Bauge , Ida Smørdal SlĂĽtsveen , Fredrik Kvarberg Henriksen 
4 156 Fredrikstad IF (2)   1,16,39
 
Aida Cesilie Agard , Oscar Vorsaa Winther ØdegĂĽrd , Hedvig Bossum Brimsholm , Linus Kristoffer Lervik-Johansen 
  153 Hurdal IL (2)   1,11,31
 
Marie Øverli , Andreas NorgĂĽrd , Erle Tangestuen , Hermine Trogersen , UTENFOR KONK 
Gruppe: 2
1 164 Sarpsborg IL   1,03,24
 
Kristoffer Ansteensen Kottum , Morten Aleksander Granli , Agathe Glomsrød Strøm , Emma Sofie Klausen 
2 173 Lørenskog Friidrettslag   1,04,36
 
Vilma Johansen Helgheim , William Chhang Bowitz , Torborg Amalie Hegna , Casey Ferdinand Felde 
3 218 Nittedal IL   1,04,83
 
Filip Vuyani Reshane , Theodor Eidsaune Chongdee , Nora Kristiansen Aaneby , Amund Bye-Ribaut 
4 235 Ski IL Friidrett   1,06,50
 
Elias Rian , Sofia Cecilia Underland , Isak Aleksander Lindseth Lunden , Jasmin Skeie 
5 193 BĂŚkkelagets SK   1,12,53
 
Nora Boye-Alsos , Kaia Gudmundsen , Lars Rynning Borander , Iver Dahl-Merlid 
6 152 Hurdal IL (1)   1,19,20
 
Andrea C. S. Bundli , Marcus Haugelien , Maria Elise Movold Nilsen , Sebastian K. UlvĂŚr 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
13/14 MIX 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 225 BUL, IL i   1,55,77
 
Trygve Ilseng , Kisha Ugland , Milla Grosberghaugen Andreassen , Markus Jensen Sales 
2 241 Groruddalen Friidrettsklubb   1,57,50
 
Zion Narciso Ramirez , Ana Victoria Ramirez , Visali Surendiran , Daniel Fikreyesus Debesay 
  228 FIK Orion   2,07,70
 
Kristine Hagen , Åshild Hyttbakk , Aksel Bartnes , Henrik Stensby , UTENFOR KONK 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
15/16 MIX 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 244 Groruddalen Friidrettsklubb   1,48,33
 
Aiden Floyd Vincent , Mina de Paoli Williams , Saveetha Satkunananthan , Nivethan Rajan 
2 238 FIK Orion   1,51,65
 
Hermine Hansen , Magnus Husom , Thale Wenger Svenningsen , Kristian Pettersen 
3 234 Vadsø Turnforening   2,11,06
 
Simon Gustav Nilsen , Serine Tennefoss Haugvoll , OlivĂŠr Wiik-Stoltz , Jenny Marie Kirkeeide 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
17/19 MIX 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 245 Groruddalen Friidrettsklubb   1,51,90
 
Lemoriyan Matheswaran , Maximillian Vangen Dalen , Thulasi Surendiran , Gaaviga Sureskaran 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10/12 4x100 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 159 Bøler IF   1,04,74
 
Aksel Olavi Ahtorinne Andresen , Jonas Nordviken , Thea SandholtbrĂĽten , Markus Nordviken 
2 162 FlĂĽvĂŚringen IL (1)   1,07,28
 
Sondre Ransedokken , Emilie Sønsteby , August Grimeli , Ola Hagberg 
3 145 Romerike Friidrett (2)   1,11,26
 
Kristian Ekeberg , Mikkel Flygt Kolberg , Linus Kristian Kjølberg , Jonatan Sund Haugen 
4 201 Sem IF   1,14,96
 
Magnus Elverum , Nils Kristian Kaiser-Bøhn , Ida Berg-Hansen Rød , Aksel Myrstad Olsen 
5 165 FlĂĽvĂŚringen IL (2)   1,18,65
 
Vebjørn Grimeli , Abdulkarim Alhaj , Muhammed Alhaj , Christoffer Fosse Roa 
Gruppe: 2
1 149 Vidar, Sportsklubben   1,02,60
 
Lars Johansson Hauge , Gjermund Fluge Ulleberg , Henrik Krohn Lund , Emil Peters 
2 139 Lillehammer IF   1,04,15
 
Henrik Melbø-Hammershaug , Florian van Buggenhout-Mogensen , Filip Melbø-Hammershaug , Silas van Buggenhout-Mogensen 
3 205 Lambertseter IF   1,04,23
 
Christopher Ekene Nordlie , Mats Hafnor Kjellstadli , Phillip The Diep , Alexander Schjerven Jernberg 
4 239 Groruddalen Friidrettsklubb   1,05,86
 
Elijah Narciso Ramirez , Karl Felix Glaser , Fredrik Johnsen Borgeteien , Zion Narciso Ramirez 
5 187 Nordre Land IL   1,07,85
 
Jens Kristian Lunde , Trym Sirirud Barlund , Martin Frøslid Sandaker , Halvard Øverby Vestrum 
6 155 Fredrikstad IF   1,08,07
 
Henrik Elias Karlsen , Noah Norum Martinsen , Peter Wettre , Amadeus Lykke Bellmann 
Gruppe: 3
1 206 Gausdal Friidrettsklubb   1,01,67
 
Erland Teigum Aamot , Vegard Olkinuora Kyseth , Anders Granum Haug , Simen Homlegard 
2 154 Fredrikstad IF (1)   1,01,78
 
Aleksander Halvorsen Arvesen , Amund Enger-Olsen , August Sandnes , Elias Persen 
3 144 Romerike Friidrett (1)   1,05,29
 
Sander Leirvik , Emil Trageton , Mathias Stavseng Botten , Brian Nygaard Solbjør 
4 179 Tyrving IL (2)   1,10,81
 
Einar Opsahl Krohn-Nydal , Thorbjørn Forbord Jacobsen , Ole Frederik Grindvold WiksĂŠn , Joakim KallevĂĽg Eriksen 
5 200 Drøbak-Frogn IL   1,12,52
 
Benjamin Folland Dahl , Cecilia Louise Ennals , Thomas Peter Ennals , Marcus Folland Dahl 
Gruppe: 4
1 158 Bøler IF (1)   1,00,88
 
Viktor Rokne , Adrian SandholtbrĂĽten , Helmer Hauglin , Theodor Haugberg Rennan 
2 227 FIK Orion   1,02,76
 
Klas Oscar Lundberg , Sebastian Wasa Hansen , Peder Hagen , Betzy Marie Berg Rasen 
3 178 Tyrving IL (1)   1,02,85
 
Jakob Sivesind Ølstørn , Magnus Lundberg , Thomas Høvik NĂŚss , Markus Le Fjeld 
4 171 Lørenskog Friidrettslag (1)   1,02,86
 
Nilas Salvesen Marcussen , Aksel SelvĂĽg Vegarsson , Elias Pettersen , August Hope Nordvang 
5 194 BĂŚkkelagets SK   1,04,71
 
Aksel Gimmingsrud Nagelhus , Lars Rynning Borander , Jørgen Halmøy , Jørgen Farbrot Gether 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13/14 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 182 Tyrving IL (2)   2,13,94
 
Rasmus Halvorsen , HĂĽvard Rekve Lian , Eirik Alvik , Estin Levorsen 
2 168 OppegĂĽrd IL   2,15,59
 
Amund Nybakke , Daniel NotnĂŚs Tagge , Nils NĂŚssvold , Jonas MĂŚland Rosholt 
3 219 Heggedal IL (2)   2,24,99
 
Vebrand GangĂĽs , Falk Snorrason , Alfred Hazenoot Raddum , Alexander Lunev 
4 233 Vadsø Turnforening   2,33,08
 
Sondre Dolonen Roska , Said Qadi , William L Hoftaniska Decsi , David Moen 
Gruppe: 2
1 181 Tyrving IL (1)   1,54,09
 
Kristian Brede Drabløs , Benjamin BĂŚvre-Jensen , Lukas Pujol Hollund , Sigmund Le Fjeld 
2 140 Lillehammer IF   1,59,99
 
Oliver Horten , Lauritz Grønvold Menkerud , Øystein Haugen , Truls Horten 
3 190 Nordre Land IL   2,06,60
 
Petter Finstuen Voldheim , Simen Rom Haugerud , Ole Fossen Rosenberg , Vebjørn Jakobsen 
4 170 Heggedal IL (1)   2,13,42
 
Tobias Nordtveit Knudsen , Eskil Dahl Marstein , Fredrik Halvorsen-Kvamme , Rolf Magnus Marstein Kristiansen 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15/16 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 242 Groruddalen Friidrettsklubb   1,43,23
 
Aiden Floyd Vincent , Nivethan Rajan , AndrĂŠ Cruz Da Silva , Lemoriyan Matheswaran 
2 146 Romerike Friidrett   1,48,26
 
Benjamin Kwadjo Owusu , HĂĽvard Syrstad , Sander Rustad-Johansen , Max Seeberg 
3 230 Asker Sk. Friidrett   1,49,15
 
Lukas Casey Øiseth , August Østbø Johansen , Simon Brunnberg Nielsen , Sondre Jahren 
  163 Drøbak-Frogn IL   DQ:
 
Anders Skeie Haugene , Christoffer Voss , Jacob Voss , Arian Johansen 
  192 BĂŚkkelagets SK (1)   DQ:
 
Daniel Marrero Starberg , Martin Tofting-Sørli , Lauritz Larsen , Noah Waldersløv Storvik 
  226 BUL, IL i   DQ:
 
Aksel Moen-Kristiansen , Sander Werge Nilsen , Mathias Teferra JubskĂĽs , Anass Safiani 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17/19 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 202 FIK Orion (1)   1,35,81
 
Sindre ØstgĂĽrd , Martin Pettersen , Aleksander Haug , Marcus Henriksen 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10/12 4x100 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 217 Nittedal IL (3)   1,02,75
 
Eline Skaar , Linnea Bratteng , Pernille Linnea Løvhaugen-Bjerke , Oda Skari 
2 232 Asker Sk. Friidrett (2)   1,06,63
 
Maja Aske-Nannestad , Madelen Bakken Markussen , Hedda Endsjø , Cecilia Mathisen Gabrielsen 
3 176 Tyrving IL (3)   1,10,22
 
Paula Olderskog , Serina Harwood , Helena Skree Bostad , Hanna Espedalen Disen 
4 177 Tyrving IL (4)   1,11,52
 
Mia Laache-nygaard , Sarah Finanger , Sunniva Louise Aakervik Møllerud , Kani-Ly Kveim-Dang 
5 143 Ă…s IL   1,23,30
 
Eline Haugen Seiersten , Alise Haugen Seiersten , Astrid Helene Kvamme , Malena Athine Grønvold WidĂŠn 
Gruppe: 2
1 175 Tyrving IL (2)   1,04,13
 
Clara Øren BlaasvĂŚr , Maria Manzhu Mo Batalden , Ellen Dilkestad , Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug 
2 157 Bøler IF   1,07,52
 
AriĂŠlle Broch-Berhane , Hedda Hasund Auberg , Mia Ilseng , Thea SandholtbrĂĽten 
3 199 BĂŚkkelagets SK   1,07,93
 
Sara Ceesay Hattestad , Sonya Amir Abdulla Doski , Martine Melcher , Eiril Bukkemoen Rødsrud 
4 216 Nittedal IL (2)   1,08,26
 
Selma Skari , Ingrid Skaar , Sofie Bjerva Johnskareng , Lilja Glømmi-Gakkestad 
5 188 Nordre Land IL   1,11,88
 
Hedda Hermine Engen Enerstvedt , Julie Røstad , Marthe Kristine Sirirud Barlund , Martine Ringsrud 
Gruppe: 3
1 222 BUL, IL i   1,00,13
 
Lilje Lopes Patey , Marthe Aasland Lae , Aurora Kristiansen Langbakk , Maria Angler-FĂŚhn 
2 174 Tyrving IL (1)   1,00,55
 
Leah Marie Wagle , Lina Svarlien , Vilde Skorpen Brekke , Ellinor Saga 
3 231 Asker Sk. Friidrett (1)   1,02,85
 
Susanne Tveit Amundsen , Helle VesterkjĂŚr Gulbrandsen , Emilie Borgen-Forberg , Amelia Borgen-Forberg 
4 142 Vidar, Sportsklubben   1,03,65
 
Mai Louise Hodt-Billington , Isa Strengelsrud , Tilde Sølland , Hennie Fjeldheim Skjerven 
5 215 Nittedal IL (1)   1,14,77
 
Lilly PrĂŚsttun Grindstad , Maren Haave Harstad , Vilde MĂĽseide , Julia Magdalena Adamska-Olejarz 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13/14 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 220 Vidar, Sportsklubben   2,09,27
 
Anne Leivestad , Amalie Lauritzen Reim , Emma Dreier Roaldset , Ingrid Solheim 
2 137 Ringerike Friidrettsklubb (2)   2,11,79
 
Ida Adophine Jolie , Julienne Simakala , Nora Djønne-Dahl , Molly Burdal Vogter 
3 167 Lørenskog Friidrettslag (2)   2,19,08
 
Marlene Greisiger , Vilma Johansen Helgheim , Ella Braadland-Nordhagen , Ane Braadland-Nordhagen 
4 198 BĂŚkkelagets SK (3)   2,19,98
 
Marit Lunde Wormstrand , Martine Malde Schmidt , Camille Mossud Urbye , Elise Tobiassen Kolberg 
5 161 Bøler IF (2)   2,25,39
 
Angela Grenaae Gallardo , Jennifer Valstad , AriĂŠlle Broch-Berhane , Oda Hegg Pettersen 
Gruppe: 2
1 189 Nordre Land IL   2,06,77
 
Astrid Constanse Bjelland Kinn , Maren Sirirud Barlund , Merete Berntsen , Hedvig Engen Enerstvedt 
2 204 Lillehammer IF   2,07,02
 
Inger Marie Antonsen , Elena A. Madsen , Elise Haug Karlsen , June Valentina Hauan 
3 197 BĂŚkkelagets SK (2)   2,07,47
 
Thu-Dang Sophie Ly , Selma Caroline Wahl , Amanda Victoria Sørland , Thea Slettbakken Naglestad 
4 150 Snøgg Friidrett   2,10,31
 
Sara Skarvang Helseth , Shideh Sadeghi , Bahati Kahindo , Elise Viktoria Surtevju Lindahl 
5 169 OppegĂĽrd IL   2,11,99
 
Stella Elina Skiri , Andrea Haugaard Furrevik , Oleanna UtgĂĽrd-Weltzien , Frida Høivik Drage 
6 136 Ringerike Friidrettsklubb (1)   2,12,89
 
Selma HollĂĽs Hamborg , Wilma HollĂĽs Hamborg , Anna Birgitte Melbye , Øyvor Audunsdatter Tingleff 
Gruppe: 3
1 196 BĂŚkkelagets SK (1)   1,53,67
 
Jhordan-Konadu Mensah , Elise Muggerud Halvorsen , Linn Rynning Borander , Camilla Galarde Arma Hellum 
2 147 Romerike Friidrett (1)   1,56,77
 
Sunniva Elise SĂŚterdalen , Sofia Chayanis Aamillom , Vilja Flygt Kolberg , Vilja West Evensen 
3 180 Tyrving IL   2,00,75
 
Camilla Dahl Kristiansen , Anna Svarlien , Siv Winther Rugset , Alma Iben Graver Kolseth 
4 166 Lørenskog Friidrettslag (1)   2,02,27
 
Tuva Salvesen Marcussen , Linnea Mariann Wanne Hoff , Mia Bakkland , Julie Andrine Stang 
5 223 BUL, IL i   2,05,86
 
Karen Nakamoto Byberg , Tora Grieg-Cappelen , Maxime Jacobsen , Ellinor Harrison SĂŚterdal 
6 160 Bøler IF (1)   2,12,25
 
Johanne Branting Haugseng , Marie Moe , Stine Åkerholm , Synne Utseth Bøhlerengen 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15/16 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 243 Groruddalen Friidrettsklubb   1,57,72
 
Mina de Paoli Williams , Saveetha Satkunananthan , Akshayah Vijai , Theebika Kulendran 
2 237 Tyrving IL (2)   2,03,95
 
Sigrid Alvik , Josephine Kvanvik-Hodkin , Emilie Hauge Krogh , Mille Baastad Berg 
  172 Hamar IL   1,53,80
 
Mille Eide Nyhus , Ida NergĂĽrd Antonsen , Hanna Bakke Hagevik , Idun LanggĂĽrd Antonsen , UTENFOR KONK 
Gruppe: 2
1 186 Romerike Friidrett   1,50,04
 
Oda Schatvet , Kjersti Nicoline Lilleby , Oda Linnea Ng , Stella Seraina Wang 
2 185 Tyrving IL (1)   1,50,83
 
Aislin FĂŠliot , Kristina Vatnar Lie , Hannah Emilie Qvenild Bergh , Kaja Carlsen-Brown 
3 195 BĂŚkkelagets SK   1,55,19
 
Hannah Nicole Kynningsrud Dobbing , Elizaveta Bazhenova , Amalie Lerøen Kallevik , Jenny Sørland 
4 224 BUL, IL i   1,55,21
 
Sarah Chidera Ejisi , Cathrine Grønbech , Helena Jensen Sales , Wiktoria Leokadia Sochal 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 4x200 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 151 Snøgg Friidrett   1,45,21
 
Sondre Mork Kasin , Tov Christian Tangen-Moen , Fredrik SkĂĽre Haugen , Torleiv Berget Hedegart 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS