Bamselekene 2019

Arrangert av: Hedmark Friidrettskrets

22.03.2019 - 24.03.2019


Bamselekene 2019
 
G-10/12 4x100 m stafett 
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
Gruppe: 1
1 159 Bøler IF   1,04,74
 
Aksel Olavi Ahtorinne Andresen , Jonas Nordviken , Thea SandholtbrĂĽten , Markus Nordviken 
2 162 FlĂĽvĂŚringen IL (1)   1,07,28
 
Sondre Ransedokken , Emilie Sønsteby , August Grimeli , Ola Hagberg 
3 145 Romerike Friidrett (2)   1,11,26
 
Kristian Ekeberg , Mikkel Flygt Kolberg , Linus Kristian Kjølberg , Jonatan Sund Haugen 
4 201 Sem IF   1,14,96
 
Magnus Elverum , Nils Kristian Kaiser-Bøhn , Ida Berg-Hansen Rød , Aksel Myrstad Olsen 
5 165 FlĂĽvĂŚringen IL (2)   1,18,65
 
Vebjørn Grimeli , Abdulkarim Alhaj , Muhammed Alhaj , Christoffer Fosse Roa 
Gruppe: 2
1 149 Vidar, Sportsklubben   1,02,60
 
Lars Johansson Hauge , Gjermund Fluge Ulleberg , Henrik Krohn Lund , Emil Peters 
2 139 Lillehammer IF   1,04,15
 
Henrik Melbø-Hammershaug , Florian van Buggenhout-Mogensen , Filip Melbø-Hammershaug , Silas van Buggenhout-Mogensen 
3 205 Lambertseter IF   1,04,23
 
Christopher Ekene Nordlie , Mats Hafnor Kjellstadli , Phillip The Diep , Alexander Schjerven Jernberg 
4 239 Groruddalen Friidrettsklubb   1,05,86
 
Elijah Narciso Ramirez , Karl Felix Glaser , Fredrik Johnsen Borgeteien , Zion Narciso Ramirez 
5 187 Nordre Land IL   1,07,85
 
Jens Kristian Lunde , Trym Sirirud Barlund , Martin Frøslid Sandaker , Halvard Øverby Vestrum 
6 155 Fredrikstad IF   1,08,07
 
Henrik Elias Karlsen , Noah Norum Martinsen , Peter Wettre , Amadeus Lykke Bellmann 
Gruppe: 3
1 206 Gausdal Friidrettsklubb   1,01,67
 
Erland Teigum Aamot , Vegard Olkinuora Kyseth , Anders Granum Haug , Simen Homlegard 
2 154 Fredrikstad IF (1)   1,01,78
 
Aleksander Halvorsen Arvesen , Amund Enger-Olsen , August Sandnes , Elias Persen 
3 144 Romerike Friidrett (1)   1,05,29
 
Sander Leirvik , Emil Trageton , Mathias Stavseng Botten , Brian Nygaard Solbjør 
4 179 Tyrving IL (2)   1,10,81
 
Einar Opsahl Krohn-Nydal , Thorbjørn Forbord Jacobsen , Ole Frederik Grindvold WiksĂŠn , Joakim KallevĂĽg Eriksen 
5 200 Drøbak-Frogn IL   1,12,52
 
Benjamin Folland Dahl , Cecilia Louise Ennals , Thomas Peter Ennals , Marcus Folland Dahl 
Gruppe: 4
1 158 Bøler IF (1)   1,00,88
 
Viktor Rokne , Adrian SandholtbrĂĽten , Helmer Hauglin , Theodor Haugberg Rennan 
2 227 FIK Orion   1,02,76
 
Klas Oscar Lundberg , Sebastian Wasa Hansen , Peder Hagen , Betzy Marie Berg Rasen 
3 178 Tyrving IL (1)   1,02,85
 
Jakob Sivesind Ølstørn , Magnus Lundberg , Thomas Høvik NĂŚss , Markus Le Fjeld 
4 171 Lørenskog Friidrettslag (1)   1,02,86
 
Nilas Salvesen Marcussen , Aksel SelvĂĽg Vegarsson , Elias Pettersen , August Hope Nordvang 
5 194 BĂŚkkelagets SK   1,04,71
 
Aksel Gimmingsrud Nagelhus , Lars Rynning Borander , Jørgen Halmøy , Jørgen Farbrot Gether 
 
Plasseringtotal
Plass: Startnr: Lag:   Resultat:
1 158 Bøler IF   1,00,88
2 206 Gausdal Friidrettsklubb   1,01,67
3 154 Fredrikstad IF   1,01,78
4 149 Vidar, Sportsklubben   1,02,60
5 227 FIK Orion   1,02,76
6 178 Tyrving IL   1,02,85
7 171 Lørenskog Friidrettslag   1,02,86
8 139 Lillehammer IF   1,04,15
9 205 Lambertseter IF   1,04,23
10 194 BĂŚkkelagets SK   1,04,71
11 159 Bøler IF   1,04,74
12 144 Romerike Friidrett   1,05,29
13 239 Groruddalen Friidrettsklubb   1,05,86
14 162 FlĂĽvĂŚringen IL   1,07,28
15 187 Nordre Land IL   1,07,85
16 155 Fredrikstad IF   1,08,07
17 179 Tyrving IL   1,10,81
18 145 Romerike Friidrett   1,11,26
19 200 Drøbak-Frogn IL   1,12,52
20 201 Sem IF   1,14,96
21 165 FlĂĽvĂŚringen IL   1,18,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS